Dmitro Csigrinszkij

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.03.14. 11:43:39

Talán még az is megeshet, hogy az edző és a stáb látja őket nap, mint nap... és azon a véleményen voltak/vannak, hogy Caceresnek nem sok jövője van itt, Chygrinsky-ben viszont látnak fantáziát (még ha nem is mostanában).
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.14. 09:53:30

Fecooo írta:"...Csigrinszkij pedig egészen addig itt fog maradni, amíg én leszek az edző.”
nah ez az, ami nekem nagyon nem tetszett az interjúból...
nem játszott már mittudoménmióta(persze ebben a sérülése is szerepet játszott), de benne továbbra is vakon bízik, Martin barátunk vmiért nem kapta meg a bizalmat... (sztem ezt is csak azért csinálja, mert nem hajlandó beismerni, h megint tévedett egy átigazolással kapcsolatban...)
Én is egyből erre gondoltam! :D Kidobtunk érte 25 millát és most sérült, alig játszik, ha játszik is pocsékul és még a drukkerek is kifütyülték. ha most Pep elküldené, akkor jócskán buktunk az üzleten és még Pep is leégne! Pedig szerintem az lenne a legjobb megoldás ha elküldenénk nyáron! Mint leírtam biztos hogy nem kapnánk érte sokat de ez az évek során még kevesebb lenne :lol: Itt van nekünk Puyol és Pique, mellettük tökéletes kiegészítő ember Milito aki akár még több is lehet annál ha ilyen tempóban "fejlődik". Plusz Marquez. És akkor még vannak a fiatalok is. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.03.14. 09:30:29

"...Csigrinszkij pedig egészen addig itt fog maradni, amíg én leszek az edző.”
nah ez az, ami nekem nagyon nem tetszett az interjúból...
nem játszott már mittudoménmióta(persze ebben a sérülése is szerepet játszott), de benne továbbra is vakon bízik, Martin barátunk vmiért nem kapta meg a bizalmat... (sztem ezt is csak azért csinálja, mert nem hajlandó beismerni, h megint tévedett egy átigazolással kapcsolatban...)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.11. 15:18:45

El fanático írta:Sajnálom, hogy pont most sérült le, amikor végre bizonyítási lehetőséget kapott volna - egyúttal azt is mutatja, hogy mindent belead az edzéseken, mert tudja, hogy tanulnia kell a rendszert és formába kell lendülnie...
Szerintem számított a hétvégi meccsre, erősebb munkát végzett volna, de mivel a héti 4 edzésen kívül csak a kispad jut neki, így benne volt úgymond, hogy " nagy akarásnak nyögés lesz a vége"...
Remélem kap még lehetőséget, mert ennyi játékidő után kár lenne elküldeni, viszont ha továbbra sem kap lehetőseget, akkor tartogatni sem érdemes, mint egy konzervet... Pep nehéz döntés előtt áll vele kapcsolatban: meddig tanítgatják még, ad-e lehetőséget neki vagy mehet kölcsönbe, mint a többi " nem jött be - vétel"... Legkésőbb márciusban a Zaragoza és / vagy a Mallorca ellen idegenben bedobnám, aztán döntésre vinném az ügyét, mert ez így nem jó senkinek, a klubnak sem, a játékosoknak sem és Csigának meg főleg nem.

teljesen igazad ..mindent megtesz a csapat erdekeben , sot meg a nyelvuket is kezdi kapizsgalni .,.en mondom ..ha majd hozzaszokik a kornyezethez ......jo formajat fogja hozni ..ami nekunk teljesen jo szorakozast fog nyujtani :)
Kép
peterphank
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.30. 12:23:34

2010.02.11. 13:50:35

sokan a sevilla elleni meccs óta zavarnák el, de nézzétek meg a videót: szerintem a megmozdulások nagy része kutya közönséges balszerencse és többnyire jó megoldást választ csak (remélem) idegességében rosszul kivitelezi... a bíró, hogy beleér + ketten mozdulnak rá a labdájára és mindketten megtorpannak mindenképp az. arról nem is beszélve, hogy a hazaadásoknál Pinto sokkal bénább volt, mint Chgrnksy, más által hazatolt labdáknál is pánikrohamot kapott
az, hogy egy elrontott 40 méteres keresztlabdát bevágnak, nem is tudom hova tenni, hisz kinek a lábáról nem csúszott még le labda...
hibázott sok aprót igen (a meccs felétől fütyülték is...), de az a videó semmit nem ad vissza a tényleges képességeiből. én emlékszem még marquez, milito, puyol, piké mind átesett az elmúlt 2-3 évben olyan időszakon, amikor kb ezt a szintet hozta magabiztosságban. mert itt az hiányzott a leginkább. én nagyon bízom benne, mert kreatív és ügyes volt az ukránoknál és ezt tuti nem felejtette otthon. én látok abban is lehetőséget, hogy később akár védekező középpályásként is megállná a helyét. szeme és esze meg van hozzá.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.02.11. 13:17:07

Sajnálom, hogy pont most sérült le, amikor végre bizonyítási lehetőséget kapott volna - egyúttal azt is mutatja, hogy mindent belead az edzéseken, mert tudja, hogy tanulnia kell a rendszert és formába kell lendülnie...
Szerintem számított a hétvégi meccsre, erősebb munkát végzett volna, de mivel a héti 4 edzésen kívül csak a kispad jut neki, így benne volt úgymond, hogy " nagy akarásnak nyögés lesz a vége"...
Remélem kap még lehetőséget, mert ennyi játékidő után kár lenne elküldeni, viszont ha továbbra sem kap lehetőseget, akkor tartogatni sem érdemes, mint egy konzervet... Pep nehéz döntés előtt áll vele kapcsolatban: meddig tanítgatják még, ad-e lehetőséget neki vagy mehet kölcsönbe, mint a többi " nem jött be - vétel"... Legkésőbb márciusban a Zaragoza és / vagy a Mallorca ellen idegenben bedobnám, aztán döntésre vinném az ügyét, mert ez így nem jó senkinek, a klubnak sem, a játékosoknak sem és Csigának meg főleg nem.
Kép
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.11. 13:03:50

istyke6 írta:Nem eleg hogy, a jateka pocsek, meg le is serul, nagyon jol jon neki is ....
van benne valami
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.11. 12:59:34

Nem eleg hogy, a jateka pocsek, meg le is serul, nagyon jol jon neki is ....
I <3 FCB
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.11. 12:58:30

Hihetetlen ez a sérüléshullám! Inkább sérült volna meg a BL meccs előtt, ott úgyse játszhat! :twisted:

Persze, ez nem jelenti azt, hogy jó, hogy megsérült, nem erre akartam kilyukadni!!!! :)
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.02.10. 15:22:27

Touré sérült, szerintem. Hát, ha ez igaz Csigával, akkor egyre valószínűbb Muniesa vagy Fontás játéka. Mindenképpen egy gyors védő kéne Agüero miatt.
Kép
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.10. 15:19:52

http://www.marca.com/2010/02/10/futbol/ ... 09237.html

Lényeg: A combhajlító izma sérült meg.

Hát ez nagyon nagy szívás.Valahogy lehetett érezni,hogy eljön ez az idő,amikor nem leszünk olyan szerencsések,hogy elkerülnek minket a sérülések.De hogy ennyire? Egy poszton sérül mindenki!

Szóval Atletico ellen ilyesmi hátsósor lesz: Maxvell-Touré-Milito-Puyol
Esetleg lehet,hogy Pep felhozza Fontas-t és Muniesa-t
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2010.02.10. 14:53:16

Sajnos lehet ,hogy még Csiga se játszhat az Atleticó ellen , azt írja a Sport:
"Chygrynskiy may not play against Atletico!"
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.02.09. 19:07:03

MaiconvsDani írta:Figyeljetek szerintem azt hogy, hogy néz ki ne mi döntsük el de szerintem se kezdjen az Atletico ellen de ha biztosan vezetünk akkor a 60-70-edik percben beállhat,hogy szokja a környezetet. :)
És akkor mégis kit játszatnál ott? :roll:
Fontást? Biztos jót tenne Csigrinszkij önbizalmának, ha vészhelyzet esetén sem bíznának meg benne és inkább egy sajátnevelést játszatnának...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.09. 18:22:15

MR. TROMORT777 írta:Már írtam, de csak ismételni tudom magam. Várni kell, majd belelendül. Tavaly Pique is hasonlóan kezdte, lassú volt körülményes és bizonytalan...
Nagyon remélem h idővel javulni fog, mert a jelenlegi azért nem ebbe a csapatba illő teljesítmény. Borzasztó lassú, körülményes, bizonytalan és pontatlan. Azért remény van, mert látni tőle bíztató megmozdulásokat, de még sokat kell fejlődnie. Pep remélem nála is csodát fog elérni :D
www.joszaki.hu

"Az emberek majd megvitatják, milyen volt a játékvezető, nekem azonban nincs erőm ehhez. Most csak élvezni akarom, amit elértünk." (Josep Guardiola)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.02.09. 17:53:01

felician333 írta:http://www.youtube.com/watch?v=DxvsN2i3SNY

hát nem is tudom...
Én viszont tudom. Ilyen vidit anno 100ával lehetett látni VVről is, aztán most már szinte alig van hibája. Plusz még csak fél éve van itt, sokat nem is játszott, szerintem biztos bele fog jönni.
Nem 1 példát hozhatnék, de amikor pl Abidal jött, 2 évig sokat nem csinált, sőt fényévekre volt a lionos formájától. Aztán most meg a lába előtt hever a város. (csak most ez a sérülés nem kellett volna :evil: )
Szal szerintem csak bízni kell benne és bele fog jönni.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.09. 17:46:19

A sérüléseket és az eltiltásokat figyelembe véve, nagy valószínűséggel Csiga végig fogja játszani a következő meccset.
MaiconvsDani
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.02.07. 19:29:59
Tartózkodási hely: Csengele

2010.02.09. 17:37:22

Figyeljetek szerintem azt hogy, hogy néz ki ne mi döntsük el de szerintem se kezdjen az Atletico ellen de ha biztosan vezetünk akkor a 60-70-edik percben beállhat,hogy szokja a környezetet. :)
Visca la el Catalunya,Visca la el Barca!
Maxwell 4ever!Kép
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2010.02.09. 01:03:26

Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.02.08. 12:56:23

Nemrég az egyik meccsen, ahol Pep elküldte őt bemelegíteni - aztán mégsem állt be - meg volt borotválkozva, de esküszöm - jobb, ha szakállat visel, mert borotváltan nagyon besesett arca van, mint valami idült alkohilistának. Hosszú haj - sok focistának van hosszú haja és nem csak európai kluboknál, de valahogy sosem frissen mosott egyiküké sem, legalábbis nagyon úgy tűnik.
... szóval: Csiga levágathatja a haját, de alighanem könyörögnénk, hogy inkább növessze vissza. :D
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.02.07. 21:58:14

Hideg volt Ukrajnában, kellett a dús haj és arcsszőrzet. :lol:
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2010.02.07. 21:46:33

socio66 írta:Ez most nem egy szakmai észrevétel vele kapcsolatban,csak úgy eszembe jutott; hogy nézhet manapság így ki valaki..? :lol:
Most tényleg,ez már az igénytelenség teteje szerintem. Hosszú,csapzott haj,plusz ronda gondozatlan szakáll..
Azért híres emberként,úgy,hogy milliók látják hétről hétre,adhatna magára annyit,hogy megborotválkozik és valami emberi frizurát ölt..
Tényleg,van nője?
:lol:
Ez az ukrán divat na :P

Amúgy én biztos vagyok benne, h bele fog jönni, csak idő kell neki.
socio66

2010.02.07. 21:44:10

Ez most nem egy szakmai észrevétel vele kapcsolatban,csak úgy eszembe jutott; hogy nézhet manapság így ki valaki..? :lol:
Most tényleg,ez már az igénytelenség teteje szerintem. Hosszú,csapzott haj,plusz ronda gondozatlan szakáll..
Azért híres emberként,úgy,hogy milliók látják hétről hétre,adhatna magára annyit,hogy megborotválkozik és valami emberi frizurát ölt..
Tényleg,van nője?
:lol:
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.07. 21:26:42

Barcaman14 írta:
Rewolution5 írta:tehetseges ..jo lenne ha az atletico ellen jatszana ....sokat segithet nekunk .....foleg most amikor kilikvidálódtak a védőink
Egyáltalán nem lenne jó szerintem ha játszana a matracosok ellen. Minek? Ott lesz Puyol és az egyre inkább formába lendülő Milito. Az Atletico-nak elég gyors támadói vannak (Agüero-Forlán) és egy pillanat alatt ízekre szednék Csigát :D

Tény hogy tehetséges mivel biztos hogy nem a marketing értékért vették meg Txikiék. A Sahtarba is ól játszott de itt egyelőre nem képes felvenni a ritmust. És nem hinném hogy pont az Atletico ellen kéne próbálgani, ráadásul idegenben. :wink:
nkem eleg volt 1 ev h lassam mit csinal pep guardiola a hasonlo esetekben .....puyol max. serulese utan - teszem hozza 20 percre fogja felkuldeni ........de a velemenyem marad: csiga ha kap idot belejon ...megha agueroval vagy forlannal kell majd szembeneznie ... :) bizom benne h hasznos volt a leigazolasa. am nincs nagyon sok lehetoseg valakit bekuldeni ...de ezt rabizom pepre :)
Kép
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.02.07. 17:54:12

Mikaos írta: Még mindig fenntartanám a kérdésemet: ki látta az egész 11-es szituációt?
http://www.youtube.com/watch?v=vAJFiy1dCMA

Ez tizenegyes sem volt... Épphogy hozzáér, érzékeli Kepa, hogy érinti őt Márquez, kap az alkalmon, esik, a bíró bedől...
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Lezárt