Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2009.05.11. 15:55:48

Teljesen egyetértek Titinhóval,nagyon korekt irás.Grat :)
Előre a Kupákért :twisted:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.05.11. 15:29:14

Nem értem, hogy itt egyesek mit várnak a csapattól komolyan mondom... :?

Egy ilyen mocskosul kemény idegenbeli BL-elődöntő után, hogy-hogy nem vertük meg a Villarrealt is 6-2-re? Szégyellje magát mindenki! Pláne Eto'o, Messi és Pep! Lejátszottak kb. 60 meccset az évben és május közepén nem bírnak hajtani? Phúújjj!

Miről beszélünk emberek??? Itt néhányan annyira de annyira el vannak tévedbe,hogy az már fáj... Egy ilyen 3-4 hét után amin most átesett a csapat, most őszintén szólva csodálkozik itt valaki de őszintén, hogy tegnap a második félidő második felére már teljesen elfáradtak? Inkább gratulálni kell a srácoknak, hogy így át tudták vészelni, mert abban is biztos vagyok, hogy az utóbbi 1 hónapot a Barcán kívül senki, mégegyszer mondom SENKI nem tudta volna így megcsinálni! 2 kupában a döntőben vagyunk, 1 kupa medig a lábunk előtt hever. Kit érdekel, hogy tegnap nem nyertük meg? Megnyerjük majd most vasárnap...persze, én is örültem volna neki tegnap este, de már látszott a srácokon, hogy teljesen kivannak, pláne Messin! Plussz még a bíró is rátett egy lapáttal, amin már meg sem lepődtem az idei spanyol bíráskodást nézve. Abidal piros lapját ha nem törlik el, akkor itt nem csak a bírói testülettel, hanem az egész Szövetséggel bajok vannak... :? Na de Pep szavaival élve: Egyszer lent, egyszer fent...

Lehet, hogy Laportának is igaza lesz...így lehet, hogy jobban tudnak majd koncentrálni a Király-kupára is és nem a bajnokság megnyerésén fog járni az eszük! Mallorcán meg 20 perc alatt vágunk 2-t és el van intézva a meccs (sőt szerintem a Madrid nem nyer a Madrigalban, így már szombat este bajnokok leszünk), utána meg kb. másfél hetet pihenhetnek a kulcsjátékosok a BL döntőig. Közben lesz egy Osasuna elleni otthoni meccs, de azon tuti, hogy a "B" csapat fog játszani. Szinte már csak 2 meccse van a kulcsjátékosoknak (a két döntő) ebben a szezonban és hála az égnek a BL-döntőre tudnak egy kicsit pihenni.

Tényleg szörnyű, hogy néhány ember miket írkál ide tegnap este óta. Némelyiktől tényleg a gyomron kifordul... :?

De csak szidjátok Pep-et, meg Messi-t, meg Eto'o-t, meg még mittomén kit, attól jobb lesz biztos! :wink:

Szép volt fiúk! Szerdán hozzátok haza a kupát!
Visca el Barca! SOM-HI TOTS!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.05.11. 14:56:04

Na ha igaz az hogy a Chelsea saját magát verte meg akkor ez ránk hatványozottan igaz, régen el kellet volna dönteni a meccset a kiállítás előtt 4,5 gólal. Így pöröghetünk esetlegesen a depor ellen is aki jó formában van meg ugye hét közben a kupadöntő. Inkább átpihetünk itt 45percet hogy jövőhéten 90et kelljen hajtani. Nembaj nem játszunk elég meccset kell még egy-két sérülés. :roll: Hátha a béeldöntőn az Athletic játszhat. Miért kell felforgatni az egész csapatot meccsről meccsre? A Chelsea ellen is a jólmegszokott Xavi,Iniesta,Touré helyett felálltunk Keita,Busquets,Xavi trióval a támadósorban pedig Messi inkább középcsatárt játszott Eto'o jobbszélsőt Iniesta a kp pedig balszélsőt többekközt ennek is volt köszönhető az az impotens támadójáték. Még az ősszel ugye arra lett fogva ha Messi középen játszott akkor ugye pihentetik most pedig többet van középen mint szélen. A Madrid ellen sem voltam nagyon elájulva a két góljától igaz nem tolta rosszul de a madridi védelem gyakorlatilag megye 1 szintet hozta. Azóta, azelőtt a teljesítménye elég nagy 0. Talán a Bayern ellen nyujtott igazán magához méltó teljesítményt. Persze ez simán lehet fáradtság miatt. Emlékszem az ősszel volt egy kissebb sérülése a sérülés előtt ugyanilyen gyenge volt de miután 1-2 meccs mulva visszatért akkor megint zseniális volt. De kicsit Ronaldinho fílingem van. Eto'o-nál mégrosszabb a helyzet nem is tudom mikor játszott igazán jó meccset tegnap is koncentrálatlan volt méterekre pattant tőle a labda stb. Mindkettőre ráfér a pihenés. Ahogy Iniesta-ra is . Azt az egy pontot félgőzzel athleticel is megtudjuk szerezni és még az sem bizots hogy játszani kell érte ha a madrid koppan egyet vhol. De ha nem akkor nekünk mihamarabb meg kell nyernünk a bajnokságot.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.05.11. 14:49:36

Most néztem meg a tegnapi Nihat-színház ismétlését. Hát ha ez 11-es, akkor a Chelsea-nek valóban minimum 7-et be kellett volna fújni. Abidal mostanában nincs formában, de azért nem kellene még pluszba pályázatot is hirdetni, hogy ki tudja minél viccesebb körülmények között kiszórni. :(
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.05.11. 14:05:07

Bár az egyenlítő gól után kb. 30 másodpercig bosszankodtam, hogy ezt el....uk, de aztán hamar beláttam, hogy lehet jobb is ez így, kupatöntőben emiatt 2szer jobban fognak harapni a fiaink. Igazából csak azt az egyet sajnáltam, hogy nem otthon a közönségünk előtt lettünk bajnokok, ezen kívűl semmit sem vesztettünk tegnap. Sőőőt növeltük az előnyünket 1 ponttal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
fkincows
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.05.07. 09:19:14
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.11. 13:39:42

Szerencsétlen Abidalnak nincs szerencséje a bírókkal... Két meg nem adott gól? OK. De azért az elcsúszásért piros lap + tizenegyes?! No comment...
VISCA EL BARÇA!
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2009.05.11. 13:25:46

Ez a spori is hozta a szokásosnál gyengébb formát, de hogy csak a mi javunkra tévedett, az már nekem is sok volt. Abidalt ismét sikerült kiállítani úgy, hogy nem is csinált semmit. Meg nem adott meg egy szabályos gólt nekünk 3-1-nél. Lehet hogy sokat játszanak a sztárjaink, de amennyi helyzetet kihagyott most Messi és Eto az előbb utóbb megbosszúlja önmagát.
Megis lett az eredménye. A meccset simán hozni kellett volna, ez a Villareal ebben az évben amit focizott...
Sajnos a kiállítás után nagyon beálltunk védekezni, a középpálya semmi labdát nem tartott meg.
Majd a kövi meccsen bajnokok leszünk.
Hajrá BARCA
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.11. 11:01:53

barca0417 írta:egyfelől sajnálom, hogy nem lettünk bajnokok tegnap, hiszen hazai közönség előtt lett volna az igazi. Másfelől, a saját szempontomból, kicsit örülök, mivel nekem nincs sport 2-m csak sport 1, ezért még láthatom bajnokká lenni a Barcát.
(Tényleg, nem tudja valaki, hogy mi közvetíti a kupadöntőt?)
Te mázlista...a sport 1-en lesz, 21:30-tól a közvetítés. :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.11. 11:01:21

barca0417 írta:egyfelől sajnálom, hogy nem lettünk bajnokok tegnap, hiszen hazai közönség előtt lett volna az igazi. Másfelől, a saját szempontomból, kicsit örülök, mivel nekem nincs sport 2-m csak sport 1, ezért még láthatom bajnokká lenni a Barcát.
(Tényleg, nem tudja valaki, hogy mi közvetíti a kupadöntőt?)
szerda 22 óra, Sport1, nekem meg az nincs :(
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.11. 11:01:10

fcjoc írta:
Tököm tele van már a sérülésekkel...
akkor szerintem te még nem is tudod mik azok a sérülések. amikor a kezdő fele hiányzik - mert volt már olyan a 05-06 vagy a 06-07-es szezonba- na az a sérülés hullám. sorra dőltek ki a játékosok. meg amúgy is ez egy mikroszakadás.
Én csak 11 éve követem a Barca sérülési hullámait (is) :D , de hidd el, ezek mindig akkor jönnek, amikor a legfontosabb lenne a teljes kezdőcsapat épsége. Ez már csak így megy. Egyébként meg nem kell mindenki mást okolni a meccs "elúszásáért", kiengedtünk, kicsit nagyképűek is voltunk, emellett persze én is tomboltam, amikor a gólt nem adták meg.....Na de nincs veszve semmi, majd a következő fordulóban. Különben sem volt nálam a sálam, biztos azért nem nyertünk :S . A héten már viszont nem követem el ezt a hibát !!! :lol:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.05.11. 10:58:47

egyfelől sajnálom, hogy nem lettünk bajnokok tegnap, hiszen hazai közönség előtt lett volna az igazi. Másfelől, a saját szempontomból, kicsit örülök, mivel nekem nincs sport 2-m csak sport 1, ezért még láthatom bajnokká lenni a Barcát.
(Tényleg, nem tudja valaki, hogy mi közvetíti a kupadöntőt?)
Kép
feeder
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.16. 17:53:44

2009.05.11. 10:36:19

Sziasztok.Néztem a tegnap esti mecset,és egy kicsit csalódott is vagyok miatta.nem csak a bajnoki cím miatt,hanem a serülések,és a kiállítás miatt.Ini nagyon jól játszott megint csak.Dani góljának örültem a legjobban.

Visca el barca!!!!!!!!!!!!!!!!4
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.05.11. 08:45:55

Sztem Ini legkésőbb a BL döntőre felépül! Ha télleg mikroszakadás, az nem vészes és MAX 2 hét. De lehet h csak a 7en nem játszik. Az is benne van h nem kockáztatnak, mert nem lesz miért (mivel a kupában biztos nem játszik) és a BL döntőre fog visszatérni. A bajnokságot már nélküle is behúzzuk sztem, és így legalább pihenhet 1 picit!
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.11. 08:38:09

fcjoc írta:
Tököm tele van már a sérülésekkel...
akkor szerintem te még nem is tudod mik azok a sérülések. amikor a kezdő fele hiányzik - mert volt már olyan a 05-06 vagy a 06-07-es szezonba- na az a sérülés hullám. sorra dőltek ki a játékosok. meg amúgy is ez egy mikroszakadás.
Én már '97 óta tudom mik azok a sérülések a Barcánál. :D
Majd ma kiderül, mekkora is az a mikroszakadás. :?
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.05.11. 08:34:00

A bíró megfosztott minket a bajnoki címtől! Először egy SZABÁLYOS gólt nem ad meg, utána meg kiállítja Abidalt JOGTALANUL és még 11-es is... Hát kérem hazai pályán ez nekem sok!!! :? Pedig nagyon jó lett volna már most lezárni! 17 napunk lett vna még a BL döntőig, és a kupadöntő után már csak arra lehetett volna összpontosítani...
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.11. 08:16:07

Tököm tele van már a sérülésekkel...
akkor szerintem te még nem is tudod mik azok a sérülések. amikor a kezdő fele hiányzik - mert volt már olyan a 05-06 vagy a 06-07-es szezonba- na az a sérülés hullám. sorra dőltek ki a játékosok. meg amúgy is ez egy mikroszakadás.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.11. 08:07:42

ronalmartin írta:Basszus nagyon remélem hogy Iniesta a BL döntőre felépül :shock:
Tököm tele van már a sérülésekkel, nem tudom mennyi edzés van egy héten, de fáradtak a játékosok. Nem értem, minek kellett játszania a komplett kezdőcsapatnak, ahelyett, hogy pihennének. :evil:
Én ugyanis sokkal jobban tudom ezeket a dolgokat Pepnél és stábjánál. :D
ronalmartin
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.07.23. 09:09:21

2009.05.11. 07:02:40

Basszus nagyon remélem hogy Iniesta a BL döntőre felépül :shock:
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.05.11. 06:57:23

sztem rengeteg hibával vezette a meccset a spori. "végre" előjött a szokásos spanyolban nincs normális bíró. rendre rossul fújnak, lassan már a magyar bírók is jobbak. de az a baj, h a szokásossal ellentétban, most szinte csak a villareal javára tévedett! meg a rohatt bíró miatt nem ünnepelhettem igazán :evil: messit nem ártana vmikor pihentetni, ennyi labdát nem szokott elszórni azokkal a lökött cseleivel! sztem nagyon fáradt, jóformán végig játszott több hónapot. ezt senki se bírja. csak azért meg kellett volna nyerni, h pihenhessenek. xavin is vmi hasonló észleltem(lehet én látom rosszul) ő nem szokott így eladni labdákat, mint a 3. gól előtt, uígy tourénál. fáj a szívem, megérdemeltük volna a győzelmet, az ünneplést, a srácok pedig a pihenést!!! nade, legyünk mi a királyok: mestalla, megyünk!
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.11. 06:42:18

Fáradt a csapat. Messi is, fiatal még akkár mekkora spiler. De emiatt az X miatt továbbra sem lehet lezitani.Bizony egyetértek Hleb, Caseres, Bojan nem játszott eleget - most nem meri beállitani Őket. Szerintem minimum félidőben mind be kellett volna Őket hozni.
Fecó
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.05.11. 01:02:20

cruyff írta:Van egy fura érzésem. Ez legutóbb akkor jött elő mikor 12 ponttal vezettük a bajnokságot a real előtt. Mintha a spanyol bírók "viselkedése" megváltozna a Barca irányában ilyenkor... Az espanol elleni meccsünkön éreztem leginkább...most pedig, hogy már tulajdonképpen fogjuk a trófea fülét ez újra előjött... mintha valaki nagyon akarta volna ezen a meccsen, hogy a villarreal BL-ben induljon jövőre....
Szerintem csak szimplán béna volt a játékvezetés. A bírónak és a "jobbalsó" partjelzőnek 1-1 sorsdöntő hibája volt. Persze egy 11-est nekünk is be lehetett volna fújni, de azért az szerintem nem számít akkora hibának, mint amikor a semmiért adnak büntetőt + pirosat. Főleg, hogy Alves esete után mentünk tovább és még gólt tudtunk szerezni. Szóval eszembe nem jut, hogy a bíró szándékosan fújt ellenünk (vagy a Villarrealnak), egyszerűen balszerencsénk volt.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.05.10. 23:57:17

nem a bíróval kéne foglalkozni. az első és a harmadik gólhoz nem sok köze volt, ellenben a védőinknek annál inkább.
hol van az leírva, hogy 10 emberrek törvényszerűen gólt kell kapjunk?
miért nem tudnak a védők helyezkedni? Puyol hányadszorra [auto_cenzúra] az idényben?
miért kell szórakozni, cselezgetni, cipelni feleslegesen a labdát?
3-1 után a negyedik gót lmegszerezve lekellett volna zárni a meccset.
miért nem lehetett volna pár játékost végre pihentetni.
hihetetlen ,hogy szerencsétlen Cacares és Hleb mennyire keveset játszik.
de kezdhetett volna Bojan és Sylvinho is.
a kupa talán meglesz, de a Bl-ben félek egy zakótol.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.10. 23:49:13

Van egy fura érzésem. Ez legutóbb akkor jött elő mikor 12 ponttal vezettük a bajnokságot a real előtt. Mintha a spanyol bírók "viselkedése" megváltozna a Barca irányában ilyenkor... Az espanol elleni meccsünkön éreztem leginkább...most pedig, hogy már tulajdonképpen fogjuk a trófea fülét ez újra előjött... mintha valaki nagyon akarta volna ezen a meccsen, hogy a villarreal BL-ben induljon jövőre....
VISCA EL BARCA!
Avatar
dnske
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.08.25. 13:03:09

2009.05.10. 23:02:39

Én azóta szurkolok a Barcának amióta Sport1 közvetíti a La Ligát. Előtte, csak erősen szimpatizáltam velük, mert amikor kissrác voltam Magyarországon akkor még csak BL volt az M1-en meg VB, amire már emlékszem, meg arra a rongyosra nézett videókazettára, amin az utolsó BEK döntő volt fölvéve és a pár évvel idősebb szomszéd gyerek megmondta a tutit, hogy ez az igazi foci, neki meg a bátyja mondta.

Ez a ma esti nagyon nagy csalódás volt nekem. Egy pocsék hétvége után azt hittem, lesz valami jó, megörvendeztetnek, de nem :( És holnap reggel munkahelyen csak annyit mondhatok a szurkálódó kollégáknak, mint amivel az előző hozzászólásomat kezdtem.
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.10. 22:54:10

Ez a Forlán gyerek már múltkor is mondtam veszélyes lehet,de csak nevettetek....
Eto huzzzzzz bele!
Lezárt