FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.01. 17:34:13

S.Agüero írta:Hát azért a 0 teljesítmény nem kis túlzás.

Meg kell nézni az őszt, majdnem minden meccsen betalált.
Pl. ott volt a Sevilla elleni meccs is, nem keveset köszönhettünk neki, mint ahogy a Milan ellen is.
2373 percet játszott, lőtt 16 gólt, adott 28 assistot, azaz 54 percenként benne volt egy gólban, azért erre azt mondani, hogy 0 teljesítmény...
Nem egy meccset döntött el, majdnem 1 év kihagyás után.
Túl sokat köszönhettünk tavaly neki, hogy lenullázzuk a teljesítményét.
28assist :D :D megnézném azt a statisztikát azért :D ez tuti full fals... ha 10-et adott már sokat mondok, valamit szerintem elnéztél Matyi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.01. 17:19:39

Hát azért a 0 teljesítmény nem kis túlzás.

Meg kell nézni az őszt, majdnem minden meccsen betalált.
Pl. ott volt a Sevilla elleni meccs is, nem keveset köszönhettünk neki, mint ahogy a Milan ellen is.
2373 percet játszott, lőtt 16 gólt, adott 28 assistot, azaz 54 percenként benne volt egy gólban, azért erre azt mondani, hogy 0 teljesítmény...
Nem egy meccset döntött el, majdnem 1 év kihagyás után.
Túl sokat köszönhettünk tavaly neki, hogy lenullázzuk a teljesítményét.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.01. 16:27:40

S.Agüero írta:
Villa sajnos tavaly egy 0 teljesítményt hozott le
Mint ahogy a Milan elleni meccsen is, igaz? :roll: :)
Ha te egy meccsből vonod le a következtetéseket egy játékossal kapcsolatban akkor gratulálok. Azon a találkozón elég sok embert ki lehetne emelni, de ha kompletten nézed az egész szezont szerintem más képet kapsz. Vagy te csak azt a meccset láttad?
Forca Barca!!!!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.01. 16:25:42

S.Agüero írta:
Villa sajnos tavaly egy 0 teljesítményt hozott le
Mint ahogy a Milan elleni meccsen is, igaz? :roll: :)
Milyen szerencse, hogy a szezon nem 70, hanem csak egy meccsből állt #-o :D
Villa azzal hívta fel magára a figyelmet a sérülése előtti 7hónapban, és az utána lévő szezonban is, hogy ő volt a legidegenebb test a gépezetben mindig akkor indult be, amikor nem kellett volna, akkor passzolt mikor nem kellett volna, akkor hagyott ki helyzetet amikor helyzetbe került stb...
Nem véletlen volt az első évét leszámítva minden átigazolási szezonban terítéken az eladása....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.01. 15:59:41

Villa sajnos tavaly egy 0 teljesítményt hozott le
Mint ahogy a Milan elleni meccsen is, igaz? :roll: :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.01. 15:32:18

Kovbal88 írta:
Ja, hogy Neymar egyedül jobb, mint Villa meg Thiago volt...
Ha néztél tavaly Barca meccset, akkor láttad volna, hogy Alves semmit se csinált. Vagyis hasznosat biztosan nem. Adriano, aki nem hátvéd simán lefocizta, még Montoya is jobb pedig ő régen forma-1 es pilóta volt...
Villa sajnos tavaly egy 0 teljesítményt hozott le, Thiagoban (aki amúgy mellesleg az egyik kedvencem) még csak egy nagyon tehetséges csereember volt, akiből 1-2 év múlva lehetett volna kijelenteni, hogy igazából m9ilyen játékos. Szóval, igen, Neymarral egyedül valószínűleg jobban jártunk, mint Villa-val és Thiago-val együtt. Az utóbbival inkább egy jövőbeli ígéretet vesztettünk.
Azért nem jelenteném ki, hogy Alves semmit sem csinált, mert voltak nagyon jó meccsei, csak az emberek hajlamosak gondolkodás nélkül annyit mondani, hogy csak lövöldözi el Kenyába a labdákat, de a sok kényszerítőt stb. nem igazán veszik figyelembe.
Az pedig mi, hogy Adriano nem védő? Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de ezt magyarázd már el nekem. Az biztos hogy nagyon univerzális játékos és az elsődleges posztja a baloldalon van, de neki majdnem mindegy hogy a pálya melyik szélén játszik a hátvédsorban.
Montoya pedig amennyi meccsen játszott, annyiból igazán nem lehet sokat leszűrni, az még a jövő zenéje.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2013.09.01. 11:02:51

kindeR írta:
Kovbal88 írta:A bajnokságban akkora anyagi különbség van a Real és Barca javára a többi csapathoz képest, hogy muszáj az elejében lenni.

Nem értem a vezetőséget, nem erősödött a csapat egyáltalán, és szerintem pár játékos túl is van fizetve. Pl Alves, Alexis,
ja és talán nincs is 22 fős keret hanem csak olyan 16-18 aki játszik is nem csak ott van
neymar nem erősítés? :lol: alves meg abszolult rá szolgált a fizetésére sokat köszönhetett neki a csapat :!:
Ja, hogy Neymar egyedül jobb, mint Villa meg Thiago volt...
Ha néztél tavaly Barca meccset, akkor láttad volna, hogy Alves semmit se csinált. Vagyis hasznosat biztosan nem. Adriano, aki nem hátvéd simán lefocizta, még Montoya is jobb pedig ő régen forma-1 es pilóta volt...
szabo.robert831203
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.08.31. 16:51:58

2013.09.01. 09:43:27

mess2009 írta:
szabo.robert831203 írta:Sziasztok! Új vagyok, Egerből! Szoktam olvasni a fórumot és épp ezert is regeltem ide! Azt vettem észre, hogy túl sok a pesszimista ember ezzel a CSAPATTAl kapcsolatban!
Új edző van, srácok! Nem tudom sok ember mit gondol hogy kb másfél hónap altt sikerül azt átadnia, amit szeretne? Ezzel a kerettel elégedett vagyok. Nyertünk egy trófeát, egy nehez párharcban ahol szó szerint szét rúgdostak minket, amiben a bíró benne volt!
És van hat pontunk ja és a szezon elején járunk! Kérdem én? mit szeretnétek még? kaptunk 1 gólt a 4 meccs alatt!
Lehet a játék nem a legmegfelelőbb ez így van... de a szezon végén kell a következteteseket levonni!
És igen is van esélyünk a TRIPLÁZÁSRA! Én bizok benne, hogy a szezonban meg legalabb 2 trófeát nyerünk, minden esélyünk meg van rá!
Túl sok a pesszimista ember, bár nem csodálkozom, hisz Magyarországon vagyunk! Ez a mi mentalitásunk!
További szép napot!
Mes que un Club!
a sors iróniájaként éppen én egy született(és megbélyegzett) pesszimista köszöntelek itt a Barca táborban. ha majd kicsit több időt töltesz itt rájössz, hogy ti optimisták sokkal többen vagytok, és most veled is erősödött a világot rózsaszíben látók sokasága. mivel megkérdezted mit szeretnénk még? hát.... bizony jobb játékot! persze szemünk azért nekünk is van, sőt még azt is tudjuk, hogy idény eleje van, de mégis elvártuk volna, hogy ne csak egy idegenben lőtt góllal nyerjük a leg"véznább" kupát, hogy a Levante elleni gála után ne szenvedjünk Malagán, ....stb. az, hogy egy klasszis védőt merünk hiányolni éppenséggel a tegnapi szuperkupa döntő kapcsán (némi pesszimista párhuzammal) igencsak jogosnak tűnik... de egy üdvözléshez ennyi elég is! jó szórakozást és töretlen optimizmust kívánok.[/quote
]
Kedves Mess2009!

Köszönöm a szívelyes fogadtatást Tőletek!
Igen én mindig mindenben az optimizmust, a jót nézem, keresem! Ezáltal is így lesz! Aztan majd a szezon végén kiderül jogos volt-e az optimizmusom vagy sem!
Avatar
kindeR
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.01.21. 19:21:17

2013.08.31. 20:34:21

Kovbal88 írta:A bajnokságban akkora anyagi különbség van a Real és Barca javára a többi csapathoz képest, hogy muszáj az elejében lenni.

Nem értem a vezetőséget, nem erősödött a csapat egyáltalán, és szerintem pár játékos túl is van fizetve. Pl Alves, Alexis,
ja és talán nincs is 22 fős keret hanem csak olyan 16-18 aki játszik is nem csak ott van
neymar nem erősítés? :lol: alves meg abszolult rá szolgált a fizetésére sokat köszönhetett neki a csapat :!:
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.08.31. 19:45:47

szabo.robert831203 írta:Sziasztok! Új vagyok, Egerből! Szoktam olvasni a fórumot és épp ezert is regeltem ide! Azt vettem észre, hogy túl sok a pesszimista ember ezzel a CSAPATTAl kapcsolatban!
Új edző van, srácok! Nem tudom sok ember mit gondol hogy kb másfél hónap altt sikerül azt átadnia, amit szeretne? Ezzel a kerettel elégedett vagyok. Nyertünk egy trófeát, egy nehez párharcban ahol szó szerint szét rúgdostak minket, amiben a bíró benne volt!
És van hat pontunk ja és a szezon elején járunk! Kérdem én? mit szeretnétek még? kaptunk 1 gólt a 4 meccs alatt!
Lehet a játék nem a legmegfelelőbb ez így van... de a szezon végén kell a következteteseket levonni!
És igen is van esélyünk a TRIPLÁZÁSRA! Én bizok benne, hogy a szezonban meg legalabb 2 trófeát nyerünk, minden esélyünk meg van rá!
Túl sok a pesszimista ember, bár nem csodálkozom, hisz Magyarországon vagyunk! Ez a mi mentalitásunk!
További szép napot!
Mes que un Club!
Na ezeket a hozzászólásokat szeretem én a Fórum! :) De sajnos ez "csak" a pozitívum, és sajnos sok negatívum is van. :? Habár ezek után,ha minden így marad és nem lesz sok sérülés, tényleg sikerülhet a triplázás! 8) Amúgy üdv a Fórumon! :)
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.31. 19:28:51

szabo.robert831203 írta:Sziasztok! Új vagyok, Egerből! Szoktam olvasni a fórumot és épp ezert is regeltem ide! Azt vettem észre, hogy túl sok a pesszimista ember ezzel a CSAPATTAl kapcsolatban!
Új edző van, srácok! Nem tudom sok ember mit gondol hogy kb másfél hónap altt sikerül azt átadnia, amit szeretne? Ezzel a kerettel elégedett vagyok. Nyertünk egy trófeát, egy nehez párharcban ahol szó szerint szét rúgdostak minket, amiben a bíró benne volt!
És van hat pontunk ja és a szezon elején járunk! Kérdem én? mit szeretnétek még? kaptunk 1 gólt a 4 meccs alatt!
Lehet a játék nem a legmegfelelőbb ez így van... de a szezon végén kell a következteteseket levonni!
És igen is van esélyünk a TRIPLÁZÁSRA! Én bizok benne, hogy a szezonban meg legalabb 2 trófeát nyerünk, minden esélyünk meg van rá!
Túl sok a pesszimista ember, bár nem csodálkozom, hisz Magyarországon vagyunk! Ez a mi mentalitásunk!
További szép napot!

Üdv Optimus! Ha a szezont a teletexten nézném végig akkor lehet én is optimista lennék , de így , hogy látszik , hogy a gépezet kezd leállni elég érdekes megközelítés a részedről!
Mes que un Club!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.31. 19:04:56

szabo.robert831203 írta:Sziasztok! Új vagyok, Egerből! Szoktam olvasni a fórumot és épp ezert is regeltem ide! Azt vettem észre, hogy túl sok a pesszimista ember ezzel a CSAPATTAl kapcsolatban!
Új edző van, srácok! Nem tudom sok ember mit gondol hogy kb másfél hónap altt sikerül azt átadnia, amit szeretne? Ezzel a kerettel elégedett vagyok. Nyertünk egy trófeát, egy nehez párharcban ahol szó szerint szét rúgdostak minket, amiben a bíró benne volt!
És van hat pontunk ja és a szezon elején járunk! Kérdem én? mit szeretnétek még? kaptunk 1 gólt a 4 meccs alatt!
Lehet a játék nem a legmegfelelőbb ez így van... de a szezon végén kell a következteteseket levonni!
És igen is van esélyünk a TRIPLÁZÁSRA! Én bizok benne, hogy a szezonban meg legalabb 2 trófeát nyerünk, minden esélyünk meg van rá!
Túl sok a pesszimista ember, bár nem csodálkozom, hisz Magyarországon vagyunk! Ez a mi mentalitásunk!
További szép napot!
Mes que un Club!
a sors iróniájaként éppen én egy született(és megbélyegzett) pesszimista köszöntelek itt a Barca táborban. ha majd kicsit több időt töltesz itt rájössz, hogy ti optimisták sokkal többen vagytok, és most veled is erősödött a világot rózsaszíben látók sokasága. mivel megkérdezted mit szeretnénk még? hát.... bizony jobb játékot! persze szemünk azért nekünk is van, sőt még azt is tudjuk, hogy idény eleje van, de mégis elvártuk volna, hogy ne csak egy idegenben lőtt góllal nyerjük a leg"véznább" kupát, hogy a Levante elleni gála után ne szenvedjünk Malagán, ....stb. az, hogy egy klasszis védőt merünk hiányolni éppenséggel a tegnapi szuperkupa döntő kapcsán (némi pesszimista párhuzammal) igencsak jogosnak tűnik... de egy üdvözléshez ennyi elég is! jó szórakozást és töretlen optimizmust kívánok.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.31. 17:16:51

JustOneQuestion írta:
visca el barca írta:
reálnak is (bár ők nem nagy csapat :mrgreen: ) 3 belső védője van, náluk mégsem sipákol senki.
Lehet,hogy én vagyok hülye meg nem is követem annyira az ügyeiket, de 3-nál szerintem több:
Pepe,Ramos,Varane,Nacho..tudtommal Arbeloat is bevetették párszor ott.
Ja igen, ott van Nacho, aki amúgy is bal bekk és inkább dobnák be Cr-t középső védőnek mint őt. Ez kb olyan, hogy nálunk ott van Bagnack. Arbeola középső védőként Song is a porba alázza. Szóval számban ők sincsenek eleresztve és sérülés/eltiltás náluk is lehetséges. Ki gondolta volna, hogy egy emberen kívül mindenki lesz sérült hosszabb-rövidebb ideig, pláne, hogy egyszerre az egész hátvédsor kiesik a legrosszabb időben.
Nem értem miért lovagol mindenki azon, hogy Masch eredetileg középpályás. Kit érdekel? Nálunk jó ha 2 meccsen volt vkp, védőként pedig klasszis szintet hoz le, akkor hol itt a probléma?
Puyol simán le hozhat 20 meccset, nem kell temetni. Ne sírjunk már folyamatosan hogy nem jött védő. Jobb lett volna, ha érkezik valaki, de ez van, így sem állunk azért ott katasztrofálisan. Masch idáig bombaformában van, Piqué képességeit tekintve top védő, ha kihozza/kihozzák belőle nincs gond. Főleg ha Puyival játszik majd párban.
Forca Barca!!!!
szabo.robert831203
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.08.31. 16:51:58

2013.08.31. 16:59:38

Sziasztok! Új vagyok, Egerből! Szoktam olvasni a fórumot és épp ezert is regeltem ide! Azt vettem észre, hogy túl sok a pesszimista ember ezzel a CSAPATTAl kapcsolatban!
Új edző van, srácok! Nem tudom sok ember mit gondol hogy kb másfél hónap altt sikerül azt átadnia, amit szeretne? Ezzel a kerettel elégedett vagyok. Nyertünk egy trófeát, egy nehez párharcban ahol szó szerint szét rúgdostak minket, amiben a bíró benne volt!
És van hat pontunk ja és a szezon elején járunk! Kérdem én? mit szeretnétek még? kaptunk 1 gólt a 4 meccs alatt!
Lehet a játék nem a legmegfelelőbb ez így van... de a szezon végén kell a következteteseket levonni!
És igen is van esélyünk a TRIPLÁZÁSRA! Én bizok benne, hogy a szezonban meg legalabb 2 trófeát nyerünk, minden esélyünk meg van rá!
Túl sok a pesszimista ember, bár nem csodálkozom, hisz Magyarországon vagyunk! Ez a mi mentalitásunk!
További szép napot!
Mes que un Club!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.08.31. 16:33:16

