Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2009.12.26. 17:11:56

énis elolvastam,jól fogalmaztál és sztem többre képes mint owen...csak szélen kéne jáccania,henry meg szezon végén mennyen amerikába...ezt tudom szebben is lehetett vna,kicsit off-os lett bocsesz :oops:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.12.26. 17:08:29

palesz77 írta: Hát ezt véleményem szerint inkább kapu elé akarta benyesni, csak behullott. És csak Maxwell önzetlenségének köszönheti, hogy őt isteníti mindenki, hogy milyen ügyes volt, mert Maxwell hagyta neki behullani a lasztit...
Itt rosszat linkeltél be, ismét az Argentína elleni gólja látható.
palesz77 írta:Na, nem hiszem, hogy sokan elolvastátok, remélem azért valaki igen, és azt is, hogy érthetően írtam.
Én elolvastam, és sok mindenben egyetértek. Igényes hsz, ha lehet ilyet mondani. :-) Még esetleg annyi, hogy ha "csak" Owen szintű lesz, én boldog leszek. Nem kéne vennünk mást, ez lenne a lényeg.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.12.26. 15:49:00

Na, nekem egyvalami feltűnt Bojan csodaszólójánál:
Ittvan Messi kapufája az Atlético ellen. Nekem ez jutott eszembe róla. Csak Bojan nem csinál egy testcselt sem az övénél. Nézzétek csak meg. Szimplán beviszi a védők közé, és azok nem támadják meg. Magyarul azért nem tud ilyet tétmeccsen lőni, mert ott nem kísérik 4-en a szóló közben, hanem rámennek, és 1v1-ben Bojan elég gyenge, kb 100-ból 6-szor megy el a védő mellett. Meg a barimeccsről is az maradt meg mindenkinek, hogy csodagólt emelt... Hát ezt véleményem szerint inkább kapu elé akarta benyesni, csak behullott. És csak Maxwell önzetlenségének köszönheti, hogy őt isteníti mindenki, hogy milyen ügyes volt, mert Maxwell hagyta neki behullani a lasztit... De úgylátom mindenki elfelejtette azt, amikor a kapusra ment 1-1-ben a 16-oson belül, volt ideje várni, és izomból belelőtte.

Félre ne értsetek. Én nagyn birom Bojant, nem is tudom miért. De a 2 gólja nagyon népszerűvé tette úgyérzem. Remélem helyrebillentette az önbizalmát is :D De én úgyérzem, hogy a kis11-esünk kb Owen szintű csatár lesz. Kell neki 70 helyzet, hogy belője a 15-20 gólját egy szezonban, ami eléggé rossz arány. Remélem kinövi ezt, de nem vagyok benne biztos. Sok klasszis már ennyi idősen is büntet(ett) a kapu előtt, ő meg csak ritkán talál be, mindig elizgulja.

A posztja meg lehetne az, mint amit Frank kitalált neki, valahogy jobban mozgott akkoriban, és nem a góljai miatt. Csak szimplán jobban megértette magát vagy nemtudom. De neki kicsit szélről kel indulnia szerintem, hogy a védők mögé belőtt labdákat befele futva pont a kapu előtt kapja meg, mint pl azelső(?) góljánál. Mivel kicsi, ezért a lendületét kell kihasználnia, nem tud középen verekedni. Ezért kéne így játszatni, hogy szélebbről befeletör, csak ez egycsatáros rendszerben nemtudom hogy működhet, de erre ott az edző... :D

Na, nemhiszem, hogy sokan elolvastátok, remélem azért valaki igen, és azt is, hogy érthetően írtam. Van lehetőség benne, csak ahhoz játszatni kéne, és megtalálni végre a posztját, mert máshova erőlteti szerintem fölösleges, nem akkora klasszis - sőt, még egyáltalán nem az - hogy ezt képes legyen "átvészelni", és jó teljesítményt nyújtani máshol. Bár még az is jobb lenne a padozásnál. :? Remélem Pep megbékél vele végre, mert azért nem egy elherdáland tehetség a srác...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2009.12.26. 18:50:10-kor.
Avatar
Bastian
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.12.23. 19:01:52
Tartózkodási hely: Istambul

2009.12.26. 14:46:52

Amikor jött Pep mondom éljen,a fiatalok több szerepet kapnak,ez részben igaz is csak én akkor egy fiatalra gondoltam,Bojanra.Keveset játszik nagyon keveset,azt hiszem azt ő is megtudná csinálni a pályán mint Titi.Jó lehet annyi ember figyelmét nem köti le,de talán 2szer olyan hasznos lenne.
Remélem a jövőben több lehetőséget kap,ő sem fog mindig a padon ülni.

Vamos Bojan :wink:
Kép
korábban barca28...
'Miközben a magánfegyvernepperek tovább prosperálnak a világ legnagyobb fegyverszállítói az Egyesült Államok,Oroszország,Franciaország,Anglia,és Kína,egyben ők az ENSZ biztonsági tanácsának 5 állandó tagjai.' -NC
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.12.26. 14:40:06

Statisztikából ki lehet deríteni, hogy ki mennyire jó és ki mennyire lesz jó? Én inkább elmennék egy roma jósnőhöz :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.12.26. 14:33:31

chi omega írta: egyrészt 31 meccsen 10 gólt azért ne nevezzünk halmozásnak, másrészt az egy gyenge szezon volt, ezért sokan hajlamosak voltak túlértékelni bojan teljesítményét. akinél szóba került, hogy jobb lesz messinél, az bizonyára részeg volt. persze még lehet jobb, nagyon fiatal, és minden ifjonc fejlődési útja más és más. nem világklasszis mindenki egyből 18 éves, mint leo.
Nem kell ferdíteni, vagy ha nem szándékosan csinálod akkor legközelebb járj jobban utánna!

Eto'o 1498perc/18gól(ez egyébként valami félelmetes volt)
Bojan 1467perc/10gól
Messi 2006perc/10gól
Henry 2343perc/12gól

A 2. legjobb mutató a csapatban és a ligát tekintve is ott van a legjobbak(Eto'o, Villa, RVN, Higuain) mögött, olyanokat megelőzve, mint pl. Agüero, Forlan, Raul, stb..
A tavalyi vagy idei csapatban sokkal könnnyebb jó teljesítményt nyújtani, mint a gyengélkedő 2007-08-asban.

chi omega írta:bojannak semmi keresnivalója a balszélen, ahogy a jobbon sem. egyszerűen nem szélső, mindig kudarcot vallott ott.
Bár jobban szeretem, ha Krkic csatárt játszik, de szélen sincs vele akkora gond, mint ahogy beállítod. Sőt, ki merem jelenteni, hogy szélről ő adja be legjobban a labdákat(tessék visszanézni!).
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2009.12.25. 09:49:36

én többet játszatnám,akár a szélén is henry vagy messi helyett mert mozgékony és rendkívül tehetséges...nagy játékos lehet belőle,de guardiola érkezésének egy vesztese van és az ő...egy angol bajnokságba megnézném mit tud...egy everton-ba elmehetne kölcsönbe tapssztalot szerezni...de ez is csak egy vélemény :oops:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2238
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.25. 01:42:20

Én nagyon sokszor látnám Bojant a kezdőben is akár. Ibra helyén. :) Félreértés ne essék, Ibra nagyszerű játékos, csak másban jó, mint Bojan. Épp ezért kicsit különbözne az egész csapat játéka Krkicel. És tehetséges annyira, hogy megérdemelje a játékperceket. Pedroval meg fölösleges összehasonlítani, más poszt, más helyi "ellenfelekkel". Amúgy meg sztem még az is benne van abban, hogy keveset játszik, hogy még mindig nagyon fiatal. Ideje még van, mentálisan meg erősödhetne a későbbiekben, és nem kéne most esetleg túlterhelni. (Sokan ezért égnek ki sztem gyorsan...) Eljön majd az ő ideje is, remélem minél előbb. :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.12.24. 09:57:36

cps46 írta:Az a baj, hogy visszajön a Barçába és onnantól kezdve egy labdát se tud lekezelni. Nem tudom, hogy miért, de sajnos így van. Lehet, hogy alapból jobb játékos, mint Pedrito, de ha tudásának felét se tudja nyújtani, amíg Pedrito közel 100%-on pörög, addig nem Bojan fog játszani, és még csak nem is alaptalanul.

