Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.22. 13:53:18

Én úgy vagyok vele, hogy ha Silva idejönne, nem lenne kezdő. Ugyanis Xavi tuti kezdő, Touré és Messi is, és emellet a középpályára még egy ember maradt. Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Iniesta sokkal jobb játékos, mint Silva, még balszélen is jobb teljesítményre képes, nemcsak a válogatottban, hanem a klubcsapatában is jobb volt mint az egérképű. Ez az az eset, ha Drogba-Henry csatársor alakul ki, szerintem ez a valószínű. És akkor még Hleb szóba se került...Silva itt nem lenne kezdő, nem olyan rossz, de már jobb képességű játékosok vannak itt nála, és 30ért ne igazoljunk már padra...
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.22. 13:50:50

manuel írta: Ha jól tudom kijelentették hogy Joaquint,Villát és Silvát kiteszik az átigazolási piacra.Sőt azt is olvastam hogy ténylegesen legalább az egyikőjükett eladják a csapatt gazdasági és vagyoni háttere miatt.Szóval itt szó nincs rivális csapatról hogy annak nemadják!!!miért ne adnák rivális csapatnak ezt honann veszed???ha igy fogjuk fel a dolgott akkor Mancinisem került volna a Romából az Interbe mert rivális csapat vagy nem?Én sztem egy olyan ajánlatott kéne Tkixiéknek tenni ami nekik és nekünk is pásszolna és ennyi sztem. :lol:
Az tényleg jó lenne ha egyik kulcsemberüket eladnák :!:
Akkor jöhetne Villa de akkor minden követ meg kell mozgatni hogy jó ajánlatot egy 30 milliót vagy lehet egy kicsit kevebbet :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2008.07.22. 13:46:18

Xavinho írta:Nem hiszem,h lesz több igazolás. Drogba jön,Eto'o megy (de miért?! :evil: ) és kész. Silvát nem fogjuk tudni megszerezni: 1.mert sokat kér érte a Valencia 2. mert nem hiszem,h riválisnak adnák.
.

Ha jól tudom kijelentették hogy Joaquint,Villát és Silvát kiteszik az átigazolási piacra.Sőt azt is olvastam hogy ténylegesen legalább az egyikőjükett eladják a csapatt gazdasági és vagyoni háttere miatt.Szóval itt szó nincs rivális csapatról hogy annak nemadják!!!miért ne adnák rivális csapatnak ezt honann veszed???ha igy fogjuk fel a dolgott akkor Mancinisem került volna a Romából az Interbe mert rivális csapat vagy nem?Én sztem egy olyan ajánlatott kéne Tkixiéknek tenni ami nekik és nekünk is pásszolna és ennyi sztem. :lol:
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.22. 13:36:42

manuel írta:...
Nem éltetem Arshavint és igen, ő is fellett kapva. Csak annyi, h én szívesebben látnám itt, h ha 15millióért jönne, ha többért akkor felejtős. De Silva az már árban más kategória, annyit meg bőven nem ér.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.07.22. 13:31:11

Nem hiszem,h lesz több igazolás. Drogba jön,Eto'o megy (de miért?! :evil: ) és kész. Silvát nem fogjuk tudni megszerezni: 1.mert sokat kér érte a Valencia 2. mert nem hiszem,h riválisnak adnák.
A balszélsőt meg Pep(-amilyen jól felkészült :roll: -) majd megoldja Henryval. mert marad majd a 4-3-3 és Messi-Drogba-Henry lesz elöl.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2008.07.22. 13:29:11

depth írta:
djtrack írta:drogba 25 misi Silva 30 misi. ha Eto megy az min 30-35 misi és Roni árából a többit fedezni tudják.akkor igencsak jó kis támadó alakzatunk lehetne:P
Aha, persze. Silvaért 30milliót? Hiába írják itt néhányan, azért a vezetőség se teljesen hülye. Nem adunk érte annyit.

Amúgy Arshavint elfogadnám, ha belemenne a Zenit a 15milliós vételárba. Kicsir drága lenne a padra, de szerintem kell még egy valaki, mert egyelőre csak Keita a minőségi csere a középpályán.

Én nemtudom megérteni azt hogy egypárran miért éltetik annyira ezt az Arshavint no de mindegy.Én nekem az a véleményem hogy Arshavinak gyakorlatilag két jó mecse volt az Eb-n az egyik a Svédek a másik pedig a Hollandok ellen de ott is csak úgy tudott villogni mert már az ellenfél már régen verve volt.De bezzeg a spanyolok ellen érdekes hogy a fene nagytudásából nemláttunk semmit :idea: .Úgyhogy én szerintem ha valaki egy sztár vagy tehetség akkor az szinte minden mecsen megmutatt valamit a tudásából legyen bárki is az ellenfél de ennek az Arshavinak a spanyolok ellen még a nevéttsem lehetett hallani.Az én véleményem szerint Silvának a nyomába nem ér hiszen Silva játékintelleganciáját minden mecsen bebizonyitotta ellentétbenvele úgyhogy remélem hogy nem az orosz érkezik.És hogy az egyik kollégám hsz-re reagáljak én szerintem Arshavin jobban felett kapva mint Silva. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manuel 2008.07.22. 13:31:48-kor.
Titi
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.22. 13:18:30

2008.07.22. 13:25:28

Szerintem Jose Antonio Reyes leigazolása egy jó alternatíva lenne max. 5 lenne mert az Atletico Madrid nem számít rá, és még mindig fiatal!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.22. 13:22:31

djtrack írta: technikásabb fiatalabb mondjuk egyik se vmi gólerős az tény. inkább egy fiatal spanyol aki bizonyított már a bajnokságban mint egy lutri orosz.
Hát igen, azért egy szélsőnek nem ártana gólokat is rúgnia. Amúgy nálad mit jelent az, h már bizonyított? Nálad ez mit fed?
lionelmessi19 írta: Arshavint: EBn, UEFA kupában jót nyújtott , nyilvánvaló hogy ügyes a srác, látszik a megmozdulásain, de már 27 v 28 éves asszem, és bizony a spanyol liga és a BL egy nagy minőségi és nehézségi lépcső...
mondjuk ha 15 alatt meg tudnánk szerezni, akár csak 1 euróval is, azt mondom hogy érdemes 'kockázatot vállalni'.
Ha egy csapat végig menetel az UEFA kupában, és egy játékos nem csak jól játszik, hanem kiemelkedik a csapatból, akkor kétlem, h pl egy spanyol bajnokságban nem állná meg a helyét. De Szvsz az elején még a kezdőbe nem férne be. De sérülések, eltiltások esetén egy minőségi cserénk lenne, nem egy Barca B ből felhozott tehetség. Én azt mondom, h ha 15millió lenne - nem kell, h egy euróval kevesebb legyen -, akkor megnérné még.

A középcsatár meg.... Drogbat és Adebayort nagyon utálom. Drogba egy zseni, Adebayor is egy klasszis erőcsatár. De mindkettő hihetetlenül unszimpatikus. Rövidtávon talán Drogbaval járnánk jobban, de én inkább Adebayort preferálom. Simán van mindkettő lábában ( fejében :) ) 20 feletti gól.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2008.07.22. 13:34:01-kor.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.07.22. 13:14:50

djtrack írta: tottenham 20át elutasították nembaj akkor inkább 30egy fiatalért aki spanyol is!
Nemsemmi érvek, fiatal és spanyol. Áhá, mostmár értem, akkor fizessünk érte egyből 50et.[/quote]

technikásabb fiatalabb mondjuk egyik se vmi gólerős az tény. inkább egy fiatal spanyol aki bizonyított már a bajnokságban mint egy lutri orosz.
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2008.07.22. 13:14:41

szerintem is sokkal te jobb játékos silva mint arshavin!arhavin még csak egy most épülő orosz fotballból szeretne vmi nagy klubhoz igazolni!már rég eligazolták volna ha annyira akarnák!
---Forza Barca---
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.22. 13:13:52

No, pár szót az igazolásokról:

Vehetnénk ...

Arshavint: EBn, UEFA kupában jót nyújtott , nyilvánvaló hogy ügyes a srác, látszik a megmozdulásain, de már 27 v 28 éves asszem, és bizony a spanyol liga és a BL egy nagy minőségi és nehézségi lépcső...
mondjuk ha 15 alatt meg tudnánk szerezni, akár csak 1 euróval is, azt mondom hogy érdemes 'kockázatot vállalni'.

David Silva: Őt már többet láttam jóval a Valenciában, és remek srác, az EBn viszont nem nyújtott túl sokat, ettől függetlenül ő már bizonyított valamelyest spanyolországban, és bizony rendkívül technikás gyerek. De nem kell nekünk több sztárigazolás, hacsak Eto'o helyére nem (majd lentebb), így ha mondjuk 22-23 millió alatt nem tudjuk elhozni, felejtős számomra az ötlet.

Talán komolyan más szóba sem került már, csak középcsatár posztra:

Először is nembiztos, hogy pont egy nagy sztár kéne a helyére, szerintem egy kisebb de ígéretes névből is profitálhatnánk.
Mindemellett az eddigi jelöltek közül alapból elvetném Adebayort, már csak a hozzáállása miatt is, ami mostanra nyilvánvaló gondolom mindenki számára. Emellett a játékát sem szeretem. Illetve felmerült még Berbatov, akiről félve nyilatkozok, mert az előző idényben alig láttam játszani. Előtte viszont aránylag sokat, és szerintem egy kicsit lassú ő a Barcelona játékához.

Drogba marad. Kifejezetten utálom ezt az embert, ahogy Alvest is, amíg ide nem igazolt. Utóbbival még vannak fenntartásaim bőven, de inkább szurkolok neki természetesen hogy levetkőzze a dolgokat...
Drogbával is lehet hasonló a helyzet, ha már csak ez a három tényleges jelölt lehet.. :?
Az pedig kétségtelen, hogy kivételes képességű támadó, akár csak Eto'o!!

Ha csak közülük, és mindenképpen egy nagyobb nevet, és tényleg elengedjük Samut, és pótolni kell, hát Drogba mellett voksolok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.22. 13:09:25

Atesz írta:Azért Silva sokkal jobb játékos, mint Arshavin :!:
Nem ér 30 milliót, de idén elég durván elszaladtak az árak, szal lehet, hogy ennyit is ki kell majd érte fizetni...
Szerintem nem sokkal jobb játékos. Csak jobban felvan kapva. Azért UEFA kupa vége felé nemsemmit játszott Arshavin, aztán meg az EB-n is. Ezzel szemben, Valenciaban Silva nem volt valami nagy szám, és EB-n se. 30at meg remélem nem fizetünk ki érte, tehetséges, de nem akkora.
djtrack írta: tottenham 20át elutasították nembaj akkor inkább 30egy fiatalért aki spanyol is!
Nemsemmi érvek, fiatal és spanyol. Áhá, mostmár értem, akkor fizessünk érte egyből 50et.
Varatrix írta: (ezért sok kritikát fogok kapni)
Akkor én leszek az első. :wink: Iniesta mennyivel jobb volt már nála pl. az EB-n? És mégis inkább ő játszon a balszélen, csakazért mert a csapból is az folyik, h milyen hatalmas tehetség?

