Offtopic #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik korcsoportba tartozol?

10 alatt
2
0%
10-15
52
12%
15-20
191
46%
20-25
114
27%
25-35
47
11%
35-50
7
2%
50+
5
1%
 
Szavazatok száma: 418
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.02.09. 17:54:35

Mihiii! Értem én amit írsz!

Viszont a börtön nem megoldás, múltkor volt egy film a az NGC-n Amerika börtöneiről, hogy mekkora pénzeket emésztenek fel...

Lehet durva amit most mondani fogok, de anno 90-előtt így járta a mondás: Aki nem dolgozik ne is egyék!
Igazuk volt!

A másik a bűnöző elemek munkatáborba zárása... szerintem ez se utolsó ötlet!

...csak egy ilyen gondolat felvetése után jönnének az Amnestys librik meg az antifák tömegei, hogy Úristen koncentrációs táborok meg gázkamrák...

Ja amúgy tudtátok, hogy a koncentrációs tábor angol találmány! A Búr háborúban az angolok ilyenekbe terelték össze a búr családokat és tartották fogva őket...

Amúgy elnézést. hogy elkanyarodtam a tárgytól!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.02.09. 17:50:47

miihii írta:És pont,h ez szúrja a szemét az embernek,h ha róluk van szó,akkor rögtön lehet tudni,h semmi az ég világon nem fog történni.Nem naon tudom elképzelni,h bevonul a szerv Enyingre és kiveszi a sorból a fiúkat,egyszerűen mert kummára tartanak tőlük (amennyit tudok róluk,joggal...).Ha fehérek követték volna el,és meglenne a helység,h honnét jöttek,esetleg képpel együtt,akkor mára már le lenne tartóztatva jó pár emberke.

Így meg várhatjuk,h Sesum Apó betartja,amit mondott és odacsap nekik.Bár kétlem azt is,h ez összejön.A törvény Őrei is inkább azzal lesznek elfoglalva,h ne engedjék be a szerbeket az országba,ahelyett h szemet húnynának felettük (mint annyi minden felett az országban) és kicsit félrenézve hagynák,h elvégezzék a munkájukat helyettük.
Többnyire egyet értek azzal, amit mondtál. A kiemelt részhez fűznék hozzá egy-két dolgot. Igaz, nem Veszprémben lakom, de oda jártam suliba 8 évig, meg elég sokat járunk össze haverokkal még most is, így elég sok mindenkit ismerek ott. Amikor ez az eset történt akkor is pont Veszprémben voltunk. Szerencsére most épp nem a centrumban (hanem a város szélén házibuliban, mert egyébként arra a helyre is szoktunk járni) - ennek ellenére nem sokkal az eset után hívták egyikőnket, hogy elmondják mi történt, mert a srác épp ott bulizott akkor is. Na de a lényeg, hogy azért elég sok mindent hallottam már az ügy hátteréről. És akik ezt tették nem a közönséges fémgyűjtő fajtából való.

Veszprém környékén van jó néhány település, ahol túlnyomó részt romák laknak, mégsem késelnek hétvégenként halálra embereket, pedig járnak be rendesen mindig, lehet, hogy balhéznak de nem késelés annak a vége. Akik szombat-vasárnap jöttek nem kispályások voltak, és nem csak betévedtek Veszprémbe. Aki ránéz a térképre okos dolgokat tud kikövetkeztetni, aki emellett ismeri is Veszprémet nagyjából, még okosabbat. Egyrészt Enying nem tartozik bele Veszprém bulizós (sőt semmilyen) vonzáskörzetébe, azért nem 10 perc busszal, másrészt nincs Veszprémben olyan hely, ahol egy ekkora társaság elférne a "helyiek" mellett, sőt nincsenek is akkora "attrakciók" amiatt megérné idejönni bulizni Enyingről, akkor már ott van Siófok kb szórakozás terén Veszprémmel egyenértékű így télen. Ezt nyilván az a jó néhány "jóember" is tudta, akik szombat este "elfáradtak" Veszprémbe. Nem bulizni, vagy szórakozni jöttek, hanem leszámolni. "Természetesen" a veszprémi "maffia" jó szokásához híven bevitte az első ütést (tudnék hasonló sztorikat mesélni még dögivel), aztán meg tele gatyával lapított ahogy csak tudott. Így a tagok nem találtak semmit Veszprémben, ezért kötöttek végül ki ott, ahol, ezért történt az, ami. Túl sokat hitt magáról - ismételten - a veszprémi "alvilág".

Nagyon rossz valakikbe kötöttek bele, nagyon mellé nyúltak, mivel az enyingiek nem kispisták. Szóval ez nem úgy megy/nne, hogy elmennek a rendőrök, aztán elhoznak néhány "egyszerű" romát. Ezek súlyos maffiózok, részletekbe ne menjünk bele, de a környéken elég sokan tisztában vannak vele, hogy kik is ők és mennyire nagy pályások. Szóval ez nem teljesen olyan, mint a "normális" nemlétező cigánybűnözés. Ebben a szituban nem (csak) a származáson van a hangsúly.

Ebből kifolyólag ha jönne is Sesum apja és az emberei - nem tudom, hogy ezt ki veheti komolyan, kis becsléssel ez a 300 emberes "tisztogatás" minimum 0,5-1 milliárd forintban lenne, és ez tényleg igen fapados árakkal számolva. De még ha jönnének is, nem biztos, hogy csak úgy pikk-pakk rendet vágnának, mint ahogy azt sokan elképzelik...

De mint írtam ez most egy egyedi eset, a "normális" helyzetekben valóban igaz az, amit írtál.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.09. 17:13:27

Asys írta:
Amúgy most minden ki van hegyzeve a romákra pedig sajnos nem csak ők gyilkolásznak, rabolnak hanem ugyanúgy az összes nemzet/nép fiai közül sokan. A romáknál ez az arány sokkalta nagyobb ez tény!

Nem a cigányokat kell hát elítélni, hanem a bűnösöket az összes bűnöst és fellépni ellenük!
Erree viszont nem ilyen tutyimutyi demokratikus rendszer a megfelelő...
Nem csak most van minden kihegyezve a romákra,hanem az utóbbi időben már egyre több dolog kap nagyobb hírverést miattuk.Időtlen idők óta elég sok munkát adtak (volna) az igazság bátor őreinek,akik sajnálatos módon nem mertek/tudtak/tehettek semmit ellenük.Ezzel is csak segítették őket a bűnözési hullámuk terjesztésében,szankció nélkül csinálhatnak bármit ebben az országban.Meg vannak tőlük rezzenve az állampolgárokon kívül a hivatalos szervek is.Tisztában is vannak ezzel,szal kiskirályként tengetik életüket.Ha fehérek követik el a bűncselekményt,akkor tudnak keménykedni a jagellók ,mernek ténylegesen nyomozni (igaz,gyakran csak kergetik a saját farkukat).
A brazilok ügyes-bajos dolgait meg inkább próbálják eltussolni,elvenni az élét a dolgoknak :arrow: struccpolitika.És azért különösen bosszantó ez,mert a kisebbséget nem merik kikezdeni,büntetlenül csinálhatják az ügyleteket tovább.Vhogy nem igazán akaródzik bilincs kerülni a barna csuklókra.Sok van bent,de elenyésző még így is,ahhoz képest,ahánynak bérelt helye lenne a kaptárban.
És ezeket nem rasszizmusból írom,hanem tényszerűen.Nem lenne velük semmi bajom,ha legalább a 10%-uk hajlandóságot mutatna az alapvető emberi normáknak megfelelően élni.Nem parazitaként telepedni az ország testére és meglopni,megfélemlíteni,erőszakot alkalmazni...És minedezt büntetlenül.
Igazad van,h más náció is követ el hasonló cselekményeket,de pont az arány a lényeg:
-közülük a döntő többség benne volt (van) már vmilyen szintű bűncselekményben,akármilyen szinten is,és ennek nagyon kis hányada lett megtorolva,szankcionálva.

És pont,h ez szúrja a szemét az embernek,h ha róluk van szó,akkor rögtön lehet tudni,h semmi az ég világon nem fog történni.Nem naon tudom elképzelni,h bevonul a szerv Enyingre és kiveszi a sorból a fiúkat,egyszerűen mert kummára tartanak tőlük (amennyit tudok róluk,joggal...).Ha fehérek követték volna el,és meglenne a helység,h honnét jöttek,esetleg képpel együtt,akkor mára már le lenne tartóztatva jó pár emberke.

Így meg várhatjuk,h Sesum Apó betartja,amit mondott és odacsap nekik.Bár kétlem azt is,h ez összejön.A törvény Őrei is inkább azzal lesznek elfoglalva,h ne engedjék be a szerbeket az országba,ahelyett h szemet húnynának felettük (mint annyi minden felett az országban) és kicsit félrenézve hagynák,h elvégezzék a munkájukat helyettük.

Elég nagy szegénységi bizonyítvány Állam Bácsiról,h külső segítségben kell bíznunk,h történjen vmi igazságszolgáltatás terén az országunkban.Szánalom,ami itt folyik és sajna nem nagyon látszik,h egyhamar lenne megoldóképletünk erre az egyre égetőbb problémára,ami a cigánybűnözés.


Nem fajirtásért könyörgök,csak azért,amiért Te,Asys:a bűnösök felelősségre vonásáért,elítéléséért.Igaz,h kéne még pár büntetőjogi intézményt kialakítani,h elférjenek,de annyi baj legyen...
Ha mindegyik megkapná a maga büntetését,a maradék cirka 12 darab roma meg asszem elférne a társadalmunkban....
És anélkül a jópár más nációbéli emberke nélkül is jól meglennénk Magyarhonban.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.02.09. 16:15:58

Perrero írta:hát igen, a kurucinfo független hírforrás...

ha a Balatonmackóalsón élő Jóska bácsit szúrják le, az senkit nem érdekel a médiában, de így, hogy egy híres emberről van szó, így mindenki szakértő...
Amíg érdekek léteznek független hírforrás nem lesz...

Amúgy most minden ki van hegyzeve a romákra pedig sajnos nem csak ők gyilkolásznak, rabolnak hanem ugyanúgy az összes nemzet/nép fiai közül sokan. A romáknál ez az arány sokkalta nagyobb ez tény!

Nem a cigányokat kell hát elítélni, hanem a bűnösöket az összes bűnöst és fellépni ellenük!
Erree viszont nem ilyen tutyimutyi demokratikus rendszer a megfelelő...

A becsületes embereknek kötelességei vannak a bűnözőknek meg jogai!
Ez szomorú! :? :cry:

Isten óvja hát Magyarországot és a világ összes jó emberét és nyugasztalja a Cozmát!
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2009.02.09. 16:07:11

Perrero írta:hát igen, a kurucinfo független hírforrás...

ha a Balatonmackóalsón élő Jóska bácsit szúrják le, az senkit nem érdekel a médiában, de így, hogy egy híres emberről van szó, így mindenki szakértő...
Ott vannak a gyilkosok képei, ezek tények, nem lehet rajtuk vitatkozni. Mivel híres ember nyílván mindenki ezzel foglalkozik. Én nem vagyok szakértő, csak azt kívánom hogy ezek a férgek kapják meg méltó büntetésüket. Bár már sajnos akkor sem hozható vissza Cozma, és ez a legnagyobb probléma.
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2009.02.09. 15:56:32

A szurkálásról videofelvétel is készült: az már biztos, hogy Marian Cozma román válogatott kézilabdázót Raffael Sándor szúrta mellkason.
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2009.02.09. 15:46:03

Láttátoka kurucinfot? http://kuruc.info/
Itt vannak a raj csávók képei, iszonyat "kemény csávók". Jajj mit nem adnék azért, ha láthatnám hogy megkapják méltó büntetésüket Remélem Sesum apja megteszi! Egyébként érdemes az alatta lévő iwiwes hír is elolvasni, meg a képeket megnézni, vannak ott is arcok rendesen!
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.02.09. 15:35:00

Aki akar enni 1 jó kis orgazmus( :!: :!: :lol: ) pizzát az jöjjön,Albertirsára :P

Kép
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.02.09. 14:16:39

Én nem is értem, milyen ember az aki ilyet tesz? Gondolkodás nélkül, hidegvérrel gyilkol! Ezek nem is emberek, ezek rohadt sakálok, akik világunk beleit marcangolják... Felhábrotító, gyalázat, ami Magyarországon történik! Miért nincs egy erős kezű vezető? MIÉRT? Ezeknek elejét kell venni! Kell egy ember, aki ha kissé diktatórikus eszközökkel is, de meg kell, hogy fékezze az ilyen bűncselekményeket! Egy ember, aki nem ártott semmit senkinek hal meg egy szemét tróger miatt, aki az emberiség szégyene! Vissza kell hozatni a halálbüntetést, máshogy nem megy! :evil:

Imádkozom Mennyei Atyánkhoz, hogy a túloldalon nyugosztalja Cozmát és adjon lelki erőt ezekben a napokban a családjának és a hozzátartozóinak! :cry: NYUGODJ BÉKÉBEN COZMA!!! :cry: [-o<A> Megtorló

Moderátoroknak: nem volt emberhez méltó Hitler nevét kiejtenem a számon, elnézést kérek, a hév miatt írtam, amúgy nem szoktam vele példálózni! De remélem, a lényeget megértettek, mert nincs az a vigasz, ami ennyi sorstársunk elhalálozásért vigaszt nyújt. Főleg nem a családoknak és a közeli hozzátartozóknak... Talán van, de az már egy másik téma...
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2009.02.09. 11:30:18

Marci írta:
ozsimiki írta:Nem folyok bele különösebben, véleményemről mindent elmond,h nagyon remélem,h Sesum apja általi csapat, előbb eredményre jut,mint a magyar igazságosztók...

Most (21 óra) m1en Baló-val a kézis esettel foglalkoznak...
Nem tudtam nézni, mi volt benne? Mertek normálisan beszélni a problémáról?
http://www.mtv.hu/videotar/?id=37864

parancsolj
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.09. 10:20:25

Marci írta:
ozsimiki írta:Nem folyok bele különösebben, véleményemről mindent elmond,h nagyon remélem,h Sesum apja általi csapat, előbb eredményre jut,mint a magyar igazságosztók...

Most (21 óra) m1en Baló-val a kézis esettel foglalkoznak...
Nem tudtam nézni, mi volt benne? Mertek normálisan beszélni a problémáról?
Szerinted mertek? Én sem láttam, de biztos vagyok benne hogy NEM! Az RTL híradóban se mondták hogy cigók voltak, ott mér mondanák? Elegem van az egészből, hogy elnyomott kissebség, meg rasszista magyar! ELÉG! Élősködő a romák 99%-a! Higgyétel el! Aki nem ezt állítja az nem olyan helyen lakik ami nagyrészt cigányok lakta! Ha ezt törlik a modik, akkor nem ismerik be az igazságot. :roll:
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2009.02.09. 00:15:24

ozsimiki írta:Nem folyok bele különösebben, véleményemről mindent elmond,h nagyon remélem,h Sesum apja általi csapat, előbb eredményre jut,mint a magyar igazságosztók...

Most (21 óra) m1en Baló-val a kézis esettel foglalkoznak...
Nem tudtam nézni, mi volt benne? Mertek normálisan beszélni a problémáról?
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.02.08. 21:54:54

Úgy látszik,akármit is írok ide,az offtopicba,valakinek sohasem tetszik ezért nem is lesz publikálva...Sajnálom,pedig csak tényeket közlök és ez sok embernek nem tetszik ebben az országban,ha valaki tényeket merészel közölni,ezért is tartunk itt.
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.02.08. 21:42:24

link

Sesum apuka. megvan, h kit kell keresni :) sok sikert!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.08. 20:12:15

Nem folyok bele különösebben, véleményemről mindent elmond,h nagyon remélem,h Sesum apja általi csapat, előbb eredményre jut,mint a magyar igazságosztók...

Most (21 óra) m1en Baló-val a kézis esettel foglalkoznak...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Matyi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.12.31. 13:32:15
Tartózkodási hely: Lélekben a dombóvári kosárcsarnokban

2009.02.08. 19:59:57

Varatrix írta:" Nagy szavak egy kis embertől"

Egyesek úgy beszélnek, mintha tennének valamit!
Nem a mi dolgunk!
Csak a részvét!
Akkor kié ? épp emiatt a felfogás miatt tart ott az ország ahol.Ez ivódott bele mindenkibe .és ha valakit megtámadnak az utcán nem az az első dolgunk hogy segítsünk rajta.hanem hogy nehogy megsérüljünk

Nyugodj békében Marian Cosma!

(ha már az előzőt törölték)
Kép


Hajrá Dombóvár !! Madridista
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.08. 17:36:24

http://hunhir.hu/index.php?pid=hirek&id=16569

Csak ennyi, részemről vége, folytatom olyan helyen ami erre való :) .
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.08. 17:25:39

" Nagy szavak egy kis embertől"

Egyesek úgy beszélnek, mintha tennének valamit!
Nem a mi dolgunk!
Csak a részvét!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.02.08. 17:23:01

Az a baj hogy ha meg is találják az elkövetőket,akkor is 2-3 évet kapnak majd,mivel csoportos bűntett volt,mint ahogy S.T. ügyében is...

szomorú valóság... :roll:

ezért reménykedem abban hogy igaz az ,miszerint Sesum faterja elindult ...remélem hamarabb találják meg az állatokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.08. 17:11:10

Inkább pakoljuk jégre a témát. Én is néha gondolok súlyos dolgokat, de ne írjuk le, mert csak vitaforrás lehet belőle. Várjuk meg hogy mi lesz. Spec. én nem nagyon hiszek ebben a 300 katonás dologban. A fater annyit fog elérni, hogy a rendőrök az ő bérenceit próbálják majd hazaküldeni, nem pedig a fia gyilkosait kézre keríteni.

Még ha egyet is értek 1-1el esetleg, törölnöm kell őket. Szal kíméljétek a kezem légyszi, így is elég x-et nyomok naponta. :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.02.08. 17:10:27

Csak érjenek már ide.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.08. 17:06:21

Perrero írta:[ha leszúrod azt, aki leszúrt valakit akkor téged is lekell szúrni, nem :?:
Úgy érzem ez az emberiség végét jelentené!

De most komolyan!
Miért vetemedik valaki ilyesmire?

R.I.P :cry:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.08. 17:06:03

"...– Nem fogok a magyar rendőrségre várni! – jelentette ki az életveszélyesen megsebesített, szerb származású kézilabdázó édesapja. Háromszáz kommandóssal megyek a fiam támadóiért.- fogalmazott. Akkor nagyon kel igyekezniük a magyar rendőröknek, mert lehet, hogy hosszú évszázadok után karóba húzott bűnöző cigányok megmerevedett testét rázza a feltámadó szél..."
(szerk.: Egyes források szerint átlépték már a határt.)

"...A prosport.ro legújabb híre szerint Zarko Sesum apja, akinek Szerbiában vezető őrző-védő cége van, 300 volt katonával Magyarországra készül, hogy ellássa a gyilkos cigányok baját.
Mit mondjunk? Finoman szólva, nem tiltakozunk az ötlet ellen. Ha már a feltehetőleg a cigány maffiózók zsebében levő helyi magyar “rendőrség” nem csinál semmit..."

Modik töröljék, ha úgy gondolják. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2009.02.08. 17:08:10-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Lezárt