Nemzetközi Labdarúgás - Válogatottak, Egyéb bajnokságok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.06. 15:29:30

LG írta:
Los Banditos írta:
Raziel írta:én a legjobban vicente,joaquin és valdes csapatba nem válogatását nem értem :roll: lehet h a két szélső sérült,nemtudom nem követem a valencia hireit,de valdes mért nem hivta be :?: :shock: szerintem sokkal jobb kapus mint reina....
Joaquin nincs formában de Valdést és Vicentét behívhatta volna.

Javi Navarro meg :shock: Kb. olyan mint Materazzi...
Közelében sincs Materazzinak, legalább is ha arra értetted, h annyira jo.
joaquint és vicentet általában ki szokta hagyni a kapitány... a játékrendszer miatt nem férnek be! valdest nem is szokta behívni. reina élvezi a bizalmát régóta...
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.06. 15:19:23

Komáim!
Csak hogy szóljak: Brazília-Portugália, RTPi, 21:00 óra!
Akinek van digitális műholdvevője, ASTRA-műhold, és uccu neki!
Írta Nektek Krojf.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.05. 15:06:41

Los Banditos írta:
Raziel írta:én a legjobban vicente,joaquin és valdes csapatba nem válogatását nem értem :roll: lehet h a két szélső sérült,nemtudom nem követem a valencia hireit,de valdes mért nem hivta be :?: :shock: szerintem sokkal jobb kapus mint reina....
Joaquin nincs formában de Valdést és Vicentét behívhatta volna.

Javi Navarro meg :shock: Kb. olyan mint Materazzi...
Közelében sincs Materazzinak, legalább is ha arra értetted, h annyira jo.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.04. 13:08:18

40. perc...3-0 Eddig gálázik az Ajax otthon a Fayenoord ellen. Úgy látszik a Feyenoord most is kikap az Ajaxtól.

Sneijder egy szabadrúgásból (mondjuk mákos volt) meg egy Leonardo passza után. Meg egyet de Mul is bevarrt. És Huntelaar, aki a múltkor duplázott, még nem is játszik (eddig).


Szerkesztve: közben rúgott egyet a Feyenoord.

Szerk2.: 4-1 lett a vége, Sneijder mesterhármast rúgott. :shock:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.04. 12:53:12

Porto–Estrela Amadora 0-1 (Anselmo 92.)
Sporting–Nacional Madeira 5-1 (Bueno 75., 82., 89., 93., Liedson 82., ill. Amaro 26.)
Porto meccset a 80. percig néztem :?

Porto 40
Sporting 37
Benfica 36
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.04. 11:17:42

Raziel írta:én a legjobban vicente,joaquin és valdes csapatba nem válogatását nem értem :roll: lehet h a két szélső sérült,nemtudom nem követem a valencia hireit,de valdes mért nem hivta be :?: :shock: szerintem sokkal jobb kapus mint reina....
Joaquin nincs formában de Valdést és Vicentét behívhatta volna.

Javi Navarro meg :shock: Kb. olyan mint Materazzi...
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.04. 00:26:50

Rumig írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132931&
Hitzfeld hogy megváltozott a 2 és fél éves pihenője alatt. :D :D :D
Széééééééép... :lol:
kiváncsi vagyok, kijavítják e majd...nso-nál nem tudni :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.04. 00:24:20

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132931&
Hitzfeld hogy megváltozott a 2 és fél éves pihenője alatt. :D :D :D
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.03. 08:42:46

Jobb a sajtója szerintem...
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.03. 08:12:32

én a legjobban vicente,joaquin és valdes csapatba nem válogatását nem értem :roll: lehet h a két szélső sérült,nemtudom nem követem a valencia hireit,de valdes mért nem hivta be :?: :shock: szerintem sokkal jobb kapus mint reina....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.02. 22:30:57

Raziel írta: ez a spanyol keret nagyon gyngére sikerült most :shock: valdes holvan?

valdes?,pernia?,juanito?,raul albiol?,del horno?,vicente?,joaquin?,luis garcia?,oubina?,alexis?,raúl?,guti?,

ezek a játékosok hol vannak,ez csak pár még a sok közül :?: :roll:
Sztem is igen csak gyenge, viszont:

Valdest én sem értem...
Juanito, raul, del horno, alexis, guti, oubina,
sztem ők nem olyan jók

luis garcia meg sérült, fél évre kidőlt :(
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.02. 22:22:16

Gondolom csak kisérleteznek a szövetségi kapitányok. Vagy nem tudom, hogy miért ilyen gyenge a spanyol keret :roll:

De itt az angol keret:
Kapusok: Robinson (Tottenham Hotspur), Foster (Watford), Kirkland (Wigan)
Védők: G. Neville (Manchester United), Ph. Neville (Everton), Ferdinand (Manchester United), Woodgate (Middlesbrough), Bridge (Chelsea), Terry (Chelsea), Carragher (Liverpool FC), Dawson (Tottenham Hotspur), Richards (Manchester City)
Középpályások: Lennon (Tottenham Hotspur), Gerrard (Liverpool FC), Hargreaves (Bayern München), Carrick (Manchester United), Downing (Middlesbrough), Wright-Phillips (Chelsea), Parker (Newcastle United), Lampard (Chelsea), Barry (Aston Villa), Barton (Man City), Jenas (Tottenham Hotspur), Dyer (Newcastle United)
Csatárok: Rooney (Manchester United), Crouch (Liverpool FC), Defoe (Tottenham Hotspur), Johnson (Everton)
Nem tudom, hogy pl miért nincs ott D. James vagy King. A. Cole pedig sérült. Wp pedig nem tudom, hogy mit keres a válogatottban :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.02.02. 21:49:32

Na igen, a klasszikus szélsők már megint hiányoznak... Nem értem, miért nem játszatja őket Aragónes, csak pazarolja a tehetségüket. Nem baj, ha blamálnak Angliával, akkor 99%, hogy repül. Csak döntetlnennél nem tudom, mit tesz vele Villar.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.02. 21:15:34

Game90 írta:
Spanyol keret:
Atlético Madrid: Antonio López, Pablo, Torres
Arsenal: Cesc
Barcelona: Iniesta, Xavi, Puyol
Celta: Ángel
Deportivo: Arizmendi, Capdevila
Liverpool: Reina, Xabi Alonso
Real Madrid: Casillas, Sergio Ramos
Sevilla: Javi Navarro
Valencia: Albelda, Angulo, Morientes, Silva, Villa
ez a spanyol keret nagyon gyngére sikerült most :shock: valdes holvan?

valdes?,pernia?,juanito?,raul albiol?,del horno?,vicente?,joaquin?,luis garcia?,oubina?,alexis?,raúl?,guti?,

ezek a játékosok hol vannak,ez csak pár még a sok közül :?: :roll:
lionel19

2007.02.02. 19:47:16

LG írta: Szép mi :?: :evil: A többi csapat meg ne kapjon lehetőséget mi :?: :evil: Faxság :!:
Kaphatna lehetőséget, de be kellene jutnia! 24 fő utolsó 4 kiesne és 4 csapat feljutna!!! Igy aki tényleg a legjobb az lenne ott!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.02. 19:25:09

lionel19 írta:
LG írta: Az a G14, asszem 18-20 tagja van, de pl. a Bayern ki akar szállni :roll: Sztem ha télleg összejönne, az katasztrofa lene :!: Ezért is kell a reform, hadd fejlődjenek a kis csapatok, közelebb a nagyok szintjéhez. Hosszutávon jot tenne a futballnak :!:
Amugy meg Enrikével is 1et értek :!: A foci nagyon elqurvult, jo lenne ha nem az egész csak a pénzről szolna :!:
Ha ki-be lehetne kerülni semmi gond nem lenne vele!

Siman el tudnám képzelni mondjuk nem 18 csapattal de 24-gyel meg oldható lenne! És nem lennének gagyi csapatok. Szép is lenne!
Szép mi :?: :evil: A többi csapat meg ne kapjon lehetőséget mi :?: :evil: Faxság :!:
lionel19

2007.02.02. 19:03:22

LG írta: Az a G14, asszem 18-20 tagja van, de pl. a Bayern ki akar szállni :roll: Sztem ha télleg összejönne, az katasztrofa lene :!: Ezért is kell a reform, hadd fejlődjenek a kis csapatok, közelebb a nagyok szintjéhez. Hosszutávon jot tenne a futballnak :!:
Amugy meg Enrikével is 1et értek :!: A foci nagyon elqurvult, jo lenne ha nem az egész csak a pénzről szolna :!:
Ha ki-be lehetne kerülni semmi gond nem lenne vele!

Siman el tudnám képzelni mondjuk nem 18 csapattal de 24-gyel meg oldható lenne! És nem lennének gagyi csapatok. Szép is lenne!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.02. 18:50:44

Hát igy ránézésre is gyeng a spanyol csapat :roll:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.02. 16:55:51

Holland keret:
Kapusok: Edwin van der Sar (Manchester United), Maarten Stekelenburg (Ajax Amsterdam)
Védők: Wilfred Bouma (Aston Villa), Giovanni van Bronckhorst (Barcelona), Tim de Cler (AZ Alkmaar), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), John Heitinga (Ajax Amsterdam), Kew Jaliens (AZ Alkmaar), Jan Kromkamp (PSV Eindhoven), Joris Mathijsen (SV Hamburg)
Középpályások: Nigel de Jong (SV Hamburg), Denny Landzaat (Wigan Athletic), David Mendes da Silva (AZ Alkmaar), Clarence Seedorf (AC Milan), Wesley Sneijder (Ajax Amsterdam), Rafael van der Vaart (SV Hamburg).
Támadók: Ryan Babel (Ajax Amsterdam), Klaas Jan Huntelaar (Ajax Amsterdam), Dirk Kuyt (Liverpool), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic Glasgow)
Hiányzik van Persie és Robben is, de valamiért nekem nem tűnik valami erős keretnek :roll:

Spanyol keret:
Atlético Madrid: Antonio López, Pablo, Torres
Arsenal: Cesc
Barcelona: Iniesta, Xavi, Puyol
Celta: Ángel
Deportivo: Arizmendi, Capdevila
Liverpool: Reina, Xabi Alonso
Real Madrid: Casillas, Sergio Ramos
Sevilla: Javi Navarro
Valencia: Albelda, Angulo, Morientes, Silva, Villa
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.02.02. 08:32:02

Raziel írta:
Krojf írta:Komáim!
LG koma képén pedig ott virít a szemüvegkeret!
Krojf már itt sincs.
tartalmas hozzászólást láthattunk :lol:

visszatére a keretekre,sztem erős mind 3,bár a portugálok nem tudnak soha nagyot alkotni sajna,pedig jó keretük van,és igyvannak ezzel a spanyolok is,pedig erősebb a keretük mint a lent felsorolt 3 válogatotté sztem...
Sztem meg nem erősebb a keretük, nincs igazi klasszis játékosuk. A portugálognak ott van Deco, Ronaldo, Quaresma, régebben Figo
Németeknél: Klose, Ballack, Frings, de 1 jo formában levő Podolski sem gyenge
Franciáknál Henry, Ribery, Viera, Malouda, Makele...
A spanyolbol ilyen klasszisok hiányoznak, mert van nekik Fabregas, rajul, Villa, Torres, Xavi :arrow: de igazábol 1ik se az a nagy durranás. Puyol klasszis védő, de maga kevés. És még Iniesta talán...
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.02. 07:22:35

Krojf írta:Komáim!
LG koma képén pedig ott virít a szemüvegkeret!
Krojf már itt sincs.
tartalmas hozzászólást láthattunk :lol:

visszatére a keretekre,sztem erős mind 3,bár a portugálok nem tudnak soha nagyot alkotni sajna,pedig jó keretük van,és igyvannak ezzel a spanyolok is,pedig erősebb a keretük mint a lent felsorolt 3 válogatotté sztem...
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.01. 20:05:35

Komáim!
LG koma képén pedig ott virít a szemüvegkeret!
Krojf már itt sincs.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.01. 18:17:56

Francia keret:
Kapusok: Gregory Coupet (Olympique Lyon), Mickael Landreau (Paris St Germain)
Védők: Eric Abidal (Olympique Lyon), Francois Clerc (Olympique Lyon), Julien Escude (Sevilla), Patrice Evra (Manchester United), Gael Givet (Monaco), Philippe Mexes (AS Roma), Willy Sagnol (Bayern München), Sebastien Squillaci (Olympique Lyon), Lilian Thuram (Barcelona)
Középpályások: Claude Makelele (Chelsea), Rio Mavuba (Girondins Bordeaux), Jeremy Toulalan (Olympique Lyon), Patrick Vieira (Internazionale)
Csatárok: Nicolas Anelka (Bolton Wanderers), Djibril Cisse (Olympique Marseille), Sidney Govou (Olympique Lyon), Thierry Henry (Arsenal), Florent Malouda (Olympique Lyon), Franck Ribery (Olympique Marseille), David Trezeguet (Juventus)

Német keret:
Kapusok: Jens Lehmann (Arsenal), Timo Hildebrand (VfB Stuttgart)
Védők: Arne Friedrich (Hertha Berlin), Per Mertesacker (Werder Bremen), Clemens Fritz (Werder Bremen), Manuel Friedrich (Mainz 05), Philipp Lahm (Bayern München), Marcell Jansen (Borussia Mönchengladbach), Christoph Metzelder (Borussia Dortmund).
Középpályások: Michael Ballack (Chelsea), Bastian Schweinsteiger (Bayern München), Torsten Frings (Werder Bremen), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Thomas Hitzlsperger (VfB Stuttgart), Tim Borowski (Werder Bremen)
Csatárok: Jan Schlaudraff (Alemannia Aachen), Miroslav Klose (Werder Bremen), Mike Hanke (VfL Wolfsburg), Mario Gomez (VfB Stuttgart), Kevin Kuranyi (Schalke 04)

Portugál keret:
Kapusok: Ricardo Pereira (Sporting), Quim Silva (Benfica)
Védők: Paulo Ferreira (Chelsea), Miguel Monteiro (Valencia), Ricardo Carvalho (Chelsea), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Marco Caneira (Sporting), Jorge Andrade (Deportivo la Coruna), Manuel Costa (PSV Eindhoven)
Középpályások: Armando Petit (Benfica), Tiago Mendes (Olympique Lyon), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Hugo Viana (Valencia), Deco (Barcelona), Joao Moutinho (Sporting), Raul Meireles (Porto),
Csatárok: Nuno Gomes (Benfica), Helder Postiga (Porto), Simao Sabrosa (Benfica), Ricardo Quaresma (Porto)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.01.31. 19:01:05

Boixos írta:néhány nagy európai klub vezetősége, köztük a barcáé is, már évek óta azon vannak, h csináljanak egy európai elitligát, ahol csak ők pörögnek, és a lóvét is egymás közt osztanák, ez kb 10-14 csapatot jelente asszem, és ha jól emlékszem, akkor se ki, se be nem lehetne kerülni a brigádba.
ezek után elhiszem, h próbálkozik platini és az uefa, mert nem kis lóvétól esnének el, ha ez tényleg összejönne a nagy csapatoknak.
nem biztos, h olyan sok embert érdekelne egy lille-sparta praha bl-döntő...
Az a G14, asszem 18-20 tagja van, de pl. a Bayern ki akar szállni :roll: Sztem ha télleg összejönne, az katasztrofa lene :!: Ezért is kell a reform, hadd fejlődjenek a kis csapatok, közelebb a nagyok szintjéhez. Hosszutávon jot tenne a futballnak :!:
Amugy meg Enrikével is 1et értek :!: A foci nagyon elqurvult, jo lenne ha nem az egész csak a pénzről szolna :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.31. 17:18:03

néhány nagy európai klub vezetősége, köztük a barcáé is, már évek óta azon vannak, h csináljanak egy európai elitligát, ahol csak ők pörögnek, és a lóvét is egymás közt osztanák, ez kb 10-14 csapatot jelente asszem, és ha jól emlékszem, akkor se ki, se be nem lehetne kerülni a brigádba.
ezek után elhiszem, h próbálkozik platini és az uefa, mert nem kis lóvétól esnének el, ha ez tényleg összejönne a nagy csapatoknak.
nem biztos, h olyan sok embert érdekelne egy lille-sparta praha bl-döntő...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt