Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.05.14. 09:08:05

zola8787 írta:Na belemegyek 1 jósolásba. Jövőre ez lesz a leggyakoribb felállásunk:
Valdes
Alves - Puyol - Piqué - Abidal
Pedro - Xavi - Iniesta
Messi - Ibra - Villa
Nem akarok kötözködni, de ehhez a felálláshoz legalább 3 labda kellene. Nincsen védekező kp-nk, így nem lehet futballozni. Gondolj csak a Real Madridra, miután eladták Makalelét. Nincs aki megállítsa a támdásokat, aki labdát szerezzen. Ez így nagyon nem lenne jó, hosszú távon nem kifizetődő az a taktika, hogy majd úgyis eggyel többet rúgunk, mint amennyit kapunk!
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.14. 09:04:31

Off:
Villa szerint ez a 10 legszebb gól:
YouTube link

Ezek után, picit úgy érzem, mintha Villa barca párti lenne :D
Kép
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.05.14. 08:40:03

Cali írta: Keita menne
ezt ebben a pillanatban el is felejtheted...sajna.Pepnek vmi Keita-fetishe van,hamarább elengedné Tourét,mint a jóval gyengébb malit...csak nem tudom,miért...
am Villa igazolása mostmár elég hihetőnek tűnik,én örülök neki...Fabregas is jól jönne,habár akkor a realosok szája járhatna,hogy mi sem vagyunk különbek,2 sztárt igazoltunk egy negyed nyár alatt...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.05.14. 08:26:46

Most még annak örülnék, ha a jövőhét elején bemutatnák az új mezeket is, hogy Villát már abban lehessen bemutatni. Persze ez nem létfontosságú, de jó lenne.
Kép
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.05.14. 00:34:47

Nyáron 2 érkezőnek és 2 távozónak kell lennie. Fabregas és Villa jönne, Henry és Keita menne. Tourenak maradnia kell mindenféleképpen, rá nagyon nagy szükség van a stabil játékhoz.
Ír itt mindenki mindenféle felállást, ahol nincs igazi vkp, és játszik az összes sztár. De ennek miért kellene így lennie? Szerintem egy olyan rotálási programot kell alkalmazni, ahol minden meccsen valaki más van a padon a Messi, Xavi, Iniesta, Fabregas, Ibrahimovic, Villa 6osból. Így mindnekinek lenne 5 meccse zsinórban és 1 pihenője, ami tökéletes mindegyik játékos szempontjából. Persze ez csak akkor igaz, ha nincsenek sérültek, ami elkerülhetetlen. Viszont akkor nem kell aggódni, hogy minőségben lesz-e pótolva egy hiányzó játékos.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.13. 23:30:50

Ronaldinho&Barca írta:Ahogy látom most már Balotellit is szóba hozzák a Barcával. Na ha valaki ő nem kéne ide, bontani a közösséget, bár ha megnevelné egy edző, nem gyenge játékos lenne.
Balotelli nem komplett, problémásabb mint Anelka fénykorában és hát neki is elég sok idő el kellett teljen , hogy fejben is beérjen, hiába volt az egyik legtehetségesebb csatár akit valaha láttam. Szóval hiába a kivételes fizikai adottság minden szinten profi képzés, ez mindaddig nem elég, amíg egy sportoló nem találja meg a helyét igazán és szerintem Balotelli még egy ideig nem fogja.
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2010.05.13. 22:58:43

Andris írta:
kurdt írta:Andris:
...
Érdekes, én úgy emlékszem hogy igen jól muzsikált az a kp nagyonsokszor. Arról nem is beszélve h Cesc játékában sok labdaszerzés is van, és hátrébb játszik az Arsenalban mint a mi Xavink/Iniestánk.
Mindemellett valószínűleg nem ez a legjobb megoldás. Persze ilyen spanyol ligában sok csapat ellen tökmindegy. és ez szomorú amúgy.
Ő most az Arsenalban a csatar mogott játszik közvetlen, közel sem játszik olyan hátratoltan mint eleinte.
sanya10
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.05.13. 22:13:34

2010.05.13. 22:47:59

Ronaldinho&Barca írta:Ahogy látom most már Balotellit is szóba hozzák a Barcával. Na ha valaki ő nem kéne ide, bontani a közösséget, bár ha megnevelné egy edző, nem gyenge játékos lenne.

Viszont ha össze jönne a Villa + Fabregas érkezése az igen ütős lenne. És ahogy írtátok, nagyon fontos lesz, hogy Touré maradjon, ő nagyon kellene a kp.-ra, kell oda egy szikla nah.. Nagyon remélem Pep nem engedi el. Keitát viszont el lehetne adni tényleg, mert neki így alig lesz lehetősége, és annyira nem kimagasló a telejsítménye. Nagyon nem akarok előre menni, de Ibrának fel lesz adva a lecke, ha marad.

hát igen Balotellinek nem kéne ide jönni-e mert akkor csak bontaná a kozonsséget ami nem lenne jó.
de ha Villa+Fabregas összejönni az egy nagyon jó üzlet lenne és nagyon sokat erősödne tovább a Barca.:P
és én ugy vagyok vele hogy Ibra nem ide való azt elkell adni a citynek vagy akinek kell de én nem szeretném ha maradna.:D:D
Bojan 100x jóbb mint Ibra
Pedroról meg nem is beszélek :shock:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.13. 22:44:20

Ahogy látom most már Balotellit is szóba hozzák a Barcával. Na ha valaki ő nem kéne ide, bontani a közösséget, bár ha megnevelné egy edző, nem gyenge játékos lenne.

Viszont ha össze jönne a Villa + Fabregas érkezése az igen ütős lenne. És ahogy írtátok, nagyon fontos lesz, hogy Touré maradjon, ő nagyon kellene a kp.-ra, kell oda egy szikla nah.. Nagyon remélem Pep nem engedi el. Keitát viszont el lehetne adni tényleg, mert neki így alig lesz lehetősége, és annyira nem kimagasló a telejsítménye. Nagyon nem akarok előre menni, de Ibrának fel lesz adva a lecke, ha marad.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.05.13. 22:42:15

Na belemegyek 1 jósolásba. Jövőre ez lesz a leggyakoribb felállásunk:
Valdes
Alves - Puyol - Piqué - Abidal
Pedro - Xavi - Iniesta
Messi - Ibra - Villa
Ha jön, ha nem Fabregas, nem hiszem, hogy kezdő játékos lesz, persze rotálunk, így sztem nem is lesznek kezdők meg cserék (remélem értitek hogy gondolom ezt) :wink:
Mindegy,hogy ki játszik,csak látványos focival hozzuk a meccseket, főleg ha Mourinho lesz a Madrid elnöke. (ebben 99%ig biztos vagyok, hogy Madridba fog kikötni. Ha nem idén, majd jövőre, sajnos)
És ami a legjobban fog bosszantani: Tourét eladjuk.
A Rela meg vesz vagy 6 sztárt, lehet csak 5öt, ebbe nem vagyok biztos xD
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.05.13. 22:28:08

sanya10 írta:Hát ha jönne Villa Fabregas Silva meg Vidics lenne jó akkor sztem az lenne a jó kezdő csapat:

Valdes
Alves Pique Vidics Maxwell
Xavi Fabregas Iniesta
Messi Villa Silva
nekem ez lenne a véleményem :D :D :D

Ez olyan nagyon fifás.......... :lol: :lol:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 22:28:01

sanya10 írta:Hát ha jönne Villa Fabregas Silva meg Vidics lenne jó akkor sztem az lenne a jó kezdő csapat:

Valdes
Alves Pique Vidics Maxwell
Xavi Fabregas Iniesta
Messi Villa Silva
nekem ez lenne a véleményem :D :D :D
Üdv a fórumon!
Egy picit ügyelj légyszi a mondatok tagolására, hogy kicsit olvashatóbb legyen.

És dolgozd még át a véleményed azt ajánlom. Evidencia például hogy Silva és Villa egyszerre nem fog jönni, akárcsak az, hogy 3 potenciális kezdő középsővédő (puyol, Piqué, Milito) és két kölcsönből visszahozható fiatal tehetség (Cáceres, Henrique) mellé már nem fogunk igazolni. Nem beszélve arról h Rafa sorsa még kérdőjeles, és van egy Muniesánk, aki nekem személyes kedvencem és alig várom hogy huzamosabb ideig láthassam hogy ki tud-e bontakozni az A keretben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
sanya10
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010.05.13. 22:13:34

2010.05.13. 22:23:10

Hát ha jönne Villa Fabregas Silva meg Vidics lenne jó akkor sztem az lenne a jó kezdő csapat:

Valdes
Alves Pique Vidics Maxwell
Xavi Fabregas Iniesta
Messi Villa Silva
nekem ez lenne a véleményem :D :D :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 22:21:38

O és persze láttam itt még olyat hogy Silva.
Hát hogy egy támadónál többet igazoljunk idén, az egész egyszerűen képtelenség.
Túl impresszív volt amit mostanság Bojan és Pedro nyújtottak.

