Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 18:01:46

Persze, h előtte nem neveztem volna így Figot, de attól még akkor is az volt, ahogy kimondva-kimondatlanul valszeg a játékosok nagy része az...Mások ezért hívják "profiknak" őket..

Nem hiába áll majdnem minden barcás szívhez közelebb egy-egy saját igazolás, mint a többi játékos, őket nehezebb lenne elmozdítani, mert már "ideszoktak", gyerek koruk óta arra vágytak, h ebben az első csapatban játszhassanak, és talán hálásak is érte, h megtörtént velük.

Messire nem látok semmmmmmmmi esélyt, de persze nyugtával dícsérjük... 8)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.01.21. 17:57:38

nem egészen erre akartam kilyukadni, de ettől függetlenül igazatok van, Figo egy takony sztár volt :)
goal.comon volt régebben egy cikk, h miért igazolt el, vissza kellene keresni, pontosan nem emlékszem rá. nagy vonalakban ennyi: Pérez "ügyeskedése" miatt Figo állítólag abba a kellemetlen helyzetbe került, hogy vagy kifizet 10-30 milkát, börtönben csücsül egy darabig vagy elmegy a madridhoz...
szóval az nem feltétlenül Pérez zsenialitásán múlt
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.01.21. 17:56:41

Ez mind szép és jó! Meg lehet így is van! Nem is indulat szításból írtam, amiket írtam! Figo lehet "takony" volt, valszeg Én is így vélekednék róla fordított esetben! De most Őszintén, akkor gondolta volta bármelyikőtök hogy eljön onnan? Hogy egyáltalán játszik még máshol? Szerintem senki sem! Főleg nem azt hogy a Realba!Ráadásul úgy hogy ( ha jól emlékszem) az utcsó Barcás nyilatkozataiba még ki is kérte magának, hogy Ő a Realba? Na ne vicceljenek! aztán mégis mi lett! És szerintem a Zsoldos véleményen Te is csak azóta vagy mióta a Realba ill az Interbe ment! És ha őszinték vagytok akkor tényleg beismeritek hogy így volt!

na csáó
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.01.21. 17:55:12

Messit a jó Isten sem fogja tudni elmozdítani a Barcából, csak akkor hogy ha összeveszik valamelyik fejessel. Erre meg remélem hogy sosem fog sor kerülni. Nagyon nagyon hálás a Barcának, úgyhogy nem valószinű hogy elmenne a közeljövőben, de még a távoliban sem.


A Figo-sztori az meg teljesen más tészta.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 17:52:36

figo a madridi bemutatása előtt két nappal megnyugtatta a katalán szurkolókat: Nem megy sehová. Ez mindennél többet elmond arról, mekkora egy emberi nulla...
Rivaldo-A Legnagyobb.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.21. 17:47:48

Figo egy takony volt. Ennyi szvsz.

Hozzá hasonló "takony sztár" a piacon most csak CéRoni sztem.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 17:46:31

Sztm a nyáron 3 játékos lesz a piacon, akit sztárnak lehet nevezni, és elérhető ésszerű áron...

Ribéry, mivel túl ambíciózus ahhoz, hogy a bajoroknál fejezze be a pályafutását, Fabregas, ha Wenger eljönne, ő se maradna ott, ennyi sikertelen idény után címekre is vágyik valszeg, és Benzema, aki ugyan mér nem sztár, de nem áll messze tőle.

Igazából, ha normális elnöke lesz a Realnak, sztm jobban teszi, ha ezekből elhoz 2-öt, mintsem rákölt ugyanannyit egy Kakára.

És kedves madridista látogatónknak felhívnám a figyelmét a jelentős különbségre Messi és Figo között: Messi 12 éves kora óta a Barca család része, itt nőtt, nevelkedett, szinte az anyatejjel szívta magába a Barca érzést, ellenben Figoval, akit bár anno nagyon szerettem, de egy zsoldos volt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Grege 2009.01.21. 17:51:18-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.01.21. 17:43:42

olvass már kérlek el egy rövidke cikket Figo madridba szerződésének körülményeiről...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.01.21. 17:38:51

Sziasztok!

Nem tudom, hogy Perezzel hogy járunk, persze ha Őt válasszak meg, de ha jelölteti magát akkro szerintem nem kérdés hogy Ő lesz a befutó!
Én nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy jó lesz-e vagy sem!? Mert amit akkor összehozott az kétségkívül hatalmas dolog volt! Sanz után ahonnan visszahozta a klubot gazdaságilag , az valami elképesztő, a mai napig abból az alapból tudunk közönséges játékosokat csillagászati áron idehozni! Szakmailag sem volt rossz! Legalább is a regnálása elején! Olvastam Sacchi nyilatkozatát és igaza van, jó elnök volt, amig nem szólt bele a sport részbe, amíg csak a gazdasággal foglalkozott! És ha most is csak azzal foglalkozna , akkro nála nincs is ideálisabb személy a posztra! ( Persze ha nem egy Mijatovic-ot rak a sportért felelős szakosztály élére! De ha nem akkor csak rosszabb lesz még a mostaninál is! De bizzunk benne hogy nem így lesz! :lol:
Kiváncsi leszek hogy mi lesz a kampánya! Kit ígér be!
Olvastam ki mellett milyen "ellenérv" volt írva miért nem jön/jönne! De nem lennék annak a csapatnak a helyébe , amelyiknek a játékosát kispécizte! Mert szerintem búcsútmondhatnak neki! És lehet az akár C.Roni, Kaká, de még Messi is! Más indokot nem kell rá írnom ! Csak annyit hogy Figo-t is el tudta hozni! A Legnagyobb rivális csapatkapitányát, asszem innentől nem kell magyarázni semmit!
Asszem tovább nem untatok senkit!

A legjobbakat!

Na Sziasztok!
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.21. 17:32:23

Rivaldo11 írta: Kötve hiszem, hogy 1 klasszisnél többet le tudna igazolni.
Valóban. Szerintem ehhez azért az is hozzátartozik,hogy manapság már a sztárok nem ugy vannak,mint 4-5-6évvel ezelőtt.
most ha megnézek egy Messi,Gerrard,Ronaldo,Ibra,Xavi,Torres,Villa,Kaká

1. Amit írtál,hogy nem vonza annyira egyiket sem a Madrid
2.Ha akarnának menni,akkor nem ám 40Miliot kéne kipengetni értük,hanem minimum 80at,a másik fele meg az,hogy a felük egyáltalán nem is eladó(Messi,Xavi,Gerrard).

Régebben is mondtam,hogy a Real nehéz helyzetben van. Nehezebb lesz keriteni uj játékosokat,mert kevés olyan player van most,aki nem 80milio körül van,illetve menne a Madridhoz.

Benzemat látom esélyesnek erre,de ő aztán nem egy meghatározó ember,a madridnak pedig egy irányitóra,és szervezőre lenne szüksége leginkább én szerintem. Olyan meg nem nagyon van,csak csillagászati összegért.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.01.21. 17:31:37

azért a mélyrepülés vastagon neki volt köszönhető, mert az onnan indult, h beken "kedvéért" képes volt kiszórni a klubból del bosquét.
tudom, h a madridnál az elmúlt években nem volt divat beépíteni a saját fiatal tehetségeiket, de ebben is elég sáros perez, aki bevezette, a nincsgázveszünkegyaranylabdást című projektet.
az a fa.szi minden, csak nem madridista, már a szó "nemesebb" értelmében.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 17:26:42

Ha jól tudom, Perez össztermése 2 bajnokság, meg egy Bl volt. Épp annyi, amennyi Laportának eddig "összejött"-kicsit kevesebb csinadrattával, meg magamutogatással. Abból a szempontból jó elnök volt, hogy a minőségre hajtott, de buta is volt, mert egyben ész nélkül igazolgatott. Összevásárolta a harminc körüli emberkéket, meg olyanokat, akik semmit sem tettek hozzá a játékhoz. Ezzel szenzációsan le is építette saját munkáját. Mert 2003 nyaráig minden oké volt, onnantól viszont zuhanás. Már más világot élünk. Már nem volnzó a madrid annyira, mint 5-6 évvel ezelőtt.
Kötve hiszem, hogy 1 klasszisnél többet le tudna igazolni.
És még annyit: Oda nem csak 1-2 ász hiányzik, hanem még vagy 4-5 "közkatona" is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.21. 17:24:11

:) Kaká meg a Madrid :) eléggé lejárt CD.
Marad a Milanban,aminek személy szerint örülök,is. nagyon nagy süllyesztőbe kerülne nélküle az a csapat,mégha vettek volna uj emberekt is..

A Realba megy majd Benzema,meg Ronaldo maximum nyáron szerintem és kész.. egézségére a Realnak :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.01.21. 17:18:22

nem azért mondta le kaká a szitit, h utána elmenjen a madridba, vagy akárhová. párszor lenyilatkozta már, h jól érzi magát milanoban, és ez a gyerek nem olyan seggszájú, mint páran, h ezek után lazán lekoccoljon egy másik brigádhoz. ha madridba akart volna menni, már ezer és egy lehetősége lett volna erre, hiszen a sumák calderón is azzal nyert választást, h leigazolta ugye. ehhez képest még mindig ott örömködik a gyerek az ablaka alatt éneklő milanistákkal....
saját elmondása szerint nem pénzkérdés ez a bugi, a milan pedig jelen pillanatban sem, de egyébként sem kisebb szakmai kihívás, mint a madrid.


perezről annyit, hha őt visszaengedik az elnöki székbe, páran (párezren, tízezren) saját magukat fogják szemenköpni odakint.
PUYOL-XAVI-INIESTA
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.01.21. 17:17:28

Kaká: Megszerzésére nincs esélyük hűségeskü után nem fogja elhagyni a Milant ebbe biztos vagyok nem olyan embernek ismerte meg őt a nagyközönség. Főleg ugy hogy nem lesz annyi pénzük amennyi a City-nek lenne. Ez kizárva.
Messi: :)
Ronaldo: Hát fergi papa hamarabb adja el a fradinak mint a Madridnak. Ő is letette a nagyesküt ami nála ugyan semmit sem ér de hátha. Én ugy tudom hogy van olyan opció a szerződésében hogy kivásárolhatja magát. De hátha meggondolja magát és nem megy a süllyedő hajóra. :twisted:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.21. 17:14:14

Gábor!

A Real utolsó nagy elnöke azért Perez volt. Nem véletlenül európa egyik legjobb ingatlancégét építette fel. Jó, hogy most gáz van, de ez nem szakmai szempontú, az összes ingatlancég szív a válság miatt....De a Fadesa azért beírta magát a történelembe.

Amikor Perez volt az elnök, nyertek egy s mást, ráadásul galaktikusok ide, vagy oda, azért elég szép sztárok rúgdosták ott a labdát. Perez megválasztása ismét komoly és erős ellenféllé fogja tenni a Realt.

Ahogy Ramos edzősége is mutatta: nem kell őket leírni, de 1-2 sztár nélkül nincs cím (Robinho hiánya, stb). Perez meg majd odarakja a hiányzó 1-2 ászt. És ha nem Kaká lesz, akkor majd más. CéRoni is egy féreg, de hatalmas játékos.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 17:09:52

Megszokhattuk már, hogy európa nagy klubjainak játékosai madridba kívánkoznak. Mind. Egytől egyig. Benzema pl azért nem evett tegnap paellát vacsira, mert azt majd madridban akarja megkóstolni. :lol: A valamire való játékosok a meccseken a mezük alatt madrid polót viselnek. Sőt legújabb hírek szerint Ferguson a madrid edzője akar lenni, az arabok a madridba akarták vinni a lóvét.
Itt az ideje felébredniük. A világ megváltozott, ők kiestek a korábbi pozíciójukból. Ez van.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.01.21. 17:03:47

szerintem addig örüljünk, amíg a madridnak Kaká kell és nem cr, bár akkor se lennék nagy kakiban. nyugodtan vesztegessék az erejüket lehetetlen igazolásokra, nekünk az csak kedvez, ha a nyarat megint egy árva VdV igazolással zárják :) CR már inkább menne madridba, mint Kaká, de az ő igazolásának se lenne sok értelme, mivel 3 másik sztárjuktól meg kéne szabadulniuk akkor meg ugyanott lennének, ha nem rosszabb helyzetben... úgyhogy szerintem mindenki nyugodtan hátradőlhet és különösebb izgalmak nélkül követheti figyelmen a madrid újabb sztárvadászatát 8)

majd ha megvilágosodnak és 20-30 között vesznek jóféle playákat, akkor lehet majd talán érdekes a helyzet, de akkor sem kell félni, a Barca az remélhetőleg jövőre is Barca lesz 8)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.01.21. 17:03:24

Rivaldo11 írta:A legnagyobb röhej, hogy most a madridisták azt gondolják, Kaka miattuk mondott nemet a citynek, meg hogy "perez máris beindult"...persze :lol: . Majd biztos eladja Berlusconi 40-50 millával kevesebbért egy európai riválisnak...nevetséges. Meg vicces lenne, ha efféle hűségeskű után nyáron lelécel. Ki van zárva.
Lehet mondani, hogy Kakát akarják, de sz*rt se kapnak.
A madridi AS nevű napilapnak van már szinte egy külön "Kaká rovata" ahová minden héten leírják, hogy hogyan tudná megszerezni a Real. :? (persze ez nem komoly) De tényleg szörnyű, hogy mi mindent kitalálnak az AS-nál. Mert ha megnézzük akkor szinte az összes Kaká-s hír az AS íróinak tollaiból való már évek óta! Vagy két éve volt asszem, hogy már tényként közölték hogy Kaká a Madridé, már megvolt az orvosi vizsgálat és majd a 17-es számú mezt kapja, meg ilyenek. :? Kicsit szánalmas már néha...
Ma is amit lehozott... :shock: atyavilág...azért nem ment Kaká a City-hez mert Beckhem az egyik barátjának azt mondta, hogy majd ő Madridba megy. Sőt...még azt is lehozták, hogy a Barca is megpróbálkozik majd leigazolni és így a Realnak lesz riválisa az üzletben. Az ilyenektől hullik ki a hajam komolyan mondom... :?

Na de most mondjuk rengeteg hír fog még napvilágot látni a Madridi választásokig...ez még semmi...

Messi meg a Reálba? :D Ez a hét vicce komolyan mondom! :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.21. 16:55:28

A legnagyobb röhej, hogy most a madridisták azt gondolják, Kaka miattuk mondott nemet a citynek, meg hogy "perez máris beindult"...persze :lol: . Majd biztos eladja Berlusconi 40-50 millával kevesebbért egy európai riválisnak...nevetséges. Meg vicces lenne, ha efféle hűségeskű után nyáron lelécel. Ki van zárva.
Lehet mondani, hogy Kakát akarják, de sz*rt se kapnak. Perez meg kampányolhat Messivel, de csak hiteltelenné teszi magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.01.21. 17:04:27-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.01.21. 15:37:54

Üzletnek üzlet,de futball szempontból,ezért az összegért hatékonyabban is lehet vásárolni.....
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.01.21. 15:19:38

Azért Kaka megvétele igenis nagy üzlet lett volna a Citynek.Robinho köré nem lehet csapatot szervezni, de Kaka köré már annál inkább lehett volna, szóal nemcsodálom h megpróbálkoztak vele, de azon csodálkozom h miért nem veszik meg pl Diegot... :roll: Nah mindegy.De h ne legyen off:kétlem h a madridnak lenne bármi esélye Kakara.Manapság már nem csak a pénz számít, a stabil anyagi hátérrel rendelkező klubbok nem adják el a sztérjaikat és kétlem h a Milan annyira rosszul áll h eladná a legjobbját.A legegyszerűbb példák:
CR-SAF nem fogja elengedni hiába megy már körülötte a bugi 3 éve.
Messi-egyértelmű
Kaka-egyre inkább egyértelmű
De itt még sokáig lehetne sorolni ezeket a játékosokat.MOst nyáron is a legdrágább vételek:Alves,Robinho,Berbatov,Quaresma
Egyik esetben se egyik igazán nagycsapatból egy másik igazán nagycsapatba történt a transzfer.Berba,Alves és Qua esetében egyaránt egy elég erős csapatból egy top csapatba történt a csere, míg Robinho esetében pont fordítva.
Kevés a példa arra, hogy egyik top csapatból egy másikba történjen a csere.
A Fifa egy szégyen
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.01.21. 15:03:21

Szerintem pedig a ManCity azzal csinálta a legnagyobb üzletet,hogy nem vette meg Kakát,főleg nem ennyi pénzért....
3,de inkább 2 játékos van akik az elmúlt mondjuk 3 évet figyelembe véve érnének 100 misit,esetleg többet....
Ő nincs köztük....
Ezek után kimondottan + leszek/lennék elégedve ha a Madrid hasonló összegért megvenné,az akkor már 27 éves játékost....
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.01.21. 14:58:01

Bányász írta:Szóval a lényeg,h lehet,h Kaka szereti a Milant de a Milan már egyszer eladta őt.Innentől kezdve sztem semmi kivetnivaló nincs abban ha mégis elmenne teszem azt a Realba.
Szerintem a 3 érintett fél közül (Kaka, Milan, RM) egyik se lenne erkölcsileg hibáztatható, ha a RM megvenné Kakát. Az ügyben mindenki teszi a dolgát. Egyrészt a City tette azt amit adott körülmények között tehetett, azt ajánlott amit tudott (azaz pénzt). A Milan érezve, hogy ez egy olyan lehetőség amivel ők is, Kaka is kumma jól jár anyagilag, megadta a lehetőséget Kakának, hogy döntsön. Nem mondták ők, hogy menjél mert kell a zsé, hanem, hogy választhatsz mit szeretnél. Ezek után Kaká nem ment egy az anyagiakon kívül egyelőre csak terveket mutogató csapathoz. Tök érthető.

Ha nyárra a Milan kap még egy olyan ajánlatot amivel, ő is Kaka is jól jár, és elfogadja azt, akkor miért ne mehetne Kaka egy olyan csapathoz, amely hatalmas tradíciókkal és távlatokkal rendelkezik. Ettől még nem lesz futballqrva. Az már más kérdés, hogy a Milan aligha fogja játszani a mes que un clubot és aligha fogja kevesebb pénzért egy jóval nagyobb riválishoz engedni, csak mert Kaká úgy kívánja (ahogy tettük azt mi Dinhoval M.City kontra Milan vonalon).
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.21. 14:16:26

madmushroom írta: Egy rendes sportoló egy klub mögött szerintem nem az elnöki székben trónoló pénzforgatót és az alkalmazottjait látja maga előtt ha a klubbra gondol, hanem a szurkolókat, az edzőit, csapattársait... Ha így nézzük akkor ragaszkodnak hozzá...
Igen ez teljesen jogos.

De kapcsolatban áll az általad említette emberkékkel is.És ha a viszony megromlik mondjuk a vezetőkkel annak általában nincs jó vége.

Mondjuk Kaka rendes srác de el tudom képzelni,h most van benne egy kis harag...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt