Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Luigi
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:48:57

2009.06.16. 14:00:50

cantera írta:Mér kell Samu helyére bárki is? Ott van Bojan ;-)
Hatalmas tehetség, tény, de nem érhet föl egyenlőre még Eto'oval. Nem áll készen még ahhoz, hogy ő legyen az első számú csatárunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21255
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 13:53:45

matyi02 írta:
fcjoc írta:binho neve igenis felkerült. szerintem el is jönne a city-ből, az már más kérdés hogy eladnák-e.

Igen-Igen!!!

Szerintem a City nagyon nem akarja eladni!
És ha meg is akarnánk venni ő is 30fölött van bőven... SŐT...
Közel 40-ért vették, és nem hinném, h olcsóbban adnák, sőt...
+ gondolom a fizetése sem lenne alacsony, szóval ő is nagyon drága lenne.
Silva ugyanigy. Nagyon ugy néz ki, h a Valencia nem igazán akarja eladni, vagy csak nagyon drágán.
Még Ribery tűnt megszerezhetőnek, de hát most már ő sem nagyon, a Bayern sem akarja elvesziteni a legjobbját.
Én ugy gondolom, nem létfontosságú egy szélső érkezése, és ha nem tudunk reális áron venni embert, akkor felejtős.
Ez a reális ár pl. Riberyért 40-45 M euró, ez fölé nem szabad menni. Silvaért meg Robinhoért én 30-nál nem adnék többet.
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.16. 13:49:46

ab1daL írta:Tényleg kezd viccessé és komikussá válni ez a "Villa-ügy". :) Tavaly is azt mondták óriási válságban van a klub, kell nekik a pénz ezért eladják a legnagyobb sztárjaikat..mi lett belőle? semmi.....Túlzottan nem lepne meg ha mind2 David jövőre is a Valenciaban rúgná a gólokat a madridnak például. :)
hát kb!az ő tudásuk megfelelő posztokat töltenek ki!
---Forza Barca---
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.06.16. 13:47:54

fcjoc írta:binho neve igenis felkerült. szerintem el is jönne a city-ből, az már más kérdés hogy eladnák-e.

Igen-Igen!!!

Szerintem a City nagyon nem akarja eladni!
És ha meg is akarnánk venni ő is 30fölött van bőven... SŐT...
Kép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.06.16. 13:46:33

binho neve igenis felkerült. szerintem el is jönne a city-ből, az már más kérdés hogy eladnák-e.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21255
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 13:41:58

Robinhot nem tudom miért emlegetitek. Egyrészt föl sem merült a neve, meg amugy is, miből gondoljátok, h a City eladná? Most akarnak egy kemény csapatot össze rakni, gondolom Robinhonak 100%, h helye van benne.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.16. 13:41:18

Tényleg kezd viccessé és komikussá válni ez a "Villa-ügy". :) Tavaly is azt mondták óriási válságban van a klub, kell nekik a pénz ezért eladják a legnagyobb sztárjaikat..mi lett belőle? semmi.....Túlzottan nem lepne meg ha mind2 David jövőre is a Valenciaban rúgná a gólokat a madridnak például. :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.16. 13:28:14

barca99 írta:Legfrissebb Valdano interjú szerint (NSO) Villa-ról nem tudnak megegyezni a Valenciával, Ribéry-ért a Bayern kér sokat, és Alonso-t sem adja a Pool. Ebből mindenket két játékos érint, kérdés, hogy ezek a magas árak Perez "agresszív", vanpénzünkhozzánkjönmindenklasszis politikájának szólnak, vagy más csapatnak is ennyi lesz a határ... Mert ugye 40 millióról volt szó Ribéry-vel kapcsolatban, amíg be nem jelentkezett a Real... :roll:
Nem értem hogy miért kell olyan szekér után futni ami nem vesz fel senkit!!!Ha nem adják a németek Ribéryt akkor nem adják!!!van helyette más.Mint pl:Robinho vagy Silva.A Villa ügy pedig megmár bohózat jellegűvé kezd válni.Jóhogy nem már könyörögnek Csikiék annak is hogy irjon alá. :shock:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.16. 13:19:20

Legfrissebb Valdano interjú szerint (NSO) Villa-ról nem tudnak megegyezni a Valenciával, Ribéry-ért a Bayern kér sokat, és Alonso-t sem adja a Pool. Ebből mindenket két játékos érint, kérdés, hogy ezek a magas árak Perez "agresszív", vanpénzünkhozzánkjönmindenklasszis politikájának szólnak, vagy más csapatnak is ennyi lesz a határ... Mert ugye 40 millióról volt szó Ribéry-vel kapcsolatban, amíg be nem jelentkezett a Real... :roll:
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.16. 13:08:08

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2009 ... villa.html
na ez itt megint micsoda??bojant kölcsönbe villáért?
---Forza Barca---
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.16. 12:47:19

100.000 hsz-el bővült ez a topic csak Ibra ügy miatt:D Most meg kiderül, hogy nem lesz belőle semmi! Ez csak egy hosszas pletyka menet volt. Amiér kicsámcsogták a dolgokat!

Igazolások szerintem tartsuk meg Eto'o 2012-ig szerződéshosszabítással!

Balra meg vegyük meg Robinho-t, Ribéry is lehetetlennek tűnik a mi átigazolás politikánk miatt!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8677
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.16. 12:40:10

Vagy csak pletyka az egész. Szerintem semmi valóságalapja nincs annak, hogy ő érdeklődtek Ibrahimovic iránt. Ribéry meg azért elég közismert és klasszis játékos ahhoz, hogy ne általunk figyeljenek fel rá, vagy mondhatnám Villát is akár...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2009.06.16. 12:33:08

Cáceres14 írta:minek akarná a real megvenni Ribéryt ott van már nekik C. Ronaldo és Kaká
Akkor már felteszem a kérdést. Minek nekik villa, ha már van raul és higuain. Ugyanúgy minek nekik Ibrahimovich.

A válasz egyszerű. Mert a barca kiejtette a nevüket. Ez mindig így volt. A barca kiejtette valakinek a nevét a real rájuk licitált. Aztán vagy bejött vagy nem. Sajnos a real gusztustalan játékosvásárlási politikája, hogy inkább a cserepadon üljön náluk, minthogy a barcelonánál legyen.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.16. 12:24:16

miihii írta:
recrea írta:Rummenigge: "Teljesen nyugodtak vagyunk, és büszkék arra, hogy a világ három legjobb labdarúgójának az egyike nálunk játszik..."

Na most már Rummenigge is arcoskodik :D Csak nálunk van 3 jobb játékos Riberynél, remek focista nem vitás, de eddig csupán "egyszezonos". Majd az évvégi szavazásokon kiderül hol van Ribery valódi helye a jelenlegi futballelitben. Délután bejelenti, hogy mégis csak eladó a francia, 100 millió euroért.
Azért annyira nem egyszezonos playa Franck!
Attól,h a BM-ben került igazán bele a vérkeringésbe (,mivel pölö a BL-ben is megvillanthatta magát),korábban is borzasztóan jól tolta az OM-ben!És a válogatottban is remekül muzsikál.
Szal nem passzos rá ez a skatulya,csak azért mert nemrég óta hallottál róla/láttad játszani.
A világ futball elitjében eddig egyszezonos játékos (persze még lehet neki 10), előtte is jól focizott az OM-ben, sőt én még a Galatából is emlékszem rá (egyik cimborám hatalmas Galata-fan volt). Csupán Rummenigge kijelentését támadtam, miszerint a top3-ba tartozik, ez ugyan is szvsz nem igaz. Vagy azért mondta, h ne próbálják leigazolni, vagy azért, h feltolja az árát. Egyébként jöjjön ide, akkor tuti sokszezonos lesz. :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.16. 12:16:05

recrea írta:Rummenigge: "Teljesen nyugodtak vagyunk, és büszkék arra, hogy a világ három legjobb labdarúgójának az egyike nálunk játszik..."

Na most már Rummenigge is arcoskodik :D Csak nálunk van 3 jobb játékos Riberynél, remek focista nem vitás, de eddig csupán "egyszezonos". Majd az évvégi szavazásokon kiderül hol van Ribery valódi helye a jelenlegi futballelitben. Délután bejelenti, hogy mégis csak eladó a francia, 100 millió euroért.
Azért annyira nem egyszezonos playa Franck!
Attól,h a BM-ben került igazán bele a vérkeringésbe (,mivel pölö a BL-ben is megvillanthatta magát),korábban is borzasztóan jól tolta az OM-ben!És a válogatottban is remekül muzsikál.
Szal nem passzos rá ez a skatulya,csak azért mert nemrég óta hallottál róla/láttad játszani.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8677
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.16. 12:10:06

barca99 írta:Ha ennyien mondjátok, elhiszem, hogy tényleg ennyire jó Robinho, de kb. ő lenne az utolsó, akit szívesen látnék itt. Nekem az maradt belőle, hogy vagy nagyon jól játszik, vagy teljesen eltűnik a mezőnyben, és sokszor cselezget teljesen öncélúan. Rosszul emlékszem? Plusz a brazilokat mostanában a hátam közepére kívánom, mentálisan nem a legjobbak (tisztelet a kivételnek).

Nem mellesleg milyen poszton vethető még be? Mert Ribéry és Silva is sokoldalú játékos, ami nem hátrány, ha bővebb keretet akar Pep.
A Realban játszott előretolt éket is, alacsony termete ellenére kivállóan fejel, játszott szélső támadót is, és támadó középpályást is. Mellesleg az öncélú cselezgetés már egy jó ideje nem jellemző rá, már vagy 1,5 éve.

Robinho nekem olyan volt mindig is, mint ha az ellenségem nője lenne, de nagyon bejönne. És most, hogy szakítottak rátudnék hajtani. Hülye hasonlat :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.06.16. 11:51:16

BlauGranaGroc írta:Remélem Villa nem jön, hamár ennyire a madridban akar játszani akkor menjen oda! Ribery detto.
Nagyot csalódnék, ha bárkit is 40m-nál nagyobb összegért igazolnánk le. Egyik játékos sem ér ennyit, nekünk meg főleg nem, hiszen nincs rájuk égető szükségünk.
Eddig is tudtunk csapatot építeni anélkül, hogy hatalmas összegeket adtunk volna ki 1-1 játékosért.
Az se lenne jó, ha a vezetést hátsófertájt csinálna a szájából és saját magát szembe köpve nagyobb összeget áldozna 1 játékos leigazolására. És ez alól akkor sincs mentség, ha az összeget egy játékosunk bevonásával csökkentjük.
eddig én sehol nem olvastam hogy a madridba akarna menni annyira!szerintem ide jönne inkább szivesebben minthogy madridba:S
---Forza Barca---
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.16. 11:40:23

nagyatyesz írta:Annyi névvel dobálózunk, hogy olyanok vagyunk már, mint a Madrid! Mindenkit hírbe hoznak velünk!!??? A madridnak igazolnia kell, mert a tavalyi keretbe max 5 értelmes játékos volt! Nekünk van egy kész, 3 kupát nyert csapatunk! Nekünk csak egy-két posztra kell erősíteni! Ki kell nézni kit szertnénk, és arra kell koncenrálni! De leghamarabb az Eto, Valdes ügyeket kéne lezárni, mert ők is csak megnehezítik a csapat dolgát a mohóságukkal, és félek, hogy az elnyújtott tárgyalások és igazolások ez visszaüthetnek ősszel!
Teljesen természetes ez. BL nyertesek lettünk, ráadásul tripláztunk a trófeák terében. Nem csoda, hogy a sajtó ránk szált, ráadásul egy ilyen csapatba nincs olyan játékos, aki ne szívesen szerződne.Jah + még valami, hogy van egy világklasszis Eto'onk, akit el akarnak szerződtetni, és már elég régóta húzódik ez az ügy, ezért is találgatnak az emberek, hogy akkor ez az ember jó-e ide. Mert hát ügye az nem nagy szenzáció, ha egy nevet mondanak végig a helyére 2-3 hónapon keresztül. Nem vagyunk olyan, mint a Madrid, nem is tudom hogy jutott ilyen eszedbe. A Madrid más kategória, nálunk azért jönnek szóba a nagy nevek, mert nem igazán szoktunk venni nagy pénzért játékosokat, hanem az utánpótlás nevelésben (is) ügyeskedünk, míg a Reál összeveszi az embereket. Ezzel nincs is addig probléma, míg nem emelik a nagy vásárlásokkal jelentősen a játékosok kivásárlási értékét. Márpedig ezt átlépte a RM. Ez max nekik jó, másnak nem. Szívből üzenem a Margit szurkolóknak, hogy bár van nektek is bőven pénzetek (ill Pereznek de ebbe ne menjünk bele), de a Barcának nincs tartozása. :wink:
Visca el Barca!
Jah és erre felé megvan az az előny, hogy nem csak 11 ember fog kimenni a gyepre, hanem egy (triplázó, óriás) CSAPAT. Sok sikert az El Clasicókhoz. 8) :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára House 2009.06.16. 11:43:12-kor.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.16. 11:37:50

