Keirrison

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.14. 09:05:39

LG írta:
Chino írta:Bár nem sok esély van rá, de én még reménykedek. Az OK, hogy a Brazil bajnokság nem a legveretesebb, de letett ott nem keveset az asztalra, szóval nem egy botlábú játékos. Csak ez a vásárlási opció szúrja a szemem. Az természetes hogy pár nap után még nincs a kezdő közelében sem, de azért azt se felejtsük el, hogy a Benficában milyen játékosok voltak előtte. A Fiorentinában reméljük jobban tűzközelben lesz, de nem fogják megvenni. Nem is értem miért került újra kölcsönbe, legalább a csapattal edzhetett volna, de -bár kisebb csoda kellene- én reménykedek hogy látjuk Barca-mezben.
A Benficában valóban nem akármilyen riválisai voltak, de a Fio-ban sem lesz könnyebb neki, bár Mutu kiválásával 1 nagy riválissal kevesebb, de még így sem hiszem, h majd a kezdő közelébe fog hosszú távon kerülni.
Hirbe hozták a Xerezzel is a Fio előtt, na, az sokkal jobb megoldás lett volna, ott első számú csatár lehetett volna, ráadásul a spanyol bajnokságban. A Barcába visszahozni megint csak nem lett volna jó ötlet. Bojan is szegény alig játszik, hát akkor ő még annyit sem játszana. Bár amennyire Pep nem szereti Bojant, lehet még Keirrison is előtte lenne a sorba.

Azt értem hogy Bojan keveset játszik, es hogy tobbet erdemelne , de azt nemtudom hogy miert nem kedveli ot Pep??? kosz a segitseget :) 8)
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.04. 12:43:06

Chino írta:Bár nem sok esély van rá, de én még reménykedek. Az OK, hogy a Brazil bajnokság nem a legveretesebb, de letett ott nem keveset az asztalra, szóval nem egy botlábú játékos. Csak ez a vásárlási opció szúrja a szemem. Az természetes hogy pár nap után még nincs a kezdő közelében sem, de azért azt se felejtsük el, hogy a Benficában milyen játékosok voltak előtte. A Fiorentinában reméljük jobban tűzközelben lesz, de nem fogják megvenni. Nem is értem miért került újra kölcsönbe, legalább a csapattal edzhetett volna, de -bár kisebb csoda kellene- én reménykedek hogy látjuk Barca-mezben.
A Benficában valóban nem akármilyen riválisai voltak, de a Fio-ban sem lesz könnyebb neki, bár Mutu kiválásával 1 nagy riválissal kevesebb, de még így sem hiszem, h majd a kezdő közelébe fog hosszú távon kerülni.
Hirbe hozták a Xerezzel is a Fio előtt, na, az sokkal jobb megoldás lett volna, ott első számú csatár lehetett volna, ráadásul a spanyol bajnokságban. A Barcába visszahozni megint csak nem lett volna jó ötlet. Bojan is szegény alig játszik, hát akkor ő még annyit sem játszana. Bár amennyire Pep nem szereti Bojant, lehet még Keirrison is előtte lenne a sorba.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.04. 12:14:41

Bár nem sok esély van rá, de én még reménykedek. Az OK, hogy a Brazil bajnokság nem a legveretesebb, de letett ott nem keveset az asztalra, szóval nem egy botlábú játékos. Csak ez a vásárlási opció szúrja a szemem. Az természetes hogy pár nap után még nincs a kezdő közelében sem, de azért azt se felejtsük el, hogy a Benficában milyen játékosok voltak előtte. A Fiorentinában reméljük jobban tűzközelben lesz, de nem fogják megvenni. Nem is értem miért került újra kölcsönbe, legalább a csapattal edzhetett volna, de -bár kisebb csoda kellene- én reménykedek hogy látjuk Barca-mezben.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2010.02.03. 23:38:14

Ahogy látom Txiki tényleg komolyan veszi hogy a Barca több,mint egy klub...Nos ez valóban így van,mert ez a klub inkább kezd egy jótékonysági egyletre hasonlítani ezekkel a "CACERES(nem Casares :roll: ),Hleb,Henrique,-és a mai sláger- K9-féle ügyletekkel...
Hogy őszinte legyek,már nem annyira bánom h nyáron talpal...
Értem én hogy "Hejj de jól megy a szekér" most,de éppen az ilyen fölösleges húzásokkal tolja meg a kasszát mínuszba :roll:
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.03. 23:00:56

ab1daL írta:Inter - Fiorentina olasz kupa meccs sport klubon élőben, Keirrison a padon sincs. :roll:
3 napja van ott. Azért nem egy aranylabdásról van szó, bár még azok se biztos, hogy ott lennének.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.03. 21:31:38

Inter - Fiorentina olasz kupa meccs sport klubon élőben, Keirrison a padon sincs. :roll:
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.02.01. 12:18:08

kanty írta:Ez most számomra is érthetetlen.
Azt még meg is értem, h kölcsönadjuk, bár ez is érdekes, de ez a vásárálási opció nagy butaságnak tűnik. Ha jól fog menni neki akkor vélhetően olcsóbban megveszi a Fiorentina, mint ammennyiért mi vettük, ha nem megy majd neki ott sem akkor pedig nincs miről beszélni :arrow: Brazilia.

Nem szoktam megkérdőjelezni a vezetőség döntéseit, mert nem hiába vannak ott ahol vannak és tudják, mi a dolguk, de ez most melléfogásnak tűnik.
:wink:
Ez inkább a humor topicba illene, de azért elmesélem, mert adja magát. Haveromékkal egy buli előtti illuminált iszogatás közben erőteljesen szidtuk a politikát, annak is egyik oldalát főképp:D és volt köztünk egy valaki, aki megvédte őket, csak azért írom, mert hasonlít a te hsz-edhez, bár a tied komolyabb:D Szóval a következőt mondta szó szerint idézve: "Attól még, hogy ott van, ahol, nem biztos, hogy lóf.sz lehet":D:D
Na most ez esetben én is furcsának tartom a vezetőség döntését, de mégiscsak ők látják tisztábban, biztosan konzultáltak a Benfica edzőivel, akik ne adj Isten rosszakat mondtak a srácról (magatartás vagy mentalitásbeli hiányok) és ezért döntöttek mondjuk úgy, hogy megint kölcsönbe adják, csak most két évre és opciós joggal. Ez esetben pl pedig nem tehetnek arról, hogy a srác nem váltotta eddig be a hozzá fűzött reményeket. Vannak olyan mentális tényezők, amiket a legjobb szakértő sem tud elsőre megállapítani, főleg ilyen változó korban. A tehetsége biztos, hogy meg van. Szóval ne ítélkezünk elhamarkodottan, millió dolog lehet a háttérben, amiről mi nem tudhatunk.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.02.01. 12:06:31

Ez most számomra is érthetetlen.
Azt még meg is értem, h kölcsönadjuk, bár ez is érdekes, de ez a vásárálási opció nagy butaságnak tűnik. Ha jól fog menni neki akkor vélhetően olcsóbban megveszi a Fiorentina, mint ammennyiért mi vettük, ha nem megy majd neki ott sem akkor pedig nincs miről beszélni :arrow: Brazilia.

Nem szoktam megkérdőjelezni a vezetőség döntéseit, mert nem hiába vannak ott ahol vannak és tudják, mi a dolguk, de ez most melléfogásnak tűnik.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.01. 10:44:15

Ez a gyerek bucsut intett a Barcanak.....
Ha a Fiorentinanal jol teljesit ott marad, ha nem akkor a Barcanak sem kell....... ez is meg van s3xelve.....
I <3 FCB
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.01. 10:19:24

Basszus. Eleve nem a legjobb ötlet a Fio, de ez még elmegy, a gáz a vásárlási opció (kivéve ha nem ilyen 50 milla körüli, aminek az esélye 0). Ez azt jelenti, hogyha [auto_cenzúra], akkor visszatérhet, ha meg berobban, akkor nem a miénk. Gratula Txiki, ettől a Barca B is sokkal jobb lett volna :evil:
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.01. 10:07:15

áhh... mindjárt sirok..
jobb lett volna ha visszajött volna most,és adni itt egy kis lehetőséget neki,aztán ha nem megy neki eladni..
de most 2évre kölcsönbe.. opcioval.. sajnálom a srácot,de szerintem a Barca néha hulyeséget csinál, hiszen maxwell semmivel nem jobb mint Cesares,és nem is játszik sokkal többet,Keirrson-t meg "el kótya vetyélik" hisz tehetséges játékosrol volt/van szó és megint olyan csapathoz került amelyiknél kérdéses a játéka,véleményem szerint célszerűbb lett vna,ha Atletico Madridba megy,Valenciába.vagy Deportivo!!
szokta volna a légkört, de ugyan ezt csinálták Hlebbel hiszen az Arsenalnál kiváló szezon után rengeteg pénzért vettük meg,és kevés játéklehetőséget kapott ahoz hogy bizonyítson(bár a sérülése is a legrosszabkor jött neki) !
kiváncsian várom mi is lesz ezek után...
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.01.31. 22:01:53

Egyrészt sajnálom, hogy nem tudott gyökeret verni a Benfica-nál.

Másrészt kb. annyi értelme volt megvenni, mint Henrique-t.

10 milliós nagyságrendü összegeket fizetünk (8 millió eurós nyereség mellett) távoli igéretekért, miközben tele van a tartalékcsapat szuper tehetségekkel.

Az ilyen játékosokkal nagyon nehéz bánni, mert mindegyik azonnal a tipikus brazil álomba képzeli magát és gyorsan elveszti a motivációt, ha nem kapja meg azonnal a lehetőséget, ráadásul türelmetlenek is.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.31. 21:31:59

Ticsi 23 írta:Crespo a Parmába ment. Cassano az új ember. Ettől függetlenül kiváncsi vagy mennyi lehetsőséghez jut majd. Ügyes gyerek, de szerintem a "nagyobb" csapatok csak kiegészítő emberként számítanának rá. Ne legyen igazam.
Drukkolok a srácnak!
Honnan olvastak ennyi téves információt? :D Crespo tényleg Parma és nem a Fio, Cassano meg visszautasította a Fio-t, és marad Genovában.

Remélem sikerül neki betörni, mint Pato-nak. 8) Bár ez a két éves kölcsön és vásárlási opció nem éppen bizalomgerjesztő.
arpixi
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.08.24. 23:15:35
Tartózkodási hely: Cernat
Kapcsolat:

2010.01.31. 21:25:18

tudomka958 írta:kicsit off,de:
" ha ilyen Saviolákat ..."
azért ennyire ne nézzük már le ezt a mostani benficat amelyik ha nem lő ötöt akkor már gólszegény a meccs...
sikerült éhes játékosokat összeszedni akik egy jó edző alatt komoly csapattá váltak és ha együtt maradnak nézhetünk még nagyot jövőre...
ez nagyon is igaz nagyon jó játékosokat találtak, és elég jól jáccanak, sztem tudnak annyit mint a Fio
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2010.01.31. 21:24:56

Crespo a Parmába ment. Cassano az új ember. Ettől függetlenül kiváncsi vagy mennyi lehetsőséghez jut majd. Ügyes gyerek, de szerintem a "nagyobb" csapatok csak kiegészítő emberként számítanának rá. Ne legyen igazam.
Drukkolok a srácnak!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.01.31. 21:24:30

Jee, újabb játékost sikerült száműznünk. :x Vásárlási opciót is kapott a Fiorentina, így szinte biztos, hogy nem lesz a miénk...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.01.31. 21:06:52

barca99 írta:... A Fionál viszont nincs ilyen jó választék, ott van Gila, "Mucu" a doppingügyével, meg Jovetic, aki inkább középpályás, mint befejező ember. Remélem megkapja a lehetőséget, és rendesen kap majd a játékperceket.
Am a Fiohoz most fog érkezni a hírek szerint Cassano a Genoa-ból. Nem tudom h mennyire lesz esélye bár Cassano is új ember lesz ott reméljük sikerül megelőznie a cseréket és/vagy a kezdőket így biztosítva magának fontos játékperceket.

Cassano-s hírt az nso.hu-ról szedtem

Szerk:Boccs a Crespoért
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2010.01.31. 21:30:24-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.01.31. 20:49:19

kicsit off,de:
" ha ilyen Saviolákat ..."
azért ennyire ne nézzük már le ezt a mostani benficat amelyik ha nem lő ötöt akkor már gólszegény a meccs...
sikerült éhes játékosokat összeszedni akik egy jó edző alatt komoly csapattá váltak és ha együtt maradnak nézhetünk még nagyot jövőre...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.31. 20:31:20

Esetleg az lehet az összfüggés, hogy anno Rosell, amíg a Nike-nál volt, elég jó kapcsolatokat épített ki a dél-amerikaiakkal, főleg a brazilokkal. Így szerezte meg Dinho-t, vagy akarta Fabiano-t Samu helyett. Bár korántsem lenne jó, ha az elnök beleszólna a keret összeállításába, de más összefüggést meg nem igazán látok. :)

Mellesleg én is több fantáziát látok benne a Fionál, a Benficánál volt két bomba formában lévő csatár, plusz a "szent tehén", Nuno Gomes. :)

A Fionál viszont nincs ilyen jó választék, ott van Gila, "Mucu" a doppingügyével, meg Jovetic, aki inkább középpályás, mint befejező ember. Remélem megkapja a lehetőséget, és rendesen kap majd a játékperceket.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.01.31. 19:25:14

ZS10 írta:
Ha Rosell-t választják meg elnöknek nyáron, akkor biztos hogy jövőre Barca mezben fogjuk látni.
Ezt nem értem, mi itt az összefüggés? :D

De amúgy remélem igazad lesz, és nálunk lesz a világ legjobb befejezőcsatárainak egyike :D

Hajrá, és remélem megy a Fioba, csak jobb lesz ott, mint a Benficában...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.01.31. 19:16:54

A Benficában meg egyébkén 5 meccsen játszott összesen 100 valahány percet... ebből meg valaki azt szűri le hogy nem tudja kiszorítani Savioláékat Rolling Eyes
:lol:

hát mivel mást nem lehet ebből leszűrni. ha összesen 100 percet játszott, akkor az azt bizonyítja, hogy hát TÉNYLEG nem tudja őket kiszorítani.

amúgy meg az edző nem csak a meccseket látja őt játszani
:arrow: E D Z É S
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.01.31. 18:57:30

Lehet hogy sokan most nagyon megfognak lepődni, de azért elkezdem:

Aki látta már valaha is Keirrison játékát a Coritiba színeiben, az nem mondana ilyeneket róla! Véleményem szerint Keirrison az egyik legjobb befejező csatár lesz 1-2 éven belül (Remélem nálunk!) Ő a volt a Brazil bajnokság legfiatalabb gólkirálya!!! A Benficában meg egyébkén 5 meccsen játszott összesen 100 valahány percet... ebből meg valaki azt szűri le hogy nem tudja kiszorítani Savioláékat :roll:

Ha Rosell-t választják meg elnöknek nyáron, akkor biztos hogy jövőre Barca mezben fogjuk látni.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.01.31. 17:42:30

mindorokke_barca írta:Ezt már egy korábbi vitánál elmondtam, még a Benficával kapcsolatban. ha ilyen Saviolákat nem tud kiszorítani, most meg Gilardinotol meg Jovetictől kell tartatunk, akkor baromira tökmind1, hogy milyen csapatban játszik, ha ezeknél a szintű csatároknál sem bír jobb teljesítményt mutatni.
Ezt én is igy látom, ha akkora zsuga lenne akkor azért illene beférni egy benficába, különben mit akar nálunk!cserepadra itt van Bojan-Pedro...
Inkább egy spanyol kiscsapatba kéne menjen ahol biztos kezdő lenne és mutathatna valamit abból a fene nagy tudásából :D
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.01.31. 17:25:45

tököm ki van ezzel az átigazoláspolitikával.

1. Megvesszük drágán
2. Nem játszatjuk, vagy csak alig.
3. kölcsönadjuk
4. olyan vásárlási opciót adunk amnek az összegével dellát bukunk.

tudom, hogy nem nyilvános h mennyiért vihetik, de azt nem gondolom, hogy fél év üldögélés után drágább lenne, mint egy rohadt eredményes szezon után.

Egyáltalán minek az opció??? Teljesen felesleges. Ha jól megy neki és nekünk nem kell akkor lesz rá kereslet úgy is, ha gyatra lesz úgyse kell nekik... Ezzel az opcióval egyedül a vevő jár jól, mert két évig kapott egy jó csatárt majd ingyen, és ha beválik egy előre kikötött összegért viheti. Akkor is ha 40 gólt ver egy szezonban. Ha meg nem jön be nem vesztenek semmit.

Gratulálok magunknak...
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.01.31. 17:18:16

mindorokke_barca írta:
Nem tudom ott mivel lesz jobb neki Gilardino, Jovetic, meg ugye valószínűleg Cassano.....
Ezt már egy korábbi vitánál elmondtam, még a Benficával kapcsolatban. ha ilyen Saviolákat nem tud kiszorítani, most meg Gilardinotol meg Jovetictől kell tartatunk, akkor baromira tökmind1, hogy milyen csapatban játszik, ha ezeknél a szintű csatároknál sem bír jobb teljesítményt mutatni.
Azért azt tegyük hozzá,h nincsenek rossz formában a Benfica csatárai és nagyon kevés lehetőséget kapott ahhoz,h bizonyíthasson.Ráadásul az edző sem hiszem,h őt erőltetné hisz ő csak kölcsönben van és tuti távozik,akkor inkább játszatja a saját játékosait.Már akkor sem értettem,h miért oda adtuk kölcsön ahol tele vannak csatárokkal,akik rutinosabbak nála.A Fiorban talán több helye lenne,mivel Mutu off,Cassanoról lemaradtak,Jovetic meg inkább szélső,mint csatár.Gilan kivűl nem sok értelmes csatáruk maradt,uh remélhetőleg ott több lehetőséghez juthatna!
Lezárt