Alexander Hleb

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.05.23. 23:55:31

Hleb?Hagyjad már,Guardiola jobban mozgott ma,mint ő. :oops:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2009.05.23. 23:08:39

kennyke04 írta:
bojanfan írta:mennie kell innen. bocsi vv19 és a többi hleb-fantól, de ez a mai is egy hatalmas egy nulla volt. sajnálom a srácot, mert ő ennél sokkal többet tud. :?
nulla? hát ha vkitől láthattunk ma focira emlékeztető momentumot az Hleb volt... komolyan nem értem, hogy lehet ennyire negatívan látni valakinek a teljesítményét?
foci Hlebtől?? Ember nem ért labdába a második félidőben... melyik meccset nzted???
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.05.23. 23:06:12

bojanfan írta:mennie kell innen. bocsi vv19 és a többi hleb-fantól, de ez a mai is egy hatalmas egy nulla volt. sajnálom a srácot, mert ő ennél sokkal többet tud. :?
nulla? hát ha vkitől láthattunk ma focira emlékeztető momentumot az Hleb volt... komolyan nem értem, hogy lehet ennyire negatívan látni valakinek a teljesítményét?
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2009.05.23. 23:05:35

Chino írta:
madmushroom írta: Azárt álljon meg a menet. Az Arsenalos formájából kiindulva nevetve megérte azt a 13.350.000 £ . Az már teljesen más kérdés, hogy nem igazán fért be a csapatba, amikor lehetősége volt a bizonyításra nem bizonyított, ahogy látom a játékrendszer sincs ráöntve és a szerepköre sem az mint az Asenalban volt akkor. Nem lennék meglepve ha eligazolása után az új csapatában újra villantana.
Pontosan ezért írtam, hogy nem kellene ebbe a csapatba. Az Arsenalban tényleg virított (ezért is örültem anno a leigazolásának), de a Barcában sztem szörnyen játszik és ez nem véletlen. Lehet Henry-t is felhozni példának, hogy tavaly nem volt olyan jó, de az nem volt ilyen látványos és időről időre lehetett látni rajta javulást. Hleb egyszerűen nem ide való. A képességei nem hiszem hogy ennyit romlottak volna, de ez a játék nem fekszik neki, ha pedig csak szenved a pályán és keveset játszik akkor neki is jobb a váltás.
miért érte meg?? 13 M ért vettük és kb 5 öt adnak amjd érte, az -8 M ha jól számolom, szóval kur...ra nem érte meg és egy közepes meccse sem volt szerencsétlennek a két év alatt...egy sem azért ez kú...va kevés
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.05.23. 23:03:00

mennie kell innen. bocsi vv19 és a többi hleb-fantól, de ez a mai is egy hatalmas egy nulla volt. sajnálom a srácot, mert ő ennél sokkal többet tud. :?
♥fcbarca.♥
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.23. 22:18:39

madmushroom írta: Azárt álljon meg a menet. Az Arsenalos formájából kiindulva nevetve megérte azt a 13.350.000 £ . Az már teljesen más kérdés, hogy nem igazán fért be a csapatba, amikor lehetősége volt a bizonyításra nem bizonyított, ahogy látom a játékrendszer sincs ráöntve és a szerepköre sem az mint az Asenalban volt akkor. Nem lennék meglepve ha eligazolása után az új csapatában újra villantana.
Pontosan ezért írtam, hogy nem kellene ebbe a csapatba. Az Arsenalban tényleg virított (ezért is örültem anno a leigazolásának), de a Barcában sztem szörnyen játszik és ez nem véletlen. Lehet Henry-t is felhozni példának, hogy tavaly nem volt olyan jó, de az nem volt ilyen látványos és időről időre lehetett látni rajta javulást. Hleb egyszerűen nem ide való. A képességei nem hiszem hogy ennyit romlottak volna, de ez a játék nem fekszik neki, ha pedig csak szenved a pályán és keveset játszik akkor neki is jobb a váltás.
Forca Barca!!!!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.05.23. 12:40:24

mario18 írta:hát én ugy emlékszek,hogy valamivel többe krült.De mind1,mer még azt a 12 millát se éri meg......söt sztem semmit se ér!!!Chelsea ellen bebizonyitotta,hogy mér csak 5 perceket kap......remélem nyáron elmegy!!!!!
Azárt álljon meg a menet. Az Arsenalos formájából kiindulva nevetve megérte azt a 13.350.000 £ . Az már teljesen más kérdés, hogy nem igazán fért be a csapatba, amikor lehetősége volt a bizonyításra nem bizonyított, ahogy látom a játékrendszer sincs ráöntve és a szerepköre sem az mint az Asenalban volt akkor. Nem lennék meglepve ha eligazolása után az új csapatában újra villantana.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
mario18
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2008.12.09. 20:22:46

2009.05.22. 15:14:23

hát én ugy emlékszek,hogy valamivel többe krült.De mind1,mer még azt a 12 millát se éri meg......söt sztem semmit se ér!!!Chelsea ellen bebizonyitotta,hogy mér csak 5 perceket kap......remélem nyáron elmegy!!!!!
Micsoda érzés,micsoda mámor,mikor a csapatom a stadionba látom!Neked az érzés,nekem az élet,gyere és megmutatom,mi az ami éltet!Mindenki itt van,mindenki tapsol,mindenki FCB-nek szurkol!!!!
Mig nem volt irás,nem volt betű
mig nem volt real,nem volt tetű!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.22. 14:35:48

Nem akartam vitát kirobbantani, ezek szerint csak máshogy látjuk a dolgokat. Lehet, hogy csak a hozzá fűzött reményeim miatt látom elfogultan a helyzetet, de az valamit elárul véleményem szerint, hogy Pep látványosan keveset játszatja a szezon MÁSODIK felében. Ha vesznek egy játékost 12 millió euróért (ha nem ennyi volt javítsatok ki, én ennyire emléxem de nem 100%) akkor bizonyára sok energiát és lehetőséget fektetnek bele, hogy behozza az árát. Ezt innen nemn tudjuk megítélni, talán egyedül csak Guardiola tudja az okát, a döntéseit pedig nem szándékozom megkérdőjelezni, hisz az eredmények magukért beszélnek.
Forca Barca!!!!
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.05.22. 13:36:02

Chino

A tények tudatában és a hsz-ed többszöri olvasása arra késztetett, hogy írjak. TZS-nek teljes mértékben igazat adok.
A szezon elején Hleb valóban játszott, DE főleg nem rosszul! A sérülése előtt igencsak jól játszott, azóta esett vissza a teljesítménye! Már csak a sérülés miatt sem helytálló azaz állításod, hogy sokat játszott volna. A játszott perceket tekintve, pedig a statisztika magáért beszél. Ezek tények, csakúgy mint az is, hogy felesleges védeni a gyenge teljesítménye miatt, pláne Sergivel szemben, akinek jól sült el a szezonja, eddig. A Henry-s példa jó, de akkor meg kell említeni Hleb-bel kapcsolatban, hogy első évében sehol sem volt meggyőző a teljesítménye.

Én így gondolom, de a véleményemet továbbra is tartom: nem baj, ha elmegy, mert el akar, vagy mert nem tud beilleszkedni (kétlem, hogy ne lenne jó a barca játékstílusába), mert, akkor lesz játéklehetősége a saját nevelésű fiataloknak.
Sztem teljesen felesleges ezen vitázni, mert mindenki tudja, hogy Hleb jó játékos, más kérdés, hogy mi miért nem azt látjuk és megint más kérdés, hogy miért nincs türelem hozzá. Sztem kimondottan jó kiegészítő ember lehetne, csak játszatni kellene, és nem a "B" csapattal, hanem az "A"-val, talán ott jobban kijönnének az erényei, vagy eltűnne.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.05.22. 13:31:51

Chino írta: Ha szerinted nem jól volt megfogalmazva akkor olvasd el újra a hszt, különösen az adott részt: "A bajnokság elején/közepén azért kapott elég lehetőséget a bizonyításra, de egy cseppet sem élt vele."
A kiemelt mondatod kristálytisztán érthető, de az eredeti szövegkörnyezetben kissé csavaros a gondolatmenet.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.22. 12:39:34

TZS írta:
tenkl írta: Szerintem a kezdetben kapott lehetőségekre értette :wink: Amivel Busquets tudott élni, és a kezdő közelébe került, míg Hleb nem, így nagyon ritkán kap újabb lehetőséget.
Lehet, de nem úgy volt fogalmazva, meg utána sem lett megemlítve. No de mind1.....
Ha szerinted nem jól volt megfogalmazva akkor olvasd el újra a hszt, különösen az adott részt: "A bajnokság elején/közepén azért kapott elég lehetőséget a bizonyításra, de egy cseppet sem élt vele."
Forca Barca!!!!
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.05.21. 19:57:39

Sajnálom hogy ennyire nem megy neki :(
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.05.21. 16:13:58

Hlebet sokáig védtem, de mostmár egy mp habozás nélkül elküldeném a jóbüdös.....
Hleben látszik h mostmár egyszerűen nem érdekli az egész. Kezdetben még hajtott, bár akkor is szép lassan mindig el-el tűnt. Hleb is tudja h ez a bajnokság nem való neki. Ha már Sergiohoz hasonlítjuk: Busquets sokkal kevésbé rutinos, a súlypontja is sokkal magasabban van, ennek ellenére szinte mindig bejönnek a cselei, Hlebnek csak elvétve. Henry esetéhez lehetne hasonlítani Hleb esetét, a különbség viszont az h Henry esetében nem volt jobb emberünk a balszélső posztra, így volt bőven lehetősége hozzászokni a posztjához, Hleb ellenben még csúcsformában is gyengébb mint Henry,Messi, Xavi vagy Iniesta. Olyan ember kell a kp-ra, akinek nem kell sok idő ahhoz h hozzászokjon a poszthoz. Legideálisabb megoldás Thigo lenne, hátha hasonló kellemes megleptést okoz mint Busquets. :)
A Fifa egy szégyen
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.05.21. 15:21:57

tenkl írta: Szerintem a kezdetben kapott lehetőségekre értette :wink: Amivel Busquets tudott élni, és a kezdő közelébe került, míg Hleb nem, így nagyon ritkán kap újabb lehetőséget.
Lehet, de nem úgy volt fogalmazva, meg utána sem lett megemlítve. No de mind1.....

A kezdeteknél mikor belendült Hleb, akkor jött a legrosszabbkor egy sérülés, a többit meg ugye tudjuk.....
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2009.05.21. 15:10:23

TZS írta:A hülyeséget arra értettem, hogy "De felhozhatnánk Busquets-et is példának, aki nem kapott több lehetőséget Hlebnél...."
Amit szépen meg is cáfoltak a számok!
Szerintem a kezdetben kapott lehetőségekre értette :wink: Amivel Busquets tudott élni, és a kezdő közelébe került, míg Hleb nem, így nagyon ritkán kap újabb lehetőséget.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Avatar
barcaxavi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.02.22. 16:11:17
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.21. 15:06:28

Szerintem Busi jobb, mint Hleb. Viszont az igaz, hogy elég kevés időt kapott a bizonyításra a fehérorosz. Persze egy klasszis játékos ennyi idő alatt is élt volna vele...
Én azt mondom Isten vele és jöjjenek saját neveléseink, vagy legalább spanyol játékosok!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.05.21. 14:54:51

A hülyeséget arra értettem, hogy "De felhozhatnánk Busquets-et is példának, aki nem kapott több lehetőséget Hlebnél...."
Amit szépen meg is cáfoltak a számok!

A többire nem feltétlenül mondtam azt, hogy nem értek egyet.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.21. 14:52:04

TZS írta:
Chino írta: De felhozhatnánk Busquets-et is példának, aki nem kapott több lehetőséget Hlebnél mégis bizonyított és egyre több szerepet kap. Ergo nem lehet a teljesítményét arra fogni, hogy nem játszott eleget és ezért nem tudott maradandóüt alkotni. Lehet, hogy sokan máshogy látják, de véleményem szerint Hleb és a Barca is jobban járna ha nyáron távozna.
Nem akarok semmilyen vitát, mert már volt itt elég ahhoz hasonló dolog, de ha ilyet állítasz, hogy Busquets nem kapott több játéklehetőséget, legalább alaposan utánanézhetnél, és akkor nem írnál ekkora hülyeséget!!
Sztem nem hülyeség amit írtam. Vajon miért lett Busquets többször kezdő és játszott többet mint Hleb. A szezon elején tényleg nem kapott több lehetőséget mint Hleb. Csak Busquets játéka inkább meggyőzte Pep-et mint Hlebé. Ezután nyílván azt játszatja többet aki többet tesz le az asztalra.
Forca Barca!!!!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.05.21. 14:41:14

Chino írta: De felhozhatnánk Busquets-et is példának, aki nem kapott több lehetőséget Hlebnél mégis bizonyított és egyre több szerepet kap. Ergo nem lehet a teljesítményét arra fogni, hogy nem játszott eleget és ezért nem tudott maradandóüt alkotni. Lehet, hogy sokan máshogy látják, de véleményem szerint Hleb és a Barca is jobban járna ha nyáron távozna.
Nem akarok semmilyen vitát, mert már volt itt elég ahhoz hasonló dolog, de ha ilyet állítasz, hogy Busquets nem kapott több játéklehetőséget, legalább alaposan utánanézhetnél, és akkor nem írnál ekkora hülyeséget!!

Hleb:
League: Minutes played 583
Champions League: Minutes played 403
Spanish Cup: Minutes played 593

Busquets:
League: Minutes played 1616
Champions League: Minutes played 556
Spanish Cup: Minutes played 782


Szóval nem kapott több lehetőséget Busquets, mégis bizonyított. :roll: Hagyjuk már ezeket a nevetséges "indokokat", "meglátásokat"!!

Azt hiszem ehhez nem kell komoly matematika tudás, és semmi kommentár, az adatok önmagukért beszélnek!
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.21. 12:07:28

MR. TROMORT777 írta:Hleb eljátszotta a lehetőségeit, pár meccsen játszhatott, és nem mutatott semmit, kész ennyi, ezek után jóhogy nem rakja be egy komoly meccsre Pep, ha a "cserecsapatból" nem tud ki tünni, akkor majd nem lesz hirtelen nagyon jó egy komoly meccsen
azt elhiszem h nehéz átálni angol bajnokságból, spanyol bajnokságba, és Henry-nak is lassan ment, de Henry azért első szezonjába is néha-néha megvillant, de Hleb semmi jelét nem mutatja, h valaha még jó játékos lesz belőle a spanyol bajnokságba
Tökéletesen egyetértek ezzel a hozzászólással. Egyszer már írtam én is egy hasonlót (talán ebben a topicban, de nem 100%) és le lettem ugatva, de ahogy észrevettem egyre többen vannak hasonló véleményen. Amikor le lett igazolva nagy reményeket fűztem hozzá, tehát nem lehet azt mondani, hogy alapból negatívan álltam hozzá. A bajnokság elején/közepén azért kapott elég lehetőséget a bizonyításra, de egy cseppet sem élt vele. Lehet felhozni Henryt is példának. Tény hogy nem sziporkázott az előző szezonban, de azért Hlebnél jóval(!) többet mutatott, pedig neki ráadásul komoly magánéleti problémái is voltak. De felhozhatnánk Busquets-et is példának, aki nem kapott több lehetőséget Hlebnél mégis bizonyított és egyre több szerepet kap. Ergo nem lehet a teljesítményét arra fogni, hogy nem játszott eleget és ezért nem tudott maradandóüt alkotni. Lehet, hogy sokan máshogy látják, de véleményem szerint Hleb és a Barca is jobban járna ha nyáron távozna.
Forca Barca!!!!
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.05.20. 10:36:35

Volt itt régen vita arról, hogy Hleb helyett Arshavint kellett volna hozni, tudom, hogy már le van zárva, nem is akarom újraindítani, csak gondoltam ez talán érdekel benneteket:

"At Barcelona I think I would be sitting on the bench, like Aliaksandr Hleb," he told the Daily Mail.
"Which player could I replace? Thierry Henry? No, he is too good and I think Messi will be the World Player of the Year."

A goal.com oldalon olvastam.
Aztán ne legyen vita. Csak ő is tudja mi lett volna itt a szitu vele.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.18. 21:54:18

szerintem bizonyítani lehet 10-20 perc alatt is. de neki nem kell bizonyítania. ő egy nagyon is jó játékos. tökéletesen beleillett abba az arsenal-ba. egyszerűen nem találja a saját helyét, ahogy Pep se találja meg neki a helyét. ez van. szerintem ha végig játszik egy meccset a megszokott csapatunkba, és szemmel láthatóan gyengébben játszik mint a többiek, akkor szerintem nincs is miről beszélni. maradhat, de túl sokat ne várjon.
én a helyébe elmennék.
MR. TROMORT777

2009.05.18. 21:52:44

elbandi írta:
MR. TROMORT777 írta:Hleb eljátszotta a lehetőségeit, pár meccsen játszhatott, és nem mutatott semmit, kész ennyi, ezek után jóhogy nem rakja be egy komoly meccsre Pep, ha a "cserecsapatból" nem tud ki tünni, akkor majd nem lesz hirtelen nagyon jó egy komoly meccsen
azt elhiszem h nehéz átálni angol bajnokságból, spanyol bajnokságba, és Henry-nak is lassan ment, de Henry azért első szezonjába is néha-néha megvillant, de Hleb semmi jelét nem mutatja, h valaha még jó játékos lesz belőle a spanyol bajnokságba
Igen játszott pár meccset...és minden játszott kb 10 percet...tudod úgy elég nehéz bizonyítani... :twisted:
szerintem ha edzéseken is oda tenné magát, és ott is jól nyomná, akkor megkapná a lehetőséget, nem véletlenből kap kevés lehetőséget
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.05.18. 21:48:48

A Barca-Valencia(4-0) meccsen kezdett,és jól is játszott! Pl gólpasszt is adott Titi-nek...
Szerintem van helye ebben a csapatban...de nem egyfolytában a cserepadon... :?
Kép
Lezárt