Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.06. 23:25:19

Lehetséges,h a pályán kezd kiegyenlítődni a bírói viselkedés a csapatok közt,de a tárgyalóasztaloknál,ahogy Csaba is írta,korántsem :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15482
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.06. 22:48:06

Mindegy...én akkor sem értek egyet az ilyenekkel...

meg nem ez a mostani eltörlés b****a a csőrömet...hanem azt hogy ezt egy évben 5-6szor megjátssza a madrid sikeresen...elég érdekes...ha pl mi akarunk visszavonni egy sárgát,akkor le kell menni 8 szintet hogy megtárgyalják az ügyet...

nem egyenlő az elbírálás és kész...ez így van...kár ezen vitatkozni...

amúgy is mindegy játszik e vagy nem,max összehoz nekünk egy tizit...az meg csak jó....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Swineherd
Capitá del Barça
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2005.06.24. 13:35:51
Tartózkodási hely: Atom City

2008.05.06. 22:44:14

Heinze akkor kapott sárgát, amikor az Osasuna egyik lelkes harcosa nekitámadt, ő pedig ezt szóvátette a játékvezetőnél.

A tizenegyesnél valóban sárgát kellett volna neki adni, de a két eset egymástól független. Az adott szitut vizsgálták meg és vonták vissza a srágát. Utólag a büntető előtti kezezésért pedig nem lehet lapot osztani.

A másik, hogy a Barcelonánál is volt példa olyan ítéletre, amikor a jogtalan lapot utólag visszavontak. Ez normális.
SIEMPRE FIELES
Aprieto

2008.05.06. 22:40:46

Heinze sárgáját simán el lehetett törölni. Nekem ezzel nincs bajom. Ha valami nem jogosan lett kiosztva töröljék el.

Ámbátor azt én hozzátenném, hogy bár ezért nem, de a tizenegyesnél -szerintem- szándékosan elütötte a labdát, azért sárga lap járt volna.

Ez van. AZért most igazán nem értem a hőbörgés okát, mivel:

ad1.) tök nyóc a meccs kimenetele
ad2.) hangoztatva volt, hogy Messi Marcelot meg Heinzét is simán eteti. No ha ez így van akkor nem mindegy melyik játszik?
ad3.) Sokkal teljesebb és jobb érzés egy komplettebb csapatot legyőzni, mint egy összeverbuváltat.


Így gondolom.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15482
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.06. 22:38:07

gondolom a 11-esnél kapta a kezezésnél...ha meg nem ott,akkor azért járt volna legalább egy sárga....

amúgy meg teljesen mindegy hogy mért kapta...megkapta és kész...ez ugyanolyan mint hogy a bíró a megadott gólt nem vonja vissza vagy a befújt 11est se fújja vissza...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2008.05.06. 22:41:54-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fejo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2005.07.15. 23:40:28
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.06. 22:37:58

Minden Barca szurkolónak és Madridistának jó szurkolást holnapra!
Remélem egy látványos, sportszerű meccset látunk majd, ahol a támadó futball fog dominálni.
Mindenkinek jó szórakozást a klubfutball legnagyobb rangadójához!
Kép
Swineherd
Capitá del Barça
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2005.06.24. 13:35:51
Tartózkodási hely: Atom City

2008.05.06. 22:31:27

csababarca írta:Nah mit mondtam,Heinze sárgáját törölték így játszhat ellenünk...

vicces hogy egy klub így a kezében tartja az országos labdarúgó szövetséget spanyolországban...éljen az egyenlő elbírálás...
Gondolom fogalmad sincs, miért is kapta Heinze azt a bizonyos sárgát, amit eltöröltek.
Egyébként nem tudom emlékszel-e erre: "A Fegyelmi Bizottság eltörölte Ricardo kapus piros lapját, így szerepelhet a Real Madrid ellen".
Hozzátenném, hogy ez is jogos ítélet volt, de nem gondolnám, hogy ezzel a Real Madridot próbálták segíteni a döntéshozók.
SIEMPRE FIELES
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.06. 22:07:57

ilyet ír hogy nagyon beteg a barátja ne szidjam :P de nem fogja fel hogy semmit sem mondta a drágalátos barátjára csak a saját csapatomat védtem és azt nem hagyom hogy itt alázza a Barcát ráadásul a saját fórumján :P
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 22:05:28

Lionel Messi Fan írta:nem tudom felvett msnre vmi madridista gyerek és elkezdi ha én még egyszer az euro-barcás fórumon "ugatni" merek a haverjának aki nagyon beteg ráadásul akkor így meg úgy rá[auto_cenzúra]
Most már értem. Szerintem meg ez a madridista srác beteg. Orvoshoz kellene fordulnia. :oops:
Kép
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.06. 22:02:52

nem tudom felvett msnre vmi madridista gyerek és elkezdi ha én még egyszer az euro-barcás fórumon "ugatni" merek a haverjának aki nagyon beteg ráadásul akkor így meg úgy rábaszok
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 21:57:59

Lionel Messi Fan írta:ez azért vicces idejön egy Madridista fikázza a fórumba a Barcát és megvéded a csapatod és másnap felvesz msnre és számonkér hogy hogy merek beugatni a haverja a gyereknek aki előtt véded a csapatot
Ezt most kifejtenéd érthetően? :wink:
Kép
Avatar
Lionel Messi Fan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2007.08.10. 11:25:33

2008.05.06. 21:56:40

ez azért vicces idejön egy Madridista fikázza a fórumba a Barcát és megvéded a csapatod és másnap felvesz msnre és számonkér hogy hogy merek beugatni a haverja a gyereknek aki előtt véded a csapatot
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.06. 21:11:53

csababarca írta:Nah mit mondtam,Heinze sárgáját törölték így játszhat ellenünk...

vicces hogy egy klub így a kezében tartja az országos labdarúgó szövetséget spanyolországban...éljen az egyenlő elbírálás...
Hát igen. Vannak az egyenlők, meg az egyenlőbbbek, meg a legegyenlőbb. Primus inter pares...Pedig Francisco Franco y Bahamonde már 33 éve halott, de a szelleme még ma is belengi a b a s z k majom vezette szövetséget.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15482
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.05.06. 21:08:40

Nah mit mondtam,Heinze sárgáját törölték így játszhat ellenünk...

vicces hogy egy klub így a kezében tartja az országos labdarúgó szövetséget spanyolországban...éljen az egyenlő elbírálás...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.06. 11:00:39

miihii írta:
LG írta:Nekem teszik, h sorfalat állunk majd, tisztelgünk a bajnoknak. Ettől semmivel sem lesznek kevesebbek a játékosok, sőt :!: Szóval senki se megalázkodásnak vegye föl, mert ez nem az. Ez a hülyébb Barcásoknak, és Madridistáknak szól, mert az értelmeseknek ezt nem kell magyarázni. Ugyanugy szép gesztus volt megtapsolni Ronaldinhot a Bernabeuban. Akkor sokat nőtt a szememben a madridi közönség. Ha vki elismeri, h jobb a rivális, még nem lesz kisebb ember :!:
.
Ez teljesen igaz.Döbbenetes sportemberi magatartásról tettek tanúbizonyságot a madridisták akkor,amikor megtapsolták R10et.Le voltam dermedve teljesen,amikor ez történt.Ennél korrektebb dolog talán még nem történt a labdarúgásban,tekintve a 2 csapat előéletét...Kölcsönkenyér visszajár alapon,simán fel kell sorakozni előttük,szép gesztus ez,és jár nekik is a korrekt bánásmód,legyünk úriemberek.Aztán meg szépen elkenjük a szájukat,h azért ne örüljenek már annyira :twisted: És utána meg minden erővel azon dolgozni,h jövőre a BARCELONA-nak álljon sorfalat vmelyik ellenfél...
Szerintem az az óminózus taps R10nek,a saját csapatuk ellen IS szólt,teszem azt, 1-1 nél úgy,h a bajnokság is nagyon szoros,és a Real is villog,szerintem nem tapsolják meg. Ezzel úgymond két legyet ütöttek, részben elismerték R10 nagyságát,részben meg fehér kendőkért se kellett zsebbe nyúlni.

U.i.: attól még szép gesztus,de nem látom benne a maximális őszinteséget.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.06. 08:41:41

khtomka írta: Messi más eset, neki izomszakadása volt, ami a robbanékonysággal, a gyors megindulásokkal van összefüggésben. Viszont ha a keresztszalag meg van egy kicsit nyúlva, akkor intenzív terhelésnél, egy rossz mozdulat és szakad. A meniscus sérülések 80 %-a, alapozásnál vagy az idény végén jelentkeznek, amikor fáradtak az izmok, amik átveszik a térd stabilizálását a problémás keresztszalag helyett.
Sokan mondták hogy azért ilyen sok a sérülés mert nem volt elég kemény az alapozás. Lehet hogy Milito térde is bírta volna megfelelő alapozás mellett...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.05.06. 08:13:44

albicelesteX írta:Én is gratulálok a Bajnoknak!!!Jövőre kössék fel a gatyát!!!
Köszönjük, de a miénk meg van kötve.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.05. 21:19:27

LG írta:Nekem teszik, h sorfalat állunk majd, tisztelgünk a bajnoknak. Ettől semmivel sem lesznek kevesebbek a játékosok, sőt :!: Szóval senki se megalázkodásnak vegye föl, mert ez nem az. Ez a hülyébb Barcásoknak, és Madridistáknak szól, mert az értelmeseknek ezt nem kell magyarázni. Ugyanugy szép gesztus volt megtapsolni Ronaldinhot a Bernabeuban. Akkor sokat nőtt a szememben a madridi közönség. Ha vki elismeri, h jobb a rivális, még nem lesz kisebb ember :!:
.
Ez teljesen igaz.Döbbenetes sportemberi magatartásról tettek tanúbizonyságot a madridisták akkor,amikor megtapsolták R10et.Le voltam dermedve teljesen,amikor ez történt.Ennél korrektebb dolog talán még nem történt a labdarúgásban,tekintve a 2 csapat előéletét...Kölcsönkenyér visszajár alapon,simán fel kell sorakozni előttük,szép gesztus ez,és jár nekik is a korrekt bánásmód,legyünk úriemberek.Aztán meg szépen elkenjük a szájukat,h azért ne örüljenek már annyira :twisted: És utána meg minden erővel azon dolgozni,h jövőre a BARCELONA-nak álljon sorfalat vmelyik ellenfél...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.05. 20:58:37

Nekem teszik, h sorfalat állunk majd, tisztelgünk a bajnoknak. Ettől semmivel sem lesznek kevesebbek a játékosok, sőt :!: Szóval senki se megalázkodásnak vegye föl, mert ez nem az. Ez a hülyébb Barcásoknak, és Madridistáknak szól, mert az értelmeseknek ezt nem kell magyarázni. Ugyanugy szép gesztus volt megtapsolni Ronaldinhot a Bernabeuban. Akkor sokat nőtt a szememben a madridi közönség. Ha vki elismeri, h jobb a rivális, még nem lesz kisebb ember :!:

Vki a madridisták közül irta, h Deco és Etoo direkt gyűjtött sárgát, mert nem akar sorfalat állni. Én ezt nem tudnám elképzelni róluk. Mégha semmi kedvünk nem lenne hozzá, szvsz ugy is megetennék, nem ér annyit, h kihaggyák a meccset miatta. Ne gondolja senki komolyan, h vki kihagyna egy El Classicot ilyen buta indokkal.
Főleg Decoban vagyok 100 százalékig biztos, h nem emiatt gyűjtötte be.
Etoo és a RM viszonyát ismerjük, ő lehet, téleg nem szivesen tiszteleg volt csapata előtt, DE sztem ő benne ég a vágy, h bevegye Casillas kapuját, róla se tudnám elképzelni, h szándékosan haggya ki a klasszikust.
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.05.05. 19:25:01

Csak a Barca! írta:
khtomka írta:Úgy néz ki igazuk volt a Madrid orvosainak Milito térdével kapcsolatban.
Annak idején azt mondták nem bírja a sorozatterhelést. Zaragozában évi 35 meccset elbírt, a Barca-ban 50-et már nem.
Mielőbbi gyógyulást!
Na ez azért nagy butaság volt, már ne is haragudj. Ezzel az erővel annak idején Messit se kellett volna leigazolnunk.
Messi más eset, neki izomszakadása volt, ami a robbanékonysággal, a gyors megindulásokkal van összefüggésben. Viszont ha a keresztszalag meg van egy kicsit nyúlva, akkor intenzív terhelésnél, egy rossz mozdulat és szakad. A meniscus sérülések 80 %-a, alapozásnál vagy az idény végén jelentkeznek, amikor fáradtak az izmok, amik átveszik a térd stabilizálását a problémás keresztszalag helyett.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.05. 19:21:22

Csak a Barca! írta:Grat a Madridnak. Remélem jövőre azért már mi is villantunk valamit. Nem vagyok nagyra vágyó, de egy triplázás jó lenne. :D

Mégegyszer grat. =D> =D> =D>
tényleg nem vagy nagyravágyó :lol: :lol:
Kép
Més que un club
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.05. 19:04:18

khtomka írta:Úgy néz ki igazuk volt a Madrid orvosainak Milito térdével kapcsolatban.
Annak idején azt mondták nem bírja a sorozatterhelést. Zaragozában évi 35 meccset elbírt, a Barca-ban 50-et már nem.
Mielőbbi gyógyulást!
Na ez azért nagy butaság volt, már ne is haragudj. Ezzel az erővel annak idején Messit se kellett volna leigazolnunk.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.05. 19:03:30

Én is gratulálok a Bajnoknak!!!Jövőre kössék fel a gatyát!!!
Kép
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.05. 18:58:41

Grat a Madridnak. Remélem jövőre azért már mi is villantunk valamit. Nem vagyok nagyra vágyó, de egy triplázás jó lenne. :D

Mégegyszer grat. =D> =D> =D>
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.05.05. 18:36:29

Úgy néz ki igazuk volt a Madrid orvosainak Milito térdével kapcsolatban.
Annak idején azt mondták nem bírja a sorozatterhelést. Zaragozában évi 35 meccset elbírt, a Barca-ban 50-et már nem.
Mielőbbi gyógyulást!
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Lezárt