Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.28. 11:51:46

ferninho írta:
Most olvasom Robbent a Madridistán rövidhírbe és azt a 4 pontot amit a Marca leközöl , hogy miért jó így! Very Happy Nevetséges , komolyan na ezért köpöm a Madridot mert ekkora hülyeséget , hogy lehet írni , hogy Ezért jó , hogy Robbent eladtuk... Válság miatt meg Ribery 2010-ben érkezik , komoylan ez felháborító és akkor megint hallgathatom majd a sok kis arc dünnyögő Madridistát , hogy na majd Ribery jövőre meg blabla....
Kiborultam ne haragudjatok rám!
_________________
ha legalább utána járnál a dolgoknak...

képzeld el a madrtidistán senki se örül hogy robben elmegy...
és a Marcának semmi köze a realhoz bár elég jól informáltak néha. de ezt ők írták és nem a real...
én is és még sokan mások csak úgy lennék elégedett ha idén még Ribery madridba költözne... különben sztem baromság ez a robbenes üzlet...
de összeségében nem panaszkodhatunk perezre :)
azért érdekes, amit írsz, mert a Marcát sokan a Real "háziújságjának" tartják...szóval ennek fényében érdekes, amiket leírtál ferninho, písz ;)
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.08.28. 11:50:42

Plusz Javi Garcia 7 misi...
Ide most kellene valami frappánsat...
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.08.28. 11:49:25

Ha jól tudom maradni akart a másik meg befolyt 25 millió kiadtak 200-at Laughing
Nagy marhaságot írtál...

Távozó:
# Míchel Salgado (Blackburn Rovers)
# Gabi Heinze (Marsella)
# Huntelaar (Milan)
# Fabio Cannavaro (Juventus)
# Faubert* (West Ham United)
# Parejo (Getafe)
# Javi García (Benfica)
# Saviola (Benfica)
# Codina (Getafe)
# Bueno (Valladolid)
# Negredo (Sevilla)
# Sneijder (Inter de Milán)
# Robben (Bayern de Munich)
???M.Torres(Getafe,Zaragoza,Atlético)
???Van Der Vaart(Liverpool,Arsenal,Bayern)

Tehát ezen játékosoknak az ára szerinted 25 misi???

Negredo, Robben, Snejder, Torres VDV, Huntelaar ára összesen 100 misi körül van. A többiek elhanyagolható lóvéért, vagy ingyen mentek...
Ide most kellene valami frappánsat...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.28. 11:45:32

Most olvasom Robbent a Madridistán rövidhírbe és azt a 4 pontot amit a Marca leközöl , hogy miért jó így! Very Happy Nevetséges , komolyan na ezért köpöm a Madridot mert ekkora hülyeséget , hogy lehet írni , hogy Ezért jó , hogy Robbent eladtuk... Válság miatt meg Ribery 2010-ben érkezik , komoylan ez felháborító és akkor megint hallgathatom majd a sok kis arc dünnyögő Madridistát , hogy na majd Ribery jövőre meg blabla....
Kiborultam ne haragudjatok rám!
_________________
ha legalább utána járnál a dolgoknak...

képzeld el a madrtidistán senki se örül hogy robben elmegy...
és a Marcának semmi köze a realhoz bár elég jól informáltak néha. de ezt ők írták és nem a real...
én is és még sokan mások csak úgy lennék elégedett ha idén még Ribery madridba költözne... különben sztem baromság ez a robbenes üzlet...
de összeségében nem panaszkodhatunk perezre :)
madridista
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.28. 11:34:51

Fevernova írta:Most olvasom Robbent a Madridistán rövidhírbe és azt a 4 pontot amit a Marca leközöl , hogy miért jó így! :D Nevetséges , komolyan na ezért köpöm a Madridot mert ekkora hülyeséget , hogy lehet írni , hogy Ezért jó , hogy Robbent eladtuk... Válság miatt meg Ribery 2010-ben érkezik , komoylan ez felháborító és akkor megint hallgathatom majd a sok kis arc dünnyögő Madridistát , hogy na majd Ribery jövőre meg blabla....
Kiborultam ne haragudjatok rám!
Hát ez a Robbenes dolog tényleg óriási hülyeség. Ha jól tudom maradni akart a másik meg befolyt 25 millió kiadtak 200-at :lol:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.08.28. 11:26:02

Bocsika, de ez a két bajnokságos mondat szúrta a szememet
Sneijder 2007 augusztusa óta volt soraitokban, tehát csak egy bajnokságot nyertetek a hollandal
kicsit kijavitok, mert nem azt mondta, hogy sneijderrel nyert a real 2 bajnokságot, hanem hogy zsinórban. nyertek 1et, aztán jött sneijder és nyertek még egyet, és lehet ha ő nem jön, akkor nem nyerik meg a 2.at, tehát zsinórban 2-t.


Szerintem nem ez volt a kérdés.
nem volt kérdés. én modntam, hogy ha egy real-loki meccsre mennék ki, akkor is a debrecen miatt, és azért mert blben vannak, és nekik szurkolnék. ennyi volt
Nevetséges , komolyan na ezért köpöm a Madridot mert ekkora hülyeséget , hogy lehet írni , hogy Ezért jó , hogy Robbent eladtuk..
a Marca egy újság, a Real Madrid meg egy sport klub. A Marca-nak nincs focicsapata, a realnak nincsenek újságírói, és újsága. Tehát amit a Marca ír, azt nem a Real Madrid irja.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.28. 11:22:26

Most olvasom Robbent a Madridistán rövidhírbe és azt a 4 pontot amit a Marca leközöl , hogy miért jó így! :D Nevetséges , komolyan na ezért köpöm a Madridot mert ekkora hülyeséget , hogy lehet írni , hogy Ezért jó , hogy Robbent eladtuk... Válság miatt meg Ribery 2010-ben érkezik , komoylan ez felháborító és akkor megint hallgathatom majd a sok kis arc dünnyögő Madridistát , hogy na majd Ribery jövőre meg blabla....
Kiborultam ne haragudjatok rám!
SEX N MONEY...
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.08.28. 11:14:14

Asys írta:
ferninho írta:amúgy meg hülyeség ez a mennyit bukatatok rajta dolog... lehet ha ő nincs nem nyerünk zsinórban 2 bajnokságot ami sztem többet ért mint 12 millió...
...
Hát Asys, ha 4-4-3ba játszanának az azért durva lenne, lévén nem lenne kapusuk.
Szerintem 4-3-3at kéne játszaniuk, és bizony nálam Robben és Higuain lett volna a 2 jobb szélső. De ők tudják, szerintem Sneijdert illetve Robbent kellett volna megtartaniuk a hollandok közül, erre ez a 2 megy..
Én így álitottam volna ki a támadó alakzatot: Lassana, Ricardo, Xabi előttük meg CR, Benzema, Robben/Higuain.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.08.28. 11:05:21

Hsz szerkesztve és az élre pakolva, amúgy kicsit félreérthető volt a dolog, persze nem feltételeztem róla, hogy nem tudja hány bajnokságot nyert Sneijderrel a Madrid, de végülis nekem mind1.
A mondandóm lényege a Robben és Sneijder transzferekről szól. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Asys 2009.08.28. 11:56:28-kor.
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.08.28. 10:43:18

A Bayern München hivatalos honlapján is olvasható, hogy a klub mindenben megegyezett a Real Madriddal Robben ügyében. Innentől már csak a játékostól függ, hogy mi lesz a tárgyalások végkimenetele.
Robben tehát ment, ez 99,9 százalék.
Ide most kellene valami frappánsat...
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.08.28. 10:41:35

Szerintem annyira nem a középpálya:
Fernando Rubén Gago
Mahamadou Diarra
Ricardo Izecson dos Santos Leite
Lassana Diarra
Jose Maria Gutierrez Hernandez
Xabier Alonso Olano
Esteban Granero Molina
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro

Szükség esetén bevethető még középpályán:
Gonzalo Gerardo Higuaín
Képler Laveran Lima Ferreira
Marcelo Vieira da Silva Junior
Royston Ricky Drenthe-----> ez így tök jól hangzik...:D

Tehát azért megvannak a variációs lehetőségek, de azért egy tkp még jöhetne. Robbent amúgy meg sajnálom, de lehet olyan játékost hoznak aki jobben beleillik a Madrid tervezett játékába...remélem.
Ide most kellene valami frappánsat...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.28. 10:34:24

hát most nagyon úgy áll hogy robben megy a bayernbe
sneijder már 100% hogy az interé mivel ezt a hivatalos honlapján közölte a játékos.
robbenhez visszatérve
Hát rendesen rá is fognak fázni. Gyakorlatilag eladják az egész kispadot. Ha valami gubanc lesz Kakával vagy Ronaldóval, akkor meg lesznek lőve, mert jöhetnek az ilyen Pelenkák meg egyéb Castillás csávók.
Csatárnak ott van még Raúl meg Higuaín, kp-n meg marad Gago vagy Diarra cserének, a másik kezdeni fog Alonso mellett. VdV is lehet, hogy elmegy, nem tudom mit akarnak így? Confused
hát most olyan hírek vannak hogy lehet még idén jön Ribéry de sztem erre kevés az esély...és még David Silváról is voltak hírek :)
de én azon a véleményen vagyok hogyha eladjuk robbent és helyette nem jön idén ribery akkor az hiba sztem :)
bár lehet hogy csak pénzre van szüksége pereznek amit meg is értek mivel sokat költött a real :) de összeségében sokat erősödött a real :)
Sneijder árát javították 15re

Akkor 12 milliót buktatok rajta Very Happy Twisted Evil
ha ennek örülsz akkor örülj neki...
amúgy meg hülyeség ez a mennyit bukatatok rajta dolog... lehet ha ő nincs nem nyerünk zsinórban 2 bajnokságot ami sztem többet ért mint 12 millió...
persze ez csak feltételezés ezért is hülyeség ez a mennyit buktatok rajta dolog...
amúgy az észrevehető hogy a calderon alatti igazolásokból nem sok van amin nem buktunk volna... köszi mija és caldi :)
madridista
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.28. 10:19:03

Sneijder árát javították 15re

Akkor 12 milliót buktatok rajta :D :twisted:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.08.28. 10:12:51

noname írta:Mellesleg ha RObben eligazol a Bayernbe, az madridi részről egyszerűen hihetetlenül nagy ostobaság lenne. Robinho eladására is nagyon keményen ráfáztahk, most megint el akarják adni a húzőemberüket. :roll: Ronaldo ide vagy oda, Robben remek játékos!
Hát rendesen rá is fognak fázni. Gyakorlatilag eladják az egész kispadot. Ha valami gubanc lesz Kakával vagy Ronaldóval, akkor meg lesznek lőve, mert jöhetnek az ilyen Pelenkák meg egyéb Castillás csávók.
Csatárnak ott van még Raúl meg Higuaín, kp-n meg marad Gago vagy Diarra cserének, a másik kezdeni fog Alonso mellett. VdV is lehet, hogy elmegy, nem tudom mit akarnak így? :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.28. 09:53:27

noname írta:LEnne egy kérdésem. Most akkor Robben megy a Bayernbe vagy nem? Eléggé zavarosak a hírek és nincs kedvem átolvasni 15 hírt h leszűrjem mi a valóság. Szóal vki aki télleg tájékzott, megmondaná mi a helyzet?! :wink:
Tegnap az NSO-n volt egy cikk, amiben Hoeness azt nyilatkozta, hogy valószínűleg a hétvégén, bajnokin már játszhat! Igen, biztos, hogy odament! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.08.28. 09:51:44

LEnne egy kérdésem. Most akkor Robben megy a Bayernbe vagy nem? Eléggé zavarosak a hírek és nincs kedvem átolvasni 15 hírt h leszűrjem mi a valóság. Szóal vki aki télleg tájékzott, megmondaná mi a helyzet?! :wink:

Mellesleg ha RObben eligazol a Bayernbe, az madridi részről egyszerűen hihetetlenül nagy ostobaság lenne. Robinho eladására is nagyon keményen ráfáztahk, most megint el akarják adni a húzőemberüket. :roll: Ronaldo ide vagy oda, Robben remek játékos!
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.08.28. 08:59:17

Capon írta:Most csapattól és hova tartozástól függetlenül szerintem mindenkinek a saját belátására bízhatjuk, hogy kinek szurkolna. Senkinek semmi köze hozzá.
Ez pizony nagyon igaz, itt a pont. Igy viszont, h egyik ellenfelével sem szimpatizálok igazán(max kicsit a Lyonnal) a Lokinak, igy simán drukkolhatok nekik. Nemtudom, mi lett volna a Barca ellen, és sajnálom, h nem is fogom megtudni. Bár nagyon bizom benne, h a közeljövőben eljön játszani a Barca valahova a közelbe :oops:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.27. 22:22:07

Tocy írta:Aztán nehogy úgy járjunk Eto'oval mint a Real...feldühödve, dupla motivácóval jön, aztán bever 2-t Valdésnek... :shock:
Ibra meg 3at Julio Cesarnak és pont nyertünk :D
socio66

2009.08.27. 22:17:50

Tocy írta: Aztán nehogy úgy járjunk Eto'oval mint a Real...feldühödve, dupla motivácóval jön, aztán bever 2-t Valdésnek... :shock:
Simán le fogjuk venni a pályáról,majd meglátjátok.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.27. 22:13:07

Egyik barátom ma lépett a Krisztusi Korba, vagyis ma van a 33. születésnapja és a mi Leonk megajándékozta Őt a 'Poollal, ugyanis
hatalmas 'Pool-fan az öccsével együtt, de 100%, hogy a Puskásban
a Lokinak fogja tolni!
Most beszéltem Vele személyesen, szóval az nem garancia a Loki-'Poolon,
ha az egész lakás tele van 'Pool-relikviákkal, mint ahogyan náluk ez van.
Nagyon boldog a komám, annyi szent és hálás a Lokinak a lehetőségért.
K.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.27. 21:23:00

Most csapattól és hova tartozástól függetlenül szerintem mindenkinek a saját belátására bízhatjuk, hogy kinek szurkolna. Senkinek semmi köze hozzá.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.27. 21:14:54

zsuni írta:pont a magyar foci jelenlegi helyzete miatt kéne a magyar csapat miatt kimenni. én egy debrecen-real meccsen is a debrecennek szurkolnék, pedig nem szeretem a magyar focit...
ilyenkor azért kicsit magatokba fordulhatnátok
Szerintem nem ez volt a kérdés. Pénzt én is csak azért adtam volna, hogy lássam a Barcát élőben, de ez nem egy azzal, hogy kinek szurkolnék.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.08.27. 21:05:44

Pontosan. Elszomorító hogy szinte mindenki (én is.) a Pool miatt megy majd a meccsre. Persze tisztelet a kivételnek.

Ez is a magyar futball jelenlegi helyzetét mutatja valamelyest.
pont a magyar foci jelenlegi helyzete miatt kéne a magyar csapat miatt kimenni. én egy debrecen-real meccsen is a debrecennek szurkolnék, pedig nem szeretem a magyar focit...
ilyenkor azért kicsit magatokba fordulhatnátok
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.08.27. 20:43:08

kanty írta:A Milan már nem a régi és csak a neve miatt van Európa Top csapatai között.
Meg a 2007-es BL győzelme és a 2005-ös döntős szereplése miatt, de mindegy. :) (Ja meg 2006-ban elődöntő)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.27. 20:42:34

zsuni írta:
Miért ne? Kaká,Ronaldo azért megér 90percet élőben

Gondolom Real fanok is mentek volna Loki-Barcára...
persze, az még véletlenül sem vetődik fel, hogy bárki is a loki miatt menne ki, és nem azért mert madrid drukker vagy barcás. azért ez nem kicsit gas.
Pontosan. Elszomorító hogy szinte mindenki (én is.) a Pool miatt megy majd a meccsre. Persze tisztelet a kivételnek.

Ez is a magyar futball jelenlegi helyzetét mutatja valamelyest. :roll:
Tocy írta:
Aztán nehogy úgy járjunk Eto'oval mint a Real...feldühödve, dupla motivácóval jön, aztán bever 2-t Valdésnek... :shock:
Ez a dolga. Simán benne van a pakliba hogy duplázik..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danikaa10 2009.08.27. 20:43:32-kor.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Lezárt