Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.13. 17:11:41

Attila-Raul írta:Kaka` es C.Ronaldo na meg D. Villa megszerzese...penzkidobad az ablakon :lol: :lol:

okos egy ember vagy :lol: :lol:
Hát ha jövőre is rongyá verünk akkor igen :lol:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2009.06.13. 17:10:13

Csak szegénykék nem tudnak máshogy figyelem központjába kerülni, csak úgy ha pénzüket kiszórják az ablakon.
Kaka` es C.Ronaldo na meg D. Villa megszerzese...penzkidobad az ablakon :lol: :lol:

okos egy ember vagy :lol: :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.13. 17:05:01

kudu írta:Ez az üzlet nem teljesen Pérez érdeme akkor véleményem szerint :roll:
Ne mond ezt, mert mindjárt nekünk esik néhány fehér, hogy pérez akkor is egy mágus.
Kezdem úgy érezni, hogy nagy pofára esés lesz a madridi oldalon, az igazolások miatt.
Ronaldot nem érzem valami nagy húzásnak.
De hiába ők a mezeladásra, és nem a szép játékra törekszenek.
Csak szegénykék nem tudnak máshogy figyelem központjába kerülni, csak úgy ha pénzüket kiszórják az ablakon.
Ügyes agy perez!
Eddig jól csinálod.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2009.06.13. 17:03:33

A madrid jövöre szerintem cssak egyénisegekben lessz erös Kákával , Ronaldoval és immár Villaval is
csapatként viszont semmit nemfognak érni .maximum 1 - 2 év összeszokás után

Szenecse vannak kozottunk jo`sok is...
en nem tudom h mi lesz ebbol a Madridbol...de ha Perez nem figyel a hatso` alakzatra akkor problemak lehetnek....
Amugy csak annyit varok h legyen mar egy kiegyensulyozott bajnksag...nem az mind az elmult idenyben h a Barca agyonvert mindenkit...vagy az elott h a Madrid 18 v hany pontal nyeri a bajnoksagot..
Szval lenyeg h tisztesseges vereny legyen...
Laporta meg egy paraszt...szokik h neki milyen nevelu jatekosai vannak...kiii?? Messit nem a Barca nevelte ki...fiatal 13 evesen hoztak el...de nem teljesen sajat neveles ( aki az a mostani csapatbol es fiatal az Bojan es Bousqets...aki enyen szolva sem sztarok meg)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.06.13. 16:55:25

"A Manchester United markát mindenképp 80 millió font üti a Ronaldo üzlet nyomán, a Real Madrid azonban nem kell se 93, se 94, se pedig 96 millió eurót fizetnie a játékosért. Péreznek "csak" 85,5 millió eurót kell leszurkolnia az angoloknak, a fennmaradó mintegy tíz millió eurót már egy santanderi bank állja, amellyel még 2008. december 20-án állapodott meg a Real Madrid akkori elnöke, Ramón Calderón. "

madridista.hu

Ez az üzlet nem teljesen Pérez érdeme akkor véleményem szerint :roll:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.13. 16:52:13

Hát ha még vesz a madrid egy jó kp-t, és a védelmet megerősiti, akkor hasonló szintű csapatuk lesz mint nekünk, a NEVEKET tekintve. De ugye tudjuk, h a fociban nem ez dönt. Lehet pl. a Barca jóllakot idén, és jövörő gyenge lesz, a sztárokkal telitűzdelt RM meg szárnyalni fog. Vagy a Barca tartja az idei szintet, vagy még fölül is múlja, a Real meg nem áll össze. Vagy mind2 csapat igen jó lesz, vagy mind2 gyenge, majd meglátjuk.
Mixike
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.12.11. 14:50:47

2009.06.13. 16:47:36

A madrid jövöre szerintem cssak egyénisegekben lessz erös Kákával , Ronaldoval és immár Villaval is
csapatként viszont semmit nemfognak érni .maximum 1 - 2 év összeszokás után
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.13. 16:37:19

Már nagyon túl van tárgyalva a Real. Erős csapatuk lesz. Ezúttal nem kell félévkor aggódjanak, gond nélkül meglesz az évvégi 2. hely :p
Kaka és CR nagy erősítések, de nem jobbak mint a mi alternatíváink.Én Messit jobb játékosnak tartom mint CR-t és Xavi is jobb volt az utóbbi időben sokkal mint Kaka. Persze a madridi sajtó most nagyon isteníti a csapatukat és egysek hajlamosak bedőlni ezeknek az istenítéseknek, még a Barca szurkolók egy része is. A Real erős lesz, de mi még mindig erősebbek vagyunk, ráadásul szinte biztos h még lesz 1-2 komoly erősítés nálunk is.

Az új hírek szerint Albiol nem akarja elhagyni a Valenciát, Garay jó lesz, Pepe tűrhető, de nálunk Puyol benne volt a liga álomcsapatában, Pique a BL álomcsapatában, Xavi Alonso valszeg narad a Liverpoolnál. Olyan ajánlatot amire azonnal rábólintana a Pool már nem lesz pénze a Realnak tenni, elengedni pedig nem akarja Benitez. Más kpt pedig nem nagyon tudnak venni aki jó legyen. A támadószekció erős lesz, a védelem tűrhető, de a kp gyakrolatilag hiányozni fog.NEmtom hol fognak ők osztogató kp-t találni mostmár, max Kaka lesz visszább vonva. Ami még érdekes lesz, az Diarra játéka. A tavalyi csapatban, ahol rengeteg lassú játékos volt(Guti,Heinze,Raul,Snejder), kitűnt a gyorsaságával és a sok mozgásával, de most h a csapat egy szinttel feljebb lépett, egyáltalán nem vok biztos abban h jó lesz. Annk idején nem véletlenül passzolta el a Cselzi és az Arsenal is.
Ezután max akkor írok a Real igazolásairól, ha vesznek vki újat, és röviden leírom a véleményemet. Amúgy én itt befejeztem a témát.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.06.13. 16:16:59

socio66 írta:úgy tudom,a real nem fellebbezett Pepe ügyében..
végtelenül röhejes lett volna egyébként..
de. fellebbeztek, mondván hogy a 2 ügy,ami miatt eltiltották (a rúgás, és a bíróval kötekedés) 1 ügy,és max 7 meccset kapjon ,nem kell külön ítélni 6+4 meccsel :lol:
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.13. 16:16:11

visca el barca írta:ne felejtsuk el, hogy a védelem is erősödött már a reálnál. a tavaly megvett garay idén már ott fog játszani. kérdés h hogyan.
Arról nem is beszélve, hogy Cannavarrot meg eladták... :lol: Ez már 2 komoly erősítés a védelemnek...
Elvileg eladják Heinze-t , jön Albiol... Elődtük egy Lassana és (talán) egy Xabi... Jó lesz az a Real jövőre, ha összeszoknak... :( :arrow: De nem jobbak, mint mi! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.13. 16:04:19

ne felejtsuk el, hogy a védelem is erősödött már a reálnál. a tavaly megvett garay idén már ott fog játszani. kérdés h hogyan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.13. 16:00:45

cruyff írta:Boixos, most őszintén mit vársz egy olyan klubtól (klubtól? egy vagyontömeg, semmi egyéb), amely fellebbez a pepe-ügyben? Sokalják a 10 meccses eltiltást... Ha csak minimális becsülete lenne a real-meznek, ők lennének az elsők akik szabadlistára teszik.... Pep többször nyilatkozta: "Ez a klub {a Barca} mindent a saját erejéből ért el." Vajon kire (mire) célozhatott??? Egyébként a margit 5-ször akkora kakiban volt aaz első Perez-éra előtt mint a Barca, még a ha jól emlékszem a bajnokságban való indulásuk is veszélybe került... aztán jött állam bácsi....
a madrid természetesen nem mindig volt egy ilyen pénzfosó gépezet, mint a mostani, de nem is a jelenlegi - mondanám, perezi - felállás miatt nevezték el őket a 20.század csapatának... bernabeu kicsit nagyobb formátumú ember lehetett, mint a mostani vezetői a realnak.
persze okés, tudom, h minden a pénz körül forog, vagy legalábbis annak próbálják alárendelni az embereket, h így gondolják, de ezt meg lehet csinálni elegánsan is, és gátlástalan állat módjára is, ez utóbbi jellemzi a perezi problémamegoldást.
PUYOL-XAVI-INIESTA
socio66

2009.06.13. 15:56:04

úgy tudom,a real nem fellebbezett Pepe ügyében..
végtelenül röhejes lett volna egyébként..
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.13. 15:53:30

Boixos, most őszintén mit vársz egy olyan klubtól (klubtól? egy vagyontömeg, semmi egyéb), amely fellebbez a pepe-ügyben? Sokalják a 10 meccses eltiltást... Ha csak minimális becsülete lenne a real-meznek, ők lennének az elsők akik szabadlistára teszik.... Pep többször nyilatkozta: "Ez a klub {a Barca} mindent a saját erejéből ért el." Vajon kire (mire) célozhatott??? Egyébként a margit 5-ször akkora kakiban volt aaz első Perez-éra előtt mint a Barca, még a ha jól emlékszem a bajnokságban való indulásuk is veszélybe került... aztán jött állam bácsi....
VISCA EL BARCA!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.13. 15:44:18

vki kérdezte, h laportáék hogyan húzták ki a gasparték-féle szarból a barcát, arra utalva, h esetleg ők is sumákolhattak.
anno laporta, sorriano, ingla, rosell és a többiek egy mondhatni vadonatúj brandet építettek fel, jóformán a nulláról indulva példának véve a mencseszter és a real ezirányú tevékenységét. többéves munkával jutott el idáig a Klub, ahol most van, hogy mostanra megengedhetnek maguknak egy, s mást.
ehhez képest perez szereti a "könnyített" indulásokat, nem feltétlenül akar a nulláról kezdeni. sumák az az ember, dehát a madridizmus és az úriemberek habfehér királyi klubja lazán elbírja ezt is. emiatt nem forog a gyomruk a donoknak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.13. 15:36:56

US Madrid, légyszi akkor keresd fel a szótárban a "hitel" fogalmát... :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.06.13. 14:18:02

mrmonster írta:
US.Madrid írta:De te tudod mi a hitelnek a fogalma ???? Ez egy üzlet a bnk és klub számára is nem kell kamatot fizetni hanem a reklám jogok egyrésze a bankoknál lessz.
Azt mondod, hogy nem kell kamatot fizetni, ez most nem tudom igaz-e, de elhiszem neked. A lényeg viszont nem változott: hitelből vették meg a sztárokat, attól még hogy nem kell rá kamatot fizetni (szerinted, vagy a forrásod szerint), attól még hitel. Olyan hitel, amit a Real Madridon kívül egyetlen más csapat sem kaphatna meg. Ezért beszélnek a piac felborításáról a szakértők.
Amúgy meg bankban dolgoztam 4 évet, úgyhogy remélem elhiszed nekem, hogy tudom, mi az a hitel...
Hát ez eléggé kétes ügylet lenne, kamat nélküli hitel? :D Ez elég irreális, a hitel fogalmával se egyeztethető össze, plusz a jövőbeli pénznek mindig kisebb a hasznossága, szóval ezt kamatfizetéssel kell kompenzálni a hitelfelvevőnek. A reklámjogok jó dolog, de maximum egy részét teszi ki a kamatnak, mert nem hosszú távon garantált fedezet.
Ahhoz, hogy egyáltalán ilyen válságos időben ekkora hitelt kapjon valaki miközben a kisvállalkozások így emberek 100 ezrei millió vannak kétséges helyzetben erkölcsileg se teljesen helyénvaló, de az üzlet az üzlet. Viszont emiatt valószínűleg még nagyobb kamattal terhelik meg a hitelt. Felmerül a gyanú, hogy nem teljesen tiszta ügyletről van szó (mert minden nagy klub csinálhatná ezt, viszont valamiért nem akarják, vagy nincs meg rá a lehetőségük, annyira meg nem különleges klub a Madrid, hiszen üzletben nincsenek privilégiumok), de ezt sose tudjuk meg.
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2009.06.13. 14:12:14

Nem érdekel honnan van ennyi pénze a madridnak vagy pereznek, vagy bánom is én kinek. Az viszont elgondolkodtató, hogy ilyen játékosok megszerzését követően a teher egyértelműen a madridon van. Ne felejtsük, perez úr ebbe már egyszer szépen belebukott... Az a tény pedig, hogy Madridban az "elhasznált papucsot" ismét felhúzzák, legyen az ő problémájuk.

Amíg az FC Barcelona csücsül Európa trónján, addig felőlem azt csinálnák, amit akarnak. Mondjuk ki, egy 2:6 után rájuk is fér! A következő szezonra remélem jobban felnőnek a feladathoz...

VISCA EL BARCA!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.06.13. 14:05:46

Legnagyobb az egészben,hogy a Madrid az igazolások által,akkora nyomást vesz le a Barca-ról,hogy csak na.Képzeljétek el, indul a szezon, és mindenki a Barca-t akarja elkapni,ami azért részben igaz,de mégsem annyira,minta Real esetében.Az összes csapat őket akarja majd megruházni! :lol: Mi meg a surranó pályán,ugyanígy alázattal, és még keményebb munkával révbe érhetünk.Ez a Barca,ha mentálisan együtt van verhetetlen,mint láttuk.Úgyhogy a Madrid vegyen még jó pár nagy nevet és legyen rajtuk még nagyobb nyomás.Ez nekünk csak jó lesz!Persze nem biztos,majd meglátjuk.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.13. 14:01:51

US.Madrid írta:De te tudod mi a hitelnek a fogalma ???? Ez egy üzlet a bnk és klub számára is nem kell kamatot fizetni hanem a reklám jogok egyrésze a bankoknál lessz.
Azt mondod, hogy nem kell kamatot fizetni, ez most nem tudom igaz-e, de elhiszem neked. A lényeg viszont nem változott: hitelből vették meg a sztárokat, attól még hogy nem kell rá kamatot fizetni (szerinted, vagy a forrásod szerint), attól még hitel. Olyan hitel, amit a Real Madridon kívül egyetlen más csapat sem kaphatna meg. Ezért beszélnek a piac felborításáról a szakértők.
Amúgy meg bankban dolgoztam 4 évet, úgyhogy remélem elhiszed nekem, hogy tudom, mi az a hitel...
Előre a TITOlusokért!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.06.13. 13:51:57

Srácok mégegyszer figyelmeztetnék mindenkit hogy szánalmas ami ebben a topikban megy.....

1. A Madrid jól igazolt tehát ne írjunk olyanokat hogy jövőre 5-öt kapnak..

2. Madridisták!!!! Egy-egy embere valóban kritizálja a klubotokat a hatalmas pénzek szórása miatt... De könyörgöm amint felmerül egy téme mindegyikőtökről kiderül hogy gazdasági szakértő, közgazdász... Vagy esetleg Perez jobb keze...
Ne nevettessétek ki magatokat... :wink:
Annyi fogalmatok van a dolgokról mint amennyi azoknak akik ide írják a kritikákat... (Igen pont annyi, mert a madridistát ők is tudják olvasni, mielőtt jönne valaki...)


Reménykedjünk egy erős bajnokságban és a csapataink jó szereplésében... Nem kell koptatni a szánk...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.13. 13:50:39

„Örülök Cristiano leigazolásának. Nem akarok többet beszélni erről a témáról, mert jelenleg a brazil válogatottal készülök, és csakis a Konföderációs Kupa megnyerése érdekel. Az nem kétséges, hogy Cristiano Ronaldo a világ egyik legjobbja, aki segít majd a Real Madridnak abban, hogy a következő szezonban valamennyi sorozatot megnyerje” – mondta Kaká.

Micsoda szimpatikus nyilatkozat. :lol:

Mintha tényleg elhinné mindenki, hogy a nagy nevek = mindenkit 3-0-ra alázunk.

Ehhez szerintem itt Spanyolországban, és Európában is lesz egy-két szava a csapatoknak.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2009.06.13. 13:49:48

Ez biztos hogy így van mert szerintem nem.A bank nincs olyan jó helyzetben hogy minnél nagyobb pénzért adja el a reklám jogokat szerintem.De ha igy van annál jobb a madridnak.
US.Madrid írta:
mrmonster írta:Hát igen, annyit lehet illenék megjegyezni, hogy bocsi fiúk, tényleg jól mondjátok, hitelből vette a játékosokat. Nem pedig egyből visszatámadni egy elterelő kérdéssel, amire egyébként a válasz: annyi biztos, hogy a Barça adósságainak legális eltüntetése többszörösen hihetőbb, mint a Perez-féle adósságrendezés.
De te tudod mi a hitelnek a fogalma ???? Ez egy üzlet a bnk és klub számára is nem kell kamatot fizetni hanem a reklám jogok egyrésze a bankoknál lessz.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2009.06.13. 13:46:05

Most néztem utánna.Banknak már nincs tartozás,de hogy azon kivül hogy van nem értem,mert a hivatalos honlapon úgy írja a banki adósság októberben ki lett fizetve,de az általáno adósság nem tudom mit jelent de az is csökkent.
In relation to the accounts, the financial vice-president wanted to point out two things: the reduction of debts, both bank and in general, and an increase in the club’s own funds.24.08.2008
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 02955.html
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 12:50:49

mrmonster írta:Hát igen, annyit lehet illenék megjegyezni, hogy bocsi fiúk, tényleg jól mondjátok, hitelből vette a játékosokat. Nem pedig egyből visszatámadni egy elterelő kérdéssel, amire egyébként a válasz: annyi biztos, hogy a Barça adósságainak legális eltüntetése többszörösen hihetőbb, mint a Perez-féle adósságrendezés.
De te tudod mi a hitelnek a fogalma ???? Ez egy üzlet a bnk és klub számára is nem kell kamatot fizetni hanem a reklám jogok egyrésze a bankoknál lessz.
Egy Város Egy Szív Egy Club!!!! Siempre Fieles Real Madrid!
Lezárt