Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5205
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.02. 21:09:37

Aztakumma de örülök ennek a kezdőnek :D:D
Kép
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.04.02. 21:08:37

Valdés, Alves; Piqué, Busquets, Adriano; Thiago, Mascherano, Keita; Iniesta, Villa y Afellay.
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.02. 20:36:34

Kalap1988 írta: Én is még csak az x-nél írtam ezt, de egyébként a reál kispadja semmivel sem jobb, mint a miénk. Sőt, egy-két kezdő emberük rosszabb, mint a mi kispadunk. Ezért nem érzem jogosnak a dolgot. A mi pontvesztésünk benne van, de az övék is legalább ennyire, sőt.
A védősort illetően nem erősebbek,de a tkp-t és a csatársort illetően a kispad tekintetében még mindig bővebb náluk a merítési lehetőség,mint nálunk. nem mindegy,hogy 20 vagy 24 játékosod van egy 3 frontos csatában. Bojannál és Jeffrennél egyébiránt szinte mindegyik reálos támadó jobb,talán Adebayor van velük egyenlő szinten.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.04.02. 20:27:58

Pavel írta:Van egy sanda gyanúm, ha Messi nem 100%-os nem fog kezdeni.
Kösszi Gijon az ájándékot.
A B csapat győzött 3-2-re. Most a nagyokon a sor. Úgyanilyen eredményt szeretnék.
Én a 3-2 helyett elfogadnék egy 5-0-t is :D.
Mindenesetre ez a tengeralattjáró szokott rakoncátlankodni, szóval nagyon oda kell tenni magunkat, nem lesz könnyű meccs. Remélem Bojan (ha játszik) megfelelő színt ad a támadásokba. Úgy érzem, ez az ő napja lehet.

Ma szakadt már meg nagy sorozat (Mou), mért ne szakadhatna meg a mi válogatott meccsek utáni gyenge formánk sorozata?
més que un club
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.02. 20:22:26

Van egy sanda gyanúm, ha Messi nem 100%-os nem fog kezdeni.
Kösszi Gijon az ájándékot.
A B csapat győzött 3-2-re. Most a nagyokon a sor. Úgyanilyen eredményt szeretnék.
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.02. 20:08:26

Barátaim !! Most rajtunk a sor....az ellenlábas kikapott..ez olyan lehetőség amivel most már élni kell ,mert ha ma nyerünk az már 8 pont előny és annak már elégnek kell lennie.
A bajnokság hajrájában már 1-2 játékos pihenhet is.


Visca el barca
Visca el Catalunya
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.02. 20:08:26

szkeptikus06 írta:
Kalap1988 írta: Abban egyetértünk, hogy ha nyerünk, akkor óriási fórban vagyunk és valószínűleg a liga a miénk, de ha veszítünk, akkor viszont butaságnak tartom, hogy szerinted nem nyerünk semmit. Még akkor is mi vagyunk előnyben a ligában és a reálnak nehezebb sorsolása van. Miből gondolod, hogy ebben az esetben ők nyerik a ligát? Szerintem olyan érv, mely az egyértelmű sikerüket bizonyítja nincs, inkább ellenérv.... Nem beszélve arról, hogy még nem nyertek Gijonban, kivárnám.... A ligában egyértelműen mi vagyunk a favoritok a mai meccsektől függetlenül, a másik két párharc sokkal inkább kétesélyes, de tudásban tudjuk, hogy mi vagyunk a jobbak. Innentől 100 tényezős a dolog, ezt aláírom.
Én ezt még az előtt írtam,hogy láttam volna a reál vereségét. Amúgy az érvem egyszerű. A kulcsfiguráink nem fognak bírni egy heti 2 meccses 3 frontos harcot. Nagy vonalakban ezt leírtam az előző hsz.ben a reálra vonatkoztatva,azonban a Barcának a rövid és tapasztalatlan (szerintem nem elég színvonalas) kispadja olyan akadály lenne,amit nem lehet áthidalni,ha nincs pihentetés mert 100%-os eredmény kell. Emberekről beszélünk,nem gépekről,ezt ne felejtsd el :!: Egyébként így,hogy a reál kikapott,úgy módosítom a gondolatom,hogy ha ma nyerünk,akkor 99%,hogy bajnokok vagyunk.
Én is még csak az x-nél írtam ezt, de egyébként a reál kispadja semmivel sem jobb, mint a miénk. Sőt, egy-két kezdő emberük rosszabb, mint a mi kispadunk. Ezért nem érzem jogosnak a dolgot. A mi pontvesztésünk benne van, de az övék is legalább ennyire, sőt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.02. 20:07:07

Na most kell ellépni a Real Madrid elől. Itt a nagy esély a kezünkben :)
Hajrá fiúk!
"And my heart will leave you never."
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.02. 20:06:19

Kalap1988 írta: Abban egyetértünk, hogy ha nyerünk, akkor óriási fórban vagyunk és valószínűleg a liga a miénk, de ha veszítünk, akkor viszont butaságnak tartom, hogy szerinted nem nyerünk semmit. Még akkor is mi vagyunk előnyben a ligában és a reálnak nehezebb sorsolása van. Miből gondolod, hogy ebben az esetben ők nyerik a ligát? Szerintem olyan érv, mely az egyértelmű sikerüket bizonyítja nincs, inkább ellenérv.... Nem beszélve arról, hogy még nem nyertek Gijonban, kivárnám.... A ligában egyértelműen mi vagyunk a favoritok a mai meccsektől függetlenül, a másik két párharc sokkal inkább kétesélyes, de tudásban tudjuk, hogy mi vagyunk a jobbak. Innentől 100 tényezős a dolog, ezt aláírom.
Én ezt még az előtt írtam,hogy láttam volna a reál vereségét. Amúgy az érvem egyszerű. A kulcsfiguráink nem fognak bírni egy heti 2 meccses 3 frontos harcot. Nagy vonalakban ezt leírtam az előző hsz.ben a reálra vonatkoztatva,azonban a Barcának a rövid és tapasztalatlan (szerintem nem elég színvonalas) kispadja olyan akadály lenne,amit nem lehet áthidalni,ha nincs pihentetés mert 100%-os eredmény kell. Emberekről beszélünk,nem gépekről,ezt ne felejtsd el :!: Egyébként így,hogy a reál kikapott,úgy módosítom a gondolatom,hogy ha ma nyerünk,akkor 99%,hogy bajnokok vagyunk.
BarcaFANFAN
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2011.01.21. 19:04:37

2011.04.02. 19:55:00

Hejj, egy Real vereség :)
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.02. 19:40:37

szkeptikus06 írta:A Villareal elleni bajnoki kulcsfontosságú! Megkockáztatom azt,hogy ha ma nem nyerünk,akkor idén nem nyerünk semmit! Hogy miért ? Mert ha ma nyer a csapat, akkor nagy valószínűséggel az Almeriát Barcelonában legyőzzük és jöhet a classico, ugyebár 5 pont előnnyel. Ha pedig ekkora az előny,akkor nem feltétlenül a bajnoki classico lesz idén a legfontosabb meccs a reál ellen. Ugyanis,ha kikapnánk,akkor is maradna 2 pont előny és az valószínűleg kitartana a liga végéig ,mivel komolyabb csapat már nem állna az utunkba, a reálnak pedig lesz még pár nehezebb meccse. Ha pedig van előny a ligában,akkor jobban lehet koncentrálni a kupadöntőre (ami majdnem egybeesik a bajnoki classico-val ) és később a BL párharcban (mert szerintem 90%,hogy reál-Barca lesz) is nagyobb előny jelent,ha 1-2 játékost lehet a bajnokságban pihentetni,mert nincs 100% győzelmi kényszer,mint a reálnál,hiszen nekik mostantól minden meccset nyerni kell,ami 100%-os mutató és 3 sorozatban egyszerre 100%-ot teljesíteni.
Szóval ma mindenképpen nyerni kell. Bízom benne,hoyg a kezdőnk le fogja tudni győzni a sárga tengeralattjárót.
Abban egyetértünk, hogy ha nyerünk, akkor óriási fórban vagyunk és valószínűleg a liga a miénk, de ha veszítünk, akkor viszont butaságnak tartom, hogy szerinted nem nyerünk semmit. Még akkor is mi vagyunk előnyben a ligában és a reálnak nehezebb sorsolása van. Miből gondolod, hogy ebben az esetben ők nyerik a ligát? Szerintem olyan érv, mely az egyértelmű sikerüket bizonyítja nincs, inkább ellenérv.... Nem beszélve arról, hogy még nem nyertek Gijonban, kivárnám.... A ligában egyértelműen mi vagyunk a favoritok a mai meccsektől függetlenül, a másik két párharc sokkal inkább kétesélyes, de tudásban tudjuk, hogy mi vagyunk a jobbak. Innentől 100 tényezős a dolog, ezt aláírom.
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.02. 19:36:05

A Villareal elleni bajnoki kulcsfontosságú! Megkockáztatom azt,hogy ha ma nem nyerünk,akkor idén nem nyerünk semmit! Hogy miért ? Mert ha ma nyer a csapat, akkor nagy valószínűséggel az Almeriát Barcelonában legyőzzük és jöhet a classico, ugyebár 5 pont előnnyel. Ha pedig ekkora az előny,akkor nem feltétlenül a bajnoki classico lesz idén a legfontosabb meccs a reál ellen. Ugyanis,ha kikapnánk,akkor is maradna 2 pont előny és az valószínűleg kitartana a liga végéig ,mivel komolyabb csapat már nem állna az utunkba, a reálnak pedig lesz még pár nehezebb meccse. Ha pedig van előny a ligában,akkor jobban lehet koncentrálni a kupadöntőre (ami majdnem egybeesik a bajnoki classico-val ) és később a BL párharcban (mert szerintem 90%,hogy reál-Barca lesz) is nagyobb előny jelent,ha 1-2 játékost lehet a bajnokságban pihentetni,mert nincs 100% győzelmi kényszer,mint a reálnál,hiszen nekik mostantól minden meccset nyerni kell,ami 100%-os mutató és 3 sorozatban egyszerre 100%-ot teljesíteni nagyon nehéz feladat.
Szóval ma mindenképpen nyerni kell. Bízom benne,hogy a kezdőnk le fogja tudni győzni a sárga tengeralattjárót.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.04.02. 19:30:40

ozsimiki írta:Szerintem a bajnoki döntő következik ma 22től. Ha nyerünk, én teljesen biztosra veszem a bajnoki címünket. Ha pontokat veszítünk, akkor még lehetnek izgalmak,de akkor is természetesen magunkat tartom esélyesebbnek.

Ideje lenne túllépni a válogatott meccsek utáni babonákon...

tipp: 1-2.

FORCA BARCAAA!!!
Szerintem is ma dől el,de csak abban az esetben,ha nyerünk. Ha kikapunk akkor csak izgulós lesz,de meglesz szerintem.
Most nem kéne este izgulni ha azt a Hércules-t elverjük,aki egyszer nyert idegenben. :) :?
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.02. 19:05:59

Real meccset a S1 csúsztatva adja magyar bajnoki miatt. Még jó, hogy van 8 sportcsatorna az országban... :o
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.04.02. 19:01:02

csababarca írta:
FCB.Gabesz írta:mért nem adják a mai meccsünket?

Ezt ki mondta hogy nem adja? :roll:

Sport 2, 22:00.
nem adják a real meccset,és eredmenyek.com on nem látom azt h sport 2 pedig szokta írni,akkor megnyugodtam köszi.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.02. 18:55:11

MessiFan írta: közbejöhet egy pontvesztés akár a Malága ellen is.
Pellegrini nem adja fel..
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.02. 18:47:38

ozsimiki írta:Szerintem a bajnoki döntő következik ma 22től. Ha nyerünk, én teljesen biztosra veszem a bajnoki címünket.
Ennyire biztos vagy ebben?
Mág hátravan egy Almeira és +ba Real, Osasuna, Sociedad, Espanyol, Levante, Depo és egy Malaga..
Báár ha a Real és a mai meccset hozzák akkor elég nagy esély van de akkor is közbejöhet egy pontvesztés akár a Malága ellen is.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.02. 18:45:31

Adják.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.02. 18:44:55

FCB.Gabesz írta:mért nem adják a mai meccsünket?

Ezt ki mondta hogy nem adja? :roll:

Sport 2, 22:00.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.02. 18:44:30

FCB.Gabesz írta:mért nem adják a mai meccsünket?

Sport2:
22:00
Labdarúgás (élő) Fogadok az eseményre
Spanyol bajnokság, 30. forduló, Villarreal-Barcelonavv
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.04.02. 18:42:38

mért nem adják a mai meccsünket?
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.02. 18:34:44

Messi-Ini írta:Na hát én mostmár totál belegabajodtam itt a dolgokba,azt se tudom ki sérült meg ki nem... :D :P
Az én kezdőm holnapra:
Valdes
Alves-Pique-Fontás-Adriano
Mascherano
Thiago/Afellay-Iniesta
Bojan/Afellay-Messi-Villa

Ezt a 3-om játékost azért emeltem ki,mert sokak szerint ők meglepetések lennének,és szerintem is,de megindkolnám hogy miért tenném be őket Pep helyében:
Fontas:Merjünk rá terhet pakolni,játszott már Bl-meccsen,játszott már Kupameccsen,és ha jól emlékszem Bajnokin is!Méghozzá hibátlanul!!!H Pep annyira nem bízik Millitoban,hogy berakja(ezt egyébként meg is értem,ő már nem a régi,és sajnos szerintem nem is lesz :cry: ),akkor ne Busquetset eröltesse már Kh-nek,mikor itt van egy ilyen ifjú titán!Busquetsel nem volt baj mikor Kh-et játszott,mert közvetve úgy nem kaptunk róla gólt hogy lemaradt vagy ilyesmi,de azért mégis fejelt egy öngólt,és összehozott egy 11-est!Meg amúgy is,Puyol öregszik,ha 1-2 éven elül be akarja építeni a helyére Fontast,akkor azt most lenne alegjobb elkezdeni!
Thiago:Sajnos szerintem nem lesz kezdő,mert Keita fog kezdeni,első ok szerintem Pepnél hogy a Mali mellett dönt majd,hogy szeretne stabilitást adni a csaptnak,mert ilyenkor válogatott meccsek után sosem sziprokázunk,max 1-2-gólt tudunk összekaparni valahogy,és ahhoz hogy ezzel megnyerjük a meccset,elengedhetetlen hogy ne kapjunk gólt,gólokat!Én Thiagora szavazok,vele is ugyanaz a helyzet mint Fontassal,merni kell rápakolni a terhet,és egy ilyen meccsen bedobi a kezdőbe!!!
Afellay:Őt azért emeltem ki,mert én mindenféleképpen játszatnám!Ellenünk sziporkázott(szerintem),és ha már nincs Pedro,rakja már be a kezdőbe,és ne 2-3 perceket kapjon!Azért irtam két helyre is,mert mert ha már Thiago nem kezd,akkor inkább Ibit játszatnám Xavi helyett,mert am is,szerintem középpályán jobb teljesítményre lehetne képes mint a szélen!!!De egy szó mint száz,én semmiképp nem hagynám ki a kezdőböl,vagy a középpályán,vagy a szélen,de beraknám,mert szerintem jó formában van,és mikor játszana ha nem most,amikor ennyi hiányzó van!

Bocs hogy hosszú lett,de rámjött az irhatnék... :D :D :D
Vélemények??? :?: :?: :?: :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
teljesen egyetértek :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.02. 18:08:00

Szerintem a bajnoki döntő következik ma 22től. Ha nyerünk, én teljesen biztosra veszem a bajnoki címünket. Ha pontokat veszítünk, akkor még lehetnek izgalmak,de akkor is természetesen magunkat tartom esélyesebbnek.

Ideje lenne túllépni a válogatott meccsek utáni babonákon...

tipp: 1-2.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.04.02. 17:31:34

Nagyon nehéz, fontos meccs jön, az egész szezont befolyásolni fogja.Esetleges győzelem nagy lökést adhat végig egész évre( a 3 kupa is meglehet). Vereség... az akár a BL-re is kihathat.
A hátvédsort érzem bizonytalannak, most először a szezonban aláírnám az x-et is.....
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 827
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.04.02. 13:52:39

Barcaman14 írta:
Kezdő:

Valdés-Alves-Pique-Busquets-Adriano-Mashcerano-Iniesta-Afellay-Bojan-Messi-Villa

... De ezt biztosan nem fogja meglépni Pep.
Afellay nekem is nagyon tetszik, de a tobbiekhez kepest a passzolasi pontossaga eleg gyenge. Sok labdat elpasszol az ellefelnek, ezert ma Keita fog kezdeni szerintem .
Lezárt