Alexander Hleb

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.05.13. 11:43:08

van Bommel írta:Sokan mondják, hogy távoznia kellene. Szerintem nem. Hleb egy nagyszerű képességekkel megáldott zsugás. Az, hogy nem játszik annyit, az nem az ő gyengesége -hanem- hála Istennek az, hogy Xavi,Iniesta ilyen formában van. Én simán megtartanám, hasznos kiegészítő játékos.
Ő maga nyilatkozta azt, hogy nem fekszik neki a spanyol stílus, ő az angol fociban és előtte a németben jobban dominált. A Barcelonában ugyan nem kap annyi szerepet, mint Stuttgartban és az Arsenalban, de azzal a játékidővel sem tud élni, amit Guardiola csereként ad neki. Nem Xavi és Iniesta az oka annak szerintem, hogy alig kap szerepet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.05.13. 11:39:43

Ma mindenképpen azt várom, hogy kapjon játékidőt. Kiváncsi vagyok mire lenne képes egy ilyen döntőben. Lehet jól sűlne el :) Ha nem menne neki le lehetne hozni, de lehetőséget mindenféleképpen megérdemelne. A másik meg, hogy jó lenne ha tényleg azon a poszton játszana amin képes.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.13. 11:18:48

kamaj írta:Igaz lehetnek neki mentális problémái, de ne feledjük el, hogy amikor pályán van akkor nagyon akar csak ennek az akarásnak görcsösség lesz a vége. Ő is Barca játékos (egyesek örömére és mások kárára) és nem hiszem, hogy egyetlen jelenlegi Barca játékos megérdemli azt amit mostanság a játékosok kapnak, ha nem megy a szekér. Türelemmel kell lenni vele szemben is mint a többi játékossal. Szerintem ha a következő idényben is ennyit tud majd játszani akkor mehet Isten hírével, de szerintem várjunk még az elküldésével/kiüldözésével.
Nem hiszem, hogy a meccshiány lenne nála a baj, ahogy Guddy-nál sem. Peptől kapott lehetőséget a bizonyításra többször is mint más játékos. Nekem nem rémlik egy meccs sem amikor azt lehetett volna mondani róla, hogy "igen ez jó igazolás volt". Ha úgy nézzük Piqué is Angliából jött vagy Henry. Henry rendben van hogy nem produkált tökéletes első idényt de gyengének sem mondanám, a problémái ellenére sem. Az hogy nyelvtudás stb. Könyörgöm. Ez nem kifogás. Touré vagy Abidal sem perfekt spanyol volt amikor érkezett és nem lehet mondani hogy ne tudna angolul, amivel el lehet boldogulni. Egyszerűen nem való ide és kész. Úgy ahogy sok holland játékos nem a Barcába való volt van Gaal idejében.
Nem szídni akarom agyba-főbe, tehetséges játékos és én is örültem neki nyáron, de kiderült hogy nem való ebbe a Barcába.
Forca Barca!!!!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.05.09. 12:57:12

az itt a legnagyobb baj, hogy pep rossz helyen játszatja! hlebnek nem szélső támadóként kellene játszania hanem a középpályán!
néha igazán berakhatná pep oda, mert sztem eddig még egyszer sem próbálta ki ott és adott esetben mikor lehetne pihentetni iniestát v xavit akkor ő jó megoldás lenne.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.05.09. 12:28:30

Sokan mondják, hogy távoznia kellene. Szerintem nem. Hleb egy nagyszerű képességekkel megáldott zsugás. Az, hogy nem játszik annyit, az nem az ő gyengesége -hanem- hála Istennek az, hogy Xavi,Iniesta ilyen formában van. Én simán megtartanám, hasznos kiegészítő játékos.
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.01. 22:42:26

Boldog szülinapot!!! ;) :D Sok sikert az elkövetkező életévedben! Remélem sikerül beilleszkedned és hasznos tagja leszel a csapatnak!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5210
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.05.01. 10:26:38

Hát szerintem egy El Clasico-n is nyugodtan kezdhetne...persze ha nem megy neki, akkor lehozzák!
Meg milyen jól jönne most neki hogy szülinapján Pep betenné a kezdőbe,és jó játékot is produkálna!
Boldog Szülinapot Hleb,és sokkal több játéklehetőséget :!: :D
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.01. 09:50:06

Boldog Szülinapot, Sándor. :) Csak kezdenél valami magaddal... :twisted:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.01. 09:03:28

Boldog szülinapot Sanyikám! :lol: Mostmár elkezdhetnél focizni! :wink: :lol: :P
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.05.01. 09:00:17

Nagyon boldog szülinapot Hleb
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.05.01. 08:19:59

Boldog szülinapot Hleb! Remélem most már helyrejön az önbizalmad :wink:
Avatar
lionel_messi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009.02.28. 08:30:33
Tartózkodási hely: EU körzetén belül....

2009.05.01. 08:12:53

Happy Brithdays Alex!
Magyar szív de Katalán lélek Barca drukker leszek amig élek!
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค

Kép
Avatar
torocsik
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.07.28. 07:23:44
Tartózkodási hely: ahol csak bírok

2009.05.01. 08:04:08

Boldog Szülinapot Alex!

Ami a játékát illeti!?
Valóban nehezen illeszkedik be a csapatba,pedig a képességei meg vannak hozzá,mert aki látta az Arsenalban játszani az tudja,biztos nem felejtett el játszani.
Nagy a nyomás rajta,a tőle sokkal rutinosabb,jobb játékos Henry-nek is kellett egy év,hogy mutasson valamit.
Én bízok benne,csak az a baj,hogy az idén már nem nagyon van lehetőség arra,hogy kipróbálja Pep,talán a nyáron beépül,jó lenne,ilyen hajsza közepette nagy szükségünk lenne rá.
Iniesta,Xavi,Messi,Gardiola=Barca,HAJRÁ
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.05.01. 01:10:41

Sok Boldog Szülinapot a Barca első Fehérorosz játékosának! Ennek alkalmából örvendeztess meg minket és magadat is egy Madrid elleni győztes góllal :twisted: .
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.05.01. 00:26:31

Boldog 28. születésnapot Hlebnek :!: :)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.04.29. 22:42:22

így lehiggadva a tegnapi után most megosztanám veletek a véleményemet úgy összességében róla: ahogy említettétek, érdemes lenne többet játszatni, én is úgy érzem, hogy ez a sok passzos labdatartós technikai foci jól fekszik neki, viszont tényleg mentális gondjai vannak, csak ilyenkor meg emésztődik a szurkoló, itt egy jó képességű játékos, de mégse tudja megmutatni mit tud, viszont nagyon kéne egy olyan csere, aki többet ad hozzá a játékhoz, nekem ez böki a szemem, ahogy említettem ő minőségi csere lenne, csak ki kéne erőszakolni belőle a legjobbat, én véleményem az, (a tegnapi kirohanásom ellenére) kis várakozás, több játékperc, fejmosás és máris jobb lesz(lehet)!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.29. 22:11:20

Kell a csapatmélységhez egy több helyen is bevethető játékos (közép + szél). Azzal nem vitatkozok, hogy jól játszik-e hisz az tény, hogy nem de ennek megvannak az okai és nem azért, mert rossz játékos vagy mert nem akarna -> egyszerűen nagy különbség van az angol illetve a spanyol fociban. Meg kell adni neki az esélyt jövőre is ha addig nem tud beilleszkedni akkor már soha. Tudom, hogy sokan kész játékosokat akarnak akik beállva nagyszerű teljesítményt nyújtanak, de szerintem néha megéri várni. Tudjuk mire képes, hisz egy nem rossz Arsenal középpályát irányított. Remélem még egy évet marad és bizonyít :) .
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.04.29. 22:10:11

Azt a kutya meg a mindenit... fogadni mernék bármiben, ha bevágta volna azt a rohadt helyzetet ő lenne most a legnagyobb király a föld kerekségen.. :D

Tény és való kevés ez a lehetőség, főleg meccsek múltán bedobni egy bekkelő chelsea ellen. 5-10 perceket játszik, elég nagy meccshiány érződik is rajta, Guddy helyett bőven lehetne játszatni. Már meccshiány, Céceres pajtás játékára már most kíváncsi leszek, picit félek is..
Tény Sevilla ellen bőven kaphatott volna lehetőséget, még valencia ellen is. Nekem tetszik a játéka, amikor cselez, ember azt hiszi a labdát rég elvesztette, és utána oszt egy precíz pontos passzt... Elég erős keretünk van azért, viszont én középen sokkal szívesebben elnézném, gyors passzos játék az ő kedvence.. mielőtt eladnánk, egyszer jó lenne ott látni, hogy rúgja a bőrt.. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.29. 22:01:44

Kb. Július 2.-3.-áig várnék az elűzésével!Nincs itt miről beszélni senkinek nem jó ha a padon ül!A csapat hasznára nem igen van a karrierjének szintén nem használ!Egyszerűen akármeddig lehet vele várni!Nem fog beférni középre!Szélen meg semmi lendület nincs benne!Van még ilyen játékos aki feleslegesen ül a padon évek óta!Szerintem kézen fogva mehetnének akár münchenbe a nyáron mind a ketten sándor meg józsef benedek nélkül!
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.04.29. 21:54:55

Igaz lehetnek neki mentális problémái, de ne feledjük el, hogy amikor pályán van akkor nagyon akar csak ennek az akarásnak görcsösség lesz a vége. Ő is Barca játékos (egyesek örömére és mások kárára) és nem hiszem, hogy egyetlen jelenlegi Barca játékos megérdemli azt amit mostanság a játékosok kapnak, ha nem megy a szekér. Türelemmel kell lenni vele szemben is mint a többi játékossal. Szerintem ha a következő idényben is ennyit tud majd játszani akkor mehet Isten hírével, de szerintem várjunk még az elküldésével/kiüldözésével.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.04.29. 19:11:40

Az én véleményem az, h hlebnek komoly mentális problémái vannak.1szerűen nem tudja, h mit csináljon, legtöbb esetben rossz megoldást választ :!: az önbizalma egyenlő a nullával: a helyzeténél is látszott, h megijedt, már rosszul vette át a labdát utánna gyenge megoldást választott, a vége pedig :arrow: no comment
kár érte mert nem rossz játékos, de nem érzi a Barca stilusát
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2009.04.29. 16:53:08

Hleb szimplán az egyik legrosszabb játékos mentálisan, aki valaha megfordult az utóbbi 10 évben az Arsenalban vagy a Barcában.

Nem mer kapura rúgni, és éppen ezért nincs benne gyakorlata.

Nem mer cselezni, pedig technikás játékos.

Fontos pillanatokban hibázik.

Ha a csapatnak nem megy, neki sem.


Azt hitte, hogy eljön a Barcába, és lehetősget kap Messiék mellett? Nagyon buta ember.

Arshavin kellett volna nektek - ő igazi (idegesítő kifejezéssel élve) "barca-szintű játékos".
Go Gunners! :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.04.29. 16:45:09

atek írta:ez a beilleszkedési probléma szöveg kezd kicsit unalmassá válni, gondoljatok bele kb 7/7 nap együtt edzenek...ilyen szinten pedig a nyelv egyszerűen nem lehet kifogás! Inkább két pofon kellene neki, hogy térjen már észhez, és mutassa meg, hogy milyen is az igazi Hleb!:)
Valóban!
Remek ötlet!
Semmit nem mutatott, és nem is fog.

Na!
Szerintem adjuk el valakinek, és igazoljuk Capelt!

Bocs nem akarok átigazolás topicot varázsolni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.29. 16:41:11

Nem kap játék lehetőséget, ergo, nem tudja megszokni a ligát, mutatni vmit. Így nem megy. Nyelv, beilleszkedés? Ugyan már! Nem játszik tétmeccseken, ez a baj. Semmi más. Ja, meg, ha beáll is néha, sz*r helyen, mivel Xavi cseréjének kéne, hogy legyen... Szvsz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Caesarka 2009.04.29. 16:45:26-kor.
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.04.29. 16:38:39

ez a beilleszkedési probléma szöveg kezd kicsit unalmassá válni, gondoljatok bele kb 7/7 nap együtt edzenek...ilyen szinten pedig a nyelv egyszerűen nem lehet kifogás! Inkább két pofon kellene neki, hogy térjen már észhez, és mutassa meg, hogy milyen is az igazi Hleb!:)
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Lezárt