Én úgy vagyok vele, h az játszon aki jobb formában van. Lehet, h Iniesta mellett se Arshavin, se Silva sem tudná bejátszani magát a kezdőbe. Az a 30milla meg igencsak húzós összeg. Ennyiért világklasszis játékosokat szoktak venni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2008.07.22. 13:18:28-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.22. 13:09:13

noname írta:Silva egyáltalán nem győzött meg az EB-n, sőt sztem kimondottan elmaradt minden elvárástól, szóal egy kicsit megdőlt benne a bizlmam.!
Ne haragudj, de te akkor egy másik Eb-ét néztél. Az hogy nem rugdosta a gólokat halomszámra. Az nem jelenti azt hogy rosszul játszott. Véleményem szerint fiatal kora ellenére, megálta a helyét egy klasszisokkal teli csapatban!

(ezért sok kritikát fogok kapni)

Arshavinról Annyit..."vakok között félszemű a király"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2008.07.22. 13:10:07-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.22. 13:07:20

Az orosz nem ér szerintem 20 milliót. Silva meg fiatal is még.
Én mondjuk kb. utálom Drogbát. :roll: Na mind1, nagyon jó játékos, ha idekerül, akkor csak megbékélek vele valahogy. :roll:
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.07.22. 13:05:39

Na egyre inkább úgy néz ki h Drogba jöhet, aminek nagyon örülök.
Szélső témáról:úgy néz ki h csak Silva és Arshavin maradt, sajna Mancinit buktuk. :?
Silva egyáltalán nem győzött meg az EB-n, sőt sztem kimondottan elmaradt minden elvárástól, szóal egy kicsit megdőlt benne a bizlmam.Arshavin ellenben tudná szélen azt játszani, amit Roni: szélről irányítana.Sztem Mindkettőért ajánlatot kéne tenni, az orosz 20ért megéri, Silva 25ért.Többet egyikük se ér!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.22. 13:05:16

Valbali írta:Sztem is 15 milla Arsavinért nem lenne vészes, lenne minőségi csere, lenne verseny a posztokért, és sérülések mindig lesznek, úgyhogy játszana is eleget.
Viszont Silva a kezdőben is megálná a helyét. Arshavinnal ellentétben. Voszont hogy őszinte legyek, nekem mindeggy meik, de valameik jöjjön!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2008.07.22. 13:03:32

vaLe5 írta:
Valbali írta:
Xavinho írta:Nem biztos,h olyan jó dolog egy 27 éves csatárt egy 30 fölöttire cserélni! Képességekben én nem teszek különbséget Drogba és Eto'o között,mindketten klasszisok,de az a 3 év különbség nem mind1.
Nem normális a vezetőség :roll:
Sztem úgy gondolkodnak, hogy 2 évig jó lesz Drogba, addigra úgyis beérik Krkic, aztán úgyis ő lesz az elsőszámú csatár.
Ez zseniális , miért ne érhetne be Krikics Eto'o mögött?
akkor már inkább tanuljon Henrytól...
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.22. 13:03:07

vaLe5 írta:
Valbali írta:
Xavinho írta:Nem biztos,h olyan jó dolog egy 27 éves csatárt egy 30 fölöttire cserélni! Képességekben én nem teszek különbséget Drogba és Eto'o között,mindketten klasszisok,de az a 3 év különbség nem mind1.
Nem normális a vezetőség :roll:
Sztem úgy gondolkodnak, hogy 2 évig jó lesz Drogba, addigra úgyis beérik Krkic, aztán úgyis ő lesz az elsőszámú csatár.
Ez zseniális , miért ne érhetne be Krikics Eto'o mögött?

Azért nem, mert Pep (sajnos) nem számol vele. ENNYI
Kép
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.07.22. 13:02:08

Azért Silva sokkal jobb játékos, mint Arshavin :!:
Nem ér 30 milliót, de idén elég durván elszaladtak az árak, szal lehet, hogy ennyit is ki kell majd érte fizetni...
Kép
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.22. 13:01:21

depth írta:
djtrack írta:drogba 25 misi Silva 30 misi. ha Eto megy az min 30-35 misi és Roni árából a többit fedezni tudják.akkor igencsak jó kis támadó alakzatunk lehetne:P
Aha, persze. Silvaért 30milliót? Hiába írják itt néhányan, azért a vezetőség se teljesen hülye. Nem adunk érte annyit.

Amúgy Arshavint elfogadnám, ha belemenne a Zenit a 15milliós vételárba. Kicsir drága lenne a padra, de szerintem kell még egy valaki, mert egyelőre csak Keita a minőségi csere a középpályán.
Sztem is 15 milla Arsavinért nem lenne vészes, lenne minőségi csere, lenne verseny a posztokért, és sérülések mindig lesznek, úgyhogy játszana is eleget.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.07.22. 13:01:11

Xavinho!
Sajnos ez már lefutott dolog. Én végig kiáltam Eto'o mellett, de Guardiola döntött. Ami azt illeti szerintem már Eto'onak sincs sok kedve itt maradni. Viszont ha távozik, akkor a helyére a lehető legjobb játékost kell hozni. Aki jelen esetben szerintem Drogba. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy napok kérdése csak hogy mikor igazol ide az elefántcsontparti. Touré meg segíthet neki a beilleszkedésben.

David Silva? Fú ennek nagyon örülnék. Nagyon Remélem hogy Gránátvörös-kékben fog focizni! :twisted:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.22. 13:00:50

Valbali írta:
Xavinho írta:Nem biztos,h olyan jó dolog egy 27 éves csatárt egy 30 fölöttire cserélni! Képességekben én nem teszek különbséget Drogba és Eto'o között,mindketten klasszisok,de az a 3 év különbség nem mind1.
Nem normális a vezetőség :roll:
Sztem úgy gondolkodnak, hogy 2 évig jó lesz Drogba, addigra úgyis beérik Krkic, aztán úgyis ő lesz az elsőszámú csatár.
Ez zseniális , miért ne érhetne be Krikics Eto'o mögött?
Kép
Kép
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.07.22. 13:00:44

depth írta:
djtrack írta:drogba 25 misi Silva 30 misi. ha Eto megy az min 30-35 misi és Roni árából a többit fedezni tudják.akkor igencsak jó kis támadó alakzatunk lehetne:P
Aha, persze. Silvaért 30milliót? Hiába írják itt néhányan, azért a vezetőség se teljesen hülye. Nem adunk érte annyit.

Amúgy Arshavint elfogadnám, ha belemenne a Zenit a 15milliós vételárba. Kicsir drága lenne a padra, de szerintem kell még egy valaki, mert egyelőre csak Keita a minőségi csere a középpályán.
tottenham 20át elutasították nembaj akkor inkább 30egy fiatalért aki spanyol is!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.22. 13:00:00

djtrack írta:drogba 25 misi Silva 30 misi. ha Eto megy az min 30-35 misi és Roni árából a többit fedezni tudják.akkor igencsak jó kis támadó alakzatunk lehetne:P
Aha, persze. Silvaért 30milliót? Hiába írják itt néhányan, azért a vezetőség se teljesen hülye. Nem adunk érte annyit.

Amúgy Arshavint elfogadnám, ha belemenne a Zenit a 15milliós vételárba. Kicsir drága lenne a padra, de szerintem kell még egy valaki, mert egyelőre csak Keita a minőségi csere a középpályán.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.07.22. 12:59:52

Valbali írta:
Xavinho írta:Nem biztos,h olyan jó dolog egy 27 éves csatárt egy 30 fölöttire cserélni! Képességekben én nem teszek különbséget Drogba és Eto'o között,mindketten klasszisok,de az a 3 év különbség nem mind1.
Nem normális a vezetőség :roll:
Sztem úgy gondolkodnak, hogy 2 évig jó lesz Drogba, addigra úgyis beérik Krkic, aztán úgyis ő lesz az elsőszámú csatár.
Én is erre számítok, egy kis kiegészítéssel: Drogba 33 évesen is még bőven jó 2 évre cserecsatárnak. :wink:
A Fifa egy szégyen
Lezárt