Különben is úgy általánosságban: nekünk kummára nem kell aggódni azért, hogy ki padozik és ki nem, kinek sérül a kis lelke, vagy kit vesztünk el esetleg.
A legfontosabb kulcsjátékosokat nem veszíthetjük el, a többit meg túléljük.
Minél több jó játékos van tehát egy posztra, annál jobb megoldást tudunk találni. Ha Villa sem válik be és Ibra se feljődik, nyilván marad a Pedro-Bojan-Messi alapcsatársor persze azért rotálás mellett.
De ha Pedro visszaesik mondjuk, akkor szemrebbenés nélkül Villa lesz a stabil kezdő például, és ha ez Pedro eligazolásást jelent majd, ám legyen.
Az első a csapat érdeke, minden igazán fontos meccsen annak kell játszani aki a legjobb akkor.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.05.13. 22:24:38-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 22:17:50

Sanama írta:Viszont Pedro az életbe nem lett volna kezdő,ha egy normális bal oldali csaátrunk van, nem...?
Nem lett volna kezdő, csak ritkán, valahogy úgy, mint Bojan. Valószínű, hogy nem tudta volna bejátszani magát a kezdőbe, de nekem elég sokat bizonyított mind a két kicsi. Pedro és Bojan is szállítja a gólokat rendesen, illetve mezőnyben is egyre jobbak. (Bojan mindig is az volt, Pedro meg elképesztő munkát végez: a múltkori meccsen néztem ki fut hátra a csatárral. Már ő volt az utolsó ember, majd kiderül -surpsie, surprie- Pedro volt az. :D ) Szóval sokat tesz ő a csapatért mezőnyben is. Megérdemli a kezdő tagságot és ez az egyetlen bajom Villa esetleges érkezésével. De ha Ibra megy, akkor adott helyzetben neccesen (bár Ini sokoldalúságának köszönhetően annyira mégse) állhatnánk ki minden meccsen. Bojan-Villa középcsatárokkal, Villa-Pedro baloldallal, Jeffren kiegészítésével. (Pedro akár Messi helyén is képes lenne játszani) De ha marad Ibra, akkor azért elég sok ember maradna és Villa jönne, akkor ezt kicsit éreznék meg. :? Szerintem. Akkor meg lehet mégse ér meg annyira leigazolni?

(Most szerintem a pillanatnyi formát figyelembe véve 2 fölösleges csatár van a csapatban: Henry és Ibra, de Ibra ha marad, akkor lehetőséget kap, tehát Henry távozásával igazából a "fölösleges" csatárok száma 0-ra redukálódna, ami miatt nem játszanának a kicsit. 1 fölösleges még épp jó lenne elég játékperchez, csak ahhoz Ibrának megint ótvarul kellene teljesítenie... Azt meg nem szeressük.)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 22:11:08

kurdt írta:Andris:
Az érveid, melyeket Henry ill. Ibra kapcsán hoztál föl helytállóak, de szvsz Fabregasra kevéssbé érvényesek. Egyrészt más a poszt, másrészt nem ismeretlenek közé érkezne, harmadrész meg ugye a Barça-DNS....
Áh, csak túl bőven fejtegettem hogy ők miért nemjók, de nem ez a lényeg. Csupán az hogy egyáltalán nem számítottunk az említett dolgok miatt arra hogy ők csalódást okoznak. És ez poszttól függeltenül előfordulhat bárkivel, szvsz még azzal is aki 17 éves koráig barca utánpótlás volt. 6 év sok idő ahhoz, hogy eldeformálódjanak lényeges apróságok, főleg ha 17-23 az a hat év.
Kár lenne elfelejteni, hogy olyan játékosok sem tudják felvenni teljesen a stílust mint Ibra, Henry, Alves, Hleb etcetc. De tény hogy ha valaki, akkor ő.
Sanama írta:Szerintem így Pedro és Bojan játékpercei nem kerülnek veszélybe,mert igaz,jön 1 csatár,de megy is 1.
Elfelejted, hogy Henry a távozó, és amíg a francia játszott, addig Bojan iszonyat kevés lehetőséget kapott, és Pedro is lényegesen kevesebbet.
Mindemellett valóban keveset változik majd a dolog, úgy gondolom hogy Ibra játékpercei, és bizony egy keveset Messié is csökkenhet Villa érkezésével. Nem mintha ezek problémát okoznának, nyilván nem egy BL egyeneskiesésnél fog Messi padon ücsörögni.
MichaaBee írta:Sanama írta:
Az új elnök kivel fog kampányolni? Smile

Josep Guardiolával és a Laporta-féle munka folytatásával. Marc Inglának hívják ezt a bizonyos személyt. Smile
Egy nevet még tuti talál az aki kampányol. Úgy értem vmi nagyobbacska név.
Egyébként Rosellről ne feledkezzünk meg, bár most nemtudom hogy állnak az erőviszonyok, de legutóbb simán ő volt az esélyes, nem Ingla.
van Bommel írta:Már ne haragudj, de a Xavi-Iniesta, Cesc trióból melyik is lenne az ütköző, védekező középpályás? Láthattuk már a Deco,Xavi,Iniesta triót Rijkaardnál, na az nem gyengén nem volt jó.....
Érdekes, én úgy emlékszem hogy igen jól muzsikált az a kp nagyonsokszor. Arról nem is beszélve h Cesc játékában sok labdaszerzés is van, és hátrébb játszik az Arsenalban mint a mi Xavink/Iniestánk.
Mindemellett valószínűleg nem ez a legjobb megoldás. Persze ilyen spanyol ligában sok csapat ellen tökmindegy. és ez szomorú amúgy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2010.05.13. 22:07:48

Nem egy csapat játszik akár 3-4-3-ban de ha nem látad akk van elöttük egy toure vagy keita akik kb... bőven tudnának segíteni!Max nem húzódnának annyira előre!
Cserének fabre sem jönne nem hülye! Sztem De mind1

De csak azt írtam, h elnézném őket! ha minden meccsen többet lövünk mint amennyit kapunk az jó:P nah jó azért nem! :oops: :twisted: :)
znk
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.06.01. 00:47:39

2010.05.13. 22:03:44

3 védővel ?:D Viccnek azért jó volt.

3 védővel még mehetne is, de ez jóindulattal 1,5. Andris
Més que un club
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2010.05.13. 21:57:36

Sziasztok nem tom mi igaz és mi nem!
Senki nem tudja lehet, h a játékosok sem 8)
Ezt a felállást viszont elnézegetném!( bár valószínűtlen!) hmmm...

Valdes

Alves--------- Pique----------Abidal

------------------ Keita/Toure/--------------------

Iniesta ------------ Xavi---------- Fabre


Messi----------------Ibra-------------- Villa

Sztem ez elég komoly lenne!
VAGY!!! Ez sem tűnik rosszabbnak!Vagy
---------------------Messi--------------------
Ibra------------------------------Villa
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca+ 2010.05.13. 22:11:31-kor.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.05.13. 21:47:37

razor1592 írta:Érdekes ez a sok felvetés, és ez a sok átigazolási hír, ami megy, de nekem annyira szembetűnő valahogy az egész. El sem tudom képzelni, hogy Ibra mellé Villát hozná most Pep, középpályára pedig Xavi, Ini, Keita, Busquets és Touré(ha még marad?!) mellé Fabregas is. Én valahogy csak úgy tudnám elképzelni ezt, hogy Ibra és legalább Touré elmegy (nem feltétlen ezt szeretném csak így tűnik reálisnak). Mert Fabri és Villa is sokat padozna elvileg, és ugye nem azért jönnének ide. Ibrának egyenlőre adnék 1 évet még, bőven megérdemli, viszont egy Touré eligazolás, és egy Fabregas jövetel jó lenne, és még Silvát látnám szívesen. és akkor egy ilyen kezdőt el tudnék képzelni:

Alves - Puyol - Piqué - Abidal
Xavi - Iniesta - Fabregas
Messi - Ibra(egyenlőre) - Silva

Na ez nem gyengén jó lenne így. Ez a meglátás persze szubjektív, csak Pep-et ismerve nem fog agyba-főbe mindenkit összevásárolni, ez nem a Margit.
Na peace.
Már ne haragudj, de a Xavi-Iniesta, Cesc trióból melyik is lenne az ütköző, védekező középpályás? Láthattuk már a Deco,Xavi,Iniesta triót Rijkaardnál, na az nem gyengén nem volt jó.....
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.13. 21:17:16

Varatrix írta:
Sanama írta:Szerintem így Pedro és Bojan játékpercei nem kerülnek veszélybe,mert igaz,jön 1 csatár,de megy is 1.
Pedroé veszélybe kerül.
Rég nem Henry számít harmadik csatárnak.
Pedro ezzel kiszorul a kezdőből, és ő vállalja Henry játékperceit.
Mondjuk talán kicsit többet, hiszen jobb formában van.
Viszont Pedro az életbe nem lett volna kezdő,ha egy normális bal oldali csaátrunk van, nem...?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.13. 21:12:36

Sanama írta:Szerintem így Pedro és Bojan játékpercei nem kerülnek veszélybe,mert igaz,jön 1 csatár,de megy is 1.
Pedroé veszélybe kerül.
Rég nem Henry számít harmadik csatárnak.
Pedro ezzel kiszorul a kezdőből, és ő vállalja Henry játékperceit.
Mondjuk talán kicsit többet, hiszen jobb formában van.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.05.13. 21:10:38

Sanama írta:Az új elnök kivel fog kampányolni? :)
Josep Guardiolával és a Laporta-féle munka folytatásával. Marc Inglának hívják ezt a bizonyos személyt. :)
Sanama írta:Szívem szerint nagyon örülnék Fabregasnak,tudom sokan utálják amiért elment anno,de én remélem,hogy visszajön.
Fabregasszal az a bajom, hogy először is cserének jönne 40 méterért, másodszor pedig elvenné a lehetőséget a két fiatal elöl. Ezt leszámítva valóban jó erősítés lenne.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.13. 21:05:56

Azért az komoly lenne,ha Laporta Fabregast és Villat "adná" búcsúképp a csapatnak.
Az új elnök kivel fog kampányolni? :)

Egyébként én azzal nem értek egyet,hogy kettejük játékjoga már sok lenne.
Igen Cesc csak 3.számú kp. lenne,de idén is láthattuk,hogy hol Iniesta,hol Xavi volt sérült. Keita meg annyi meccset kapott,hogy az hihetetlen,ha Cesc annak a 2/3át kapja már jó.

Villa meg egyértelmű,hogy jön Titi helyére 3. csatárnak.

Szerintem így Pedro és Bojan játékpercei nem kerülnek veszélybe,mert igaz,jön 1 csatár,de megy is 1.

Szívem szerint nagyon örülnék Fabregasnak,tudom sokan utálják amiért elment anno,de én remélem,hogy visszajön.
Avatar
razor1592
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.07.18. 04:00:54
Tartózkodási hely: Spanyolország

2010.05.13. 20:50:21

Érdekes ez a sok felvetés, és ez a sok átigazolási hír, ami megy, de nekem annyira szembetűnő valahogy az egész. El sem tudom képzelni, hogy Ibra mellé Villát hozná most Pep, középpályára pedig Xavi, Ini, Keita, Busquets és Touré(ha még marad?!) mellé Fabregas is. Én valahogy csak úgy tudnám elképzelni ezt, hogy Ibra és legalább Touré elmegy (nem feltétlen ezt szeretném csak így tűnik reálisnak). Mert Fabri és Villa is sokat padozna elvileg, és ugye nem azért jönnének ide. Ibrának egyenlőre adnék 1 évet még, bőven megérdemli, viszont egy Touré eligazolás, és egy Fabregas jövetel jó lenne, és még Silvát látnám szívesen. és akkor egy ilyen kezdőt el tudnék képzelni:

Alves - Puyol - Piqué - Abidal
Xavi - Iniesta - Fabregas
Messi - Ibra(egyenlőre) - Silva

Na ez nem gyengén jó lenne így. Ez a meglátás persze szubjektív, csak Pep-et ismerve nem fog agyba-főbe mindenkit összevásárolni, ez nem a Margit.
Na peace.
Lezárt