Seydou Keita

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.13. 08:13:12

messideco írta:Ez ilyen...
Mikor valakit nem szeret az ember, ha rosszul játszik :arrow: ok a szidásra, mocskolásra
Ha jól játszik :arrow: néma csend.

Szép volt Keita :!:
Őszintén szólva nekem semmi emlékezetes nem maradt meg a játékából azon kívül, hogy gólt lőtt
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.01.13. 04:39:38

messideco írta: Ha jól játszik :arrow: néma csend.
miért, olyan jól játszott?

szerk.: na, hogy ne csak trollkodásnak tűnjön. annyira jól játszott az alatt a tizenöt perc alatt, hogy az embereknek késztetést kellene érezniük a hozzászólásra?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.13. 04:29:41

Ez ilyen...
Mikor valakit nem szeret az ember, ha rosszul játszik :arrow: ok a szidásra, mocskolásra
Ha jól játszik :arrow: néma csend.

Szép volt Keita :!:
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.01.13. 00:14:07

Ismét megtalálta a góllövő cipőjét, még ha most fejjel is talált be, egy nem akármilyen passzt követően. :P :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.10. 15:29:29

kristop írta:ő azt mondja itt el először, hogy neki mindegy ki lövi a gólt, a győzelem a lényeg, ezért harminc méterre a kaputól inkább odaadja messinek, iniestának, pedronak a labdát, ahelyett, hogy egyedül csinálná. aztán pedig, hogy neki kevesebb lehetősége van előrébb mennie, mert akkor felborulna az egyensúly. több védekező feladata van.

amit viszont itt mindenki alibinek hív az az, hogy semmi építő dolgot nem visz a támadójátékba. átfolyik rajta a játék, oldalpasszok és stabilitás. ez jó, csakhogy ő általában a pálya középen játszik, nem pedig védekezők középpályást. oda kellene egy kis kreativitás (ez nem azt jelenti, hogy támadjon). busquets egy sorral hátrébb játszik, és még is megcsinálja ugyanazokat, mint keita csak mellé előre is jobb, meg jobban éli az egyérintős játékot, kényszerítőket.

ez a baja sokunknak. vagyis igazából ez nem baj, ha annyit játszik, mint idén, ez így tökéletes, egy jó cserejátékos. de tavaly, amikor kábé stabil kezdő volt, akkor azért csak jogosan bíráltuk a hiányosságait.
Egyet tudok veled érteni, de nem szabad amellett elmenni, hogy a jó helyezkedéssel, s labdaszerzésekkel, erővel kompenzálja azt, hogy előrébb "nem villog"!Busquets valóban sokat mutat akár az előre játékban,s ez dicséretes, de miután Pique is gyakran fellép ezért stabilitást ad a védekezésnek, egy inkább hátrafele játszó emberke!Az is igaz nem látványos a mali kp játéka, de rengetegszer kisegíti Xavit, Iniestát, mikor már körbeveszik őket, s üresbe mozgásával elkéri a labdát, amit valóban tovább is ad egyből!Én szeretem Seydout, mert sokat dolgozik elfogadja akár játszik akár nem, s ha játszik igenis sokat jelent a csapatnak, még ha nem is támadásban!A stabil védekezés legalább ugyanolyan fontos számomra, mint Messi parádéi elől!Örülök, hogy nem vállalja "túl magát" Seydou, s amire kérik, hogy akadályozza meg az ellenfelet, végrehajtja!Mascherano szintúgy, aki támadásban is részt vesz, s emiatt most többet játszik, de Javier fizikai adottságai miatt is nehezebb helyzetben van, de elismerem most jobb mint Keita, mert pluszt hozzátesz amire kérik!A legfontosabb, hogy 3 kiváló emberünk van hasonló poszta!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.12.10. 14:59:21

ő azt mondja itt el először, hogy neki mindegy ki lövi a gólt, a győzelem a lényeg, ezért harminc méterre a kaputól inkább odaadja messinek, iniestának, pedronak a labdát, ahelyett, hogy egyedül csinálná. aztán pedig, hogy neki kevesebb lehetősége van előrébb mennie, mert akkor felborulna az egyensúly. több védekező feladata van.

amit viszont itt mindenki alibinek hív az az, hogy semmi építő dolgot nem visz a támadójátékba. átfolyik rajta a játék, oldalpasszok és stabilitás. ez jó, csakhogy ő általában a pálya középen játszik, nem pedig védekezők középpályást. oda kellene egy kis kreativitás (ez nem azt jelenti, hogy támadjon). busquets egy sorral hátrébb játszik, és még is megcsinálja ugyanazokat, mint keita csak mellé előre is jobb, meg jobban éli az egyérintős játékot, kényszerítőket.

ez a baja sokunknak. vagyis igazából ez nem baj, ha annyit játszik, mint idén, ez így tökéletes, egy jó cserejátékos. de tavaly, amikor kábé stabil kezdő volt, akkor azért csak jogosan bíráltuk a hiányosságait.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.10. 14:32:13

http://sport.es/default.asp?idpublicaci ... cio_PK=803
Ismét egy szimpatikus interjú, ezúttal Keitától!
"Pero si estoy a 30 metros del portero, mi trabajo es dar el balón a Leo, a Andrés, a Pedro o al que sea para que marque el gol. Lo que me importa es ganar los partidos, me da igual quiénes sean los goleadores. Cuando gana el Barça, ganamos todos."
Hoyg "miért" alibizik ahogy sokan mondják Keita!Amit már ezerszer megvitattunk, de ez a feladata, s ő is elmondja!
De ezen kívül is vannak nagyon szép gondolatok Seydoutól!Beszél Thiagóékról és Xaviékról bajnokságról, a Realról, egyszóval érdemes elolvasni :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 11:37:59

P.U.Y.O.L. írta:Gratulálok a 100. meccséhez, bár nálam ez a szám akkor lesz igazi, ha már nálunk lesz a 100. meccse...
Hát sokak "nagy bánatára" ez is megtörtént, de sajnos háttérbe szorult ez a hír!Tegnapi volt Seydou 107-ik meccse gránátvörös kékben, minden mérkőzést figyelembe véve
:wink: De jövőre már a 100ik spanyol meccs is meglesz!Grat neki még egyszer!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.21. 11:30:00

Graula Keitának! Megosztó ember, én a mellette állók körét gyarapítom! Még 100-at a Barcelonában!
Kép
Kép
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.11.21. 11:23:11

Gratulálok a 100. meccséhez, bár nálam ez a szám akkor lesz igazi, ha már nálunk lesz a 100. meccse...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.21. 10:18:07

Érdekes, hogy senki le se írta, de én megteszem (mert tisztelem Keitát)!Seydou tegnap játszotta 100ik spanyol első osztályú mérkőzését!31-t még a Sevilla és 69et nálunk!Még minimum ennyit!Gratula Seydou :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=LwriIqbFPU8
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.03. 16:58:16

Nekem most is, mint mindig, nem volt antipatikus Keita. Az tény, hogy nem tud olyan labdákat adni, mint Xavi, vagy nem cselezik Iniestához hasonlóan, de amit Pep tőle kér, azt maximálisan teljesíti. Másképp nem játszana ennyit.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.03. 12:44:55

Bob_Marley írta:Lelkes szívvel lélekkel küzdő ember akire mindig lehet számítani, ilyenre minden csapatban szükség van!
Erre szoktam azt mondani, h Oleguer is lelkes, szívvel-lélekkel küzdő ember volt :)
(persze Keita fényévekkel jobb nála, de azért van pár ember még csapaton belül is, akit szívesebben látnék a helyén)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.03. 12:31:50

sjd írta:mielőtt szétoffoljuk a barca vs. realt:
Bob_Marley írta:
Keita nem látványos amit csinál, de hallasz egy rossz szót akár róla akár tőle, hogy nem játszik?????
Ehhez az kellene h ne játsszon....
(Mindenesetre én Tourétól sem hallottam egy rossz szót, de szerintem a sajtó sem. Ennyi erővel lehet h most Keita is éppen a csapategység bomlasztásán fáradozik)
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy Keita akár tkp-t, akár vkp-t játszik a csapatban, van, és volt nála megfelelőbb ember a posztra
(balhé nélkül ülni a padon meg Thiago is tud)
Toure hányszo nyilatkozta ha nem játszik elmegy, elment ő döntése volt!Jobb is hogy elment, minthogy még egy évig "kellett" volna hallgatni, hogy nem játszok.....Örökös téma marad a Toure elmenetel, s miért Keita játszik!Tartom magam továbbra is az álláspontomhoz, hogy amit kérnek tőle maradéktalanul ellátja, s addig nem érheti bántás részemről amíg ez így marad!Lelkes szívvel lélekkel küzdő ember akire mindig lehet számítani, ilyenre minden csapatban szükség van!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.11.03. 12:25:07

mielőtt szétoffoljuk a barca vs. realt:
Bob_Marley írta:
Keita nem látványos amit csinál, de hallasz egy rossz szót akár róla akár tőle, hogy nem játszik?????
Ehhez az kellene h ne játsszon....
(Mindenesetre én Tourétól sem hallottam egy rossz szót, de szerintem a sajtó sem. Ennyi erővel lehet h most Keita is éppen a csapategység bomlasztásán fáradozik)
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy Keita akár tkp-t, akár vkp-t játszik a csapatban, van, és volt nála megfelelőbb ember a posztra
(balhé nélkül ülni a padon meg Thiago is tud)
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.28. 08:58:38

Mindig van akit lehet kritizálni, és ez jó, mert így a rosszindulatú emberek is tudnak írni valamit! Elment Zlatan, most találjuk meg Keitát. Nem mondom, hogy extra klasszis, de valamiért bízik benne Pep, és szerintem kimondottan jól játszott szombaton! A góljáról nem is beszélve, a legjobbkor rúgta! Ha valakit lehet jelen helyzetben kritizálni, akkor az most Bojan Krkic!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2010.09.28. 08:26:38

Én nem kritizálom a szombati meccs miatt, de azért nem is kell felmagasztalni, hogy milyen orbitálisan játszott.
Akarással terén a legkevésbé van baj vele, hanem inkább: ahogy lassítja a játékot, pontatlanul passzol, elképzelés nélkül játszik...
Senki nem vár tőle Iniesta szintet, de a pályán eltöltött időhöz képest igenis többet várnék el. :wink:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.27. 22:09:12

fcbarcelonazsombi írta:Én másokkal ellentétben nem ájultam el attól amit Bilbao elleni meccsen nyújtott… esetleg nem játszott rosszul.
Véleményem szerint a keret leggyengébb pontja, aki ráadásul nagyon sokat játszik.
bocsánat ha valakit megbántottam.
Azt megértem, hogy ha gyengén játszik, kritizálják. De most tényleg látszott rajta az akarás, ment is a játék, de nem játszott rosszul esetleg? Hát nem értem. Elég nagy lehet a mérce nálad, ha ez is kevés...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.09.27. 17:59:45

Pedig szvsz ez a szombati volt eddig a legjobb Barca-mezben nyújtott teljesítménye.

Legközelebb, ha csak fele ilyen jól játszik, egy szót nem szólok többet !

Bravó, Seydou ! 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.09.27. 17:38:12

fcbarcelonazsombi írta:Én másokkal ellentétben nem ájultam el attól amit Bilbao elleni meccsen nyújtott… esetleg nem játszott rosszul.
Véleményem szerint a keret leggyengébb pontja, aki ráadásul nagyon sokat játszik.
bocsánat ha valakit megbántottam.
Nem tudom, hogy mi baj volt a játékával. Nem azt kell várni, hogy majd Iniesta szintjén tolja, nekünk elég annyi, hogy stabil teljesítményt nyújtson. Keita pedig épp ilyen, egy jó munkásember, aki segít a középpályás védekezésben is. Ilyenek is kellenek mindig egy csapatba.

@sjd: Azért ez a videó enyhe túlzás. :) 2 perc után meguntam, hogy minden passza benne van.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2010.09.27. 17:35:08

Én másokkal ellentétben nem ájultam el attól amit Bilbao elleni meccsen nyújtott… esetleg nem játszott rosszul.
Véleményem szerint a keret leggyengébb pontja, aki ráadásul nagyon sokat játszik.
bocsánat ha valakit megbántottam.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.27. 17:14:56

Na most téényleg úgy játszott,mint aki megérdemli a BArca mezt!Szép volt Seydou!Csak így tovább az egész idényben!!!!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.27. 17:00:32

Elég meggyőzően játszott.
Örülök, h végre jó teljesítményt nyújtott egy góllal hozzátéve.
Voltak szép passzai és jól is mozgott.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:05:00

Olyan dolgokat mutatott, ami után csak néztem, hogy tud ilyet is. Pedronak a külsővel bedobott labdája nem volt akármilyen, mintha Xavit láttam volna. A góljánál nagyon jól indult be, és higgadt maradt a befejezésnél is. Ez a vállalkozó szellemű játék kell tőle a továbbiakban is, akkor nagy erősség lehet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 11:32:49

Úgy látom Keitába a héten feltöltötték a kreativitást, mint Neoba a kung-fut.
Legalábbis én még ilyen labdákat nem láttam tőle amióta itt van.
Most éppen EZT nézem
Lezárt