A Magyar Barca B

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Scorpion
Capitá del Barça
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2006.07.10. 01:42:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.28. 18:28:02

Tavaszi Szurkolói Torna

Kedves csapatok!


Sok szeretettel várjuk a csapatokat az áprilisban ill. májusban megrendezendő Tavaszi Szurkolói Tornára. 2011. április 5-ig kérjük azon csapatok jelentkezését, akik szeretnének a tornán részt venni. A jelentkező csapatok számától függően lesz/nem lesz selejtező április közepén. (10 csapatig nincs selejtező) Azok a csapatok, amelyek télen a tornán a csoportjukban az első háromban végeztek (összesen hat csapat) biztosan nem kell selejtezniük, tehát egyből a résztvevői lesznek a főtáblának. Amennyiben ezen csapatok közül valamelyik nem jelentkezik, úgy a téli torna csoport negyedikjeivel kezdjük pótolni a helyüket. 2011. április 12-ig kell befizetni MINDEN CSAPATNAK a nevezési előleget. Akik eleve főtáblások, azoknak az előlege már a tornára megy. Ha lesz selejtező, akkor az onnan továbbjutó csapatoknak a főtáblához is kell előleget fizetniük a januári selejtező után.

További részletek:

Helyszín: TIPPMIX FUTBALLARÉNA XI. KER. FEHÉRVÁRI ÚT 126-128.
(Fehérvári út - Galvani út sarok, villamossal az Andor utcai villamosmegálló).
Időpont: Selejtező: 2011. április 16. A torna maga május közepén (valószínűleg V.21.-én) lesz.
Csapatok: 5+1 (egy csapatban maximum 12 játékos lehet)
Játékidő: 2 X 15 perc (a jelentkező csapatok számától függően változhat). A selejtezőn a játékidő eltérhet a főtábláéhoz képest.
Pálya: Műfüves, vonalas, kézilabdakapus
Nevezési díj: 18.000 Ft / csapat. (bírói díjat már tartalmazza)
A selejtezőre 13.000 Ft (bírói díjat már tartalmazza)
Az első három helyezett díjazott. (ez a selejtezőre NEM vonatkozik!)
I. helyezett csapat: Kupa, érmek, pezsgő, Lasergame játék részvétel, focilabda
II. helyezett csapat: Érmek, pezsgő, focilabda
III. helyezett csapat: Érmek, pezsgő
Különdíj: Gólkirályi cím


Jelentkezni lehet:
- E-mailen: hbfoci@freemail.hu
- Telefonon: Bede Viktor: 06-30-317-32-22, Szabó Bence: 06-20-998-31-78

A jelentkezéshez kell:
2011. április 5-ig csak a csapatkapitányok visszajelzése kell.
2011. április 6-tól lehet ténylegesen nevezni az előleg befizetésével, de csak azon csapatok számára, amelyek 2011. április 5-ig jelezték, hogy részt vennének a tornán!


2011. április 6-tól a nevezéshez kell:
- Csapatnév
- Csapattagok nevei, születési dátuma
- Csapatkapitány elérhetősége
- 10.000 Ft előleg 2011. április 12-ig (főtáblásokra és selejtezőkre egyaránt vonatkozik)
- A selejtező/torna napján a hátralékok.
- A selejtezőn túljutott csapatoknak a főtáblára is kell nevezni!
Ha egy szurkolói csapat A és B csapattal rendelkezik, továbbá ha az egyik ezek közül selejtezik, akkor max. 2 fő vehet részt a másik csapat selejtezőjén!

Természetesen a határidők lejárta előttig egy összegben is be lehet fizetni a nevezési díjat.

Csak azok a csapatok vehetnek részt a tornán, amelyek a jelentkezés feltételeit teljesítik.

A tornán a műfüves- és teremcipő használata engedélyezett! Stoplis cipő használata tilos!
A kapus kézzel és lábbal egyaránt játékba hozhatja a labdát. A kapusok átdobhatják a félpályát. Becsúszni tilos! A bedobás lábbal is elvégezhető!

A helyszínen levő értékekért a felelősséget nem vállaljuk!

Minden jelentkezőnek kötelessége a sportszerű magatartás!
Sportszerűtlen magatartást piros lappal vagy a csapat kizárásával büntetjük!

Mindenkinek kellemes sportolást kíván a HBF csapat!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2011.02.22. 13:52:59

Tim írta: Lefordítva:Sziasztok! Kérek mindenkit aki szeretne bekerülni a csapatba,keressen meg engem a csapatkapitányt,privátban.Tehát ne a topicban tegye.Ugyanakkor el kell mondanom,hogy a csapat nem tart edzéseket,sem gyakorló meccseket vagyis ha bekerül valaki,az rögtön élesben fog bizonyítani.Nem könnyű bekerülni,mivel a csapat egyfajta baráti társaságként is üzemel,ebből kifolyólag a foci tudás nem biztos hogy elsődleges szempont lesz az elbírálásnál. Köszönöm hogy elolvastátok!


Gondolom valami ilyesmit szerettél volna írni :lol:
Ennél jobban nem lehetett volna megfogalmazni :wink:
Jó volt látni titeket :!:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.20. 02:04:20

Bercy írta:Na mész Te a tudod hova... :lol: mindenkinek köszöntem, csak mindig pályán voltál... többször voltam én "nálatok" mint a "b"-sek közül bárki is nálunk!
Tudod,hogy csak húzlak Bercybá'.. :)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.02.19. 21:49:54

[quote="Perrero"][/quote]

Lefordítva:Sziasztok! Kérek mindenkit aki szeretne bekerülni a csapatba,keressen meg engem a csapatkapitányt,privátban.Tehát ne a topicban tegye.Ugyanakkor el kell mondanom,hogy a csapat nem tart edzéseket,sem gyakorló meccseket vagyis ha bekerül valaki,az rögtön élesben fog bizonyítani.Nem könnyű bekerülni,mivel a csapat egyfajta baráti társaságként is üzemel,ebből kifolyólag a foci tudás nem biztos hogy elsődleges szempont lesz az elbírálásnál. Köszönöm hogy elolvastátok!


Gondolom valami ilyesmit szerettél volna írni :lol:
Kép
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.19. 21:47:54

Na mész Te a tudod hova... :lol: mindenkinek köszöntem, csak mindig pályán voltál... többször voltam én "nálatok" mint a "b"-sek közül bárki is nálunk!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.19. 21:37:23

Bercy írta: mikor találkoztunk miért nem mondtad? 8)
..mert köszönni sem akartál..ez egyfajta apai figyelmeztetés volt,hogy ne oltsam le a csapatba jelentkezni vágyókat..értem én..így meg hogy mondjam? :P
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.19. 21:26:00

Saviola írta:szerelmem felétek teljes. 8)
mikor találkoztunk miért nem mondtad? 8)
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.19. 20:02:07

Perrero írta:csoport 3. hely

ha vki be akar kerülni írjon pü-t, de ha a topikba teszi paraszt leszek, bocs, ez van.. ilyen sz.r vagyok. volt pár jelentkező aki írt pm-t és írtam h bocs, tele vagyunk. én már csak ilyen sz.r paraszt vagyok... aki ismer az tudja h mi van, aki meg nem az k.rvára nem érdekel...

szerk.: a real meccses balfütyiskedésemért bocsánat, azon ment el a továbbjutás...
Nyilván rajtad ment el te suttyó,hagyjad már a hülyeséged. :evil:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.19. 08:09:04

na ma hajrá srácok, bassz.tok oda keményen mint legutóbb! :wink:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.19. 00:03:32

Bercy írta:A véleményemet írtam le, nem személyeskedtem, de át lehet jönni a másik topikba és olvasgatni, hogy hasonló kérdésekre milyen válaszok szoktak menni.
Általában Melkor intézi az ilyeneket (illetve hozzá irányítjuk), de kicsit másabb stílusban, mint ahogy azt Csongor teszi nem először, bár neki lehet, mivel ő a címvédő csapat csk-ja.

Elprat: ha valaki "hülye", nem kell lesüllyedni a szintjére.
Remélem -nem félre- érthető volt a hasonlat.
Én ez értem és megértem,de akkor miért engem kell oltogatni,ha a Csongor a fsz? :D

A személyeskedés rész meg kizárólag Andrisnak szólt.

Na mindegy,túl lett reagálva,FCBGabesztől elnézést kértem,ennyit a történetről,szerelmem felétek teljes. 8)
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.18. 21:22:07

A véleményemet írtam le, nem személyeskedtem, de át lehet jönni a másik topikba és olvasgatni, hogy hasonló kérdésekre milyen válaszok szoktak menni.
Általában Melkor intézi az ilyeneket (illetve hozzá irányítjuk), de kicsit másabb stílusban, mint ahogy azt Csongor teszi nem először, bár neki lehet, mivel ő a címvédő csapat csk-ja.

Elprat: ha valaki "hülye", nem kell lesüllyedni a szintjére.
Remélem -nem félre- érthető volt a hasonlat.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2011.02.18. 19:10:52

Tudom a kutyát nem érdekli a véleményem, de le kell írjam először tök normálisan válaszolt Savi.
Utána jött ez a nonszensz baromság amit írt, mert hát mit írjon: hülye kérdésre hülye választ, nem?
Lehet volt éle annak a hsznek, de ne tegyünk már úgy mintha ezelőtt sosem fordult volna elő,sokkal gázabb szösszeneteket is láthattunk már itt, nyilván nem rutinos fórumozó az illető, de mindig mindenhol el van mondva,le van írva: "olvass vissza/utána ne csak az uccsó kettőt mert sok esetben feleslegesen kérdezel"
Bolhából elefánt lett, ez nem lánynevelde így az én hszemről csak annyit hogy beszakadtam mekkora hülye ökrök ezek, azért írtam amit és még kacsintósat is (nem pedig sokkot kapósat) nyomtam ennek nyomatékosítására,písz
:wink: :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2011.02.18. 18:56:02

Annyit szeretnék hozzátenni a történethez, hogy FCB.Gabesz pár héttel ezelőtt az A topicban jelentkezett, majd ezután pm-ben egyeztettem vele.
Sajnos, illetve szerencsére erre a szurkolói tornára most szépen összegyűltünk, ezért nincs rá mód, hogy ezen a tornán mi kipróbáljuk.
Ezért javasoltam neki - a korábban rendszeres B csapatos (nálunk is előfordul...) emberhiány miatt - hogy keresse meg Perrerot pm-ban vagy beszéljen Viktorral, hogy, jöhet-e most a B csapathoz.
Azt mondjuk el kell ismerni, hogy nem volt túl szerencsés Gabesztől, egy egyszavas "beférnék?" indítás, ennek ellenére, ez első ironikus válasz után lehetett volna vele normálisan is kommunikálni.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.18. 18:31:33

Andris írta:Dehogynem vártál, nem törekszem egyetemes népszerűségre, pláne nem egy fórumon, de te ráadásul nem csak monitoron láttál vissza, pedig még itt is tudják a legtöbben hogy nem vagyok egy utolsó szemét.

miután sokan megjegyezték, 1 darab tőmondatokban, hogy ezt nem kéne, egy 'bocs, nem gondoltam komolyan' épp elég lett volna. A többinek semmi értelme, ha elolvasnám szerintem csak tovább romlana a kép, az meg kinek hiányzik. A pályán előbb-utóbb úgyis találkozunk, nem hiányzik nekem hogy egy fórum alapján ítéljek meg embereket. Már így is kár ezért.
Nekem aztán tök8 meddig romlik,max. neked lesz fáradtságos sorszámot tépni,s beállni a sorba a többi fanom mögé. ;)

Nekem senkivel semmi bajom,pontosabban nem érdekel igazán,csak az azért zavar,ha elkezdenek személyeskedni,még a fórumon is.

De ez már túl van beszélve csöppet,kedvem is elment az írogatástól,meg amúgy sem szoktam,csak most ez szúrta a szemem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.18. 18:22:06

Dehogynem vártál, nem törekszem egyetemes népszerűségre, pláne nem egy fórumon, de te ráadásul nem csak monitoron láttál vissza, pedig még itt is tudják a legtöbben hogy nem vagyok egy utolsó szemét.

miután sokan megjegyezték, 1 darab tőmondatokban, hogy ezt nem kéne, egy 'bocs, nem gondoltam komolyan' épp elég lett volna. A többinek semmi értelme, ha elolvasnám szerintem csak tovább romlana a kép, az meg kinek hiányzik. A pályán előbb-utóbb úgyis találkozunk, nem hiányzik nekem hogy egy fórum alapján ítéljek meg embereket. Már így is kár ezért.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.18. 18:15:48

Andris írta:El se olvasom, a mennyiség alapján nyilván ugyanaz a flegma baromkodás mint az előző kisesszéd. Vegyetek vissza és nem pampog majd senki. Bár ha mentek a zártba intézni a dolgaitokat, akkor ti is örülhettek és mással se takarítjátok fel topikot.

Csongor, írj egy listát a játékosok meg a fórumon regisztrált szurkolók felhasználójáról, h adjak nekik jogot a topikhoz.
Na ez a baj,látod,hogy ennyibe sem veszel,hogy elolvasd,amikor szerintem tök normális lett. 8)

De hát,ennyit rólad,többet amúgy sem vártam. :shock:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.18. 18:12:53

El se olvasom, a mennyiség alapján nyilván ugyanaz a flegma baromkodás mint az előző kisesszéd. Vegyetek vissza és nem pampog majd senki. Bár ha mentek a zártba intézni a dolgaitokat, akkor ti is örülhettek és mással se takarítjátok fel topikot.

Csongor, írj egy listát a játékosok meg a fórumon regisztrált szurkolók felhasználójáról, h adjak nekik jogot a topikhoz. Szal mindenki akit oda akartok.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.02.18. 18:17:39-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.18. 18:04:27

Andris írta:Egyrészt kaptok egy zárt topikot. Kérnék egy névlistát hozzá.
És ha akarjátok ezt a régit még archiváljuk is, h az inaktív topikba se kérdezzen senki.
Másrészt Saviola:
Talán azért röpült rá mindenki a kis kedvességeitekre, mert nehéz volt viccnek felfogni. Ahogy elnézem ez nem merült fel benned.
Kiszabott izgalmas életed lehet, ha már az untat, hogy az évente 3szor(?) előforduló torna alkalmából 3 darab 'Bocs, zárt körű fociról van szó, csak az Eurobarca volt oly kedves saját topikot biztosítani nekünk' mondatot kéne bepötyögnöd (egyébként nyilván egyet sem kell miután nem téged szólít meg, bárki is).

Az pedig nem moderátori feszítés, hogy ha valaki fennakad a gyökérségen, ez a normális emberi reakció.
Ha van is valami fajta kép rólad az emberekben, az nyilván nem szakad össze két hozzászólástól, de ha utána még így tolod tovább, akkor jó úton haladsz.

Emellett pedig nyilván teszek erre az egészre, de nem is én voltam az aki egy szimpla bocs helyett inkább oldalnyi gúnyolódást bökött ide adaléknak.
Csináltok amit akartok.
Andris,most őszintén,a második hszemet te egy percig is komolyan vetted?Őszintén fel sem merült bennem,hogy azt bárki is komolyan veszi,s ekkora hiszti lesz belőle.Hidd el,ha ez tudom,nem írok semmit.
Emellett a srác sem vette komolyan,állítása szerint,szóval,nem tudom miről van szó.Az egy dolog,hogy a Csongor átlépett egy határt,de engem miért kell ezzel egy kalap alá venni?Na,mindegy,már unom a dolgot,szóval off.

DE:
Személyeskedtem?Írtam,hogy Andris,minek szólsz bele,amihez semmi közöd?Nem.Azt írtam,hogy felesleges volt egy ilyen jellegű vitába,ami nem offtopic,ugyanis a csapatról szól,belekeverned a moderátori ,,hatalmad"..meg így lesz bezárva,úgy lesz bezárva.Ennek volt értelme?Nem.Írd le,hogy parasztnak tartod a reakciót,okés,ez a te véleményed,tiszteletben tartom,de hogy itt fenyegetőzöl azért az elég szélsőséges,vagy csak nekem sok,mert énkicsipónimon nőttem fel,nem tudom.

Erre te megjegyzést teszel az életemre,meg legyökerezel,aztán meg kioktatsz?:D Kicsit szállj vissza a földre kérlek,mert kicsit túllövöldözöl a célon.

Ebben a topicban kb. évente 3-szor van beszélgetés,amikor egyeztetjük a tornát,valamint utána,tapasztalat megosztás céljából,azon kívül halott az egész.Na most,ha 3-szor nézel be,akkor 3-szor meg pont unalmas ugyanazt olvasgatni,s szerintem érthetően leírtam miért.Már az elsővel közölve lett,hogy nem kell új ember,köszi,a másodikkal is közölve lett,a harmadikkal is..akkor ezt miért nem lehet felfogni?Miért nem lehet kicsit utánanézni annak,hogy mi a szitu,miről szól ez az egész,kik,mikor,miért játszanak,VAN-E TEGFELVÉTEL?Ehelyett valaki bejön,és ennyi: jöhetek?Ne haragudj,de ez engem zavar,így 500szorra.S ehhez képest nem írtam le a srácnak,hogy haljon éhen.Ironizáltam két sort,ti meg már sortűz elé állítanátok.S akkor csodálkozol a gúnyolódáson?:D

Ha meg beleszarsz,akkor miért irkálsz még,s miért játszod a szegény ártatlanok védőszentje szerepet?Akkor szarj bele,s nem kell beleszólni alapból.Mert te beleszarsz.

Ha meg nem,s igényed van arra,hogy engem leolts,akkor vállald fel,s lehet vitatkozni,talán értelmesen is,talán,bár azok után,hogy az én életem milyenségéről alkotsz véleményt,lehet,hogy ez nem fog menni. :(

Száz szónak is egy a vége,a személyeskedésből vegyél kicsit vissza,a srác meg tőlem csinál amit akar. ;)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.18. 16:29:29

Egyrészt kaptok egy zárt topikot. Kérnék egy névlistát hozzá.
És ha akarjátok ezt a régit még archiváljuk is, h az inaktív topikba se kérdezzen senki.
Másrészt Saviola:
Talán azért röpült rá mindenki a kis kedvességeitekre, mert nehéz volt viccnek felfogni. Ahogy elnézem ez nem merült fel benned.
Kiszabott izgalmas életed lehet, ha már az untat, hogy az évente 3szor(?) előforduló torna alkalmából 3 darab 'Bocs, zárt körű fociról van szó, csak az Eurobarca volt oly kedves saját topikot biztosítani nekünk' mondatot kéne bepötyögnöd (egyébként nyilván egyet sem kell miután nem téged szólít meg, bárki is).

Az pedig nem moderátori feszítés, hogy ha valaki fennakad a gyökérségen, ez a normális emberi reakció.
Ha van is valami fajta kép rólad az emberekben, az nyilván nem szakad össze két hozzászólástól, de ha utána még így tolod tovább, akkor jó úton haladsz.

Emellett pedig nyilván teszek erre az egészre, de nem is én voltam az aki egy szimpla bocs helyett inkább oldalnyi gúnyolódást bökött ide adaléknak.
Csináltok amit akartok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.18. 15:36:32

Azért,mert miattad megbántották az érzékeny lelkem,s mindenki utál. :(

Vicces,hogy nem sértettelek meg,de mindenki supermankent akart megmenteni,pedig én csak vicceltem :'(

Nem menj el,hiányozni foogsz! :(

:twisted:
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.02.18. 15:17:45

Saviola írta:Bocsánatot kérek,nem akartam megsérteni senkit,s nyilván nem gondoltam komolyan..mármint ezt ->
Saviola írta:Ez egy zárt közösség,amely 15 évente választ új tagot,azt is egy olyan rituálé keretében,ahol emberek halnak véres halál.Meg utálunk is.
Ha ezt bárki is komolyan vette,esetleg sértőnek találta,azt őszintén sajnálom.(magát az embert is..)

Viszont az már elég unalmas,hogy kb. minden torna előtt ír ide valami teljesen noname arc,hogy jöhetne-e.

A Csongor a csapatkapitány,írsz neki egy pü-t,egyeztettek,aztán lesz valami..de ha látod,hogy már megvagyunk,s nincs kiírva a topic mellé 80-as betűmérettel,hogy ÚJ JÁTÉKOST KERESÜNK! vagy nem írja be ide senki, hogy ,,..mivel a csapattagok közül sokan nem érnek rá,ezért szívesen látunk új arcokat a torna erejéig,esetleg hosszútávra..",akkor mi a búbánatos fszomert kell ide állandóan írogatni,hogy jöhetek?Nb1-ben vagyok gólkirály,csak fejjel érek a labdához,s seggel szerzek gólt..mert ez már őszintén felbsz.

Nem én vagyok a csk,semmi közöm a csapat jövőjéhez és a csapattagok személyéhez,sőt beleszólásom sem volt\van\lesz abba,hogy ki,mikor,miért jön a csapatba,ennek következtében nem tisztem ezt eldönteni.Szóval tőlem akár jöhet az erurobarca összes 3 hszes jogabonito királya,majd max. nem ülünk egymás mellé..Viszont véleményem had legyen erről az állandó önkéntes jelentkezéshajlamról..

S ha ezért én lettem a paraszt,bunkó,kiszorító,sz.r,szemét,szaralak,s bárkiben is ezért a két hszért dőltek össze a rólam felállított ideálok,akkor azt sajnálom,de kajakra.

..s ha FCBGabesznak meg miattam kell pszichológushoz járnia,vagy esetleg az öngyilkosság gondolatával is barátkozik a hszeim miatt,akkor majd küldök neki egy gyümölcskosarat mérhetetlen sajnálatom jeléül.

Andris,a te moderátori feszítésed meg szerintem teljesen felesleges volt.

Jöhettek dobálni szombaton :*


most am te mért vagy felháborodva?engem aztán nem sértettél meg,mármint ha ez az akart lenni,de am ezzel csak magadról formálsz rossz képet,csak megkérdeztem teljesen normálisan,hogy jöhetek- e focira. többet nem írok ide,majd megvárom míg lesz hely a A-ba, nem kell a műsor. peace
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2011.02.18. 13:12:31

Bocsánatot kérek,nem akartam megsérteni senkit,s nyilván nem gondoltam komolyan..mármint ezt ->
Saviola írta:Ez egy zárt közösség,amely 15 évente választ új tagot,azt is egy olyan rituálé keretében,ahol emberek halnak véres halál.Meg utálunk is.
Ha ezt bárki is komolyan vette,esetleg sértőnek találta,azt őszintén sajnálom.(magát az embert is..)

Viszont az már elég unalmas,hogy kb. minden torna előtt ír ide valami teljesen noname arc,hogy jöhetne-e.

A Csongor a csapatkapitány,írsz neki egy pü-t,egyeztettek,aztán lesz valami..de ha látod,hogy már megvagyunk,s nincs kiírva a topic mellé 80-as betűmérettel,hogy ÚJ JÁTÉKOST KERESÜNK! vagy nem írja be ide senki, hogy ,,..mivel a csapattagok közül sokan nem érnek rá,ezért szívesen látunk új arcokat a torna erejéig,esetleg hosszútávra..",akkor mi a búbánatos fszomert kell ide állandóan írogatni,hogy jöhetek?Nb1-ben vagyok gólkirály,csak fejjel érek a labdához,s seggel szerzek gólt..mert ez már őszintén felbsz.

Nem én vagyok a csk,semmi közöm a csapat jövőjéhez és a csapattagok személyéhez,sőt beleszólásom sem volt\van\lesz abba,hogy ki,mikor,miért jön a csapatba,ennek következtében nem tisztem ezt eldönteni.Szóval tőlem akár jöhet az erurobarca összes 3 hszes jogabonito királya,majd max. nem ülünk egymás mellé..Viszont véleményem had legyen erről az állandó önkéntes jelentkezéshajlamról..

S ha ezért én lettem a paraszt,bunkó,kiszorító,sz.r,szemét,szaralak,s bárkiben is ezért a két hszért dőltek össze a rólam felállított ideálok,akkor azt sajnálom,de kajakra.

..s ha FCBGabesznak meg miattam kell pszichológushoz járnia,vagy esetleg az öngyilkosság gondolatával is barátkozik a hszeim miatt,akkor majd küldök neki egy gyümölcskosarat mérhetetlen sajnálatom jeléül.

Andris,a te moderátori feszítésed meg szerintem teljesen felesleges volt.

Jöhettek dobálni szombaton :*
Lezárt