FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.16. 17:28:27

palesz77 írta:
...
No igen azért ez csak egy feltevés,én is meglepődnénk ha elhagynánk a világverő játékszisztémánkat...Bár egyre jobban kiismerik az ellenfelek...Lehet Pep azért igazolt így,hogyha nem megy a játék,ha az ellenfél megfolyt minket,akkor átállhatunk erre az új szisztémára,ami kockázatos,de ha mondjuk kell még egy gól,akkor jó lehet...

Amúgy meg én is úgy érzem,hogy Villa az aki nem anniyra illene bele ebbe a rendszerbe,és nem Pedro,dehát azért Villa az Villa,lásd vasárnap,nem lehet leírni egy ilyen csatárt,szal sztem megoldja ő is a védekező feladatokat ha kell,ha azt kéri Pep...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.08.16. 17:22:13

Bestbarca írta:...
Érdekes és elgondolkoztató... Én csak egy gondolatot fűznék hozzá, igazából nem is olyan nagyon fontos, de gondoltam leírom. Szóval HA ez a felállás működne, véleményem szerint a Pedro-Messi Sánchez csatársorral jobban működne. A védekezés miatt mondom elsősorban. Ha már ilyen meggyengült védelemmel állnánk fel, akkor véleményem szerint ésszerűbb lenne a 2 legjobban védekező szélsőnkkel felállni ilyen esetekben. És náluk a védekezés nem megy a támadójáték rovására sem, mert kb 1 másodperc alatt átsprintelnek a túloldalra meg vissza, és ezt 90 percen keresztül képesek csinálni szinte teljes intenzitással...

Amúgy csodálkoznék, ha átállnánk ilyen rendszerre jövőre, de ha működik Pep szerint is akkor örömmel nézem majd ahogy Xavi, Ini és Cesc tologatja a zsugát és adja a gólpasszokat futószalagon...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.16. 17:14:02

Kash írta:Nekem akkor is fura, ennél még a háromszög elmélet is jobb (szerintem) :idea:
Nem pont így vhogy így...Ezt a rajzot csak gyorsba nagyjából összedobtam,lehet a pozíciókat eltoltabban képzeli pep vagy vmi ilyesmi...
Igazából nekem is fura,de belgondolva működhet...Elméletben okés,a kivetelezés a kérdéses...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.16. 17:11:33

Nekem akkor is fura, ennél még a háromszög elmélet is jobb (szerintem) :idea:



-------VV-------

-------Alves Piqué Abidal-------

-------Busquets-------

-------Iniesta Xavi-------

-------Fabregas-------


-------Alexis Messi Villa-------
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2011.08.16. 17:18:50-kor.
Kép
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.08.16. 17:00:18

Bestbarca

Tökéletesen egyetértek veled! 3-1-3-2-1 féle lesz szerintem és nem lepődnék meg ha egy idő után így lépnénk pályára:VV-Dani,Piqué,Abidal-Busi-Cesc,Ini,Xavi-Alexis,Villa-Messi! Igazábol ha Dani belép a támadásba akkor Abinak Piquének Businak megkell oldani a védekezés részét! És ezért hoztuk ide Cescet és ezért nem vettünk védőt!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.16. 16:57:08

Olvastam egy cikket az alábbit:

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... uld-begin-

E szerint Arrigo Sacchi,aki azért egy edző isten az tény,azt jósolta,hogy a labdarúgásban el fognak tűnni a konkrét posztok,és univerzális játékosok leszenk,no ez nálunk abszolút megfigyelhető...Tovább hogy egész pályás középpályás játék lesz,alias 3 védő,egy védekező középpályás,3kp,3 csatár,de úgy hogy egy csatár lesz lényegében mindíg elöl,és mind a védők mind a csatárok védekeznek és támadnak is,gyakorlatilag a középpálya lesz a játék lényeges része...Öhhh nem tudom mennyire érthetően írtam le,de nálunk többé kévésbé ez zajlik Pep óta...Ugye totális futball...
Messi kivételével mindenki visszajön védekezni,sőt néha ő is...Ez kb eddig is már így működött...
Támadásban a jelenlegi Barca kb így néz ki alapfelállásban:

---------------------VV------------------------
------------------------------------------------
------------------------------------------------
------------------Puyol------------------------
------------------Pique-------------(felező vonal)
-----------------------Busi--------------------
------------Xavi------------------Abidal-----
---Alves--------------Ini------------------
------Pedro------Messi--------Villa------


ha igaza lesz Saccinak,akkor Pepnek az a terve hogy Cesc bejönne ebbe a rendszerbe,és egy kp.védőt ki akar venni Guardiola,és középpályára helyezné a védekezés lényegét is,ami azért már eddig is kb igaz volt...
Vhogy így nézne ki támadásban a csapat:

--------------VV-------------------
-------------------------------------
------------------------------------
------------Pique-------------------(felező vonal)
-------------Busi-------------------
---------Xavi----------------Abidal
Alves----Cesc---------Ini-----------
-Pedro(Alexis)--Messi--------Villa

Alexis jobban beleillene ebbe az elképzelésbe mint Pedro,a nagyon erős védekezése miatt...Kérdés nem ezért kellett e ő???
Felmerül a kérdés hogy védekezésnél akkor hogy?:

--------------------VV-------------------------
---Alves-----------------Pique-------Abidal--
--------------Busi------------------------------
--Pedro(Alexis)--Xavi----Cesc-----Ini
----------------------Villa----------------------(felező vonal)
------------Messi-------------------------------

No vhogy így...Hát tény,ha elég gyorsan mindenki vissza tud tömörülni,akkor bőven elég védekezésnél ez a felállás,Busi bőven képes ellátni a rá nehezülő védői feladatokat,és azért ha középpályán Így betömörül a Barca amint látható és letámadnak,akkor nem nagyon kerül hátra a laszti az fix...Ennek kulcs a gyors visszazárkózás,hogy ne lehessen lekontrázni,és hogy mindenki középpályán letámadjon,mint az állat...

És így lényegében a keveset bíró Puyol helyére jött Cesc,és ez lesz Pep új nagy húzása,nevezzük "no ezt fogdd meg Mourinho"...
Hát nem tudom merőben új,fúrcsa,vannak kételyeim,de igazából ha megnézzük ez lenne a tényleges totális futball,erre nevelte Pep évek óta a csapatot,tehát nem lenne annyira fura ez a játékosoknak,a Bl döntőben is hasonló felállás megállta a helyét a team,legalábbis hogy egy vkp volt védő annyiban hasonló,lehet Pep ezt tervezi évek óta,csak eddig nem volt meg hozzá a játékoskerete,és ezt álmodta meg...Tény ha ez bejön,soha nem győznek le minket...De persze bele is lehet bukni...
Igazából nem azt mondom hogy a Madrid ellen már ez lesz a felállás,nyílván előszőr kiscsapatok ellen fogja Pep ezt tesztelni,de sok minden erre mutat,hogy ez lehet a terve,belegondolva az utóbbi évbe,pláne gyanús...
No persze nem látok bele a fejébe a mesternek,de ez egy érdekes felvetés,hogy miért is kellett ennyire Cesc...Sztem azért ez érdekes lehet,gondoltma megosztom...
A másik tipp hogy rotálásra...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.13. 00:55:46

Amúgy tény hogy sokat erősödött a Madrid,de nem tudom hogy elég e,remélem nem...Ugyanis közben itt nálunk összejött egy orgazmikus keret...
Csak az alapabb embereket leírva:
VV-Pinto
Alves-Puyol-Pique-Adidal-Adriano- Maxwell-Fontas(úgy néz ki azért lesz szerepe)
Mascherano-Busi-Keita
Xavi-Ini-Cesc-Thiago
Alexis-Messi-Villa-Pedro-Affelay

Ahhh orgazmikus...Elképesztően variálható,és igazából sztem a valaha volt legbővebb keretünk,ugyanis ezekre az emberekre mind fixen lehet számítani,nem csak tölteléknek vannak itt...

A védelem talán a legszűkebb,de igazából jól variálható,Alves Adriano jobb,Középen Abidal is kiválóan megálja a helyét,balon bőség,és azért úgy látszik Fontas beválik,és masszív védő lesz,no persze még fejlődnie kell....
Középpálya,az szinte űberelhetetlen...A 3vkp is parádés,azért láthattuk hogy Mascherano is mit tud,Busi parádés,és mindeketten megállják a helyüket szükség esetén hátul is...Keita meg azért lehet szidni de mindíg stabilan képes játszani ha beáll,ami azért nem is olyan egyszerű...
Xavi,Ini,hát...És erre ott van rotálni Fabregas,aki hát szinte biztos bevállik,hogy mit tud azt meg nem kell ecsetelni...No és Thiago,aki egyre inkább azt mondom,hogy hihetetlen,ahogy játszik élmény...Persze korai még bármit is kijelenteni róla,de nagy erősségünk lehet,sztem már idén...
A csatársorunkban az mvp Villa,Messi,Pedro tavaly is bizonyított,Villa sztem még jobb lesz idén,többet tud ő ennél,bár azért nem volt ez se olyan rossz...Messi,pffffffff,Pedro meg nem csinál sokat,"csak" mindíg berúgja... :D :D :D És akkor ugye jött Alexis,aki azért eléggé jó vételnek tűnik,ha ténylegesen bevállik,meglehet akár Messi cseréje is...És Affelay,aki valahányszor beáll jól játszik...
Nem tudom ennél ütősebb keretet lehetne e összerakni,lassan ott tartunk hogy ha menedzsereznék,akkor se nyúlnék hozzá a kerethez... :D :D :D

Szal madrid ide madrid oda,bármit csinálnak,ilyen keretet nem tudnak venni,mert ahhoz innen kéne szerződtetni,ugyanis a világ legjobbjai itt vannak,nálunk...Ja és nagy részük saját nevelés,és aki nem az is kb. meghalna a pályan a Barcáért... :twisted: :twisted: :twisted:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.13. 00:17:42

Bestbarca írta: Semmi,csak úgy értettem,hogyha Ő meg az mvp egyszerre pályán van,akkor nyílván hátulról kell embert kiszedni,és úgy már kevés a védelmünk...
Akkor jogos, max rendkívűli hátrányban fordulhat csak elő.

Amúgy piramist csináltál, ne idézz akkor ha már kettőnél több hozzászólást látsz.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.13. 00:15:23

lluisllach89 írta: ...
Ez így van csak az alap tézissel nem értek egyet. A védekezés is olyan fontos, ezért van az MVP a pályán.

Alexis hihetetlenül jól támad le, fegyelmezett taktikailag és a SERIE A-ból érkezik. Egy kis idő kell míg beilleszkedik.

Mi is a gond akkor a védekezésével?
Semmi,csak úgy értettem,hogyha Ő meg az mvp egyszerre pályán van,akkor nyílván hátulról kell embert kiszedni,és úgy már kevés a védelmünk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2011.08.13. 00:20:06-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.12. 23:21:58

Bestbarca írta:
shutterisland írta:valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Azért mert a támadó szekció baromi keratív meg minden,de a védekezés is épp olyan fontos,különben átszaladnak rajtunk,kell a Barca támadói mögé 5 vérbeli védekező játékos,különben végünk...Azért gondoljunk bele sokszor már az is para ha mondjuk 1ikük pl. Alves föntragad,ebből kapjuk rendre a gólokat...Szal kell a 4 védő egy védekező kp...
Xavi/Cesc - Ini/Cesc játszaniuk kell,mert kell a két labdaosztogató,hogy ilyen hatékonyak legyünk,ez a legfőbb erősségünk,ha kettő irányító osztogat,gondoljunk csak bele mennyivel gyengébb a játékunk ha Ini balszélsőt játszik és Xavi egyedül marad...
Az mvp meg adott,igazából ha gyengébb formában van vki,akkor simán kikerülhet a kezdőből,Alexis képes arra hogy kiszorítson bárkit,kivéve Messit persze,mert ő ha rosszul játszik akkor is ad 3 golpasszt,szal mindenképp pályán kell lennie,ezt láthattuk az utóbbi években...No persze ha ez mvpből valaki megsérül,akkor Alexis nagy erősség mindenképp...
Ez így van csak az alap tézissel nem értek egyet. A védekezés is olyan fontos, ezért van az MVP a pályán.

Alexis hihetetlenül jól támad le, fegyelmezett taktikailag és a SERIE A-ból érkezik. Egy kis idő kell míg beilleszkedik.

Mi is a gond akkor a védekezésével?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.12. 23:17:31

Bestbarca írta:
shutterisland írta:valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Azért mert a támadó szekció baromi keratív meg minden,de a védekezés is épp olyan fontos,különben átszaladnak rajtunk,kell a Barca támadói mögé 5 vérbeli védekező játékos,különben végünk...Azért gondoljunk bele sokszor már az is para ha mondjuk 1ikük pl. Alves föntragad,ebből kapjuk rendre a gólokat...Szal kell a 4 védő egy védekező kp...
Xavi/Cesc - Ini/Cesc játszaniuk kell,mert kell a két labdaosztogató,hogy ilyen hatékonyak legyünk,ez a legfőbb erősségünk,ha kettő irányító osztogat,gondoljunk csak bele mennyivel gyengébb a játékunk ha Ini balszélsőt játszik és Xavi egyedül marad...
Az mvp meg adott,igazából ha gyengébb formában van vki,akkor simán kikerülhet a kezdőből,Alexis képes arra hogy kiszorítson bárkit,kivéve Messit persze,mert ő ha rosszul játszik akkor is ad 3 golpasszt,szal mindenképp pályán kell lennie,ezt láthattuk az utóbbi években...No persze ha ez mvpből valaki megsérül,akkor Alexis nagy erősség mindenképp...
nem úgy értettem, hogy egyszerre legyen pályán ez a négyes, hanem hogy őket patentül rotálni
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.08.12. 23:15:16

shutterisland írta:valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Azért mert a támadó szekció baromi keratív meg minden,de a védekezés is épp olyan fontos,különben átszaladnak rajtunk,kell a Barca támadói mögé 5 vérbeli védekező játékos,különben végünk...Azért gondoljunk bele sokszor már az is para ha mondjuk 1ikük pl. Alves föntragad,ebből kapjuk rendre a gólokat...Szal kell a 4 védő egy védekező kp...
Xavi/Cesc - Ini/Cesc játszaniuk kell,mert kell a két labdaosztogató,hogy ilyen hatékonyak legyünk,ez a legfőbb erősségünk,ha kettő irányító osztogat,gondoljunk csak bele mennyivel gyengébb a játékunk ha Ini balszélsőt játszik és Xavi egyedül marad...
Az mvp meg adott,igazából ha gyengébb formában van vki,akkor simán kikerülhet a kezdőből,Alexis képes arra hogy kiszorítson bárkit,kivéve Messit persze,mert ő ha rosszul játszik akkor is ad 3 golpasszt,szal mindenképp pályán kell lennie,ezt láthattuk az utóbbi években...No persze ha ez mvpből valaki megsérül,akkor Alexis nagy erősség mindenképp...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.12. 23:10:41

lluisllach89 írta:
shutterisland írta:valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Miért ne férne el az MVP mellé?
semmi, csak volt erről egy vitám (aki ügyes, tudja hol keresse ) és kiváncsi vagyok, hogy az én hiányosságaim miatt van e az, hogy szerintem tökéletesen meg lehet oldani ezen 4 játékos játszatását 3 posztra, 60+ meccsre.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.08.12. 23:08:31

shutterisland írta:valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Miért ne férne el az MVP mellé?

Egyszerűen az van, hogy nehezen képzeljük e, most még az egészet, és a jelenben gondolkodik mindenki. A szuperkupa a legelső, Villa és Pedro is végig a pályán volt az előszezon folyamán, ezért ők kezdenek.

Persze ha a képességeket nézzük.. Formahanyatlás és csúcsforma mellett is igen nehéz dolga lesz Pepnek. Mert Pedro az egyik legtökösebb támadónk, aki helyezkedésben és helyzetkihasználásban is a ott van a csúcson, míg Villa az Villa. Alexis pedig pont tud segíteni illetve pótolni, ha valamelyikük az impotens formájában lenne.

Szóval nem kell itt aggódni, mindenkinek lesz elég ideje.
Remélem Ibi is robbant, bár C4-el lehet egyszerűbb lenne neki...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.12. 23:02:14

valaki oktasson már ki engem, buta divatdrukkert, hogy miért nem fér el az mvp mellé sanchez a támadó szekcióba erre a hosszú szezonra ?
(afellayt most hagyjuk ki, szerintem szinte semmit nem fog játszani)

van olyan ok, amiről nem tudok, és ezt az elképzelést szana-szét szabotálná ?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.12. 22:59:35

fcbarca0827 írta:
S.Agüero írta: kezdő:
vv(pinto)-alves(adriano)-piqué(fontás)-puyol(abidal)-abidal(max)-sergio(masch)-xavi(cesc)-ini(thiago)-pedro(as,ibi)-messi(as,villa)-villa(as,pedro,ibi)

cserepad: pinto,adriano,masche,thiago,cesc,as,ibi
Eladtuk Keitat? :mrgreen:
Nem, de az én elképzelésem szerint nem fér a padra sem. :D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.08.12. 22:55:24

S.Agüero írta: kezdő:
vv(pinto)-alves(adriano)-piqué(fontás)-puyol(abidal)-abidal(max)-sergio(masch)-xavi(cesc)-ini(thiago)-pedro(as,ibi)-messi(as,villa)-villa(as,pedro,ibi)

cserepad: pinto,adriano,masche,thiago,cesc,as,ibi
Eladtuk Keitat? :mrgreen:
Amúgy szerintem ettől a szezontól Puyol csere lesz és az alap védelem az az Alves ; Mascherano ; Piqué ; Abidal négyes lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.08.12. 23:04:17-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.12. 22:47:52

Na, akkor. Így fog kinézni jövőre a keretünk? Guardiola azt mondta már nem igazolunk mást.

kezdő:
vv(pinto)-alves(adriano)-piqué(fontás)-puyol(abidal)-abidal(max)-sergio(masch)-xavi(cesc)-ini(thiago)-pedro(as,ibi)-messi(as,villa)-villa(as,pedro,ibi)


cserepad: pinto,adriano,masche,thiago,cesc,as,ibi

ha jól számoltam akkor ez egy 20 fős keret, ami elég jó. 8)
mondjuk még egy cserehátvédet elnéznék a keretben, pl Sakho-t, vagy valami fiatalt.
ha meg nem jön most védő akkor jövőre érkezik thiago silva vagy david luiz és kész a keret 1-2 évig(majd később abi helyére kell egy kezdő balhátvéd, de az még ráér.)
:)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.08.12. 22:26:05

shutterisland írta:jó hírnek jó hír, csak ha 6 nap alatt fel tudnak készülni a szuperkupcsira, akkor fogok igazából tapsolni...nekem kell az a kupa :oops:
Hogy írsz te páwa? :D

Picit félek egyébként hogy Pep messze nem a legerősebb összeállításban küldi fel a fiúkat, bár ez érthető is.

Josétól még nem jöttek meg a szokásos nyilatkozatok?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.12. 21:04:59

Egyet értek Krojffal. Szerintem még jót is tenne, ha bejelentenék Fabregast hivatalosan és véget érne a hiszti. A játékosok persze úgy néz ki már most is biztosak a dologban, de ez minden kétséget eloszlatna. A keret lezárulna, nem kellene töprengeni azon, jön-e, vagy esetleg jön-e valaki más, lehetne a meccsre koncentrálni. És a bejelentés után Fabregas még mindig ráér hétfőn dekázgatni.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.08.12. 20:49:29

LG írta:
A Barcelona jelenlegi játékosai, mint Puyol, Piqué vagy Valdés már ünneplik a 24 éves futballista visszatérését, amit már pénteken bejelenthetnek a klubok.
Biztos, h most ez kéne csinálni. Nagy a cirkusz Fabregas körül, de vasárnap El Clasico van. Mondhatjátok, h igy nem fontos a szuperkupa, meg úgy nem fontos, de ha esetleg belefutunk egy megalázó vereségbe, akkor is mindenki ilyen laza lesz? :roll:
Szerintem most lesz igazán jó a játékunk.
Megvan Cesc, az érte való izgalom a múlté, lehet a feladatokra koncentrálni!
Ez egy nagyon fontos pillanatban tető alá hozott nagyon fontos igazolás.
Megléte a szükséges nyugalom előfeltétele, innen Cesc beépítése és a munka következik.
Ámen.
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.08.12. 20:11:30

LG írta:
A Barcelona jelenlegi játékosai, mint Puyol, Piqué vagy Valdés már ünneplik a 24 éves futballista visszatérését, amit már pénteken bejelenthetnek a klubok.
Biztos, h most ez kéne csinálni. Nagy a cirkusz Fabregas körül, de vasárnap El Clasico van. Mondhatjátok, h igy nem fontos a szuperkupa, meg úgy nem fontos, de ha esetleg belefutunk egy megalázó vereségbe, akkor is mindenki ilyen laza lesz? :roll:
szerintem óriásit ****unk, de nem is bánom, mert nagyon nagy lett az arc
vagy nyerjünk, vagy üssék ki a csapatot, mert egy szűkös vereség csak a realnak jó
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.12. 19:38:13

MessiFan írta:
shutterisland írta:---------vv-------------
-------------------------
alves----busq----------
------xavi------cesc----
-----ini-----thiago------
alexis--messi----pedro
-------------villa--------
Még nem is olyan nagy hülyeség :D
Így végig nálunk lenne a labda, hátul meg Valdés mindent fogna :lol:

LG szerintem ez a cirkusz nem fogja befolyásolni a meccs végkimenetelét.
ne írd ezt, mert azt hiszik, hogy komolyan gondoltam :lol:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.12. 19:29:20

shutterisland írta:---------vv-------------
-------------------------
alves----busq----------
------xavi------cesc----
-----ini-----thiago------
alexis--messi----pedro
-------------villa--------
Még nem is olyan nagy hülyeség :D
Így végig nálunk lenne a labda, hátul meg Valdés mindent fogna :lol:

LG szerintem ez a cirkusz nem fogja befolyásolni a meccs végkimenetelét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.12. 19:22:45

A Barcelona jelenlegi játékosai, mint Puyol, Piqué vagy Valdés már ünneplik a 24 éves futballista visszatérését, amit már pénteken bejelenthetnek a klubok.
Biztos, h most ez kéne csinálni. Nagy a cirkusz Fabregas körül, de vasárnap El Clasico van. Mondhatjátok, h igy nem fontos a szuperkupa, meg úgy nem fontos, de ha esetleg belefutunk egy megalázó vereségbe, akkor is mindenki ilyen laza lesz? :roll:
Lezárt