Olimpia 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.08.11. 17:18:18

OLIMPIA: Szávay drámai csatában búcsúzott a Pekingi egyestől!!!!

=(
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.11. 17:12:17

Pff...

Magyarország-Brazilia 28-28 női kézi :shock:

Egri se értette,én sem, egyrészről brazil kapús nem normális,másrészről bírók sem. De ez gyenge kifogás,egy ilyen lol csapatot verni kell,éremről ezekután nem is álmodok,egyszerűen nem elég erős a keret.

Hát én a végén nem örültem ennyire,legyintettem volna csajok helyében. Ugrálnak mintha érmet nyertünk volna.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.11. 17:05:10

Unoooooooooooooooooooom.

Vitázzatok oldalakon,nagyon érdekes. Szávay idén nem úgy teljesít,ami a tavalyi teljesítménye alapján ELVILEG elvárható lett volna. Pont. Nem kell szidni, attól még fantasztikus dolog,h ott van a legjobb 20ban. Tartósan. IGaz,ebben az évben ezért nem sokat tett,de attól még bízok benne,h legyőzi a félelmét,mert teniszezni nem felejtett el, fejben dől el minden.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:50:39

Varga Tamás írta:
Rivaldo11 írta:Nem hiszem hogy rossz névvel hozakodtam volna. Olyan országban biztosan nem tudják, ahol nincs komoly vizilabdasport. Na mármost 6-8 országot leszámítva sehol nincs komoly vizilabda-belterjes az egész.
Ennyi erővel jó néhány, ill. majd mindegyik sportág belterjes.
Nem nem.Ki kell mondani: Inkább az un. magyar sportágak belterjesek. A vizilabda komolyan hány országot érint??? ötöt? Talán. A labdarúgás, a tenisz, a kézilabda, a kosárlabda vagy a jégkorong-ezek népszerűbb, nagyobb tömegeket vonzanak igazi világsportágak. Ezek belterjesek lennének? Ha a világot egy szűk körnek tekintjük, akkor igen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:36:55

Rivaldo11 írta:Nem hiszem hogy rossz névvel hozakodtam volna. Olyan országban biztosan nem tudják, ahol nincs komoly vizilabdasport. Na mármost 6-8 országot leszámítva sehol nincs komoly vizilabda-belterjes az egész.
Ennyi erővel jó néhány, ill. majd mindegyik sportág belterjes.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:35:20

Nem hiszem hogy rossz névvel hozakodtam volna. Olyan országban biztosan nem tudják, ahol nincs komoly vizilabdasport. Na mármost 6-8 országot leszámítva sehol nincs komoly vizilabda-belterjes az egész.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:33:33

Rivaldo11 írta:Tökmindegy. Elég ha átmész a határon (nyugat felé) és kiejted Kásás nevét. Nem fogják tudni, kiről van szó. Ami pedig a felhozott sportokat illeti, azok is beletartoznak abba a körbe. ahová a Kajak -kenu. Nem világsport, bár a rögbi-érthetetlen módon-egyre népszerűbb, 70-80.000 embert a lelátóra ültet. Ez azért valami.
Ezt cáfolom. Szerintem, Olaszországban sokan tudják, ki az a Kásás. Ezt személyesen is alátámaszthatom. Pont rossz névvel hozakodtál elő.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:32:03

Ja, és még valami. Mielőtt megkapnám bárkitől, hogy én Szávay-ellenes vagyok, nem így van. Ha tehetem, minden meccsét megnézem. Ugyanis fanatikusan szeretem a teniszt. A nagy Grand Slam tornákról szóló közvetítést egész nap elnézem. Volt, hogy kivettem egy hét szabadságot, hogy a RG második hetének meccseit élvezhessem. És, akik ismernek, tudják: a Hazám mindennél fontosabb, egy-egy meccs alatt - legyen vízilabda, kézilabda, vagy bármilyen magyar sportoló - az érzelmi skála minden formáját tudom produkálni. De volt, hogy a távirányító, a vizes pohár bánta a rossz eredményt, vagy egy fájó vereséget. Szávaynak is nagyon drukkolok, de nem látom, hogy ő bízna magában. nem látom, hogy tenne valamit sorsának jobbra fordításáért. és igen, a magyar sportsajtó is hibás. egyik percben istennő, utána meg hamut szórnak a fejére, és sárba tiporják.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:31:09

Tökmindegy. Elég ha átmész a határon (nyugat felé) és kiejted Kásás nevét. Nem fogják tudni, kiről van szó. Ami pedig a felhozott sportokat illeti, azok is beletartoznak abba a körbe. ahová a Kajak -kenu. Nem világsport, bár a rögbi-érthetetlen módon-egyre népszerűbb, 70-80.000 embert a lelátóra ültet. Ez azért valami.
Rivaldo-A Legnagyobb.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.08.11. 16:26:43

Én a vitátokban kb. kettőtök között állnék, de Rivaldo11, könyörgöm, bármely más nemzetet felhozhattál volna, miért pont a debil angolokat? :lol: Szerintem sok sportágat sem ismernek, nemhogy más nemzet sportolóját!
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:25:53

Rivaldo11 írta:Ha értékelünk, ne feledkezzünk meg sportágaik különbségéről, mert a teniszben ilyen szemmel nézve Max. Federer teljesített úgy, ahogyan Kovács Kati...Mellesleg Angliában jártam egy hétig tavaly, akkor beszélgetéseim során a sportról is szó esett. Megemlítettem a vizilabdát, mint nemzeti sportunkat. Azt sem tudták miről beszélek. Gondolom a többi "magyaros sportágunkkal is hasonló lehet a helyzet...Na de mindegy. Abban reménykedem, hogy Kovács Kati-ha már róla volt szó-megkezdi az újabb kiló kenyér lerakását az asztalra, ennek mindannyian örülnénk, Szávay pedig beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert abban azért igazad van, hogy ha tartósan ott akar lenni a legjobbak között, akkor stabilabban kell játszania, és igenis hozni kell a meccseket. Reméljük ez be is következik.
Ez fordítva is igaz. Az angolok nemzeti sportjai közül a krikettről tudnál valamit mondani? Hát, én nem. A lovaspóló vajon hány ember fantáziáját mozgatja meg a világban, vagy itthon? Szerintem, a két kezem elegendő ennek számbavételére. Vagy a rögbinek, vajon milyen ismert angol sztárjait tudnád felsorolni, akiket Londonban kívülről fújnak, de Dunkerque-ben még a nevét sem hallották. Vagy csak tudatlanokkal beszélgettél. :lol:
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:22:38

Ha értékelünk, ne feledkezzünk meg sportágaik különbségéről, mert a teniszben ilyen szemmel nézve Max. Federer teljesített úgy, ahogyan Kovács Kati...Mellesleg Angliában jártam egy hétig tavaly, akkor beszélgetéseim során a sportról is szó esett. Megemlítettem a vizilabdát, mint nemzeti sportunkat. Azt sem tudták miről beszélek. Gondolom a többi "magyaros sportágunkkal is hasonló lehet a helyzet...Na de mindegy. Abban reménykedem, hogy Kovács Kati-ha már róla volt szó-megkezdi az újabb kiló kenyér lerakását az asztalra, ennek mindannyian örülnénk, Szávay pedig beváltja a hozzá fűzött reményeket, mert abban azért igazad van, hogy ha tartósan ott akar lenni a legjobbak között, akkor stabilabban kell játszania, és igenis hozni kell a meccseket. Reméljük ez be is következik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:14:39

Rivaldo11 írta:Tamás: Légy erős. Kovács Katit az USA-ban szerintem senki sem ismeri. Szávayt ismerhetik a teniszrajongók, hisz én is ismerem a női mezőnyt, pedig messze nem vagyok fanatikus. De a tenisz világsport, teniszrajongóból pedig több akad kicsivel mint Kajak-kenu szurkolóból.
Az pedig, hogy ki tett többet a magyar sportért, a nemzet hírnevéért...Puskás például egyetlen vb-t sem nyert...Valami keveset mégis tett azért a bizonyos hírnévért... Ezzel a szemlélettel semmire sem megyünk tehát. nem minden sportágban lehet 23 aranyat nyerni.
Kovács Katit az USA-ban biztos, hogy ismerik. A sportberkekben biztos.
És Szávay eddig hány világbajnokságnak megfelelő versenyen lett első? Egyen sem, és soha nem is lesz.
És mondtam, nem az érdekel, hogy az USA-ban mennyi a teniszrajongó, és mennyi a kajak-fan. hanem az, hogy itthon, mennyit tett le a Nemzet asztalára. Ha Kovács Kati egy egész kenyeret, akkor Szávay max. egy fél kiflit.
Azért Puskás nyert egy olimpiát, egy VB-ezüstöt, lőtt 83 válogatott meccsén 84 gólt, kenterbe vertük a fél világot. Mert ő sem a Realban lett sztár, nem ott lett ismert focista. hanem itthon, magyar színekben.
És igen, nem minden sportágban lehet 23 aranyat nyerni. De csak egy versenyző van ebben a sportágban, aki nála többet nyert a világon. Birgit Fischer, de őt is le fogja körözni nem sokára.
A vita akadémikus jellegű, úgy sem fogunk közös nevezőre jutni. Nálam, a szó klasszikus értelmében, Kovács Kati sztár, Szávay Ági - még - nem az. De, lehet.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:13:45

Persze hogy megdolgozott, és abban is biztos vagyok, hogy kevesebbet kapott érte. De hát a sportágaknak is megvan a maguk rangsora-ezt az eladhatóság, és az érdeklődés szabja meg-, ami a benne rejlő pénzen meg is látszik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
>BlAuGrAnA HeArT<
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.08.07. 15:06:38
Tartózkodási hely: Presidente del Barca :)

2008.08.11. 16:11:11

Rivaldo11 írta:Tamás: Légy erős. Kovács Katit az USA-ban szerintem senki sem ismeri. Szávayt ismerhetik a teniszrajongók, hisz én is ismerem a női mezőnyt, pedig messze nem vagyok fanatikus. De a tenisz világsport, teniszrajongóból pedig több akad kicsivel mint Kajak-kenu szurkolóból.
Az pedig, hogy ki tett többet a magyar sportért, a nemzet hírnevéért...Puskás például egyetlen vb-t sem nyert...Valami keveset mégis tett azért a bizonyos hírnévért... Ezzel a szemlélettel semmire sem megyünk tehát. nem minden sportágban lehet 23 aranyat nyerni.
Persze h nem. De azért picit jobban megdolgozott mint ez a kislány. És néhány száz(?)millió forinttal kevesebbet is kapott érte.
"Si estirem tots ella caur&i molt de temps no pot durar, segur que TOMBA, TOMBA, TOMBA, ben corcada deu ser ja".
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 16:07:39

Tamás: Légy erős. Kovács Katit az USA-ban szerintem senki sem ismeri. Szávayt ismerhetik a teniszrajongók, hisz én is ismerem a női mezőnyt, pedig messze nem vagyok fanatikus. De a tenisz világsport, teniszrajongóból pedig több akad kicsivel mint Kajak-kenu szurkolóból.
Az pedig, hogy ki tett többet a magyar sportért, a nemzet hírnevéért...Puskás például egyetlen vb-t sem nyert...Valami keveset mégis tett azért a bizonyos hírnévért... Ezzel a szemlélettel semmire sem megyünk tehát. nem minden sportágban lehet 23 aranyat nyerni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 16:00:29

Balinho írta:
Balinho írta:Ami tény, Szávay reálisan nincs benne a világ 25 legjobb teniszezője között.
Az is hogy hatalmas sztárnak lett kikiáltva, amiről nem ő tehet, sokkal inkább az hogy a magyar tenisztársadalom olyrégóta vár egy olyan játékosra akivel komolyan lehet számolni. Ebből kifolyólag viszont hatalmas terhet raktunk a vállára, amelyet látnivalóan nem bír el. Hazai pályán játszott a kínai, akivel szerintem azonos képességű. Hatalmas meccset játszottak és óriási csatában nüanszokon múlott, végül veszített.

A mai teljesítményére szerintem büszke lehet. Erre képes reálisan, nem pedig arra, hogy rendszeresen elverje a TOP 10eseket. Ettől még nem sz*r, nem rossz ember, egyszerűen nem az a játékos aki minden Grand Slamen fixen ott van a legjobb 8/16 között.
Szerk: Jóisten tudja mikor volt utoljára teniszezőnk olimpián.
4 éve.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 15:59:22

Rivaldo11 írta::lol: Mi az, hogy "sztárt kreáltak"? Azok a "kreált sztárok a tv2-n, meg a retekklubbon láthatóak-ezért nem is nézem ezt a két adót már évek óta. Szávay egy olyan sportágban a 14. a világon, ami világszerte elismert, és nézett szemben a vívással, kajak-kenuval, öttusával meg a vizilabdával, akik sztárjairól nyugaton-egy szűk körtől eltekintve- azt sem tudják kicsodák. A tenisz sajnos ilyen játék, néha nűanszok döntenek, mint ma is. Ettől függetlenülmeg kell becsülnünk Ágit, és bíznunk kell benne. Nincs túl jó éve, de még rengetegszer bizonyíthat.
Engem a külföld véleménye nem érdekel. Számomra Kiss Gergő, Kovács Katalin, Cseh Laci, Vörös Zsuzsa ezerszer nagyobb sztár, mint Szávay. És azt ne mondd, hogy a vízilabdásokat, kajakosokat a kutya sem ismeri külföldön. Ha nem ismernék őket, akkor Kolonics halálakor a világ legnagyobb orgánumai nem hozták volna le fő hírként. És nemcsak a sportlapokra gondolok. És nem hinném, hogy az USA-ban Szávayt jobban ismerik, mint Kovács Katit, vagy Cseh Lacit. Sőt.
És, igen. Szerintem, sztárt kreáltak belőle. Most nem az elcsépelt magyar szóra gondolok, hanem annak klasszikus formájára. Volt tavaly egy jó éve, a csapból is ő folyt, az idén meg - képletesen - kiesik a kezéből az ütő. És a magyar mentalitást ismerve, meg Mandula és a többi nagy teniszreménység előéletét tudva, nem hinném, hogy Szávay másképp végzi. Eltűnik a süllyesztőben. De, ne legyen igazam.
És a magyar sportért a kemény-legények, a Fábiánné lányai egy iciri-picirit többet tettek, mint Szávay valaha is fog. Ez meggyőződésem. Egy 23-szoros (azt hiszem, lehet tévedek egy picit) világbajnok, olimpiai bajnok kajakozó többet tett a Nemzet hírnevéért, dicsőségéért, mint Szávay Ági. A két sportoló teljesítménye nem említhető egy lapon.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 15:57:34

Szávay simán benne van -képességek alapján a 25-ben. Simán. Aki követi a női teniszt, tudhatja, hogy a Williams nővéreken, a két szerb lányon, és Sarapován kívül nincs ma olyan stabil női játékos, akitől elvárható a 8 közé kerülés egy nagy tornán. A felsoroltak mögött nagy a tülekedés, a meccseken nüanszok döntenek, és bárki odakerülhet a tűz közelébe, ha fejben végig ott tud lenni-ez teniszben döntő dolog! Jelenleg Ági nincs jó passzban, ez tény, de a lehetőség továbbra is benne van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.08.11. 15:55:59

Balinho írta:Ami tény, Szávay reálisan nincs benne a világ 25 legjobb teniszezője között.
Az is hogy hatalmas sztárnak lett kikiáltva, amiről nem ő tehet, sokkal inkább az hogy a magyar tenisztársadalom olyrégóta vár egy olyan játékosra akivel komolyan lehet számolni. Ebből kifolyólag viszont hatalmas terhet raktunk a vállára, amelyet látnivalóan nem bír el. Hazai pályán játszott a kínai, akivel szerintem azonos képességű. Hatalmas meccset játszottak és óriási csatában nüanszokon múlott, végül veszített.

A mai teljesítményére szerintem büszke lehet. Erre képes reálisan, nem pedig arra, hogy rendszeresen elverje a TOP 10eseket. Ettől még nem sz*r, nem rossz ember, egyszerűen nem az a játékos aki minden Grand Slamen fixen ott van a legjobb 8/16 között.
Szerk: Jóisten tudja mikor volt utoljára teniszezőnk olimpián.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.08.11. 15:51:18

Ami tény, Szávay reálisan nincs benne a világ 25 legjobb teniszezője között.
Az is hogy hatalmas sztárnak lett kikiáltva, amiről nem ő tehet, sokkal inkább az hogy a magyar tenisztársadalom olyrégóta vár egy olyan játékosra akivel komolyan lehet számolni. Ebből kifolyólag viszont hatalmas terhet raktunk a vállára, amelyet látnivalóan nem bír el. Hazai pályán játszott a kínai, akivel szerintem azonos képességű. Hatalmas meccset játszottak és óriási csatában nüanszokon múlott, végül veszített.

A mai teljesítményére szerintem büszke lehet. Erre képes reálisan, nem pedig arra, hogy rendszeresen elverje a TOP 10eseket. Ettől még nem sz*r, nem rossz ember, egyszerűen nem az a játékos aki minden Grand Slamen fixen ott van a legjobb 8/16 között.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.08.11. 15:47:38

Varga Tamás írta:Bányász!
1. úgy gondolom, hogy jogom/unk van kritizálni bárki teljesítményét, ha arra rászolgál. Mint ahogy dícsérni is. Vagy dícsérni szabad, de negatív véleményt megfogalmazni nem? Ez disszonáns lenne, és értelmetlen.
2. aronba sem arról beszélt, hogy a sportolók többet érnének, mint bármely más egyszerű földi halandó. hanem arról, hogy a mi munkánk is ugyanannyit ér, mint az övék. Csak abban különbözik, hogy őket a világ ismeri, mirólunk meg nem tud.
3. Kulcsár Krisztián teljesítménye pedig igazad van, tragikus, és nincs rá magyarázat.
4. Jogom van elmondani, hogy amióta Szávayból sztárt kreáltak - mert valójában nem az -, azóta elszállt vele a ló, és két egyeneset nem tudott a labdába ütni. odament, és ugyanúgy lebőgött, mint az idén valamennyi versenyén.
4. Igen, az biztos, hogy effektíve kevesebbet dolgozok, mint Cseh Laci, vagy Kovács Kati. De, az én, ill. mi munkánk ugyanúgy hozzájárul a nemzet épüléséhez, szinten maradásához, mint a sportolóké. Ő a medencében, a vízen, a páston áll helyt, én pedig a munkahelyemen. A sok kicsiből tevődik össze a nagy egész. Minden láncszem ugyanolyan fontos.
Ez az én véleményem. Lehet vele egyetérteni, és lehet vele vitatkozni. Európai módon.
1.Másképp gondolkodunk.Egy magyar lányt aki Magyarországnak szerez dicsőséget,mert igenis szerzett már azzal is,h ott volt azt egészen addig nem kritizálom amíg tudom,h én nem lennék képes arra a teljesítményre amire Ő.És ezt mondjuk akkor is így gondolnám ha nem olimpiáról szól.Te ha jól tudom kertész vagy.Ha csinálnál egy [auto_cenzúra] kertet nem kritizálnám mer tudom,h én még olyat se tudok.

Én erről így gondolkodom.

2.Én vitattam,h másnak a munkája kevesebbet ér mint egy olimpikoné?Nem emlékszem.Arról beszéltem,h egy olimpiai részvételben lehet,h több munka van és energia mint bármelyikünk munkájában.Ettől nem ér többet csak vélemyénem szerint maga a teljesítmény nagyobb.

4.Erről Ági tehet?H sztárt kreáltak belőle?

Két négyest tettél. :wink:

5.Erre nagyjából ugyan azt tudom mondani mint a 2esre.Sose vitattam azt,h mindenkinek a munkája ugyan olyan fontos.Egész egyszerűen azt mondtam más teljesítmény.

De nem egyezik a véleményünk..van ilyen.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.11. 15:45:34

Most nem az a lényeg, hogy hányadik helyezett a világranglistán, hanem ez a lelkidolog. Wimbledon, meg most ez, az első olimpia, ahol megkapta ezt az a csúnyaképű lányt. Ez lelki teher volt.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.11. 15:43:33

:lol: Mi az, hogy "sztárt kreáltak"? Azok a "kreált sztárok a tv2-n, meg a retekklubbon láthatóak-ezért nem is nézem ezt a két adót már évek óta. Szávay egy olyan sportágban a 14. a világon, ami világszerte elismert, és nézett szemben a vívással, kajak-kenuval, öttusával meg a vizilabdával, akik sztárjairól nyugaton-egy szűk körtől eltekintve- azt sem tudják kicsodák. A tenisz sajnos ilyen játék, néha nűanszok döntenek, mint ma is. Ettől függetlenülmeg kell becsülnünk Ágit, és bíznunk kell benne. Nincs túl jó éve, de még rengetegszer bizonyíthat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 15:37:38

Szandi írta:Ez felfoghatatlan. Szidni őt...Alig 20 éves és szerintem már így is olyan dolgokat ért el, amit más egész életében nem fog. Ez a kínai csaj, akit már wimbledonban is rühelltem, mert annyira idegölő a pofája, meghát... Jó volt. Kvázi nem tudott hibázni. Egy ilyen idegtépő majd 3 órás csatában bármi lehetett. Az meg egy hatalmas pech, hogy már az elején őt kapta Ági.
Hát, abban nehezen bízhatott Ági, hogy a világranglista 988. helyezettjét fogja ki az első körben. És senki nem szidja, csak leírja, hogy amit az idén előadott, az nulla.
Kép
Lezárt