Európai Játékospiac; Ellenfeleink Játékosai

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.12. 09:02:52

messideco írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... u-2040660/

Sir Alex újabb váratlant igazolt. Ha valami zsákbamacska, akkor ez az, és nem Özil :D
azt meg kell hagyni,hogy a piás érti a dolgát,van szeme az üzlethez... :shock:
olyan fiatalokat vásárol és nevel ki h az hihetetlen. a másik ilyen wenger,csak ő nem ér el semmit.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.12. 08:59:41

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... u-2040660/

Sir Alex újabb váratlant igazolt. Ha valami zsákbamacska, akkor ez az, és nem Özil :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.11. 21:41:46

Tudom, hogy valaki már leírta az eddig átigazolásokat, de itt vannak képekkel is:

http://msn.foxsports.com/foxsoccer/cham ... o=11483146
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.11. 20:04:54

Benítez elvileg elviheti Milánóba Mascheranót, aki távozni akar Angliából, szóval elég kevés esély van arra, hogy marad. Főleg így, hogy Poulsent megvette a Liverpool.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.11. 17:45:38

NA, nagyon úgy néz ki, hogy Poulsen (Juventus) :arrow: Liverpool. Megfelelő helyre kerül, ott majd rúgdalhat össze-vissza. Elvileg 5 milláért megy Liverpoolba a dán. Amikor tavaly, vagy tavaly előtt, már nem is tudom, de egyszer szóba került emlékszem a sajtóban, hogy Poulsen esetleg jönne ide, hát megkönnyebültem, hogy akkor nem lett belőle semmi. :) Mascherano szerintetek hova fog igazolni, mert ez a Poulsen vétel is arra utal, meg volt pár hete, egy nyilatkozata Hodgson-nak amiben elmondta, hogy Mascherano távozni szeretne. Pep nem hozza ide, akkor a végén lehet mégis marad Liverpoolban, máshol nemtudom, hogy kell e egy, aránylag azért jó vkp.
(elgondolkoztam, Busival azért néha rotálhatnák egymást, Pep meg remélem megmondaná neki, hogy az ilyen durva szerelési kísérleteket , fejezze be, mint ahogy tette, a Guoan ellen Pintoval, a labdakihozatalokkal :D - na de ez off :) )
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.11. 14:06:19

Azt meg továbbra sem értem hogy azért mert jött egy Mourinho attól még miért képzeli egy csomó Madrid drukker magát bajnok- és BL-győztesnek.
Ne sporthiradot olvass,meg NSO-t.Igaz a madridistán is vannak ilyen selejtek..de a normálisbbja tudja,hogy idő kell.Azt hiszik idejött Mou ,és minden megoldódik.. :roll:



ui:Mondanom sem kell,hogy cérinya hetes lesz,megint jön a della..
csakamadrid
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.11. 14:06:13

FtcSikiHun írta:
zsoltfree írta:Lemaradtam valamiről? Leigazoltuk Fabregast?

Le.
40 millióért+Ibráért.
Degeccc vagy. Most voltam egy hétig nyaralni nem olvastam semmi hírforrást:)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.11. 13:58:45

zsoltfree írta:Lemaradtam valamiről? Leigazoltuk Fabregast?

Le.
40 millióért+Ibráért.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.11. 13:56:36

Lemaradtam valamiről? Leigazoltuk Fabregast? De ha igen akkor sem adnánk fele annyit sem érte mint a Ronaldoért. A Realt egyébként egy picit sem fikáztam. Csak azt írtam hogy fura látni hogy nem nagy lóvékat költenek el, egy ilyen előző nyár után.

Azt meg továbbra sem értem hogy azért mert jött egy Mourinho attól még miért képzeli egy csomó Madrid drukker magát bajnok- és BL-győztesnek. Meg már a zamora díjat is megkapták. Nem egy edzőnek beletört már a bicskája a Madridi kispadba és mindnek nagy hátszele volt. Az Interrel előtte is minden évben bajnok volt a Mancini, a BL-ben pedig jól kijött nekik a lépés. A Barcával szemben megvolt nekik a hajszál. Nagy edző, nagy eredményekkel, de most igen komoly vetélytársa lesz a bajnokságban...



sjd írta:
marci. írta: ui:Még 1 kis adalék.Tavaly mindenkinek habzott a szája,hogy miért foglalkozunk ennyir CR átigazolásával.Mindehol ez jelenik meg stb.

Most?Mindenki lapit Fabregasszal kapcsolatban.. :roll:
Hát azzal, meg Cesc-el is inkább a sajtó foglalkozott, olyan gusztustalan dolgokról nem is beszélve, h Puyol szájába adtak olyan szavakat, amiket nem is mondott
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.11. 11:40:52

lluisllach89 írta:
barca99 írta:Egy elég friss Gerrard interjúban azt taglalja a liverpool-i csk, hogy Joe Cole legalább annyira ügyes játékos, ha nem ügyesebb, mint Messi.

Speaking to Match of the Day magazine, Gerrard said: "Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.


Mondjuk nem kérdés, hogy a legtechnikásabb angol, de azért van egy árnyalatni különbség kettejük között. :D
Adam Johnson a legtechnikásabb angol.
Adam Johnson-t én is adom. Fantasztikus játékos lesz belőle.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.11. 11:30:54

barca99 írta:Egy elég friss Gerrard interjúban azt taglalja a liverpool-i csk, hogy Joe Cole legalább annyira ügyes játékos, ha nem ügyesebb, mint Messi.

Speaking to Match of the Day magazine, Gerrard said: "Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.


Mondjuk nem kérdés, hogy a legtechnikásabb angol, de azért van egy árnyalatni különbség kettejük között. :D
Adam Johnson a legtechnikásabb angol.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.11. 11:27:44

visca el barca írta:
Kalap1988 írta:Samuel nem ennyire, de azért ő sem volt mindig rendben, váltogatta a csapatokat, mint más az alsóneműt.
:D azért ez tulzás. az elmult 10 évbe 3 csapatban jatszott. nah, anelka, ő váltogatja tényleg...
Igaz, ez lehet túlzás, de az Inter előtti, vagy inkább Mourinho előtti időkben messze nem számított akkora játékosnak és nem nyújtott olyan teljesítményt, mint pl tavaly Lucioval az oldalán. Rosszul fogalmaztam, elnézést.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.11. 11:25:32

Kalap1988 írta:Samuel nem ennyire, de azért ő sem volt mindig rendben, váltogatta a csapatokat, mint más az alsóneműt.
:D azért ez tulzás. az elmult 10 évbe 3 csapatban jatszott. nah, anelka, ő váltogatja tényleg...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.11. 11:25:14

Rivaldo11 írta:
barca99 írta:Egy elég friss Gerrard interjúban azt taglalja a liverpool-i csk, hogy Joe Cole legalább annyira ügyes játékos, ha nem ügyesebb, mint Messi.

Speaking to Match of the Day magazine, Gerrard said: "Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.


Mondjuk nem kérdés, hogy a legtechnikásabb angol, de azért van egy árnyalatni különbség kettejük között. :D
Ha valóban ezt mondta, ebből látszik is, miért lehet igaz az az elmélet, hogy aki profi szinten űzi ezt a játékot, attól még nem feltétlenül ért hozzá.
Ekkora baromságot, te jó ég... :lol:
az angolokra jellemző ez a mentalitás, emlékszem közvetlenül a németek elleni meccs előtt Joe Cole nyilatkozta:

„Nem szeretem, ha aranygenerációnak neveznek minket, ezt a jelzőt mások aggatták ránk – mondta a labdarúgó. – Mindig azt gondoljuk, hogy képesek vagyunk célba érni, de most úgy vélem, elérkezett a mi időnk, és valóban nyerhetünk, ha hisznek bennünk. Ilyet még soha nem éreztem.”


elérkezett az ő idejük, persze...a kiesésre :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.11. 11:25:54-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.11. 11:21:53

barca99 írta:Egy elég friss Gerrard interjúban azt taglalja a liverpool-i csk, hogy Joe Cole legalább annyira ügyes játékos, ha nem ügyesebb, mint Messi.

Speaking to Match of the Day magazine, Gerrard said: "Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.


Mondjuk nem kérdés, hogy a legtechnikásabb angol, de azért van egy árnyalatni különbség kettejük között. :D
Ha valóban ezt mondta, ebből látszik is, miért lehet igaz az az elmélet, hogy aki profi szinten űzi ezt a játékot, attól még nem feltétlenül ért hozzá.
Ekkora baromságot, te jó ég... :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.11. 11:21:53

menczel írta:
Zibra16 írta:Ricardo Carvalho>Real Madrid :(
mindössze 8 millióért megy oda
jól jár vele a real mert európa legjobb középhátvédjei között van, kíváncsi leszek,hogy kezdő vagy csere lesz
Attól függ mekkora állományt tartasz te Európa legjobb középhátvédjeinek, mert egy top30ba talán befér. Mást ne mondjak, csapaton belül Alex és Terry is jobb nála.
Én örülök hogy leigazolták, és remélem hogy kezdő is lesz, Pepe mellett :twisted:

Abban bízok, hogy a madridnak van sok jó belső védője, de egyik se kiemelkedő (Albiol,Garay,Carvalho). Viszont kérdés mit tud kihozni belőlük az unspecial one, mert a szuicid hajlamú Lucioból is használható embert faragott.
Azért nem hinném, hogy csak top30-as lenne, nem beszélve arról, hogy Mourinho nagyon ért ahhoz, hogy a már leszálló ágban lévő játékosait motiválja és jó formába hozza. Nem kell messzebb mennem: Luciot a Bayern szinte elzavarta, az Inter előtti 3 évében kb borzalom volt nézni a játékát, aztán látjuk, hogy mit "csinált" belőle José. Samuel nem ennyire, de azért ő sem volt mindig rendben, váltogatta a csapatokat, mint más az alsóneműt. Emlékszünk, hogy a reálban sem hagyott túl mély nyomot. Ebben Mourinho Ferguson mellett a legjobb a világon. Ha már Ferguson: Owenről sem gondolta szerintem két éve senki, hogy még meghatározó csapatban játszhat, ha nem is alapemberként. Ezzel szemben a Sir beépítette. Ehhez ők ketten nagyon értenek, akit ők leigazolnak sokkal kisebb számban bőgnek le, mint más csapatok, akár a Barca, igazolásai. Carvalhoval ráadásul puszipajtások:D Van egy olyan érzésem, hogy ez a védelem ,bármilyen felállásban is lép majd pályára, Mourinhoval betonbiztos lesz. Ettől függetlenül még mindig erősebbnek érzem a Barcelonát, de ne becsüljük le az ellenfelet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalap1988 2010.08.11. 11:23:33-kor.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.11. 11:08:59

Fecooo írta:miért számít lapításnak, h még mi is elítéltük (legalábbis voltunk többen velem együtt így...) Xavi nyilatkozatát, meg a hasonlókat? (az, h te nem olvastad napi szinten az eurobarcát, az nem azt jelenti, h minket nem zavart a Cesc-ügy... szóval előbb javaslom nézz szét, mielőtt vádaskodsz...)

szóval inkább hagyjuk ezt a "lapítás" szöveget... :roll:
tudom, h csak védekeztél, de ez most nem volt éppen sikeres kísérlet... :roll:
Így van! A fórumozók nagy része többször is leírta, hogy mennyire elege van az egész Cesc-sagaból és gyakorlatilag mindegy, hogy milyen végkimenetellel, de legyen már vége!
Avatar
FCBPOWER
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.05.30. 11:21:27
Tartózkodási hely: Tápióság

2010.08.11. 11:07:00

barca99 írta:Egy elég friss Gerrard interjúban azt taglalja a liverpool-i csk, hogy Joe Cole legalább annyira ügyes játékos, ha nem ügyesebb, mint Messi.

Speaking to Match of the Day magazine, Gerrard said: "Messi can do some amazing things, but anything he can do Joe can do as well, if not better.


Mondjuk nem kérdés, hogy a legtechnikásabb angol, de azért van egy árnyalatni különbség kettejük között. :D
szerintem fényévek választják el őket :D
, ,Hát... K... jó idényt produkáltunk. Itt van előttünk a három kupa, amit elértünk. De folytatnunk kell, mert a Barcában minden évben nyerni kell." (Eric Abidal élőben a Camp Nou gyepén)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.11. 11:06:17

miért számít lapításnak, h még mi is elítéltük (legalábbis voltunk többen velem együtt így...) Xavi nyilatkozatát, meg a hasonlókat? (az, h te nem olvastad napi szinten az eurobarcát, az nem azt jelenti, h minket nem zavart a Cesc-ügy... szóval előbb javaslom nézz szét, mielőtt vádaskodsz...)

szóval inkább hagyjuk ezt a "lapítás" szöveget... :roll:
tudom, h csak védekeztél, de ez most nem volt éppen sikeres kísérlet... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.11. 11:07:35-kor.
Avatar
FCBPOWER
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.05.30. 11:21:27
Tartózkodási hely: Tápióság

2010.08.11. 11:06:14

bence-barca írta:Nem tudom van-e aki emlékszik arra, h mondtam Hodgson 'pool-ba menése után, h Gerát bizt összefogják hozni a 'poollal.
Na tessék! :D
linkelj róla egyet és megmondjuk
, ,Hát... K... jó idényt produkáltunk. Itt van előttünk a három kupa, amit elértünk. De folytatnunk kell, mert a Barcában minden évben nyerni kell." (Eric Abidal élőben a Camp Nou gyepén)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.11. 10:59:10

marci. írta: ui:Még 1 kis adalék.Tavaly mindenkinek habzott a szája,hogy miért foglalkozunk ennyir CR átigazolásával.Mindehol ez jelenik meg stb.

Most?Mindenki lapit Fabregasszal kapcsolatban.. :roll:
Hát azzal, meg Cesc-el is inkább a sajtó foglalkozott, olyan gusztustalan dolgokról nem is beszélve, h Puyol szájába adtak olyan szavakat, amiket nem is mondott
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.08.11. 10:56:02

A Realnál sincs nagyon lóvé ahogy elnézem. Bruna Alves, Tiago Silva, Maiconból lett egy Carvalho. Egy Gerrard, De Rossi helyett lett Khedira Pedro Leon, Caneles.
Tavaly mi volt?
Minek költenek ennyit,merre,hogyan ,250 milla,buz.iperez,magalomán,cériny..


Most:
Normálisan költünk,bagóért veszünk játékosokat...

Tipikusz "bárszás" gondolkodásmód..


ui:Még 1 kis adalék.Tavaly mindenkinek habzott a szája,hogy miért foglalkozunk ennyir CR átigazolásával.Mindehol ez jelenik meg stb.

Most?Mindenki lapit Fabregasszal kapcsolatban.. :roll:
csakamadrid
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.11. 10:54:14

FtcSikiHun írta:
zsoltfree írta:A Realnál sincs nagyon lóvé ahogy elnézem. Bruna Alves, Tiago Silva, Maiconból lett egy Carvalho. Egy Gerrard, De Rossi helyett lett egy Pedro Leon.
Vagy csak most nem ész nélkül a nagy neveket igazolják, hanem próbálja Mourinho építeni a csapatot. :roll:
Sztem is viszonylagos lóvéhiány van, mint nálunk, sőt mint európa majd minden nagyklubjában. MU 10millio, Chelsea 20 körül költött, Pool nulla, Arsenal 12m, Barca 10, Reál 50, Valencia 0, Juve 10 játékosra költött kb 15 milliot :), Inter, Milan se költekezik.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.11. 10:50:54

Zibra16 írta:Ricardo Carvalho>Real Madrid :(
mindössze 8 millióért megy oda
jól jár vele a real mert európa legjobb középhátvédjei között van, kíváncsi leszek,hogy kezdő vagy csere lesz
Attól függ mekkora állományt tartasz te Európa legjobb középhátvédjeinek, mert egy top30ba talán befér. Mást ne mondjak, csapaton belül Alex és Terry is jobb nála.
Én örülök hogy leigazolták, és remélem hogy kezdő is lesz, Pepe mellett :twisted:

Abban bízok, hogy a madridnak van sok jó belső védője, de egyik se kiemelkedő (Albiol,Garay,Carvalho). Viszont kérdés mit tud kihozni belőlük az unspecial one, mert a szuicid hajlamú Lucioból is használható embert faragott.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.08.11. 10:50:20

zsoltfree írta:A Realnál sincs nagyon lóvé ahogy elnézem. Bruna Alves, Tiago Silva, Maiconból lett egy Carvalho. Egy Gerrard, De Rossi helyett lett egy Pedro Leon.
Vagy csak most nem ész nélkül a nagy neveket igazolják, hanem próbálja Mourinho építeni a csapatot. :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Lezárt