Tanulószoba

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.07.25. 19:22:15

bence-barca írta: Én PPKE-re megyek, politológiát tanulni! :)
Üdv sorstárs :P :D
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 19:09:34

MichaaBee írta:
danianevem írta:Én Alkalmazott közgét hallgatok a Corvinuson, szóval nem saját tapasztalatok alapján: a BCE-n kb
Akkor Téged még foglak privátban zaklatni. :D Ha nem baj.
Nyugodtan írj, ha van kérdésed. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.07.25. 19:00:04

daffy írta:
MichaaBee írta: nemzetközi gazdálkodás
Ez mire való? Nem az érdekel,amit neten írnak és amit a Corvinus állít,hanem ténylegesen hol használható,hogy ekkora a ponthatára?
A használhatósága szerintem nagyjából egyezik a többi g-karos szak használhatóságával. A népszerűsége szerintem a nevéből fakad. Ismerem a korosztályomat, úgyhogy tudom, hogy a legtöbben azt gondolják, ezzel a legkönnyebb külföldre menni és ezért választják. Illetve van egy olyan hírneve, hogy jobban a nyelvekre megy rá és kevésbé kell matekzseninek lenni. Szóval a ponthatár csak a népszerűség miatt magas, nem azért, mert annyival használhatóbb lenne, mint egy másik diploma.
Nem azt mondom, hogy feltétel nélkül igazat írtam, hanem hogy középsuliban ez van elterjedve róla.
danianevem írta:Én Alkalmazott közgét hallgatok a Corvinuson, szóval nem saját tapasztalatok alapján: a BCE-n kb
Akkor Téged még foglak privátban zaklatni. :D Ha nem baj.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.25. 15:28:58

VargaAron írta:Kit hova vettek fel?
Én PPKE-re megyek, politológiát tanulni! :)
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2014.07.25. 09:52:03

bowlinggolyo írta:
VargaAron írta:
Aron el kell, hogy keserítselek, de ha külföldre szeretnél menni, akkor ezzel a diplomával csak a wct tudod majd takarítani. Nem lenézve a szakot, csak évfolyamtársaim (szakot most elvégző) valamint idősebb ismerősök tapasztalatai alapján. A szakról egyébként az egyik legjobban Sanama tudna nyilatkozni, mivel ő most lesz 3ad éves ott, szóval ha kérdésed van érdemes hozzá fordulni. Sajnos a psz-en sincs gyakorlatorientált oktatás. Egyszerűen annyira felhígult az egész felsőoktatás, hogy lehetetlen 180 embernek gyakorlatorientáltan oktatni. (Persze van 1-2 kivétel, mint a számviteles tárgyak, de ez csak az üdítő felfrissülés)
Sajnos nem keserítettél el, tisztában vagyok vele. A külföldre szeretnék menni alatt azt értettem, hogy külföldön szeretnék először egy mestert végezni (ahhoz viszont oda is felvételizni kell), majd kint dolgozni. Szerencsére az általam kinézett egyetemeken (Svájc, Norvégia) egyéni elbírálás alapján veszik fel az embereket, nem úgy, mint itthon. Nem egy ismerősöm ment már St. Gallenbe a Corvinusról, nem lehetetlen küldetés.
Gazdmenen lehúztam már három évet, már csak a szakdoga maradt, így sokat tudok az ng-ről, a psz-ről is (btw oda akartam felvételizni, de azt nem lehet egy év alatt megcsinálni... :( ), és bátran kijelenthetem, hogy psz-en van a leggyakorlatorientáltabb oktatás (de egyezzünk meg abban, hogy ott van a legtöbb szeminárium :D )
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.07.25. 09:30:23

VargaAron írta:Jópár évet lehúztam a felsőoktatásban és minden szerénységemet megtartva elég tapasztalatnak mondhatom magam. Annyiban kiegészíteném a választ, hogy a GTK-n az első négy félév majdnem megegyezik a szakok többségében (kivétel a gazdinfo és a gvam).
Nem belemenve a politikába, de mivel alig adnak pénzt az egyetemeknek, ezért értelemszerűen annyi hallgatót vesznek fel, amennyit csak tudnak, így eleve esélytelen a gyakrolatorientált oktatás szemináriumok keretében. Egyedül talán PSZ-en nem így van, de ott a szak jellege nem is engedi meg a magolást (MichaaBee jól választottál :D )
A ponthatár tényleg nem jelent semmit, csupán statisztika, sok mindentől függ évről évre. Nekem már a harmadik alapszakom lesz az ng és csak azért vettem fel, mert külföldön nagyon fut az International Business master és talán nagyobb eséllyel vesznek fel, ha van már egy alapdiplomám ezen a szakon.
Aron el kell, hogy keserítselek, de ha külföldre szeretnél menni, akkor ezzel a diplomával csak a wct tudod majd takarítani. Nem lenézve a szakot, csak évfolyamtársaim (szakot most elvégző) valamint idősebb ismerősök tapasztalatai alapján. A szakról egyébként az egyik legjobban Sanama tudna nyilatkozni, mivel ő most lesz 3ad éves ott, szóval ha kérdésed van érdemes hozzá fordulni. Sajnos a psz-en sincs gyakorlatorientált oktatás. Egyszerűen annyira felhígult az egész felsőoktatás, hogy lehetetlen 180 embernek gyakorlatorientáltan oktatni. (Persze van 1-2 kivétel, mint a számviteles tárgyak, de ez csak az üdítő felfrissülés)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2014.07.25. 08:59:13

danianevem írta:
daffy írta: Ez mire való? Nem az érdekel,amit neten írnak és amit a Corvinus állít,hanem ténylegesen hol használható,hogy ekkora a ponthatára?
Én Alkalmazott közgét hallgatok a Corvinuson, szóval nem saját tapasztalatok alapján: a BCE-n kb. minden közgés képzésben az első két szemeszterben majdnem teljesen megegyezik a tananyag. Az NG-n meg ezt követően egyre inkább bejönnek a nemzetközi piaccal kapcsolatos tárgyak, de nem leminősítve a szakot, inkább magolós tárgyaik vannak.
A ponthatárról: nincs egyenes arányban a nehézséggel. Sokan jelentkeznek, meg kevesebb is a hely, mint egy mérnöki szakon, így szépen felhúzzák a jelentkezők. Legalábbis amikor felvételiztem még így volt, most nem tudom van-e fixen meghatározott.
Jópár évet lehúztam a felsőoktatásban és minden szerénységemet megtartva elég tapasztalatnak mondhatom magam. Annyiban kiegészíteném a választ, hogy a GTK-n az első négy félév majdnem megegyezik a szakok többségében (kivétel a gazdinfo és a gvam).
Nem belemenve a politikába, de mivel alig adnak pénzt az egyetemeknek, ezért értelemszerűen annyi hallgatót vesznek fel, amennyit csak tudnak, így eleve esélytelen a gyakrolatorientált oktatás szemináriumok keretében. Egyedül talán PSZ-en nem így van, de ott a szak jellege nem is engedi meg a magolást (MichaaBee jól választottál :D )
A ponthatár tényleg nem jelent semmit, csupán statisztika, sok mindentől függ évről évre. Nekem már a harmadik alapszakom lesz az ng és csak azért vettem fel, mert külföldön nagyon fut az International Business master és talán nagyobb eséllyel vesznek fel, ha van már egy alapdiplomám ezen a szakon.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.25. 07:44:43

daffy írta:
MichaaBee írta: nemzetközi gazdálkodás:)
Ez mire való? Nem az érdekel,amit neten írnak és amit a Corvinus állít,hanem ténylegesen hol használható,hogy ekkora a ponthatára?
Én Alkalmazott közgét hallgatok a Corvinuson, szóval nem saját tapasztalatok alapján: a BCE-n kb. minden közgés képzésben az első két szemeszterben majdnem teljesen megegyezik a tananyag. Az NG-n meg ezt követően egyre inkább bejönnek a nemzetközi piaccal kapcsolatos tárgyak, de nem leminősítve a szakot, inkább magolós tárgyaik vannak.
A ponthatárról: nincs egyenes arányban a nehézséggel. Sokan jelentkeznek, meg kevesebb is a hely, mint egy mérnöki szakon, így szépen felhúzzák a jelentkezők. Legalábbis amikor felvételiztem még így volt, most nem tudom van-e fixen meghatározott.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.25. 07:31:29

MichaaBee írta: nemzetközi gazdálkodás:)
Ez mire való? Nem az érdekel,amit neten írnak és amit a Corvinus állít,hanem ténylegesen hol használható,hogy ekkora a ponthatára?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.07.25. 01:14:39

VargaAron írta:Kit hova vettek fel? BCE-GTK Nemzetközi Gazdálkodás valaki? :)
Majdnem, nálam harmadik helyen volt a nemzetközi gazdálkodás, viszont esélyes, hogy lesznek közös óráink. :) BCE-GTK pénzügy és számvitelre vettek fel, 489-491 pontom volt, úgyhogy nem nagyon kellett izgulni. :D

Többiek? Úgy vettem észre, hogy nem volt idén valami nagy érettségiző hullám itt a fórumon. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2014.07.24. 23:45:19

Kit hova vettek fel? BCE-GTK Nemzetközi Gazdálkodás valaki? :)
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2014.06.06. 13:33:38

én már egy szóbelin is túlvagyok már csak a közepek vannak :D
nekem matek 84% emelt infó 80% angol 80% magyar 60% töri 56% :D
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2014.06.06. 10:44:57

MichaaBee írta: Többiek? Úgy látom idén nincs nagy érettségiző hullám errefelé, mint szokott lenni más években. :)
Ma jöttek meg az eredmények, nulla készüléssel rosszabbra számítottam, így egy kis névnapi ajándék lett. :)
Angolt tavaly megcsináltam, az 92% lett, ahhoz képest jó, hogy csak azért tettem le, hogy ne kelljen bejárni idén órákra. Matek 83% lett, ezt elszúrtam kicsit, de ez van. Magyar 86% itt 60%-ra számítottam, a törim meg 73% lett úgy, hogy egy betűt nem tanultam, szóval itt is 50-60% körbe vártam. Az infóm meg 70%, két éve nem volt infóm, akkor nem tettem le, szerencsére nem volt weblap, mert semmire nem emlékeztem belőle, de az acceshez se tudtam hozzányúlni. :mrgreen:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.05. 13:39:24

La Pulga írta:Blind children should be educated together with sighted children in mixed classes, hogyan érvelnétek mellette vagy ellene?
Emelt Angol érettségi esetleg? Én szóbelin ezt kaptam anno.. :D

Én az mellett érveltem, hogy tanítsák őket együtt. Így egy az, hogy kis korban megtanulják már a "normális" gyerekek, hogy attól még, hogy valaki valamilyen testi fogyatékossággal születik, attól még ő is ugyan olyan ember, nem kell "tartani" tőlük. Emellett már kis korban megtanulják "kezelni" az ilyen embereket, így nagy eséllyel sokkal nyitottabbak lesznek az ilyen dolgok felé a későbbiekben. Plusz a vak gyerekeknek is jó érzés lehet, hogy nem külön elszeparálva vannak, hanem kicsit ők is átlagosabbnak érezhetik magukat, nem kell folyton azzal szembesülniük, hogy mennyivel másabbak. Azt is mondtam, hogy nem minden órát tartanék közösen -tesi, info pl nem -, de délután is közös foglalkozások lennének napközibe, megtanulnák a Braille-írást például, stbsstb. Azért ellene is mondtam, hogy 6-7 évesen a gyerekek sokszor hülyék egymással, szóval erre figyelni kell, hogy emiatt ne szekálja senki a másikat, de összességében én jó ötletnek tartom. Hál istennek a vizsgáztatóm is így gondolta.. :D

De igazából szinte mindegy, hogy mit mondasz, a lényeg, hogy értelmes mondatokat mondj, és egybefüggően beszélj. Persze tök hülyeségeket nem mondhatsz azért, de nem azon lesz a hangsúly, hogy milyen komoly érveket sorakoztatsz fel.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.05. 12:06:02

Blind children should be educated together with sighted children in mixed classes, hogyan érvelnétek mellette vagy ellene?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.07. 12:35:32

LM10 írta:Valaki megy innét emelt angolra holnap? Ki mire számít nehézségi szintet nézve? :D
Én megyek holnap emelt angolra. Nem számítok semmi extrára, bár az én véleményem angol feladatsor esetén nem mérvadó. :)

Viszont alapvetően a nyelv érettségikről az a véleményem, hogy egyik sem nagy eresztés. Az emelthez egy B2-es szintet kell megütni, ami nem több egy laza középfokú nyelvvizsgánál. Német emelten voltam ősszel, végig unatkoztam az egészet, mert ugye meg kell várni teremben míg letelik az egyes részekre szánt idő.
bence-barca írta:Aki ma matekozott, az érti....
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph" target="_blank ... 5352_n.jpg
:lol:

Egyébként kinek hogy ment a tegnapi, meg mai? :)
Ezt a feladatot szépen kihagytam. Ránéztem, végig kombinatorika, mondom ezzel nem húzom az időt. :D A 16-17-est simán végigszámoltam, úgyhogy nem is foglalkoztam Petikével meg Andriskával.

A közép magyar és a matek szerintem elég egyszerű volt, egyikbe sem haltam bele, viszont a töri húzósabb volt. Magyaron a szövegértés nulla volt, 5 pontért kiírni a vastagbetűket a szövegből, ez most komoly?... Második részben az érvelést választottam, nekem az fekszik a legjobban és a téma is viszonylag szimpatikus volt, jött hozzá az ihlet legalábbis. :)
A töri viszont már húzósabb volt. Teljesíthető volt az is, de itt azért nem nyújtottam csúcsteljesítményt, pedig erre legalább még készültem is... :D Esszékből az ipari forradalmat, Kossuth programját és Nagy Imrét választottam.

Többiek? Úgy látom idén nincs nagy érettségiző hullám errefelé, mint szokott lenni más években. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.07. 10:07:49

neobarca írta:
LM10 írta:Valaki megy innét emelt angolra holnap? Ki mire számít nehézségi szintet nézve? :D
Valszeg emelt nehézségű színt lesz... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mikor leírtam, egyből sejtettem ilyesmi válaszra :lol:

Amúgy arra gondoltam, hogy minden érettségi előtt szoktak "sakkozni" hogy tavaly ilyen volt, akkor idén most pl más lesz. Remélem, hogy könnyebb tesztet fogunk ki. Nem félnék az angoltól, csak alapból, hogy emelt szint ugye..
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.07. 08:59:30

LM10 írta:Valaki megy innét emelt angolra holnap? Ki mire számít nehézségi szintet nézve? :D
Valszeg emelt nehézségű színt lesz... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.07. 08:35:22

Valaki megy innét emelt angolra holnap? Ki mire számít nehézségi szintet nézve? :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.06. 20:48:01

Aki ma matekozott, az érti....
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... 5352_n.jpg" target="_blank
:lol:

Egyébként kinek hogy ment a tegnapi, meg mai? :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.02.23. 20:55:59

MichaaBee írta:
Initom írta:Most hogy lement a jelentkezés,fiúk lányok ki hova adta be a papírokat? :D

Én személy szerint Keszthelyre szándékozom menni,mezőgazdasági mérnöknek:D Ti ? :wink:
Én csak a Corvinust jelöltem meg, pénzügyet, gazd. menedzsmentet és nemzetközi gazdálkodást. A pontszám ugyanannyi mindháromra, úgyhogy oda fognak felvenni, ami első helyen lesz. Egyelőre ez a pénzügy számvitel, de beírtam még kettőt, hátha július 10-ig változik még a véleményem. :)

Én is 3. at ha úgy nézzük :) mezőgazd. mérnök állattenyésztő mérnök,meg természetvédelmi mérnök.Természtesen államilag finanszírozottan,csak a mezőgazd. mérnököt jelöltem meg önköltségesen.

