Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fcgigi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2008.08.15. 13:13:13
Tartózkodási hely: :)

2010.01.06. 10:33:32

én mondjuk azt nem értem, hogy mit vártok?? a világ megváltását?? meg írjátok, hogy ő már nem fog fejlődni, és hogy mentálisan gyenge.... meg hasonlók, de arra is gondoljatok, hogy még csak augusztusban töltötte be a 18-at... melyik játékos volt ennyi éves korában egy tündöklő csillag??? akkor miért várjuk el tőle?? szerintem lassan de biztosan be fog érni :) én bízom benne... hajrá kicsi Bojan :)

Jah és azt is nézzétek, hogy Pedró 3 évvel idősebb, mielőtt összehasonlítanátok :)
O-le-le, o-la-la, ser del Barca es el millor que hi ha
Barca-drukkernek lenni a legjobb dolog a világon
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.01.06. 10:26:04

Kalap1988 írta: Sokszor jöttök azzal, hogy nem kap lehetőséget, akkor nehéz bizonyítani és gólokat rúgni, ez ugyan igaz a szűk értelemben, de azon nem gondolkodtok el sosem, hogy ennek oka is van? Pep látja őt edzésen, látja valószínűleg, hogy gyengébb, mint a többi alternatíva és azért nem játszatja. Ez egyértelmű, te lehet kísérleteznél vele, innen sok kilométerről,mert nem látod őt nap, mint nap. Biztos jó oka van Pepnek, hogy nem játszatja, ezen azért érdemes lenne elgondolkodnia mindenkinek, aki csak a meccshiányt okolja Bojan gyengébb teljesítményéért. És itt nem feltétlenül rád gondolok, mert te ennél összetettebb dologról írtál, de ez már kikívánkozott belőlem,mert elég sokszor olvasok hasonló véleményeket itt. Ami szerintem egyértelműen butaság. Kosárlabdáztam sokáig és én sem kerültem be a kezdőcsapatba,ha edzésen nem ment, mégsem az edzőt hibáztattam, hanem tovább dolgoztam. Szerintem Bojan is így gondolja, úgy hogy ne Pep-et hibáztassuk.
Ez teljes mértékben igaz.Én sem mondtam,hogy most azonnal legyen kezdő minden meccsen,meg játszon többet.Amíg Pedro ilyen formában van,addig nincs az a hülye edző,aki kihagyná a csapatból egy formán kívül lévő Bojan miatt.Az edzésen való teljesítmény,szerintem így picit háttérbe szorul.Mert,ha pl Pedro és Henry is iszonyat rossz formában lenne és Pep azt látná,hogy Bojan szétszakítja magát edzésen,akkor biztos több lehetpséget kapna.De Pedro jó formában játszik,sőt talán egyre jobb,bár vannak hullámvölgyei,Henry pedig Henry és ezért van előrébb a sorban,hiába nem volt formában eddig,bár most talán ő is kezd magára találni. Bojannak igazából akkor lenne szerencséje,ha megint döntőig mennénk a kupában,mert ott tuti alapember lenne.Illetve ha Pedro is és Henry is nagyon formán kívűl rekedne. Jah és még talán annyi,hogy Pep rájöjjön,hogy Iniestát nem szabadna elpazarolni a balszélen! Egyébként a legnagyobb hibája szerintem,hogy amikor lehetőséget kap,akkor kapkod,görcsöl.Pepnek kellene olyan hatással lenni rá,hogy megpróbálja megnyugtatni,hogy csak a játékra koncentráljon,hogy jobban érezze az edző bizalmát!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.01.06. 07:50:37

sneco7 írta:Nana.a sérülése óta alig játszott meccset,úgy nagyon nehéz jól játszani,hogy rajta a nyomás,hogy 15 percek alatt bizonyítson.A sérülése előtt,amíg több lehetőséget kapott,addig jobban is ment neki a játék.Pedronak "mázlija" volt,hogy Bojan,Henry,meg Iniesta szinte egyszerre voltak sérültek így több lehetőséget kapoot és így bele is tudott lendülni,élt a lehetőséggel.Az elején ő sem tudott hozzátenni a játékhoz,de sikerült kihasználnia a helyzeteit így bent ragadt a csapatban.Aztán most már látszik is rajta a fejlődés.Ha Bojan kapott volna ennyi lehetőséget(persze,ha nem sérül meg),akkor majdnem biztos vagyok benne,hogy ő írt volna történelmet azzal,hogy mind a 6 sorozatban gólt lőtt.Míg Pedronak maradt volna a padozás és minimális játékidő,esetleg a B csapat.
Egyébként lehet,hogy Bojannak is jót tett volna,ha a sérülése után játszik pár meccset a B csapatban,h játékba lendüljön és önbizalmat szerezzen. Most már ugye késő,mert ha jól tudom,ha az első csapatban több,mint 6 meccsen pályára lép,akkor már nem játszhat a B csapatban.
Sokszor jöttök azzal, hogy nem kap lehetőséget, akkor nehéz bizonyítani és gólokat rúgni, ez ugyan igaz a szűk értelemben, de azon nem gondolkodtok el sosem, hogy ennek oka is van? Pep látja őt edzésen, látja valószínűleg, hogy gyengébb, mint a többi alternatíva és azért nem játszatja. Ez egyértelmű, te lehet kísérleteznél vele, innen sok kilométerről,mert nem látod őt nap, mint nap. Biztos jó oka van Pepnek, hogy nem játszatja, ezen azért érdemes lenne elgondolkodnia mindenkinek, aki csak a meccshiányt okolja Bojan gyengébb teljesítményéért. És itt nem feltétlenül rád gondolok, mert te ennél összetettebb dologról írtál, de ez már kikívánkozott belőlem,mert elég sokszor olvasok hasonló véleményeket itt. Ami szerintem egyértelműen butaság. Kosárlabdáztam sokáig és én sem kerültem be a kezdőcsapatba,ha edzésen nem ment, mégsem az edzőt hibáztattam, hanem tovább dolgoztam. Szerintem Bojan is így gondolja, úgy hogy ne Pep-et hibáztassuk.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 02:41:32

Inkább a szűkösebb keretre gondoltam.
Igazából elegem van abból, hogy amikor pályára lép kezdőként vagy csereként a meccs után Bojanról annyi van írva, hogy naon rossz estét fogott ki, nincs formában stb.
Pedroval összehasonlítani akinek - bátran kijelentem - a Klub vb címet köszönhetjük, az egyenesen nonszensz.
Nem emléxek olyan meccsre, vagy meccssorozatra, ahol azt lehet mondani, hogy Bojan parádézott, vagy ontotta a gólokat.
Sokan emlegetitek a sérülése előtti időszakot, hogy akkor milyen jó volt. Sztem akkor sem ütötte meg a Barca szintjét, emléxem itthon idegeskedtem, hogy mien ajtó-ablak ziccereket hagyott ki akkor is.
A bizalmat nem úgy kapja valaki, hogy kap 50 meccset és ha az 50.-en jól játszik akkor kezdő lesz. Folyamatosan meg kell ütni egy szintet, és folyamatosan javulni kell. Az én olvasatomban Pedro ezen az úton jár. (nem a legnagyobb tálentum, de megérdemli a bizalmat és a kezdőtagságot) -> amennyi meccsen eddig játszott, nem kellett csalódni benne.
Bojanba folymatosan csalódok, sőt már meg se lepődök...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 01:46:42

Bányász írta:
Hunfranco írta:
Sztem Pep is így gondolja ezt, nem nagyon bízik benne, csak a kényszer miatt van még itt, és játszik annyit, amennyit játszik.
Milyen kényszer?Ki kényszerít kit,mire?
Biztosan a "szűk" keretre gondolt de azért vannak itt alternatívák.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.01.06. 01:42:59

Hunfranco írta:
Sztem Pep is így gondolja ezt, nem nagyon bízik benne, csak a kényszer miatt van még itt, és játszik annyit, amennyit játszik.
Milyen kényszer?Ki kényszerít kit,mire?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 01:36:07

Abban biztos vagyok, hogy Bojan sose lőtt volna minden sorozatban gólt, mint Pedro. Egyáltalán nem olyan kvalitású játékos.
Ha elkerül a Barcatól, akár kölcsönbe akár végleg, a véleményem szerint tuti, hogy soha többet nem hallunk róla (jót). Ugyanaz lesz a sorsa, mint a nagyreményű Gio dos Santosnak. Egy középcsapat kispadját fogja koptatni.
Sztem Pep is így gondolja ezt, nem nagyon bízik benne, csak a kényszer miatt van még itt, és játszik annyit, amennyit játszik.
Ezzel a teljesítménnyel sztem nem fog itt maradni, jobb meg aligha lesz. (Ez szigorúan saját vélemény!)
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.01.06. 00:55:54

Hunfranco írta:
chrisnagy13 írta:Tessék parancsolni:
Pedro
Bojan

El lehet szemezgetni a statisztikákon, már ha valaki veszi a fáradságot.

És ez is van.

6 meccs óta nem tudunk 1 gólnál többet rúgni, úgy hogy ne beszéljen itt senki 5, 6 gólokról, mert ez már nem a 2008/2009-es szezon. Ti meg azt várjátok tőle, hogy minden 3. meccsen amikor amikor beáll lőjön 2 gólt 5 perc alatt vagy döntse el a meccset, nevetséges!
Kösz a statisztikákat!
Nem várjuk tőle, hogy ő rúgjon minden gólunkat, de azt ne mond, hogy te elégedett vagy a hónapok óta nyújtott teljesítményével.
Nekem az nevetséges, hogy hónapok óta azt olvasom a fórumon minden lejátszott meccse után, hogy Bojan nagyon rossz estét fogott ki. Nekem ezzel van tele aaaaaaaa a a hőcipőm.
Nana.a sérülése óta alig játszott meccset,úgy nagyon nehéz jól játszani,hogy rajta a nyomás,hogy 15 percek alatt bizonyítson.A sérülése előtt,amíg több lehetőséget kapott,addig jobban is ment neki a játék.Pedronak "mázlija" volt,hogy Bojan,Henry,meg Iniesta szinte egyszerre voltak sérültek így több lehetőséget kapoot és így bele is tudott lendülni,élt a lehetőséggel.Az elején ő sem tudott hozzátenni a játékhoz,de sikerült kihasználnia a helyzeteit így bent ragadt a csapatban.Aztán most már látszik is rajta a fejlődés.Ha Bojan kapott volna ennyi lehetőséget(persze,ha nem sérül meg),akkor majdnem biztos vagyok benne,hogy ő írt volna történelmet azzal,hogy mind a 6 sorozatban gólt lőtt.Míg Pedronak maradt volna a padozás és minimális játékidő,esetleg a B csapat.
Egyébként lehet,hogy Bojannak is jót tett volna,ha a sérülése után játszik pár meccset a B csapatban,h játékba lendüljön és önbizalmat szerezzen. Most már ugye késő,mert ha jól tudom,ha az első csapatban több,mint 6 meccsen pályára lép,akkor már nem játszhat a B csapatban.
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2010.01.06. 00:53:40

Hunfranco írta:
chrisnagy13 írta:Tessék parancsolni:
Pedro
Bojan

El lehet szemezgetni a statisztikákon, már ha valaki veszi a fáradságot.

És ez is van.

6 meccs óta nem tudunk 1 gólnál többet rúgni, úgy hogy ne beszéljen itt senki 5, 6 gólokról, mert ez már nem a 2008/2009-es szezon. Ti meg azt várjátok tőle, hogy minden 3. meccsen amikor amikor beáll lőjön 2 gólt 5 perc alatt vagy döntse el a meccset, nevetséges!
Kösz a statisztikákat!
Nem várjuk tőle, hogy ő rúgjon minden gólunkat, de azt ne mond, hogy te elégedett vagy a hónapok óta nyújtott teljesítményével.
Nekem az nevetséges, hogy hónapok óta azt olvasom a fórumon minden lejátszott meccse után, hogy Bojan nagyon rossz estét fogott ki. Nekem ezzel van tele aaaaaaaa a a hőcipőm.
Nem tudok a teljesítményéről nagyon mit mondani, mert egyszerűen nincs annyit és akkor pályán, hogy ezt objektívan le lehessen mérni.
A mai játékával a körülményeket figyelembe véve nem volt problémám. A 2. félidőben jobb volt, mint Pedro az elsőben a bal szélen.
Ja és ráadásul gólt is lőtt, amit a zseniális Ibrakadabra miatt nem adtak meg!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chrisnagy13 2010.01.06. 01:43:23-kor.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 00:45:51

chrisnagy13 írta:Tessék parancsolni:
Pedro
Bojan

El lehet szemezgetni a statisztikákon, már ha valaki veszi a fáradságot.

És ez is van.

6 meccs óta nem tudunk 1 gólnál többet rúgni, úgy hogy ne beszéljen itt senki 5, 6 gólokról, mert ez már nem a 2008/2009-es szezon. Ti meg azt várjátok tőle, hogy minden 3. meccsen amikor amikor beáll lőjön 2 gólt 5 perc alatt vagy döntse el a meccset, nevetséges!
Kösz a statisztikákat!
Nem várjuk tőle, hogy ő rúgjon minden gólunkat, de azt ne mond, hogy te elégedett vagy a hónapok óta nyújtott teljesítményével.
Nekem az nevetséges, hogy hónapok óta azt olvasom a fórumon minden lejátszott meccse után, hogy Bojan nagyon rossz estét fogott ki. Nekem ezzel van tele aaaaaaaa a a hőcipőm.
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2010.01.06. 00:40:22

Tessék parancsolni:
Pedro
Bojan

El lehet szemezgetni a statisztikákon, már ha valaki veszi a fáradságot.

És ez is van.

6 meccs óta nem tudunk 1 gólnál többet rúgni, úgy hogy ne beszéljen itt senki 5, 6 gólokról, mert ez már nem a 2008/2009-es szezon. Ti meg azt várjátok tőle, hogy minden 3. meccsen amikor amikor beáll lőjön 2 gólt 5 perc alatt vagy döntse el a meccset, nevetséges!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.01.06. 00:38:36

chrisnagy13 írta:Nem értelek titeket. Ennyi játéklehetőséggel hova fejlődjön?
De biztos igazatok van. :roll:
Azért arra kíváncsi lennék mitől gyengébb ő Pedronál játékban? Mert az rendben van, hogy Pedro lőtt pár fontos gólt idén, de ezen kívül semmi extra.
ha jól emlékszem (de nem vagyok lexikon) messivel majd egyszerre dobta rijkaard a mélyvízbe (talán fél év volt köztük).
évek óta az első kerettel dolgozik, ehhez képest nézd meg, hogy milyen messzire jutott. akkor lépett egyet előre, azóta meg kettőt hátra 8) . a kortársak (pedro, sergi etc..), kevesebb lehetőséggel, kisebb hájppal, sokkal jobb teljesítményt nyújtanak hétről-hétre.
egy középcsapatban jó lehet, de semmi több, ehhez viszont váltania kell.
nem hiányozna sem nekem, sem a csapatnak
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.06. 00:35:50

Rivaldo11 írta: Maradjunk annyiban, hogy ha Pep azt látná az edzésen, hogy itt egy hatalmas klasszis csatár pallérozódik, egészen biztos, hogy többet játszana.
Akkor biztos Busquets meg Keita is jobb vkp mint Touré. Meg Messi is középcsatár poszton a legjobb és Iniesta is tökéletes balszélső.
Guardiola döntéseiben csak nem mindig játszik szerepet a logika és a józan ész :roll:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.01.06. 00:35:19

chrisnagy13 írta:Nem értelek titeket. Ennyi játéklehetőséggel hova fejlődjön?
De biztos igazatok van. :roll:
Azért arra kíváncsi lennék mitől gyengébb ő Pedronál játékban? Mert az rendben van, hogy Pedro lőtt pár fontos gólt idén, de ezen kívül semmi extra.
Játékban nem gyengébb, de azzal a háttérrel amivel jött (az akadémia minden idők legtöbb gólját szerző ifjonca), gólok tekintetében kell jobbnak lennie. De egyenlőre elég súlytalan, sokat hibázik. Azért még láttok benne lehetőséget, jót tenne neki egy kölcsönadás...
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 00:32:57

gergo9 írta:
Rivaldo11 írta: Alaposan túl lett értékelve, nem véletlen, hogy ennyire keveset játszik.
Azért azzal várjunk még hogy túl lett értékelve. Vban úgy tűnik de még akkor is csak 19éves Pedro-rol 3éve azt sem tudtuk hogy a világon van szinte.
Van ideje még bőven.
Én adnék neki bőven játéklehetőséget, tavasszal ha nincs változás akkor próbáljon meg más csapatba bizonyítani hogy helye van a Barca-ban.
Hány meccs ússzon el még miatta? Mikor ő a 3 csatárunkból az egyik, akkor 1/3-dal kevesebb esélyünk van a gólszerzésre. Ennyi erővel én is játszhatnék ott, ezt a semmit én is tudnám csinálni. És akkor még kapjak 10 meccsen kezdőlehetőséget, hátha belejövök. Kb. rajtamú szna el minden meccs. Aztán mikor mindenhonnan kiestünk, foghatnánk a fejünket, hogy húú nem volt ez a srác tehetség!
Vannak meccsek, amikor pályára lép, nem is olyan kevés sztem, de nem bizonyít semmit, annyira nulla, hogy az már fáj. Pedro se kapott lehetőséget a végtelenségig, ő elkezdte rugdosni a gólokat, és ő ezért kezdő, nem azért mert Pepnek ő szimpatikusabb.
Valamit le kellene tenni az asztalra, hogy több percet játszhasson. A mai meccs után se fogja Pep azt gondolni magában, hogy húú de kár, hogy eddig ez a fiú ien keveset játszott.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 00:30:48

Technikailag közel sem olyan képzett mint azt itt sokan gondolják, a periférikus látása egyenlő a nullával, a csapattársakat nem tudja helyzetbe hozni és rengeteg pontatlan labdát látni tőle mostanában. Nem érzem benne a kreativitást ami az egyik legfontosabb hiányossága szerintem. Mindig így gondoltam, akkor is amikor tavaly azért ment neki a gólszerzés.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:27:19

chrisnagy13 írta: Azért arra kíváncsi lennék mitől gyengébb ő Pedronál játékban? Mert az rendben van, hogy Pedro lőtt pár fontos gólt idén, de ezen kívül semmi extra.
Mondjuk Pedro a góljaival kiérdemelte a több játékpercet. Bojan meg...Maradjunk annyiban, hogy ha Pep azt látná az edzésen, hogy itt egy hatalmas klasszis csatár pallérozódik, egészen biztos, hogy többet játszana.
Rivaldo-A Legnagyobb.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.01.06. 00:25:15

Bojant kölcsön kell adni! Ha ennyire nem kell Pepnek,akkor adjuk kölcsön. Hozzuk át Keirrisont,hátha ő jobban beválik. Azért nem hordom le,mert keveset játszott,nem is tudott volna bizonyítani.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 00:24:47

chrisnagy13 írta:Nem értelek titeket. Ennyi játéklehetőséggel hova fejlődjön?
De biztos igazatok van. :roll:
Azért arra kíváncsi lennék mitől gyengébb ő Pedronál játékban? Mert az rendben van, hogy Pedro lőtt pár fontos gólt idén, de ezen kívül semmi extra.
Amikor játszik ne bizonyítja, hogy a kezdőben a helye. Amióta Pep irányítása alatt van, azóta azzal magyarázzátok a gyenge játékát, hogy nincs formában, meg kevés játéklehetőséget kap. Ennek ellenére, nem látom azt, hogy tudna cselezni, vagy legalább gyors lenne. Ennek ellenére még fizikailag is semmi, úgy fellökik mint a sz.rt.
Pedroval összehasonlítani azért durva, Pedro 1-2 meccs alatt többet tett a csapatért mint Bojan születése óta. Amíg Pedro meglövi a gólokat (és nem akkor teszi ezt mikor 5-0ra vezetünk, hanem amikor égetően kell egy találat), addig én nem hozom fel, hogy hogyan játszik. Bojan-nál se tenném ezt, ha legalább gólokat lőne...de semmi, egy nagy NULLA. (meccsek óta semmi mutatvány) És olyan hibákat, hogy nem tud normálisan átvenni egy labdát, meg hogy kapus ellen kihagyja rendszerint, ezt ne magyarázzuk meccshiánnyal!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.06. 00:22:41

Rivaldo11 írta: Alaposan túl lett értékelve, nem véletlen, hogy ennyire keveset játszik.
Azért azzal várjunk még hogy túl lett értékelve. Vban úgy tűnik de még akkor is csak 19éves Pedro-rol 3éve azt sem tudtuk hogy a világon van szinte.
Van ideje még bőven.
Én adnék neki bőven játéklehetőséget, tavasszal ha nincs változás akkor próbáljon meg más csapatba bizonyítani hogy helye van a Barca-ban.
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2010.01.06. 00:20:39

Szerintem nem a lehetőségről van szó, játszott ő már eleget, add össze pepnél meg rijkaardnál is. Egyszóval a profi hangulatot, színteret ismeri, és meg is kellett szoknia (profikkal, aranylabdással edz). Szerintem mentálisan nincs első csapat szinten, ami kivetül a játékára. Nem látom akkora tehetségnek, mint aminek ki van kiáltva, vannak nála sokkal tehetségesebb fiatalok, itt csapaton belül is. Nem nem és nem, szerintem nem illik napjaink barcájába! Körülményes, könnyen elsodorják (pedig fizikailag nagyon rendben van), gyenge, pedig nem utálom meg semmi, egyszerűen csak így látom:)
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2010.01.06. 00:16:18

Nem értelek titeket. Ennyi játéklehetőséggel hova fejlődjön?
De biztos igazatok van. :roll:
Azért arra kíváncsi lennék mitől gyengébb ő Pedronál játékban? Mert az rendben van, hogy Pedro lőtt pár fontos gólt idén, de ezen kívül semmi extra.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.06. 00:14:42

Sose kedveltem Bojan-t, az én véleményem szerint ő naon kilóg ebből a csapatból. Pep már mindenkit elküldött, aki eddig csípte a szemem, egyedül ő maradt. Ezt nem csak az ennyi szánalmas produkciója mondatja velem, akkor sem kedveltem amikor állítólag szárnyalt. (akkor is ordító ziccereket hagyott ki, és azért lőtt annyi gólt, mert egy Barcában volt). Semmivel sem különbözött nálam tudásilag Giovanni dos Santostól, cask Bojannak szerencséje volt, hogy itt maradt. Ha akkor elmegy, akkor ugyanúgy eltűnik valamelyik középcsapat süllyesztőjében.
Ennyi labdakezelési hibát, hosszú indítást, rossz befejezést életemben nem láttam még focistától, mint amennyit tőle, és még nem is beszélek arról, hogy mien önző.
Rengeteg tétmeccs óta amikor jáccik, csak azt hallom, hogy kevés játékperc, meg izgul stb. Ennek ellenére sokan benne látják a jövőt, meg hogy hosszabítsunk vele szerződést. Én nagyon nem így látom, sztem neki ebben a caspatban NINCS helye!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.06. 00:11:10

Kölcsön kell adni. Középen erőtlen szélen lassu. Ennyi.
Fecó
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:08:56

Gyenge. Szimplán csak gyenge. Nem őrültem meg, de örülök, hogy nekünk, magyaroknak inkább egy Németh Krisztiánunk van. Alaposan túl lett értékelve, nem véletlen, hogy ennyire keveset játszik. Egyetértek Andrissal, semmit sem fejlődött az elmúlt években.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.01.06. 00:12:25-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt