Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.26. 15:52:38

Leomessi14 írta:"Az, hogy az elmúlt két mérkőzésen kezdőként jutottam szóhoz, semmit sem jelent, mivel ott van a csapatban Busuqtes is. Már három éve az első csapatnál játszik, így természetes, hogy ő fog kezdeni a Real Madrid ellen. Míg én egyenlőre tanulom a csapat játékát, addig neki már teljesen sikerült elsajátítania."
Szimpatikus nyilatkozat! :) Örülök hogy leigazoltuk. Csak így tovább Masch!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.26. 15:41:45

Furcsa a fantáziád...
"And my heart will leave you never."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.26. 15:04:07

Azt észrevettétek, hogy Masc hasonlít Rosselre? Szerintem közös az apjuk... :D
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.11.26. 10:22:18

"Az, hogy az elmúlt két mérkőzésen kezdőként jutottam szóhoz, semmit sem jelent, mivel ott van a csapatban Busuqtes is. Már három éve az első csapatnál játszik, így természetes, hogy ő fog kezdeni a Real Madrid ellen. Míg én egyenlőre tanulom a csapat játékát, addig neki már teljesen sikerült elsajátítania."
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.25. 13:41:26

En nem orultem amikor leigazoltuk,mert azt hittem itt is baromkodni fog ,de hala kellemesen csalodtam :D :D :D Nem hittemvolna hogy beepul a csapatba.raadasul ilyen gyorsan 8) :shock: :shock: 8)

Koszonjuk Mask hogy ilyen jo vagy es bocsi Pep hogy nem biztam a leigazolasaban (koszi) :D
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.25. 13:07:45

Szívesebben nézném el én is a klasszikust Mácseránóval a kezdőben.
De majd meglátjuk.
Ha így folytatja, akkor könnyen a padra került véglegesen is Sergio. :) :wink: :roll:
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2010.11.25. 12:57:05

Bár én nem voltam az ellenzők táborában nyáron, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar alkalmazkodni fog a játékunkhoz. Egy hete jelent meg a Barca angol oldalán egy statisztika, miszerint a csapatban az argentín szerzi a legtöbb labdát, meccsenként átlag nyolcat, ráadásul az első két meccsét leszámítva nem kapott sárga lapot.

Nyugodtabb lennék én is, ha pályán lenne hétfőn - akár Busival egszerre -, Ronaldo nem fickándozna annyit.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.11.25. 11:59:35

kakát? mivan? hol van ő még? :lol:

amúgy abban biztos vagyok, hogyha ő játszik akkor szegény özilt megfojtja, de úgy, hogy mou már a félidőben leszedi a németet nehogy maradandó károsodás érje.

ettől függetlenül nem vagyok biztos benne, hogy neki kellene kezdenie. de ha mégis ő kezd, akkor kijelenthetjük, hogy kiszorította busquetset.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.25. 11:50:57

Mikaos írta:Nem tudom, hogy ki "állatozta le" Masche-t, de az fix, hogy nem látta őt focizni akkor.
Valszeg az a 32 ember akik szerint jövőre már nem lesz itt.
Örülök hogy nem csak én raknám be a kezdőbe a Real ellen. Remélem Pep is így gondolja és berakja mert a Real kontráinál kell egy magabiztos ember aki már a középpályánál megfogja Özilt vagy Kakát. Attól függ ki játszik :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.25. 11:03:39

Annyira boldog vagyok, hogy bejött a jóslatom és nem feleslegesen kampányoltam amellett, hogy ő egy jó igazolás volt. Nekem mindig is tetszett a játéka, pedig először a fifa 07-ben figyeltem fel rá! :D
Aztán Pool-os évek és most itt. Iszonyat boldog vagyok, hogy hozzánk került. Nagyon sajnáltam Yaya-t mert bírtam a csávót, de jelenleg egyik szemem sír a másik meg nevet. De a nevető fél most dominál...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.25. 10:56:54

albicelesteX írta:Nekem Ő most olyan itt,mint madridba volt Makelele.Szürke eminenciás. :D Szépen csendben dolgozik és nem is akár hogy.Én is jobban szeretném,ha Ő kezdene hétfőn.
Talán a madridiak se mészárolnának annyira, ha azt látnák, hogy a nyálas szájú színésznő helyén egy habzó szájú pitbull áll. :mrgreen:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.25. 10:52:08

Nekem Ő most olyan itt,mint madridba volt Makelele.Szürke eminenciás. :D Szépen csendben dolgozik és nem is akár hogy.Én is jobban szeretném,ha Ő kezdene hétfőn.
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.25. 10:16:22

Kezdem sajnálni Busit hehe! Pedig bírom nagyon, de egy ilyen remekül teljesítő Masch-ra szükség van!
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.25. 09:56:43

Lionel85 írta:Tanárian játszott tegnap is, egyre jobban elkapja a fonalat. Hol vannak már azok a hangok, akik leállatozták szerencsétlent, pedig nem is az. :D Most elhalkultak a kritikusok, mert Javier megmutatta, hogy mi is az igazi arca. :)
Nem tudom, hogy ki "állatozta le" Masche-t, de az fix, hogy nem látta őt focizni akkor.

Bevallom, én is féltem, hogy meccsenként jönnek a piros lapok majd :) , de azt nem szabad elfelejteni, hogy ő sosem volt direkt durva, sosem játszott állati módon.
Egy nagyon sportszerű játékos abban a tekintetben, hogy MINDIG A LABDÁRA MEGY. Ha hibázott, és lapot kapott...nem azért volt, mert "hibázni akart", hanem, mert elkésett. És ez most is így van, meg lehet nézni a becsúszásait, hogy csak a labdát nézi, s nem azt, hogy az ellenfélt hogy tehetné ki az oldalvonalon túlra.

Ráadásul nem lehet egy rossz szavunk sem rá, hiszen legnagyobb félelmemet (félelmünket?!) eloszlatta azzal, hogy 2 meccs alatt rájött: itt nincs annyi türelem a játékosok felé, mint Angliában.
Nem beszélve arról, hogy milyen hajszálpontos íveléseket csinál, s a passzjátékban is már kellően gyorsult az első meccsekhez képest.

szerk.: Madrid ellen csak vele tudom elképzelni a középpályát. Tipikusan olyan meccs, amikor rá szükség van.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.25. 09:46:07

Lionel85 írta:Tanárian játszott tegnap is, egyre jobban elkapja a fonalat. Hol vannak már azok a hangok, akik leállatozták szerencsétlent, pedig nem is az. :D Most elhalkultak a kritikusok, mert Javier megmutatta, hogy mi is az igazi arca. :)
Bezony. Busquetsnek fel kell kötni a gatyát mert Masch kiszorítja a kezdőből ha továbbra is ilyen magabiztosan játszik.
Kíváncsi vagyok ki fog kezdeni a Clásicón mert Pep azt nyilatkozta a tegnapi meccs előtt hogy a legerősebb kezdőt küldi ki és Masch volt benne.
Én szívem szerint őt játszatnám :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.25. 09:35:35

Tanárian játszott tegnap is, egyre jobban elkapja a fonalat. Hol vannak már azok a hangok, akik leállatozták szerencsétlent, pedig nem is az. :D Most elhalkultak a kritikusok, mert Javier megmutatta, hogy mi is az igazi arca. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.11. 08:58:51

Ez nekem is eszembe jutott. Mascherano mellett akár Busquets is lehetne középső védő, már csak a magassága miatt is. Sajnos azonban a legnagyobb sansza Abidalnak van, aki eddig nagyon gyengén muzsikált középen.

Mascherano egyre jobb a Barçában. Csak sok lehetőség kell neki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.10. 23:54:16

Jól játszott, a keresztlabdái élményszámban mentek, valamint Sergi Roberto beállása után, ő lett Abi mellett a másik középső bekk, nem lepne meg, ha a Villareal ellen Puyol mellett ot lenne a kezdőben. Kezd egyre jobban beleilleszkedni a csapatba! Vamos El Jefecito! :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.11.08. 14:10:13

az oké hogy ütközik de nem ütköz le egy testesebb ellenfelet alkata miatt!

de ez szubjektív vélemény
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.11.08. 13:49:30

Barcaádám írta:szerintem is jobb mint várható volt, annyira nem is favágó, csak egy bajom van vele: ő egy vkp de pici és vékony :? :?

nekem ez így nem jön össze, ütközéseknél nincs sok esélye(mondjuk ő legalább ütköz nem úgy mint Busi)

arra lennék még kíváncsi hogy van e benne egy kis "finesz" kis csintalan, váratlan technikai megoldás(ami van Busiban és volt Touréban főleg.)
Te mit nézel kollega? Ő a világ egyik legjobbja az ütközéseknél, a fineszről meg csak annyit hogy néha a passzai Xavit idézik...Persze még mindig van hová fejlődni bőven, de nagyon jó az az út amin halad.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.11.08. 13:44:33

szerintem is jobb mint várható volt, annyira nem is favágó, csak egy bajom van vele: ő egy vkp de pici és vékony :? :?

nekem ez így nem jön össze, ütközéseknél nincs sok esélye(mondjuk ő legalább ütköz nem úgy mint Busi)

arra lennék még kíváncsi hogy van e benne egy kis "finesz" kis csintalan, váratlan technikai megoldás(ami van Busiban és volt Touréban főleg.)
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.08. 12:22:19

pistinho írta:Nem csak hogy sallangmentesen szerelt, és jól passzolt, de észre vette hogy mikor kell fordítani az egyik oldalról a másikra. Van aki kiemeli a labdát és nem kell hozzáérni 3 játékosnak míg eljut A pontból a B-be. Már csak Piquét kellene leszoktatni erről, mert neki rendre nem jön össze a keresztlabda, vagy nem olyan százalékkal mint Maschnak.
Piquet nem kell leszoktatni semmiről, idén kicsit labilisabb a játéka az első pár hónapban, formán kívül van, a rossz keresztlabdáinak is ez az oka. Tavaly ezek rendre jó helyre mentek. Marquez megtanította ;) Szóval szükség van az ő keresztlabdáira is, mert tudja, csak mostanában kevésbé jönnek össze.
Hogy ne csak off legyen: Valóban jól teljesít, kellemesen csalódtam az argentinban. Valaki írta lentebb, hogy a kezdőbe kerülésre is lehet esélye. Ez azért túlzásnak tartom, mert ehhez Businak is lesz egy pár szava :D Idén eddig parádésan játszik ő is és Pep személyes kedvence. Mindenesetre Masche tudja, hogy mit vállalt, tudja, hogy kiegészítő ember és ennek tökéletes alázattal meg is felel. Így tovább!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.08. 12:09:42

Nagyon jó! Örülök, hogy ilyen hamar ráérzett a focinkra.

Hogy egy apró kritikát is megfogalmazzak: még van olyan, hogy egy pár másodperccel többet van nála a labda, mint kéne. De ebben is javult az első meccse óta.
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2010.11.08. 11:57:54

Nem csak hogy sallangmentesen szerelt, és jól passzolt, de észre vette hogy mikor kell fordítani az egyik oldalról a másikra. Van aki kiemeli a labdát és nem kell hozzáérni 3 játékosnak míg eljut A pontból a B-be. Már csak Piquét kellene leszoktatni erről, mert neki rendre nem jön össze a keresztlabda, vagy nem olyan százalékkal mint Maschnak.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.08. 10:53:32

nagyon jól és magabiztosan játszott tegnap is!!!A Barcának az a nagy előnye más csapatokkal szemben, hogy a középpályán minimális az eladott labdák száma és ha az mégis bekövetkezik gyors labdaszerzés!!! Ebbe a rendszerbe Masch pont beleillik Iniesta és Xavi mellé de teljesen más játékos mint Touré volt!!! sztem az évszázad egyik legnagyobb hibája volt őt eladni mert kivételes fizikumú és technikai tudással rendelkező VÉDEKEZŐ KÖZÉPPÁLYÁS!!! De jelen pillanatban Masch is tökéletes pontja a csapatnak és ha így folytatja akkor a csapat legerősebb részén a középpályán is állandó kezdő lehet!! :wink:
Lezárt