Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.11. 23:16:29

füst írta:Más: valaki be tudna dobni 1-2 nevet, akik most tagjai a Barca utánpótlásnak, és igéretesnek tűnnek? Mármint, akiről hallani, hogy tehetséges, és valószínűleg nagy jövő előtt áll. Érdekelne nagyon, de sajna nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.
Hát sztem a legnagyobb ígéret Gai Assulin..Ő 91es születésű de tavaly már bemutatkozott az izraeli felnőtt válogatottban Chile ellen.Szerintem Ő már mindenképp az első csapattal kezdi a felkészülést.

Aztán ott van ugye Muniesa.Ő 92es.Őt már láthatta mindenki az Osasuna ellen(sajnos kiszórták).Meg róla a madridistán is olvashattál.

Aztán még van Thiago Alcantara.Ő a Mallorca ellen játszott az első csapatban.

Botia,Jonathan Dos Santos(de Őt még biztos nem látjuk).Így a teljesség igénye nélkül most ők jutottak az eszembe.

Szerk:látom megelőztek... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.11. 23:10:25

Pedro Rodriguez, Thiago Alcántara, Jeffrén Suárez,Gai Assulin(az egyik legígéretesebbnek tűnik!),Marc Muniesa és talán Xavi Torres, kapus poszton Oier Olazábal

(tudom off volt, de kérdésre válaszoltam)
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2009.06.11. 23:07:15

cruyff írta:R Carlosnak adnék most igazat. Nem azon kell kesergnünk, nem azzal kellene foglalkoznunk, hogy kit és mennyiért vesz meg a real. (...)
:arrow:
cruyff írta:Hol van még vége a buginak? Elmondom: összességében 250 millát költenek játékosokra és ebből már több mint a fele elment összesen 2, azaz kettő játékosra. :lol: Szóval van még kb 100 millájuk, figyelembevéve ,hogy a real az 5 millás játékosokat is 50-ért veszi meg, ez még kb 1 játékosra elég. Ha hozzáveszem a távozók hosszú névsorát és az azokért kapott zsetont, akkor is kb most lehetnek féltávnál.... Csapatuk viszont még mindig nincs.... :lol: :lol: :lol:
Nice :)

mindegy, az ilyen szintű Real Madrid-utálatot is tudom már kezelni, volt időm hozzászokni :)
Más: valaki be tudna dobni 1-2 nevet, akik most tagjai a Barca utánpótlásnak, és igéretesnek tűnnek? Mármint, akiről hallani, hogy tehetséges, és valószínűleg nagy jövő előtt áll. Érdekelne nagyon, de sajna nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.
odanézz SMS
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2009.06.11. 23:05:10

Jaja az a csávó akit néz CR nekem is bejön akármennyire hetero vagyok neki nem birnek ellenallni :DDD
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.11. 22:58:24

Bogika87 írta:Hmm nem kreált ez nagyon is valós..golfozni volt vhol :D
Kép
Amúgy meg ha Gutit felhoztátok akkor és még mellé venném Miguit is :D :D inkább Ő mint Szerdzsó :D Remélem van elég tükör a madrid öltözőjében :D
Amúgy meg sztem a többieknél nem " meleg" a helyzet :twisted:
Bocsika a nagy nagy off-ért :oops: :roll:

ezen a képen mintha kidomborodna neki középen :D :lol: :lol:
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.06.11. 22:56:02

Hmm nem kreált ez nagyon is valós..golfozni volt vhol :D
Kép
Amúgy meg ha Gutit felhoztátok akkor és még mellé venném Miguit is :D Inkább Ő mint Szerdzsó :D
Remélem van elég tükör a madrid öltözőjében :D
Amúgy meg sztem a többieknél nem " meleg" a helyzet :twisted:
Bocsika a nagy nagy off-ért :oops: :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bogika87 2009.06.11. 23:01:51-kor.
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2009.06.11. 22:54:04

Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.11. 22:51:25

hát ez a kép, ha tényleg ilyet feltesz a fejére, és most nem a pink sapira gondolok (bár már az is... :lol: ) akkor az vmi ultragáz. Bogika pedig nem szokott megmunkált cuccokkal előjönni. ez kész, nem hiszem,h van olyan csaj akinek ez bejön,bejöhet :lol: még csajon is gáz :lol:

tényleg nem kreált kép ez? :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 22:51:07

Mindenki jön ezzel a szöveggel, hogy a Real nem lesz egységes. De le merném fogadni, hogy ez a három playa gyorsan össze fog melegedni! :twisted:

Hajaj! Még lehet, hogy beveszik Higuaint is maguk mellé vagy éppen Gago-t... :twisted:
VISCA EL BARCA!
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.06.11. 22:44:59

Capon írta:Bogika most, hogy mondod esik le nekem is, hogy milyen roppant cuki jobb oldala lesz a Mardidnak. Gyerekek én komoly összeget fizetnék ha láthatnám csapatképen Guti-t, Sergio-t és Roncit együtt egyszerre. :shock: :mrgreen:
Mindenki jön ezzel a szöveggel, hogy a Real nem lesz egységes. De le merném fogadni, hogy ez a három playa gyorsan össze fog melegedni! :twisted:

Hogy ne legyen teljesen off:
Alig várom már az átigazolások végét, és, hogy kezdődjön a bajnokság. A Real Madrid tuti erősödni fog, és élvezetesebb lesz az egész bajnokság, és talán nem lesz ennyire sima az El Classico sem. 8)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.11. 22:11:41

mindenesetre azt nálam már elérték, hogy kíváncsian fogom megnézni a meccseiket, hogy mit hoznak ki a (nevek alapján) valószínűsíthetően brutál csapatból..míg az utóbbi évek munkás reáljait nem bírtam megnézni, ha akartam akkor sem.

természetesen az ellenfélnek minden esetben szurkolni fogok, ez sose változik, bár lehet hogy egy Milán-Real csoportmeccsen nem tudnék szurkolni a milánnak, legyen 5-5 :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.06.11. 22:09:56

Bogika most, hogy mondod esik le nekem is, hogy milyen roppant cuki jobb oldala lesz a Mardidnak. Gyerekek én komoly összeget fizetnék ha láthatnám csapatképen Guti-t, Sergio-t és Roncit együtt egyszerre. :shock: :mrgreen:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 22:09:17

Ez mondjuk igaz....
VISCA EL BARCA!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.06.11. 22:05:19

Szerintem meg nem kell itt féltékenykedni a real akar egy régi real lehet sikerülni fog nekik de nekünk nem a reallal kell foglalkozni h kit vesznek hanem magunkal h a barca kit vesz és ha jövőre is ilyen jók lenszünk még a régi real sem biztos h leszorítana minket! jövőre az El Classico jó lezs a világ 10 legjöbb játékosa fogy játszani egy meccsen
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.11. 22:03:32

cruyff írta:...Csapatuk viszont még mindig nincs.... :lol: :lol: :lol:
dehogy nincs. egyesek szerint már agyon is vertek velük mindenkit.

majd szeptembertől mindenképpen okosabbak leszünk.

Bogika87 írta:Kiváncsi leszek ha Ronci és Szerdzsó egy luvnyára fog hajtani akkor mi fog történni...egymáséi már megvoltak,persze nem egyszerre :D de így h egy városba kerültek...hmhmh :lol: :lol: :lol: :lol:
kő-papír-olló.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2009.06.11. 22:05:27-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.06.11. 22:03:25

Jajj de feszült a hangulat :D Kicsit oldjuk már 8) 8)
Kép
Kiváncsi leszek ha Ronci és Szerdzsó egy luvnyára fog hajtani akkor mi fog történni...egymáséi már megvoltak,persze nem egyszerre :D de így h egy városba kerültek...hmhmh :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bogika87 2009.06.11. 22:03:46-kor.
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 22:01:32

Hol van még vége a buginak? Elmondom: összességében 250 millát költenek játékosokra és ebből már több mint a fele elment összesen 2, azaz kettő játékosra. :lol: Szóval van még kb 100 millájuk, figyelembevéve ,hogy a real az 5 millás játékosokat is 50-ért veszi meg, ez még kb 1 játékosra elég. Ha hozzáveszem a távozók hosszú névsorát és az azokért kapott zsetont, akkor is kb most lehetnek féltávnál.... Csapatuk viszont még mindig nincs.... :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.11. 21:54:38

hát az látszik, h perez igyekszik megfelelni a vele szemben támasztott elvárásoknak, nem pöc.söl sokat, árazza a gyerekeket rendesen, és hol van még a vége a buginak?

de azért az megnyugtat, h mi megböktük kakástúl a milant és madeirai maradonnástúl (copyright by NST. krva nagy!!! :lol: :lol: ) a mut is.
bízom benne, h ez a reallal sem lesz másképp.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:26:58

Ehhez a csapathoz a madridnak mint klubnak semmi köze nem lesz, semmit nem tesznek hozzá a pénzen kívül. Összevásárolok 6-7 klasszist, és örülök neki? Ez sportprojekt? Ez csapatépítés?
De sebaj. Jövőre megint elkenjük a szájukat, és lehet, hogy vesznek télen még vagy 6 embert, hátha segít.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.11. 21:26:09

Lehet,hogy egy kicsit hosszú hozzászólást lesz,de leírom amit gondolok.

Először is. Ez várható volt,hogy Perez elnökségével a Real nem fog spórolni,de ez a Barcelona számára miért probléma?
A Barca olyan játékosokat akar venni,akikre a Real rá sem pillant,maximum Ribery a kivétel.
Engem mindaddig nem fog érdekelni,hogy X,Y-ért mekkora összeget ad a Madrid,ameddig az a játékos nekünk nem lenne létszükség. De hálsiten az utánpótlásunknak ilyenre nagyon ritkán van szükség.

Felőlem a Real megveheti Villa-t,Alonsot, 100-100 milióért engem nem érdekel.

Én tudom azt,hogy a Barcelona egy igazi csapat, csupa szív játékosokkal,akik 110%-t teljesítenek a pályán, Fairplay 10/10.
És nem sértődnek be,ha 1-2 mérközést a padon töltenek.

És azért nekem senki se mondja,hogy a Real attól fog trófeákat nyerni,hogy megveszi az elmult 3-4 év összes aranylabdását,plussz 3-4 sztárt. Mert abból minden lesz csak jó nem.

Azért 4-5 éve egy Zidane nem olyan csillag volt,mint a mostani "sztárok"...
Őt még most is lehet tisztelni,Ronaldot már nem..

A Realra visszatérve. Most Perez akárkit vehet,mert akármilyen sztárért bejelentkezik az sajnos vagy nem sajnos Erősítésnek fog számítani a Madrid számára. Akármelyik top 10es játékos.
Arra pedig nyomják a lóvét,de egézségükre,engem nem érdekel.
A többi csapat szívja meg,hogy nem fognak tudni üzletelni,de minket szerintem ez ihdegen hagy/hagyhat.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.11. 21:23:46

[quote="cruyff"][/quote]
Teljes mértékben igazad van! Mindenki szurkoljon a maga csapatának a többiekkel meg fölösleges foglalkozni. Nehéz lenyelni azt amit a Madrid megtehet, de egy a lényeg a Barca 3X bajnok és ezen nem változtat az se hogy most a Madrid kit vett meg. Én sose tudnám am szidni a Madridot annak ellenére, hogy a szívem a Barcáért dobog és nektek se kéne. Ők ilyenek sokan szeretik ezt mi ilyenek vagyunk és örüljünk neki, hogy egyenlőre mi ebben az évben sikeresebbek voltunk mint ők. Písz
Avatar
EsoxXxl
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.04.29. 19:12:24

2009.06.11. 21:21:43

hát igen...pénz pénz pénz
ha nem tudsz a pályán megverni egy csapatot, várj nyárig. Nyáron készítheted a buxádban a 100 milliókat, amikkel megveheted az ellefelek legjobb játékosait. Kicsit nyers, de...
Vegyék csak ...nekünk nem kell a piacra menni, megtermeljük itthon azt ami kell...és ami jelenleg a legjobb a világon!!!hoppá az viszont persze hozzá tartozik a dologhoz, hogy egy éghajlaton nem lehet mindent megtermelni:D:D
Szeresd úgy felebarátod, mint az egészet!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.11. 21:12:46

R Carlosnak adnék most igazat. Nem azon kell kesergnünk, nem azzal kellene foglalkoznunk, hogy kit és mennyiért vesz meg a real. Persze szubjektív véleménye bárkinek lehet, nekem is van. Én a magam részéről ezt nevetségesnek tartom. Nem azt, hogy megvették Kaká-t, céronit és valszeg már hozzácsapták Villát is... nem. Azt tartom nevetségesnek, hogy Perez BUKOTT elnökként távozott madridból, de a real hm..."játéka" az elmúlt időszakban olyan történelmi léptpékű depresszióba (gyengébbek kedvéért: gödörbe) süllyedt, hogy egy néhány évvel ezelőtti bukott elnök a bukott politikájával a mai realnál messiásnak számít. Hát ez a nevetséges. De ne ezzel foglalkozzunk! Foglalkozzunk azzal, hogy pillanatnyilag miénk a VILÁG LEGERŐSEBB CSAPATA. Pillanatnyilag miénk a VILÁG LEGSZEBB, LEGLÁTVÁNYOSABB FUTBALLT JÁTSZÓ CSAPATA! Pillanatnyilag a miénk a VILÁG LEGSIKERESEBB CSAPATA! Miénk a VILÁG LEGSZEBB STADIONJA (hivatalosan is!)! Miénk a Xavi-Iniesta-Messi háromszög, amely pillanatnyilag a VILÁG LEGERŐSEBB TÁMADÓSORA! A mi csapatunkban játszik a VILÁGON A LEGTÖBB HAZAI NEVELÉS a nagycsapatok közül. Ez olyan lelki erőt, pluszt jelent amelyet pillnatnyilag semelyik másik nagycsapat nem tud produkálni. Még valami: talán végre ismét "igazi" El Clásicó-t láthatunk!
VISCA EL BARCA!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.11. 21:05:23

Tim-hez,és még azon kevesekhez csatlakoznék,akik hasonlóan gondolkodnak:

teljesen feleslegesnek tartom ezt a fokozatú szidalomáradatot a madrid felé. csak azt lehet megvenni,akit el is akarnak adni. hiába próbálkoznának egy Iniesta-nal,Messinél, Xavi-nál 100millákkal, nem jönne össze.

ha valakinek vmiért van erre ennyi pénze,miért ne használná ki? fogjátok fel ezt egy licitálásnak,mert az,már jó pár éve. most ha egy egyedi kocsira licitálunk,ami ér 10millát,és mi max 20at szánunk rá,de jön egy koma,akinek mindenáron kell,és meg is teheti, miért ne adhatna érte 50et?

Azért tűnik egyenlőre nevetségesnek az egész,mert csak a világsztárok nevét halljuk egyelőre,de ha védelmet a megfelelő emberekkel megerősítik,és középpályára igazolnak egy bástyát,egy pitbullt, akkor ott az összeszokás után rossz csapat tuti nem lesz.

én nem szeretem a madridot,sőt...de kifejezetten örülnék egy erős,és látványosan játszó madridnak, megemelné ismét a spanyol bajnokság színvonalát,és sokáig emlékezetes versenyeket vívnánk velük.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
R. Carlos
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.04.25. 21:01:36

2009.06.11. 20:53:41

Varatrix írta:
R. Carlos írta:Na látod, ilyen egy intelligens szurkoló. Nem foglalkozik a másik csapatával és nem is szidja azt. Mindenki törődjön a maga dolgával. Ne érdekeljen titeket se és az igazgatóitokat se, hogy mi kiket és mennyiért igazolunk.
Igen, ez is koncepció.
Vagy: "Állj közel a barátaidhoz, de még közelebb az ellenségeidhez."
Egyszóval, én nem tudok nem ezzel foglalkozni.
Legalább lesz az Európai kluboknak egy közös ellensége a Real személyében.
Jaja. Ti is közellenség lettetek Daniel Alves leigazolásával. Gondolkodj már öreg.
Amúgy előbb lesztek ti közellenség mint mi ugyanis 3 kupa van idén a zsebetekben, csak is az lenne mindegyik csapatnak az igazi dicsőség ha titeket győznének le, de hagyjuk. Nem értem, itt kajak van pár olyan ember, aki jobban utálja a Realt, mint szereti a Barszát, de ha nektek ez a jó. Na pá, én nem írok azt hiszem.
Hala Madrid!
Lezárt