Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.08.20. 03:07:24

Szerintem nem Ibráról sokkal inkább a fiatalokról szólt ez a mai bugi. Ezt úgy értem h Pepp Ibra bemutatásánál elöbbre helyezte azt a tényt, miszerint ha nem igazol a klub senkit akkor lehet számítani Jeffrenre, Dos santosra, Muniesara, Pedrora, és a többi ifistára.
Nagy ivben lekakkantotta a mai gampert Pepp és még jó néhány játékos, mindenki Ibrára volt kiváncsi, de nem egy ilyen langyos meccsen.

Várjuk a folytatást...remélhetőleg már Xavi-Ini-Henry is pályán lesznek.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.20. 02:02:26

ozsimiki írta:Mammaaa mijjjaaa :lol:

ez igen, kész esszék, hú mi lesz ha majd 90percet játszik, több alázattal,és letámadással :twisted: ( :D) szakdolgozat terjedelme és alapossága a kanyarban sem lesz...

nem is alkottam mai teljesítményéről véleményt,mivel nem is lehet,de ezt már meccs előtt tudtam, ez az első épkézláb pályára lépése, még edzésmelót se úgy végezte ahogy kellene gondolom, ennek ellenére semmi vészeset nem láttam.
:D
Dehogy!
Ha 90 percet játszik és alázatos meg letámadós plusz gólvágós lesz,akkor mindenki egyöntetűen fog itt bólogatni és hajlongani előtte. 8) Akkor már nem lesznek viták,csak az ajnározás :D
Vészeset amúgy én sem láttam,csak egy pöppet hiányérzetem volt ma a második félidőben :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.20. 01:55:46

Mammaaa mijjjaaa :lol:

ez igen, kész esszék, hú mi lesz ha majd 90percet játszik, több alázattal,és letámadással :twisted: ( :D) szakdolgozat terjedelme és alapossága a kanyarban sem lesz...

nem is alkottam mai teljesítményéről véleményt,mivel nem is lehet,de ezt már meccs előtt tudtam, ez az első épkézláb pályára lépése, még edzésmelót se úgy végezte ahogy kellene gondolom, ennek ellenére semmi vészeset nem láttam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.20. 01:45:32

Mikaos írta:
miihii írta:Igazából az a vicces,h minket,kritikusokat cinkeltek azzal,h zárjuk le Eto'ot,már nincs itt.Pedig sztem egyikünk sem említette meg.De ellenben a védőügyvédei (Zlatané) közül már többen is jöttök Samuval. :lol:
Most akkor kinek mit kellene lezárnia :?: :P

:lol: Attól még, hogy nem nevezitek meg, mindenki tudja, hogy róla van szó. "Letámadás, alázat" - legfőbb kulcsszavak a kritikák megfogalmazásánál. Kire gondoljak, lássuk csak.....Dzekora?... pff :)
Nah,még erre az egyre írok és részemről mára vége :wink:
Sok volt a Harry Potter,nem?Ez olyan,mint Tudjukki :twisted:

Nem Samura hajaz az a letámadós rész,hanem az épp aktuális támadónkra,legyen az Bojan,Titi,Ibra és akárki,aki volt és lesz itt középcsatár.De előre látom,h már ez lesz a sláger.Ha netán vmi negatívumot írunk Z.-ról,akkor máris jön a mellébeszélő Eto'o-s vonal.Pedig Samura való gondolás nélkül is zavaró lehet néhányunknak,h ma keveset mozgott a csatárunk! :idea:

És azért lett ez az egész túllihegve már,mert nehéz elfogadni,ha mi páran észrevettünk a mai teljesítményében a negatívat is és egy-egy hsz-ben leírtuk.Azóta feszt csak magyaráznunk kell szóról szóra,h mit miért (és jóformán,h h merünk egyáltalán ilyet) mondtunk.És ebből az jön le,h mi cseszegetjük már egy órája,és hülyék vagyunk.Pedig csak egyszer megjegyeztük,h mi nem tetszett,asszem részünkről vége is lehetett volna talán.De így nehéz,ha mindenki egyesével kérdőre von emiatt minket :P

Összegzem,hátha így sikerül véget vetni:
Ez a mai (NEM MÉRVADÓ) debütálás nekem elég halovány volt és csakis remélni tudom,h fel fog javulni a közeljövőben,mert szüksége lesz rá a csapatnak.Ennyi.
(Innét kezdve,ha még mindig magyarázkodnom kell,akkor valszeg a hiba már nem az én készülékemben van :twisted: )
Bányász írta:Azt hiszem egy kicsit mindenki túlreagálja a dolgokat. :wink:

Vegyetek példát mihii-ről meg rólam 8) :wink: Elfogadtuk egymás véleményét és élünk minden harag nélkül. :)
Így van. 8)
Te is leírtad,h mit miért meg én is,"meghallgattuk" egymást és tiszteletben van tartva.Nem akarjuk egymást győzködni,h melyikünknek van jobban igaza :D
(De csak,mert Te is tudod,h nekem :twisted: :mrgreen: O:) )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.20. 01:41:37

Azt hiszem egy kicsit mindenki túlreagálja a dolgokat. :wink:

Vegyetek példát mihii-ről meg rólam 8) :wink: Elfogadtuk egymás véleményét és élünk minden harag nélkül. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.20. 01:33:17

torrestoni írta:Dani, np! Én szerettem volna, ha jobban harcol a Gamper Kupán, az első meccsén, s elmondtam, ohgy miben szeretném, ha fejlődne. Egy szóval sem írtam le, s nem mondtam, azt sem, hogy hamarosan nem fejlődhetne. Ez csupán minden, de tényleg minden figyelembevételével a mai mérkőzésnek/teljesítménynek szólt, röviden ennyi, ezt oké, hogy pl. Te nem olvastad, de a "vita" elején úgy gondolom elég sokan. Ennek ellenére a 13 éves keresztlányomtól elvártam volna, hogy helyén kezelje, s értelmezze, viszont a fórumozóktól úgy látszik nem lehet. Ez Mihi és Fecó véleményére, kritikájára is vonatkozik!
Oké, akkor remélem le is zárhatjuk a témát.
Ahogy mondtad, első a csapat !

Jóéjszakát! :wink:
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:32:16

torrestoni
Ez nem megszállottság szerelem meg ilyenek. Ez ettől sokkal egyszerűbb. Ez egy tét nélküli meccs volt, ahol a célszemélyünk nem csinált sem többet, sem kevesebbet, mint a csapat, beszélhetünk itt Messiről, vagy bárkiről. Meg mindenkinek lehetnek rossz és jó napjai. Én azért akarom védeni őt, mert ennyi erővel, fikázhatnánk bárkit, mert senki sem volt kiemelkedő, vagy senki sem döntötte el a meccset. A mai alapján nem lehet róla vélemény, csak annyi hogy jó volt látni Barca mezben. Meg jó volt újra Barca meccset látni, meg jó volt látni kik játszhatnak idén a csapatban....egyéni teljesítmények, meg ki milyen lesz majd, az később jön.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.20. 01:30:33

Mikaos írta: Alaphelyzetben úgy kéne "viselkedni", mint ahogy a többség teszi: örülni, hogy meggyógyult a sérüléséből, hogy jó kis csiki-csukit nyomtak Messivel, hogy nem kevésszer helyzetbe került, hogy kis híján gólt lőtt (tényleg, akkor is lenne kritizálás?...), hogy nem sérült meg újra, etc.
Nah,ezért nehéz ezt nem túlragozni. :roll: :wink:
Már másik topicban (talán Titiében)* is majdhogynem közölted a Szentírást,h miként is kell "viselkedni".Asszem a szabályzatot elolvasva sem találtam olyan pontot,h ugyanúgy kell látni mindent és ne lehetne esetlegesen kritikával illetni sokak (régi-)új kedvencét.
Vegyük akkor úgy,h én nem vagyok a többség,oksa?Nekem valszeg ezután is saját gondolatok alapján fog megfogalmazódni a véleményem a dolgokról és nem a közvélemény miatt.
Örülök,h okés a keze meg,h párszor passzoltak egymásnak Leóval meg minden,de ettől még mocskosul bántotta a szemem,h a többiekhez képest igencsak slow módban volt jelen a pályán.És bocs,h ezt megjegyeztem,mégha a többség nem is tesz így,de ez van :wink:

Jah,és a kérdésedre:
igen,akkor is bökné a szemem a slow mód,ha gólt szerzett volna. :wink:

Szerk.:
*Utánanéztem,ugyanez a topic volt még ma d.u. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.08.20. 01:54:19-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:25:16

miihii írta:
Bányász írta: Elfogadom a véleményeteket meg a kritikáitokat egyébként.Csak jeleztem,h én másképp látom.Kevésbé sötétnek mint Ti.

Egyébként lehet,h már egy kicsit túlbeszéltük ezt az egészet.Majd két három éles meccs után lesz értelme igazán ezeknek az okfejtéseknek sztem.
Nincs is ezzel semmi probléma,Bazsa! :wink:
Erről szól a fórumozás:megosztani a véleményünket a dolgokról,mégha nem is mindenki egyformán lát dolgokat.Sőt,pont azért,mert nem feltétlenül látjuk ugyanúgy. :wink: (Akkor nem is kellene ez az oldal,hisz' vki beírja,h "hú,de jó volt ma x-y",erre meg egymás után mindenki"Igen","aha","sztem is" :lol: )

Újabb ékes példája ez a mai,h többféleképpen is lehet látni egyazon meccset és playát.
De maximálisan egyet értek,h túl lesz ez már ragozva.
Csak nehéz pár hsz-szel lezárni,ha vannak,akik nem tudják elfogadni,ha más máshogy lát dolgokat.Meg ha olyat is beleírnak,amit nem is mondtunk :roll:

De h ne legyen full OFF:
Egyvalamiben tuti,h mindannyian egyetértünk,ez pedig az,h bízunk benne,h ennél csak sokkal jobb lesz Ibra az idő múlásával.És remélhetően minél hamarabb fel tudja venni az utazósebességet nálunk.
És ez független attól,h ezt a mait elnézzük v nem nézzük neki :wink:
Mondjuk sztem az is belejátszik a dologba,h túl nagy volt a várakozás vele szemben.NEm is nekem,mert engem nem kapott el az Ibra mánia.De azzal,ahogy itt remegett (jóformán) mindenki napok óta,h hú,pályára lép a varázsló,akaratlanul is átvettem ezt a várakozást.A nagy füsthöz meg elég pislákoló láng jutott MA,úgyhogy lehet,h ezért is látom borúsabbnak.

Szerintem erre kb karácsony környékén érdemesebb lenne visszatréni:) Ilyen mint a mai meccse még a mostani Messinek is volt....meg tényleg ez nem tétmeccs, menjünk aludni, mert ebből nem lehet kiindulni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.20. 01:24:44

Hát nem is tudom... igazából nem vártam többet Ibra-tól. 1 félidőt játszott eleinte labdát sem kapott ha igen akkor is két védő között volt szal ment a vissza passz. Megvolt a maga pár lehetősége amik ugyan úgy kimaradtak mint bárki máséi ma. Majd ő is rájön, hogy többet kell visszajönnie labdáért mert ha ott áll a védőfalban akkor ketten is figyelnek rá, úgy meg azért elég problémás labdát lekezelni.
Ibra meg egy egész más játékos mint Eto'o. Ezt eddig is tudtuk. Nyilván nem ugyan azt fogja játszani mint a kameruni. Eto'o többek között egy futógép volt. Meg is volt hozzá az alkata. Ekkora embertől mint Ibra nem lehet elvárni, hogy le fől cikázik a labdákért. Persze majd neki is kikel venni a részét a játék ezen részéből, de azt nem szabad elvárni tőle, hogy Eto'o-t megszégyenítve rohangál labda nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.08.20. 01:39:15-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:24:02

Vacak volt na.
De nem is tudom mit vártak az emberek ettől a mai szituációtól.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.20. 01:23:05

Jó, én mára befejeztem. Amiről a "védői" vitáznak, arról szó sem volt. Mindegy, én tudom mire gondoltam, nem voltak túlzott elvárásaim, azt hiszem a helyén kezeltem ezt a dolgot, s úgy is értékeltem, nem volt benne semmi túlzó, messzemenő, egyszóval nem olyan, amivel ilyen reakciók segítségével kellene harcba szállni. Lépjünk túl ezen, én továbbra is 90%-ban objektíven, és a CSAPAT érdekeit figyelembe véve fogom értékelni. Ki akart Pep nevében szólni? Túl tudom, és tudtam is tenni magam az átigazolásán, a személyiségén, viszont a Blaugranáért a minimum az, ohgy kész saját magát feláldozni, nekem ezt kell majd bebizonyítania. Az pedig az én személyes problémám, hogy ilyen lett a futball, hogy a klub alapítójának, egy fantasztikus embernek, aki fazont szabott az FC Barcelonának az emlékére tartott mérkőzésen többet vártam, mint egy-két trükkös megmozdulást attól az embertől, akin mérkőzések múlhatnak, akinek pontosan a személyiségével, az elszántságával kellene bizonyítania, s nem a klubnak neki! S amíg Henry esetében volt idő, addig nála fele annyi sincs, mert tripla annyiért érkezett, s dupla olyan fontos posztra. De ez már olyan téma, mairől a kritikusai nem is beszéltek, csak ti láttátok, magyaráztátok bele, részünkről nem volt szó jövendőmondásról a szimpla, visszafogott kritika során.

A digitális elektronika oktatómat idézném: "érdekes mód mindig van kifogás mindenre, főleg ha hibákat akarunk ezzel magyarázni."

Megszállottság, szerelem, ezen még lehetne gondolkodni, hogy ki nyitottabb, s ki tudja csak a szép oldaláról látni. Amíg pedig a Klubért nem tett semmit, addig azt hiszem olyan véleményem van róla, amilyen van. Ellenben hogy kritikát sem lehet, mert annyira megelőlegezett a bizalom felé, az nem gyengén túlzás, megszállottság, szerelem.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.08.20. 01:32:34-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.20. 01:20:26

Bányász írta: Elfogadom a véleményeteket meg a kritikáitokat egyébként.Csak jeleztem,h én másképp látom.Kevésbé sötétnek mint Ti.

Egyébként lehet,h már egy kicsit túlbeszéltük ezt az egészet.Majd két három éles meccs után lesz értelme igazán ezeknek az okfejtéseknek sztem.
Nincs is ezzel semmi probléma,Bazsa! :wink:
Erről szól a fórumozás:megosztani a véleményünket a dolgokról,mégha nem is mindenki egyformán lát dolgokat.Sőt,pont azért,mert nem feltétlenül látjuk ugyanúgy. :wink: (Akkor nem is kellene ez az oldal,hisz' vki beírja,h "hú,de jó volt ma x-y",erre meg egymás után mindenki"Igen","aha","sztem is" :lol: )

Újabb ékes példája ez a mai,h többféleképpen is lehet látni egyazon meccset és playát.
De maximálisan egyet értek,h túl lesz ez már ragozva.
Csak nehéz pár hsz-szel lezárni,ha vannak,akik nem tudják elfogadni,ha más máshogy lát dolgokat.Meg ha olyat is beleírnak,amit nem is mondtunk :roll:

De h ne legyen full OFF:
Egyvalamiben tuti,h mindannyian egyetértünk,ez pedig az,h bízunk benne,h ennél csak sokkal jobb lesz Ibra az idő múlásával.És remélhetően minél hamarabb fel tudja venni az utazósebességet nálunk.
És ez független attól,h ezt a mait elnézzük v nem nézzük neki :wink:
Mondjuk sztem az is belejátszik a dologba,h túl nagy volt a várakozás vele szemben.NEm is nekem,mert engem nem kapott el az Ibra mánia.De azzal,ahogy itt remegett (jóformán) mindenki napok óta,h hú,pályára lép a varázsló,akaratlanul is átvettem ezt a várakozást.A nagy füsthöz meg elég pislákoló láng jutott MA,úgyhogy lehet,h ezért is látom borúsabbnak.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:18:46

Mikaos

Kb amit leírtál. Bemutatkozott mindenki, aki nem sérült, és nem Xavinak hívjál:) Megnézhettük PEP idei fegyvertárát. Ha 5-0 ra kikaptunk volna akkor is örülnék, mert tetszett amit láttam. Vasárnap remlem újabb évszám a Barca-történelem könyvekben.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.20. 01:15:15

torrestoni írta:Szóval a letámadás és az alázat definíciója Eto'ónak, vagy fordítva? Vagy tőle mindenki csak ennyit várt és látott, míg itt játszott, ellenben máshol sem kérik ezt számon, valamint Ibrától nem is várható el, vagy mi a fene? Őrület, ez már megszállottság, ez már szerelem a bosnyáknak címezve :twisted:
???
Majd Pep megmondja, hogyha problémája volt azzal, hogy Ibra 1 nappal a kéztörése után felgyógyulva nem ment neki a bivaly angol védőknek.

Ez gálameccs volt...nem csak egy sima barátságos meccs. Hagyomány, főleg az új igazolásokról szól ez a buli - legalábbis, ez lesz a lényege :)

Úgy érzem, a megszállottság pont fordított...
Alaphelyzetben úgy kéne "viselkedni", mint ahogy a többség teszi: örülni, hogy meggyógyult a sérüléséből, hogy jó kis csiki-csukit nyomtak Messivel, hogy nem kevésszer helyzetbe került, hogy kis híján gólt lőtt (tényleg, akkor is lenne kritizálás?...), hogy nem sérült meg újra, etc.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:12:39

A futást pedig rábíznám a Pepre és az Ibrára hogy beszéljék meg. Senkit nem érdekel majd hogy mennyit fut Ibra, hogy ha nagyüzemben termeli a gólokat. Ráadásul, most mivel az ellenfél védelme sem ment előrébb egy centit sem egész meccsa alatt, meg a 16-osunkat is csak kb 2-3 szor érték el egész meccsen, így nem nagyon volt miért hazafutni. Ha majd lesz konduja, összeszokik jobban a többiekkel, és ha a meccs is megkívánja, akkor lesz ő még mérgezett egér is. A Ronaldo szerintem egy kilométert nem futott meccsenként a Real-ban, mégis gólerős volt.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.08.20. 01:11:42

Én azon csodálkozok, hogy ekkora vita lett egy ilyen meccsböl, ahol semmi tét nem volt. Kicsit tul komolyan vettétek nem? :-s
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.08.20. 01:11:32

Nálam túl teljesített :) ,komolyan én sokkal rosszabbra számítottam így elsőre...

Szerintem a két zseni nagyon jól meglesznek ott elől....Messi-vel jól tolta , és ez a lényeg !ilyen nagy csere bere közepette ,ahol a csapat felét "nem is ismeri" és nem is nagyon fogja....
Igaz hogy teljesen más mint Eto'o ,de hát ezt tudtuk eddig is....
Az látszik h fekszik/tetszik neki a kis passzos technikás foci ,max. nincs hozzá szokva h itt ezt 3 percenként meg kell ismételni!
fiatalok: Muniesa,Jeffren,Thiago/D.S,Pedro ;nagyon jók
Xavi és/vagy Ini nélkül nincs szerkezete a játékunknak ;ez se újdonság
A 0-1 akár hogy nézem azért ez csúnya!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.20. 01:09:40

Mikaos írta:
miihii írta:Igazából az a vicces,h minket,kritikusokat cinkeltek azzal,h zárjuk le Eto'ot,már nincs itt.Pedig sztem egyikünk sem említette meg.De ellenben a védőügyvédei (Zlatané) közül már többen is jöttök Samuval. :lol:
Most akkor kinek mit kellene lezárnia :?: :P

:lol: Attól még, hogy nem nevezitek meg, mindenki tudja, hogy róla van szó. "Letámadás, alázat" - legfőbb kulcsszavak a kritikák megfogalmazásánál. Kire gondoljak, lássuk csak.....Dzekora?... pff :)
Miért kell egyáltalán gondolkodnod rajta, ha te úgyis csak ennyit látsz az egészből? Attól, hogy tény, hogy Eto'o az említett két dolgot 150%-osan csinálta, Zlatantól már 20%-osan sem kell elvárni, sőt, ha megemlítjük, akkor csak az lehetséges, hogy Eto'ót siratjuk, az nem is lehet, hogy Ibrát értékeljük?
Szóval a letámadás és az alázat definíciója Eto'ónak, vagy fordítva? Vagy tőle mindenki csak ennyit várt és látott, míg itt játszott, ellenben máshol sem kérik ezt számon, valamint Ibrától nem is várható el, vagy mi a fene? Őrület, ez már megszállottság, ez már szerelem a bosnyáknak címezve :twisted:

Dani, np! Én szerettem volna, ha jobban harcol a Gamper Kupán, az első meccsén, s elmondtam, ohgy miben szeretném, ha fejlődne. Egy szóval sem írtam le, s nem mondtam, azt sem, hogy hamarosan nem fejlődhetne. Ez csupán minden, de tényleg minden figyelembevételével a mai mérkőzésnek/teljesítménynek szólt, röviden ennyi, ezt oké, hogy pl. Te nem olvastad, de a "vita" elején úgy gondolom elég sokan. Ennek ellenére a 13 éves keresztlányomtól elvártam volna, hogy helyén kezelje, s értelmezze, viszont a fórumozóktól úgy látszik nem lehet. Ez Mihi és Fecó véleményére, kritikájára is vonatkozik!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.08.20. 01:15:28-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.20. 01:08:02

torrestoni írta:
Sanama írta:...
Dani, de ki tört pálcát felette? Értem mire gondolsz, de most elbeszélünk egymás melett veled is, szó sincs olyan kritikákról, mint amilyenekről itt egyesek "beszélnek". Én a lépésről-lépésre filozófia híve vagyok, s mondtam, neki is adok bizalmat, nem hiszem, hogy nagy butaságot írtam volna, ha igen, tessék bárkinek elővenni, s nem arra rácáfolni, amiről szó sem volt!
Bocs, azt ,hogy pálcát törsz felette nem rád értettem. Nem is írtam,hogy butaságot írtál volna, mivel egyet is értek a kritikád nagy részével, ami ugye a futásra vonatkozik. Teljesen igazad is van, javítani kell rajta.

Én csak annyit mondtam,hogy nem volt rossz ez a mai produkció 2-3tétmeccs és helyre fog rázódni szerinte, mint tavaly Alves.

Ha te is ezt írtad,akkor elnézést, csak picit nagyoknak éreztem a kritikákat.( Nem feltétlenül tőled ).
:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.08.20. 01:15:00-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.20. 01:07:13

miihii írta:Igazából az a vicces,h minket,kritikusokat cinkeltek azzal,h zárjuk le Eto'ot,már nincs itt.Pedig sztem egyikünk sem említette meg.De ellenben a védőügyvédei (Zlatané) közül már többen is jöttök Samuval. :lol:
Most akkor kinek mit kellene lezárnia :?: :P

:lol: Attól még, hogy nem nevezitek meg, mindenki tudja, hogy róla van szó. "Letámadás, alázat" - legfőbb kulcsszavak a kritikák megfogalmazásánál. Kire gondoljak, lássuk csak.....Dzekora?... pff :)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.20. 01:05:10

torrestoni írta:
zsoltfree írta:...
Most leírtál olyan dolgokat (szerintem a nagy semmit), amik köztudottak, illetve idevetted Eto'ót, akinek semmi köze ehhez, ezt az ő nevében is kikrem. Valamint úgy reagáltál mások értékelésére, mintha bárki leírta volna. Kérem, ez nem fórumozás, ez egymás mellett való elbeszélés, sőt, ezzel csak másokat gerjesztesz azok ellen akik egy minimális kritikát is meg mertek fogalmazni az "istenetekről". Azt hiszem ennek semmi értelme, ideje lenne a helyén kezelni a dolgokat! Senki sem veszi ki a kenyeret Ibra szájából, viszont ő volt a legérdekesebb, ő lesz az egyik legfontosabb láncszem, így engedtessék már meg, hogy normális megállapításokat tegyünk, s ne nézzenek már hülyének ezért! Mindegy, nem hiába hívtam fel a figyelmet, hogy láttam a pozitívumokat is, de azokat még a legelvakultabbak is látták, illetve ez csak egy meglátás, a mai meccsről, nem jövendölés, nem kárhoztatás.

Már nocs, de ha visszaolvasol kicsit, akkor te is csak egy nagy károgást látsz, meg itt még mindenki az Eto-hoz méri az Ibrát. Egy ilyen meccs után pedig mindenki leírja hogy na igen, tényleg nem fut, meg nem alázatos, meg nem jön ki a tbbiekkel stb.....én csak felhoztam 1-2 érvet, amit igen tud mindenki, csak elmegy a füle mellett.....szerintem semmilyen irányban nem lógott ki a csapatból. Bemutatkozott, szokja a Nou Camp levegőjét:) 20-30 gólt adok neki simán ha nem lesz sérült, ilyen társakkal.
amadeus
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 12:06:10

2009.08.20. 01:03:55

Ibra nagy lesz cak varjaton 3,4 honapot!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.20. 01:03:28

Igazából az a vicces,h minket,kritikusokat cinkeltek azzal,h zárjuk le Eto'ot,már nincs itt.Pedig sztem egyikünk sem említette meg.De ellenben a védőügyvédei (Zlatané) közül már többen is jöttök Samuval. :lol:
Most akkor kinek mit kellene lezárnia :?: :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.20. 01:03:16

Sanama írta:...
Dani, de ki tört pálcát felette? Értem mire gondolsz, de most elbeszélünk egymás melett veled is, szó sincs olyan kritikákról, mint amilyenekről itt egyesek "beszélnek". Én a lépésről-lépésre filozófia híve vagyok, s mondtam, neki is adok bizalmat, nem hiszem, hogy nagy butaságot írtam volna, ha igen, tessék bárkinek elővenni, s nem arra rácáfolni, amiről szó sem volt!

És nem vagyok ideges, valóban túltárgyaltuk, viszont felettébb zavar, ha úgy reagálnak dolgokra, hogy beleadnak más szájába komplett hozzászólásokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.08.20. 01:04:49-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Lezárt