Keirrison

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.01.31. 17:06:56

Nem tudom ott mivel lesz jobb neki Gilardino, Jovetic, meg ugye valószínűleg Cassano.....
Ezt már egy korábbi vitánál elmondtam, még a Benficával kapcsolatban. ha ilyen Saviolákat nem tud kiszorítani, most meg Gilardinotol meg Jovetictől kell tartatunk, akkor baromira tökmind1, hogy milyen csapatban játszik, ha ezeknél a szintű csatároknál sem bír jobb teljesítményt mutatni.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.31. 16:54:15

Barcaman14 írta:
LM10 írta:http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... r-kerrison

Állítólag már csak az orvosi van hátra és fél év kölcsönbe megy a Fiorentinához.
Nem tudom ott mivel lesz jobb neki :roll: Gilardino, Jovetic, meg ugye valószínűleg Cassano, plusz ha jól tudom Mutu ügye sem dőlt még el. Én még midnig azt mondom hogy töltse nálunk az elkövetkezendő fél évet. Tök mindegy hogy hol padozik, itt meg Pep szeme előtt lenne :roll:
Gilardino OK, Jovetic OK :arrow: de ő még fiatal szóval ő nem hinném h sokkal előrébb lehetne a sorban nála, Mutu egyelőre nem játszhat, Cassano meg marad a Sampban :
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/se ... an-2015716

szóval igazából csak Gilardino és Jovetic a riválisa, mondjuk az is igaz ,hogy ha a Benficában nem tudott gyökeret verni akkor itt mért tudna... mindenesetre remélem nem kallódik el.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.31. 16:48:28

LM10 írta:http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... r-kerrison

Állítólag már csak az orvosi van hátra és fél év kölcsönbe megy a Fiorentinához.
Nem tudom ott mivel lesz jobb neki :roll: Gilardino, Jovetic, meg ugye valószínűleg Cassano, plusz ha jól tudom Mutu ügye sem dőlt még el. Én még midnig azt mondom hogy töltse nálunk az elkövetkezendő fél évet. Tök mindegy hogy hol padozik, itt meg Pep szeme előtt lenne :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.31. 16:41:59

http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... r-kerrison

Állítólag már csak az orvosi van hátra és fél év kölcsönbe megy a Fiorentinához.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.29. 10:13:46

Nem úgy volt, h már megegyezett a Xerezzel?
crackajack
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.09.21. 15:54:35
Tartózkodási hely: mosonmagyaróvár

2010.01.29. 00:11:26

énis úgy vagyok vele, hogy vagy itt az LFP-ben adjuk kölcsön valakinek, vagy maradjon nálunk legalább együtt edzhet a csapattal. lehet edzésen tudna olyat mutatni, amitől felkapná rá újra a fejét pep.. és amit ibra utóbbi időben csinál azt bőven tudná ő vagy bojan is. lehet bizonyítási vágy lenne így mindhármukban és extra erőbedobással küzdenének. szerintem pep nem véletlen hozatta őt. én örülnék ha kipróbálnák őt.
az élet az egy sörnyitó, csak legyen hozzá söröd.
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2010.01.28. 23:14:55

28.-a van és még mindig semmi biztató hír, hogy máshová kerül. Lépni kéne, nem pedig néha-néha kupameccset játszani. Utánna néztem hová lehetne kölcsönadni a következők alapján: hány gólt lőttek eddig/mennyinél tart a "házigólkirály"/hány csatár van/rendszer amiben játszanak:

-Xerez: 8 gól/ legtöbb gólt szerző 3at szerzett/5 csatár(2 nem is lépett pályára ebben a szezonban) /2csatáros rendszer
-Tenerife: 16gól/ ahol a legtöbb gólt lövő is csak 5öt szerzett/6 csatár(2 nem lépett pályára)/ általában 2 csatáros rendszer
- Espanyol: 13 gól/ 3nál tart Iván Alonso/ 7 csatár(Tamudo nem léphet pályára) / 1 csatár, 2 hátravont ék

Mindegyiknek csapatnak van előnye (meg persze hátránya is). A Xerez rendkívül rossz gólgyártásban, ott biztosan beválna. A Tenerife egy kicsit jobb ebben, igaz a csatárok közül csak Nino tűnik "kirobbanthatatlannak", mellé jó lenne K9. Viszont, ha nekem kéne választani én az Espanyolba raknám. Elönyök: katalán csapat, a liga második legkevesebb gólt lövő csapata. Hátrányok: városi rivális, megeshet hogy nem játszatják, csak mert Barca tulajdon.

Mindenki eldönheti hová adná kölcsönbe K9et, igaz ez nem a mi döntésünk
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.10. 15:00:08

barca99 írta:Gólt lőtt a Santa Clara-nak. És még csúnya sem volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Ekxf20GkpGg

1.40 környékén érdemes figyelni.
Ez tényleg nagy gól volt :D

Én nemtartom őt felesleges igazolásnak, többre tartom mint Henriquét, szvsz ő tényleg tucat igazolás volt...ebből a gólból is látszik, hogy van benne lehetőség.

Most olvastam goal.com-on, hogy visszahívhatjuk a Benficából, és kölcsönadjuk fél évre a Xereznek. Itt 100%, hogy stabil kezdő lenne, én kíváncsi lennék rá, mit alkotna a La Ligában.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.12.07. 12:06:04

sneco7 írta:Valószínüleg jobban jár a srác,még ha kevés játék lehetőséget kap itt is,azért legalább szokhatja kicsit a Barca közegét és még talán jobban is fejlődik,ha itt edz.Már idény elején is rossz döntésnek tartottam,h a Benficába küldték,mert már akkor látszott,hogy ott túl sok csatár van.Valószínűsíthető volt,hogy ha valami példátlan sérülés hullám nem jön közbe,akkor a Benfica tulajdonában lévő csatárok mindig előnyt élveznek majd vele szemben.Ha nem is tartják itt tavaszramkeressenek neki egy csatárgondokkal küzdő csapatot,ahol nincs előtte 4 másik csatár. Elsőre a Liverpool ugrott be,tudom,hogy túlzásnak tűnik,de ott nem bővelkednek csatárokban,főleg,ha Torres sérült(márpedig majdnem folyamatosan az-szanaszét szedik az ellenfél védői-)Egy N'gog szerintem bármikor kiszorítana. Bár lehet,hogy neki sem feküdne az izomfoci ott és ő is lesérülne.Vélemények lehetséges kölcsöncsapatokról?Tudom,hogy nem sok közünk van hozzá,de hát úgyis csak beszélünk róla!:)
egy spanyol középcsapatot kéne keresnünk, hogy szokja a ligát.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.12.07. 12:00:05

Valószínüleg jobban jár a srác,még ha kevés játék lehetőséget kap itt is,azért legalább szokhatja kicsit a Barca közegét és még talán jobban is fejlődik,ha itt edz.Már idény elején is rossz döntésnek tartottam,h a Benficába küldték,mert már akkor látszott,hogy ott túl sok csatár van.Valószínűsíthető volt,hogy ha valami példátlan sérülés hullám nem jön közbe,akkor a Benfica tulajdonában lévő csatárok mindig előnyt élveznek majd vele szemben.Ha nem is tartják itt tavaszramkeressenek neki egy csatárgondokkal küzdő csapatot,ahol nincs előtte 4 másik csatár. Elsőre a Liverpool ugrott be,tudom,hogy túlzásnak tűnik,de ott nem bővelkednek csatárokban,főleg,ha Torres sérült(márpedig majdnem folyamatosan az-szanaszét szedik az ellenfél védői-)Egy N'gog szerintem bármikor kiszorítana. Bár lehet,hogy neki sem feküdne az izomfoci ott és ő is lesérülne.Vélemények lehetséges kölcsöncsapatokról?Tudom,hogy nem sok közünk van hozzá,de hát úgyis csak beszélünk róla!:)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2009.12.07. 11:38:03

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ol-2009394

szvsz jó döntés lenne. Azért felesleges ott lenni, h a padot koptassa. Ennyi lehetőséget még itt is kapott volna. Remélem nem fog elveszni :S
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.03. 18:15:30

albicelesteX írta:Legközelebb ha ilyen "brazil csodagyereket" akarunk venni elküldöm inkább a számlaszámom Txikéknek, hogy arra utalják a pénz felét!Vagy negyedét!Nem vagyok telhetetlen!Így mindenki jól jár!
Azért nem kell cinikusnak lenni! Én védeném a gyereket: Nem biztos, h annyira gyenge, amilyennek látszik. Egyszerűen nagyon rossz helyre lett kölcsönadva. Nagyon jó, és tapasztalt támadók sora van előtte, akik mellett nincs esélye bekerülni. Nézzük meg Pique esetét a muban: Ott volt előtte egy nagyon stabil Ferdinand-Vidic páros, így akármennyire tehetséges, nem volt esélye bekerülni. A jó működő dolgokban nem szeret az edző változtatni
Vagy másik példa: Bojan esete. Amikor Etoo sérült volt, nem ment a csapatnak, berobbant egyből. Etoo visszatért bomba formában, és nincs esélye a tűz közelébe kerülni...most ugye a zuhanó repülőről a süllyedő hajóra esett, mivel megkapta Ibrát a posztjára...
Ugyanakkor Pato villog a gyenge milánban, pedig sztem semmivel sem tehetségesebb Bojannál.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.03. 13:33:44

LG írta: Vagy másik példa: Bojan esete. Amikor Etoo sérült volt, nem ment a csapatnak, berobbant egyből. Etoo visszatért bomba formában, és nincs esélye a tűz közelébe kerülni...most ugye a zuhanó repülőről a süllyedő hajóra esett, mivel megkapta Ibrát a posztjára...
Ugyanakkor Pato villog a gyenge milánban, pedig sztem semmivel sem tehetségesebb Bojannál.
Igen volt egy olyan időszak 2008 tavaszán mikor ugyan nem ment a csapatnak enyhén szólva viszont Bojan nagyon jó volt mikor folyamatosan kezdő volt 4-5 meccsen. Gyors,gólerős, pályán jól látó játékos képét mutatta akkor azt hittem Messi-hez hasonlóan robban majd be de ez Guardiola érkeztével megrekedt.
Idén én kölcsönadtam volna vmely spanyol csapathoz, lényeg hogy folyamatosan kezdő legyen és játszon. Mivel ez Henry kifutó éve innen sztem, lehetett volna kalkulálni Bojan-nal is téltől, nyártól így még mindig csak ígéret marad és kereshetünk Henry helyére embert.
Avatar
yozsoo
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.10.31. 20:12:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.03. 09:59:47

Én is inkább azt érzem, hogy nem a személyével van a probléma, hanem a benfica hozzáállásával, ami persze valahol érthető...az lenne a legjobb, ha télen visszajönne, és vagy őt adnánk kölcsön vagy pedro-bojan valameiket...mert szerintem mind3 játékos nagyon tehetséges, de a szembetűnő fejlődéshez folyamatos játéklehetőséget kellene kapniuk, ami valljuk be nincs.
Kép
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.12.03. 08:46:24

albicelesteX írta:Legközelebb ha ilyen "brazil csodagyereket" akarunk venni elküldöm inkább a számlaszámom Txikéknek, hogy arra utalják a pénz felét!Vagy negyedét!Nem vagyok telhetetlen!Így mindenki jól jár!
Nem csak ő tehet erről. A Barcának nem kellett volna egy csatárokkal teletűzdelt csapathoz küldeni játékba lendülni. Szerintem evidens hogy a portugálok, a "saját" csatáraikat játszatják, nem ültetik a padra Saviolát, a brazil miatt, aki úgyis elmegy tőlük az év végén. És azért a Saviola-Cardozo duó mögött cserének lenni, nem olyan szégyen 20 évesen. Nuno Gomes meg olyan nekik mint nekünk Larsson volt kb, ezért van előtte ő is.
Én láttam Keirrisont barzil meccseken, figyeltem amikor szóba került nálunk, és nekem tetszett, hogy minden szögből, jobbal-ballal, és fejjel is veszélyes. Nem tudhatjuk hogy be fog e válni, de még ne írjuk le. Ha télen hazajön, az jó lenne, és akkor adjuk kölcsön a Xereznek, vagy hasonló csapatnak. De mindenképpen spanyol első ligásnak, és olyannak amelyiknél nem 8 csatár van a keretben.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.12.03. 08:36:05

Legközelebb ha ilyen "brazil csodagyereket" akarunk venni elküldöm inkább a számlaszámom Txikéknek, hogy arra utalják a pénz felét!Vagy negyedét!Nem vagyok telhetetlen!Így mindenki jól jár!
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.12.03. 08:03:59

Hát igen,talán nem kellett volna egy ilyen kaliberű csapathoz kölcsönadni. Tegnap hallottam Horváth Feritől,hogy télen visszajönne,vagyis a Benfica visszaküldené.Hallott erről valaki valami konkrétumot? Nem lenne jó eltékozolni,de valahogy az az érzésem fog Ő még minket boldoggá tenni! :)
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.12.02. 21:29:14

Most néztem, hogy az európaligában vége van a Benfica meccsének. Keirrison nem lőtt gólt, nem kezdett, még csak a cserepadon se ült! Ez számomra igen kiábrándító, főleg úgy, hogy a nyár elején imádkoztam szinte, hogy ha valakit akkor ők igazoljuk le. imám meghallgatásra talált és így lett. Azt rögtön meg is értettem, hogy elmegy kölcsönbe és azt is, hogy mért épp a Benficához. De ez, hogy szinte semmit nem játszik és a kispaedra se fér oda..., rendkívül elkeserítő. Abban bízom azért, hogy a nyáron, kap esélyt nálunk, nem pedig egyből kölcsönadják.
Hát Keirrison húzz bele, mert a két szép szemedért nem leszel kezdő úgy tűnik. Mindent bele, remélem két éven belül látlak - látunk BARCA mezben!
Barca més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.11.18. 09:29:36

Én is erre gondoltam, nem feltétlenül kellett volna ez európai sztárcsapathoz kölcsönözni, egy spanyol középcsapatnak is oda lehetett volna adni, ahol állandó kezdő lehetne. De most ezt kell szeretni, ez van, majd meglátjuk jövő nyáron, mit ért ez az egy év Portugáliában.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.18. 07:53:14

Jó csatár ő, de nem biztos hogy a Benficának kellett volna adni. Azért nekik elég sok jó csatáruk van, és ha képességei alapján kezdő is lehetne, akkor is a "saját" játékosait játszatja elsősorban az edző szerintem.
Nyáron majd megnézném a felkészülési idő alatt a Barcában, aztán egy spanyol első osztályú klubnak kéne kölcsönadni, akinek szüksége van csatárra. Meg akkor jobban szem előtt lenne és Pep is 2-szer láthatná élőben, amikor a Barca ellen játszana.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.11.17. 22:35:50

Gólt lőtt a Santa Clara-nak. És még csúnya sem volt.

http://www.youtube.com/watch?v=Ekxf20GkpGg

1.40 környékén érdemes figyelni.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.05. 21:39:06

Szegény elég kidobott pénznek tűnik. Azért adtuk a Benfica-nak,hogy játsszon,nem pedig,hogy a padot koptassa.Ennyi erővel lehetne nálunk is,lehet többre mennénk vele akár Henry helyén (Iniesta akkor lehetne kp) akár Ibra helyén. Mindkettőjük volt sérült ,kellett volna megfelelő helyettesítés.Egyébként nálunk is ülhetne a padon ennyi erővel.Többre menne,mint a Benfica-ban. Pep eléggé mellényúlt ezzel is.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.04. 15:21:24

Kicsit aggódom érte (meg kicsit a pénzért is).
Eddig 5 meccsen játszott, de 3-szor úgy, hogy becseréltek, és 1-szer meg lecserélték, magyarul 1-szer játszott végig egy meccset.
Ez alatt nem lőtt gólt, és gólpasszt sem tudott adni.

Vagy az edző rossz, vagy a klub buta, vagy ő nem játszik eléggé jól.
Persze nem egyszerű a helyzete, mert ilyenekkel kell megmérkőznie: Nuno Gomes (ráadásul CSK), Saviola, Oscár Cardozo, Mantorras, Weldon.

Tulajdonképpen azt nem értem, hogy a Benficának miért kellett Keirrison, hogyha már 5 csatáruk van? Persze az is lehet, hogy sokkal jobb teljesítményt vártak tőle, de adhatnának akkor is több játéklehetőséget legalább csereként, vagy valami. De ez az 5 meccs (ráadásul többnyire becserélések) édes kevés 2 hónap alatt. Egyébként 14 meccset játszottak.

Összehasonlításképp a Barcával és Bojannal: (Mert eszembe jutott hirtelen, hogy páran szeretik kritizálni Pep-et Bojan kapcsán). Szóval Bojan 8 meccsen játszott, 5 "be-csere", 1 "le-csere", de tegyük hozzá gyorsan, hogy 1 hónapot hiányzott is a csapatból.
Gino911
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.07.15. 23:04:24
Tartózkodási hely: Portugália

2009.09.24. 15:38:20

kristop írta:
mindorokke_barca írta: Hát, szerintem az már régen rossz ha az általad felsoroltakat nem tudja lazán kiszorítani.
márpedig eddig nem tudja.
Ne haragudjatok, hogy beleszólok, de a legutóbbi meccsen is Saviolával játszott.
Elötte Cardozo (vagy Saviola) cseréje volt.
A meccseken fut, vannak lehetőségei, de a gól még hiányzik...

Ha továbbra is élvezi a Benfica bizalmát, élni fog vele (meccsről meccsre jobb)...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.09.24. 15:12:41

danikaa10 írta:Nem tud róla valaki valami újat, pl. hogy játszik, kezdő-e, hány gólnál tart? :oops:
nem túl acélos eddig a srác... :?

http://soccernet.espn.go.com/team/squad?id=1929&cc=5739
Lezárt