A mezőgazd. mérnök ami legjobban vonz ,ám úgy érzem ,hogy ez alatt a 4 év alatt nem sikerült megtalálnom ,mi is szeretnék úgy igazán szívből lenni. Kicsit úgy érzem beragadtam és ez valamilyen szinten "kényszerdöntés". Mondjuk itthoni vállalkozáshoz ez a legtökéletesebb,de akkor is...
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.02.23. 20:47:28

Initom írta:Most hogy lement a jelentkezés,fiúk lányok ki hova adta be a papírokat? :D

Én személy szerint Keszthelyre szándékozom menni,mezőgazdasági mérnöknek:D Ti ? :wink:
Én csak a Corvinust jelöltem meg, pénzügyet, gazd. menedzsmentet és nemzetközi gazdálkodást. A pontszám ugyanannyi mindháromra, úgyhogy oda fognak felvenni, ami első helyen lesz. Egyelőre ez a pénzügy számvitel, de beírtam még kettőt, hátha július 10-ig változik még a véleményem. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.02.23. 20:35:33

Most hogy lement a jelentkezés,fiúk lányok ki hova adta be a papírokat? :D

Én személy szerint Keszthelyre szándékozom menni,mezőgazdasági mérnöknek:D Ti ? :wink:
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.02.23. 20:30:47

bowlinggolyo írta:
MichaaBee írta:...
...
Köszi a véleményt! A kapott híreknek annyira nem örülök, de jó tisztában lenni vele. :D Rádayról elsőre is átjött, hogy igen jó, amíg nem tudtam, hogy korlátozottak a lehetőségeim, addig azt céloztam volna meg. :D Így viszont akkor azt kell mérlegelnem, hogy Tarkarét vagy ferencvárosi albérlet. Egyik évfolyamtársamtól - aki erősen az albérlet mellett kampányol - hallottam kevésbé pozitív dolgokat a Tarkarétiről, pl azt mondta, hogy többektől hallotta, hogy igencsak felújításra szorulna, volt gond a fűtéssel, illetve hogy bogaras az épület. Nyilván ezt kellő fenntartással kezelem, de azért rákérdeznék, hogy mi igaz a városi legendákból. :) Azt mondta a hangulat tényleg kielégítő és hogy sok a buli, de azokból nem marad ki az sem, aki albérletben lakik. Erről van esetleg konkrétabb véleményed?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.02.23. 19:54:42

MichaaBee írta:Sjd, elsősorban Rád számítanék újfenn, de igazából minden corvinusos véleményre szükségem lenne. :) Koli/albérlet témát mérlegelem, úgyhogy a koliról szeretnék belsős emberektől érdeklődni.

Pesti campushoz ugye tartozik 3 kollégium, a Kinizsi, a Földes Ferenc és a Tarkaréti, legalábbis amennyiben jól informálódtam. (http://www.uni-corvinus.hu/index.php?id=p100008) Ezek közül a Tarkarétibe semmiképp nem szeretnék kerülni, mert túl messze van, a másik viszont közelinek tűnik, így földrajzi koordináták alapján egyikkel se lenne gondom. Ha beadom az igényem kolira, akkor van beleszólásom, hogy melyikbe kerülök? Értsd, elkerülhető, hogy a Tarkarétibe tegyenek? Illetve ha bárki bármit tud akármelyik koliról, örömmel fogadok bármilyen véleményt. :) (Pl. melyikben jobb a közösség, melyik jobban felszerelt, tisztább, nincs benne csótány/poloska, egyéb.. :D )
Mivel elsős vagy,ezért csak Tarkarétre kerülhetsz (kivéve: ha van bármi olyan problémád, ami miatt nem tudsz a tömegközlekedésben részt venni)

Tarkarét egyébként nagyon jó koli,a felszereltségét és a társaságot figyelembe véve. Az egyetlen problémája a távolság az egyetemtől (és úgy mindentől), ami BMV-vel kb 40-45 perc, de jobb esetben lehet 30 perc is, míg rosszabban pedig 1 óra is. A másik jó tulajdonsága, hogy az aljában van egy pékség, ahol a város egyik hanem a legjobb pitáját sütik és a selejteseket ingyen megkapod :) Nettel együtt nem fizettem többet havonta 11 ezernél.

Ráday (Földes):Nagyon jól felszerelt és a legdrágább a költségekben 12-15+net (félévre 10 körül) Egyetlen problémája, hogy nyáron mindenképpen ki kell költöznöd, mert Hostelként üzemel.

Kinizsi: Erről sanama tudna a legtöbbet mesélni, mert ha jól tudom ő most ott lakik. A felszereltség itt a legelkeserítőbb, de ez van a legközelebb a sulihoz :)

Remélem tudtam segíteni és még kiegészítik a többiek ha kifelejtettem volna valakit :)
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Lezárt