Giovani Dos Santos #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2008.06.01. 13:15:32

Gio-t jó játékosnak tartom, de az előszezonban világklasszis formát tudott hozni, a bajnokságban pedig semmit... (Oké, utolsó meccsen rúgott hármat) Én a kölcsönszerződést preferálnám...
zalan05
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.11.20. 19:53:54

2008.06.01. 13:15:01

nem tudom honnan szeditek ezta 8millio€-ot amikor mindenhova 15-16millio van kiírva
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.01. 13:09:33

Eladni ökörség lenne,kölcsönadni butaság,de még megbocsátható.

Eddig a vezetőség nagyon jó döntéseket,és nagyon rossz döntéseket hoz/tervez. :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.06.01. 13:04:01

Gio azt mondta, maradna. Miért kéne elküldeni? :roll:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.06.01. 12:52:09

Namármost

1. Tottenham minden áron meg akarja szerezni

2. A Spurs amúgy is szórja most a pénzt

3. Ramos nagy kedvence Dos Santos.

Ezek mellett min. 20at el lehetne érte kérni...
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.06.01. 12:43:36

Sztem 8 millióért nagy hiba eladni Gio-t. Modric-ért a Tottenham kifizetett 25 milliót. Azt gondolom, hogy 16-18 millió alatt nem kéne megválnunk tőle. Viszonylag gyorsan bedobták a mély vízbe őket. (Bojannal együtt) Bojan szerencsésebben fel tuddott nőni a feladathoz, ő nem. De nem tőle kéne megszabadulni, főleg nem ilyen kevés pénzért.
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.05.31. 18:09:44

Ez az áruló-kérdés tényleg nehézkes, de azt is el kell fogadni, h egy ilyen nagy csapatnál, nem lehet 1-2 fiatalnál többet beépíteni 2-3 év alatt. Egyébként elúszna a sanszunk a Bl-re, bajnokságra. Én idén is kicsit soknak éreztem, h egyszerre jött Bojan és Gio, nekik sem jutott annyi idő, mint amúgy juthatott volna, és mi is gyakran tőlük vártuk a megváltást. Sokkal jobb lett volna, ha kölcsön tudjuk adni egyikőjüket legalább, de ettől mindketten elzárkóztak.
A baj az, h én Gionál még most is ezt érezném helyesnek, de ha ennyire elzárkózik, akkor nem lehet vele mit csinálni, max eladni. Tényleg lehet, h nagy játékos lesz belőle, de még sok időre lenne hozzá szüksége, mert egyelőre kevés ide sajnos. És egy ilyen nagy csapatban nem jut elég idő neki, h kifejlődjön. És tényleg igaza van itt sokaknak, akik azon paráznak, h majd később sok millióért akarjuk talán visszaigazolni, de van egy másik oldala: lehet, h nem! Kapunk érte 18 millát, és lét-három év alatt kiderül, h nem is lesz jobb, és még mi jártunk jól, h időben eladtuk.
A Ronnie-éra előtti időszakra talán még emlékeznek az "öregebbek" :wink: , akkor is vettük a világból mindenhonnan a nagyobbnál-nagyobb igéreteket: pl. Rochembak, Quaresma, ilyenek, de nem voltak elegek akkor arra, h akár csak sanszunk legyen a bajnoki aranyra, pláne a bl-re.
Sajnos nekünk többnyire kész játékosok kellenek, és max 1-2 ígéret, akiket lasan be tudunk építeni, többre sajnos nincs időnk... :?

Viszont a Real újabban kialakított gyakorlata sztm elég okos ilyen szempontból: visszavásárlási joggal adják el a játékosokat, így úgymond kivédik a nagy csillagok elvesztését...lehet nekünk is ezt kellene csinálni Gioval!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.31. 18:04:30

Piqué más eset. Ő hátvéd, a posztján már akkoris klasszisok játszottak, egyedül sem volt. Ő vszl. úgy gondolta, hogy a nagy csapatban nem rúghat labdába.
Gondolta nálunk nem de a MU-ba igen...ott majd a nagycsapatban is labdába rúg?
Azért a Barcába szinte mindig minden poszton klasszisok fociznak.
De ott van Pl Dos Santos aki ki tudta várni a lehetőséget meg Iniesta mag Puyol meg stb...

Én nem vagyok Pique ellen meg számomra Fabregas se akkora áruló mint szerinted.
Csak azt mondom,h szerintem semmivel se másabb Pique este mint Fabregasé mégis mindeki Fabregast gyűlöli...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.31. 17:58:50

Bányász írta:Akkor jogos...mert hát elment a M.Uba ami lényegesen kisebb csapat mint a Barca és lényegesen egyszerűbb bekerülni a védelembe mint a Barcába.

Ráadásul valaki azzal érvelt,h Rijkaard megadta az esélyt a fiataloknak így Fabregas is megkapta volna.Akkor Pique nem?
jó,bocsi...most abba bele se gondoltam hogy a MU-ba ment...

Na mindegy...én ezért nem szeretem Wengert például...mert "aljas" módon elhoz mindenhonnan fiatalokat...aztán őt dicsőítik :?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.31. 17:58:41

Úgy gondolom, hogy 16 évesen az ember azért már ismer egy-két dolgot. Főleg, ahol már 3 éve nevelik, csiszolgatják, magába szívja a La Masia és a Camp Nou levegőjét. Tudja, hogy nagyon tehetséges, tudja, hogy számítanak rá, és számolnak vele. Őt ez nem érdekli, és a pénz szaga után menve az Arsenalnál köt ki. Nálam Cesc áruló, és az is marad. Ez a véleményem, és ez is marad. Eddig is annak tartottam, ezután is annak fogom. És ebben egyezik a véleményem Txiki véleményével.
Piqué más eset. Ő hátvéd, a posztján már akkoris klasszisok játszottak, egyedül sem volt. Ő vszl. úgy gondolta, hogy a nagy csapatban nem rúghat labdába. Lásad Damiá példáját.
Kép
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.05.31. 17:57:44

Egy kicsit elkanyarodott a topic... :lol: :twisted:
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.31. 17:56:19

csababarca írta:Szerintem Tamás úgy gondolja,hogy azért egy középpályás fiatalként könnyebben kaphat szerepet hamarabb az első csapatnál...Míg egy védő,ráadásul középső,nem sűrűn kerül be fiatalon egy nagy csapat hátsó alakzatába...
Akkor jogos...mert hát elment a M.Uba ami lényegesen kisebb csapat mint a Barca és lényegesen egyszerűbb bekerülni a védelembe mint a Barcába.

Ráadásul valaki azzal érvelt,h Rijkaard megadta az esélyt a fiataloknak így Fabregas is megkapta volna.Akkor Pique nem?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.31. 17:52:26

Szerintem Tamás úgy gondolja,hogy azért egy középpályás fiatalként könnyebben kaphat szerepet hamarabb az első csapatnál...Míg egy védő,ráadásul középső,nem sűrűn kerül be fiatalon egy nagy csapat hátsó alakzatába...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.31. 17:49:59

barca99 írta:
Varga Tamás írta:Bányász!
A két játékos nem egy kaliber, nem említhetők egy lapon.
És?

Akkor az csípi a szemedet, hogy nem itt lett klasszis? Mert eddig azzal érveltél, hogy a többiek ki tudták várni a sort... de ő nem és elment. Piqué mivel másabb? Semmivel. Vagyis annyival, hogy amíg Cesc-et eurótízmilliókban számolják már 20 évesen is, addig Piquét meg "leadta" a MU.

Egyébként a fogorvosos dolgot nem kifejezetten a lelövés miatt írtam, egyszerűen butaság árulónak hívni egy 16 éves gyereket, akit akár a szülei is befolyásolhatnak. Figo tudjuk miért ment el... semmi inkorrektség nincs abban, ha vki árulónak hívja. Na de Fabregas semmi rosszat nem tett nekünk.
Na végülis ugyan ezt a kérdést tettem fel a Piqué topicban... :D
Mindegy hol de érdekelne engem is a válasz...csak ez itt már kezd nagyon off lenni...
Szegény Geovani. :)
Egyébként nagy játékos lesz. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.31. 17:47:37

Varga Tamás írta:Bányász!
A két játékos nem egy kaliber, nem említhetők egy lapon.
És?

Akkor az csípi a szemedet, hogy nem itt lett klasszis? Mert eddig azzal érveltél, hogy a többiek ki tudták várni a sort... de ő nem és elment. Piqué mivel másabb? Semmivel. Vagyis annyival, hogy amíg Cesc-et eurótízmilliókban számolják már 20 évesen is, addig Piquét meg "leadta" a MU.

Egyébként a fogorvosos dolgot nem kifejezetten a lelövés miatt írtam, egyszerűen butaság árulónak hívni egy 16 éves gyereket, akit akár a szülei is befolyásolhatnak. Figo tudjuk miért ment el... semmi inkorrektség nincs abban, ha vki árulónak hívja. Na de Fabregas semmi rosszat nem tett nekünk.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.31. 17:38:35

socio66!
Nem hinném. Nekem az elv fontosabb, mint a pénz. és nem hinném, hogy a Barca alamizsnáért alkalmazta volna. Az meg azért kibírható lett volna 16-17 évesen, hogy nem havi 250 ezer eurót teszek zsebre, hanem 200-at (csak egy példa, összehasonlítás a részemről).

Bányász!
A két játékos nem egy kaliber, nem említhetők egy lapon.
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.31. 17:38:10

ez olyan h kikoltozol amerikaba mert ott mar 16 evesen vezethetsz.. aztan 18 evesen visszajossz mert ott csak 21 evesen ihatsz...:P
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.31. 17:36:55

Varga Tamás írta:
barca99 írta:Remélem most is a "fogorvos" beszélt belőled. :shock:
Ezt csak egy hasonlatnak szántam. Nem azt mondtam, hogy jőjjék le, vagy én lelőném.
Én úgy gondolom, hogy nincs helye neki a barcelonában, soha többet. Bojan, Messi, Dos Santos, Iniesta ki tudta várni a sorát. Fabregas egy évet már nem bírt ki. Viselje a következményeit. Én utálom, mint a sz.rt.
Pique? :roll:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.31. 17:36:12

barca99 írta:Remélem most is a "fogorvos" beszélt belőled. :shock:
Ezt csak egy hasonlatnak szántam. Nem azt mondtam, hogy jőjjék le, vagy én lelőném.
Én úgy gondolom, hogy nincs helye neki a barcelonában, soha többet. Bojan, Messi, Dos Santos, Iniesta ki tudta várni a sorát. Fabregas egy évet már nem bírt ki. Viselje a következményeit. Én utálom, mint a sz.rt.
Kép
socio66

2008.05.31. 17:32:41

Varga Tamás írta:Fabregas elárulta a Barcelonát. A pénz többet jelentett a számára, mint a klubhűség. Nem tudott várni. Maradjon a valagán. Ha még egyszer magára húzza a Barca mezét saját kezűleg tépem le róla. Az árulókat sok helyen lelövik, mint egy kutyát. A miheztartás végett. A szememben egy csúcsó-mászó, egy gerinctelen féreg.
A klub meg nem tehetett semmit. 17 éves kor alatt Spo-ban nem lehet profi szerződést kötni. Vagy le kell vinni a korhatárt 16-ra, mint Angliában, vagy az ottanit kell emelni.
ettől még a világ jelenlegi legjobb irányítója,és magasan a legmegfelelőbb ember lenne a posztra.ezt Te is tudod. De ez már egy 100-szor megtárgyalt téma. Különben lehet hogy Te is a pénzt és a több játéklehetőséget választottad volna...
ha pedig esetleg ideigazol,majd Téged is ki fog engesztelni a pályán mutatott játékával,efelől nincs kétségem. :wink:
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2008.05.31. 17:32:04

Varga Tamás írta:Fabregas elárulta a Barcelonát. A pénz többet jelentett a számára, mint a klubhűség. Nem tudott várni. Maradjon a valagán. Ha még egyszer magára húzza a Barca mezét saját kezűleg tépem le róla. Az árulókat sok helyen lelövik, mint egy kutyát. A miheztartás végett. A szememben egy csúcsó-mászó, egy gerinctelen féreg.
A klub meg nem tehetett semmit. 17 éves kor alatt Spo-ban nem lehet profi szerződést kötni. Vagy le kell vinni a korhatárt 16-ra, mint Angliában, vagy az ottanit kell emelni.
Nagyon emberi volt , Fabregast le kell lőni :!: És mindenkit aki eligazol Barcelonából :!: =D>
Nem értem honnan veszítek hogy ha maradt volna is ekkora játékos lenne.Angliában sokkal előbb játék lehetőséget kapott mint nálunk kapott volna . Szerintem nem bűn hogy egy fiatal játékos sztár akar lenni más országban.
mindorokke_barca
Érdekes/vicces dolgokat írsz. Quaresma+pár milla egyébként Deco-ra cseréltük erre nem emlékszik senki :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2008.05.31. 17:33:11-kor.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.31. 17:31:16

Én egy 16-17 éves gyereket nem neveznék árulónak :lol: szerintem ez nevetséges.Egyébként meg nem a pénz,hanem a bajnokság miatt ment el.
Spanyolo-ban még nem kapott vna profi szerződést,az első csapatban nem játszhatott vna.Wenger elvitte a PL-be,ahol a profi ligában, az első csapat tagjaként adott neki lehetőséget, amíg nálunk még várhatott vna 2 évet,amíg a nagycsapat közelébe kerül.
Ha árulók kellenek: Figo,Saviola,Schuster :lol: ,stb.
Ők önállóan,felnőtt,profi játékosként döntöttek, nagy százalékban a pénz miatt. Max ők az árulók, Fabregas meg többet segítene a mostani csapatunkon,mint egy Hleb v Lucho Gonzales v Moutinho :roll:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.31. 17:28:41

Remélem most is a "fogorvos" beszélt belőled. :shock:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.31. 17:17:30

Fabregas elárulta a Barcelonát. A pénz többet jelentett a számára, mint a klubhűség. Nem tudott várni. Maradjon a valagán. Ha még egyszer magára húzza a Barca mezét saját kezűleg tépem le róla. Az árulókat sok helyen lelövik, mint egy kutyát. A miheztartás végett. A szememben egy csúcsó-mászó, egy gerinctelen féreg.
A klub meg nem tehetett semmit. 17 éves kor alatt Spo-ban nem lehet profi szerződést kötni. Vagy le kell vinni a korhatárt 16-ra, mint Angliában, vagy az ottanit kell emelni.
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.31. 17:11:23

Ne haragudj,te hol edzősködsz? vagy közvetlen kapcsolatod van egy klubvezetővel? vagy egy játékost ismersz? esetleg sportszakértő vagy?
egyik kriteriumnak sem kell megfelelnem ahhoz h a fabragasrol irt reszt tenykent kezeljem... egy alitolagos barca szurkolo leszolja a vezetoseget h miert engedte el fabregast? h a fenebe ne huzzon fel a tajekozatlansaga... meg a korara sem hivatkozhat mert ez nem igazan elavult tema rola... nem velemenyt mondott hanem butasagokat beszelt... a te velmenyed h lazan kiadnal erte 40 millat egy sajat nevelesert aki turelmetlen volt varni 1-2 evet a sajat csapatanal h felkerulhessen... szted messit nem vittek volna? v bojant? v giovanit? csak van akinek fontos a sajat klubja.... hat fabregasnak nem szamitott... ok csak akkor nincs is keresnivaloja itt... vannak fontosabb dolgok is a penznel... a quaresmas videokat neked is ajanlom figyelmedbe...
Lezárt