Igen de nekünk az a 3 hátvéd is olyan hogy van Piqué, Puyol, aki alig tud játszani a sok sérülés miatt, van Bartra aki mivel alig kapott lehetőséget tavaly kevés a rutinja. És persze ott van Mascherano is aki jól játszik de ő középpályás. Szóval ez akkor lenne elég ha még egy klasszikus, és klasszis középhátvéd lenne a keretben.
Mert Piqué és Masche játékában is benne van a lap, és az eltiltások, Puyolra már alapemberként nem lehet számítani.
Úgyhogy nem sipákolok, csak amikor 17 milláért megveszi a Liverpool Sakhot, akkor azért elgondolkodok hogy mi miért nem tudtuk ezt megtenni.
Kép
JustOneQuestion
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.07.13. 23:22:27

2013.08.31. 16:19:08

visca el barca írta:
barca0417 írta:azt én sem várom el hogy átgázoljunk mindenkin idén, de legalább próbáljuk meg a lehető legerősebb csapatot összehozni. Ezt nem tették meg azzal hogy nem hoztak védőt. Az összes nagy csapat közül nekünk van a legkevesebb ,leginstabilabb védelmünk.
reálnak is (bár ők nem nagy csapat :mrgreen: ) 3 belső védője van, náluk mégsem sipákol senki.
Lehet,hogy én vagyok hülye meg nem is követem annyira az ügyeiket, de 3-nál szerintem több:
Pepe,Ramos,Varane,Nacho..tudtommal Arbeloat is bevetették párszor ott.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.31. 16:11:59

barca0417 írta:azt én sem várom el hogy átgázoljunk mindenkin idén, de legalább próbáljuk meg a lehető legerősebb csapatot összehozni. Ezt nem tették meg azzal hogy nem hoztak védőt. Az összes nagy csapat közül nekünk van a legkevesebb ,leginstabilabb védelmünk.
reálnak is (bár ők nem nagy csapat :mrgreen: ) 3 belső védője van, náluk mégsem sipákol senki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.08.31. 16:03:02

azt én sem várom el hogy átgázoljunk mindenkin idén, de legalább próbáljuk meg a lehető legerősebb csapatot összehozni. Ezt nem tették meg azzal hogy nem hoztak védőt. Az összes nagy csapat közül nekünk van a legkevesebb ,leginstabilabb védelmünk.
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.08.31. 12:53:42

Szerintem egyértelmű, hogy erősödtünk. Neymarban hatalmas potenciál van. Persze a legnagyobb erősítés az lenne, ha alexis végre meg tudná verni a védőjét, Pedro belőné a helyzeteit, ALves és Alba normálisan védekezne, Xavi és Ini kicsit megemelnék a tempót. Ezen kívül már csak messi motivációjának, és egészségének kellene rendben lennie. Talán még Fabregas is lehetne egy kicsivel önzőbb. ebbe a csapatba az erősítést nem kívülről kell várni. náluk jobb labdarúgókat aligha tudunk igazolni(egy középhátvéd persze jöhetne még). valahogy hiányzik a tűz, az elkötelezettség a srácokból.

Ennek a csapatnak a legnagyobb ellenfele önmaga(illetve rosell és bandája).
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2013.08.30. 22:24:02

A bajnokságban akkora anyagi különbség van a Real és Barca javára a többi csapathoz képest, hogy muszáj az elejében lenni.

Nem értem a vezetőséget, nem erősödött a csapat egyáltalán, és szerintem pár játékos túl is van fizetve. Pl Alves, Alexis,
ja és talán nincs is 22 fős keret hanem csak olyan 16-18 aki játszik is nem csak ott van
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.30. 21:00:42

Idén én már annak is örülni fogok, ha hozzuk a tavalyi szintet eredmények tekintetében.
Ez a keret gyengébb a tavalyinál, nem csak létszámban, de minőségben is mindenképp. A védelem egy vicc, a középpályán sem lett megfelelően pótolva Thiago, elől meg hiába jött Neymar, Pedro-Sanchez duó szerencsétlen.

Ettől függetlenül a bajnokságot be kéne húzni, ha pedig mellette egy döntőig is eljutunk, én elégedett leszek. Aztán jövő nyáron igen csak kell a vérfrissítés.

És most nem pesszimista voltam, hanem objektív.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.30. 20:36:31

connor írta:
visca el barca írta: a tavalyihoz képest azért sokkal jobb a helyzet. most legalább pörögnek, harapnak, látszik vmi tűz, még ha nem is jön össze minden. tavaly a tűz sem volt meg, december után lényegében a milan elleni visszavagot leszamitva sörmeccs tempoban toltunk mindent.
Én pont abban látom a problémát, hogy hiába a hajtás, ez is kevés a jó játékhoz. Tavaly rá lehetett fogni, ha rosszul játszottunk, hogy nem hajtunk, most viszont egyértelműen nem ezzel van a baj. Persze emiatt adódik a kérdés, hogy az elősző szezonban is ez volt-e a legnagyobb gond. A bajnokság behúzása, a rangadók elbukása viszont nem erről árulkodik. Idén se látok lényeges javulást semmilyen tekintetben a taktikában.
az a baj tudod, hogy a legtöbb szurkolo (néha én is), azt veszi alapanak ami 2-3 évvel ezelőtt volt. olyan itt nagy valószínűséggel soha a büdös életben, hogy röhögve gázolunk át mindenkin.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.08.30. 20:09:39

visca el barca írta: a tavalyihoz képest azért sokkal jobb a helyzet. most legalább pörögnek, harapnak, látszik vmi tűz, még ha nem is jön össze minden. tavaly a tűz sem volt meg, december után lényegében a milan elleni visszavagot leszamitva sörmeccs tempoban toltunk mindent.
Én pont abban látom a problémát, hogy hiába a hajtás, ez is kevés a jó játékhoz. Tavaly rá lehetett fogni, ha rosszul játszottunk, hogy nem hajtunk, most viszont egyértelműen nem ezzel van a baj. Persze emiatt adódik a kérdés, hogy az elősző szezonban is ez volt-e a legnagyobb gond. A bajnokság behúzása, a rangadók elbukása viszont nem erről árulkodik. Idén se látok lényeges javulást semmilyen tekintetben a taktikában.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.30. 19:59:59

Lionel85 írta:Kevés, kevés, kevés!
a tavalyizoh képest azért sokkal jobb a helyzet. most legalább pörögnek, harapnak, látszik vmi tűz, még ha nem is jön össze minden. tavaly a tűz sem volt meg, december után lényegében a milan elleni visszavagot leszamitva sörmeccs tempoban toltunk mindent.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.30. 19:15:30

Kevés, kevés, kevés! Persze még a szezon elején vagyunk, új az edző, még feltérképezetlen számára a csapat, az európai labdarúgás, ezért korai lenne pálcát törni felette. A Levante elleni meccs óta nem játszik fényesen a csapat, bár tavasszal kell igazán élesnek lenni, eddig sajnos bíztató jeleket nem nagyon látni. A tiki-taka nagyon megy, sokszor túl is kombinálják a játékosok az akciókat, a bepasszokat. Nagyon arra mennek, hogy mindig az ötösről lőjenek gólt, pedig egy-egy átlövés sokszor eredményesebb a tili-tolinál, lásd Adriano. Meg aztán vannak remek rúgótechnikájú játékosaink, akik azért a 16-osról simán be tudnák csavarni a lasztit, de mindig a jobbnál is jobb helyzeteket keresik és persze amikor kihagyják, az rendkívül idegesítő. Én azt mondom nem játéktudásban kéne fejlődni elsősorban (persze ott is van feladat azért), hanem fejben. Olyan nüansznyi pillanatok adódnak a meccseken, amikor el lehet dönteni egy találkozót és ezeket a ziccereket egy éles csapat ki tudja használni. Az Atlético ellen is voltak ilyen szituk, de rendre kimaradtak a pontatlanság és a már említett túlzott tiki-taka miatt.
Kép
Kép
Kép
Lezárt