Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.11.12. 23:13:12

Ilúvatar írta:bazz, ezt olvasom iwiw -en, az üzenőfalra írta ki egy madridista:

"lényeges ez? Tényleg szégyen, de ez van! Dec 22 még messze van. Lehet megint idegenbeli győzelem lesz hazai rúgott gól nélkül, mint tavaly Ez most nem így lenne de addig még van 6 hét..."

idegenbeli győzelem... jólvan... :lol:
Főleg hogy dec 14-én játszunk velük képbe van a srác lehet hogy már a kövi Valencia elleni hazai madridi meccsre gondolt "idegenbeli győzelem lesz hazai rúgott gól nélkül" Ezek szerint otthon kapnak ki a Valencia-tól :roll: :)
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.11.12. 23:09:16

Ilúvatar írta:bazz, ezt olvasom iwiw -en, az üzenőfalra írta ki egy madridista:

"lényeges ez? Tényleg szégyen, de ez van! Dec 22 még messze van. Lehet megint idegenbeli győzelem lesz hazai rúgott gól nélkül, mint tavaly Ez most nem így lenne de addig még van 6 hét..."

idegenbeli győzelem... jólvan... :lol:
figy...télleg nemsok esélyre van rá, de ezeken a rangadokon bármi megtörténhet...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.11.12. 23:07:15

bazz, ezt olvasom iwiw -en, az üzenőfalra írta ki egy madridista:

"lényeges ez? Tényleg szégyen, de ez van! Dec 22 még messze van. Lehet megint idegenbeli győzelem lesz hazai rúgott gól nélkül, mint tavaly Ez most nem így lenne de addig még van 6 hét..."

idegenbeli győzelem... jólvan... :lol:
KépKép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.11.12. 20:49:10

Rivaldo11 írta:Elolvastam Schuster nyilatkozatát. Asszongyahogy' "Nem voltunk képesek izgalmassá tenni egyik találkozót sem. Mindig küzdeni kell, nem elég csak beszélni róla a kezdő sípszó előtt". Majd: "Nem gondolom, hogy a hozzáállással lenne a probléma, mindenki keményen dolgozott"
Csak én érzek ellentmondást? Keményen dolgoztak(már látom is Salgadot, meg Raúlt a vakolókanállal meg a spaklival, Dudek talicskát tolva érkezik), de nem elég csak beszélni a küzdésről...
Miután rájött az "öreg" Bernd,hogy nem kéne szídni a játékosait,nem kéne főlapcímet adni a katalán illetve a madridi sajtónak,korrigált valamit...

Dehát,nem sikerült valami jól :lol:
.
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.11.12. 20:31:17

Rivaldo11 írta:Elolvastam Schuster nyilatkozatát. Asszongyahogy' "Nem voltunk képesek izgalmassá tenni egyik találkozót sem. Mindig küzdeni kell, nem elég csak beszélni róla a kezdő sípszó előtt". Majd: "Nem gondolom, hogy a hozzáállással lenne a probléma, mindenki keményen dolgozott"
Csak én érzek ellentmondást? Keményen dolgoztak(már látom is Salgadot, meg Raúlt a vakolókanállal meg a spaklival, Dudek talicskát tolva érkezik), de nem elég csak beszélni a küzdésről...
:lol: Ez nagyon nagy! :lol:

De igazad van teljesen! Én is ellentmondást érzek! Aki most dolgozik, az a Barca, nem holmi real madrid...
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2008.11.12. 20:19:19

Na gyerekek, most néztem meg a real végeredményt, no comment... :lol: :lol: Nem mint ha zavarna, sőt... :wink: Csak hát mégis kíváncsi vagyok, hogy hozták össze :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.11.12. 19:58:03

barca99 írta:Edzőkérdéshez: Quique Sánchez Flores alatt még volt is valami a Valanciával, bár akkor sem voltak a toppon. Majd jött Koeman és akkora lejtőre kerültek, mint egy ház. Tehát van példa ellene és mellette is.

azért Juande Ramos nem Ronald Koeman. asszem EDZŐI SZINTEN érezzük a különbséget.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.12. 19:54:04

Elolvastam Schuster nyilatkozatát. Asszongyahogy' "Nem voltunk képesek izgalmassá tenni egyik találkozót sem. Mindig küzdeni kell, nem elég csak beszélni róla a kezdő sípszó előtt". Majd: "Nem gondolom, hogy a hozzáállással lenne a probléma, mindenki keményen dolgozott"
Csak én érzek ellentmondást? Keményen dolgoztak(már látom is Salgadot, meg Raúlt a vakolókanállal meg a spaklival, Dudek talicskát tolva érkezik), de nem elég csak beszélni a küzdésről...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.11.12. 19:14:29

LG írta:
Rivaldo11 írta:...
...
Lényegében igazatok van, nem gáz kiesni a kupából. Viszont akkor, amikor minden meg nem nyert meccs után gödörről cikkeznek, akkor 6-ot kapva egy harmad osztályú csapattól kizúgni a kupából... :) Szerintem most van jelentősége.

Edzőkérdéshez: Quique Sánchez Flores alatt még volt is valami a Valanciával, bár akkor sem voltak a toppon. Majd jött Koeman és akkora lejtőre kerültek, mint egy ház. Tehát van példa ellene és mellette is.
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2008.11.12. 18:52:22

Rejszkárdot a madridi kispadra???????
Ezt még a legmerszebb álmomban se álmodtam volna

Komolyan, én nem tudom elhinni, hogy Frank lenne a Real edzője... áh, képtelenség...

Szerintem ha Calderon probalkozik is.....Frank nem lessz annyira huje h el is fogadja...minden edzo tudja h a Madrid kispadja az nem `eletbiztositas..
Lasd...a Barcelonanal 2 evig turtek..nyuztak...vontak Frank menesztesenek tervet...a Madridnal...10 fordulo jart le...es egy nem nagy jelentoseggel biro kupa kieses....! Es maris menesztesrol van szo...!
Szal ha egy edzo elfogadja a Madrid ajanlatat...tudnia kell szamolni azzal a tennyel h nagyon hamar meneszthetik is...
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2008.11.12. 18:41:03

LG írta:
Rivaldo11 írta:Nem tulajdonitok nagy jelentőséget a madrid kiesésének. _Kiestek, na bumm, velünk is előfordult nemegyszer, hogy alacsonyabb osztályú csapat ellen kizuhantunk. A liga a lényeges, meg a BL. Remélem, érvényesítjük végre, hogy sokkal erősebb a keretünk. Nem tagadom, zavar, hogy csak 2 pontra vannak tőlünk, a mutatott játékból kiindulva olyan 8-10 pont lenne a reális. És végig figyelnünk kell, mert ez a madrid tud küzdeni, nyerni akkor is, amikor nincs benne a játékában a 3 pont.
Pontosan, minden szavaddal egyetértek :!: A kupa nem igazán fontos, és jobb most kiesni, mint pl. elődöntőben.
A másik dologban is egyetértek, hiába vagyunk remek formában, a Madrid meg hiába egy fos, mégis csak 2 pont van a két csapat között, az meg semmi, 1 meccs alatt elmehet. Én remélem, h a közeljövőben mi naggyábol tartjuk a formánkat, a Real ugy fog játszani mint most, de már nem tudja a meccseket bemákolni.
Eről annyit, h sztem ez a csapat képes 3 fronton helyt állni. Inkább most kiesni, mint az elődöntőben. Ha ez a játék marad mind2 oldalról, egy pár fordulo mulva 5-6 pont is lehet a különbség :arrow: kirugják Sushtert(nem tom h irják) :arrow: Jön mondjuk Juande :arrow: Nyernek 1 pár meccset jo játékkal aztán rossz játékkal többségében nyernek,
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.12. 18:38:09

Varga Tamás írta:Hát, az új edzővel meg szoktak táltosodni a csapatok, új erőre kapnak.
Meg azért nem kell annyira ünnepelni, mert mi is jártunk már hasonló cipőben. Meg még járhatunk is.
Igazad van. Még csak most kezdtünk el kimászni abból a kakiból amibe 2 év alatt temettük magunkat. Az út legelején vagyunk még csak. Lehet még ebből a szezonból is csalódás.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2008.11.12. 18:33:41

Calderon valoban van akkora paraszt, h megkérdezze és 1 k_rva jó ajánlattal ráadásul. Én dühös lennék rá ha odamenne, de nem naon. Sztem nem ő fog menni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21235
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.11.12. 18:31:49

Rivaldo11 írta:Nem tulajdonitok nagy jelentőséget a madrid kiesésének. _Kiestek, na bumm, velünk is előfordult nemegyszer, hogy alacsonyabb osztályú csapat ellen kizuhantunk. A liga a lényeges, meg a BL. Remélem, érvényesítjük végre, hogy sokkal erősebb a keretünk. Nem tagadom, zavar, hogy csak 2 pontra vannak tőlünk, a mutatott játékból kiindulva olyan 8-10 pont lenne a reális. És végig figyelnünk kell, mert ez a madrid tud küzdeni, nyerni akkor is, amikor nincs benne a játékában a 3 pont.
Pontosan, minden szavaddal egyetértek :!: A kupa nem igazán fontos, és jobb most kiesni, mint pl. elődöntőben.
A másik dologban is egyetértek, hiába vagyunk remek formában, a Madrid meg hiába egy fos, mégis csak 2 pont van a két csapat között, az meg semmi, 1 meccs alatt elmehet. Én remélem, h a közeljövőben mi naggyábol tartjuk a formánkat, a Real ugy fog játszani mint most, de már nem tudja a meccseket bemákolni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.11.12. 18:30:19

Én minden további nélkül el tudnám képzelni Rijkaardot a Real kispadján még csak nem is haragudnék rá megmondom őszintén. Nem azt mondom, hogy oda megy meg már nem is tudom mi alapján jött szóba de részemről nem követne el szentség sértést ha mégis megtörténne, bár kétlem hogy sor kerül rá. Calderón-ról meg simán el tudom képzelni hogy megkörnyékezze.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.11.12. 18:18:07

Rejszkárdot a madridi kispadra??????? :shock: :shock: :shock:
Ezt még a legmerszebb álmomban se álmodtam volna :oops:

Komolyan, én nem tudom elhinni, hogy Frank lenne a Real edzője... áh, képtelenség...
KépKép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.12. 18:09:27

kilibarca írta:Én nem meg kövezlek csak kérdezem hogy mire alapozod ,hogy felkészültebb lenne ?
Miért szerinted nem az?Ha nem az szerinted miért nem az? :)

Én arra alapozom amit a Sevillával elért...ennyi az egész.Szerintem az parádés volt.
Varga Tamás írta:Hát, az új edzővel meg szoktak táltosodni a csapatok, új erőre kapnak.
Ez szerintem részben igaz.Mert az én meglátásom szerint az első pár meccsen van ez így.Amíg,h úgy mondjam bizonyítani akarnak a játékosok meg ilyenek.Viszont utána ez szerintem alábbhagy és az újabb fellendülés akkor következik be ha beérik az edző munkája szvsz.

Szóval talán még egy edzőváltásból is kijöhetünk jól én azt mondom.De remélem marad Schuster.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.12. 18:05:11

Nem tulajdonitok nagy jelentőséget a madrid kiesésének. _Kiestek, na bumm, velünk is előfordult nemegyszer, hogy alacsonyabb osztályú csapat ellen kizuhantunk. A liga a lényeges, meg a BL. Remélem, érvényesítjük végre, hogy sokkal erősebb a keretünk. Nem tagadom, zavar, hogy csak 2 pontra vannak tőlünk, a mutatott játékból kiindulva olyan 8-10 pont lenne a reális. És végig figyelnünk kell, mert ez a madrid tud küzdeni, nyerni akkor is, amikor nincs benne a játékában a 3 pont.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.12. 17:01:20

Ákocka írta:
Varga Tamás írta:Én nem örülök a Madrid kiesésének, nagyon nem. Ugyanis így megnőtt az esélye annak, hogy Schustert idő előtt elküldik - értsd: december 14-e előtt.
Bocsi minden madridistától, de hát a Barcelona érdekei mindennél előbbre valóbbak.
És akkor szerinted nem járunk elég jól, ha új edzőjük lesz?
Hát, az új edzővel meg szoktak táltosodni a csapatok, új erőre kapnak.
Meg azért nem kell annyira ünnepelni, mert mi is jártunk már hasonló cipőben. Meg még járhatunk is.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.11.12. 16:59:29

Ákocka írta:
Varga Tamás írta:Én nem örülök a Madrid kiesésének, nagyon nem. Ugyanis így megnőtt az esélye annak, hogy Schustert idő előtt elküldik - értsd: december 14-e előtt.
Bocsi minden madridistától, de hát a Barcelona érdekei mindennél előbbre valóbbak.
És akkor szerinted nem járunk elég jól, ha új edzőjük lesz?
nem biztos... pláne, ha az a bizonyos új edző Juande Ramos lesz...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.11.12. 16:50:01

Varga Tamás írta:Én nem örülök a Madrid kiesésének, nagyon nem. Ugyanis így megnőtt az esélye annak, hogy Schustert idő előtt elküldik - értsd: december 14-e előtt.
Bocsi minden madridistától, de hát a Barcelona érdekei mindennél előbbre valóbbak.
És akkor szerinted nem járunk elég jól, ha új edzőjük lesz?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.12. 16:43:39

Én nem örülök a Madrid kiesésének, nagyon nem. Ugyanis így megnőtt az esélye annak, hogy Schustert idő előtt elküldik - értsd: december 14-e előtt.
Bocsi minden madridistától, de hát a Barcelona érdekei mindennél előbbre valóbbak.
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2008.11.12. 16:36:15

Bányász írta: Azért Franknek nem örülnék akárhogy is ez máshogy van edzőknél.Nem látnám szívesen a Madrid padján.Mondjuk ezt alapból valószínűtlennek tartom.

Viszont kövezzetek meg de sztem Ramos felkészültebb edző mint Rijkaard.Így a Real szempontjából nyilván Ramos lenne a jobb,de egy jó edzővel ők is veszélyesebbek lennének és akkor nekünk is nagyobb gondot jelenthetnek.(bár én még koránt sem írnám le a Madridot)
Szerintem esélytelen ,hogy Rijkaard lesz a madrid edzője. Amennyire megismertük Frankot teljes képtelenség hogy elfogadná(szvsz).

Én nem meg kövezlek csak kérdezem hogy mire alapozod ,hogy felkészültebb lenne ?

Madridot meg én sem írnám le hisz ezzel a gyenge játékkal is sok pontot szereztek ennél meg szerintem csak jobbak lesznek.
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.11.12. 15:38:29

norbert55 írta:Úristen!Most olvasom csak h a Madrid kiesett a kupából!Röhej :lol:

SZERK:Amit a Real csinál az vicc.Arsavint minek? Látszik h nem posztra igazolnak hanem csak általánoságban.A REAL simán kiverhető most a BL-ben is!Rijkaard tuti nem lesz edző a madridnál!Viszont t6avaly mi nem rúgtuk ki Franket de a Real ezt Schusterel simán megtenné!

Rijkaardon kívűl a szabad managerek közül Juande Ramos a legvalószínűbb a Reálnál.
Rijkaardot azért nem rúgták ki, mert jó pár dolgot köszönhetünk neki, és úriemberhez méltón akartak bánni vele! Vehetjük úgy, hogy kegyelmet kapott! De! Mikor elkezdődött a nagy bamba sorozatunk, már február-márciust írtunk és nem novembert!
Még csak most kezdődött az idény, Schuster meg edzőileg nem rakott le annyit a madridnál, hogy ilyes fajta tiszteletet nyújtsanak neki!
A legcélszerűbb az lenne, ha Ramos venné át Cipész helyét a padon! Bár jó lenne ha Cipő bácsi maradna, mert akkor tuti győznénk a bajnokságban!! :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Lezárt