A gólja szép volt, meg is lepődtem rajta, mert mostanában nem ez volt rá a jellemző. Messis gólnak azért nem mondanám, mert Messit általában megtámadják a védők, Bojan meg úgy vitte be 4 ember közé, hogy szinte még cselt se kellett csinálnia, az argentinok gondosan ügyeltek rá, hogy még véletlenül se menjenek közel hozzá.
Valahogy így látom én is sajnos. Bár mindig látszik rajta a túl akarás, ami sokszor a teljesítmény rovására megy. Nagyon sajnálom, mert mint csere alig kap lehetőséget, persze ha egy Zlatan a center, akkor.. :? Pedig hatalmas nagy tehetség, sokkal szimpatikusabb mint Pedro nekem(félreértés ne essék, Pedrot is elismerem) de nincs könnyű helyzetben, pedig sok percet kéne kapjon a fejlődés érdekében. De amikor Pedro fordulatból be**rja a jobb felsőbe, addig őt vagy felrúgják, vagy mellé.. kellene egy kis szerencse faktor amikor a pályán van, talán akkor több lehetőséghez jutna, de kupában remélem alap kezdő lesz végig. A gólja szép volt, örülök hogy betalált, nekem Bojannak azok az utolsó előtti mozdulatai tetszenek, amikor hajmeresztően rúgja el a labdát inkább, de végül bemegy mindig. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.12.24. 09:31:24

Off: Nem zavar hogy 4x írtál egymás után?:D
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.12.24. 02:27:47

LG írta:Én már tavaly is méltatlankodtam, h keveset játszik, de akkor más volt a helyzet, a tridente félelmetesen működött. Idén azonban Henry megint az hozza, amit az első évében, így nem értem, miért nem kap több lehetőséget Bojan a helyén. Tudom, h elsősorban középcsatár, de Rijkaardnál is anno sokat tolta a széleken, főleg balon. Nem is rosszul.
"de Rijkaardnál is anno sokat tolta a széleken, főleg balon. Nem is rosszul."

azért nem tűnt rossznak, mert amikor a szélen játszott (pl a schalke ellen asszem), akkor az egész csapat rossz volt. ő nem lógott ki lefele, az igyekezetével néha inkább felfele, de ettől még ő sem volt jó. és ebben a zseniális csapatban főleg nem lenne jó.

amikor tavaly a getafe ellen pep a szélen kezdette bojant, annyira gyenge volt, hogy majdnem sírt, amikor besétált az öltözőbe a félidőben. le is cserélték.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.12.24. 02:25:08

MR. TROMORT777 írta:Én vagyok az egyik legnagyobb Henry fan a fórumon, de be kell látni h Pedro, és Bojan (talán Jeffren is) jobb választás balra.
Bojannak mindenképp maradnia kell, mert nagy jövő áll előtte. Remélem A mester több bizalmat fog neki szavazni.
Amúgy meg szép gólt lőtt, biztos Messitől tanulta.
bojannak semmi keresnivalója a balszélen, ahogy a jobbon sem. egyszerűen nem szélső, mindig kudarcot vallott ott. mégis állandóan szóbakerül itt, hogy játszhatna ott.. nem lehet csak úgy pakolgatni a játékosokat, messi sem jó pl középcsatárnak, ez is sokszor kiderült.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.12.24. 02:23:49

FtcSikiHun írta:Valaki legyen szíves magyarázza meg, miért nem játszik a kis Bojan?
Rijkardnál halmozta a gólokat, és akkor még szóba is került, hogy jobb lesz mint Messi. Nem tudom, hogy a Rijkard időszakban Pep Mester nézett-e Barca meccseket, de nem úgy néz ki. Katalónia-Argentína, ott is mit játszott. Szerintem sokkal erősebb,bátrabb,gyorsabb mint Pedro. És legalább felmeri vállalni az 1-1-et. Ez így csaj Bojannak lesz rossz, mert nem hiszem, hogy az az álma, hogy az év 38 bajnoki meccséből 35-öt a padon ücsörögjön. Én azt javasolnám, hogy nyár végéig adjuk el kölcsönbe egy középszint csapatnak, ahol alappillére lehet a csapatnak, és ha Guardiola meg lesz vele elégedve akkor vissza hozza. Mert a jövőben elég nagy szükségünk lehet erre a kreatív játékosra. :wink:
"Rijkardnál halmozta a gólokat, és akkor még szóba is került, hogy jobb lesz mint Messi."

egyrészt 31 meccsen 10 gólt azért ne nevezzünk halmozásnak, másrészt az egy gyenge szezon volt, ezért sokan hajlamosak voltak túlértékelni bojan teljesítményét. akinél szóba került, hogy jobb lesz messinél, az bizonyára részeg volt. persze még lehet jobb, nagyon fiatal, és minden ifjonc fejlődési útja más és más. nem világklasszis mindenki egyből 18 éves, mint leo.

"szerintem sokkal erősebb,bátrabb,gyorsabb mint Pedro."

fizikailag mindkettő gyengus, gyorsabbnak talán gyorsabb, de bátrabbnak épphogy nem mondanám. pedro nagyon tökös, a 16oson belül életveszélyes, bojan viszont néha olyan, mint egy ijedt kisfiú.

"Én azt javasolnám, hogy nyár végéig adjuk el kölcsönbe egy középszint csapatnak, ahol alappillére lehet a csapatnak"

ebben egyetértünk, a kölcsönadás a legjobb opció.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.12.24. 02:19:24

Chino írta:Számomra sosem volt kérdés, hogy jobb mint Pedro, bár ez szubjektiv.
A különbség az, hogy Pedrito folyamatosan kap lehetőséget míg Bojan nagyon elvétve. Az hogy kap minden 3. meccsen 10 percet nem elég. Így nem tud bizonyítani. Amikor kezdett vagy huzamosabb időt játszott volt olyan jó mint Pedro. A bajnokság elején a sérüléséig nagyon jó volt, utána Pep elkezdte valamiért mellőzni. Ez egy nagy kérdőjél.
Nem nagyon akarok hasonlítgatni, de Pedrito és az ő csapatba kerülésének esélyei sztem nem voltak teljesen egyenlők. Amit az első meeccsein Pedro produkált az közelített a nullához, aztán játrszott, játszott és már fel is tud mutatni valamit. Akkor kérdem én, miért nem lehet ezt Krkic-csel is megpróbálni, aki tehetségben jóval felülmúlja Pep kis kedvencét, ráadásul fiatalabb is és az előző bajnokságokban már megmutatta mire képes.
Remélem mostmár többet fogom látni a pályán, mert most is bizonyította, hogy nagyon jó kis playa, nem szeretném ha egy középcsapatban "pazarolná" el a tehetségét. Többre érdemes ő.
azért nem lehet krkic-csel is megpróbálni, mert pedronak egy alulmotivált, gyenge formában lévő 32 éves balszélsőt kell kiszorítania, (akinek a posztjára aki még szóbajöhet, az nem is balszélső), bojannak ezzel szemben egy 29 éves, pályája csúcsán lévő zseniális csodacsatárt, aki villámgyorsan beilleszkedett a barcelonába, és alapvetően határozza meg a játék képét a jelenléte.
pedrora általában nagyobb szüksége van a csapatnak, mint bojanra. ez ilyen egyszerű. nem bojan hibája, de ez van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7443
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.24. 01:48:25

Számomra sosem volt kérdés, hogy jobb mint Pedro, bár ez szubjektiv.
A különbség az, hogy Pedrito folyamatosan kap lehetőséget míg Bojan nagyon elvétve. Az hogy kap minden 3. meccsen 10 percet nem elég. Így nem tud bizonyítani. Amikor kezdett vagy huzamosabb időt játszott volt olyan jó mint Pedro. A bajnokság elején a sérüléséig nagyon jó volt, utána Pep elkezdte valamiért mellőzni. Ez egy nagy kérdőjél.
Nem nagyon akarok hasonlítgatni, de Pedrito és az ő csapatba kerülésének esélyei sztem nem voltak teljesen egyenlők. Amit az első meeccsein Pedro produkált az közelített a nullához, aztán játrszott, játszott és már fel is tud mutatni valamit. Akkor kérdem én, miért nem lehet ezt Krkic-csel is megpróbálni, aki tehetségben jóval felülmúlja Pep kis kedvencét, ráadásul fiatalabb is és az előző bajnokságokban már megmutatta mire képes.
Remélem mostmár többet fogom látni a pályán, mert most is bizonyította, hogy nagyon jó kis playa, nem szeretném ha egy középcsapatban "pazarolná" el a tehetségét. Többre érdemes ő.
Forca Barca!!!!
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.12.23. 23:53:22

Az a baj, hogy visszajön a Barçába és onnantól kezdve egy labdát se tud lekezelni. Nem tudom, hogy miért, de sajnos így van. Lehet, hogy alapból jobb játékos, mint Pedrito, de ha tudásának felét se tudja nyújtani, amíg Pedrito közel 100%-on pörög, addig nem Bojan fog játszani, és még csak nem is alaptalanul.

