A magyar foci (még megmaradt) támogatói

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.07. 22:13:10

Bár gyenge a magyar foci,de mégis a miénk,és mint az már egy másik topicban említettem Tatabányai vagyok,így a Tatabányával kapcsolatban tudok nyilatkozni,minden hazai meccsen ott vagyok,és talán egy kisit bennfentes is vagyok ami a csapatot illeti!
Jelenleg úgy néz ki, hogy kb 14 első osztályú csapat fejezi be az NBI-et (a Tatabánya Kuemaha nélkül nem az...)
Nem csakhogy Kuemaha nélkül nem az...sokkal korábban kezdődtek a gondok Tatabányán...egészen pontosan akkor amikor Sisa Tibi elment a városból!Onnatól kezdve nem sikerült megtartani az embereket,és parádésan rossz igazolásokat sikerült végrehajtani!

Kuemeha csak egy a sok közül....annak idején nem kellett volna elengedni Demét se meg Ndjodot se például!Miután ezek az emberek távoztak(ők az ismertebbek)már koréntsem lehetett nb1-s szintű csapatként tekinteni a Tatabányára!Tavaly Tornyi úrnak sikerült valahogy összekaparni a társaságot,ám ami nyáron lezajlott itt Tatabányán az parádés!

Már akkor el lehetett könyvelni a csapatot kiesőnek(gondolom mindenki egyetért azzal,h biztos kiesők vagyunk sajnos)!
Első hibaként kijelölték edzőnek Mészáros Ferencet!Róla tudni kell,h már tevékenykedett Tatabányán,a Sziget Foci kft ideköltözése után az nb2-be!Hát sikerült nb2es szinten is gyenge csapatot összeraknia,fél év után el is küldték,jött Détári és megmentette a kieséstől a csaptot!És ezek után valamelyik megye1-es csapat kispadjáról idehoztuk újra trénerkedni!
Komolyan mondom Tatabánya élen jár a butaságban!

Aztán Mészáros úr hozta a nagy igazolásait!Nógrádi,Horváth P.,és mindenki nagy kedvence Kriston!Volt szerncsém közelről megtapasztalni a játékukat és a hozzáállásukat!Hát tudom miért tart ott a Tatabányai foci ahol tart(ezt kivetíthetjük az egész magyar focira)!
körülbelül negyed évet vártunk a mindent megmentő csatár igazolásra Miroslav Kozakra!kb 7meccs 0 gól,és kegyvesztett lett szerencsére!Irakból hoztuk ha jól tudom :D
Nem lett volna egyszerűbb a tarcsiba nézni valakit??ÁÁÁ!

Utánna jött a Borbély mester!Magyarul alig tud,töri a magyart,hát csoda,hogy a futballisták nem értik meg mit akar szegény ember!Tovább gyengült tehát a csapat!Nem csoda,hogy kieső helyen állunk,hisz játszott nálunk strandfociválogatott,több futsalos és még sorolhatnám!Sőt,olyan is előfordult,hogy a technikai vezető egyik barátja volt itt próbajátékon a helyi kispályás bajnokságból!
Így nem meglepő,hogy jelenleg a csapat kb az nb2 10 helyére ha jó lenne!
újabb város tűnik el a magyar foci térképéről.
Hát nagyon úgy néz ki,hogy Tatabánya erre a sorsra jut!

Mint ismeretes a város(bár szóbeli megegyezés volt)nem adja meg a támogatást a villanyvilágítás felépítésére!
Ebből kifolyólag valószínűsíthetően Fehérváron kell lejátszani a csapatnak a hazai mérkőzéseit,aminek következtében az eddig se túl jelentős jegybevételektől is elesik!
Ez elég nagy érvágás miután az indulásra is csak úgy lett meg a pénz,hogy eladtuk Kuemahat!

A legnagyobb baj nem is ez!Egy bizonyos amerikai tulajdonos David Altomore a csapat élére a perui származású Octavio Zambranot akarja a csapat élére!Ellentétben az elnök Török úrral aki Détári Lajost ültetné le a csapat kispadjára!(ez lenne a kézenfekvőbb)
Török úr azon a véleményen van,h minek a csapatnak egy külföldi edző.aki nem ismeri a játékosokat,nem beszéli a nyelvet,csak a baj lenne vele!(egyetértek)És minek Ő ha nem hallgatják meg a véleményét!
Így kijelentette,h amennyiben a perui lesz a befutó akkor ő itthagyja a csapatot!Ami azért lenne nagy érvágás,mert bár szakmai szempontból nagyon sok téves döntést hozott,a pénzt Ő hozza!

És ez télleg így van...Török Jószef nélkül nem lenne foci Tatabányán!így tééleg eltűnne a Tatabányai foci,és kb ott lenne a csapat mint a 90es évek közepén a harmadosztályban!Ami azért is ciki mert nemsoká 100 éves a Tatabánya!

Ez volt az én kis kitérőm a Tatabányai focit illetően! :D

A bajnokságról általában az a véleményem,hogy a Sopron megérdemli a baját!Nem értem,hogy lehet ilyen felelőtlen a városvezetés(nem tudom,sztem ők tehetnek róla,ha nem akkor elnézést)!

Nagyon szurkolok az MTknak,mert nagyon megérdemlik a bajnoki címet!Figyelemre méltó ami a klubnál zajlik!
Bár nem kevés pénzbe kerül,de megéri!És követendő út!
Ebben hibázik a többi csapat!Nem kellene Sándor akadémiát építeni mindenkinek,csak meg kellene becsülni a fiatalokat!Mert annak idején a Tatabányával vertük meg 6-1re a Fradit meg 4-1re az MTK-t :D ám tőlünk kevés embernek van esélye nb1es karrierre,pedig a tehtség megvan,csak a megbecsülés nincs!

Két út van,MTK és Debrecen!Az MTK szimpatikusabb számomra,de a Debrecen az eredményesebb!Így véleményem szerint az MTK kifullad a végére és megint a Debrecen lesz a bajnok,vagy talán odaér az Újpest!

Mind1,hogy ki nyer,csak olyan csapat nyerjen amelyik aztán komoly céllal nekilát az európai porondnak!
Szombathelyen meg már alakulgat a jövő (köszönhetően Illés Bélának).
Az lehet,hogy Szombathelyen alakulgat a jövő,de szerintem valamelyik tehetősebb csapat,mint mondjuk Pápa vagy a Felcsút lesz a befutó!
Amivel csak az a baj,hogy Szombathelyen nagyobb a közönség,jobban szeretik a focit,és jobban megérdemlik szerintem az első osztályt!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.01.06. 20:05:01

Kevesen vagyunk, de szeretjük. Hírek, információk a magyar bajnokságtól.

Első téma lehetne a tavaszi szezon. Ki mit vár, ki lesz a bajnok? Jelenleg úgy néz ki, hogy kb 14 első osztályú csapat fejezi be az NBI-et (a Tatabánya Kuemaha nélkül nem az...), újabb város tűnik el a magyar foci térképéről.

Odalett már korábban Szeged, Nagykanizsa, Vác, lassan eltűnik Sopron csapata, Pécsett és Fehérváron egy új éra kezdődik (bár itt elég csúnya összefonódások állnak a háttérben, de politizálni nem akarok), Szombathelyen meg már alakulgat a jövő (köszönhetően Illés Bélának).
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Lezárt