Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.02.14. 22:44:22

Sanama írta:Ja értem.
Akkor Xavi se játszon már.. nem lőtt gólt. Legközelebb Messi se,ő sem lőtt ma.

Ezek aztán érvek!
Szerintem úgy fogunk gólt lőni,ha veszélyesen játszunk.
Vagy tévedek?
A Barca játéka kontrákra épül?
Én az idényre gondoltam nem erre a meccsre
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 22:43:35

Ja értem.
Akkor Xavi se játszon már.. nem lőtt gólt. Legközelebb Messi se,ő sem lőtt ma.

Ezek aztán érvek!
Szerintem úgy fogunk gólt lőni,ha veszélyesen játszunk.
Vagy tévedek?
A Barca játéka kontrákra épül?
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2009.02.14. 22:43:24

lionelmessi19 írta:Henry játékát lehetett élvezni? És Iniestáét?
Henry veszélyesen játszott? És Iniesta?
Nem. Nem.
Igen. Igen. :roll:
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 22:41:53

t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Iniesta csinált egy büntetőt, és volt talán 1-2 passza még, aminél nem rajta múlt, hogy ne gólpassz legyen. Messi harmat gyenge volt. Megjegyzem soha életében nem ívelt még be a szélről. Max befelé cselezés után, beejtett labdát a védők mögé.

De legközelebb, ha egy kicsit átfogóbb kérdéseket tennél fel.. példának okáért:

Henry játékát lehetett élvezni? És Iniestáét?
Henry veszélyesen játszott? És Iniesta?

Nem, igen.
Nem, igen.

Ez némileg többet elmond a dolgokról, és az előbbit is magába foglalja a második kérdés.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.02.14. 22:41:23

Mihu írta:
t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Kérdezhetek valamit? Henry hány embert cselezett le?
Erre meg egy már sokszor leírt mondattal tok válaszolni...Iniesta hány gólt lőtt?
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.02.14. 22:39:24

Sanama írta:
t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Iniesta harcolta ki a büntetőt.
És ennyit ért Iniesta klasszisa ma. Mivel ér többet az h iniesta megszivan 3 embert majd a 4. kirúgja előle és szöglet annál h Henry beadásába belelépnek és úgy szöglet??? Semmivel! Akk erről ennyit. Ha Ini adott volna legalább egy gólpaszt ma szélről akkor oké de nem tette szal nem értem mitől volt klasszisokkal jobb :roll: :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.02.14. 22:39:04

t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Kérdezhetek valamit? Henry hány embert cselezett le?
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.02.14. 22:38:26

lionelmessi19 írta:
grecki írta:Henry gyenge volt ma. Pont. Ezen nincs mit szépíteni. Kövi meccsen jobb lesz.
Remélem-remélem..
De ragaszkodnék a középcsatár Henryhez magam részéről, főleg bizonyos esetekben, amikről sokat írtam már korábban.
Igazad van, de szögezzük le: Henry csak akkor lehetne középcsatár, ha Eto'o cseréje lenne. De azt is tudjuk mindannyian, hogy a Kameruni nem jobb annyival középen Henrynál hogy ez megvalósuljon. Ha a franciáé lenne a poszt, 2-3 meccs után nem kritizálná senki sem, sőtt... De akkor viszont Eto'o nem játszana eleget--> és nem hosszabbítana nyáron! És Henry max. 1 évével szemben(ameddig előreláthatóan maradni fog) Eto'o (3)éves hosszabbítása sokkal fontosabb. Ez mindaddig megoldatlan kérdés marad, ameddig Henry el nem megy.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.14. 22:37:24

t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Egyeseknek télleg nemrátana elolvasni, amit írok! Messi nemcsak a játéka miatt fontos, hanem mert magára húz 3-4 embert.Emiatt amikor MEssi pályán vn, Henryn max 1-2 ember áll. Ezt a hatalmas taktikai előnyt mégse tudja kihasználni!
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 22:34:45

t.henry5511 írta:Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Iniesta harcolta ki a büntetőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.02.14. 22:38:48-kor.
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.02.14. 22:32:55

Kérdezhetek valamit?
Hány gólpasszt adott ma Iniesta,ill hányszor ívelt be Messi?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 22:30:02

Én teljesen tisztában vagyok Iniesta,és Henry posztjával.

Épp ezért fontos megnézni,hogy kettejük közül ki játszik ott klasszis teljesítménnyel. Aki ma is villogott ott,és sorra megbolondított 3-4védőt az Iniesta volt. Henry 1védőt sem tudott átfűzni,csak levitte az alapvonalig és ballal belerugott egyet.

Sokkal jobb a támadójáték,ha Iniesta játszik szélen Busquets meg középen Yaya és Xavi mellett. Ezt látni lehet.
Henry 10-en akárhány gólja meg középről volt. Arra Eto'o , Messi is képesek.
Szerintem a lényeg,hogy 1et kaptunk,nem 3mat.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.02.14. 22:29:26

Én meg vagyok elégedve az eddigi, és a mostani teljesítményével. Amikor beállt, semmivel sem játszott gyengébben, mint a csapat egésze. Ugyanúgy 2-3 emberrel küzdött, mint Iniesta, aki ma jobban teljesített nála. Ez tény.
A ziccerét be kellett volna lőnie, ez igaz. A beadásai semmivel sem voltak gyengébbek, mint Iniestáé.

Nem egy-egy játékos teljesítménye a lényeg, hanem a CSAPATÉ. Henry lőtt idén 15 gólt, ez a lényeg. Örömteli lenne, ha ezt így folytatná, és akkor mindenki boldog lehetne.

Az a lényeg, hogy ma nyertünk egy pontot, nem vesztettünk kettőt.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 22:27:48

grecki írta:Henry gyenge volt ma. Pont. Ezen nincs mit szépíteni. Kövi meccsen jobb lesz.
Remélem-remélem..
De ragaszkodnék a középcsatár Henryhez magam részéről, főleg bizonyos esetekben, amikről sokat írtam már korábban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.02.14. 22:26:23

Henry gyenge volt ma. Pont. Ezen nincs mit szépíteni. Kövi meccsen jobb lesz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.14. 22:26:02


"aki ért a focihoz" stb megjegyzések vitaindítóak. szabályzatot tessék olvasgatni,és normális véleményt alkotni, és lehetőleg a topichoz hozzászólni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.14. 22:17:38

Mikaos írta:Óh igen....
Henry első viszonylag rossz meccse 4 hónap után. Máris buli van itt :lol: :D

Igaz, hogy az egész csapat gyenge volt ma...de persze most is azt az Henryt kell elővenni, aki 30 percet játszott. Ehhez tényleg csak gratulálni tudok, röhejes :) Most páran boldogok ettől, mert már tényleg nem tudok másra gondolni.

És itt nem arról van szó, hogy nem érdemli meg a kritikát...mert megérdemli, akárcsak a csapat jó része. Én most csak azokhoz szóltam, akik alig várják hetek óta ezt a pillanatot :)
Mi a fenének kell ennyire elvakultnak lenni vele szemben. Messivel együtt jött be, Messi miatt hatalmas üresedés támadt a bal oldalon. Annyi jó labdát kapott h még egy gyenge amatőr is belőtt volna egyet vagy kiosztott volna egy gólpasszt. Tőlem eddig is kapta a kritikákat, de akkor a fanjai védekeztek a statisztikáival, teljesen figyelmen kívül hagyva a játékát. Most a statja ésa játéka is rossz volt. Talán egyesek végre észreveszik h pl sztem miért egyáltalán nem nagy szám és miért nem való a spanyol bajnokságba!A statisztikái azért jók, mert néha meg-megvillan, de nekünk nem ilyan játékos kéne,Vannak bőven olyanok, akik a megvillanásaikon kívül állandó jelleggel jók.Messin szinte minden meccsen 4en állnak, Henry 1 ember, Messinek mégis jobban a stajai.Ezen azért érdemes lenne elgondolkodni egyeseknek! Nyáron remélem alaposan átgondolják pl egy Ribery leszerződtetését! :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 22:17:25

Mikaos írta:Óh igen....
Henry első viszonylag rossz meccse 4 hónap után. Máris buli van itt :lol: :D

Igaz, hogy az egész csapat gyenge volt ma...de persze most is azt az Henryt kell elővenni, aki 30 percet játszott. Ehhez tényleg csak gratulálni tudok, röhejes :) Most páran boldogok ettől, mert már tényleg nem tudok másra gondolni.

És itt nem arról van szó, hogy nem érdemli meg a kritikát...mert megérdemli, akárcsak a csapat jó része. Én most csak azokhoz szóltam, akik alig várják hetek óta ezt a pillanatot :)
1. elég sokadik rossz meccse
2. a csapat összes gyenge tagját kritizáltuk, ha bepillantasz az élő topicba, meg még 1-2 embernek a sajátjába.
3. 30percet játszott? 30 percet pályán volt.
4. nézd, ha te ezen jót mulatsz, ám legyen.
5. én minden ilyen pillanatban írtam, ezt tudod jól. Volt is egypár ilyen pillanat mostanság. És akkor is írtam, amikor jó pillanat volt.

Spec a magam részéről unom, hogy hétről hétre, napról napra csak ez a válasz jön, semmi változás. Én viszont másról sem írok, mint az adott mérkőzésen nyújtott teljesítményről, szinte. Örülnék ha végre te meg még páran is végre csak azzal foglalkoznának, hogy az adott meccsen hogy játszott a francia. Nem azzal hogy előtte hogyan, hogy utánna hogyan, hogy a többiek hogyan, hanem Thierry Henry topicjában, amikor Henry aznapi teljesítményéről írok, akkor arra jönne némi válasz, nem pedig másra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 22:15:40

Akik védik a franciát,nekik szólok!
Ne Bojannal,Hlebel,Messivel,Xavival hasonlítsátok már össze!!!
Egyetlen emberrel kell:
Iniesta.
És szerintem eltűnnek a kérdések,ha ezt megteszitek. :roll: :roll:
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2009.02.14. 22:15:14

Sajnos a bal oldalon kell játszania, nem az ő hibája hogy oda teszik mindig. Ott viszont valóban nem megy neki.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.14. 22:10:42

Mikaos!

egy klasszistól elvárná az ember,h 10-12 olyan szituból amikor lendületből rávihetné az egy szem védőjére, mert kb ennyiszer kapta bal szélen viszonylag üresen a lasztit, legalább egyszer szép megoldást válasszon. Messi lehet,h gyenge volt,de nem is ő kapta ennyiszer tisztán a lasztit,hanem ő adta titinek...

mind1, elbeszél a fél fórum egymás mellett, akik védik azzal jönnek,h a többiek se voltak jók,bár nem emlékszem más támadóra a mai meccsen aki ennyi viszonylag tiszta szitut elszórt volna.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.02.14. 22:10:12

Ami tény az tény! Henry balszélsőnek csapnivaló, cserének viszont túl jó.
Ez az oka az Henryval kapcsolatos vitáknak. Én nem értem ezt a felellást.
Simán lehetne ugy játszatni őket mint minden normális csapat tenné: egy bal és egy jobb csatár. Azaz Henry és Eto'o, egy középső támadó: Xavi, egy bal középpályás(nem szélső támadó!): Iniesta, egy vkp: Touré. És egy jobb középpályás(nem jobb szélső támadó!): Messi. A védősort nem bántanám. Nálam ez igy nézne ki:
--------------------------------valdés---------------------------------
---dani-----------puyol--------------------piqué-----------abidal---
------------------------------------------------------------------------
---------------------------------touré---------------------------------
-----messi-----------------------------------------------inesta-------
---------------------------------xavi-----------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
-----------------Eto'o------------------------Henry-------------------
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.14. 22:09:58

Én nem akarom és nem is fogom bántani,mert mindenkinek lehet rossz napja,de ez már nem az első olyan hazaadása volt 5m-ről,amit a léc alá kellett volna bevágni :evil:

Érthetetlen számomra,hogyan tud egy ilyen technikás játékos egy ilyen alap dolgot már másfél éve nem végrehajtani...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2009.02.14. 22:13:05-kor.
.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.14. 22:06:22

Óh igen....
Henry első viszonylag rossz meccse 4 hónap után. Máris buli van itt :lol: :D

Igaz, hogy az egész csapat gyenge volt ma...de persze most is azt az Henryt kell elővenni, aki 30 percet játszott. Ehhez tényleg csak gratulálni tudok, röhejes :) Most páran boldogok ettől, mert már tényleg nem tudok másra gondolni.

És itt nem arról van szó, hogy nem érdemli meg a kritikát...mert megérdemli, akárcsak a csapat jó része. Én most csak azokhoz szóltam, akik alig várják hetek óta ezt a pillanatot :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.14. 22:01:59

Vége a meccsnek, írok egy kicsit bővebben. Lehet h sokan állandóan védik, de neki egyedül akkor megy, amikor az egész csapat 100%on pörög.Olyan kor megvannak neki is a maga kihagyhatatlan ziccerei, néha van egy-egy jó passza, amikor senki se zavarja passzolás közben, éppen ezért elég jók a statisztikái.Önmagában viszont semmit, de semmit nem tud hozzátenni a csapat játékához és ezt ma is bizonyította! Lőni, passzolni nem tud, ha a legkisebb nyomást is rá helyezik. Ma legalább 10x volt olyan helyzetben h jó helyzetben max 1 ember zavarta passz vagy lövés közben és egyetlen egyszer se ment semmire. De azért gondolom most is kaphja majd a védelmet. Utólag még megjegyezném h Henry legalább 4-5 olyan labdát kapott, amiből pl Messi min 2t belő.Etoo ellenben(aki sokak szerint rosszabb nála) egy jó labdát se kapott, hanem magának alakította ki a helyzeteit!
Visszatérve a statisztikára, nemrég ment a vita h Henrynak ugyan jó a statisztikája, de x*rul játszik, kaptam is bőven a fejemre, amiért ilyet mertem állítani a nagy Henryról, most legalább 3 hatalmas helyzete volt.Ha belő egyet, a statok azt mutatják h megtette a dolgát, jó volt, meglőtte a maga gólját.De a statisztikák azt nem mutatják h közben egy tucat helyzet egyedül csak az ő szerencsétlenkedése miatt hiúsult meg! :x
A Fifa egy szégyen
Lezárt