A gólja szép volt, meg is lepődtem rajta, mert mostanában nem ez volt rá a jellemző. Messis gólnak azért nem mondanám, mert Messit általában megtámadják a védők, Bojan meg úgy vitte be 4 ember közé, hogy szinte még cselt se kellett csinálnia, az argentinok gondosan ügyeltek rá, hogy még véletlenül se menjenek közel hozzá.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2009.12.23. 23:33:20

Valaki legyen szíves magyarázza meg, miért nem játszik a kis Bojan?
Rijkardnál halmozta a gólokat, és akkor még szóba is került, hogy jobb lesz mint Messi. Nem tudom, hogy a Rijkard időszakban Pep Mester nézett-e Barca meccseket, de nem úgy néz ki. Katalónia-Argentína, ott is mit játszott. Szerintem sokkal erősebb,bátrabb,gyorsabb mint Pedro. És legalább felmeri vállalni az 1-1-et. Ez így csaj Bojannak lesz rossz, mert nem hiszem, hogy az az álma, hogy az év 38 bajnoki meccséből 35-öt a padon ücsörögjön. Én azt javasolnám, hogy nyár végéig adjuk el kölcsönbe egy középszint csapatnak, ahol alappillére lehet a csapatnak, és ha Guardiola meg lesz vele elégedve akkor vissza hozza. Mert a jövőben elég nagy szükségünk lehet erre a kreatív játékosra. :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
MR. TROMORT777

2009.12.23. 17:50:33

Én vagyok az egyik legnagyobb Henry fan a fórumon, de be kell látni h Pedro, és Bojan (talán Jeffren is) jobb választás balra.
Bojannak mindenképp maradnia kell, mert nagy jövő áll előtte. Remélem A mester több bizalmat fog neki szavazni.
Amúgy meg szép gólt lőtt, biztos Messitől tanulta.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.12.23. 17:19:42

FtcSikiHun írta:
istyke6 írta:Par ev mulva ha minden szep lenne
Bojan tolna bal szelen, Messi jobb szelen..... nem is lenne rosz :lol: :lol:
Középen meg Pedro 8)

BOJAN-PEDRO-MESSI


Ki tudja, lehet, hogy 3-4 év múlva, ők vezetnek minket győzelemre, és többet lőnek majd mint a Henry-Eto'o-Messi hármas :wink: És még majd mögöttük jön Jeffren és Thiago :shock: A Barcának és az Arsenalnák rendesen meg van alapozva a jövője :wink: 8)
Hogyne :D. Szerintem meg Pedro-Bojan-Messi
De ha ez a coritbiás srác be fog jönni a Barcának akkor már más a helyzet.
----Brazilgyerek-Bojan----
Pedro-----------------Messi

Szerintem nagy csalódás lenne mindenki számára ha elvesztenénk Bojant. Mert ugye nagyon keveset játszik amit meg is értek de hát mielőtt jött Pep akkor 10-11 gólt lőtt a szezonban 17 évesen..
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2009.12.23. 16:37:18

istyke6 írta:Par ev mulva ha minden szep lenne
Bojan tolna bal szelen, Messi jobb szelen..... nem is lenne rosz :lol: :lol:
Középen meg Pedro 8)

BOJAN-PEDRO-MESSI


Ki tudja, lehet, hogy 3-4 év múlva, ők vezetnek minket győzelemre, és többet lőnek majd mint a Henry-Eto'o-Messi hármas :wink: És még majd mögöttük jön Jeffren és Thiago :shock: A Barcának és az Arsenalnák rendesen meg van alapozva a jövője :wink: 8)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2009.12.23. 16:33:18

Par ev mulva ha minden szep lenne
Bojan tolna bal szelen, Messi jobb szelen..... nem is lenne rosz :lol: :lol:
I <3 FCB
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.23. 16:10:56

Én már tavaly is méltatlankodtam, h keveset játszik, de akkor más volt a helyzet, a tridente félelmetesen működött. Idén azonban Henry megint az hozza, amit az első évében, így nem értem, miért nem kap több lehetőséget Bojan a helyén. Tudom, h elsősorban középcsatár, de Rijkaardnál is anno sokat tolta a széleken, főleg balon. Nem is rosszul.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.12.23. 16:03:00

Húú hát most néztem Bojan gólját :shock: nagyon nagyot vágott a "kicsi"
ahogy végig ment a pályán nem volt semmi :D Csak így tovább és remélem több lehetsőséget kap "Pep" "Mestertől" :D
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.12.23. 15:18:19

én eddig is úgy voltam vele hogy mélytánytalanul keveset játszik , többet kelenne játszatni mert elveszíjük, ő meg egy kincs aki még közel sincs kiaknázva,és ehhez idő kell.

most kell játszania hisz nem veszünk senkit, Henry gyenge,és Jeffren is sérült.

Hajrá Bojan!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.23. 15:11:17

Kétség kivül gyönyörű gólt szerzett a mi kis Bojanunk,remélem ez kicsit helyre rázza az önbizalmát.Csak így tovább. :wink:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Lezárt