Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.24. 12:49:09

Hmm, Kaká a fénykorában azért fele ekkora felhajtást kapott kb. Pedig Messi jótulajdonságai hatványozottan igazak rá. Tehát a meseszerű gyógyulás, a szerénység, a vallásosság...

De mindezek fele ennyire sem zavarnának, ha nem hozná nektek folyamatosan a pontokat. Ez pedig egyszerűen azért zavar, mert Madridos vagyok. :)
REAL MADRID C. DE F.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.24. 12:18:35

Colin írta:Ettől függetlenül Messi egy nagyszerű játékos. Csak a hype ami van körülötte idegesít konkrétan engem - is.
Ezt tudomásul kell venni, ez a média hatalma.
Másrészt sokkal jobb, ha egy játékost sztárolnak, mintha egy játékos saját magát sztárolná és bohóckodna...

Messi azért szimpatikusabb a médiának a többi sztárnál (szerintem):
1. mert önmagában az élettörténete "hihetetlen" és már-már meseszerű (törpe-növés, átjönnek Spanyolo.-ba kezeltetni, nagy sikerek)
2. szerény, tisztelettudó viselkedés a zsenialitás mellett

Az embereknek elege van már a nagyképű xxxxx-okból. Szóval ez szintén egy jó üzenet, hogy lehet úgy is királynak lenni, hogy közben nem járkálunk koronával a fejünkön.

Egyébként épp most olvastam, hogy 2009 legjobban kereső játékosa Messi lett, Beckham előtt, és CR a 3.ik.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.24. 11:53:17

Na jó.
Akik meg elismerik azok inkább hallgatnak.
Kevés, nagyon kevés ember van aki nem ismeri el Messit. Óriási különbség van aközött, hogy már minden bajunk van attól, hogy hiába nem megy a csapatotoknak, "hála" Messinek, mindig jön a 3 pont, vagy attól hogy HF egyenesen Istennek tartja Messit, és aközött hogy nem ismerjük el a tudását.

Amikor CR egyedül hozta nekünk a meccseket, akkor undorító Ronaldo-függő volt a csapat, (nem csak itt, de még a televízióból is ez jött) amikor Messi nyeri egyedül a meccseket, akkor "mástól ez különleges, tőle ez természetes teljesítmény" hogy szó szerint idézzem HF-t.

Ettől függetlenül Messi egy nagyszerű játékos. Csak a hype ami van körülötte idegesít konkrétan engem - is. "Olyan mint Maradona - csak gyorsabb" és etc.

peace, reagálni nem kell rá, meggyőzni úgy sem tudtok semmiről, mivel nem is vitatom Messi képességeit.
REAL MADRID C. DE F.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.24. 09:51:26

hogy-hogy mi? a világ második legjobb bajnoksága...pfff Rolling Eyes volt régen Exclamation
borzalom ami itt megy,a csapatok,a bírók,minden.
na igen. szegény jimenez bácsi. most mehet mészöly a sevillához :D
végülis a bajnokság szoros. a 3. helytől.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.03.24. 07:32:13

Azért írtam hogy kb. Akik meg elismerik azok inkább hallgatnak.
A nagy százalék elismeri ott is Messit.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.24. 06:34:02

mindorokke_barca írta:
Kb mindenki a túloldalon.
Ez egyáltalán nem így van.
Azért írtam hogy kb. Akik meg elismerik azok inkább hallgatnak.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.03.24. 06:28:34

Kb mindenki a túloldalon.
Ez egyáltalán nem így van.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.24. 06:12:22

ferninho írta:1 dolog még:
még mindig nem kaptam a kérdésemre választ...
ki nem ismerte el Messit a mostani "vita" folyamán?
erre szeretnék egy választ kapni.
bár még mindig nem értem CR hogy keveredett bele de az nem olyan fontos...

Ki nem ismerte el Messit?
Kb mindenki a túloldalon. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.24. 00:00:08

Sevilla, Deportivo hatalmas taps. miez? Confused
hogy-hogy mi? a világ második legjobb bajnoksága...pfff :roll: volt régen :!:
borzalom ami itt megy,a csapatok,a bírók,minden.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.23. 23:56:05

Sevilla, Deportivo hatalmas taps. miez? :?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.23. 23:41:23

1 dolog még:
még mindig nem kaptam a kérdésemre választ...
ki nem ismerte el Messit a mostani "vita" folyamán?
erre szeretnék egy választ kapni.
bár még mindig nem értem CR hogy keveredett bele de az nem olyan fontos...

Ki nem ismerte el Messit?
madridista
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.03.23. 22:46:23

Getti2 írta: Messiről akkor mondható el, hogy a valaha vlt legjobb focista, ha visszavonult. Addig maximum a jelenlegi legjobb, ami bármikor fordulhat, akár fáradtság, motiváció vagy sérülés miatt.
Ezzel nagyjából én is egyet tudok érteni. Szerintem felesleges is tovább rugózni a témán.

Alapvetően azt figyeltem meg az itt túlzottan elhúzódó vita során,hogy nem meggyőzni akarjátok a másikat normális hangnemben,érvekkel hanem elismertetni vele a magatok igazát. Ez pedig meddő dolog.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.23. 22:31:18

barcafan0911 írta:
és még mindig nem értem, hogy keveredett ide CR...
Még ti kevertétek bele anno, amikor szent meggyőződésetek volt hogy Messi cr nyomába sem ér és ez azóta sem változott.
full nem erről írtam, de sebaj....
Barça-Real 3-3. tényleg volt szétszopatás.
jóvan....
a kákán is keressed csak a csomót, hajrá.
de ennél azt utálom a legjobban hogy kiemelsz egy fél mondatot...
olvasd végig és értelmezd...
köszönöm szépen....
és éppen nem a 3 évvel ezelőtti dolgokra gondoltam....
madridista
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.23. 22:06:10

és még mindig nem értem, hogy keveredett ide CR...
Még ti kevertétek bele anno, amikor szent meggyőződésetek volt hogy Messi cr nyomába sem ér és ez azóta sem változott.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.23. 21:58:19

ferninho írta:nálam egy ember nem lesz csoda, emberfeletti mert a hullagyenge spanyol csapatok ellen szétszopat mindenkit, az összes védőt és hármasával rúgja ezeknek a csapatoknak a gólokat és a formája is ingadozik mostanában többször is... nálam ez kumma messze van az istenitől és az egyéb jelzőktől... majd ha évről- évre beszopat minden komolyabb védelmet, a nagy csapatoknak párosával lövi a gólokat. és senki se tudja megállítani, lehetetlen kikapcsolni, s.zopatja a jobbnál jobb védőket össze-vissza, na akkor ő lesz a csoda, az Isten stb. amikor képes lesz egyedül megnyerni a Barcának a trófeákat. amikor alakít vmit az Argentin válogatottban. majd akkor...


ha valaki válaszol rá legyen szíves érveket írni. köszönöm.
Barça-Real 3-3. tényleg volt szétszopatás. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.23. 21:57:56

én horváth ferivel kapcsolatban írtam le a véleményemet és már idáig jutott a helyzet:
Realosokat nem lehet meggyőzni, örüljenek nekik, hogy cr náluk tolja, mi meg érjük be a kis sz.r argentín gyerekkel...
hö???
hogy is van ez???

és még mindig nem értem, hogy keveredett ide CR...
madridista
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.03.23. 21:45:25

de az a vicc h pár szón akadtok fent és megy már nem tom hány oldalon át itt egymás kioktatása! Isten, emberfeletti stb. jelzőket hívják irodalomban költői túlzásnak! nem tom ez miért fáj bárkinek is, most ha egy általam nem kedvelt filmre más azt írja hogy király, akkor kössek bele, hogy egy film nem lehet király mert... :roll:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.23. 21:40:14

Off: megfogalmazódott bennem egy kérdés, aki tanult pszichológiát reagáljon rá röviden légyszi
A hozzászólások meglehetősen frusztrált egyénektől származhatnak, sokszor végig sincsenek olvasva (rendesen) az alapgondolatok. A kérdésem az, hogy vajon jobb-e, ha az ember fórumon éli ki magát mint a valóságban, vagy a fórum inkább csak gerjeszti és fokozza azt a feszültséget ami a való világba ránk nehezedik.
nem kell ahhoz pszichológia, hogy megmondjam, az emberek nagyon nagy százéléka a neten éli ki magát. és ez igy jobb is, mert akik kicsik és tudatlanok, azok nagyok és okosak lehetnek pár percre.
a feszültséget kevésbé gerjeszti, mivel ha akarod átugrod a leirt szöveg egy részét, és nem kell végighallgatnod azt, ami számodra hülyeség
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.23. 21:25:30

most, hogy keveredett ide CR :lol:
Ki beszélt Cristianoról?
én a véleményemet mondtam el Messiről, ennyi. Cristianoról egy betűt nem írtam le ezekben a hozzászólásokban....
és ki a faxom nem ismeri el Messit, könyörgöm nyögjétek már ki...
elnézést, hogy nekem nem ő az Isten, az emberfeletti csoda... bocsánat...
de attól még elismerem amit le is írtam. igen, most ő a mai futball egyik, ha nem legjobbja. kész ennyi, pont. most ezzel mi a baj??? mit nem ismerek el? vagy csak az az elismerés ha novellákat írok róla és képességeiről?
de még mindig nem értem hogy keveredett ide CR....
de ez általában jellemző, hogy ha a Barcával kapcsolatban leírom a véleményemet vagy annak egy játékosával kapcsolatban, vhogy mindig belekeveredik a Real.... de miért??
ha leírom pl a piros színről a véleményemet minek belekeverni a kéket???
madridista
Getti2
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.03.01. 10:29:44

2010.03.23. 21:22:26

Off: megfogalmazódott bennem egy kérdés, aki tanult pszichológiát reagáljon rá röviden légyszi
A hozzászólások meglehetősen frusztrált egyénektől származhatnak, sokszor végig sincsenek olvasva (rendesen) az alapgondolatok. A kérdésem az, hogy vajon jobb-e, ha az ember fórumon éli ki magát mint a valóságban, vagy a fórum inkább csak gerjeszti és fokozza azt a feszültséget ami a való világba ránk nehezedik.

On: Szerintem Messit mindenki elismeri, legyen madridista vagy bárki, csak nem Istennek.

Nem vagyok vallásos, szóval engem még az összehasonlítás sem úgy zavar, mint egyeseket zavarhat.

Azt sem mondom, hogy nyissatok egy sz.pjuk le Messit klubbot, mert teljesen elfogadhatónak tartom, hogy véditek meg kiálltok mellette.

Tehát azt pl. megértem, hogy sumáherre mondják, hogy a vala volt legjobb F1 pilóta, mert az adott időszakban, az ő saját korában a VB-i miatt egyedülálló Az ő 15 évében a legjobbat nyujtotta. Voltak korábban is bajnokok, amikor nem volt biztonságiöv stb. teljesen más világ volt, nem lehet összehasonlítani azt sem, ahogy a focit sem.

Messiről akkor mondható el, hogy a valaha vlt legjobb focista, ha visszavonult. Addig maximum a jelenlegi legjobb, ami bármikor fordulhat, akár fáradtság, motiváció vagy sérülés miatt.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.23. 21:05:09

daffy írta:ez már komolyan a legalja!! egymással is összevesznek egyesek,pedig egyezik a véleményük,ennyire sok a szabadidő vagy ennyire akar mindenki vitázni?
Téll elég röhejes :? :D
Néztem is mikor ilyen válasz jött a hsz.-emre :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.23. 20:16:58

ez már komolyan a legalja!! egymással is összevesznek egyesek,pedig egyezik a véleményük,ennyire sok a szabadidő vagy ennyire akar mindenki vitázni?
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.23. 20:13:09

LG írta: Én nem is mondom, h isteni, meg, h emberfeletti. Csak azt, h jelenleg messze a világ legjobb labdarúgója, ennyi. Én nekem bőven elég, h csak ilyen semmirekellő Real Madridokat szivat szét.

Én is tudom, de hát a madridisták féltékenyek lennének rá és vmi olcsó kifogásokat keresnének megint, mert nem akarják elismerni Messit.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21268
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.03.23. 20:06:00

bence-barca írta:
ferninho írta:
nálam egy ember nem lesz csoda, emberfeletti mert a hullagyenge spanyol csapatok ellen szétszopat mindenkit, az összes védőt és hármasával rúgja ezeknek a csapatoknak a gólokat és a formája is ingadozik mostanában többször is... nálam ez kumma messze van az istenitől és az egyéb jelzőktől... majd ha évről- évre beszopat minden komolyabb védelmet, a nagy csapatoknak párosával lövi a gólokat. és senki se tudja megállítani, lehetetlen kikapcsolni, s.zopatja a jobbnál jobb védőket össze-vissza, na akkor ő lesz a csoda, az Isten stb. amikor képes lesz egyedül megnyerni a Barcának a trófeákat. amikor alakít vmit az Argentin válogatottban. majd akkor...


ha valaki válaszol rá legyen szíves érveket írni. köszönöm.
Valencia, Sevilla, Real, At.ma gyenge?
Mert a te kis kirakatcsapatod ellen, egyszer 1-t, máskor2-t, és egyszer meg 3-t lőtt... 8)
Sevilla ellen is duplázott már, Valencia ellen mesterhármas, és az At.ma ellen is duplázott már...
Tény, h a válogatottban eddig nem alkotott, de nem is abban a szerepkörben szokott játszani, és nem tudjuk Maradona mit szokott kérni tőle.
Szánalmas kifogásokba kapaszkodsz...
Persze tényleg elsietett lenne kijelenteni a jelzőit, de ilyen teljesítmény után mindig mindenkit dicsér a publikum.
Én nem is mondom, h isteni, meg, h emberfeletti. Csak azt, h jelenleg messze a világ legjobb labdarúgója, ennyi. Én nekem bőven elég, h csak ilyen semmirekellő Real Madridokat [auto_cenzúra] szét.
Lezárt