Remélem Villa nem jön, hamár ennyire a madridban akar játszani akkor menjen oda! Ribery detto.
Nagyot csalódnék, ha bárkit is 40m-nál nagyobb összegért igazolnánk le. Egyik játékos sem ér ennyit, nekünk meg főleg nem, hiszen nincs rájuk égető szükségünk.
Eddig is tudtunk csapatot építeni anélkül, hogy hatalmas összegeket adtunk volna ki 1-1 játékosért.
Az se lenne jó, ha a vezetést hátsófertájt csinálna a szájából és saját magát szembe köpve nagyobb összeget áldozna 1 játékos leigazolására. És ez alól akkor sincs mentség, ha az összeget egy játékosunk bevonásával csökkentjük.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.06.16. 11:25:29

recrea írta:Rummenigge: "Teljesen nyugodtak vagyunk, és büszkék arra, hogy a világ három legjobb labdarúgójának az egyike nálunk játszik..."

Na most már Rummenigge is arcoskodik :D Csak nálunk van 3 jobb játékos Riberynél, remek focista nem vitás, de eddig csupán "egyszezonos". Majd az évvégi szavazásokon kiderül hol van Ribery valódi helye a jelenlegi futballelitben. Délután bejelenti, hogy mégis csak eladó a francia, 100 millió euroért.

Annyi névvel dobálózunk, hogy olyanok vagyunk már, mint a Madrid! Mindenkit hírbe hoznak velünk!!??? A madridnak igazolnia kell, mert a tavalyi keretbe max 5 értelmes játékos volt! Nekünk van egy kész, 3 kupát nyert csapatunk! Nekünk csak egy-két posztra kell erősíteni! Ki kell nézni kit szertnénk, és arra kell koncenrálni! De leghamarabb az Eto, Valdes ügyeket kéne lezárni, mert ők is csak megnehezítik a csapat dolgát a mohóságukkal, és félek, hogy az elnyújtott tárgyalások és igazolások ez visszaüthetnek ősszel!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.06.16. 11:19:46

Most már kezd olyan érzésem lenni, h se Ribery, se Ibra, se Villa sem fog hozzánk szerzödni. Hatalmas összegeket kérnének értük, mi pedig sosem dobáloztunk az euro 10 milliokkal...

Érdekes lesz igy az etoo ügy, mert ahogy tavaly, úgy elképzelehetö h idén sem fog megoldodni. Ha Ibra-Villa párosból nem jön egyik sem akkor létezik még 1 Torres(aki lehetetlen) aki minöségben potolni tudná a kamerunit...

Van egy olyan érzésem h etoo marad, és nem lesznek óriási változások a keretben, kivéve ha nem nyulunk bele a zsebünkbe...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.16. 11:19:05

Rummenigge: "Teljesen nyugodtak vagyunk, és büszkék arra, hogy a világ három legjobb labdarúgójának az egyike nálunk játszik..."

Na most már Rummenigge is arcoskodik :D Csak nálunk van 3 jobb játékos Riberynél, remek focista nem vitás, de eddig csupán "egyszezonos". Majd az évvégi szavazásokon kiderül hol van Ribery valódi helye a jelenlegi futballelitben. Délután bejelenti, hogy mégis csak eladó a francia, 100 millió euroért.
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.06.16. 11:18:02

minek akarná a real megvenni Ribéryt ott van már nekik C. Ronaldo és Kaká
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.16. 11:12:29

Ha ennyien mondjátok, elhiszem, hogy tényleg ennyire jó Robinho, de kb. ő lenne az utolsó, akit szívesen látnék itt. Nekem az maradt belőle, hogy vagy nagyon jól játszik, vagy teljesen eltűnik a mezőnyben, és sokszor cselezget teljesen öncélúan. Rosszul emlékszem? Plusz a brazilokat mostanában a hátam közepére kívánom, mentálisan nem a legjobbak (tisztelet a kivételnek).

Nem mellesleg milyen poszton vethető még be? Mert Ribéry és Silva is sokoldalú játékos, ami nem hátrány, ha bővebb keretet akar Pep.
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2009.06.16. 11:02:31

tibor1158 írta:szerintem is Robinho jó lenne a Barcában. technikás, gyors, jó cselez, jó lő kapura. nem ártana ha ide igazolna.
De ez a hír már meg volt szellőztetve?? Mert én még nem láttam 1 hírt sem Robival kapcsolatban. Amúgy, igen eléggé technikás játékos, bár sajnos nem tudom a City meccseit követni, de mintha csak év elején villogott volna ott. Aztán nem tudom hogy hogyan teljesítene 1 ilyen barcában! Szerintem a másik két játékos, Ribéry vagy Silva kell ide.Vagyis csak az egyik :!: :)
Lezárt