Isaac Cuenca

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.10. 16:03:20

Na úgy tűnik, nem lesz kölcsönadás. :?
Sajnálom őt, így nem fog sok lehetőséghez jutni Pedro-Iniesta-Alexis-Villa-Tello mellett. Neki is jobb lett volna, ha szezon végéig egy másik csapatban futballozik rendszeresen.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.12.30. 00:56:07

Dos Santos 22 éves. Hol is volt Pedro, Busquets, Pique stb. 22 évesen?
hát azért előrébb tartottak, mint jds.
csak úgy annyival, hogy 2009/10-es szezonban mind a hárman mondhatjuk úgy akár, hogy alapemberek voltak már a barcában 22-23 évesen, míg jds ennyi idősen a padra sem fér oda. és nem is látni benne túl nagy potenciált, vagyis akkorát semmiképpen sem, hogy majd kiszorítja hosszú távon a busquets,cesc,song,iniesta,thiago ötös egyikét is.
leírni nem írnám le, mert kiegészítőembernek xavi majdani távozásával jó lenne, na de addig is lesz még jó pár év, és jds pont abban a korban van, ahol már kész játékosként alapembernek kellene lenni egy csapatban...nem pedig tehetségnek aposztrofálva várni a sorodat.
egyetértek gareth tello-val tehát, hogy nem igazán látni itt a jövőjét.

cuencához, hogy ne legyen off : a kölcsönadást én is támogatnám, bár én őt többfunkciósnak érzem, mint tello-t, ezért ha választanom kéne, őt tartanám meg, és tello-t küldeném kölcsönbe.
viszont egyiknek mennie kell, ez biztos, hiába hosszú a szezon, messi mellett 2 hely kiadó a támadósorban, és oda pedro,alexis és villa mellé felesleges két ember.
főleg, hogy iniesta vagy cesc is fel van tolva, ha úgy van.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.29. 20:09:17

sjd írta:Dos Santos 22 éves. Hol is volt Pedro, Busquets, Pique stb. 22 évesen?
Természetesen Xavi, Ini, Cesc, Thiago mögött logikusan nincs sok helye, de még sztem korai kategórikusan ezt kijelenteni.
Szerintem nem is lesz helye. Xavinak van még négy éve, ha az új szerződését vesszük figyelembe, a többiek fiatalabbak a Terminátornál, szóval 2016-ig minden bizonnyal ők is maradnak a Barçában - elég nagyot kéne fejlődnie Jonathannak ahhoz, hogy valamelyikük elé kerüljön a sorban. Nem mondom, hogy ez lehetetlen, de nem látok rá nagy esélyt. Plusz jöhetnek még majd fiatalok a B-ből is.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.29. 16:46:24

Gareth Tello írta:bebizonyosodott már, hogy esélye sincs a kezdő tizenegy közelébe kerüléshez sem
Dos Santos 22 éves. Hol is volt Pedro, Busquets, Pique stb. 22 évesen?
Természetesen Xavi, Ini, Cesc, Thiago mögött logikusan nincs sok helye, de még sztem korai kategórikusan ezt kijelenteni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.29. 16:39:27

Úgy tűnik, tényleg Valencia lesz a dologból.
Bár én jobban örülnék, ha egy gyengébb csapatba menne, ahol rendszeres játéklehetőséghez juthatna. A Valenciában azért lesznek vetélytársak rendesen.
Amúgy magát a kölcsönbeadást jó ötletnek tartom, Tello is alig kap lehetőséget a Messi-Alexis-Pedro-Villa négyes mellett, Cuenca visszatérésével az ő játékpercei is jelentősen csökkennének.
Így lesz a legjobb mindenkinek, már ha egyáltalán összejön az üzlet.

Jonathannál nem látom értelmét a kölcsönadásnak, bebizonyosodott már, hogy esélye sincs a kezdő tizenegy közelébe kerüléshez sem, szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha eladnánk. Végleg. Akár télen, akár nyáron. Egy spanyol középcsapatban állandó kezdő lehet, annak nincs értelme, hogy itt padozzon (vagy még azt se...) éveken át.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.28. 20:03:36

connor írta:Én hasonló megoldást látnék jónak Dos Santos ügyével kapcsolatban is, mert itt kb. egy percet sem fog játszani.
Igazad van, csak ezt még pont Dos Santosnak kellene belátnia. Nyáron is a klub hajlandó lett volna kölcsönadni, csak a mexikói úgy gondolta, hogy "ő megküzd a helyéért". Azzal nem volt tisztában szegény, hogy a Barca nem egészen az a csapat, ahol ez lehetséges, és láthatjuk ez hogyan is sikerült neki.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2012.12.28. 19:55:49

http://translate.googleusercontent.com/ ... JtcFGBqrQQ

Egyre inkább úgy tűnik, hogy Cuenca tényleg elmehet kölcsönbe a télen. Én hasonló megoldást látnék jónak Dos Santos ügyével kapcsolatban is, mert itt kb. egy percet sem fog játszani. Cuenca-nak is első sorban tapasztalatra van szüksége, amit úgy érhet el, ha játszik. Nem tartottam jó dolognak tavaly sem, hogy felhoztuk az első csapathoz. Túl hamar volt. Mindenesetre ha megy, akkor kíváncsi leszek hogy fog neki menni Valencia-ban.

