Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.11. 23:31:57

cruyff írta:
1. Eto'o valszeg megy mert menni AKAR!
2. Centerposztra egy másik ilyen kaliberű játékos vagy Drogba, vagy céroni vagy Ibra lenne nálam. Ha Eto'o megy akkor Ibra sajna, nem sajna de kelleni fog.
3. Ribery-t balszélre... hát akkor Henry padozzon??? 100 milláért pedig egyszerűen abszurdum. Ráadásul Rybery nálam amolyan Guily típusú játékos, csak valamennyire talán technikásabb. Nem biztos, hogy ő kell nekünk.
Hidd el,hogy meg fognak állapodni 40milio körül,biztosra veszem.Mármint Ribery iránt.


Én elhiszem és el is fogadom,tudom is,hogy Zlatan egy mocsok tud lenni.
De ha ennyire szidjuk őt is,akkor azért lássuk már a fátol az erdőt...
Eto'o milyen? Zsoldos katona,lehet,hogy azok közül a legjobb és legszorgosabb,de ő sem azért van itt,mert Barcelonáért él,hal.
Megmondta ,hogyha nem nyer címeket lepattan,és ,hogy a Barca csak a munkahelye.

Ribery szerintem megszerezhető,ez a 100milios ajánlat,csak a Madrid miatt jött be,mert szóbahozták velük is. De szerintem Perez nem akarja őt annyira komolyan megvenni,és jönni fog ő szépen ide.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 23:28:08

Sanama írta:Az új hírek igen érdekesek. Zlatanra egyre nagyobb az esély,hogy érkezik , Ribery igazolásra pedig már csak a Bayern-en múlik.
Igen érdekes mind2.
Riberynek örülnék,ugye baloldalt erősíteni kell mindenképp.
Ibrahimovic meg ... hát...


Na mind1. Nagyon kíváncsi vagyok,szerintem 1héten belül mindkettő transzfer le fog zárulni,vagy pozitivan vagy negativan.
a legfontosabb Ribery,azutan kell csak Ibrahimovicon gondolkozni.

Nem hittem volna,hogy szezon vége után pár héttel már ennyire feszűlten fogom,fogjuk várni a fejleményeket.
1. Eto'o valszeg megy mert menni AKAR!
2. Centerposztra egy másik ilyen kaliberű játékos vagy Drogba, vagy céroni vagy Ibra lenne nálam. Ha Eto'o megy akkor Ibra sajna, nem sajna de kelleni fog.
3. Ribery-t balszélre... hát akkor Henry padozzon??? 100 milláért pedig egyszerűen abszurdum. Ráadásul Rybery nálam amolyan Guily típusú játékos, csak valamennyire talán technikásabb. Nem biztos, hogy ő kell nekünk.
VISCA EL BARCA!
weisz001
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.12.13. 12:20:56

2009.06.11. 23:23:21

Vannak itt olyan hozzászólások amik elég kiábrándítóak, fikázzák a védelmet, eto'o -t vagy egyéb csapattal kapcsolatos dolgokat, ők az örök elégedetlenek......megnyertünk az éven mindent!!!!! Lehet beszélgetni igazolásokról de azért maradjunk teljesen a földön és ne kapjon el a hév. Itt minden nyáron ugyanaz folyik évről-évre, felvetődik 20-30név egy teljes átigazolási időszakban és abból legigazunk annyit a mennyire szükség van a többiről pedig hetekig megy itt a "harc". Emlékezzünk vissza tavaly Joao Moutinho, Villa, Silva már szinte a milyén volt itt a fórumon és tessék:) majd megint bejelentenek hivatalosan egy pár igazolás a nyáron amikről előtte szó se volt csak a háttérbe ment a munka és ilyen nagy cikkekkel elterelték róla szót........vagy majd meglátjuk.......
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.11. 23:22:32

Az új hírek igen érdekesek. Zlatanra egyre nagyobb az esély,hogy érkezik , Ribery igazolásra pedig már csak a Bayern-en múlik.
Igen érdekes mind2.
Riberynek örülnék,ugye baloldalt erősíteni kell mindenképp.
Ibrahimovic meg ... hát...


Na mind1. Nagyon kíváncsi vagyok,szerintem 1héten belül mindkettő transzfer le fog zárulni,vagy pozitivan vagy negativan.
a legfontosabb Ribery,azutan kell csak Ibrahimovicon gondolkozni.

Nem hittem volna,hogy szezon vége után pár héttel már ennyire feszűlten fogom,fogjuk várni a fejleményeket.

Én az idei támadóhármassal is teljesen elégedett vagyok,és tudom,hogy a véleményem semmit nem változtat Pep döntésében,de azért
Messi-Ibrahimovic-Ribery 3massal sem vitatkoznék. Henryval és Bojannal a padon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.06.11. 23:28:54-kor.
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.06.11. 22:54:20

Teljesen egyet értek!!!
És minek csereberélni a támadókat ha a védőkön kellene erősíteni ???Nem tudom úgy fel van kapva ez a hír hogy Eto'o megy-marad mi lesz....?
Nem költ sokat a Barca 40 millió eurónál többet egy játékosra sem -,na jó 100 millió euró tényleg sok nem is adnék én sem meg ésszerűen senki egy játékosért-, de most mire mennek ezzel a cserével ha a védők ugyanolyan gyenge lábakon állnak majd továbbra is ...inkább azzal kellene foglalkozni nem ezzel ...ez csak arra jó hogy mindenki kapkodja a fejét mi lesz meg a saját véleményét szajkózza valaki ezt mondja valaki azt. Nagy zűrzavar az egész. Egyszerűbb lenne ha kicsit őszintébb lenne mindenki meg határozott és nem Joan Laportára gondolok mert ő elég egyenes és ez jó. Amellett hogy hiába akarja hogy maradjon Eto'o ha ő meg a pénzét akarja....
Jobb mint a Győzike-show komolyan .........
Visca el Barca!
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
Luis Gustavo
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.04. 16:40:35
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.06.11. 22:36:05

Maradjon mindenki a seg*én...nem kell ide semmilyen Etoo/Ibra csere...másfelől, ha már a fél edzői stáb és a elnökség is állandóan azt nyilatkozza, hogy maradjon a kameruni...akkor nemtom minek a srácnak, még több pénz, vagy ultimátumot adott, ha nem fizettek akkor odébb állok?
Minek neki 12 millio évente, mintha nem lenne már elég kocsija vagy háza, vagy tudom is én. Viszont Ribéry fontos lenne, oda a bal oldalra...de hiába van emlegetve Silva, amennyire én tudom nem tett a barca lépéseket felé, és ma olvastam egy riportot, miszerint állítólag nem is eladó. A Robinho féle hírecske, meg akkora kacsa, hogy az csak na...Ja és balszélső védő, mert ott Abidal nem valami acélos. sőt!!!
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.06.11. 22:20:55

Ha érkezik Ribéry, attól függetlenül, hogy most Eto'o megy vagy marad (maradjon!), akkor Henry úgy fog működni, vagy működhetne úgy, mint annak idején Larsson:
Egy rutinos, univerzális támadó, aki ha odakerül, nagyon odateszi magát!
A svéd szvsz Rijkaard egyik legjobb igazolása volt, rengeteget segített a csapatnak, neki is volt egy 100perc/1gól statja, és hát ne feledjük a BL Döntőt....nagyon sokat köszönhetünk neki.
Érzésem szerint ez Henryval is működhet....
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2009.06.11. 22:14:32

Nem azért tudom hogy a Barca az Barca és nm adunk sok pénzt játékosokért de igazából az az idő már elmúlt és mi is adhatnánk több pénzt egy két játékosért mondjuk 35-40 miliot
Visca del Barca
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.11. 22:10:20

A csere hülyeség. Nem adnám Eto'o-t Ibrahimovicért. Viszont ha csak simán leigazolnánk annak örülni is tudnék akár.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.11. 22:03:39

albicelesteX írta:..
Jó hát akkor az uccsó mondtaban rosszul ragoztam, sry.
Ettől független tartom amit írtam.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.06.11. 22:03:34

Én teljesen ki vagyok akadva ettől a csere-bere Eto'o-Ibrahimovictól. Ahogy az előttem szóló írta nem illik a játékunkba és amilyen a stílusa,viselkedése ...szerintem a katalánok nem fogják jobban szeretni mint a mostani szurkolói mivel már ők sem szeretik na de akkor hogy van ez most? Nem tudom nem értem Pep-et ő egy remek ember(edző) de minek akarná ő Ibrahimovicot amikor pontosan tudja milyen játékos ???? Vagy úgy gondolja meg tudná szelídíteni mint Eto'o-t ?
Azért Eto'o fizetésemelés kérelmének sem örülök. Minek neki még több pénz? Komolyan mondom ha szeret a Barcelonában játszani akkor csak a pénz miatt menne el ? Mert neki több kell ? Nagy csalódás számomra.....
Szerencsére vannak olyan játékosok akik a boldogságukat előrébb tudják helyezni a pénznél (ahogy Messi mondta: Nincs az a pénz amiért otthagynám a Barcelonát!)- egy igazi focista. Persze Eto'o-t is szeretem és éppen ezért nagy csalódás hogy csak egy kis fizetésemelésért képes lenne otthagyni a Barcában a boldogságát..... : :( :cry:
Akkor csak az lesz ennek a vége hogy mindenki jól jár anyagilag Eto'o megkapja az Intertől a 12millio eurós fizetést Ibrahimovic meg szivesen jön ide ......(ááááááááááááááá)
Visca el Barca!-remélem Eto'o-val a jövő idényben is .
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.11. 21:59:13

[quote="BlauGranaGroc"][/quote]
Húha!Ez egy kicsit erős!Olvass már utána hogy kb. mikor becsméreltem Eto'o érdemeit az meghogy mocskoltam???Mikor hol?Ha olvasnál vissza az Eto'o topikban láthatnád, hogy akkor mikor nem lőtte a gólokat és sokan fikázták meg mocskolták akkor is kiálltam mellette!Ott aztán kapott rendesen, még passzolni sem tudott,összjátékban is gyenge volt ráadásul gólt sem szerzett így aztán páran száműzték!Én akkor is odaállok mellé!És szeretném ha maradna!De ha megy akkor Ibrahimovicot látom megfelelő megoldásnak!És különben sem Zlatan Barcaba igazolása mellett kardoskodtam hanem a klasszisa a tehetsége és a rátermettsége mellett!
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.11. 21:56:02

BlauGranaGroc írta:Ennél nagyobb baromságot nem is írhattál volna.
R10-el olyan csiki-csukikat nyomtak, öröm volt nézni.
Most nem a múlt századról beszélünk, hanem a jelenről :D
Lehet, hogy csak neked nem tűnt fel, de Eto'o borzasztó rosszul passzol már legalább 2 éve. Olyan, mint egy kilométerkő - sajnos ez évben még a szimpla labdalevételek sem mentek neki jól. De mondom, ezen kívül nem nagyon lehet rossz szó rá.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.11. 21:53:53

Mikaos írta:Miért, Eto'o beleillik a rövidpasszos játékunkba úgy, hogy gyakorlatilag nem lehet vele kényszerítőzni?
Ennél nagyobb baromságot nem is írhattál volna.
R10-el olyan csiki-csukikat nyomtak, öröm volt nézni.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:52:38

Colos írta:
Rivaldo11 írta: őt (Ibrát) aztán nem lehetne meccs közben kiküldeni szélre, mert ott végképp nem lenne jó. !
Ez egyszerűen nem igaz.
Az érvek ily tömegével szemben tehetelen vagyok. Elfogadom, Ibra jó a szélen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.06.11. 21:52:21

BlauGranaGroc írta:Jöjjön a svéd, Bojan vagy Titi úgyis kiszorítja.
Jaah mert kiszorítanák :roll: :lol:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.06.11. 21:49:52

MQuC írta:Nem hiszem, hogy Ibrahimovic viselkedése sokkal bomlasztóbb lenne, mint Etooé. Ráadásul az öltözőkben nem is vagyunk ott, szóval az, hogy gólok után hogy ünnepelteti magát, az nem jelent semmit.

Olvastam ezt a Riberys dolgot. Há 100 milliót senki sem ér meg. Nálam 80-at sem (Cé roni)

Nálam 50et sem ér meg ribéryt szerintem 40 millió alatt simán meg lehet(ne)
venni

------------Ibra(bojan)----------

--Ribéry(henry)---------Messi(Bojan)--

-------Xavi(Keita)----Iniesta(Keita)---

-----------Touré(Busquets)---------

Lahm/Evra(Abidal/Felipe)-Piqué(Márquez)-Puyol(cáceres)-Alves(Puyol)

-----------Valdés(pinto)--------
Én Eto'o-t csak akkor adnám el ha csakis játékoscserével jönne Ibra. henry már öreg ha jön Ribéry kibírja ha néha a padon lesz. Fábregas nem kell középpályán nem férne el padra mert ő túl jó. Jobb szélen elég Puyol is cserébe. Bal szélre meg megvenném lahmot vagy Evrat mert ők gyorsak, sokat jönnek föl a támadásokkal. Cserébe ha Abidal elviseli h ő a padon van akkor ő, ha nem akkor meg Felipe. Militot meg el kell adni ő belőle már nem semmi így h megint egy évig sérült. :D
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:49:43

Ne hülyéskedjetek! Most arról van szó, hogy Eto'o-t meg akarjuk tartani, de a kameruni olyan irreális követeléseket támaszt, hogy el kell őt engedni. Ha elmegy, mondom ha elmegy, akkor az egyetlen ember aki szóba jöhet azon a poszton Ibrahimovics. Vagy jöjjön inkább Luka Toni??????? Ne hülyéskedjünk már plíííz!
VISCA EL BARCA!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.11. 21:49:31

Fecoo!Ez nem vita Én sem akarok Veled összeveszni meg senkivel sem!Remélem sértő sem voltam!Annyi hogy Te az ellenzők táborát erősíted Én a másikat!Ez így van jól különbözőek vagyunk, különböző véleménnyel!Ha nem így lenne bírkák lennénk akik a kolompos után rohannak!Ezek a dolgok igazából csak akkor derülnének ki ha idejönne ami egyenlőre nem készpénz és fogadni se mernék rá hogy ideigazol!Ha jön elválik, hogy kinek volt igaza ha nem akkor örök talány marad!
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.11. 21:49:30

Rivaldo11 írta:Az elmúlt napokban számtalan szempontot írtam. Szerintem nem illik a sokmozgásos, rövidpasszos játékunkba. Már a mozgása alapján virít róla, hogy testidegen elem lenne a csapatban. Nem az ő stílusában futballozunk. A mi játékunkhoz lassú.
Miért, Eto'o beleillik a rövidpasszos játékunkba úgy, hogy gyakorlatilag nem lehet vele kényszerítőzni? Ha van Eto'onak negatívuma, akkor ez az. Ennél nem hiszem, hogy rosszabb lenne Ibra. Amúgy lehet, hogy lassabb, mint Eto'o (bár nem tudunk értékeket erre!).
Rivaldo11 írta:Ráadásul őt aztán nem lehetne meccs közben kiküldeni szélre, mert ott végképp nem lenne jó.
Az Interben nem egyszer a szélről indul a kapu felé - még ha az nem is az eredeti posztja a felállás szerint. Ha nem hiszed, csekkolj le egy gólösszefoglalót tőle. Meg fogsz lepődni :)
Rivaldo11 írta: A fejjátékát meg kamatoztassa angliában inkább, nálunk ne.
+Ha már csatár, akkor 10x inkább Agüero, 100x inkább Torres vagy Villa
Ilyet kijelenteni nagy luxus. A modern foci elengedhetetlen kelléke a jól fejelő csatár. Évek óta példa erre az angol dominancia.
+ Én is nagyon szívesen venném őket (Agu,Torr,Vill), de maradjunk a realitás talaján: egyik sem eladó, vagy ha igen: nem hozzánk tart épp.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.11. 21:47:06

albicelesteX írta:Bojan messze van még Zlatan szintjétől ilyet leírni Bátor kijelentés!Henry-ra meg kíváncsi vagyok, hogy jövőre milyen formát fog mutatni!Lehet szidni Ibrahimovicot!Lehet Kritizálni lehet szapulni!De nem tudjátok elvenni a klasszisát!Azért álljunk meg egy picit vegyünk már visszább ebből a figurázásból!
Az előző szezonban Bojan 100! percenként beköszt és 14góllal zárt. Ibra eddigi szezonjaiban összesen 15-16-17 gólokat lőtt, most kivételesen vágott 25-t.
Persze a kicsi még nem olyan rutinos és erős, de sokkal nagyobb playa lesz, mint a svéd.
albicelesteX írta:A másik most mindenki akkora Eto'o fan lett!Mikor elapadt a góllövése a szezon vége felé mindenki szidta itt mint a bokrot!Vissza lehet keresni!Most meg nemzeti hős és a legnagyobb király!!Én bírom Eto'o-t kiálltam mindig mellette!Ezt is vissza lehet keresgélni,de ha mennie kell vagy menni akar akkor nem lehet pótolni se henryval se Bojannal!Jelenleg vagy Ibrahimovic vagy Villa az ő szintje!
Ha már felvetetted a Milito,Forlan,Villa stb. dolgot akkor nézzük meg hogy a 25 gólja mellett mennyi gól passzt adott,mennyire vett részt az összjátékban és akkor hasonlítsuk össze Milito-val meg a többiekkel!
Azért nem ugyanaz kritikával illetni vagy elcserélni egy sokaknak nem szimpatikus csatárra.
7gólpasszt adott, na ettől hanyatt ne essek már. Ennyi Samunak is van.
Tőlem isteníthetnétek a svédet csak az nem tetszik amikor ezt úgy teszitek, hogy Eto'o-t érdemeit próbéljátok kissebbíteni s mind eközben még mocskoljátok is őt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlauGranaGroc 2009.06.11. 21:49:46-kor.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
p1ranha
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.06.21. 23:55:56
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:46:52

Most már kezdek izgatott lenni:) Real bevásárol: Kaká, C. Roni és most olvasgattam madridista fórumot: Villa, Ribery, Xabi Alonso, Silva, Maicon --> ilyen nevekkel dobálóznak:) Oké, hogy nem minden az, hogy tele van sztárral egy csapat, de nagyon örülnék már én is valami erősítő igazolásnak. Remélem jövőhéten már lesznek biztosabb infok.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.06.11. 21:46:12

Rivaldo11 írta: őt (Ibrát) aztán nem lehetne meccs közben kiküldeni szélre, mert ott végképp nem lenne jó. !
Ez egyszerűen nem igaz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:40:34

Mikaos írta:
Rivaldo11 írta:Kinyírjuk magunkat ezzel a palival. Ha lehetne egy olyan támadót mondani, aki egyáltalán nem való ide-semmilyen szempontból-az épp a bosnyák.
Csak azért ne vásároljunk, hogy itt legyen-azt hagyjuk meg a madridnak.
Mondj egy szempontot.
Azért ennyire illene bízni Pepben, hogy ne a Madrid szintjére gondoljuk az ő igazolási politikáját...
Az elmúlt napokban számtalan szempontot írtam. Szerintem nem illik a sokmozgásos, rövidpasszos játékunkba. Már a mozgása alapján virít róla, hogy testidegen elem lenne a csapatban. Nem az ő stílusában futballozunk. A mi játékunkhoz lassú. Ráadásul őt aztán nem lehetne meccs közben kiküldeni szélre, mert ott végképp nem lenne jó. A fejjátékát meg kamatoztassa angliában inkább, nálunk ne.
Ha már csatár, akkor 10x inkább Agüero, 100x inkább Torres vagy Villa.
De remlem, Samu marad!
Rivaldo-A Legnagyobb.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2009.06.11. 21:38:54

100 millió Riberyért? Hát egy kicsit sok.
Lezárt