FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 13:27:24

Rivaldo11 írta:
csababarca írta:A sport.es már lehetséges alternatívákról cikkez,Mata,Suárez,Robinho,de szerepel a cikkben lehetséges 9esként Bojan is.

Várom a fejleményeket,hátha jön valaki.
Mata meg Suarez alapból nem kéne, Robinho meg...ki tudja. A történek után, ismerve Robinho eddigi pályafutását, zsákbamacskának nevezném.
Szerk: Nincs olyan, hogy "reális ár".
Mindenki annyit ér, amennyit adnak érte.
Ezen kívül bármennyire is fontos, NEM KIZÁRÓLAG GAZDASÁGI SZEMPONTOK LÉTEZNEK.
De csak aggódjatok tovább.
Ameddig nem gondolkoznak racionálisan a vezetők, addig aggódunk (kell).

Elnézést a példáért, de most ez jutott eszembe:
Szerintem te is aggódnál, ha a családban a feleséged eladná a gyereknek vett házat (1éve vásárolt 60miiló-ért) 1 év után 30millióért.
Totál nem racionális, főleg azért nem, mert adottak a piaci árak.

City-nek szóltunk volna, ajánlottak volna érte simán 50milliót.
_

Logikus, hogy nem csak gazdasági szempontok léteznek, de azt ne mond, hogy ezek nem túlzásak már!
Guardiola előtt tudunk olyan évet mondani, amikor ennyire háttérbe szorultak a gazdasági szempontok?
:roll:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.29. 13:11:26

Mata nekem se kéne,Suárezt viszont hétről hétre látom játszani,és az tuti hogy már kinőtte az Ajaxot. Ezzel nem azt mondom,hogy már jó lehetne nálunk is,de én személy szerint örülnék neki,ahogy Robinhonak is.
De Bojanban is bízni fogok,nem egy elveszett gyerek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2010.08.29. 13:09:17

Szerintem Robinho pont beleillene a játékunkba! láthatta mindenki ha jól m1 neki akkor elképesztő dolgokra képes!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 13:03:56

csababarca írta:A sport.es már lehetséges alternatívákról cikkez,Mata,Suárez,Robinho,de szerepel a cikkben lehetséges 9esként Bojan is.

Várom a fejleményeket,hátha jön valaki.
Mata meg Suarez alapból nem kéne, Robinho meg...ki tudja. A történek után, ismerve Robinho eddigi pályafutását, zsákbamacskának nevezném.
Szerk: Nincs olyan, hogy "reális ár".
Mindenki annyit ér, amennyit adnak érte.
Ezen kívül bármennyire is fontos, NEM KIZÁRÓLAG GAZDASÁGI SZEMPONTOK LÉTEZNEK.
De csak aggódjatok tovább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:57:58

Rivaldo11 írta:Az új vezetőség-állitólag-nem épp abban az anyagi helyzetben kapta meg a klubot, amire számított. Ezt helyre kell tenni. Erre lesz is idő, és meg is oldják majd a dolgot. Emiatt én nem aggódom.
Jövőre is max. 50-70 milla kell átigazolásokra-ez 2-3 játékos. Annyi meg lesz is. Két év múlva pedig simán egyenesbe jöhetünk.
Ha a korábban említett eladások közel reális áron történtek volna meg, akkor már nem hogy egyenseben lennénk, hanem pozitívan állnánk...
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.29. 12:57:47

Rivaldo11 írta:Az új vezetőség-állitólag-nem épp abban az anyagi helyzetben kapta meg a klubot, amire számított. Ezt helyre kell tenni. Erre lesz is idő, és meg is oldják majd a dolgot. Emiatt én nem aggódom.
Jövőre is max. 50-70 milla kell átigazolásokra-ez 2-3 játékos. Annyi meg lesz is. Két év múlva pedig simán egyenesbe jöhetünk.
Ja és mivel ilyen nehéz volt a gazdasági helyzet, elengedték ingyen Henryt (óriási marketing érték), Marquezt (amerikai kontinensen nagy reklámérték), 24 millióért Ibrát és Yayát (ok 30 de 6 nem a miénk, és a 30 is kevés). Ráadásul ha igazak a hírek Ibrát 3 év alatt fizetik ki! WHAT?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.29. 12:56:51

A sport.es már lehetséges alternatívákról cikkez,Mata,Suárez,Robinho,de szerepel a cikkben lehetséges 9esként Bojan is.

Várom a fejleményeket,hátha jön valaki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:52:34

Az új vezetőség-állitólag-nem épp abban az anyagi helyzetben kapta meg a klubot, amire számított. Ezt helyre kell tenni. Erre lesz is idő, és meg is oldják majd a dolgot. Emiatt én nem aggódom.
Jövőre is max. 50-70 milla kell átigazolásokra-ez 2-3 játékos. Annyi meg lesz is. Két év múlva pedig simán egyenesbe jöhetünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:48:20

Rivaldo11 írta:
Enjoy írta:
Rivaldo11 írta: Ez igaz. De mint mondtam, amíg azt kapjuk, amit eddig-gyönyörű, látványos futballt, és trófeákat, addig el kell fogadni minden döntést.
Azt én is problémának érzem, hogy senkit nem veszünk Ibra helyére, de ez nem töri meg a bizalmamat a csapat iránt. Bajnokságot, és BL címet várok.
Persze, csak ezek a pénzek nem most fognak visszaütni, hanem majd akkor, mikor csúszunk lefele, s kéne új játékosokat venni, vagy jelenlegieket megtartani. Akkor majd jól jönne több, mint 100millió ..

Az nem vitás, hogy simán favoritok vagyunk mindegyik kiírásban, s a csapatban én is tovvábra is maximálisan bízom, de ezek a döntések a klubbot teszik tönkre.
Nem hiszem, hogy a vezetőség ennyire felelőtlen. Racionálisan gondolkodó emberek ülnek a székben, attól nem tartok, hogy anyagilag ne bírnánk elviselni a történteket.
Ezért kellett eladni Chigrinski-t is, ugye?
Mert nem bírtuk elvisni anyagilag.. Gondolj bele, hogy simán kidobtunk annyi pénzt, hogy jövőre jöhetett volna Fabregas, s 2évi fizetése.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.29. 12:46:34

Igazad van, ami a sérüléseket illeti. Sajnos Pep nem nagyon kalkulál ezzel. Maradhatott volna szerintem Hleb és Cáceres is.
A 2008-2009-es triplázó szezonban azért volt választási lehetősége Guardiolának: a védelemben ott volt Marquez,Caceres és Victor Sanchez is, a középpályán Keita,Busi,Hleb,Guddy, elől pedig Pedro és Bojan is.
Az idei szezonban nem lesz annyira hosszú a pad, és sokszor fogjuk szerintem látni, hogy Maxwell vagy Adriano a középpályán lesz :roll:
"And my heart will leave you never."
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:46:09

Mental_Theo írta:No igen,de mit teszünk,ha lesérül Messi, és mondjuk Xavi egyszerre? vagy Iniesta aki sérülékeny? Keita, Bojan, Mascherano kezd, és nincs épkézláb cserénk sajnos. Tavaly hatalmas szerencsénk volt,csakúgy mint 2009-ben a sérülésekkel,de sajnos előbb utóbb utolér minket egy sérüléshullám...
Így van, totál rátapintottál másik fontos tényezőre.
S késő lesz már játékosok után nézni, főleg közel 100m-val vékonyabb pénztárcával :cry:
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:45:06

Enjoy írta:
Rivaldo11 írta: Ez igaz. De mint mondtam, amíg azt kapjuk, amit eddig-gyönyörű, látványos futballt, és trófeákat, addig el kell fogadni minden döntést.
Azt én is problémának érzem, hogy senkit nem veszünk Ibra helyére, de ez nem töri meg a bizalmamat a csapat iránt. Bajnokságot, és BL címet várok.
Persze, csak ezek a pénzek nem most fognak visszaütni, hanem majd akkor, mikor csúszunk lefele, s kéne új játékosokat venni, vagy jelenlegieket megtartani. Akkor majd jól jönne több, mint 100millió ..

Az nem vitás, hogy simán favoritok vagyunk mindegyik kiírásban, s a csapatban én is tovvábra is maximálisan bízom, de ezek a döntések a klubbot teszik tönkre.
Nem hiszem, hogy a vezetőség ennyire felelőtlen. Racionálisan gondolkodó emberek ülnek a székben, attól nem tartok, hogy anyagilag ne bírnánk elviselni a történteket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:43:11

Rivaldo11 írta: Ez igaz. De mint mondtam, amíg azt kapjuk, amit eddig-gyönyörű, látványos futballt, és trófeákat, addig el kell fogadni minden döntést.
Azt én is problémának érzem, hogy senkit nem veszünk Ibra helyére, de ez nem töri meg a bizalmamat a csapat iránt. Bajnokságot, és BL címet várok.
Persze, csak ezek a pénzek nem most fognak visszaütni, hanem majd akkor, mikor csúszunk lefele, s kéne új játékosokat venni, vagy jelenlegieket megtartani. Akkor majd jól jönne több, mint 100millió ..

Az nem vitás, hogy simán favoritok vagyunk mindegyik kiírásban, s a csapatban én is tovvábra is maximálisan bízom, de ezek a döntések a klubbot teszik tönkre.
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.08.29. 12:41:58

No igen,de mit teszünk,ha lesérül Messi, és mondjuk Xavi egyszerre? vagy Iniesta aki sérülékeny? Keita, Bojan, Mascherano kezd, és nincs épkézláb cserénk sajnos. Tavaly hatalmas szerencsénk volt,csakúgy mint 2009-ben a sérülésekkel,de sajnos előbb utóbb utolér minket egy sérüléshullám...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.29. 12:39:39

Tocy írta:Tehát:

Valdés-Alves,Piqué,Puyol,Abidal-Busquets,Xavi,Iniesta-Pedro,Messi,Villa

Ez a kezdő erősebb mint tavaly...Villa nálunk jobb, mint Ibrahimovic.

Pinto,Adriano,Milito,Fontás,Maxwell,Mascherano,Keita,JdS,Thiago,Bojan,Jeffren.

Én a cseréink közül egyedül Jeffrent nem tartom elég jónak, a többiek olyanok, hogy (persze egyenként, nem együtt mindenki) nyugodtan lehet őket játszatni bármelyik meccsen. Tehát tényleg elöl vagyunk 1-el kevesebben mint kéne. Különben egy bombaerős, sztem jelenleg mindenkinél jobb keretünk van.
Egyetértek!És elöl is azér van jó néhány variációs lehetőség,ugyanis Ini is tud bal szélsőv játszani,Villa középen balon,Pedro balon jobbon,Messi középen jobbon,Bojan középen,Jeffren a széleken!Azért ebből lehet kombinálni sérülések esetén is!

A madridtól meg nem kell félni,sztem megint úgy igazolt,ahogy szokott!rosszul!Merthogy Khedira,Özil,nincs szükségük rájuk,pláne,hogy túlsztároltak ne msi kicsit!A vbn berobbantak,a válogatottban jók voltak!Node nézzzük meg a csoda Kloset mire megy klubb szinten!Vicc!Namost Khedira mindenképp rossz igazolás volt,Özil talán lehet belőle vmi,node ez nem harmat gyenge német bajnokság,sztem komolyabb szinten elvérzik!Di Maria nagy tehetség,de könnyen lehet az is marad!Az argentín válogatottban sem mozgott túl jól,okés az egy gyengén összerakott csapat volt,node azért tudni kéne egy egyenest passzolni!A benficában sem ájultam el tőle,ő olyan Huntelaar típusú,kis csaptban jó-jó,node komolyabb szinten nem fog sokra menni!Akkor miért igazolták le ezek a játékoskat?Mert felkapottak,lehet belőlük pénzt csinálni!Megint a biznisz a lényeg,és nem a foci!Marketing madrid!Egyetlen jó igazolásuk volt Carvalho,de egy védőtől még nem lesz játékuk!Cr meg hisztizik,a vezetőség és Mou is beszélt velel külön,nem bírja ela mája,hogy nyeri sorra a címeket,ki van akadva a vb nullája óta!Szerintem az neki állt hisztizni,akkor nem hagyja abba vagy fél évig,amilyen picsa...Benzemából meg nem lesz semmi,sosem láttam benne semmi extrát!No innentől ott van baj nem nálunk,mer tHigany egyedül kevés,nomeg nem is egy Messi azért,Cr hisztizik,és h a helyre is jön,akkor sem mennek olyan sokra majd vele a Mou féle védekező taktikával,más normális csatáruk meg nincs!Kaka nincs,ha lesz se sose már a régi!Jóval több játékosa van a madridnak mint nekünk,de minőségben sehol nincsenek!tucatjátékosokkal vannak tele,mi meg kivételes sztárokkal!Semmi esélyük ellenünk!Ezt a bajnokságot csak elveszíteni tudjuk,a madrid nem tudja megnyerni!Ezt még Mou is tudja,célzott is rá egyszer,node nem mer ilyet mondani,mert nem lehet,hogy majd egy pár év és lehet lesz esélyük!Középszerű robotolós csapat a madrid,semmi több,Cr-ne,Ramos-on,meg Casillas-on kívül nincs is kivételes képességű játékosuk,csak málhás "lovuk"!Ellenben nálunk a kezdőben meg csak ilyen van!Mégha egy-két játékos le is sérül,akkor is erősebbek vagyunk,nem is beszélve arról,hogy a beálló emberek is okozhatnak meglepetéseket,nem kis tehetségek!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.29. 12:39:21

Enjoy írta:Ha jól tudom, akkor rajtuk csak bukott a Barcelona, mert Guardiola önfejűségéből jóformán fillérekért odaadta:


Ronaldinho-t nevetséges áron passzolta el Guardiola papa a Milannak.
Eto'o-t simán elküldte Pep, s a transzfer kb. azt tükrözi, hogy ingyen adtuk az Internek.
Caceres-re se tart igényt Pep, inkább elküldözgeti más csapatokhoz.
Keirrison: Megvettette Pep, és egyszer nem játszott Barca szinekben. Akkor minek vette?
Hleb: Alig játszott valamit első évében, s nem kapott 2. lehetőséget.. kölcsönbe ment
Chigrinski: Ezt nem is kommentálnám, szintén buktunk milliókat
Marquez: volt szerződése, City-nek vagy más csapatnak simán el lehetett volna passzolni 5millióért legalább.
Henry: Őt is, mint Marquez-t ingyen továbbadtuk, aztán csak a nevéért több milliót adtak volna csapatok.
Ibrahimovic: Nah, ezt a döntését Guardiolának már aligha lehet überelni. (bár várjunk, nehogy jövőre odaadjuk Milannak Messit is 30millióért, mert spórolunk rajta 200milliót... NC

Elnézést, de az igazolások túlnyomó része, amiket művelünk Guardiola munkássága alatt, az kész röhej.
Ez igaz. De mint mondtam, amíg azt kapjuk, amit eddig-gyönyörű, látványos futballt, és trófeákat, addig el kell fogadni minden döntést.
Azt én is problémának érzem, hogy senkit nem veszünk Ibra helyére, de ez nem töri meg a bizalmamat a csapat iránt. Bajnokságot, és BL címet várok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:39:17

Ronnie1080 írta: Decot kihagytad :?
Igen, de ő érte legalább kaptunk közel 10milliót (7,9m fontot), annyit mint Ronaldinho-ért.
De egyébként igazad van! (sajnos) :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enjoy 2010.08.29. 12:39:47-kor.
Kép
Ronnie1080
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.08.18. 17:01:16

2010.08.29. 12:34:48

Enjoy írta:Ha jól tudom, akkor rajtuk csak bukott a Barcelona, mert Guardiola önfejűségéből jóformán fillérekért odaadta:


Ronaldinho-t nevetséges áron passzolta el Pep a Milannak.
Eto'o-t simán elküldte Pep, s a transzfer kb. azt tükrözi, hogy ingyen adtuk az Internek.
Caceres-re se tart igényt Pep, inkább elküldözgeti más csapatokhoz.
Keirrison: Megvettette Pep, és egyszer nem játszott Barca szinekben. Akkor minek vette?
Hleb: Alig játszott valamit első évében, s nem kapott 2. lehetőséget.. kölcsönbe ment
Chigrinski: Ezt nem is kommentálnám, szintén buktunk milliókat
Marquez: volt szerződése, City-nek vagy más csapatnak simán el lehetett volna passzolni 5millióért legalább.
Henry: Őt is, mint Marquez-t ingyen továbbadtuk, aztán csak a nevéért több milliót adtak volna csapatok.
Ibrahimovic: Nah, ezt a döntését Guardiolának már aligha lehet. (bár várjunk, nehogy jövőre odaadjuk Milannak Messit is 30millióért, mert spórolunk rajta 200milliót... NC

Elnézést, de az igazolások túlnyomó része, amiket művelünk Guardiola munkássága alatt, az kész röhej.
Decot kihagytad :?
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.08.29. 12:31:44

Ha jól tudom, akkor rajtuk csak bukott a Barcelona, mert Guardiola önfejűségéből jóformán fillérekért odaadta:


Ronaldinho-t nevetséges áron passzolta el Guardiola papa a Milannak.
Eto'o-t simán elküldte Pep, s a transzfer kb. azt tükrözi, hogy ingyen adtuk az Internek.
Caceres-re se tart igényt Pep, inkább elküldözgeti más csapatokhoz.
Keirrison: Megvettette Pep, és egyszer nem játszott Barca szinekben. Akkor minek vette?
Hleb: Alig játszott valamit első évében, s nem kapott 2. lehetőséget.. kölcsönbe ment
Chigrinski: Ezt nem is kommentálnám, szintén buktunk milliókat
Marquez: volt szerződése, City-nek vagy más csapatnak simán el lehetett volna passzolni 5millióért legalább.
Henry: Őt is, mint Marquez-t ingyen továbbadtuk, aztán csak a nevéért több milliót adtak volna csapatok.
Ibrahimovic: Nah, ezt a döntését Guardiolának már aligha lehet überelni. (bár várjunk, nehogy jövőre odaadjuk Milannak Messit is 30millióért, mert spórolunk rajta 200milliót... NC

Elnézést, de az igazolások túlnyomó része, amiket művelünk Guardiola munkássága alatt, az kész röhej.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enjoy 2010.08.29. 12:34:49-kor.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2010.08.29. 11:58:25

Varatrix írta:ki mit tud arról, hogy most mi lesz Cáceres sorsa?
Nem hallani felőlük, hogy mennek e vagy maradnak.
Rövid hírek
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.29. 11:56:36

ki mit tud arról, hogy most mi lesz Hleb és Cáceres sorsa?
Nem hallani felőlük, hogy mennek e vagy maradnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.29. 10:21:56

Tehát:

Valdés-Alves,Piqué,Puyol,Abidal-Busquets,Xavi,Iniesta-Pedro,Messi,Villa

Ez a kezdő erősebb mint tavaly...Villa nálunk jobb, mint Ibrahimovic.

Pinto,Adriano,Milito,Fontás,Maxwell,Mascherano,Keita,JdS,Thiago,Bojan,Jeffren.

Én a cseréink közül egyedül Jeffrent nem tartom elég jónak, a többiek olyanok, hogy (persze egyenként, nem együtt mindenki) nyugodtan lehet őket játszatni bármelyik meccsen. Tehát tényleg elöl vagyunk 1-el kevesebben mint kéne. Különben egy bombaerős, sztem jelenleg mindenkinél jobb keretünk van.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.29. 10:16:29

Barcaman1993 írta:
menczel írta:A probléma ha lesz, nyilván nem az első fordulóban fog jelentkezni. Hanem például februárban, amikor egyenes kiesésben vagyunk a kupában és BL-ben, a bajnokságban meg fej-fej mellett a madriddal.
Erre csak azt tudom mondani, hogy a Madridnak már most sérült a csapatának egy jó része, ezen kívül nekik is ugyanakkor kezdődnek majd a kiesési szakaszok, mint nekünk. Úgyhogy inkább nekik kéne aggódni nem nekünk :arrow: és mégis fordítva van (tisztelet a kivételnek).
Inkább nekünk, mert nem mindegy hogy a 26ból esik ki 3-4 ember vagy a 18ból, +elveszik csomó variálási lehetőség...olyanra esetleg gondoltatok, hogy februárban pont forditva lesz, és nálunk sérül le 5 játékos és a madridnál mindenki egészséges lesz, akkor a Barca B áll majd ki egy Chelsea ellen? Felelőtlenség ennyi játékossal neki indunlni a szezonnak.
Ne adj Isten az lesz mint 2004-2005ben, amikor Larrson lesérült fél évre, ha most lesérülne Bojan, mit csinálnánk? vagy Villa? télen igazolnánk megint méreg drágán, hogy egy év múlva hello...Badarság, legalább három kcs-al kellene neki indulni a szezonnak, plusz kiesett a balszél is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szakacs 2010.08.29. 10:22:29-kor.
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.29. 10:11:43

menczel írta:A probléma ha lesz, nyilván nem az első fordulóban fog jelentkezni. Hanem például februárban, amikor egyenes kiesésben vagyunk a kupában és BL-ben, a bajnokságban meg fej-fej mellett a madriddal.
Erre csak azt tudom mondani, hogy a Madridnak már most sérült a csapatának egy jó része, ezen kívül nekik is ugyanakkor kezdődnek majd a kiesési szakaszok, mint nekünk. Úgyhogy inkább nekik kéne aggódni nem nekünk :arrow: és mégis fordítva van (tisztelet a kivételnek).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.29. 10:08:36

Barcaman1993 írta:Most néztem meg, hogy milyen kerettel utazunk Santanderbe (és nem gyönge :D ). Mellette még itt lesz Mascherano is 1-2 fordulón belül. Amit nagyon sajnálok, hogy Dos Santos meg Thiago csak akkor tudnak játszani, ha vki lesérül. Ez egy picit gáz, mert nagyon jók. Thiago, ha nem lett volna az U21-es tornán, akkor lehet már teljesen a felnőtt csapat tagja lenne.
A probléma ha lesz, nyilván nem az első fordulóban fog jelentkezni. Hanem például februárban, amikor egyenes kiesésben vagyunk a kupában és BL-ben, a bajnokságban meg fej-fej mellett a madriddal.
Lezárt