Jelenleg Afellay,Fontás és Keirrison van kölcsönben, illetve Bojan ügye hasonlít egy kölcsönadáshoz, bár kicsit bonyolultabb. Őszintén szólva egyiküket sem tartom olyan jónak, hogy újra a Barcelona-ban játszhassanak. Cuenca-t majd meglátjuk.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.27. 21:08:59

A Valencia kölcsönbe vinné Cuencát, a Barca a fél éves kölcsönszerződést el is fogadná, azonban nem akar vételi opcióban is megegyezni. -marca
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.24. 14:48:54

Zsazsa Jr írta:
Chino írta: Szerintem te nagyon összekeverted Telloval.
Jól mondod, csak szted!
:D
Ez a "vita" sem itt fog eldőlni hanem a pályán. Én aki eddig egyik srácért sem rajong úgy gondolom Tello jelenleg talán előrébb járhat a több játéklehetőség miatt ami persze összefügg Isaac sérülésével is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.12.24. 14:32:13

Chino írta:
Zsazsa Jr írta:
Barcaman14 írta:
Ha tényleg teljesen felépül a tavaszi szezonra, akkor jó döntés lenne kölcsönadni. Villa téli távozása szerintem kizárt, úgyhogy nem nagyon lenne helye a csapatban. Bár én Tello helyett sokkal szívesebben látnám, szerintem lényegesen többet tud adni a csapatnak.
Sztem egyáltalán nem tudna többet adni, mivel azon kívül, h szélen elhúzta a bogyót és felnézés nélkül bevágta középre, azzal kb semmit nem értünk!Tello sokkal többet nyújt!Menjen csak a Valenciaba , így legalább lesz játékperce és talán még fejlődik is vmit :wink:
Szerintem te nagyon összekeverted Telloval.
Jól mondod, csak szted!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.24. 13:15:43

LG írta: Szerintem is. Mielőtt lesérült volna Cuenca, én jóval több fantáziát láttam benne, mint Telloban.
Sérülése előtt. Csak Tello azóta elég sokat fejlődött, messze nem olyan egysíkú a játéka. Bár én azért kíváncsi lennék Cuencára is, de ennyi csatárt tartani egyszerre luxus...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.12.24. 13:07:14

Zsazsa Jr írta:
Barcaman14 írta:
Ha tényleg teljesen felépül a tavaszi szezonra, akkor jó döntés lenne kölcsönadni. Villa téli távozása szerintem kizárt, úgyhogy nem nagyon lenne helye a csapatban. Bár én Tello helyett sokkal szívesebben látnám, szerintem lényegesen többet tud adni a csapatnak.
Sztem egyáltalán nem tudna többet adni, mivel azon kívül, h szélen elhúzta a bogyót és felnézés nélkül bevágta középre, azzal kb semmit nem értünk!Tello sokkal többet nyújt!Menjen csak a Valenciaba , így legalább lesz játékperce és talán még fejlődik is vmit :wink:
Szerintem te nagyon összekeverted Telloval.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.24. 12:44:27

sjd írta:
Zsazsa Jr írta: Sztem egyáltalán nem tudna többet adni, mivel azon kívül, h szélen elhúzta a bogyót és felnézés nélkül bevágta középre, azzal kb semmit nem értünk!Tello sokkal többet nyújt!
Mivel is? Azzal, hogy a szélen elhúzza a labdát és bevágja középre? :D
(btw, ha valaki felnézés nélkül vagdossa be a labdákat, az pont Tello, Cuenca ennél mindig sokkal tudatosabban játszott)
Szerintem is. Mielőtt lesérült volna Cuenca, én jóval több fantáziát láttam benne, mint Telloban, de ez a hosszú sérülés alaposan keresztbe tett neki.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.24. 12:39:48

Zsazsa Jr írta: Sztem egyáltalán nem tudna többet adni, mivel azon kívül, h szélen elhúzta a bogyót és felnézés nélkül bevágta középre, azzal kb semmit nem értünk!Tello sokkal többet nyújt!
Mivel is? Azzal, hogy a szélen elhúzza a labdát és bevágja középre? :D
(btw, ha valaki felnézés nélkül vagdossa be a labdákat, az pont Tello, Cuenca ennél mindig sokkal tudatosabban játszott)
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.12.24. 12:31:32

A lehető legjobb döntés lesz a számára, ha oda megy. Sérüléséből felépülve itt úgy sem kapna lehetőséget, ott legalább játszana. Nem mellesleg pedig akár idény végén végleg eladhatnánk nekik, már ha jól teljesítene ott...
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.12.24. 12:16:25

Barcaman14 írta:
BritishKnight írta:Isaac Cuenca közel a Valenciához
Vélemények?
Ha tényleg teljesen felépül a tavaszi szezonra, akkor jó döntés lenne kölcsönadni. Villa téli távozása szerintem kizárt, úgyhogy nem nagyon lenne helye a csapatban. Bár én Tello helyett sokkal szívesebben látnám, szerintem lényegesen többet tud adni a csapatnak.
Sztem egyáltalán nem tudna többet adni, mivel azon kívül, h szélen elhúzta a bogyót és felnézés nélkül bevágta középre, azzal kb semmit nem értünk!Tello sokkal többet nyújt!Menjen csak a Valenciaba , így legalább lesz játékperce és talán még fejlődik is vmit :wink:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.12.24. 11:56:42

BritishKnight írta:Isaac Cuenca közel a Valenciához
Vélemények?
Ha tényleg teljesen felépül a tavaszi szezonra, akkor jó döntés lenne kölcsönadni. Villa téli távozása szerintem kizárt, úgyhogy nem nagyon lenne helye a csapatban. Bár én Tello helyett sokkal szívesebben látnám, szerintem lényegesen többet tud adni a csapatnak.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5179
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.12.24. 11:50:54

BritishKnight írta:Isaac Cuenca közel a Valenciához
Vélemények?
A szívem szakadna meg.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.24. 11:38:43

BritishKnight írta:Isaac Cuenca közel a Valenciához
Vélemények?
Ebben a cikkben az volt a legmeglepőbb számomra, hogy felépült. Hosszú ideje olyan hírzárlat van róla, hogy azt sem tudtam, él-e még. De amúgy tényleg jobban járunk ezzel (amennyiben Villa nem megy el télen, mert akkor szükség lenne Cuencára a csapatnál)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.12.24. 11:15:28

BritishKnight írta:Isaac Cuenca közel a Valenciához
Vélemények?
Hasznos lenne mindenki számára.
A Fifa egy szégyen
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.12.24. 11:04:21

"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.26. 16:11:42

hm. érdekes. tavaly már egy párszor lefutottuk itt ezt a tello vs cuenca köröket ha jol emlékszem.

én sztem egyik sem lesz hosszu távon kezdő, max csere. cuencaban egy kicsit több játékintelligenciát látok mint a tello féle elfutok és beadomban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.11.26. 15:48:27

visca el barca írta:
kristop írta:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KaIPsuSmMs

cunci visszatért, a csapattal edzett már ma.
kis izmot pakolhattak volna rá útközben :lol:

szükség van egy jó cucura, ha már alexis nokedli formában van mostanság. örülnék ha a két szélre végleg bejátszaná magát valaki, mert ez a villa, sancho, tello, iniesta, pedro körforgás nem vezet eredményre. bár tegnap ini odatette magát
:D
Pakoltak. Sokat edzették teremben, többek közt ezért is tért vissza lassan. 3 kiló izmot pakoltak rá, illetve a testzsírindexe alacsonyabb, mint valaha. A múltkor volt egy interjú a csapatorvossal. Remélem az izom jót fog tenni, nagy szüksége volt rá. Pl Bojan esetében több volt belőle a kár, mint a haszon, mert ugyanolyan gyenge maradt, de még le is lassult.
Nem tartom sokra Cuencát. Tello sokkal tehetségesebb, de nem árt egy plusz ember a nehéz napokra.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.26. 15:38:06

kristop írta:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KaIPsuSmMs

cunci visszatért, a csapattal edzett már ma.
kis izmot pakolhattak volna rá útközben :lol:

szükség van egy jó cucura, ha már alexis nokedli formában van mostanság. örülnék ha a két szélre végleg bejátszaná magát valaki, mert ez a villa, sancho, tello, iniesta, pedro körforgás nem vezet eredményre. bár tegnap ini odatette magát
:D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.11.26. 15:05:21

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KaIPsuSmMs

cunci visszatért, a csapattal edzett már ma.
Lezárt