Bajnokok Ligája & Európa Liga 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 827
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.09.17. 14:36:07

Vicc a magyar futball. Erdelyi letemre a romant is ugyanide sorolom.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.09.17. 13:58:43

zsuni írta:az hogy barátságosak a jegyárak, túlzó. ezért a lokinak kellett volna fizetni nekem, hogy menjek ki. ekkora semmit rég nem láttam, motiválatlan, [auto_cenzúra] taktikával nem lehet mit kezdeni. az meg hogy labdakezelést nem oktatnak, több mint szánalmas. ez a loki annyira szerethető, mint egy viziló által készített vacsora.
Akkor nem kell kimenni a meccsre!
Érdekes, hogy egyesek nem veszik észre, hogy ez a Harkiv nem egy Paks szintű csapat! :x Rohadt erősek, a góljaikból lelehet szűrni, és a bajnokságuk is elég magas színvonalú! A jegyárakkal meg semmi gond sincs.
Ja és szívesen, hogy újra elhoztuk Európát! :wink:
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.09.17. 13:56:34

barca99 írta:
ozsimiki írta:hm, tavalyi menetrend lesz,csak ezúttal az EL-ben? csak jöjjenek a gólok is majd,ha ennyit kapunk, igaz ez nem mérvadó annyira,mert emberhátrányban is voltunk.
Hogyne, csatárt szórtak ki. Ha 0-0, azt mondom igen, hiányzott egy támadó. De nem az impotens Kabát hiánya miatt kaptak 5 gólt.

Én nem látom ilyen rózsásan a helyzetet, szerintem abszoltút motiválatlanul léptek pályára a debreceniek, az elején a Harkiv óvatos volt, de miután látták, hogy jóformán labdát sem tudnak itt kezelni, szétkapták őket. Olyan cseleket, passzokat csináltak, amit a Loki soha nem fog megcsinálni.

Tavaly szimpatikusak voltak, Liverpoolban nagyon jól játszottak, itthon volt egy is kamikaze, de legalább akartak. De idén... kint voltam a Litex ellen is, hazai pályán, emberelőnyben képtelen voltak megtartani a labdát. Én nem igazán érzem rajtuk, hogy komolyan vennék. Kabát nyilatkozata is ezt tükrözte. "A Sampdoria, az Eindhoven és az ukrán csapat", nyilatkozott így a meccs előtt.

A barátságos árakról meg annyit, hogy a Harkiv ellen 2500 volt a jegy, de a PSV elleni meccs 6500. Tavaly a 'Pool ellen 5500 volt. Nyilván olcsóbb a b-közép, de oda meg az "üljön", aki vérbeli lokista.
egyre nehezebb elhinnem, hogy vannak olyan szurkolók, akik még mindig képesek ezreket fizetni, hogy láthassák ezeket a kutyaütőket. komolyan mondom szánalmas, hogy ezt futballnak, ezeket pedig futballistáknak nevezik..
5-öt kaptak az 'ukránoktól'!! otthon! :lol:
nem is lenne ezzel baj, ha mondjuk napközben birkákat terelnének, mint Új-Zéland focistái, vagy éppen mohát szednének, mint Izlandon (ezzel nem akarom megsérteni az ottaniakat, sőt!), de NEM, ezek havi 3-4 millió (sőt, konkrétan milliós meccspénzekről és 6 milliós fizetésekről van tudomásom) forintot kapnak ezért a nulla, kilátástalan, lélektelen játékért.
Lokit a béelbe!! rajtunk röhög európa
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.17. 13:52:02

csababarca írta:
barca99 írta:A barátságos árakról meg annyit, hogy a Harkiv ellen 2500 volt a jegy, de a PSV elleni meccs 6500. Tavaly a 'Pool ellen 5500 volt. Nyilván olcsóbb a b-közép, de oda meg az "üljön", aki vérbeli lokista.
7500 a bérlet a túl oldalon kapu mögött. szóval 2500 az összes meccsre. Középre meg 13500,szóval 4500 meccsenként.
Mivel bérletet vettél, gondolom te is láttad, hogy a jegyeken különböző árak vannak feltüntetve. Bár abban igazad van, ha azt nézzük minden jegy 4500. Viszont a tegnapira 2500 volt írva, a következőre meg 6500. :) Egyébként nem tudom árban mennyi a különbség a bérlet és a jegy között (szerintem kb. semennyi) inkább a hely miatt érdekes a bérlet. Mert ugye a PSV-re már csak olyan helyekre szólnak majd a jegyek, amire nem fogyott el bérlet.

