Andreu Fontás

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.11.03. 09:58:18

Az a baj, hogy egy olyan meccsen játszatta Pep, amikor a fél csapat a padról jött. Jó hogy olyankor nagyobb teher nyomja a vállát és esetleg bent van a hiba lehetősége is. Főleg így, hogy az a meccs x lett. Viszont ha a gálakezdőbe rakják be 11. embernek, akkor már sokkal nagyobb esélye van a jó játékra és a fejlődésre is. Én úgy gondolom, hogy ilyen meccseken kéne játszania. Ám szerdán is tolhatná. Biztos vagyok benne, hogy azok játszanak majd, akik eddig kevesebbet és 1-2 emberke a B-ből.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.03. 09:33:10

Barcaman14 írta:Nincs könnyű dolga az biztos, ebben a helyzetben nehéz lehet türelmesnek lenni, de talán megéri. Elvégre okkal hozták fel az első csapathoz nyilván Pep látja benne a potenciált, de várható volt hogy nem fog minden 2. meccsen játszani. Cuenca helyzete teljesen más, a támadósor hiányos Pedro sérült még Alexis sem "teljes", Villa nincs a legjobb formában érezhetően kellett a frissítés. Hátul viszont jól muzsikál mindenki, visszatért Piqué is aki alapember.
Meg fogja kapni a lehetőséget Fontás is a bizonyításra, jövőhéten kezdődik a kupa pl. de biztos hogy fog még játszani a bajnokságban is! Ha türelmes a jövőben sokkal több lehetőséghez fog jutni. És reméljük élni tud vele!
A védelemben pedig csak Piqué, Puyol, Maxwell, Adriano volt sérült eddig...mégis folyamatosan Masch-Abi volt középen, sőt a Villarreal ellen Masch-Busi-Abi. Na mind1, csak gondoltam megjegyzem, hogy ennek így értelme nincs.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.02. 20:25:48

Lehet, hogy megállt a fejődése egy szinten, ami a lehető legrosszabb.
Én bízok benne, hogy Fontás fontos tagja lesz a csapatnak. Jön a kupamérkőzés, ott szerintem játszani fog...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.11.02. 20:03:04

A Sociedad elleni meccsen volt kezdő, ugye az nem volt egy szerencsés kimenetelű meccs, azóta nem is kapott azt hiszem lehetőséget. Nem hinném, hogy Pep megbélyegezte, de azt is láthatta, hogy bizony még sokat kell fejlődnie. Paradox helyzet, mert csak akkor tud fejlődni, ha játszik. A padon nem tud. A kicsik ellen tényleg lehetne játszatni. Ha egy Piqué vagy Puyol a párja a védelemben, azért ők tudják pátyolgatni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.02. 20:01:33

Nincs könnyű dolga az biztos, ebben a helyzetben nehéz lehet türelmesnek lenni, de talán megéri. Elvégre okkal hozták fel az első csapathoz nyilván Pep látja benne a potenciált, de várható volt hogy nem fog minden 2. meccsen játszani. Cuenca helyzete teljesen más, a támadósor hiányos Pedro sérült még Alexis sem "teljes", Villa nincs a legjobb formában érezhetően kellett a frissítés. Hátul viszont jól muzsikál mindenki, visszatért Piqué is aki alapember.
Meg fogja kapni a lehetőséget Fontás is a bizonyításra, jövőhéten kezdődik a kupa pl. de biztos hogy fog még játszani a bajnokságban is! Ha türelmes a jövőben sokkal több lehetőséghez fog jutni. És reméljük élni tud vele!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.11.02. 19:36:38

Tocy írta:Nem tudom, mi játszódik le benne, de én komolyan nagyon sajnálom. Ígéretes tehetségként felkerült tavaly, játszogatott is, úgy-ahogy bizonyított is. Nem váltotta meg a világot, de azon a poszton jóval nehezebb jónak lenni, mint elöl. Nem vallott szégyent. Aztán hivatalosan is felkerült a nagyokhoz, gondolom úgy érezte, innen már sínen van...és akkor ez az idei év omg. Nem is játszik, sőt, ennyi sérült védővel sem játszik. Most pedig már lassan a padra se fér oda, és mivel minden védőnk egészséges, fele annyi esélye sincs arra, hogy játsszon. És Pep is inkább Cuencát és Deulofeut teszi a padra, és küldi fel a pályára, mint őt...hát én komolyan sírni tudnék a helyében. Mindenki, még Maxwell is megkapja a perceit, mindenki annyit játszik, amennyit megérdemel, még Cuenca is kapott lehetőséget, csak ő nem.... :(
Majd ha VV megkapj a következő gólját, onnantól kezdve játszani fog :lol:
Viccet félretéve én is nagyon sajnálom, inkább játszana a B-ben minden héten. Bár én eddig se láttam benne semmi pluszt, nem értettem mi ez a nagy öröm, hogy a nagyba lépett.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.02. 19:32:32

Nem tudom, mi játszódik le benne, de én komolyan nagyon sajnálom. Ígéretes tehetségként felkerült tavaly, játszogatott is, úgy-ahogy bizonyított is. Nem váltotta meg a világot, de azon a poszton jóval nehezebb jónak lenni, mint elöl. Nem vallott szégyent. Aztán hivatalosan is felkerült a nagyokhoz, gondolom úgy érezte, innen már sínen van...és akkor ez az idei év omg. Nem is játszik, sőt, ennyi sérült védővel sem játszik. Most pedig már lassan a padra se fér oda, és mivel minden védőnk egészséges, fele annyi esélye sincs arra, hogy játsszon. És Pep is inkább Cuencát és Deulofeut teszi a padra, és küldi fel a pályára, mint őt...hát én komolyan sírni tudnék a helyében. Mindenki, még Maxwell is megkapja a perceit, mindenki annyit játszik, amennyit megérdemel, még Cuenca is kapott lehetőséget, csak ő nem.... :(
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.10.23. 21:41:30

Nem akarok csipogni, de a Granada ellen már játszhatna legalább egy félórát...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.10.18. 20:59:51

Ez egy nagyon jó hír!
Az hogy nem játszik várható volt, még fiatal tanulni kell az öreg rókáktól!Lehet ha marad a B-ben akkor jobban jár mert játszik s a B csapatnak is kellett volna, így viszont folyamatosan tud tanulni Puyoléktól!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.10.18. 06:32:13

Örülök én is, és szerintem a lehetőséget is megkapja :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.10.17. 23:07:01

Vagy elakarjuk adni drágán, de szerintem jó játékos, úgyhogy örulök hogy hosszabított :)
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.10.17. 17:18:07

ab1daL írta:Fontás 2015-ig hosszabbított! :wink:
Eddig egy percet sem játszott és mégis... Ezek szerint csak kell Pepnek.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.10.17. 14:55:10

Fontás 2015-ig hosszabbított! :wink:
Kép
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.16. 23:08:44

messideco írta:Piqué kiesésével remélem többször fog lehetőséget kapni. A Plzen ellen remélem kap minimum 30 percet...
abidal,puyol,masch,busquets elotte van a sorban, mint khv...ez a szep.
tovabbra is tartom, hogy kar volt felhozni, ha ez igy folytatodik.
a barca b-ben huzoember lenne, onnan meg szukseg eseten 1-1 meccsre fel lehetett volna kuldeni a nagyokhoz.

a padon nem fog fejlodni, max a legkort veszi at, es jobb minosegu edzeseken vesz reszt jobb jatekosokkal, ennyi.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.10.16. 03:25:10

Piqué kiesésével remélem többször fog lehetőséget kapni. A Plzen ellen remélem kap minimum 30 percet...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.10.04. 13:19:10

shutterisland írta:igazából nem értem, miért van az, hogy felhozta pep az első kerethez, és kb. csak akkor fog pályára lépni, ha a pique,puyol,busquets,abidal,mascherano ötösből csak egy lesz hadra fogható. (vagy még akkor sem....)
ugyanis ha ezek közül csak ketten is egészségesek, biztos, hogy ők alkotják a védelem közepén a párost.

oké, hogy nem bízik még benne pep, meg minden, de nem lett volna okosabb döntés hagyni a b-ben még egy évet, aztán amikor kell, akkor onnan feljátszik a nagyokhoz ?
a puyol-abidal duó egyre csak öregszik, és hát a fránya sérülések is... így jövőre vagy az után már több lehetőséget kapna fontás a felnőtt keretnél, de valahogy jelenleg az az érzésem, hogy inkább betenné keitát vagy alvest középre pep, csak ő ne játszon.

pedig ha valakinek, akkor neki nagyon kellenének a játékpercek ebben a korban és státuszban.
Dettó hasonló véleményen vagyok. A kupában biztos fog játszani, de ahhoz is nyugodtan felhívhatná Pep a B-ből.
Nem hiszem, hogy azon kívül sok lehetőséget kapna, még a kisebb csapatok ellen sem, a B csapatban pedig jó hasznát vennék és folyamatos játéklehetőséget is kapna. Azért a másodosztályban is lehetne fejlődni rendesen. Ráért volna jövőre szerződést kapni.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.10.04. 00:02:29

igazából nem értem, miért van az, hogy felhozta pep az első kerethez, és kb. csak akkor fog pályára lépni, ha a pique,puyol,busquets,abidal,mascherano ötösből csak egy lesz hadra fogható. (vagy még akkor sem....)
ugyanis ha ezek közül csak ketten is egészségesek, biztos, hogy ők alkotják a védelem közepén a párost.

oké, hogy nem bízik még benne pep, meg minden, de nem lett volna okosabb döntés hagyni a b-ben még egy évet, aztán amikor kell, akkor onnan feljátszik a nagyokhoz ?
a puyol-abidal duó egyre csak öregszik, és hát a fránya sérülések is... így jövőre vagy az után már több lehetőséget kapna fontás a felnőtt keretnél, de valahogy jelenleg az az érzésem, hogy inkább betenné keitát vagy alvest középre pep, csak ő ne játszon.

pedig ha valakinek, akkor neki nagyon kellenének a játékpercek ebben a korban és státuszban.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.15. 17:27:41

9Dave írta:Bocsánat a tudatlanságomért, de hányas mezben játszik Fontás? :oops:
Papíron 24-esben. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.08.15. 17:24:33

Bocsánat a tudatlanságomért, de hányas mezben játszik Fontás? :oops:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Tomka83
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.08.06. 10:31:28

2011.08.06. 13:58:34

Valószínű A Real ellen nem teszi be kezdőként, de gyengébb csapatok ellen betehetné kezdőként, addig is tudna pihenni a többi nagy sztár. Amúgy is hosszú a szezon.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.06. 13:35:22

Fontast nem fogja bedobni a védelem közepébe még, szerintem ez biztos.

Ez off lesz, de akkor már leírom, hogy képzelem el a szuperkupa kezdőjét:

Dani helye biztos jobb szélen, mellé viszont kell egy megbízható hátvéd, mert Danika sokat fog támadni, előrehúzódni, s ebből kifolyólag a védekezése sem mindig tökéletes. Szóval Dani mellé én mindenképpen Piqué-t raknám.
Másik tuti védőnk Abidal, akit én bal szélre raknék, ha játszana Puyol, de ugye nem valószínű.. Ezért szélre marad Adriano, vagy Maxi, de utóbbi elég impotens újabban, szóval maradjon Adriano.

Én így képzelem el a felállás:

------------V.V.-------------
-----Gerrard----Eric--------
Dani-----Sergi-----Adriano
-----xavi-----Iniesta-------
--Pedro---Messi----David-


esetleg még:

----------V.V.--------------
---Gerrard---Masch-------
Dani------Sergi-----Abidal
------Xavi-----Iniesta-----
--Pedro---Messi---David-

Csere: Keita, Sanchez, Ibrahim

De majd még megbeszélem Peppel :D
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.06. 13:20:19

Nem hinném hogy beteszi a kezdőbe a Szuperkupán, amikor megvan a lehetősége egy Piqué-Abidal párosra! Én legalábbis nyugodtabb lennék, ha így állna fel a védősor, plusz még ugye Adriano és Maxvell.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.06. 13:16:43

Az még egy jó kérdés, hogy kezdeni fog-e 14-én. Szerintem ez az egyik nagy kérdés, hogy Adriano-Piqué-Fontás-Abidal 4es fog kezdeni, vagy nem bízik benne Pep, és Adriano-Piqué-Abidal-Maxwell lesz a kezdő hátvédsor.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.06. 13:14:10

Tomka83 írta:Most, hogy Milito elment, Puyol még sérült, én mindenképpen játszatnán Fontast Piqué mellett, hiszen lehet a későbbiekben sokat fognak még egymás mellett játszani. Bár könnyen előfordulhat, hogy Mascherano vagy Busq. vagy Abidál játszik belső védőt.

Vélemény?
Ááá, csak Busitól mentsen meg minket a mindenható (mint középső védő)! :lol: Én ezeket a variációkat tartom elképzelhetőnek:

Dani---Piqué---Fontás---Abidal
Dani---Piqué---Abidal---Adriano
Dani---Masch---Piqué---Abidal

Na, szóval van bőven választék, csak Busit ne!!! :D :lol:

szerk.: 14-ére nézve pedig én is az Adriano-Piqué-Abidal-Maxwell négyes mellett teszem le a voksom. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bogyó 2011.08.06. 13:22:19-kor.
Tomka83
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.08.06. 10:31:28

2011.08.06. 12:11:37

Most, hogy Milito elment, Puyol még sérült, én mindenképpen játszatnán Fontast Piqué mellett, hiszen lehet a későbbiekben sokat fognak még egymás mellett játszani. Bár könnyen előfordulhat, hogy Mascherano vagy Busq. vagy Abidál játszik belső védőt.

Vélemény?
Lezárt