FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.29. 10:07:42

[quote="noname"][/quote]

Én teljesen egyetértek veled. Hiába távoztak sokan, Tourén és Ibrán kívül(Mascheranoval már pótoltuk Yayát)csak felesleges emberek voltak Henryék. Ha Ibrát is még most a napokban pótoljuk, akkor elégedett leszek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.29. 10:00:42

bali 15 írta:Bár Ibra elment. De szerintem annyira nem fogjuk megérezni a hiányát.
Persze ha Villa lesérül akkor biztosan. De a játékunkban pozitív változást lehet majd tapasztalni.
Így van. Mindenki sajnálkozik milyen rövid a pad. Ez viszont nem teljesen igaz. Egyrészt nézzétek meg :!: 11 fős bombaerős kezdő és 8 kiváló csere. Ha sérülés jön, akkor meg jön Thiago meg Dos Santos és még Pep sem zárta ki egy csatár érkezését. Mindenki abból indul ki, hogy a Madridnak milyen hosszú padja van. Én erre meg azt mondom, hogy nagy dolog. A játékosaik nagy része nem is játszik és nem tartom jobbnak a Real cseréit, mint a MIEINKET csak azért, mert nevesebbek. A Realban csereként az előző szezonban talán csak Granero és Guti alkotott maradandót. Nálunk itt volt Maxwell (gondolom nem kell kommentálni), Keita (tudom ezzel sokan nem értetek egyet, de azért valljuk be, hogy nem egy Ini szint, de legalább a védekezést szilárdította valamivel), Bojan (évvégi teljesítménye az fergeteges volt), Touré (sajnálatos, hogy így alakult a sorsa, de ő is remekül játszott, ha pályán volt), Milito (a nagy visszatérő). Ez ha jól számolom 4-5 ember míg a Madridnak volt 2. Ha visszaemlékeztek nektek is dereng valami már, akinek meg nem az így járt :D, én ezt a véleményt osztom, mert nincs ok az aggodalomra. Amíg jönnek az eredmények addig Ibra ide- Ibra oda attól még ez egy világverő Barcelona :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.29. 09:46:31

Bár Ibra elment. De szerintem annyira nem fogjuk megérezni a hiányát.
Persze ha Villa lesérül akkor biztosan. De a játékunkban pozitív változást lehet majd tapasztalni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.29. 09:34:09

Most néztem meg, hogy milyen kerettel utazunk Santanderbe (és nem gyönge :D ). Mellette még itt lesz Mascherano is 1-2 fordulón belül. Amit nagyon sajnálok, hogy Dos Santos meg Thiago csak akkor tudnak játszani, ha vki lesérül. Ez egy picit gáz, mert nagyon jók. Thiago, ha nem lett volna az U21-es tornán, akkor lehet már teljesen a felnőtt csapat tagja lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.08.29. 09:07:17

noname írta:Ezen a poszton nem gyengültünk, sőt, Milito sztem nagy erősítés, ugyanis míg tavaly úgy vágtunk neki az évnek h 2 jó védőnk volt, Marquez ugyanis elmaradt messze a Puyol-Pique duótól, idén már 3 hasonló képességű védőnk van, így lehetőség nyílik a rotációra.
Ezzel a résszel nem értek egyet. Puyol egy fokkal se volt jobb, mint Rafa. Sok gólt kaptunk róla és nem 1 öngólt is szerzett. Puyi teljesítménye évről-évre egyre rosszabb. 1-1 rangadóra felszívja magát és akkor nagyot alkot, de a többi meccsen már csak a frászt hozza az emberre. Össze-vissza elkóborol, lemarad az emberéről, buta szabálytalanságokat csinál.
Milito jó védő, de kétségeim vannak, hogy egy szezont le tud e hozni sérülés és sallangmentesen. Minden esetre az előszezonban mutatott játéka nem győzött meg. Többször is azért kaptunk gólt, mert utolsó emberként beragadt és így a góllövő nem volt lesen.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.29. 08:12:13

Rengetegen írják h geyngültünk, csak azt magyarázza már meg vki, hogy miben?
Szezon elején így álltunk tavaly:
kapus: Valdes, Pinto, fiatala az Atleticből
védelem:Alves,Pique,Puyol,Abidal,Maxwell,Csiga,Marquez
kp: Toure,Sergi,Xavi,Ini,Keita
támadósor:Ibra,Messi,Pedro,Henry,Jeffren,Bojan

Militot nem írtam oda a védők közé, hiszen Csiga pont azért jött, mert nem lehetett tudni h Milito egyáltalán felépül-e.
Maxwellről nem lehetett tudni h beválik-e.
Szezon közbe Ini állandóan sérült volt(nemhinném h ez idén megismétlődik)
Ibra nem volt túl jó, Henryban pedig több voplt a kár mint a haszon.

Ehhez képest idén kapusposzton ugyanúgy állunk, Milito jobb védő mint Marquez és meggyőződésem h a fiatalok tudják azt a szintet hozni mint Csiga. Puyol öregedett, Pique több rutint szerzett. Ezen a poszton nem gyengültünk, sőt, Milito sztem nagy erősítés, ugyanis míg tavaly úgy vágtunk neki az évnek h 2 jó védőnk volt, Marquez ugyanis elmaradt messze a Puyol-Pique duótól, idén már 3 hasonló képességű védőnk van, így lehetőség nyílik a rotációra.
A középpályánk is ugyanott van. Xavin nem látszik a kora, ha jól tom ő futott legtöbbet az egész VB-n, szerencsére nem a sebességén alapszik a játéka, tehát nincs vele probléma. Ini nemhiszem h még egy ugyanolyan szerencsétlen szezont fusson mint tavaly. Toure-Masche-nálam egy szint. Más stílus, de egy szint. Busquets tovább fejlődött. Azonkívül van 2 fiata játékosunk, akik nagyon biztatóak, így nem Keita kell majd kreatív kpt játsszon. Ugyanott vagyunk mint tavaly, mondhat akárki akármit.
A támadósorban tételezzük fel, hogy nem jön senki. Ezesetben a már említett Pedro-Villa-Messi trióval állunk fel, ami erősebb mint a tavalyi Pedro-Ibra-Messi. Henry tavalyi teljestményét Jeffren i simán hozza idén, nagyon meg kéne rőltesse magát h rosszabb legyen. Bojan még 1 évet öregedtt, meglátjuk. milyen lesz. A támadósorunk tehát ugyanolyan erős, sőt, a kezdőtámadósot erősebb. Azt meg bele se számítottam h Pedro időközben egyre jobb.
Akárhogy nézem negy gyengültünk a tavalyihoz képest. Elment 2 nagy kedvenc, ezért nyivákol mindenki mint a fábaszorult féreg.
Sztem kész lenne a keret, ha érkezne még 1 támadó. Jelenleg Robinhot tudom csak elképzelni, hiszen ő szerepelhet a BL-ben. Talán még Llorentét. Torresnek nem örülnék, nagyon megártottak neki a sérülések, láttuk a VBn milyen pocsék volt. Félek h ha idejönne, ugyanaz lenne, mint Kaka a madridban. Talán jó lenne még Luis Fabiano vagy Agüero, de ők nem szerepelhetnek a BLben szóval ki is lehet húzni őket a listáról.
Tehát az eddigi átigazolások tűrhetőek, ha érkezne Robinho(lehetőle kölcsönbe opcióval) akkor elégedett leszek!
A Fifa egy szégyen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.29. 00:46:44

kanty írta:Legyünk optimisták. :)
Hát én nem vagyok az. Nagyon nem...Nem hogy erősödtünk volna, gyengültünk.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.29. 00:31:26

Érdekes szezon elé nézünk. A tavalyi nem éppen bő keretet sikerült tovább csonkitani. Ez nem lenne akkora tragédia ha a fontos játékosok letudják a szezont sérülés nélkül, De ha Isten ments vki közülük huzamosabb ideig sérült lesz akkor azon az egész szezon elmehet.

Guardiola jövője szemponjából nagyon fontos lesz ez az év. Hiszen ha az eredmények továbbra is őt fogják igazolni akkor valamilyen szinten a kétes döntései feledésbe fognak merülni, de ha az eredmények nem jönnek akkor bajban lesz Pep.

Valahogy úgy érzem, h jelenleg elég nagy a káosz. Nincs meg a megfelelő nyugalom a klubnál. Sok a kapkodás és a rendszer is hiányzik.

Legyünk optimisták. :)

Lehet, h kicsit OFF szagú az egész, de majdnem az összes topic ahova irni szerettem volna le van zárva. :P
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:56:13

Andris írta:Erősen remélem, hogy ez az ügy nem hat ki a csapatra, és csak nálunk okoz ekkora galibát.
Meg az összes Barca rajongói oldalon minden országban... :roll: :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:35:58

Azért arra kíváncsi vagyok, h a játékosokkal milyen viszonyt ápolt Ibra, mert nem hinném, h annyira rosszat. Jó lenne, ha a lehoznának majd egy cikket(, persze ha Rosell hagyja őket nyilatkozni az ügyről) egy mix zónát.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.28. 23:30:08

Én sem hinném, hogy kihathat a csapatra az Ibra ügy. Nyilván nekünk szurkolónak más, mint nekik. Ha Rosell meglep minket egy támadó igazolásával aug.31.ig akkor még meg is tapsolom :D
Holnaptól már a lehengerlő játékunkról, és az új igazolásunkról fognak beszélni 8)
Ezt gondold át mégegyszer, aztán ha megkérsz, törlöm szívesen.
Nyugodtan :lol: :lol: Szerintem megzavarodtam az Ibra ügy miatt. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.28. 23:25:50

Optimista véleményem szerint a nyilatkozatok ellenére (játékosnyilatkozatok, amelyekből nem igen gondolhattunk a gondokra Ibrával kapcsolatban) a csapattagok képben voltak a helyzettel,és azzal,hogy Ibra és Pep viszonya nem felhőtlen, ezáltal nem hiszem,hogy magukba roskadnának a távozása miatt, Eto'o után se törtek össze, a svéd után miért törnének?

Pesszimista véleményem még nincs, már a kihatásokkal.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 23:23:14

Erősen remélem, hogy ez az ügy nem hat ki a csapatra, és csak nálunk okoz ekkora galibát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 22:06:41

Ezt gondold át mégegyszer, aztán ha megkérsz, törlöm szívesen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.28. 22:04:58

Andris írta:Eladtunk egy remek csatárt, és hogy teljes legyen az örömünk: használtuk őt egy évig cirka 50 millió euróért.

Mindezt kihoztuk abból, hogy Pep szerette volna idén játszatni, ő meg szeretett volna maradni. Nemértem mi történt. Nem értem mi történik a Barcelonánál.

A homály s sötétség elérte Középföldét.
Szerintem nem olyan vészes a helyzet. Nem 1 elnökség követte el ezt a hibát, vegyük úgy, hogy Rosell így javítja Laportáék hibáját. Amiről ők sem tehetnek, egyszerűen nem jött be Ibra.
Szvsz azért van ez a fejetlenség, mert még az új elnökségnek idő kell. Most lemegy a szezon, és a jövő évre már minden normális lesz(remélem). Nem csoda ha van egy kis zűrzavar, hisz most lett új elnökség.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 22:01:55

*Eladtunk egy remek csatárt, és hogy teljes legyen az örömünk: használtuk őt egy évig cirka 50 millió euróért.

Mindezt kihoztuk abból, hogy Pep szerette volna idén játszatni, ő meg szeretett volna maradni. Nemértem mi történt. Nem értem mi történik a Barcelonánál.

A homály s sötétség elérte Középföldét.

*elvileg még megtarthatjuk, de nyilván nem fogjuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.28. 21:04:49

sjd írta:
P.U.Y.O.L. írta:
nahjolvan írta:a csapatkép már engem is nagyon érdekel :) ha valaki 'megtalálja' dobja fel ide plííz :D
Szerintem az már csak akkor lesz, ha vége az átigazolási időszaknak és "letisztul" véglegesen a keret.
Akkor ez mi?
Kép
És ki fogja odarajzolni Mascheranot? (esetleg kiradírozni Ibrát?)
Lesz még "hivatalosabb" csapatfotó is szerintem...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 19:33:28

P.U.Y.O.L. írta:
nahjolvan írta:a csapatkép már engem is nagyon érdekel :) ha valaki 'megtalálja' dobja fel ide plííz :D
Szerintem az már csak akkor lesz, ha vége az átigazolási időszaknak és "letisztul" véglegesen a keret.
Ott a Galériában nem a csapatkép van?
Kb. 1 hete lehetett az. :roll: :oops:
Ha nem akkor bocs. :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.27. 19:30:43

P.U.Y.O.L. írta:
nahjolvan írta:a csapatkép már engem is nagyon érdekel :) ha valaki 'megtalálja' dobja fel ide plííz :D
Szerintem az már csak akkor lesz, ha vége az átigazolási időszaknak és "letisztul" véglegesen a keret.
Akkor ez mi?
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.27. 19:20:21

nahjolvan írta:a csapatkép már engem is nagyon érdekel :) ha valaki 'megtalálja' dobja fel ide plííz :D
Szerintem az már csak akkor lesz, ha vége az átigazolási időszaknak és "letisztul" véglegesen a keret.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 19:19:09

P.U.Y.O.L. írta:
S.Agüero írta:Valaki leírná, hogy hol, mikor, milyen meccseink lesznek az első fél szezonban?
Bajnokság+BL+és ha már tudni lehet a Kupa.
Köszönöm előre is! :wink: :)
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... rtits.html

Parancsolj...
Köszi szépen! :)
El is felejtettem az fcbarcelona.cat-et. :oops:

Ne, h azt mondják már, hogy játszunk egy meccset és rá 2 napra újra meccs! :shock:
PL: 12-én Hercules ellen 14-én meg Pana ellen. :evil:
És ilyen 2x is lesz h 2naponta meccs. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2010.08.27. 19:24:33-kor.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.27. 19:18:00

S.Agüero írta:Valaki leírná, hogy hol, mikor, milyen meccseink lesznek az első fél szezonban?
Bajnokság+BL+és ha már tudni lehet a Kupa.
Köszönöm előre is! :wink: :)
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... rtits.html

Parancsolj...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.27. 19:15:02

Valaki leírná, hogy hol, mikor, milyen meccseink lesznek az első fél szezonban?
Bajnokság+BL+és ha már tudni lehet a Kupa.
Köszönöm előre is! :wink: :)
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.08.27. 12:48:49

a csapatkép már engem is nagyon érdekel :) ha valaki 'megtalálja' dobja fel ide plííz :D
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.26. 15:08:22

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e már hivatalos csapatkép? :)
Ha igen, valaki küldene képeket? :wink:

Előre is köszönöm :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Lezárt