Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.06.05. 12:39:53

Forcabarca8 írta:ez am eto'onak nemtom, h rosszul esik-e, de elgondolkodtató: eto'o majdnem aranycipős és spanyol gólkirály lett, ráadásul ő ebben a szezonban 44 gólt lőtt,
így van, és most még azt sem lehet mondeni, hogy "de a vezetőség tudja mit csinál" , hiszen tavaly nyáron is el akarták passzolni, és láttuk milyen szezonja volt :roll:
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.06.05. 12:34:48

djtrack írta:Eto+Hleb meg 10misi Ibráért kb. de sztem még ez is sok. állítólag murinygyót érdekelné hleb
mindig tudtam, h josé meleg! érdekelné hleb... :D
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.06.05. 12:33:38

eto'o + 30 millió= 72 millió euró
ibra meg megér vagy 45 millát (és ez a max sztem, amennyit adnának érte)... biztos kedvességből adna laporta plusz 27 millát az internek :D legalább abból vehetnének 1-2 focistát is :D vicc, h arra az unalmas középpályára megvették még thiago mottát is :D

ez am eto'onak nemtom, h rosszul esik-e, de elgondolkodtató: eto'o majdnem aranycipős és spanyol gólkirály lett, ráadásul ő ebben a szezonban 44 gólt lőtt, addig ibra 29et :D ha csupán a statisztikákat nézzük, az is meglepő, h eto'o ér kevesebbet...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.06.05. 12:26:45

Eto+Hleb meg 10misi Ibráért kb. de sztem még ez is sok. állítólag murinygyót érdekelné hleb
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.05. 12:19:22

Eto'o+30=Ibra ugyan már.
Max. Torresért, de még érte se +30. Nagyon sok. :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.06.05. 12:18:24

Nemértem Ibra miért drágább mint Eto. Azt hittem eddig, hogy jóval fiatalabb, de Eto 81 03 10
Ibra 81 10 03
7 hónap az semmi, nem nagyon tudnám elképzelni, hogy ha csare lesz is (remélem nem) még pénzt is adjanak......
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.06.05. 12:12:13

Eagico írta:Az eddigi fontosabb kiszemeltek:

LF: Ribéry, Zhirkov
CM: Mascherano, Felipe Melo, Jurado
LB: Filipe Lúis, Maxwell, Riise
RB: Bruno Saltor
CB: Henrique (kölcsönből vissza)
A Mascheranós hírt én is olvastam, állítólag Abidalt adnánk cserébe a Poolnak.
Kép
Kép
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 12:09:43

Ebdon Lake írta:[
Akkor ezek szerint te egyáltalán nem ismered az eto ügyet. Etot még a real úgy zavarta el a klubtól, míg Ibra úgy ment le, hogy cserben hagyta a klubját (bár sztem jól tette), de ég és föld a különbség a kettő között.
Ismerem az ügyet. De az Ibra-ügyet nem. Honnan tudod például, hogy a Juve állta volna Ibra magas fizetését a második osztályban? Vagy hogy Ibra szerződésében volt-e olyan záradék, miszerint a kiesés után szabadon eligazolhat?
Amúgy nem ég és föld a különbség, még akkor sem, ha tudnánk Ibra esetét, de pontosan nem tudjuk. A lényegen nem változtat: felesleges Eto'o esetében klubhűséget említeni, nemcsak a Reál esete miatt, hanem a Mallorca miatt is. Eto'o itthagy minket előbb-utóbb, ez nem kérdés. Ezért mondom, hogy a klubhűség téma egyáltalán nem mérvadó.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.06.05. 12:08:40

Egyet biztosra vehet mindenki, Txiki-ék jó szokásukhoz híven, nagyon gyorsan fognak cselekedni, hogy az előszezonra már harcra kész legyen keretileg a csapat. Az elkövetkező pár hétben minden eldől majd!

Szerintem a kis francia nagyon közel áll most hozzánk! Ennek nagyon örülök, a baloldalunkat érkezése felturbózná, bővülnének a variációs lehetőségek.
Viszont így elég valószínűtlen, hogy érkezik az ANK miatt egy vkp, azt a pár hetet házon belül fogjuk szerintem megoldani...

Ha marad Eto'o jó ha megy és jön Ibra az se rossz!

Viva :twisted:
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.05. 12:08:38

Ahogy elnézegettem a katalán sajtót, én kábé 5 érkezőre számítok az idén is, akárcsak tavaly. És szerintem megintcsak posztokra igazolunk és nem nevekre!
Az eddigi fontosabb kiszemeltek:

LF: Ribéry, Zhirkov
CM: Mascherano, Felipe Melo, Jurado
LB: Filipe Lúis, Maxwell, Riise
RB: Bruno Saltor
CB: Henrique (kölcsönből vissza)

Személy szerint pedig Ibra-Eto'o vicc...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.05. 12:08:36

én azt nem értem, hogy két vezetőséget mi motivalhatná egy esetleges eto'o, ibra cserében. mind a ketten ontják a gólokat a saját csapatjukban oszt jó napot.
mellesleg ibrahimovic nem a spanyol bajnokságba való játékos...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.05. 12:06:26

Mikaos írta:
xbalix írta:Az ilyennek nem létezik az a szó h klubhűség....A mi Samunk meghal a csapatért ezt többször bizonyította.
Túlzásokba ne essünk. Emlékszem Eto'o-nak is olyan nyilatkozatára, ahol nyíltan kijelentette, hogy a Mallorca az ő "csapata", és a Barca csak egy nagyon jelentős állomás az életében. Most akkor ennyi erővel Eto'o-ra is rá lehetne húzni, hogy nem ér neki semmit a klubhűség.
És hadd emlékeztesselek egy nagyon apró dologra: Eto'o a Reál Madrid játékosa volt, és bár kerülővel, de a Barcában kötött ki. Nos, te meg azt mondtad, hogy Ibra simán átmenne a Barcából a Reálból. Kérdem én, mi lenne a különbség???

Szóval legyünk igazságosak, és ne húzzunk rá Ibrára olyat, amit Eto'ora is rá lehet húzni. (Csak ugye Eto'o esete pont szívünkhöz közel álló eset. Jobb, mintha a fordítottja lenne, de attól az még ugyanolyan "árulás").
Ez a klubhűség egy nem létező dolog az igazolt játékosoknál, és nem is érdemes rá hivatkozni. A klubhűségre csupán a katalán játékosokat, és az egyéb nemzetiségű saját nevelésű játékosokat kéne érteni, szerintem. Ráadásul a valóság is ezt mutatja.
Akkor ezek szerint te egyáltalán nem ismered az eto ügyet. Etot még a real úgy zavarta el a klubtól, míg Ibra úgy ment le, hogy cserben hagyta a klubját (bár sztem jól tette), de ég és föld a különbség a kettő között.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.05. 12:04:31

Cooltiszo írta:Titinho: egyértelmű interjúra ne nagyon számíts :) Nem fogják kiteríteni a lapjaikat, maximum ködösen, de eddigi szurkolói pályafutásom alatt sok nyilatkozatot olvastam, de mind csak ködösítés volt, vagy ha van is benne valami igazság, sok tényezős, hogy mi jön össze a terveikből, plusz hogy a piac milyen lehetőségeket kínál.
Ebben tényleg igazad van...
Akkor nincs más lehetőség mint olvasni a napi híreket és várni, hogy melyik az igaz és melyik nem. :)
Emlékszem, hogy Touré leigazolása előtt sem merült fel nagyon a neve, előtte voltak vagy 2-en 3-an, amikor egyszercsak berobbant a neve a katalán SPORT-on, következő héten már aláírt! :)

Nem lehet ezt kiszámítani...

Egyébként én személy szerint nem tudom, hogy mit gondoljak erről az Eto'o-Ibra esetleges cseréről...mármint, hogy mennyivel lenne-e nekünk jobb ha megválnánk Eto'otól és hoznánk helyette egy állat (szószerint ÁLLAT) Ibrahimovicot. De a szívem természetesen Eto'ohoz húz jobban. (mármint mint az egyik kedvenc játékosomhoz és nem úgy... :) )
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.05. 11:54:53

Titinho: egyértelmű interjúra ne nagyon számíts :) Nem fogják kiteríteni a lapjaikat, maximum ködösen, de eddigi szurkolói pályafutásom alatt sok nyilatkozatot olvastam, de mind csak ködösítés volt, vagy ha van is benne valami igazság, sok tényezős, hogy mi jön össze a terveikből, plusz hogy a piac milyen lehetőségeket kínál.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.05. 11:52:57

xbalix írta:Az ilyennek nem létezik az a szó h klubhűség....A mi Samunk meghal a csapatért ezt többször bizonyította.
Túlzásokba ne essünk. Emlékszem Eto'o-nak is olyan nyilatkozatára, ahol nyíltan kijelentette, hogy a Mallorca az ő "csapata", és a Barca csak egy nagyon jelentős állomás az életében. Most akkor ennyi erővel Eto'o-ra is rá lehetne húzni, hogy nem ér neki semmit a klubhűség.
És hadd emlékeztesselek egy nagyon apró dologra: Eto'o a Reál Madrid játékosa volt, és bár kerülővel, de a Barcában kötött ki. Nos, te meg azt mondtad, hogy Ibra simán átmenne a Barcából a Reálból. Kérdem én, mi lenne a különbség???

Szóval legyünk igazságosak, és ne húzzunk rá Ibrára olyat, amit Eto'ora is rá lehet húzni. (Csak ugye Eto'o esete pont szívünkhöz közel álló eset. Jobb, mintha a fordítottja lenne, de attól az még ugyanolyan "árulás").
Ez a klubhűség egy nem létező dolog az igazolt játékosoknál, és nem is érdemes rá hivatkozni. A klubhűségre csupán a katalán játékosokat, és az egyéb nemzetiségű saját nevelésű játékosokat kéne érteni, szerintem. Ráadásul a valóság is ezt mutatja.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.05. 11:51:48

albicelesteX írta:Titi!Véleményed szerint mi kezdődött el??Mármint a Moratti-Laporta ügyben!
Ha már engem kérdeztél akkor válaszolok neked!

Én személyszerint eddig nem nagyon hittem ebben az Ibra-ügyben, de azért a tegnap esti vacsora elég sok találgatásra ad okot. Én abban nem hiszek, hogy ők csak úgy ketten összejöttek egy baráti vacsira, megették a desszertet és aztán jóccakát. Szerintem volt ott egy szivarozgatás és egy kis Sangriázás is a vacsora után és ott akár puhatolózhattak is egymásnál. :wink:

Erre a vacsorára, ahogy már írtam jó példa a Galliani-Perez vacsora kedden este. Kedden este még tagadták, hogy Madridban lett volna, szerda reggel a Milan hivatalos honlapja már azt írta, hogy Perez beiktatási vacsoráján vett csak részt. És ők sem csak vacsoráztak, mint tudjuk. :)

Szóval lehet ebben valami, erre értettem, hogy valami elkezdődhetett kettejük között. De ebben az Eto'o+30 millióban ne higgyen szerintem senki, ezt egy olasz lap közölte le a hét elején (onnan vette át az európai sportsajtó), de mint tudjuk az olaszok szeretnek túlzásokba esni (néha nem is kicsit, mint pl. most).

De én még az átigazolási szezon kezdete előtt mondtam magamnak, hogy ÉN addig nem hiszek senkinek semmit, ameddig Pep vagy Txiki vagy valaki a klubtól nem nyilakozik valós tervekről, tényekről. Ez a hét elvileg annak a jegyében telt, hogy Pep és Txiki folyamatosan nézték a csapat körüli lehetőségeket, kikkel kell szerződést hosszabítani, kik távozzanak és az ő helyükre kik érkezzenek.

Az ilyen Machserano féle hírekre én pl. nem adok sokat, sőt szinte semmit. Nagyon sok kacsát írnak az újságok, minden nap felmerül egy új név és még csak 5 napja nyílt meg az átigazolási piac, és közben a kluból senki nem mondott egy büdös szót sem. Kivéve Laportát aki az egekig magasztalta Eto'o-t. :)

Szeptember 1. még messze van, addig még sokmindent fognak írni az újságok is, de én már nagyon várok egy interjúféleséget Peptől vagy Txikitől a jövő hétre, hogy tiszta vizet öntsenek a pohárba. :wink:

Adíos :!:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.06.05. 11:41:36

barca99 írta:
xbalix írta:Ennyi erővel cseréld le az egész keretet! :twisted:
Igen, a logika alapján jogos. :D

Csak azt mondom, ha Te azt mondod, hogy nem értek el semmit az itteniekhez képest, akkor én azt mondom, hogy akkor az érkezők meg feltehetőleg jobban hajtanának, hogy ők is elerjék ezeket. :)

Próbálok nem konzervatívan hozzáállni a a dologhoz, megvizsgálni a dolgokat több oldalról. Ha Pep és Txiki úgy gondolja frissíteni kell, én nem pánikolok egyből, hogy mi lesz most, hanem végiggondolni, megérteni (és általában ide is leírni) hogy mi miért lehet.
Igen általában én is így szoktam. Ribérynek örülnék, mert Henry már 32 lesz és a variációs lehetőségek is nőnének. Ibrának viszont, nem mert nem szeretem. Egy beképzelt gyerek, aki még asszem 1 fél éve azt nyilatkozta, h mind1 neki hogy a realban vagy a Barcában de itt is ott is szeretne játszani. Attól függ melyik hívja. Én ebből indulok ki, meg abból amit a Juventussal tett. Aki nem emlékszik, leírom, h amikor kizárták a Juvét, ő volt az első aki elhagyta a süllyedő hajót, és átigazolt a nagy rivális Interhez. Azt akarom ezzel érzékeltetni h sztem neki úgy néz ki semmi se szent, bátran menne a realhoz is, ha ott többet kap. Az ilyennek nem létezik az a szó h klubhűség, meg benne nincs olyan h már csak azért se igazolok olyan csapathoz ami a csapatom riválisa és amit a szurkerek utálnak. A mi Samunk meghal a csapatért ezt többször bizonyította. Hogy ugyanezt megtenné e a bosnyák-svéd arról finoman fogalmazva is erős kétségeim vannak...
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2009.06.05. 11:28:33

Sziasztok! Hát kíváncsi vagyok jön-e Ribery. Most ahogy így olvastam a cikket, semmi nem kizárt. BARCA FOREVER!!!!!!!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.05. 11:28:27

xbalix írta:Ennyi erővel cseréld le az egész keretet! :twisted:
Igen, a logika alapján jogos. :D

Csak azt mondom, ha Te azt mondod, hogy nem értek el semmit az itteniekhez képest, akkor én azt mondom, hogy akkor az érkezők meg feltehetőleg jobban hajtanának, hogy ők is elerjék ezeket. :)

Próbálok nem konzervatívan hozzáállni a a dologhoz, megvizsgálni a dolgokat több oldalról. Ha Pep és Txiki úgy gondolja frissíteni kell, én nem pánikolok egyből, hogy mi lesz most, hanem végiggondolni, megérteni (és általában ide is leírni) hogy mi miért lehet.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.05. 11:25:32

barca99 írta:azért kötve hiszem, hogy Eto'o-t és "Alves-t" adnánk Ibráért.
Hát igen...
Nagyon kíváncsi leszek ennek az ügynek a végére.
Ibra,mint már sokszor elmondtam egyénileg fantasztikus játékos,és Pep már tavaly is hozzá hasonló csatárt szeretett volna. Viszont emberileg ,amit az Interben mutatott az szánalmas. Viszont nem tudjuk,h Mourinho mennyire kezelte őt jól,mert azért Mourinho edzőben olyan,mint Ibra...

Na mind1.
Eto'o maradhatna,viszont gyanus ez a vacsora Laportaék között,szóval érdekes dolgok lesznek itt.
Esetleg ha itt lenne Ibra nem tudom milyen hatással lenne rá,hogy nem ő az első számú kis aranyfiú,illetve a megváltó.

Szeptember 1.-ig várjunk :)
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.06.05. 11:23:21

barca99 írta:
xbalix írta:Mér az Henry-Eto'o-Messi trió nem elég félelmetes? Ők már legalább nyertek is valamit! (BL, bajnokság)
Tehát akkor még egy érv, hogy sikerre éhes játékosok érkezzenek, nem? :roll:
Ennyi erővel cseréld le az egész keretet! :twisted:
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.06.05. 11:22:00

Nem igazán tartom valószínűnek, h idejönne Ibra.Az egyik ok, az az lenne, h most am is vita lesz Eto'o fizetése, körül, és sztem Ibrának még nagyobb lenne a bére, szóval abszolut átgondolatlan a transzfer.

A másik vonzata, talán az lehetne az ügynek, h Eto'o-ból pénzt akarnak csinálni, Ibra pedig Bl-t akar nyerni. :roll: De hát ez mind csak feltevés.

Most úgyis repkedni fognak a valenciai nevek, h végleg befuccsolt az elnökük(lemondott) és semmi pénzük nincs.Villa,Silva,Mata...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.05. 11:21:46

xbalix írta:Mér az Henry-Eto'o-Messi trió nem elég félelmetes? Ők már legalább nyertek is valamit! (BL, bajnokság)
Tehát akkor még egy érv, hogy sikerre éhes játékosok érkezzenek, nem? :roll:
Avatar
Nastradamus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.07.03. 09:23:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.05. 11:19:54

Én csak 1 dolgot nem értek!
Ha Laporta és Moratti csak baráti vacsorára ment akkor mi a fenének mentek öltönyben? Nem tehetik meg, h farmerban és ingben egyenek 1 jó kis steaket? Valami itt nekem bűzlik! És nem szeretném az ördögöt a falra festeni, mert gyűlölöm ezt a rengeteg pletykát, h ki hova igazol! Egyiknek sem hiszek amíg nem a játékos jelenti ki kerek perec!
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.05. 11:19:43

xbalix írta:Na mondok valamit. Nem hiszem h idejön Ibra! (Hál istennek) Elmondom még 1X miért! Az ő fizetése a legtöbb a világon, én úgy tudom 12 millió euró évente. Nálunk Messi keres a legtöbbet úgy 9 millióval. Nos ha idejönne Ibra, akkor 12 milliónál nem akar kevesebbet keresni. Most hogy nézne már ki h ő 12 millát rak el 1 évben, Messi meg 9et? Messié lesz az aranylabda (99%) és attól h idejönne Ibra attól ő maradna a legjobb játékosunk. Most akkor hogy is lenne, Messi fizetését CSAK azért megemelik mert az a szemét bosnyák nem éri be kevesebb pénzzel?
Ebben sem lennénk biztos. :) Nem hiszem, hogy csak a pénz számítana neki, hiszen akkor nem nyilatkozná, hogy unja a Seria A-t. Akkor unottan elfocizna az Interben, felvenné az évi 12 milliót és kész. Most viszont az igazoló csapatnál pattog a labda, mert Txiki mondhatja azt, hogy eljöhetsz ebbe a Barcába, de akkor viszont visszább kell venned az igényeidből. Ha valaki nem a pénz miatt, hanem a sikerek miatt játszik, akkor belemegy, mert így is bőven eleget keres ahhoz, hogy semmilyen anyagi gondja ne legyen. Ha meg kell a magas fizu, akkor irány a BL-nyolcaddöntő, és az olasz bajnoki cím. :)

Ja, és azon ne nagyon akadjunk már fent, hogy Eto'o meg 30 millió. Találkoztak az elnökök, Eto'o szerződése lassan lejár, Ibra komoly csapatba akar menni... ebből lehet kombinálni, de a 30 milliót valaki hasraütésszerűen kitalálta. Mivel kb. eurocentre ua. a piaci áruk, azért kötve hiszem, hogy Eto'o-t és "Alves-t" adnánk Ibráért.
Lezárt