Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.08.17. 20:43:05

gagoban és graneroban van potenciál basszus, legalább vennéd észre. maha lelassult, ő már jobb nem lesz, de a másik kettö böven fejlödhet murinho hatására. remélem jövöre nem igazolnak senkit, mert már rohadtul idegesit ez a sok b.szom igazolás, középszerü tökfejekkel tele
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.17. 20:40:01

daffy írta:gago,maha,granero mind nagyon gyengék. xabi alonso nem vkp.
Pedig a Poolban hatékonyan alkalmazták azon a poszton...
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.08.17. 20:37:44

No, Mou tudatosan építi a csapatot, erős a padotok.Azt gondolom, h még ha idén nem is, de jövőre/2 év múlva Özil lehet a Snijderetek.Azt gondolom az Inter rengeteget nyert rajta, Özil hasonló szerepkörben játszik, tán kicsit rosszabbak a lövései...

Hatalmas csata lesz a bajnokságban és a Classicon is!

Kíváncsi vok, Mou mennyire akarja majd a kupát...Mondjuk egy Sevilla ellen B csapatot tesz majd fel, v mondjuk berakja Ronaldot, Khedirat, Xabit...Esetleg a legjobb kezdővel(ezt kétlem) áll ki...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 20:37:23

gago,maha,granero mind nagyon gyengék. xabi alonso nem vkp.
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.17. 20:35:53

daffy írta:Norton! világos és bocs ha megbántottalak.
nos: khedira- :shock:
egyiket sem vettem volna meg. khedira azért kell h lass sérülése/formahanyatlása esetén ne kelljen gagot a pálya közelébe engedni.
:shock: -t nem tudom miért írtad párban,teljesen más poszt. canales még fiatal,nem bírná el a csapat irányítását(én azér megpróbáltattam volna vele és ha még mindig nem lett volna jó,akkor vdv)
di maria - pedro leon
nem volt szélső. cr sokat játszhat csatárként,ha nem jön egy ék és benzema vagy higany lesérül. széljáték nélkül ugye nem lehet nyerni. ha cr szélsőt játszik,akkor is kell egy a másik oldalra,ez esetben valaki padozik. itt is lehet rotációs rendszer. a pad bővítése és a sok variációs lehetőség elérése volt a cél.
neked egy irányító hiányzik,pedig abból 4 is van :)
nekem egy maicon hiányzik,egy bh és egy drogba/pato. te nyertél,mivel te csak 1 helyen változtatnál. sajna nem én vagyok az edzők,de merek nagyot álmodni
Khedirát én még mindig nem értem. Ha Lass lesérül akkor ott van Xabi, ős is megfelel azon a poszton. Egyénként pedig mi értelme annak, hogy Gago és M. Diarra még egy szezont padozzon?
Granero is elég jól teljesített, nem értem mi szükség volt még az ő posztjára igazolni.
A CR - Higuain páros pedig tökéletesen működött a támadósorban, szóval nem gondolom, hogy annyira erőltetni kéne Ronaldo szélre helyezését.

Ezek persze mind csak spekulációk, de előre sajnálom a következő szezonban (is) padozókat.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 20:29:46

Tdavid írta:
sjd írta:Akkor végül is Mourinho mindenképpen szezon végéig marad, ha megnyer mindent, azért, ha nem, akkor meg repül

De én úgy gondoltam mint ahogy az Internél volt...
Az első szezonba nem sikerült megnyerni a olasz kupát, majd a második szezonba megnyerte a csapatával és utánn volt vmi olyasmi nyilatkozata h ő olszországba megnyert mindent és ő mostmár menne
MOurinhonak az az álma,hogy a 3 nagy bajnokságban bajnoki címet nyerjen.Kettő már megvan,és ha meglesz a 3.is lehet,hogy visszamegy Angliába.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 20:25:04

Norton! világos és bocs ha megbántottalak.
nos: khedira- :shock:
egyiket sem vettem volna meg. khedira azért kell h lass sérülése/formahanyatlása esetén ne kelljen gagot a pálya közelébe engedni.
:shock: -t nem tudom miért írtad párban,teljesen más poszt. canales még fiatal,nem bírná el a csapat irányítását(én azér megpróbáltattam volna vele és ha még mindig nem lett volna jó,akkor vdv)
di maria - pedro leon
nem volt szélső. cr sokat játszhat csatárként,ha nem jön egy ék és benzema vagy higany lesérül. széljáték nélkül ugye nem lehet nyerni. ha cr szélsőt játszik,akkor is kell egy a másik oldalra,ez esetben valaki padozik. itt is lehet rotációs rendszer. a pad bővítése és a sok variációs lehetőség elérése volt a cél.
neked egy irányító hiányzik,pedig abból 4 is van :)
nekem egy maicon hiányzik,egy bh és egy drogba/pato. te nyertél,mivel te csak 1 helyen változtatnál. sajna nem én vagyok az edzők,de merek nagyot álmodni
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.08.17. 20:24:48

sjd írta:Akkor végül is Mourinho mindenképpen szezon végéig marad, ha megnyer mindent, azért, ha nem, akkor meg repül

De én úgy gondoltam mint ahogy az Internél volt...
Az első szezonba nem sikerült megnyerni a olasz kupát, majd a második szezonba megnyerte a csapatával és utánn volt vmi olyasmi nyilatkozata h ő olszországba megnyert mindent és ő mostmár menne
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.17. 20:20:24

Akkor végül is Mourinho mindenképpen szezon végéig marad, ha megnyer mindent, azért, ha nem, akkor meg repül
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.17. 20:18:16

sjd írta: Vagy addig, amíg ki nem rúgják
Én nem rúgnám ki Mourinhot semmiképpen sem Pérez helyében, mert az hidegvérrel leharapná a fejemet :D
més que un club
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.08.17. 20:11:52

sjd írta:
Tdavid írta: MOndjuk ha lehet hinni Sneijder szavainak (meg mondjuk én is így gondolom) akkor addig lesz a Real edzője amíg meg nem nyert velük mindet, vagyis úgy mint az Internél.
Vagy addig, amíg ki nem rúgják (és sztem inkább ez a valószínűbb)
Azért nem írtam ezt a variációt mert Perez táncsak nem vágja ki Mourinhot is...Perez álma volt h ő legyen az edző és ezért gondolom
Mondjuk igazad van mert az is meglehet h 1 évnél többet nem tölt madridban
Kép
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.17. 20:07:40

daffy írta:
Norton írta:
daffy írta:te nem látsz a szemedtől vagy csak nem értesz az egészhez? de most halál komolyan...
Miért is?
nem piszkálni akarlak és nem is perezt védem,de
egyszer az a baj h csak sztárok,egyszer az h csak "tucat"játékosok,stb.
a védelembe jött carvalho,tökéletes,rutinos. vannak kiegészítőemberek.
kp: ki nem egyéniség?:xabi,kaka,cr
telepakolt támadósor? benzema,higuain...ennyi,mivel ronaldo NEM csatár és ezt mou is megmondta.
nem kéne szidni a realt,csak azért mert szidni kell. az idei átigazoláspolitikát meg főleg nem: jött védő,jött védekező kp,jöttek hiányposztra emberek? igen. kifizettek irreális összegeket? nem.
végre az edző kérte a játékosokat. nincs mibe belekötni. eddig volt,de idén nincs,ne legyen ez a divat
Nem szidni akartam a Reált, nem ez volt a cél.
Csak ez a túl bő keret nekem nem tetszik. Mintha megint az "igazoljuk le nehogy más vigye el" átigazoláspolitika működne náluk. Özilre úgy gondolom a Barcában sem lett volna nagyobb szükség. Kaká jónéhány hónapra kidőlt. CR a szélen játszik. Egy igazi irányító, vezért hiányzik nekem a Reálból. Sneijder megfelelt volna erre a szerepkörre, de eladták, ugyanakkor nem értem mit keres ott még mindig Gago és Drenthe. Di Mariára és Pedro Leonra mi szükség? Miért kellett mindkettő?
Ugyan ez a helyzet az Özil és Khedira párosnál.

Elfogadom a kritikát/véleményeltérést, de csak emberi hangnemben.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.17. 20:07:23

Tdavid írta: MOndjuk ha lehet hinni Sneijder szavainak (meg mondjuk én is így gondolom) akkor addig lesz a Real edzője amíg meg nem nyert velük mindet, vagyis úgy mint az Internél.
Vagy addig, amíg ki nem rúgják (és sztem inkább ez a valószínűbb)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.08.17. 20:04:03

Varatrix írta:Ezúttal kiállok a Realos oldal mellet, és kimondom.
Kitűnően igazoltak, de főleg az edző miatt.
Murinho tudja mit akar.
Nem lesz látványos a madridi foci jövőre, de biztos vagyok benne, hogy eredményesebb lesz.

Ezúttal kijutnak a legjobb 16 közül a BL-be. :lol: (vicc)
Igen-igen...Mourinho tudja mit akar, és az nem más mint a címek beszerzése.
MOndjuk ha lehet hinni Sneijder szavainak (meg mondjuk én is így gondolom) akkor addig lesz a Real edzője amíg meg nem nyert velük mindet, vagyis úgy mint az Internél.Aztán meglehet h Anglia felé veszi útját mivel ha jól tudom a PL a szívéhez legközelebb álló bajnokság.És így meglehet akár h SAF utóda lesz egyszer.

Majd kiderül...
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.17. 19:59:10

Varatrix írta:Lehülyézhettek, de elkezdtem aggódni.
A Real bitang okosan kezdett el igazolni ráadásul nem is keveset.
Nagyon erő és nagyon bő a keretük.
Sokkal több variációs lehetőségük lesz mint nekünk.

Nekünk már tavaly is szűk volt a keret erre eladnak 4 játékost.
Hoznak kettőt.
Én egy "kicsit nagyon" kevésnek érzem ezt.
Remélem igazolunk, de ha nem remélem Pep tudja mit csinál.
ha az eladott 4 játékperceit nézzük és az érkezett 2vel majd összevetjük év végén, nem lennék meglepve ha mégis a kevesebbé lenne a több :wink: persze ez nem azt jelenti, hogy egy kp még nem kéne...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.17. 19:57:30

Ezúttal kiállok a Realos oldal mellet, és kimondom.
Kitűnően igazoltak, de főleg az edző miatt.
Murinho tudja mit akar.
Nem lesz látványos a madridi foci jövőre, de biztos vagyok benne, hogy eredményesebb lesz.

Ezúttal kijutnak a legjobb 16 közül a BL-be. :lol: (vicc)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 19:50:48

Norton írta:
daffy írta:
Norton írta:Minden évben ugyan az a rizsa. A támadószekciót és a középpályát lecserélik (pontosabban kibővítik) és a védelmet úgy hagyják.
Nem hiszem, hogy Carvallho akkora igazolás lenne. Pár éve még valóban alapember volt a Chelsea-ben mára viszont azt kell mondjam a Chelsea járt jobban az eligazolásával.

Telepakolt támadósor, egy erős, ám igazi egyéniség nélküli középpálya, és egy közepes védelem. Ennyi a nagy Real Madrid idén is.
te nem látsz a szemedtől vagy csak nem értesz az egészhez? de most halál komolyan...
Miért is?
nem piszkálni akarlak és nem is perezt védem,de
egyszer az a baj h csak sztárok,egyszer az h csak "tucat"játékosok,stb.
a védelembe jött carvalho,tökéletes,rutinos. vannak kiegészítőemberek.
kp: ki nem egyéniség?:xabi,kaka,cr
telepakolt támadósor? benzema,higuain...ennyi,mivel ronaldo NEM csatár és ezt mou is megmondta.
nem kéne szidni a realt,csak azért mert szidni kell. az idei átigazoláspolitikát meg főleg nem: jött védő,jött védekező kp,jöttek hiányposztra emberek? igen. kifizettek irreális összegeket? nem.
végre az edző kérte a játékosokat. nincs mibe belekötni. eddig volt,de idén nincs,ne legyen ez a divat
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.17. 19:47:43

daffy írta:te nem látsz a szemedtől vagy csak nem értesz az egészhez? de most halál komolyan...

Ne állj le vele,inkább hagyd rá,látszik hogy nem ért hozzá.
Védelmetek is komplett,az egyik legjobb lehet,ha összeáll,és ha Pepe nem játszik. Középpálya is mostmár készen van,támadósor is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.17. 19:45:33

daffy írta:
Norton írta:Minden évben ugyan az a rizsa. A támadószekciót és a középpályát lecserélik (pontosabban kibővítik) és a védelmet úgy hagyják.
Nem hiszem, hogy Carvallho akkora igazolás lenne. Pár éve még valóban alapember volt a Chelsea-ben mára viszont azt kell mondjam a Chelsea járt jobban az eligazolásával.

Telepakolt támadósor, egy erős, ám igazi egyéniség nélküli középpálya, és egy közepes védelem. Ennyi a nagy Real Madrid idén is.
te nem látsz a szemedtől vagy csak nem értesz az egészhez? de most halál komolyan...
Miért is?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 19:43:24

Norton írta:Minden évben ugyan az a rizsa. A támadószekciót és a középpályát lecserélik (pontosabban kibővítik) és a védelmet úgy hagyják.
Nem hiszem, hogy Carvallho akkora igazolás lenne. Pár éve még valóban alapember volt a Chelsea-ben mára viszont azt kell mondjam a Chelsea járt jobban az eligazolásával.

Telepakolt támadósor, egy erős, ám igazi egyéniség nélküli középpálya, és egy közepes védelem. Ennyi a nagy Real Madrid idén is.
te nem látsz a szemedtől vagy csak nem értesz az egészhez? de most halál komolyan...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.17. 19:42:13

Na így már nem látni azokat a csúnya szemeket :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2010.08.17. 19:33:17

Minden évben ugyan az a rizsa. A támadószekciót és a középpályát lecserélik (pontosabban kibővítik) és a védelmet úgy hagyják.
Nem hiszem, hogy Carvallho akkora igazolás lenne. Pár éve még valóban alapember volt a Chelsea-ben mára viszont azt kell mondjam a Chelsea járt jobban az eligazolásával.

Telepakolt támadósor, egy erős, ám igazi egyéniség nélküli középpálya, és egy közepes védelem. Ennyi a nagy Real Madrid idén is.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.08.17. 19:23:55

A Real ismét nyert az igazolások terén. Hagyjuk meg nekik ezt az örömöt. Hogy mi lesz majd a bajnokságban meglátjuk. Nekem személy szerint nincs semmi kétségem afelől, hogy ebben az idényben is a Barca lesz a legjobb, teljes mértékben bízom a játékosokban és Pepben. Persze, lehet hogy kissé szűkös a keret, de minden eshetőségre nem lehet felkészülni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.17. 19:14:43

MessiFan írta:.
Én sem mondom hogy elég ez a keret, de ahoz elég hogy felvegyük a harcot a Spanyol bajnokság összes csapatával :)
Ez kb. a Realt jelenti, évek óta két csapatos a La Liga.

Azt majd meglátjuk, h a Madrid mennyire igazolt okosan, és h a Mi keretünk mennyire szűk. Ezt most megmondani elég necces.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.17. 19:08:22

Az egy dolog hogy kevés a játékos. De az a kevés a bajnokságban 1x kapott ki és 2x verte meg a Realt. A Bajnokok Ligája elődöntőig menetelt ahol 1 gól választotta el a döntőtöl.
A Real pedig 96 pontot szerzett és egy ideig menetelt a többi kupasorozatban.
Én sem mondom hogy elég ez a keret, de ahoz elég hogy felvegyük a harcot a Spanyol bajnokság összes csapatával :)
Lezárt