Alexander Hleb

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
socio66

2010.05.27. 19:51:20

Persze,ne játsszon egy ígéretes fiatal kárára,de ha elfogadja a kevés játéklehetőséget,akkor szerintem elfér nálunk.
Aztán egy esetleges sérüléshullám közepette még aduász is lehet..
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 17:41:54

socio66 írta:
fanbarca írta: Szerintem Hleb mindenképpen távozni fog, fikarcnyi tehetsége sincs a Barcához, neki valamilyen Orosz Csapat való! Tűnés innen!
Te nagyon el vagy tévedve,mielőtt leigazoltuk volna,az Arsenal-ban az egyik legjobb játékos volt és a két csapat stílusa között nincs nagy különbség.
Hleb nem egy ösztönös zseni,de egy nagyon jó játékos,azon kívül hogy kevés gólt lő,minden adottsága megvan ahhoz,hogy nálunk játsszon.
Fizetni nem kell érte,ő is jönni szeretne,szerintem elférne a padon. Még mindig ezerszer inkább őt nézném a pályán,mint Keita-t.
Ő egy tökéletes csere ebben a csapatban,ha ezt ő is elfogadja-márpedig elfogadja-akkor szerintem nem kellene elzavarni.
Hát nemtom, nekem nem volt túl meggyőző a játéka. És alig hajtott, alig tett valamit is a meccseink végén. Elölre vannak nála jobb játékosok Pedro és Jeffren személyében, ha az ő posztját nézzük, a középpályán meg ha valamilyen gyengébb játékost kell nézni, akkor inkább az a "gyengébb" legyen Thiago. Stílusban nem olyan nagy a különbség közte és Hleb között, mint Keita és bármelyikük között, ami azért fontos, mert Keitát említetted, aki másra azért jó lehet. :) A lényeg az, hogy Hleb és Thiago játéka közelebb egymáséhoz, így könnyebb hasonlítani őket, és nálam a saját nevelés nyeri ezt a párharcot, mert ő viszont egy született zseni szerintem, ami majd idővel kiderül. :D

Szóval Hleb is mehet isten hírével.

Szerk.: @Messideco! Abban igazad van, hogy nagyon alacsony az ára, talán akkor előnyösebb lenne még egy év kölcsönben, hátha valahol jó teljesítményt nyújtana, ami feldobná az árát.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.27. 17:18:42

Henry23 írta:hát hiába akar viszajöni Hleb ha nem fér be a kezdőbe szerintem elkénne adni valakinek vagy beleadni a fabre cserébe hát ha úgy könyeben elengednék fabrét
1. Az ára nagyon lement, cserének maradhat szerintem.
2. A Fabregas-üzletbe nem hiszem, hogy belevonják, mert szerintem Hleb nem fog visszatérni az Arsenalhoz.
3. A magyar nyelvtan...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Henry23
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.12.19. 14:55:22
Tartózkodási hely: Fegyvernek
Kapcsolat:

2010.05.27. 16:50:05

hát hiába akar viszajöni Hleb ha nem fér be a kezdőbe szerintem elkénne adni valakinek vagy beleadni a fabre cserébe hát ha úgy könyeben elengednék fabrét
Visca El Barca
socio66

2010.05.27. 15:02:29

fanbarca írta: Szerintem Hleb mindenképpen távozni fog, fikarcnyi tehetsége sincs a Barcához, neki valamilyen Orosz Csapat való! Tűnés innen!
Te nagyon el vagy tévedve,mielőtt leigazoltuk volna,az Arsenal-ban az egyik legjobb játékos volt és a két csapat stílusa között nincs nagy különbség.
Hleb nem egy ösztönös zseni,de egy nagyon jó játékos,azon kívül hogy kevés gólt lő,minden adottsága megvan ahhoz,hogy nálunk játsszon.
Fizetni nem kell érte,ő is jönni szeretne,szerintem elférne a padon. Még mindig ezerszer inkább őt nézném a pályán,mint Keita-t.
Ő egy tökéletes csere ebben a csapatban,ha ezt ő is elfogadja-márpedig elfogadja-akkor szerintem nem kellene elzavarni.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.26. 18:48:58

Hlebben még van pár jó év, csak nem biztos, hogy nálunk. Egyelőre még a mi játékosunk, és mint mindenkitől, tőle is elvárt, hogy motivált, eltökélt legyen. Kemény munkával még hasznos tagja lehet a csapatnak, a kérdés az, hogy érdemes-e ezt neki megkockáztatni? Én azt mondom van még azért olyan kaliberű játékos, hogy találhatunk Európában olyan csapatot, ami igényt tart rá és amely megfelelhet neki is. Úgyhogy mindenkinek az lenne a legjobb, ha távozna, inkább, mintsem hogy itt szenvedjen egy újabb évet feleslegesen, miközben az Atleticből feljövő fiatalok is szépen kiszorítják a cserepadról is. Legalábbis én kétlem, hogy sikerülne a beilleszkedése már.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.26. 18:40:48

Hunter91 írta:Hleb nem ide való!!! menjen ahová akar! Főleg ha jön Cesc,akkor semmi értelme hogy itt legyen.
A kezdetekkor hittem benne,védtem is a gyenge teljesítménye miatt.
Most már látom,hogy tévedés volt leigazolni. Már nem is fiatal,az Arsenalban sem volt már a csúcson. Eljárt felette az idő,mint szegény Titi-n.
pontosan ugyannyi idő mint Villa!

Az ő topicjába is beírtad h öreg és eljárt felette az idő? :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.26. 18:28:10

Hleb nem ide való!!! menjen ahová akar! Főleg ha jön Cesc,akkor semmi értelme hogy itt legyen.
A kezdetekkor hittem benne,védtem is a gyenge teljesítménye miatt.
Most már látom,hogy tévedés volt leigazolni. Már nem is fiatal,az Arsenalban sem volt már a csúcson. Eljárt felette az idő,mint szegény Titi-n.
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.05.26. 18:06:31

Hát nem tom.. Ez, hogy nem szerepelt itt jól, az lehet a fő oka pl.. Messi helyén akarták játszatni sokszor meg ilyenek.. Mikor neki kp-n kellett volna Ini helyén.. Ott még lehetett is volna valami.. Arsenalba meg ahogy elnéztem szerintem jó volt.. Sokan mondják béna stb.. Dehogy béna csak itt is rossz poszton játszott..
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.26. 18:03:24

kanty írta:
LM10 írta:A SPORT szerint Hleb visszatér Barcelonába, miután lejár a kölcsönszerződés a Stuttgartal. Hleb azt nyilatkozza, hogy ő szívesen maradna és bizonyítana, hogy képes a Barcában úgy teljesíteni, ahogy tud.
Megértem, h szivesen maradna itt, de nem látok nagy esályt arra, h ez megtörténjen. A Stuttgartos szezonja sem sikeredett valami fényesre és szerintem Pep sem tart már rá igényt.
Ha jönni fog Fabregas akkor szerintem biztos, h nem marad. Ha nem jön Cesc akkor is csak minimális esélyt látok arra, h jövőre Barcelona mezben lássuk őt.
:wink:
Szerintem Hleb mindenképpen távozni fog, fikarcnyi tehetsége sincs a Barcához, neki valamilyen Orosz Csapat való! Tűnés innen!
més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.05.24. 11:45:22

LM10 írta:A SPORT szerint Hleb visszatér Barcelonába, miután lejár a kölcsönszerződés a Stuttgartal. Hleb azt nyilatkozza, hogy ő szívesen maradna és bizonyítana, hogy képes a Barcában úgy teljesíteni, ahogy tud.
Megértem, h szivesen maradna itt, de nem látok nagy esályt arra, h ez megtörténjen. A Stuttgartos szezonja sem sikeredett valami fényesre és szerintem Pep sem tart már rá igényt.
Ha jönni fog Fabregas akkor szerintem biztos, h nem marad. Ha nem jön Cesc akkor is csak minimális esélyt látok arra, h jövőre Barcelona mezben lássuk őt.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.24. 11:38:40

A SPORT szerint Hleb visszatér Barcelonába, miután lejár a kölcsönszerződés a Stuttgartal. Hleb azt nyilatkozza, hogy ő szívesen maradna és bizonyítana, hogy képes a Barcában úgy teljesíteni, ahogy tud.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.24. 11:18:37

Nekem is az egyik személyes kedvencem, minden vágyam, hogy visszajöjjön.
"And my heart will leave you never."
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.24. 10:33:56

VictorValdes19 írta:Nem tudom mi lenne a jó.... Stuttgartba tuti nem marad, többször is lenyilatkozta, talán jót tenne neki, ha visszamenne az Arsenalba :?: :roll:

Én mindenesetre adnék neki még 1 esélyt (bár én elfogult vagyok vele szembe... O:) 8-[ ).
Tavaly az előszezonba elég jól játszott, sőt az első 2 bajnoki meccsen is, a Racing ellen a 2. fordulóba nem lehetett rá panasz, jól meghúzta a szélen, csak egyik favágó úgy felrúgta, hogy 1-2 hónapra kiesett :evil: .... s azután szinte semmi. A Stuttgarba is jól kezdte a szezont, de aztán beleszürkült.

Ha megfelelően lesz rotálva a kp, akkor hasznos tagja lehet jövőre a csapatnak :!: :wink:

Kép

http://www.youtube.com/watch?v=-t7--ax8r6U
Legszívesebben én is visszahoznám őt. Anno angol bajnokságban ő volt az egyik kedvencem és 2008-ban őt vártam a legjobban hogy leigazoljuk. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá. Én még adnék neki egy esélyt, csereként jó lenne és még fizetni sem kell érte. :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.18. 10:22:32

Valahova el kell passzolni!!!Mindenáron vagy akár szabad kártyát is adni neki!Azzal járunk a legjobban ha megköszönjük a "munkáját"!Anno emlékszem mikor végül ő jött előtte volt szó Luchó-ról!Nagy álmom teljesült volna és szerintem jobban is jártunk volna az el comandante-val!
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.05.17. 23:43:00

VictorValdes19 írta: Ha megfelelően lesz rotálva a kp, akkor hasznos tagja lehet jövőre a csapatnak :!: :wink:
Hát, őszintén szólva... Elő lehet venni itt sok mindenkit, például Grosst is - mondhatni teljes joggal -, de mégiscsak azt látom, hogy egy gyengébb bajnokságban, ami hozzá közel áll, ahol, s amelyik csapatban már bizonyított, egy abszolút nem ismeretlen közegben is többet vergődött, mint alkotott. Ehhez ha hozzáveszem a hatkupás idényünk, akkor kár is erről beszélni.

Csodák persze mindig vannak, de hát ő sem irgalmas szamaritánus, nem jótékonyságból lenne itt, ahol padozna ismét, s hát van már így is elég ballasztanyag a keretben (vagyis ketten)... :twisted: :twisted: :twisted:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.05.17. 23:36:41

Nem tudom mi lenne a jó.... Stuttgartba tuti nem marad, többször is lenyilatkozta, talán jót tenne neki, ha visszamenne az Arsenalba :?: :roll:

Én mindenesetre adnék neki még 1 esélyt (bár én elfogult vagyok vele szembe... O:) 8-[ ).
Tavaly az előszezonba elég jól játszott, sőt az első 2 bajnoki meccsen is, a Racing ellen a 2. fordulóba nem lehetett rá panasz, jól meghúzta a szélen, csak egyik favágó úgy felrúgta, hogy 1-2 hónapra kiesett :evil: .... s azután szinte semmi. A Stuttgarba is jól kezdte a szezont, de aztán beleszürkült.

Ha megfelelően lesz rotálva a kp, akkor hasznos tagja lehet jövőre a csapatnak :!: :wink:

Kép

http://www.youtube.com/watch?v=-t7--ax8r6U
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VictorValdes19 2010.05.17. 23:45:12-kor.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.17. 15:34:19

Hleb jobb kepessegu jatekos, mint amit mutatott itt, meg azt is beleszamitva, hogy ez a jatekrendszer nem megfelelo neki.
Ha jo format tud felmutatni a cserepadon mindenkepp nagy hasznara tudna lenni a csapatnak, legalabbis annyit mindenkepp tud hozni, mint Jeffren mondjuk.
Szerintem egy jo ajanlat eseten el kell engedni, mert azert vezeregyeniseg belole itt mar nem lesz.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.17. 13:46:15

Én már annak sem örültem mikor szóba került a neve hát még akkor amikor leigazoltuk. A Legjobb az lenne ha betudnánk vonni a Fabi ügybe, talán ez lenne a legjobb mindenki számára.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.17. 12:19:56

Nagyon nehéz kérdés, hogy mi legyen vele. Én továbbra is egy nagyon jó képességekkel megáldott játékosnak tartom, nem tudom igazából, hogy milyen formában van, stuttgarti kölcsönadásából sok mindent nem tudok leszűrni mert sokak számára érthetetlen okokból túl sokat mellőzték, később pedig a csapat közelébe is alig jutott.

Mentálisan biztosan gatyán van a srác de a nyilatkozataiból az jött le, hogy ég a bizonyítási vágytól. Ha Fabregas jön akkor én mindenképpen marasztalnám még egy évig, félelmetes duót alkottak ők anno az Arsenalban, tudom régen volt, nagyobb a valószínűsége, hogy ez nálunk már nem fog úgy menni de még egy esélyt megérdemel mindenképpen.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.05.17. 11:44:14

Hleb nem lesz itt jó. Jó játékosnak tartom, egy 4-4-2-es hadrendbe szélen. De ide nem való. Nekem tök mindegy mit csinálunk vele, a lényeg, hogy itt ne maradjon, mert nem fekszik neki.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.17. 11:15:09

Hát nem tudom.
Mióta elhagyta az Arsenalt, nem igazán megy neki a játék.
Nem tudom, hogy van-e még esélye bekerülni a csapatba. De én szívesen látnék egy jól játszó Hlebet a Barcában. De erre az esély minimális.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.17. 11:06:52

piton írta:Hát ha Hleb katalán vagy spanyol lenne akkor több eséllyel indulna. Mert úgy látom Pep a hazai embereket preferálja.
Így igaz, ez élesedik ki a Touré Busquets párosnál.
Esélye sincs Alexnek Pedro mellett.
Talán Jeffrennél jobb.
Én inkább belevenném valamelyik átigazolásunkba a fehéroroszt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.17. 11:04:58

Ahj nem akarom hogy HLeb cisszajöjjön sztem egyáltalán nem jo játékos :S!!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.17. 10:58:58

Ez igaz. Lásd a Toure példa. De azért egy jó formában lévő Hlebnek mindenki örülne :) főleg, ha olyat mutatna, mint pl az Arsenalban.
Lezárt