FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.19. 11:21:44

MessiFan írta:Pep nem véletlenül őket választja. Akár az is lehet hogy nem kell majd Fabre mert lesz egy új Cesc szintű kp (akár JdS akár Thiago) :)
Igen, ezt én is így gondolom! Remélem már idén berobbannak és feleslegessé válik Cesc leigazolása...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.19. 11:14:50

P.U.Y.O.L. írta:????
Akkor most mégis lehet, hogy úgy lesz? :lol:
Igaz-igaz.

Én már előre tudom/érzem hogy Romeu sok lehetőséget fog kapni a többi fiatalhoz képest.
És miután hozzászoktak az "új" környezethez akkor képesek lesznek hozni a Barca szintet. Pep nem véletlenül őket választja. Akár az is lehet hogy nem kell majd Fabre mert lesz egy új Cesc szintű kp (akár JdS akár Thiago) :)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.18. 17:03:25

Szerintem elég erős a keretünk. Főleg ha a 2 fiatal közül csak az egyik is berobban. Erősebbnek érzem magunkat, mint a Realt, de ez majd elválik az idő során.

MÁS:

A tegnapi csapatfotózáson készült háttérképet már le lehet tölteni valahonnan?
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.08.18. 16:02:13

Léfe írta:Sajnos ebben az évben nem várok tul sokat. Több mozgás kellene, de csak mentek, nemigen jöttek. Jók a fiatalok, de nem ők viszik a primet. És egyszerre több gyerek nem oké - láttuk a Sevilla ellen is. És hát lesz elég motivácio ? Minden sorba kellene egy rutinos és jó játékos, nem baj ha nem nagy név. Ha Caseres és Hleb marad akkor lehetne sporólni.
Bullshit. :roll:

Én ezt az egészet annyira nem értem... Most ez az írás csak nekem jön át úgy, mintha az alapkezdőnk játszott volna, gyengébben? Mióta vége lett a szezonnak a spanyoljaink még pályára sem léptek a csapatban. Ráadásul a tavalyi szezon óta, csak még erősebbek lettünk. Hiába ment 4 és jött 2 játékos. A 4 távozó hiánya nem fog meglátszani. Henry tavaly, mit csinált? Itt volt. Marquez szintén. Lehet én emlékszem rosszul, (hiába, néha van ilyen :P) de szerintem mikor pályára lépett nem volt egy biztos pont. Csihrinszkijre elég ennyi: :mrgreen: (Bár én azt mondtam, hogy vele és Piquével az elkövetkezedő 10 évre meg van oldva a középhátvéd párosunk.) Yaya Touré... Na, igen ő sajnálatos pont. Nem értem az eladását.

Jött 2 ember, ebből az egyik a világ (szerintem) legjobb csatára. Óriási vétel, biztos, hogy be is fogja bizonyítani. A másik Adriano, egy ritka univerzális játékos. Szerintem annyiért, amennyiért vettük, baromi jó vásárt csináltunk.

Szóval, szerintem a következő szezonban, még erősebbek leszünk, mint tavaly. Még, hogy a Real az esélyese a bajnokságnak...? Röhej. Jövőre is, mi az FC Barcelona fogjuk játszani a legszebb, legélvezhetőbb focit. Jövőre is mi leszünk az elsőszámú várományosa a BL-nek és a bajnokságnak.

Mégegyszer: még pályára sem lépett a világbajnoki nyolcasunk, akikből hét játékos alapkezdő lesz. (de, akár, mind a 8 is.) Értem én, hogy sérülések, meg blabla... Ha, így is lesz, tuti nem egyszerre sérülnek meg a "nagyágyúk", szóval, ha 1-2 helyre be kell tenni majd a világ talán két legtehetségesebb fiatalját, hát legyen így. Biztos nem fognak gondot okozni. Plusz van egy csomó olyan játékosunk, akik akár középpályán is nyugodtan bevethetők, persze nem olyan hatékonysággal, mint a XaviIniestaSergi 3-as. Keita, Adriano, Dani Alves, Maxwell, Messi, Pedro, Jeffren, Jonathan, Thiago. Nálam ennyien vannak a középpályára, a már említett 3-as mellett. 8)

Most nyílván megkapom, hogy hülyeségeket írok. De sebaj. Jöhet. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.18. 15:17:47

Sajnos ebben az évben nem várok tul sokat. Több mozgás kellene, de csak mentek, nemigen jöttek. Jók a fiatalok, de nem ők viszik a primet. És egyszerre több gyerek nem oké - láttuk a Sevilla ellen is. És hát lesz elég motivácio ? Minden sorba kellene egy rutinos és jó játékos, nem baj ha nem nagy név. Ha Caseres és Hleb marad akkor lehetne sporólni.
Fecó
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.18. 14:42:34

pitta19 írta:Na rég írtam már, de most megteszem:

Olyan érzésem van, mintha nem vennék komolyan a Barcelonánál az előttük álló idényt. Azt nem merem kétségbe vonni, hogy Pep bízik a fiatalokban, de valami nincs rendben a háttérben. Legalább is nekem ez jön le. Nem hiszem, hogy lehetne bárhonnan is Xavi, Ini, Messi szintű játkosokat igazolni, ergo, akkor soha nem is fogunk? Nincs kompromisszum.
Én az előttünk álló idény elé nem sok reményt fűzök. Természetesen még így is bombaerős, túl nyugodt mindenki. Az alap csapat gyakorlatilag egy helyen változik a tavalyihoz képest, viszont a pad sokkal gyengébb. Óriási űr lesz a pályán és a pálya szélén tartózkodó játékosok között.
Remélem ránk cáfolnak a fiúk, mondjuk egy Szuper kupa és Gamper elhódításáva.l
Show must go on!
én is a te véleményeden vagyok nem várok sokat sztem bukunk mindent de majd a fiatalok rácáfolhatnak erre. ha nem nyernénk semmmit akkor sincs nagy gáz elmennek a divatdrukkerek, meg a madridistáknak nő az egoja
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.18. 14:27:52

Meg Cáceres is ott van Puyol vagy Piqué cseréjének, de állítólag Pep muniesát és fontást előnyben résesíti.
Ha Caceres hozza a VB-n nyújtott formáját az nekem bőven elég.
Fontas meg Muniesa remélem beválnak.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2010.08.18. 14:24:12

A Puyol,Pique páros nemigen sérülékeny ha mégis ott van Milito, Adriano megállítólag Univerzális.[/quote]

Meg Cáceres is ott van Puyol vagy Piqué cseréjének, de állítólag Pep muniesát és fontást előnyben résesíti.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.18. 14:17:23

Szerintem jó a keret. Csak az zavar sokakat hogy mi nem igazoltunk annyit mint a Madrid. Nálunk elég a 2 vkp. Keita és Busquets. Ha nálunk is 2 vkp játszana mint a Madridban na akkor én is pánikolnék. De mivel csak 1 a kettő rotálható.
Xavi,és Iniesta előttük, cserének JDS, és Thiago szerintem ez a kettő van olyan tehetséges mint Özil csak még nem volt alkalmuk bizonyítani.
Elől vagyunk tökéletesek. Ibra,Villa,Messi,Jeffren,Bojan,Pedro.
Villa-ban és Ibra-ban van még 3 jó év. Ha ők kiöregszenek akkor csapjunk le Neymarra :D
A Puyol,Pique páros nemigen sérülékeny ha mégis ott van Milito, Adriano megállítólag Univerzális.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2010.08.18. 14:07:17

Na rég írtam már, de most megteszem:

Olyan érzésem van, mintha nem vennék komolyan a Barcelonánál az előttük álló idényt. Azt nem merem kétségbe vonni, hogy Pep bízik a fiatalokban, de valami nincs rendben a háttérben. Legalább is nekem ez jön le. Nem hiszem, hogy lehetne bárhonnan is Xavi, Ini, Messi szintű játkosokat igazolni, ergo, akkor soha nem is fogunk? Nincs kompromisszum.
Én az előttünk álló idény elé nem sok reményt fűzök. Természetesen még így is bombaerős, túl nyugodt mindenki. Az alap csapat gyakorlatilag egy helyen változik a tavalyihoz képest, viszont a pad sokkal gyengébb. Óriási űr lesz a pályán és a pálya szélén tartózkodó játékosok között.
Remélem ránk cáfolnak a fiúk, mondjuk egy Szuper kupa és Gamper elhódításáva.l
Show must go on!
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2010.08.18. 14:02:27

egy masik topikba meg csak poenbol irtam de egyre inkabb hajlok arra ha valamelyik kozeppalyas a kezdobol leserul akkor Alvest jatszatnam a helyen , hatvednek meg Adriano.A VB-n nem tolta rosszul kozepen Alves es ami a legfontosabb hogy kozeprol nem kell beadnia ami nem az erossege mint tudjuk :D:D
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.08.18. 13:48:57

Villa - Ibra - Messi. Így az ideális. [Cserék: Pedro - Bojan - Jeffren]

Messi középen való erőltetése szerintem felesleges,nem megy olyan jól neki ott,ez már kiderült tavaly is.Villa nagyon jó volt balon a VB-n is,ahogy lentebb b99 mester ecsetelte és Ibra pedig vérbeli középcsatár,reméljük idén magára talál,s akkor ez a sor megállíthatatlan.A cserék gyengébbek jóval,de ha Bojan is a posztján játszik,akkor nem lehet gond,Pedro már bizonyított,Jeffren még nem az igazi,de van benne potenciál.

Xavi - Busquets - Iniesta. Szintén jó. [Cserék: Keita - (Thiago) - (Jonathan)]

Nagyon hiányzik még két középpályás szerintem,főleg ha Hleb elmegy,amire megvan az esély.Ide még igazolni kéne erősen. A fiatalok bevethetőek,de szerintem még nem az igaziak,de bízzunk Pepben. :)

Abidal - Piqué - Puyol - Alves. Ideális szintén. [Cserék: Maxwell - Milito - ? - Adriano]

Még egy középső védő kéne,szvsz. Egyébként ha Abidal összeszedi magát,Alves megtanul beadni,akkor szerintem nem lehet gond.

Valdes [Csere: Pinto]. Zsír.

Én így képzelem el,remélem ez is valósul meg,s ismét egy sikeres idényen leszünk túl. ;)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.18. 13:23:54

SuperMessi írta:Én csak azt írtam le amit a Sport...

http://www.totalbarca.com/2010/news/the ... 7-08-2010/
csababarca írta: Ha az lesz az alapkezdőnk,akkor Pep legnagyobb ellendrukkere leszek.
De szerintem nem ilyen ostoba,hogy kihagyja Ibrát.
Vagy ha igen,akkor csak nem annyira "mégostobább" hogy Messit fogja középre rakni,Pedrot meg jobbosra.

Mondjuk ha tényleg ez lesz,már meg sem lepődök.
csak nem fogja Ibrát kihagyni max akkor ha eladtuk volna Ibrát akkor lett volna ez az alap kezdőnk. De Messi vissza kerül az erdeti posztjára.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.08.18. 13:07:22

Ez a keret szerintem tökéletes lenne. Ilyen kezdővel, a cserék meg jók, bár lehet én Keitát Busi cseréjének tenném, és Ini cseréjeis a Jonathan-Thiago páros lenne... De ez szerintem egy elég jó és erős keret, nem kell félni a szezontól. Ha meg kiesik Xavi-Ini-Messi, akkor úgyis cseszhetjük, ilyen kaliberű játékosokat egy csapat se tud tökéletesen pótolni... Nem is lehet, úgyhogy ez miatt én nem igazolnék Özil szintű játékosokat - tudom hogy a Realba ment, azért remélem értitek mire célzok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2010.08.19. 11:23:04-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.18. 12:47:02

SuperMessi írta:Én csak azt írtam le amit a Sport...

http://www.totalbarca.com/2010/news/the ... 7-08-2010/

Ha az lesz az alapkezdőnk,akkor Pep legnagyobb ellendrukkere leszek.
De szerintem nem ilyen ostoba,hogy kihagyja Ibrát.
Vagy ha igen,akkor csak nem annyira "mégostobább" hogy Messit fogja középre rakni,Pedrot meg jobbosra.

Mondjuk ha tényleg ez lesz,már meg sem lepődök.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.08.18. 12:36:04

Én csak azt írtam le amit a Sport...

http://www.totalbarca.com/2010/news/the ... 7-08-2010/
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.08.18. 09:10:02

A támadósorunk azért elég lutri, de ennek örülök, mert van miből válogatni. Én is -mint sokan mások- inkább a vkp poszt miatt aggódok. Srácok, nem láttam a kezdőben Maxwell nevét, pedig ő biztos, hogy ott lesz!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.18. 08:40:14

MessiFan írta:És szerintem tuti nem úgy lesz a Barca kezdőcsapata ahogy leírtad.
Szvsz: Szokásos védelem és kp
Csatársor: Messi-Ibra-Villa
Vagy: Pedro-Messi-Villa
Vagy: Messi-Villa-Pedro
Szvsz
????
Akkor most mégis lehet, hogy úgy lesz? :lol:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.18. 08:20:35

Így kell ezt!
Szerintem jó ötlet inkább a fiataloknak bizalmat szavazni mert eddig megközelítőleg 7-8 ember saját nevelés a kezdőben. És mind remek játékosok.
Szerintem még most idén Thiago és Dos Santos úgy fog játszani mint Busi az első szezonban. Utána már ők is belelendülnek. Romeu vagy kicsoda meg nagyon magabiztos védekező kp ezért szerintem ő jó cseréje lenne Businak.
És szerintem tuti nem úgy lesz a Barca kezdőcsapata ahogy leírtad.
Szvsz: Szokásos védelem és kp
Csatársor: Messi-Ibra-Villa
Vagy: Pedro-Messi-Villa
Vagy: Messi-Villa-Pedro
Szvsz
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.18. 06:32:44

SuperMessi írta:A Sport szerint így fogunk kiállni ideális esetben az erősebb ellenfelek ellen az előttünk álló szezonban:

------------- Valdes -------------
Alves - Puyol - Pique - Abidal
----------- Busquets -----------
----- Xavi -------------- Ini -----
-- Pedro ---- Messi ---- Villa --

Elsőre kicsit furcsa, de végülis van benne ráció. Bár nem tudom hogy Ibrával mi lesz mert ha padra szorul, akkor onnan elég nehéz lesz értékében eladni.

Sirva fakadok, ha ezt meglatom a palyan. :) Messi - Villa - Pedro sokkal ertelmesebb leosztas, ha mar padra rakjuk Ibrat...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.08.18. 03:14:54

A Sport szerint így fogunk kiállni ideális esetben az erősebb ellenfelek ellen az előttünk álló szezonban:

------------- Valdes -------------
Alves - Puyol - Pique - Abidal
----------- Busquets -----------
----- Xavi -------------- Ini -----
-- Pedro ---- Messi ---- Villa --

Elsőre kicsit furcsa, de végülis van benne ráció. Bár nem tudom hogy Ibrával mi lesz mert ha padra szorul, akkor onnan elég nehéz lesz értékében eladni.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.18. 00:52:12

Charlie írta:Pinto rosszul viselkedett, ezért Pep megbüntette.
C.
Szerintem csak így próbálja megakadályozni az értelmetlen kifutásait! :D
(bocs az OFF-ért...)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.18. 00:49:09

Pinto rosszul viselkedett, ezért Pep megbüntette.

Kép
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.17. 21:35:04

Hivatalos kép még nincs, addig itt van kettő:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.08.17. 21:29:19

S.Agüero írta:Ki az a "Kenyér"? :shock: :lol:
Hleb. :wink: Magyarul a neve: Kenyér Sándor. :mrgreen:
Nekem is feltűnt, hogy nincs rajta, aztán belenéztem a szövegbe és ott Hleb neve mellett az van írva, hogy "no". Gondolom azt jelenti, hogy Hleb nincs. :lol: Vele, már nem kell számolni, ellenben Cáceressel. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.08.17. 21:33:38-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Lezárt