David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.11. 14:30:40

kanty írta:
Lionel85 írta: Egyszerűen rossz passzban van. Majd lesz jobb is!
Igy igaz. Kicsit nehezebben illeszkedik be, mint ahogyan azt várni lehetett, de szerintem nem lesz gond vele.


:wink:
Semmi gond nincs a beilleszkedésével. Most egyszerűen nem megy be semmi. Van ilyen!!! Aki futballozott valaha, az tudja, hogy mindenki életében vannak ilyen napok, hetek sajnos. A VB-n meg pont a fordítottja volt, ott meg minden befelé ment. Van olyan is!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.11. 14:17:41

Egyszerűen annyira idegesítő, hogy kihagyja a helyzeteit... nem tudom..nem koncentrál, vagy mint mondtátok még nem illeszkedett be igazán.. nem tudom, de remélem, majd túllesz ezen... :? :roll:
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.10.10. 16:57:10

Lionel85 írta: Egyszerűen rossz passzban van. Majd lesz jobb is!
Igy igaz. Kicsit nehezebben illeszkedik be, mint ahogyan azt várni lehetett, de szerintem nem lesz gond vele.


:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.10. 15:52:33

menczel írta:Nem tudom mi van vele, elfelejtett focizni, vagy belerepült a szemébe egy elefánt, kb ez történhetett.

Ekkora helyzetet nem lehet kihagyni. Év végi bakiparádék meg béna megmozudulások közt biztos ott lesz. 2 méterről a hosszúsarok mellé rugni...
Ha Dumbo menne a szemembe, én se látnám a kaput, akkorára dagadna fel. :roll: Egyszerűen rossz passzban van. Majd lesz jobb is!
Kép
Kép
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.10. 13:16:04

Nem tudom mi van vele, elfelejtett focizni, vagy belerepült a szemébe egy elefánt, kb ez történhetett.

Ekkora helyzetet nem lehet kihagyni. Év végi bakiparádék meg béna megmozudulások közt biztos ott lesz. 2 méterről a hosszúsarok mellé rugni...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.10.10. 11:33:27

Jó a cikk a főoldalon."ha gólt lövök nem ünneplem"...jól van,de először lőj már gólt és utána majd úgy ünnepled vagy nem ünnepled ahogy akarod!
Kép
Avatar
Vicky7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 21:45:43
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.09. 16:13:08

lluisllach89 írta:
MessiFan írta:
socio66 írta:durva tényleg.
egyébként eddig nekem picit csalódás a játéka,azt látni rajta hogy görcsöl, minden szögből gólt akar lőni,kevésbé hatékony a ziccereknél is.
Pep helyretehetné,sokkal jobban menne neki ha megnyugodna,nem egy hónap alatt kell meglőnie a góljait,meg pláne nem ő az egyetlen gólfelelős.
ez a fura,hogy a Valencia sorsa szinte rajta állt vagy bukott,itt meg egy világbajnok középpályával,meg egy Messivel játszik együtt,azok után hogy gólkirályként vébégyőztes lett és úgy viselkedik,mint aki először van pályán és mindenképp bizonyítania kell.
meg kell nyugodnia és akkor jó lesz.
Ez nem görcsölés. Ő ilyen. Minden áron gólt akar lőni és ez a VB-n látszódott a legjobban. Még szoknia kell a játékot és ha megszokta hogy az ötösön kívül nincs lövés :D akkor meg sem áll a gólkirályi címig.
Amúgy a kihagyott helyzetről annyit hogy az ilyet illik berúgni. Mondjuk megesik az ilyen de ezt az összes csapattársa berúgta volna :D
Ez a tipikus para.
Nem az járt a fejében hogy berúgja, hanem legfőképp az h ne rúgja a kapusba, ez lett belőle :D

Nagy cucc, ettől nem lett kevesebb, vagy rosszabb csatár.
Persze hogy nem lett rosszabb, csak ez picit cikis volt, de majd túl lesz rajta! Amúgy ezt még én is berúgtam volna! :D :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.10.09. 16:03:39

MessiFan írta:
socio66 írta:durva tényleg.
egyébként eddig nekem picit csalódás a játéka,azt látni rajta hogy görcsöl, minden szögből gólt akar lőni,kevésbé hatékony a ziccereknél is.
Pep helyretehetné,sokkal jobban menne neki ha megnyugodna,nem egy hónap alatt kell meglőnie a góljait,meg pláne nem ő az egyetlen gólfelelős.
ez a fura,hogy a Valencia sorsa szinte rajta állt vagy bukott,itt meg egy világbajnok középpályával,meg egy Messivel játszik együtt,azok után hogy gólkirályként vébégyőztes lett és úgy viselkedik,mint aki először van pályán és mindenképp bizonyítania kell.
meg kell nyugodnia és akkor jó lesz.
Ez nem görcsölés. Ő ilyen. Minden áron gólt akar lőni és ez a VB-n látszódott a legjobban. Még szoknia kell a játékot és ha megszokta hogy az ötösön kívül nincs lövés :D akkor meg sem áll a gólkirályi címig.
Amúgy a kihagyott helyzetről annyit hogy az ilyet illik berúgni. Mondjuk megesik az ilyen de ezt az összes csapattársa berúgta volna :D
Ez a tipikus para.
Nem az járt a fejében hogy berúgja, hanem legfőképp az h ne rúgja a kapusba, ez lett belőle :D

Nagy cucc, ettől nem lett kevesebb, vagy rosszabb csatár.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.10.09. 15:42:39

socio66 írta:durva tényleg.
egyébként eddig nekem picit csalódás a játéka,azt látni rajta hogy görcsöl, minden szögből gólt akar lőni,kevésbé hatékony a ziccereknél is.
Pep helyretehetné,sokkal jobban menne neki ha megnyugodna,nem egy hónap alatt kell meglőnie a góljait,meg pláne nem ő az egyetlen gólfelelős.
ez a fura,hogy a Valencia sorsa szinte rajta állt vagy bukott,itt meg egy világbajnok középpályával,meg egy Messivel játszik együtt,azok után hogy gólkirályként vébégyőztes lett és úgy viselkedik,mint aki először van pályán és mindenképp bizonyítania kell.
meg kell nyugodnia és akkor jó lesz.
Ez nem görcsölés. Ő ilyen. Minden áron gólt akar lőni és ez a VB-n látszódott a legjobban. Még szoknia kell a játékot és ha megszokta hogy az ötösön kívül nincs lövés :D akkor meg sem áll a gólkirályi címig.
Amúgy a kihagyott helyzetről annyit hogy az ilyet illik berúgni. Mondjuk megesik az ilyen de ezt az összes csapattársa berúgta volna :D
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.10.09. 15:35:41

1 jó meccs kell neki. Onnan szerintem beindul a szekér. Így is igen aktív , de befejezni egyszerűen nem tud. Kiváncsi leszek rá a Valencia ellen
Visca El Barca
Kép
socio66

2010.10.09. 15:13:58

durva tényleg.
egyébként eddig nekem picit csalódás a játéka,azt látni rajta hogy görcsöl, minden szögből gólt akar lőni,kevésbé hatékony a ziccereknél is.
Pep helyretehetné,sokkal jobban menne neki ha megnyugodna,nem egy hónap alatt kell meglőnie a góljait,meg pláne nem ő az egyetlen gólfelelős.
ez a fura,hogy a Valencia sorsa szinte rajta állt vagy bukott,itt meg egy világbajnok középpályával,meg egy Messivel játszik együtt,azok után hogy gólkirályként vébégyőztes lett és úgy viselkedik,mint aki először van pályán és mindenképp bizonyítania kell.
meg kell nyugodnia és akkor jó lesz.
Avatar
Vicky7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 21:45:43
Tartózkodási hely: Pécs

2010.10.09. 14:47:30

Andrisveres írta:1 perc 20 tól nézzétek. Ez hihetetlen , h kihagyta! Neeee, szerintem görcsöl vagy nem tudom de ez vér ciki...

http://www.pixter.hu/video?id=22943
Kivételesen nem láttam a meccset! De ez a helyzet.....fúúú anyám, nagyon durva! :shock: Nem tudom mi van vele, de valami biztosan nem stimmel! Nem úgy játszik mostanában mint a VB-n vagy pedig előtte a Valenciában.
Avatar
FCBPOWER
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.05.30. 11:21:27
Tartózkodási hely: Tápióság

2010.10.09. 11:46:36

S.Agüero írta:Igen, nem igazán illeszkedett még be a Barca játékába.
Jó lenne ha rövidesen megtenné, mert kéne az Ő jó játéka is. :)
A gólok megvannak, de én még nem vagyok megelégedve teljesen a játékával. :)
Nem illeszkedett be ??? Hát ezekkel a srácokkal a VB-n, a legtöbb gólt szerezte. Akkor , hogy nem illeszkedett be ???
, ,Hát... K... jó idényt produkáltunk. Itt van előttünk a három kupa, amit elértünk. De folytatnunk kell, mert a Barcában minden évben nyerni kell." (Eric Abidal élőben a Camp Nou gyepén)
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2010.10.09. 11:36:50

1 perc 20 tól nézzétek. Ez hihetetlen , h kihagyta! Neeee, szerintem görcsöl vagy nem tudom de ez vér ciki...

http://www.pixter.hu/video?id=22943
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.06. 10:12:06

Lionel85 írta:Villa és a kosárlabda

http://www.youtube.com/watch?v=zyh_7Ym_ ... r_embedded

Vicces videó. :D Ez annak fényében különösen érdekes videó, hogy nemsokára Regal Barcelona - LA Lakers meccs lesz. :)
Tényleg jó kis videó, bár azért Howard is focizhatott volna egy keveset...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.06. 10:04:34

Villa és a kosárlabda

http://www.youtube.com/watch?v=zyh_7Ym_ ... r_embedded

Vicces videó. :D Ez annak fényében különösen érdekes videó, hogy nemsokára Regal Barcelona - LA Lakers meccs lesz. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.10.01. 18:35:22

S.Agüero írta: A gólok megvannak, de én még nem vagyok megelégedve teljesen a játékával. :)
Nem is tudom, én még a gólokkal sem vagyok megelégedve .....
més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.30. 15:56:32

Igen, nem igazán illeszkedett még be a Barca játékába.
Jó lenne ha rövidesen megtenné, mert kéne az Ő jó játéka is. :)
A gólok megvannak, de én még nem vagyok megelégedve teljesen a játékával. :)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.29. 20:42:39

Na, még egy meccsen túl van . Engem nagyon lehorgasztott a mostani teljesítménye, ő kéne egy kicsit beszökjön vagy többet csináljon, lőjön távolról, mert erre mások nem vállalkoznak . De inkább sarkazik, védő-táncoltatásokat akar bemutatni, ahelyett , hogy a gólra törekedne . Ekkortájt még Ibra is többet nyújt csapatjáték terén. :( Nem baj, remélem összeszedi magát .
més que un club
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.29. 12:42:34

bence-barca írta:Ez nem mentség! Egy ilyen profi focistának tudnia kell uralkodnia önmagán. Elhiszem, h a túltengő feszültség hozta ezt ki belőle, de akkor sem lenne szabad :?
Tavaly Ibra-nál mindig az ment, hogy "kell még neki idő", és akkor ez így rendben is volt, akkor most Villa-nál miért nem lehet türelmesnek lenni?

Bízom benne, és ha belejön 2x olyan hasznos lehet a csapat számára, mint tavaly a svéd.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.27. 19:32:16

B. Tamás írta:...
Ez nem mentség! Egy ilyen profi focistának tudnia kell uralkodnia önmagán. Elhiszem, h a túltengő feszültség hozta ezt ki belőle, de akkor sem lenne szabad :?
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.09.27. 19:07:33

Én nem ítélem el, méghozzá a körülmények miatt.

Nem jött neki össze semmi sem, pedig helyzetbe került, a nehezét megoldotta, még Keita is tudott neki forintos passzt adni, ennek ellenére kapufa meg Gorka kisujja meg lelátó C-szektor. Ez a tény, plusz az, hogy rettentően bizonyítani akar, egy Gurpegi társaságában, aki a földön fekve belerúg, ki tudja hozni ezt egy játékosból.

Belejön ő. Teljesen Eto'o-séma a srác, s annyiból még jobb is, hogy a pályán kívül nem beszél annyit.
.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.27. 18:56:54

Szerintem jól fog jönni neki ez a kis pihenő. Eddig nagyon kényszerben volt, egész görcsössé vált a játéka, túlságosan gólt akart lőni. Talán ez egy kicsit rendbe rakja fejileg. Talán kevésbé lesz feszült ezek után. Majd meglátjuk. Amúgy nem játszott rosszul, de valamiért itt nem tud befejezni. Remélem ismét megtanulja majd. :D Illetve néha, bár a Bilbao elleni meccsről nem rémlik ilyen, passzolhatna is. Kicsit érződik az új játékos szerep, de ez bőven kiküszöbölhető. Iniestával meg nagyon érzik egymást, vagyis Villa nagyon pont akkor indul, amikor Iniesta adja. A többiekkel is összeszokhatna ennyire és akkor... :twisted: 8)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.27. 17:33:03

Értelmetlen volt ez az egész "pofonzása".
Ezért fogja kihagyni a Valencia elleni meccset(?)! :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 18:01:51

Rinku írta:Kibírni kibírhatta volna, de mondja már meg nekem valaki, hogy ki van képben a körülményekkel, mikor meg akar verni valakit? Hol volt Villának az eszében, hogy még 5 perc és vége? Sehol és nem is kell mentegetni.

Egyébiránt tökéletesen megértem, amit tett és jól is tette, én is jól állbavertem volna azt a patkányt, egyáltalán nem hibáztatom, sőt, szerintem meg is érdemelte az a b.aszk (cenzúrázza a b.aszkot :lol:) majom, hogy leverjenek neki egyet! :) Kár, hogy a jogos igazságszolgatatást pirossal büntetik.
A való életben meg börtönnel büntetik a jogos igazságszolgáltatást néha. Ez van, akármennyire is megérdemelne az illető egy verést, meg kell tanulnunk magunkat visszafogni, így Villának is. Most nem volt következménye, de komolyan tétű meccsen, a mérkőzés koraibb szakaszában nem lenne jó ilyen miatt emberhátrányba kerülni.
Lezárt