És a tavalyi BL csoportmeccsekre is olcsóbb volt a 3 jegy, mint most.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.09.17. 13:30:29

az hogy barátságosak a jegyárak, túlzó. ezért a lokinak kellett volna fizetni nekem, hogy menjek ki. ekkora semmit rég nem láttam, motiválatlan, [auto_cenzúra] taktikával nem lehet mit kezdeni. az meg hogy labdakezelést nem oktatnak, több mint szánalmas. ez a loki annyira szerethető, mint egy viziló által készített vacsora. megnézem a maradék két meccset is, remélem ott a 60. percben nem szakad el a cérna nálam, és nem fogok elmenni. szégyen és gyalázat volt ez a meccs, szánalmas, nem felnőni kéne Európához, hanem első lépésben jól kéne hozzáállni a meccshez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15487
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.17. 13:21:10

barca99 írta:
A barátságos árakról meg annyit, hogy a Harkiv ellen 2500 volt a jegy, de a PSV elleni meccs 6500. Tavaly a 'Pool ellen 5500 volt. Nyilván olcsóbb a b-közép, de oda meg az "üljön", aki vérbeli lokista.

7500 a bérlet a túl oldalon kapu mögött. szóval 2500 az összes meccsre. Középre meg 13500,szóval 4500 meccsenként.

http://www.dvsc.hu/Hrkpek/a/EuropaLiga/berlet2.jpg

Persze külön véve már drágább,ezért éri meg a bérlet.
Azért egy elvileg fociszerető országban,ahol lassan mindenki VW,Audi,BMW,Mercedesekkel jár nehogymár erre fogják az emberek.
albicelesteX írta:Azt azért erősítsétek meg bennem,hogy csak a PSV és Samp. miatt mentek ki(bár azok sem nagy durranás csapatok).

Én a loki miatt megyek ki. Ha mondjuk a City jött volna,vagy a Juve akiket szeretek akkor már benne lett volna hogy azok miatt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.17. 12:58:35

ozsimiki írta:hm, tavalyi menetrend lesz,csak ezúttal az EL-ben? csak jöjjenek a gólok is majd,ha ennyit kapunk, igaz ez nem mérvadó annyira,mert emberhátrányban is voltunk.
Hogyne, csatárt szórtak ki. Ha 0-0, azt mondom igen, hiányzott egy támadó. De nem az impotens Kabát hiánya miatt kaptak 5 gólt.

Én nem látom ilyen rózsásan a helyzetet, szerintem abszoltút motiválatlanul léptek pályára a debreceniek, az elején a Harkiv óvatos volt, de miután látták, hogy jóformán labdát sem tudnak itt kezelni, szétkapták őket. Olyan cseleket, passzokat csináltak, amit a Loki soha nem fog megcsinálni.

Tavaly szimpatikusak voltak, Liverpoolban nagyon jól játszottak, itthon volt egy is kamikaze, de legalább akartak. De idén... kint voltam a Litex ellen is, hazai pályán, emberelőnyben képtelen voltak megtartani a labdát. Én nem igazán érzem rajtuk, hogy komolyan vennék. Kabát nyilatkozata is ezt tükrözte. "A Sampdoria, az Eindhoven és az ukrán csapat", nyilatkozott így a meccs előtt.

A barátságos árakról meg annyit, hogy a Harkiv ellen 2500 volt a jegy, de a PSV elleni meccs 6500. Tavaly a 'Pool ellen 5500 volt. Nyilván olcsóbb a b-közép, de oda meg az "üljön", aki vérbeli lokista.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.09.17. 12:22:17

Azért sok az 5, akárhogy is nézem. Nem szabadna ennyi gólt kapni egy otthoni mérkőzésen, 10 emberrel sem. Még mindig nem vagyunk elég felnőttek ahhoz, hogy méltósággal szerepeljünk nagy tornákon. És ez sajnos évtizedek óta így van.
A zalaegerszegi 1-0, meg a ferencvárosi 1-1 a mese kategóriáját képezik, pont úgy, mint a válogatottnál a németek és olaszok elleni sikerek.

Csak abban tudok bízni, hogy a PSV és Samp is csak 1 góllal verjen meg minket, s esetleg valahol erőlködjünk ki egy döntetlent.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.17. 09:55:25

Azt azért erősítsétek meg bennem,hogy csak a PSV és Samp. miatt mentek ki(bár azok sem nagy durranás csapatok).
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15487
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.17. 09:20:27

Katalán88 írta: Én is a B-ben voltam, elszórakoztattuk magunkat! :) De mi volt a verekedés?
Elvileg 8.000-en voltunk, de tényleg nagyon pangott a stadion bízom benne, hogy a PSV és a Samp ellen többen leszünk. Rajtam már nem fog múlni, mert meg van a másik 2 hazai jegy is.
Hajrá DEBRECEN!


Nem tudom mi volt,kérdeztem szünetben a biztonsági embert,de ők sem tudták hogy mi volt. Amit én láttam,az az volt hogy ketten elkezdtek veszekedni,aztán már többen. Úgy nézett ki hogy lecsillapodtak,de mégsem,elkezdtek verekedni,és akkor ugrottak be a biztonságiak.

Nekem is megvan a jegyem a következő kettőre is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.09.17. 08:59:55

csababarca írta:
kamaj írta:Vicces egy kiállítás, talán egyszer még nevetni is tudok rajta. Kontrasztost képet adott a meccs, nem sokkal a kiállítás után egy elkésett belépés, és Varga akkorát esett, hogy bennem megállt hirtelen a szusz. Tényleg igaz, hogy azért meg csak sárga jár, de egy állítólagos ütésért kiállítás. A bíró nem is látott semmit, csak a fetrengőből sikerült kitalálnia mi történt. Teljesen szétvet az ideg, de a reményt még így sem adtam fel.

Büszke vagyok erre a csapatra, és képesek lesznek pontot/pontokat szerezni csak egy kicsivel több szerencse kellene. Az elején szépen játszottunk, kár azért a gólért...

Kérek mindenkit tartson ki mellettük, mert megérdemlik! Nem rossz csapat ez, és hiszek bennük!!!!

Hajrá Loki!!!!

én most értem haza a meccsről.
A debreceni B-közép szektorában voltam,csináltuk a bulit rendesen,de azért a sok bekapott gól visszavetette a hangulatot. Volt verekedés is a szektorban,nem is kicsi...szóval volt minden.

a meccsről: 1-0ig teljesen a loki uralta a meccset,sőt mondhatni a kiállításig,kétszer viszont lekontráztak minket,és máris 0-2. Közte Kabát kapufája ha bemegy lehet másképp lett volna minden.
nem baj,ennél többet egyébként nem fogunk kapni,az tuti.
Amúgy pangott a lelátó,szerintem 5000 embernél nem volt kint több. Pl szemben a kapu mögött a teljes kanyarban jó ha 100 ember ült!!!
Középen is alig alig.Pedig nagyon baráti árak voltak.

Remélem azért a PSV és a Samp ellen többen leszünk.
Én is a B-ben voltam, elszórakoztattuk magunkat! :) De mi volt a verekedés?
Elvileg 8.000-en voltunk, de tényleg nagyon pangott a stadion bízom benne, hogy a PSV és a Samp ellen többen leszünk. Rajtam már nem fog múlni, mert meg van a másik 2 hazai jegy is.
Hajrá DEBRECEN!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15487
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.17. 07:42:38

Fernando írta:Szerintem nem uraltuk a meccset az elején sem, gyengék voltunk nagyon. Első félidőben nagyjából 3 kapura veszélyes lövésünk (nem támadásunk) volt. A másodikban talán egyse...

Amúgy Szakály lőtte a kapufát.

Hát,azért az első gólig kb át se mentek a félpályán,végig a Lokinál volt a labda. Persze helyzet nem adódott így sem,de semmivel nem volt rosszabbak addig,sőőt.

Azt elnéztük,mert most olvastam én is hogy Szakály volt.

Mindegy,ennél többet nem fogunk kapni senkitől,még akkor se,ha a védelem vicc kategória.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.17. 06:27:23

Szerintem nem uraltuk a meccset az elején sem, gyengék voltunk nagyon. Első félidőben nagyjából 3 kapura veszélyes lövésünk (nem támadásunk) volt. A másodikban talán egyse...

Amúgy Szakály lőtte a kapufát.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15487
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.17. 00:28:45

kamaj írta:Vicces egy kiállítás, talán egyszer még nevetni is tudok rajta. Kontrasztost képet adott a meccs, nem sokkal a kiállítás után egy elkésett belépés, és Varga akkorát esett, hogy bennem megállt hirtelen a szusz. Tényleg igaz, hogy azért meg csak sárga jár, de egy állítólagos ütésért kiállítás. A bíró nem is látott semmit, csak a fetrengőből sikerült kitalálnia mi történt. Teljesen szétvet az ideg, de a reményt még így sem adtam fel.

Büszke vagyok erre a csapatra, és képesek lesznek pontot/pontokat szerezni csak egy kicsivel több szerencse kellene. Az elején szépen játszottunk, kár azért a gólért...

Kérek mindenkit tartson ki mellettük, mert megérdemlik! Nem rossz csapat ez, és hiszek bennük!!!!

Hajrá Loki!!!!

én most értem haza a meccsről.
A debreceni B-közép szektorában voltam,csináltuk a bulit rendesen,de azért a sok bekapott gól visszavetette a hangulatot. Volt verekedés is a szektorban,nem is kicsi...szóval volt minden.

a meccsről: 1-0ig teljesen a loki uralta a meccset,sőt mondhatni a kiállításig,kétszer viszont lekontráztak minket,és máris 0-2. Közte Kabát kapufája ha bemegy lehet másképp lett volna minden.
nem baj,ennél többet egyébként nem fogunk kapni,az tuti.
Amúgy pangott a lelátó,szerintem 5000 embernél nem volt kint több. Pl szemben a kapu mögött a teljes kanyarban jó ha 100 ember ült!!!
Középen is alig alig.Pedig nagyon baráti árak voltak.

Remélem azért a PSV és a Samp ellen többen leszünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.17. 00:05:23

hm, tavalyi menetrend lesz,csak ezúttal az EL-ben? csak jöjjenek a gólok is majd,ha ennyit kapunk, igaz ez nem mérvadó annyira,mert emberhátrányban is voltunk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.09.16. 22:57:10

szajko írta:A volt Zalaegerszegi játékos Rudnevs mesterhármast vert a Juvénak... :o
Ennek nagyon örülök, itt Egerszegen is egy nagyszerű játékosként ismertük meg. Hajrá Rudi, csak így tovább!!! :wink:
A gólok: itt
Azért a harmadik gól nem gyenge :)
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.16. 22:45:00

0-2 nél lehalkítottam kissé a tv-t az előbb odanéztem már 0-4... hát gondolom senki nem így képzelte az első meccset. azért egy tisztes helytállás jó lett volna. na sebaj. psv meg a samp ellen javítanak ^^
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.16. 22:02:58

Vicces egy kiállítás, talán egyszer még nevetni is tudok rajta. Kontrasztost képet adott a meccs, nem sokkal a kiállítás után egy elkésett belépés, és Varga akkorát esett, hogy bennem megállt hirtelen a szusz. Tényleg igaz, hogy azért meg csak sárga jár, de egy állítólagos ütésért kiállítás. A bíró nem is látott semmit, csak a fetrengőből sikerült kitalálnia mi történt. Teljesen szétvet az ideg, de a reményt még így sem adtam fel.

Büszke vagyok erre a csapatra, és képesek lesznek pontot/pontokat szerezni csak egy kicsivel több szerencse kellene. Az elején szépen játszottunk, kár azért a gólért...

Kérek mindenkit tartson ki mellettük, mert megérdemlik! Nem rossz csapat ez, és hiszek bennük!!!!

Hajrá Loki!!!!
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.16. 22:01:23

Itt is pofozózsákok leszünk. Szerencsétlenek vagyunk, bénák. Egyszerűen gyengébbek, ez van. Kabát kiállítása érdekes volt és undorító...

Amíg ilyen Jánikók fognak rohangálni a pályán addig esélyünk sincs. Szétzüllödt már ez a Loki, az volt a jó csapat amelyik egy 5-öst vágott a Hajduknak idegenben... Ennek nem tudom szívből szurkolni, de már ezt többször kifejtettem.

Getafe meg bekaphatja... életemben először tettem rájuk és égnek otthon. Bravo!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.09.16. 21:58:17

mi a f*szért állította ki Kabátot? gratulálok a bírónak, sikerült elrontania az egész meccset, ilyen idióta ítélettel
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.16. 21:48:31

Már 0-2re "ég" a Loki. nem hiába, sorsolás után is egyértelmű volt,h ez a csoport picikét erős lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 21:47:13

DVSC-Metaliszt 0-2

Elszállt az esély
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.09.16. 21:39:54

A volt Zalaegerszegi játékos Rudnevs mesterhármast vert a Juvénak... :o
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 21:32:04

Liverpool-Steaua 1-1

Hajrá Bukarest!!! :lol: :lol:

Debrecen-Metaliszt 0-1 :cry:
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.09.16. 21:08:32

forlán10 írta:
Fernando írta:Akinek van Story TV-je nézheti.
De neten! Van valahol egy használható link???
http://www.atdhe.net/24184/watch-debrec ... st-kharkiv

Ezt találtam,nem tudom,megfelel e. :wink:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Lezárt