Bajnokok Ligája & Európa Liga 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 21:02:42

Fernando írta:Akinek van Story TV-je nézheti.
De neten! Van valahol egy használható link???
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.16. 21:01:45

Akinek van Story TV-je nézheti.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.16. 21:01:13

fcbarca0827 írta:Amúgy, nagyon szürreális dolog ez a StoryTV-s meccsközvetítés. :mrgreen: Harsányi, Nacsa a stúdióban (őket egyébként nagyon bírom, de azért fura :D), Búza sanyi a pálya szélén... Havas Henrik elemzéséről nem is beszélve. :lol:

Mindenesetre, Hajrá Loki!
Komoly??? Havas? Képzelem, ahogy bekapja a szemüvege szárját és elemzi a meccset. :lol:
Kép
Kép
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 21:00:30

Vki tudna dobi egy linket?? Nagyon könyörögm....
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.09.16. 20:58:09

forlán10 írta:És ez a csávó a ZTE-ben jáccott? 3 gól a Juve otthonában.....
Igen.

Amúgy, nagyon szürreális dolog ez a StoryTV-s meccsközvetítés. :mrgreen: Harsányi, Nacsa a stúdióban (őket egyébként nagyon bírom, de azért fura :D), Búza sanyi a pálya szélén... Havas Henrik elemzéséről nem is beszélve. :lol:

Mindenesetre, Hajrá Loki!
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 20:57:40

Master19 írta:
forlán10 írta:És ez a csávó a ZTE-ben jáccott? 3 gól a Juve otthonában.....
Vicc igaz? :) Amúgy csak úgy mint Lionel85-nek nekem is vitte a mixemet ](*,)
Én nem szoktam. De azért 3 gól.... 1 éven belül elvihati vmi nagycsapat. És az is jelzi a csapaton belüli szerepét, h ő rúgta a tizit
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Master19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2008.01.25. 16:17:16
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.09.16. 20:56:26

forlán10 írta:És ez a csávó a ZTE-ben jáccott? 3 gól a Juve otthonában.....
Vicc igaz? :) Amúgy csak úgy mint Lionel85-nek nekem is vitte a mixemet ](*,)
Kép
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.09.16. 20:54:36

És ez a csávó a ZTE-ben jáccott? 3 gól a Juve otthonában.....
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.16. 20:54:27

noname írta:Kíváncsiságból elkezdtem nézni a Juve meccset. Érdekes h Chiellini duplával egyenlítettek.
Nem a legerősebb csapatukkal játszanak, annyit meg lehet állapítani h a cserevédőik pocsékok. Del piero óriási gólt lőtt amúgy szokásaihoz híven.
Krasic játéka is érdekelt. Kicsit emlékeztet a játéka arr az időszakra, amikor Pedro először kezdett komolyabb lehetőségeket kapni az első csapatnál. Hajt, jól mozog, de néha irtó béna és rossz megoldást választ. Mindemellett van potenciál a gyerekben.
3-3 lett a vége, a 92. percben egyenlített a lengyel csapat, ezzel lőve a tippmixemet...
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.16. 20:35:07

Kíváncsiságból elkezdtem nézni a Juve meccset. Érdekes h Chiellini duplával egyenlítettek.
Nem a legerősebb csapatukkal játszanak, annyit meg lehet állapítani h a cserevédőik pocsékok. Del piero óriási gólt lőtt amúgy szokásaihoz híven.
Krasic játéka is érdekelt. Kicsit emlékeztet a játéka arr az időszakra, amikor Pedro először kezdett komolyabb lehetőségeket kapni az első csapatnál. Hajt, jól mozog, de néha irtó béna és rossz megoldást választ. Mindemellett van potenciál a gyerekben.
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.09.16. 17:34:09

A szavazásba nem lehetne beletenni név szerint is a Chelsea-t? Szerintem ők nyerik. De, ha nem, akkor marad a más. :) Meg, szerintem többen gondolják az ő győzelmüket, mint pölö a Bayern, Milan, Inter, Arsenal négyesét.

Ma jó meccsen nyer a Loki 2:1-re. Hajrá DVSC!

szerk.: Nem vártam tovább szavaztam a "más"-ra, már úgy is tudjátok, kire gondolok. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.16. 17:14:00

Kíváncsian várom a Loki meccset. Sajnos nem sok jóban reménykedhetünk, mivel az ukrán csapat nagyon jó. Semmivel sem lesz nehezebb dolgunk a PSV vagy a Samp ellen mint ellenük szvsz.
Ettől függetlenül egy pontszerzést azért el tudnék viselni. Csak ne azt lássam hogy megijedünk és beállunk védekezni hazai pályán. Én azt mondom, hogy játszunk egy jó meccset, és vállaljuk fel a játékot, mert az még akár vezethet is valahova!

Hajrá Debrecen!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.16. 10:14:03

Mikaos írta:Arsenal-gála.
Ezt szeretem: hogyha leülök meccset nézni, akkor legyen gála :D Ma is így volt, tegnap is.
Kicsit komolyabb ellenállást vártam a Braga-tól, lévén, hogy elvégre portugálok: lassítani fogják a játékot, lehetőleg labdatartásra mennek...hát egyáltalán nem.
Mákod volt. Én az Arsenal és a Milan meccse között vacilláltam, melyiket nézzem meg. Végül az olaszok mellett döntöttem, mert az Arsenalt tudtam, hogy elveri a Bragát, de hogy hattal... :roll:

A Milan meccse szenvedős volt. Sokat birtokolták a labdát, folyamatos támadásban voltak, de a 66. percig csak a kimaradt helyzeteket lehetett feljegyezni. Ahhoz képest, hogy mennyiségileg és minőségileg mennyi csatára van a Milannak, ez a sok kihagyott helyzet luxus kategória. Viszont ahogy érnek össze, úgy lehet egy nagyon jó kis csapatuk, Allegrin múlik, hogy mit tud csinálni velük.

A Marseille-t sajnálom. Van egy jó keret, bár a támadó poszt kicsit gyengébb. De így is szerintem verni kellett volna a Szpartakot, mert ők sem az évtized eleji jó formában vannak, de mégis nyerni tudtak most.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.16. 09:44:16

daffy írta:a realnak 36 kapura lövése volt. ez sokat elmond....meg az is h csak 2 gólt rúgtak... :?
Grat akkor, az szép szám :) Nekünk csak 29 volt, de nem is feltétlen erről szól a játékunk. Tavaly is több lövésetek volt átlagban. Nálunk pedig inkább az 5-ösnél is továbbtolják a fiúk, vagy megpróbálják kicselezni a kapust, mint Pedro, aki majdnem levitte a pályáról :D Mindenesetre szeretnék egy olyan Classicot látni, ahol 6-5-ös végeredmény születik nekünk és álomfoci van, mindkét csapatnál :D (Mou-val mondjuk erre nincs esély, 1-0-ra nyerünk :D). Kövezzetek meg, de nekem bár első a barca győzelem, de rögtön utána az izgalmas meccs és a mindkét fél részéről szép foci jön. Ez talán többet ér, mint egy 6-2. Bár azért széles mosollyal ültem végig azt a meccset is :D Rúgjunk úgy inkább 6 gólt álomfocival, hogy a Madrid is bitang erős, az lenne az igazi.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.09.16. 09:28:41

Madrid: számítani lehetett rá, hogy nem lesz ott sok gála. Ezekkel a szöglet/szabadrúgás/11-es gólokkal (meg öngólokkal) nem sok öröme lesz az igényesebb madridistának. (De ki tudja...lehet, hogy a siker már mindennél fontosabb.*)
imádom, amikor fingjanincs józsi igy beletolja a véleményét a világba. nézd már meg a meccset, gyönyörü akciók, gyors pörgös játék, igazi focit játszott tegnap a Madrid, ha fele ilyen jol játszik majd a csapat a bajnokságban mindenkit elkalapálnak a Barca-n kivül. Végre láttam egy értelmes meccset, küzdés, hajtás, és szép megmozdulásokkal, valamint rohadt gyors akciókkal, nem tötymörgésekkel mint a mai fociban. Ha ezt tudják tartani, és még össze is szoknak, akkor nekünk Real szurkoloknak sok örömünk lesz a csapatban. De azért nem szabad elfelejteni hogy ez egy Ajax volt, ami bár nem élcsapat, azért a középmezöny erős tagjaihoz tartozik.
Miért olyan borzalmas Ronci? Komolyan. Nem láttam még idén Madrid meccset. Dinhosodik?
11 probálkozásábol nem tudott gólt lőni. egyébként jol játszott
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.15. 23:39:02

Fecooo írta:amennyit én láttam a meccsből(1. gólig néztem), önzőzött, durcáskodott, és egyre többet csinálgatja a felesleges sarkazásait, többször labdát veszített a saját csele miatt, nem 1 alkalommal elpattant tőle a labda...
éretlenül játszott. ez a lényeg.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.15. 23:34:41

amennyit én láttam a meccsből(1. gólig néztem), önzőzött, durcáskodott, és egyre többet csinálgatja a felesleges sarkazásait, többször labdát veszített a saját csele miatt, nem 1 alkalommal elpattant tőle a labda...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.09.15. 23:34:25

mrjoe írta:Gyönyörű foci volt Madridban. Komolyan mondom már nagyon régen láttam így játszani a csapatot. Csak a helyzetkihasználással vannak még gondok. Első félidőben mennie kellett volna már a Realnak kb 3 góllal ha egy kicsit jobban tudják kihasználni a helyzeteket.
Láttad meccset? Mert ha láttad volna, akkor ilyesmit nem írnál. 1. félidőben kapura lövése sem volt az Ajaxnak. Szinte végig a 16-osuk előtt játszott a Real.
Kaka pedig felkötheti a gatyát mikor felépül, mert Özil egyelőre nagyon jó.
Akkor hála a játékosoknak a szép fociért ;) [Biztos Mourinho fogta a fejét idegességében: "csak ne menjetek már előre annyit, a fenébe is"] :)

Özil-t el tudom képzelni, hogy jól játszott. Múltkor láttam, s már azon is meggyőző volt - pedig egy új igazolásról van szó, aki ráadásul fiatal is.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.15. 23:31:47

daffy írta:az ajax tavaly több,mint 100 gólt lőtt,én megmondom őszintén,féltem tőlük.

más: cr mekkora sz.ar formában van már...félelmetes
Attól, hogy a Den Haag-nak meg a Brada-nak szórnak egy talicska gólt még nem kell tőlük félni.

Miért olyan borzalmas Ronci? Komolyan. Nem láttam még idén Madrid meccset. Dinhosodik? :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.15. 23:27:32

lui1698 írta:
daffy írta:a realnak 36 kapura lövése volt. ez sokat elmond....meg az is h csak 2 gólt rúgtak... :?
Engem a nagy fölény nem lepett meg.
Ez az Ajax, már nem az az Ajax ami anno nagy hírnévre tett szert.
Meg is lepett madridistán a beharangozó címe: "Európa visszavár; rangadóval indul a csoportkör"

Hol rangadó ez?
Ennyi erővel, ha a Fradival játszanának az is rangadó lenne?
az ajax tavaly több,mint 100 gólt lőtt,én megmondom őszintén,féltem tőlük.

más: cr mekkora sz.ar formában van már...félelmetes
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.15. 23:25:30

daffy írta:a realnak 36 kapura lövése volt. ez sokat elmond....meg az is h csak 2 gólt rúgtak... :?
Engem a nagy fölény nem lepett meg.
Ez az Ajax, már nem az az Ajax ami anno nagy hírnévre tett szert.
Meg is lepett madridistán a beharangozó címe: "Európa visszavár; rangadóval indul a csoportkör"

Hol rangadó ez?
Ennyi erővel, ha a Fradival játszanának az is rangadó lenne?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.15. 23:07:47

a realnak 36 kapura lövése volt. ez sokat elmond....meg az is h csak 2 gólt rúgtak... :?
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2010.09.15. 23:04:10

Madrid: számítani lehetett rá, hogy nem lesz ott sok gála. Ezekkel a szöglet/szabadrúgás/11-es gólokkal (meg öngólokkal) nem sok öröme lesz az igényesebb madridistának. (De ki tudja...lehet, hogy a siker már mindennél fontosabb.*)
Gyönyörű foci volt Madridban. Komolyan mondom már nagyon régen láttam így játszani a csapatot. Csak a helyzetkihasználással vannak még gondok. Első félidőben mennie kellett volna már a Realnak kb 3 góllal ha egy kicsit jobban tudják kihasználni a helyzeteket.
Mourinho-féle fociban csak a sikert lehet kiemelni mint pozitívum, a többi feledésbe merül
Láttad meccset? Mert ha láttad volna, akkor ilyesmit nem írnál. 1. félidőben kapura lövése sem volt az Ajaxnak. Szinte végig a 16-osuk előtt játszott a Real.

Kaka pedig felkötheti a gatyát mikor felépül, mert Özil egyelőre nagyon jó.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.09.15. 22:52:51

Arsenal-gála.
Ezt szeretem: hogyha leülök meccset nézni, akkor legyen gála :D Ma is így volt, tegnap is.
Kicsit komolyabb ellenállást vártam a Braga-tól, lévén, hogy elvégre portugálok: lassítani fogják a játékot, lehetőleg labdatartásra mennek...hát egyáltalán nem.

Ibra: megtalálta a hazáját :) az olasz bajnokságban ő a császár, itt csak max. a 4.ik a sorban, s ezt sosem tudná elfogadni.

Madrid: számítani lehetett rá, hogy nem lesz ott sok gála. Ezekkel a szöglet/szabadrúgás/11-es gólokkal (meg öngólokkal) nem sok öröme lesz az igényesebb madridistának. (De ki tudja...lehet, hogy a siker már mindennél fontosabb.*)

szerk.:
*mármint értitek...
(ha nem: Mourinho-féle fociban csak a sikert lehet kiemelni mint pozitívum, a többi feledésbe merül)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.09.15. 22:50:33

Barca után Arsenal gála, király 8) Fabregas végre jól játszott (2 gól, 2 gólpassz), ez nagyon kellett tőle, meccs után ezt nyilatkozta a teljesítményéről: I am not fully satisfied :D Chamakh és Vela is szállítja a gólokat, a marokkói mérlege: 5/3!

OM kikapott, de én nem temetném őket, szerintem odaérnek a 2. helyre.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt