Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boyka 10
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.11.05. 12:44:56

2010.11.07. 20:18:45

Pont hogy a játékával érdemel több lehetőséget, 10percből nemlehet megváltani a világot. Ha meg véletlen játszik kupameccsen csoda h nem megy neki... Bennevan a jó játék,csak bizalom kellene.
"Aki fél a vereségtől, az győzelembe menekül"
Daniel Alves
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.11.07. 20:09:03

mivel érdemelt ki több játéklehetőséget? mert a játékával biztos nem. szüksége lenne rá, de jelenleg nem vagyunk olyan helyzetben, hogy egy formán kívüli játékost játszassunk pedro vagy villa helyett.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.11.07. 20:08:09

Kardi írta:Úgy érzem én is, hogy Bojan barátunknak sokkal több játéklehetőségre van szüksége, és érdemelne is meg....egy meccsen Pep simán játszathatná Bojant aztán a másikon mondjuk Pedro-t. :roll:
Nem már, hogy 1 világbajnok üljön Bojan miatt 2 meccsenként, élni kéne a lehetőségekkel (pl. kupa meccs ahol semmi nem jött össze neki) és nem ülne a padon.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2010.11.07. 20:03:01

Úgy érzem én is, hogy Bojan barátunknak sokkal több játéklehetőségre van szüksége, és érdemelne is meg....egy meccsen Pep simán játszathatná Bojant aztán a másikon mondjuk Pedro-t. :roll:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.11.07. 19:57:31

Lionel85 írta:
fanbarca írta:...
Bojan nem egy nagy reményekkel igazolt játékos, mint azok, akiket felsoroltál. Ő saját nevelésű játékos, fiatal és a spanyol bajnokságban edződik gyerekkora óta. Azok közül, akiket felsorolták, csak Cáceres töltött már el több időt a La Ligában, de a barcelonai szinthez akkor sem nőtt fel. Bojan ebben a csapatban viszont bizonyított az említettekkel ellentétben, csak mindössze több játékperc kell neki. Így nem gondolnám, hogy egy kölcsönadás a hátrányára lenne.
Jogos. Viszont szerintem nem kölcsönadásra, hanem több BIZALOMRA és nem utolsó sorban SZURKOLÓI TÁMOGATÁSra van szüksége!
més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.07. 10:00:56

fanbarca írta:...
Bojan nem egy nagy reményekkel igazolt játékos, mint azok, akiket felsoroltál. Ő saját nevelésű játékos, fiatal és a spanyol bajnokságban edződik gyerekkora óta. Azok közül, akiket felsorolták, csak Cáceres töltött már el több időt a La Ligában, de a barcelonai szinthez akkor sem nőtt fel. Bojan ebben a csapatban viszont bizonyított az említettekkel ellentétben, csak mindössze több játékperc kell neki. Így nem gondolnám, hogy egy kölcsönadás a hátrányára lenne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.11.07. 09:18:33

Hát én őszintén Bojannal kapcsolatosan nem támogatom a kölcsönbe adást. Mi lett azokkal, akiket kölcsönbe adtunk?
- Hleb nem csinál semmit, nem tudjuk eladni, s ha mégis formába lendülne, nem arra gondolnának a vezetők, hogy hamar a csapatba építsük, hanem, hogy miként lehetne legkönnyebben, s a legtöbb pénzért eladni
- Cáceres posztjára elég játékosunk van
- Keirisson már nem fog belendülni, jövő nyáron eladjuk
És a többi kölcsönbe adottal is ez lesz ......
Tehát szerintem ha Bojan netán egy Getafeben, vagy egy Zaragozaban 10 gólig eljutna, hamar eladnánk ..... Persze ha már 15 vagy annál több gólt rúgna, akkor beépítenénk, de erre nincs sok esély, ismerve a kisebb csapatok felépítettségét.

Bojannak játékra és bizalomra van szüksége, ami nélkül nem ér az egész semmit se. Tehát ha megszerezné végre azt a várva-várt gólt, akkor hirtelen berobbanna, s nem hiszem, hogy ennyi gólnál megállna. Tehát játszatni kell, fontosak a kupameccsek.

Tehát szerintem Bojan még lehet emblematikus Barca játékos, de ne essünk abba a hibába, hogy eladjuk például az Arsenalnak, s akkor pár év múlva nem engedik vissza 40 millió Euróért sem ....
més que un club
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.07. 09:00:18

Lionel85 írta: Az lenne jó, amit sokan elmondtak már ebben a topikban vele kapcsolatban: kölcsönbe kell adni.
Szerintem ebben az esetben az is elég lenne, ha csak pár 3-4, hónapot lenne kölcsönbe és idény második felében meg visszatér ide.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.07. 08:41:00

5-10 percekből nem tudja felépíteni magát. A Király Kupában pedig ennek a jeleit láthattuk. Helyzetbe került, de egyszer nem volt lélekjelenléte, hogy belőjjön egy helyzetet is. Valahol Pep is sáros Bojan rossz formájában, mert tudjuk, hogy Bojan nem egy kutyaütő játékos. Rijkaard alatt jó volt, több lehetőséget is kapott. A tavalyi szezon végén Pep is szavazott neki bizalmat, lőtt is gólokat. Az kell neki, hogy érezze a bizalmat.

Az lenne jó, amit sokan elmondtak már ebben a topikban vele kapcsolatban: kölcsönbe kell adni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.11.07. 08:36:03

Sajnos egyre inkább néz úgy ki h nincs itt helye. Ahányszor azt hinné mindenki h végre formába jön és beverekszi magát a csapatba, jön a csalódás. Pedro góllövésben és csapatjátékban is messze felülmúlja. Fel kéne hozni Nolitot néhány meccsre, vagy más Atletico csatárokat, hiszen amíg Bojan szenved, ők szárnyalnak a B csapatban.
20 milláért mehet, de 15nél többet aligha kapunk érte.
A Fifa egy szégyen
Boyka 10
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.11.05. 12:44:56

2010.11.05. 20:11:43

barcamania88 írta:
Boyka 10 írta:
ZS10 írta:
Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.
Suarez lenne a Barca játékával az egyik legkompatibilisebb játékos a piacon. Ebben biztos vagyok.
Nah igen és honnan vagy benne annyira biztos, köze nemvolt soha a barcához, nemtudhatod h mennyire illene bele, az ajax nagyon ráépít, itt nemlenne rá lehetőség, szinte minden támadó a keretben sokkal összetettebb:)[/quote]

hat igen de ha igy nezzuk akkor pastorere epit a palermo,affely kulcs psvbe,suarez ajax,most meg egyre nagyobb hirek bale korul...mindenki valamire,kire epit...megallna e helyet a srac de mondom ez most semmit se er mivel nincs a barcaba:D[/quote]

Jajam persze... hát am nemtudom, szerintem mondjuk egy állandó bizalmat kapó Bojan jobb lenne mint Suarez, de vannak akiknek az elképzeléseinek nagyobb súlya lesz:) Ha véletlen jönne Suarez szeretettel várjuk majd:) De nekem akkor is Bojan tűnik jobb lehetőségnek:)
"Aki fél a vereségtől, az győzelembe menekül"
Daniel Alves
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.05. 14:36:33

Boyka 10 írta:
ZS10 írta:
Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.
Suarez lenne a Barca játékával az egyik legkompatibilisebb játékos a piacon. Ebben biztos vagyok.[/quote]

Nah igen és honnan vagy benne annyira biztos, köze nemvolt soha a barcához, nemtudhatod h mennyire illene bele, az ajax nagyon ráépít, itt nemlenne rá lehetőség, szinte minden támadó a keretben sokkal összetettebb:)[/quote]

hat igen de ha igy nezzuk akkor pastorere epit a palermo,affely kulcs psvbe,suarez ajax,most meg egyre nagyobb hirek bale korul...mindenki valamire,kire epit...megallna e helyet a srac de mondom ez most semmit se er mivel nincs a barcaba:D
Boyka 10
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.11.05. 12:44:56

2010.11.05. 14:31:51

ZS10 írta:
Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.[/quote]

Suarez lenne a Barca játékával az egyik legkompatibilisebb játékos a piacon. Ebben biztos vagyok.[/quote]

Nah igen és honnan vagy benne annyira biztos, köze nemvolt soha a barcához, nemtudhatod h mennyire illene bele, az ajax nagyon ráépít, itt nemlenne rá lehetőség, szinte minden támadó a keretben sokkal összetettebb:)
"Aki fél a vereségtől, az győzelembe menekül"
Daniel Alves
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.05. 14:17:55

ZS10 írta:
Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.[/quote]

Suarez lenne a Barca játékával az egyik legkompatibilisebb játékos a piacon. Ebben biztos vagyok.[/quote]

hat ez biztos...nem is a ket csapat jatekara gondolok en hanem maga suarez,en szerintem bele illene ugymond a tiki takaba...nem hiaba volt regebb tele a barca holland legiosokkal....igaz akarcsak margitnal nalunk is hirtelen hultakki.na de majd telen eldol ki ililik s ki nem s ki jon s ki nem s ki lesz trend s ki marad az:)
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2010.11.05. 13:11:23

[/quote] Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.[/quote]

Suarez lenne a Barca játékával az egyik legkompatibilisebb játékos a piacon. Ebben biztos vagyok.
Boyka 10
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.11.05. 12:44:56

2010.11.05. 12:56:37

barcamania88 írta:
Richi írta:én az idei formáját eltekintve egyre jobban afelé hajlok, hogy egy év kölcsönben jót tenne neki! :?

na ezzel teljes mertekbe egyet ertek...de nem lennek szomoru esetleg telen suarez bacsi:Derrefele latogat,s kezdne szorni az ellenfeleket:)
Nah szerintem ha van csatár aki nem illik a képbe az Suarez... főleg nem Bojan-ért. Van különbség az ajax és a Barca játéka között.
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.04. 19:56:34

MessiFan írta:Én inkább csak idézem La Pulgát:
LaPulga írta:Úgy veszem észre, hogy egyre jobban írjuk lefele a saját nevelésű játékosokat!! Ahogy észrevettem a tegnapi meccs után mindenki csak leírja őket.... :shock: NEM ÉRTEM HOGY MIÉRT..... :evil: Ezek a játékosok pár év múlva szerintem alapemberek lehetnek ha meg van a kellő bizalom feléjük.... Ha Pep úgy gondolja hogy inkább játszanak a kupában és a másodosztályban mert így jobban fejlődnek akkor ez a helyes út..... szerintetek inkább padozzanak a felnőtteknél és játszanak 10-perceket mert úgy jobb dolguk lenne...... :? Ez igen fura mivel sztem egy játékosnak jobb az ha játszik 90 percet nem pedig 10-15 perceket!!!! Ez csak meccshiányhoz és önbizalomhiányhoz vezetne!!!Sokkal jobb igy Thiago-nak és Jonathan-nak meg a többi fiatalnak sztem..... :!: Am. meg kíváncsi lettem volna mondjuk mikor az akkoriban éretlennek tűnő xavit meg iniesta-t próbálgatták a felnőtteknél hogy ugyanilyen véleménnyel lettek e volna a fórumozók nagy része..... Türelem kell ennyi az egész :!:
egyet ertek amit irtal s ideztel ...itt nem anti bojanozasrol van szo,csak hogy na csatar is ,fiatal is,sot legfiatalabb...s jo lenne mittom en olyan meccseken mikor villa 3 kapufat lo egy olyan csatar amire azt mondjuk cserenel hogy na hmm erzem benne a golt...ebben a szezonban ilyen nem volt...de ettol emg bojan [auto_cenzúra] tehetseges es lehet o meg legjobb gollovo a primera-ba
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.04. 19:48:19

Én inkább csak idézem La Pulgát:
LaPulga írta:Úgy veszem észre, hogy egyre jobban írjuk lefele a saját nevelésű játékosokat!! Ahogy észrevettem a tegnapi meccs után mindenki csak leírja őket.... :shock: NEM ÉRTEM HOGY MIÉRT..... :evil: Ezek a játékosok pár év múlva szerintem alapemberek lehetnek ha meg van a kellő bizalom feléjük.... Ha Pep úgy gondolja hogy inkább játszanak a kupában és a másodosztályban mert így jobban fejlődnek akkor ez a helyes út..... szerintetek inkább padozzanak a felnőtteknél és játszanak 10-perceket mert úgy jobb dolguk lenne...... :? Ez igen fura mivel sztem egy játékosnak jobb az ha játszik 90 percet nem pedig 10-15 perceket!!!! Ez csak meccshiányhoz és önbizalomhiányhoz vezetne!!!Sokkal jobb igy Thiago-nak és Jonathan-nak meg a többi fiatalnak sztem..... :!: Am. meg kíváncsi lettem volna mondjuk mikor az akkoriban éretlennek tűnő xavit meg iniesta-t próbálgatták a felnőtteknél hogy ugyanilyen véleménnyel lettek e volna a fórumozók nagy része..... Türelem kell ennyi az egész :!:
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.04. 19:42:30

Richi írta:én az idei formáját eltekintve egyre jobban afelé hajlok, hogy egy év kölcsönben jót tenne neki! :?

na ezzel teljes mertekbe egyet ertek...de nem lennek szomoru esetleg telen suarez bacsi:Derrefele latogat,s kezdne szorni az ellenfeleket:)
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2010.11.04. 19:28:15

én az idei formáját eltekintve egyre jobban afelé hajlok, hogy egy év kölcsönben jót tenne neki! :?
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.11.04. 19:19:29

hat kicsi bojan,tisztelni kell a sok hajtasaert de valahogy mikor berakjak,vagy akar kezdokent jaccik is,sose erzem hogy na most jon bojan s akkor itt tuti megnyerjuk...viszont nem szeretnek meg egy fabregas esetet!meglassuk mi lesz telen
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.02. 19:08:34

Azért maradjunk a földön. A Juve eddig semmilyen ajánlatot nem tett, de más játékosok után érdeklődik főleg(Cassano,Gilardino,Dzeko stb).
Bojannak szvsz. egy kölcsönszerződés lenne jó egy Sunderland vagy West Ham szintű csapatnál...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.02. 18:37:12

20 milla? :shock: Ennyiért mehet Juveba.

Legalább ott kaphat játékperceket, sőt kezdősorba is bekerülhet ha úgy alakul...
KépKép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.02. 18:10:26

L.Messi 10 írta:
Capon írta:Amennyiben igaz ez a 22 milliós Juve ajánlat akkor el kell fogadni!
Én nagyjából otthon vagyok a Juventusban és azt nyilatkozta Marrotta amikor felmerült hogy elhozhatnánk ingyen Cassanot csak meg kellene vele egyezni, azt mondta hogy ez nem igaz és nem kell + amikor Krasicot vette a Juventus 15 millióért 2 hónapot várt a Juve hogy rábólintson az ajánlatra a CSKA mert ők 18-at kértek. Marrotta igen spórolósra vette a dolgot, nem hiszem hogy Bojanért fizetne 22-őt ami 20 (idézek: (A Juventust Edin Dzeko után most a barcás Bojan Krikic-el hozták összefüggésbe, aki 20 millió euróért válthat csapatot.))
Amennyiben igaz ez a 20 milliós Juve ajánlat akkor el kell fogadni :)
Én sem hiszem, hogy a Juve ennyit áldozna Bojanra mert amennyire tájékozott vagyok Juve fronton most nincs valami sok pénz arra felé.
Ettől függetlenül ha egy ilyen magas ajánlat érkezne Bojanra ami szerintem jóval a valós értéke fölött van, akkor el kéne nagyon komolyan gondolkozni a dolgon és szerintem el is adnák amivel jelen pillanatban egyet is értenék.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.11.02. 17:06:54

mes írta:Andris, multkor, egy masik topicbnan leirta, hogy incs atigazolasi szezon, majd telen lesz 2 het almodozni .
jólvan, de most Bojanról van szó és gondolom azért 1 mondatban lehet szó arról is, h kit néznék el helyette. :roll:
Lezárt