Eidur Gudjohnsen

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Vikke
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006.11.03. 22:55:51

2006.11.24. 22:57:40

Game90 írta:Ez a kép nagyon jó :lol: :lol: :lol:
Gallassal alapíthatna egy ,,Utálom a Chelsea-t" klubbot :!: :D
Eidur nem utál minket, szerintem csak Josét... De Őt én is, úgyhogy egyetértek vele.:)

Amúgy remélem nem "ejdúr"-nak ejtitek a nevét, mint a kommentátorok!
Helyesen: "Ájdhür" (A 'd' a father, mother szó 'th'-jával egyezik)
One and only Chelsea!
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.24. 16:40:11

grecki írta:Lám, mit nem képes tenni egy meccs az szurkolók hozzáállásával?!

Remekül használta ki a helyzeteit, volt két ziccere, amit annak rendje és módja szerint bevágott. Ez nagyon dícséretes, főleg annak a tükrében, hogy eddig pont ebben a mutatóban gyengélkedtünk...(az előző szezonokra értem, ahol bőven 100 gól felett is termelhettünk volna)

DE, azért ne zengjünk ódákat a teljesítményéről, mert még így is nagyon messze van a várakozásoktól. A mi szisztémánkban ugyanis a középcsatár feladata nem csak a gólszerzés. A társaknak is ki kell alakítania a helyzeteket és a védekezésből is ki kell vennie a részét. Emlékezzetek csak Eto'ora, aki végigzakatolta a meccseket védekezésben és támadásban egyaránt. (Hű marad azon kijelentéséhez, hogy úgy fog futni, mint egy fekete, hogy úgy élhessen, mint egy fehér...) Nála ezeket nem látom, és csak a két szerzett gólja miatt még nem hagyok fel vele kapcsolatban a kritikai észrevételeimmel.

Gondoljatok bele, ha nem rúgja be, akkor ugyanúgy ő lenne az "első számú közellenség". Mezőnyben most sem csinált semmit az ég világon. Egyszerűen képtelen megtartani a labdákat elöl... Berúgta a két ziccert, de ez még csak a minimális elvárás vele szemben - legalábbis a részemről...

Ami pedig a meccset illeti, szerintem ugyanolyan gyengén játszottunk: két helyzet, két gól Gudjohnsentől. A győzelem pedig nagyban a két izlandi gólnak köszönhető, ez elvitathatatlan.

Szóval nagyon sokat tett a győzelemért, a csapatért viszont nem.
abszolút jól látod
csak egyet tudnék veled érteni
ha guddy itt lenne legalább 1 éve

de ha figyelembe vesszük hogy otthagyta addigi életét
és más házba más éghajlatra más emberek közé került
egy teljesen más stílusú bajnokságba
akkor összességébe nem érheti szemrehányás
nézd meg drogbát akinek nem is egy hanem 2 év kellett és most már bizonyítja nagyságát persze az 1-2. évi prduktuma sem volt annyira negatív de jóval tudása alatt teljesített
és tudunk még példákat ugye ??
persze vannak ellenpéldák is de nem lehet elvárni a legtöbb playatol hogy egyből beilleszkedjen egy új országba és egyúj bajnokságba
abba ugye egyetértünk hogy nem csak fociznia élnie is kell

guddytól én folyamatosan várom a jobb és egyre jobb teljesítményt
De figyelembe veszem a körülményeket
lehet csak jövőre lesz 100%os ahogy az is lehet 1 hónap múlva

tehát kritika tőllem nem illeti az tuti

Forza Guddy
Zinedine Zidane
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.24. 15:29:07

Ez a kép nagyon jó :lol: :lol: :lol:
Gallassal alapíthatna egy ,,Utálom a Chelsea-t" klubbot :!: :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.24. 13:21:17

Vikke!

Az már a múlt... :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vikke
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006.11.03. 22:55:51

2006.11.24. 12:36:12

Kép
One and only Chelsea!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.20. 19:38:12

valdo88 írta:Én először el sem hittem,hogy ez az a srác,aki meccsek óta szinte semmit nem muttatott.nagyon szép gólokat lőtt,csak így tovább!
Én tudtam, hogy képes ilyen finom dolgokra, mint az első góljánál, amikor elvitte Prats mellett a labdát, mert a cselszkijben is voltan hasonlóan finom góljai, csak eddig nem jött össze neki az, ami a Mallorca ellen kétszer is :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.20. 19:37:35

Nagyábol én is ugyanezt irtam, csak rövidebben. szoval nem csak én látom igy.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.20. 19:36:22

Nem mindegyik középcsatár pont ugyanolyan :wink: . Lásd pl Eto'o vagy Trezeguet. Eto'o ebben emelkedik ki a többi középcsatártól. Ő visszajön és tud védekezni ill kiszolgálni a társakat :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.11.20. 19:28:40

Lám, mit nem képes tenni egy meccs az szurkolók hozzáállásával?!

Remekül használta ki a helyzeteit, volt két ziccere, amit annak rendje és módja szerint bevágott. Ez nagyon dícséretes, főleg annak a tükrében, hogy eddig pont ebben a mutatóban gyengélkedtünk...(az előző szezonokra értem, ahol bőven 100 gól felett is termelhettünk volna)

DE, azért ne zengjünk ódákat a teljesítményéről, mert még így is nagyon messze van a várakozásoktól. A mi szisztémánkban ugyanis a középcsatár feladata nem csak a gólszerzés. A társaknak is ki kell alakítania a helyzeteket és a védekezésből is ki kell vennie a részét. Emlékezzetek csak Eto'ora, aki végigzakatolta a meccseket védekezésben és támadásban egyaránt. (Hű marad azon kijelentéséhez, hogy úgy fog futni, mint egy fekete, hogy úgy élhessen, mint egy fehér...) Nála ezeket nem látom, és csak a két szerzett gólja miatt még nem hagyok fel vele kapcsolatban a kritikai észrevételeimmel.

Gondoljatok bele, ha nem rúgja be, akkor ugyanúgy ő lenne az "első számú közellenség". Mezőnyben most sem csinált semmit az ég világon. Egyszerűen képtelen megtartani a labdákat elöl... Berúgta a két ziccert, de ez még csak a minimális elvárás vele szemben - legalábbis a részemről...

Ami pedig a meccset illeti, szerintem ugyanolyan gyengén játszottunk: két helyzet, két gól Gudjohnsentől. A győzelem pedig nagyban a két izlandi gólnak köszönhető, ez elvitathatatlan.

Szóval nagyon sokat tett a győzelemért, a csapatért viszont nem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.20. 19:28:36

Nekem se lett ő az isten. A Mallorca, az csak Mallorca, de nem is ezzel van a problémám. Igaz, h rugja a golokat, de a játékbol alig veszi ki a részét. Mondhatjátok, h a csatár dolga ennyi, és igazatok is lenne, ha nem a Barcárol lenne szo :!: Saviola is jobban illik a csapatba, jobban 1ütt él a játékkal, szép megmuzdulásai vannak stb...Etoo meg aztán :!: ..Perxe, mivel min2 sérült, abbol kell élnünk, ami van. Azaz rá vagyunk szorulva Guddyra, és eddig jol oldotta neg a feladatát, ugy h gratulálok neki. Csak igy tovább :!:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 19:01:22

LeoMessi írta:Azért sztem nem kell elájulni a teljesítményétől. Eddig a szezonban lőtt 2 szépnek mondható gólt, ami édes kevés, de elismerem ezen a meccsen jól teljesített. Érdekes viszont számomra az, hogy a Mallorca elleni meccs előtt mindenki szapulta míg azóta ő az új isten.
Ezt én is megfigyelem... :roll: na azért nem mindenki ilyen!

Pl. én :lol: :P mindig mondtam,h szükség lesz az ő jobb formájára is,és nagyon örülök neki,h ezen a meccsen valamit mutatott,és szépen oldotta meg a helyzeteit 8) Így folytassa tovább is :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.11.20. 19:01:13

Istennek nem nevezném,hiszen a góllövésért igazoltuk.DE talán megtalálja a formát ,amit elvárunk tőle.
Avatar
LeoMessi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2005.12.16. 23:19:53
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.20. 18:57:48

Azért sztem nem kell elájulni a teljesítményétől. Eddig a szezonban lőtt 2 szépnek mondható gólt, ami édes kevés, de elismerem ezen a meccsen jól teljesített. Érdekes viszont számomra az, hogy a Mallorca elleni meccs előtt mindenki szapulta míg azóta ő az új isten.
Visca el Barça!
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.20. 18:22:11

Szerintem jól játrtunk vele hogy megvettük annak ellenére hogy csak cserének jött ide értitek nagyon jól teljesít és ha még jobb formába lendül!!!! :D :D 8)
Avatar
valdo88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2005.10.15. 17:25:48
Tartózkodási hely: Bp

2006.11.20. 17:30:54

Én először el sem hittem,hogy ez az a srác,aki meccsek óta szinte semmit nem muttatott.nagyon szép gólokat lőtt,csak így tovább!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 17:28:01

Drigo írta:Úgy érzem, hogy most az az illő, hogy a sok szídás után végre dicséretben is részesíteném Guddyt szal SZÉP VOLT.Persze ettől még nem lett a kedvenc játékosom(nem is lesz sztem soha), de akkor is ha eddig csak szídtam most legalább nem tudom, mert lőtt két gólt.
Hát szép is lenne,ha 2gólja után szidnád :lol: ,nagyon szépen oldotta meg,igazi hidegvérrel :twisted:
Így tovább :!: :P
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.11.20. 16:39:56

Úgy érzem, hogy most az az illő, hogy a sok szídás után végre dicséretben is részesíteném Guddyt szal SZÉP VOLT.Persze ettől még nem lett a kedvenc játékosom(nem is lesz sztem soha), de akkor is ha eddig csak szídtam most legalább nem tudom, mert lőtt két gólt.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.11.20. 09:48:32

Azért én lennék ideges, ha egyívelésből találna be. 8) :D
De remélem, hogy sokkal tudunk nyerni, mert az jól jönne az egész csapatnak.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.20. 09:15:51

Los Barrachos írta:A Levszki nem a kemény védelméről híres, azaz Guddy-nak sok esélye lesz akkor is betalálni, lelkileg nagyon jót tenne neki, persze a maiak sem ártottak a lelkének, az biztos! Most már rájöttem, hogy nem ívelgetni kell a labdákat rá, hanem laposan passzolni, meg persze hely kell neki, hogy át tudja venni a labdát. Nem technikás játékos, de annál jobban használja ki helyzeteit, mint már Pedro is mondta.

Hajrá Guddy! 8)
A Barca játéka alapból nem az ivelgetésre alapul! Eddig az volt a baj,h mivel nem mozgott megfelelően Guddy,így próbálkoztak a megjátszásával nem is jött össze,most kezdi érezni a társakat,jönnek a lapos passzok (bár már volt sokszor,h fantasztikus labdát kapott,és kihagyta) kezdi egyre jobban remélhetőleg kihasználni ezeket!

Lefszki ellen is nagy szükség lesz a helyzetkihasználására!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.11.19. 22:34:25

A Levszki nem a kemény védelméről híres, azaz Guddy-nak sok esélye lesz akkor is betalálni, lelkileg nagyon jót tenne neki, persze a maiak sem ártottak a lelkének, az biztos! Most már rájöttem, hogy nem ívelgetni kell a labdákat rá, hanem laposan passzolni, meg persze hely kell neki, hogy át tudja venni a labdát. Nem technikás játékos, de annál jobban használja ki helyzeteit, mint már Pedro is mondta.

Hajrá Guddy! 8)
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2006.11.19. 21:58:21

Ezért vette meg a csapat, én örülök, hogy ezen a meccen végre már jól tolta. 8)
Csak így tovább, HAJRÁ GUDDY!!! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atesz 2006.11.19. 21:59:05-kor.
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.19. 21:47:04

El Payaso írta:
Saviola írta:Nem ártana,ha valamit most már alkotna,mert eddig eléggé gyenge teljesítményt nyújtott..cáfoljon ma este rám! 8)

Hajrá Guddy! 8)
Megvolt :)
Nagyon helyes.Örültem neki.Csak így tovább! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.11.19. 21:26:42

Idáig nem volt a kedvenc játékosom, de már kezdi magát belopni a szivembe :!: :) Főleg ilyen játékkal :!:
Csak így tovább Guddy :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.19. 21:18:13

Ez még csak 1 meccs volt, nem akarok semmit elkiabálni, de 1.: egyrészt már mondtam vhol, hogy valahogy nálunk mindig a teher allatt nő a pálma, 2.: Guddyról azt mondják, hogy a Chelsea-ben sem brillírozta végig a meccseket, de mikor odakerült, bevágta, azaz átlagon felüli a helyzetkihasználása, 3.: Ebben a "nehéz időszakban" pedig pont ez fog kelleni, északi izlandi barátunk hideg feje a befejezéseknél, lehet, hogy feküdni fog neki ez az inkább hatékony, mint szép foci, 4.: Azért látszik, hogy új ember, szerintem elöl azért sokat futkos, még ha nem is mindig hatékonyan, még mindig nagyobb benne a tűz (tudjátok, az az északi hideg 8) ), mint a csapat nagy részénél.

Szóval bravó, Guddy, állandósítsd a góllövő formád, és belopod magad a szívünkbe! :)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.11.19. 21:13:22

Saviola írta:Nem ártana,ha valamit most már alkotna,mert eddig eléggé gyenge teljesítményt nyújtott..cáfoljon ma este rám! 8)

Hajrá Guddy! 8)
Megvolt :)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Lezárt