Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.26. 20:40:23

Mindkét piros jogos volt. Ilyen talajon így iztomból pároslábbal nem lehet kaszálni. Ha nem kapja föl a lábát Andres akkor elég gyanús egy sérülés. Villa meg alap 3 meccs.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.26. 20:34:18

Gali írta:
Lionel85 írta: A két pirosról annyit, hogy a bilbaói kicsit túlzó volt, szerintem sárgát mindenképpen megért, a piros azért erős volt.
Erős volt? Nyújtott lábbal csúszott be, 10 centivel magasabban találja el Init, eltöri a lábát.
Én nem láttam súlyosnak az esetet, ilyen sok van egy meccsen, de nem vétózom meg a bíró döntését, utólag már nem is lehet megmásítani a döntést. Pihen pár meccset, és Villa is így tesz majd. Pont rosszkor, mikor így is szűkölködünk a támadókban! Nagy dádá járna Villának.
Kép
Kép
Kép
BarcaSasa
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.01.15. 19:47:50

2010.09.26. 19:39:49

ilyen talajon nehéz focizni főleg ilyen technikás csapatnak mint mi, de ahhoz képest jól játszottunk, és megoldottuk Leo pótlását. Nekem is Keita játéka meglepett jól játszott, de nálam a meccs embere Pique volt, tanárian focizott, és Alves, mert az utóbbi időben voltak gyengébb meccsei, de a tegnapi meccsen most jó volt. Adriano háát eléggé gyengucs volt, de sebaj, a lényeg hogy biztosan nyertünk, egy durván focizó Atletic ellen.FORZA BARCA!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.26. 16:11:48

Keita most /is/ bitonyitotta, hogy kell ide nagyon sokat dolgozott - ugy mint máskor is. Sokat birálják nem értem miért. Egy csapat nem állhat csak sztárokból. Többen irtuk - bár nem sokat ér- hogy csatárt kellett volna venni, most Messi sérült, Villa kiesett. Bár talán nem lesz gond, mert a Kazany ellen ott lehetnek, Mallorca ellen pedig Messi már játszhat. Kazany ellen akit lehet csak pihiztetnék -sok fiatal jöhet- Egy X-re Ők is jok, nem nagy jelentősége van ennek a meccsnek. Villát féltem bár rutinos de annyit kihagy ami sok, és sokszor 1 gólos vezetésnél izgulni kell, pedig helyzet van, hogy lezárjuk az adott találkozót. Tegnap 2 gólos vezetés után is izgi volt-bár Busi bevágta.
Fecó
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.09.26. 14:58:12

messideco írta:Sajnos nem láttam a meccset a tegnap, így véleményt sem tudok róla mondani. Valaki egy 1-10es skálán tudná értékelni a Barca játékát a Bilbao ellen?
Erős 8-as. erős 10-es nálam a 2-6.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 14:57:51

messideco írta:Sajnos nem láttam a meccset a tegnap, így véleményt sem tudok róla mondani. Valaki egy 1-10es skálán tudná értékelni a Barca játékát a Bilbao ellen?
10/7,5 de csak a helyzetkihasználás miatt, illetve kb. 2 elalvás a védelemben. Amúgy remekül játszottak a fiúk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.26. 14:55:40

Sajnos nem láttam a meccset a tegnap, így véleményt sem tudok róla mondani. Valaki egy 1-10es skálán tudná értékelni a Barca játékát a Bilbao ellen?
"And my heart will leave you never."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.09.26. 14:16:52

amikor a bilbaóval játszunk mindig megutálom "kicsit" a ba.szkokat. az egy dolog, h a közönségük kb 80%a évtizedek óta rasszista kö.c.sögökből áll, akiknél, ha nem közülük való vki, az már a patás ördöggel egyenlő, de a játékosaik is úgy viselkednek ellenünk, mintha calcio historicót játszanának...
a piros azért is jogos volt, mert egy olyan gyereket támadott meg a bilbaói gyökér, aki egyrészt két fejjel kisebb és kb húsz kilóval könnyebb volt nála, plusz eléggé sérülékeny is. ha ezt nézem, különösen aljas volt a gyerek és a minimum volt a piros lap, bár én legszívesebben kidobtam volna az ultrák közé, h viselje a tette következményei. villa pirosát sajnálom, de az is jogos volt. mondjuk a bíró leállíthatta volna az őt folyamatosan faragó gyerekeket, akkor talán nem jut el a csapkodásig a játékosunk. mindegy, ez van.
a csapat sztem elfogadhatóan játszott (ehhez kellett az emberelőny is a medencében), de messi hiánya még mindig nagyon látszott, igaz kevésbé, mint a hihon elleni szenvedéskor...
mindenképpen gratulálok a három ponthoz!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.09.26. 12:17:26

Lionel85 írta: A két pirosról annyit, hogy a bilbaói kicsit túlzó volt, szerintem sárgát mindenképpen megért, a piros azért erős volt.
Erős volt? Nyújtott lábbal csúszott be, 10 centivel magasabban találja el Init, eltöri a lábát.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.26. 11:47:10

Írtó nehéz meccs volt, főleg a pálya és néha a hazaiak pankrátori játéka miatt. Emiatt a folyamatos, technikás játékot kicsit tartalékolta is a Barça, nem tudta a saját szintjén játszani, amit akart, de szerencsére végül simább lett a meccs az eredményt tekintve.

Messi hiányzik, de nem vagyunk függők, ezt tegnap is bebizonyították a társak.

A két pirosról annyit, hogy a bilbaói kicsit túlzó volt, szerintem sárgát mindenképpen megért, a piros azért erős volt. Villa kiállítása viszont teljesen jogos volt, viszont a bíró ténykedésével így sem vagyok elégedett. A második játékrészben a közepétől a végéig kicsit elvesztette a meccs irányítását.

Xavi gólja a pálya vizességét tekintve nagyon jó gondolatnak tűnt, már előtte Piqué is kétszer próbálkozott átlövéssel, nem is értem, hogy a többiek miért nem jöttek rá erre előbb.

Lényeg a három pont, a játék már jobb volt, mint a Gijón ellen, ez nagyon fog kelleni a Rubin ellen is.

Visca el Barça!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.26. 00:30:12

Az első félidőt sajna nem láttam, de a másodikat igen és az alapján: igaz emberelőnyben voltunk, de hihetetlen volt a mezőnyfölény. alig értek labdába a ba.szkok. Szépen járattunk a labdát, nagyon tetszett. hihetetlen intellignes focit játszunk, elképesztő. nincs az hogy belebonyolódom egy cselbe. elrontom, csak: ha labda megvan, felnéz, keresni a társat és passz. ( ugy szeretnék egy ilyen felfogásu kispályás csapatban játszani :D ) Xavi megint nagyon jó volt, ez az ember az aki olvassa a focit. Alves is sokat volt játékban, jól csinált a a dolgát, de talán beadás helyett néha azt kéne erőltetnie hogy lendületből viszi rá a védőre és veri meg egy az egyben.volt is mikor befele huzott és ballal jól mellé lőtte. én kiprobálnám bal hátvéd helyén, ugyanigy befele viszi és jobbal lőhet. Negativum: Villa ütése. nem illik a barca imidzsébe az ilysemi. hanyagolni kéne. a csapatnak tesz rosszat, hogy nem játszhat 1-2 meccsen. összeségében tetszett. ( Busi gólja is nagy volt) mondtam is madridos havernak élvezze ki míg elől vannak 8)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.09.26. 00:28:05

Moslék idő, kellően agresszív és lelkes, de kissé túl improvizatív és lassú Athletic, rémesen gyenge spori', egy néha két méterre is rosszul passzoló, majd magához és másokhoz képest is zseniális Keita, egyre érettebb Busquets, tovább vergődő Villa-Pedro duó, halványabb középpálya, közepes hátsó alakzat egy remek, de mégis egy komoly hibát vétő Piquével, és három szép gól három pontért a San Mamésből. Bármikor elfogadnék egy ilyen, Atléticóval, Bilbaóval tarkított szezonrajtot.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 00:19:24

A második félidőben jól játszottunk.
Csak az bánt, hogy a jó spanyol bíró a végén hozzta a formáját. Sanyi megmondta a tutit. Sz*rok a spanyol bírók. :D
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.09.26. 00:09:19

Elfelejtettem Piqenbauert aki tanárian játszik ,veszélyesebb a csatároknál és már megint kapott egy hülye biró miatt egy sárgát.

És hogy ki ne hagyjam Thiagonak rossz emgmozdulása nem volt, sőt cselek 50 méteres passzok, higgadtság, jó védőmunka. Kupákat is élvezet lesz nézni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.09.26. 00:06:00

háromszoros öröm: Real bukta , szép játék és győzelem!!!ezuttal valóban a CSAPAT mutatta meg a klasszisát, kár azért a véletlen gólért.
aki nem tetszett az Villa és Pedro. egyikkel sincs igazán bajom, csak a gólképtelenségük! de ha valamiben bízhatunk ez nem mehet a végtelenségig, egyszer ezeknek a fele be fog menni! sztem Adrianonak nemigen jött össze semmi, ha nagyon kritizálós kedvemlenne még Alves alacsony hatékonyságát említeném, persze ez is csak relatíve, hiszen fantasztikus egyébként az aktivitása.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.09.25. 23:58:45

EZ mekkora meccs lett a végére :D:D

már megint 50 tonna kihagyott helyzet, a középpályáról meg mindenki gólt lő. villa buta, játékvezető idióta, valdes isten, busquets legalább akkora isten.

madrid elött vagyunk csak ez számit. villának nem biztos h árt a meccskihagyás.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.25. 21:30:29

Nem mintha Keitát kicsit is jónak tartanám ahhoz, hogy bármikor is kezdjen, de még mindig inkább, mint Masch, és sajnos ugyanez igaz Bojanra. S akkor ki maradt ?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.25. 21:25:31

Keita oh yeah.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.25. 21:24:27

Annak nagyon örülök, hogy Adriano végre szerephez jut. Remélem rá is szolgál. Azzal is egyet értek, hogy Bojan nem kezd, de azért abban bízom, hogy az utolsó fél órában beállítja a Mester az eredménytől függetlenül...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.09.25. 21:23:02

Valaki könyörgöm magyarázza nekem el, de most komolyan, Keitát miért erőlteti ennyire Pep? Vagy én nem értenék a focihoz?

Most azt meg se említem h Touré mert fórum fele megint kezdi h Touré fanatikus vagyok, másik kisebbség meg remélni tudom h egyetért velem, de Touré kárára játszott mindig Keita és egy lapon nem lehet említeni őket.. És sajnos Touré el lett küldve.. Pedig ebben az esztendőben mekkora kincs lenne.. E helyett +1 emberként Keita futkározik, h meglegyen a 11 ember a pályán..

Jelenre visszatérve van sokkal kreatívabb, fiatal játékos is a keretben aki nyugodtan játszhatna helyette, továbbmegyek az argentín hóhér is játszhatna hamár 20 millát kicsengettünk érte és akkor Xavi-Iniesta nyugodtan osztogathatna.. És lenne kreativitás, több labdát kapna középen Villa is.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2010.09.25. 21:14:31

Fecooo írta:a Sport szerint:


VV, Alves, Piqué, Puyol, Adriano, Xavi, Busquets, Keita, Pedro, Villa, Iniesta

szokás szerint Keita...

szerk: megelőztél ;)
én az elmundodeportivo-ról néztem, akkor tehát már tuti ez lesz. :D
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.25. 21:12:38

a Sport szerint:


VV, Alves, Piqué, Puyol, Adriano, Xavi, Busquets, Keita, Pedro, Villa, Iniesta

szokás szerint Keita...

szerk: megelőztél ;)
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2010.09.25. 21:11:54

meg van a mai kezdő:

Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Adriano; Busquets, Xavi, Keita; Iniesta, Villa, Pedro

szvsz nem rossz.

off: GRAT A MAGYAR BARCA B-NEK A BAJNOKI CÍMHEZ :!: :!: :D
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.25. 17:59:21

S.Agüero írta: Tippem: 1-2. Gólszerzők: Villa, Bojan(úgy érzem ma ha középen lesz gólt lő), Llorente
Cserék: Masche, Adriano, Keita
Visca el Barca! :wink:
Erős a gyanúm, hogy Bojan csak csereként kap ma szerepet, de akárhogy is legyen remélem ügyes lesz, ha pályára lép.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.25. 17:55:56

P.U.Y.O.L. írta:
messideco írta:Kőkemény meccs lesz a mai. A Bilbao mindenki ellen abszolút veszélyes. Egyébként nagy tisztelője vagyok a b.a.sz.k csapatnak, inkább testvércsapatok kellene legyenek a Barcával, mintsem riválisok...
Én mindig annak szurkolok, hogy ne essenek ki, mert én is különlegesnek találom azt, amit ott csinálnak. Mindössze ők mondhatják el magukról a két nagy mellett, hogy sohasem kényszerültek a másodosztályba és ők mindezt úgy viszik végbe, hogy csak b.a.sz.k. focisták játszanak náluk, ami a jelenkor labdarúgásában egy üde színfolt.
bizony, hasonlóan gondolkodom én is.

viszont azért szerintem (főleg mostanában) Mi is megoldanánk a bentmaradást csak katalán játékosokkal 8) sőt...:D

Ma szerintem xelünk, de szurkolok a győzelemért.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt