Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.10. 10:12:58

Ez régebben valóban így volt, de ha jól emlékszem a tavalyi olyan bajnoki meccsekre, amik válogatott mérkőzések után voltak, jól teljesített a Guardiola-csapat. Mára ez már csak egy rossz múltnak tekinthető, szerintem ezt ki tudja nőni a Barcelona. Ráadásul már nincsenek csúszások, nincsenek késő játékosok (bár azok se az ő hibájuk, hanem a közlekedésé), így időben vissza tud mindenki érkezni a saját válogatottjától és még a hétvégék előtt van pár nap felkészülni a soros bajnokira. Már tegnap hazaérkezett mindenki, így minimum két teljes napjuk lesz az Hércules ellen felkészülni, illetve még szombaton délelőtt szerintem lesz edzés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.09. 23:47:57

Capon írta:Olvasva a Hercules-es cikket azért meglepő lenne otthon pontokat hullajtani egy újonc csapattól. Treze nagy erősítés lesz nekik, de ez mit sem fog számítani. Az első félidő végén szerintem egy 2-3 gólos előnnyel megyünk a szünetre. Valóban szoktak néha ezek a csapatok meglepetést okozni, de szerintem épp hogy a bajnokság vége felé amikor a bent maradásuk a tét. Azt azért remélem, hogy nem 90 percig kell egy 11emberreel a gólvonalon álló csapat ellen játszani.
Azt ne felejtsd el, hogy válogatott szünet volt, aminek mi előszeretettel megszívjuk a levét. Bár hazai pályán meglesz a siker, de nem tartom valószínűnek, hogy parádézni fog a csapat. Egy kicsit nyögvenyelős 2-0-ra számítok, de nem feltétlenül a Hercules hatalmas erejének köszönhetően, sokkal inkább a saját gyengeségünknek.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.09. 22:32:06

Gali írta:Megerősített időpont:
Atletico Madrid-FC Barcelona
2010. Szeptember 19. Vasárnap 19:00
Mindjárt itt a szezon első rangadója egy megerősödött Atleticóval. Jó kis meccsek szoktak mostanában a Barca-Atma, Atma-Barca lenni :wink:
"And my heart will leave you never."
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.09.09. 22:25:48

Megerősített időpont:
Atletico Madrid-FC Barcelona
2010. Szeptember 19. Vasárnap 19:00
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.09. 18:40:48

Olvasva a Hercules-es cikket azért meglepő lenne otthon pontokat hullajtani egy újonc csapattól. Treze nagy erősítés lesz nekik, de ez mit sem fog számítani. Az első félidő végén szerintem egy 2-3 gólos előnnyel megyünk a szünetre. Valóban szoktak néha ezek a csapatok meglepetést okozni, de szerintem épp hogy a bajnokság vége felé amikor a bent maradásuk a tét. Azt azért remélem, hogy nem 90 percig kell egy 11emberreel a gólvonalon álló csapat ellen játszani.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.09. 08:32:30

Szerintem nem kell különösebben taglaljam , mit várok a mérkőzéstől ....
Mindenképpen nyerni, a Hérculés nem egy kemény csapat, de azért nem kell elbizakodni, meglephet akárkit, ha nem veszi őket figyelembe. De én azért 3-4 gólos győzelmet várnék el ....

Ami pedig Maschot illeti, szerintem 10 percet adna neki Pep :D
més que un club
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.08. 22:41:34

Lionel85 írta:Nem tudom, hogy miért lenne baj, ha nem a Barçával van edzésben, hanem még a Poollal és most a válogatottal. Azért egy Hércules ellen nem hiszem, hogy ne kapna ha csak pár percet is. És ha a kezdőbe is belefér, az azt jelenti, hogy remek kondiban van. Tegnap nagyon jól mozgott. Semmi sem szól ellene.
A szisztémát neki is meg kell tanulnia, a taktikát, a begyakorolt figurákat és ez nem 2 nap szvsz. De majd szombaton minden kiderül.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.08. 20:49:08

Nem tudom, hogy miért lenne baj, ha nem a Barçával van edzésben, hanem még a Poollal és most a válogatottal. Azért egy Hércules ellen nem hiszem, hogy ne kapna ha csak pár percet is. És ha a kezdőbe is belefér, az azt jelenti, hogy remek kondiban van. Tegnap nagyon jól mozgott. Semmi sem szól ellene.
Kép
Kép
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.08. 20:44:37

Lionel85 írta:
SuperMessi írta:Ez lesz az összeállítás szinte biztos, mert Masche nem fog kezdeni 2 edzésnap után. Esetleg Milito Abidál helyén, én viszont biztos megnézném Adriano-t Alves helyett.
2 edzésnap? Végigcsinálta a felkészülést a spanyolok ellen, majd a 90 percet is végigtiporta...
Igen plusz végigcsinálta a felkészülést a Poollal. Ez hogy jön ide? :D Nyilván a Barcával együtt készülésre gondoltam. Bár most ugrott be hogy múlt héten már edzett egyet, de sztem ez akkor is kevés aztán majd meglátjuk.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.08. 20:33:28

SuperMessi írta:Ez lesz az összeállítás szinte biztos, mert Masche nem fog kezdeni 2 edzésnap után. Esetleg Milito Abidál helyén, én viszont biztos megnézném Adriano-t Alves helyett.
2 edzésnap? Végigcsinálta a felkészülést a spanyolok ellen, majd a 90 percet is végigtiporta...
Kép
Kép
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.08. 20:06:43

fcbarca0827 írta:
Lionel85 írta:Kivéve engem. Abidalt soha nem raknám be középre. Ez Pep hülyesége. Ott támadom ezt a taktikát, ahol lehet, bár nincs sok értelme, mert nem jön ide az edző fórumozni és olvasgatni, de nem győzök az elédegettlenségemnek hangot adni ezügyben. :) Milito legyen a középhátvéd a fenébe is. :D
Egyetértek. Nálam is Milito kezdene Piqué mellett. De ettől függetlenül szerintem is Abidalt fogja ott erőltetni. Valamint Keita is kezdő lesz. Nálam ez a Hercules elleni 11:
-------------------Valdes--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi-------Keita----------
--Messi----------Villa---------Iniesta--

Persze addig, még rengeteg idő van, így aztán nem is tudom minek fáradoztam. :mrgreen:
Ez lesz az összeállítás szinte biztos, mert Masche nem fog kezdeni 2 edzésnap után. Esetleg Milito Abidál helyén, én viszont biztos megnézném Adriano-t Alves helyett.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.09.08. 20:00:19

Lionel85 írta:Kivéve engem. Abidalt soha nem raknám be középre. Ez Pep hülyesége. Ott támadom ezt a taktikát, ahol lehet, bár nincs sok értelme, mert nem jön ide az edző fórumozni és olvasgatni, de nem győzök az elédegettlenségemnek hangot adni ezügyben. :) Milito legyen a középhátvéd a fenébe is. :D
Egyetértek. Nálam is Milito kezdene Piqué mellett. De ettől függetlenül szerintem is Abidalt fogja ott erőltetni. Valamint Keita is kezdő lesz. Nálam ez a Hercules elleni 11:
-------------------Valdes--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi-------Keita----------
--Messi----------Villa---------Iniesta--

Persze addig, még rengeteg idő van, így aztán nem is tudom minek fáradoztam. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.08. 20:00:11

Lionel85 írta:
S.Agüero írta:Az Én kezdőm a Hercules elleni meccsre:
----------------------VV--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi----------Iniesta----------
--Pedro-------Messi----------Villa----------
Szerintem ezt mindenki elfogadná. :)
Kivéve engem. Abidalt soha nem raknám be középre. Ez Pep hülyesége. Ott támadom ezt a taktikát, ahol lehet, bár nincs sok értelme, mert nem jön ide az edző fórumozni és olvasgatni, de nem győzök az elédegettlenségemnek hangot adni ezügyben. :) Milito legyen a középhátvéd a fenébe is. :D
Kisebb csapatok ellen, valamint rotálás szempontjából, én elnézegetem Abit középen, így legalább Maxi, vagy Adriano is tud játszani bhv poszton.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.08. 19:56:00

S.Agüero írta:Az Én kezdőm a Hercules elleni meccsre:
----------------------VV--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi----------Iniesta----------
--Pedro-------Messi----------Villa----------
Szerintem ezt mindenki elfogadná. :)
Kivéve engem. Abidalt soha nem raknám be középre. Ez Pep hülyesége. Ott támadom ezt a taktikát, ahol lehet, bár nincs sok értelme, mert nem jön ide az edző fórumozni és olvasgatni, de nem győzök az elédegettlenségemnek hangot adni ezügyben. :) Milito legyen a középhátvéd a fenébe is. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.09.08. 19:50:34

S.Agüero írta:Az Én kezdőm a Hercules elleni meccsre:
----------------------VV--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi----------Iniesta----------
--Pedro-------Messi----------Villa----------
Szerintem ezt mindenki elfogadná. :)
Szvsz ez a várható kezdőcsapat, bár most is bekerülhet Keita a kezdőbe, de még ott lehet Bojan vagy Adriano is.

Tippem:
3-0.(könnyen több is lehet, ha a Racing elleni meccset nézzük) Góllövők:
Messi, Pedro, Villa

:wink:
Mascherano -t nem játszatthatják még? :?
Amúgy ugyanez a felállás tippem, csak Busquets mellé Mache, és Pedro -t venném ki. Aztán persze bejöhetne...
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.08. 18:59:16

gygerike írta:Nem akarok beleszólni a dolgokba, de mintha pár hónapja azt írta volna 1-2 fórumozó hogy egyáltalán nem éri meg Szabellával üzletelni mert nagyon lehúzós meg ilyesmi.

Október 1.én megyek ki legközelebb Barcelonába, legkésőbb addig kiderül h most igazat írt-e. Ha nem, akkor itt nincs tovább maradása.

Mostantól pedig a bajnoki téma.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.09.08. 18:55:04

Nem akarok beleszólni a dolgokba, de mintha pár hónapja azt írta volna 1-2 fórumozó hogy egyáltalán nem éri meg Szabellával üzletelni mert nagyon lehúzós meg ilyesmi.
Visca El Barca
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.08. 18:17:08

Az Én kezdőm a Hercules elleni meccsre:
----------------------VV--------------------
Alves-------Piqué-------Abidal-----Maxwell
-------------------Sergio--------------------
--------------Xavi----------Iniesta----------
--Pedro-------Messi----------Villa----------
Szerintem ezt mindenki elfogadná. :)
Szvsz ez a várható kezdőcsapat, bár most is bekerülhet Keita a kezdőbe, de még ott lehet Bojan vagy Adriano is.

Tippem:
3-0.(könnyen több is lehet, ha a Racing elleni meccset nézzük) Góllövők:
Messi, Pedro, Villa

:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2010.09.08. 18:54:43-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.08. 17:32:37

senzu írta:
Szabella írta:...
Akkor mégis hogyan lehet normális áron jegyet venni úgy, hogy nem vagy bérletes, nincs spanyol bankkártyád, a repülőjegyet és szállást magadnak intézed?
Most ne hallgass Szabella úrra, ki is töröltem amit írt. Ha nem BL vagy hatalmas bajnoki rangadó a meccs, akkor a hivatalos honlapon magyar bankkártyával lehet vásárolni, válogathatsz székenként, jobbnál jobb helyek közt, főleg 2-3 nappal a meccs előtt. És ha nem akarsz a camp nounál sorban állni a jegyért (ahol csak a magyar bankkátyádat kell bemutatni utólag, és adják is a jegyet kártyaszám alapján), akkor otthon is kinyomtathatod őket, a vonalkód ugyanis amivel a stadion kapui átengednek.

A nagyobb meccsekre pedig talán nem találsz annyi jegyet és olyan jó helyekre, de még akkor is a hivatalos honlapot ajánlanám, épp csak próbálkozni kell már 1-2 hétre előre, és folyamatosan, nem utsó 1-2 napra hagyni.

és nyilván ez a legolcsóbb megoldás is messze.

amúgy az utazások topicba az esetleges folytatást.

szerk: természetesen ez az elmúlt 3 év saját tapasztalata, illetve hát tulajdonképpen tény. ha ezt idén szeptemberben megváltoztatták, akkor elnézést. de erre semmi utalás nincs a hivatalos oldalon pillanatnyilag.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.09.08. 17:22:14

Szabella írta:...
Akkor mégis hogyan lehet normális áron jegyet venni úgy, hogy nem vagy bérletes, nincs spanyol bankkártyád, a repülőjegyet és szállást magadnak intézed?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.08. 17:17:20

LM10 írta:Hétvégére:

Valdes-Alves-Piqué-Abidal-Maxwell-Busquets-Xavi-Keita-Messi-Villa-Bojan.

Van egy olyan érzésem, hogy Abidal középen lesz, és Keita kezdeni fog..
Iniestával mi van? Sérült?
Ha nem,akkor:
vv-alves-pique-milito-maxwell-sergio-xavi-iniesta-bojan-villa-messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.08. 17:01:28

Hétvégére:

Valdes-Alves-Piqué-Abidal-Maxwell-Busquets-Xavi-Keita-Messi-Villa-Bojan.

Van egy olyan érzésem, hogy Abidal középen lesz, és Keita kezdeni fog..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.05. 22:38:35

girhiny írta:Sziasztok!

Úgy alakult, hogy a családi összefogás keretein belül, családtagjaim elküldenének egy meccsre Barcelonaba. 2010. október 31-én vasárnap lesz a Sevilla elleni meccs azt szeretném élőben megnézni. Segítséget, tippeket szeretnék kérni főleg a jegyvásárlásra, az utazási irodák őrült számokban beszélnek(49 E, 62 E), nem hiszem, hogy ne lenne más megoldás. Ha utazásra vagy szállásra is vannak ötlete, azt is örömmel veszem. Minden segítséget előre is köszönök.

Üdv
Szia!

A neten simán lehet keríteni jegyet 40-110Euróig a Sevilla ellen kb.

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... rtits.html
UI: Sőt már most is tudsz venni! Ha egyedül vagy király,mert nem kell 2egymás mellettire várni, akár most is megveheted
Annyi,hogy még nem most,hanem a meccs előtt mondjuk 3-4nappal.És hát ugye ez azért nyugtalanító tud lenni,hogy mi van ha mégsem lesz... :)

Mivel úgy látom első utad,ezért én úgy lennék vele,hogy inkább legyen kicsit drágább,de biztos... Aztán később ha vissza akarsz térni már látni fogod mi hogyan megy.(Bár mondom,elsőre is meg lehet oldani mindent,de ahogy gondolod.)

Szabellát nem ismerem,páran mondták nekem,hogy lehúz,nem tudom,nem volt vele még dolgom.


Utazás: Wizzair.com :)
Szállás pedig: booking.com

magyar nyelvre lehet állítani mindkét oldalt!
Sok sikert!

ha valami nem tiszta,írj PÜ-t nyugodtan
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.05. 22:32:47

Én is csak azt tudom ajánlani (pont egy barca-Sevillan voltam kint nála), amúgy szvsz olcsóbban ne nagyon remélj jegyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
Markyto
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2007.10.12. 17:22:19
Tartózkodási hely: Mágocs

2010.09.04. 21:03:22

www.szabella.hu

Szerintem másban nagyon ne is gondolkodj ha meccset akarsz nézni, nem bánod meg!
Lezárt