Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.18. 19:33:50

Barcaforever írta:
Madrid írta:
Az a tavalyi 0:3 volt...
Tudod ez már senkit sem érdekel. Az idei : Real Madrid- Barcelona 2-0! Nah pedig az hogy nyomoztuk a labdát pfff ha jól emlékszem rúgtunk vagy 2 kapufát + 2 gólt ti meg 0 gólt! A focit gólra játszák nem szép játékra
Mi volt tavaly...Mi volt ősszel...Hanyadikok vagytok? :wink: Köszi....

Jah meg nem tom melyik írta, h Puyol h helyezkedett. :shock:

Nézd már vissza az aranylabdás labdarúgótokat a Lyon elleni meccseken, hát mit mondjak..... :roll: Még a taxis is múltkor azon röhögött,h a Carew, h ott hagyta a "kis olaszt".

Sajnáljuk a mi védünk nem aranylabdás, és nem bakizok olyan sűrűn, én kérek elnézést. :oops:
egy kis összeállítás puzsol tegnapi mérkőzéséről:
Vargas keverte meg Puyolt, majd középre lőtt balról, Belletti kivágta a labdát Luiz Adriano elől.

Egy gyors Internacional-kontra végén Iarley elküldte gyufáért Puyolt, majd remek ütembem játszott Adriano elé, aki 10 méterről lőtt, a kilépő Valdes csak belekapni tudott a labdába, amely a kapu bal oldalába hullott, 1-0!

Pato gyakorlatilag meghülyítette Puyolt egy testcsellel, cserébe van Bronckhorst jól felrúgta a 17 éves csatárt.

miről beszélünk? mindenkinek vannak [auto_cenzúra] meccsei...
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 19:33:39

milyen szerek hmm???? bizonyítsd már be légyszi
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.18. 19:32:50

Madrid írta:Kérhetsz is mert Puyol meg Canna között van egy kis külömbség
jaja, Puyolito szerek nélkül is egy nagyon jó védő... :oops:
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 19:32:41

Nézd már vissza az aranylabdás labdarúgótokat a Lyon elleni meccseken, hát mit mondjak...
Hát mit mondjak Puyol-on is menntek már át nem is egyszer ha már erről van szó
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 19:31:18

Kérhetsz is mert Puyol meg Canna között van egy kis külömbség
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.18. 19:26:39

Madrid írta:
Az a tavalyi 0:3 volt...
Tudod ez már senkit sem érdekel. Az idei : Real Madrid- Barcelona 2-0! Nah pedig az hogy nyomoztuk a labdát pfff ha jól emlékszem rúgtunk vagy 2 kapufát + 2 gólt ti meg 0 gólt! A focit gólra játszák nem szép játékra
Mi volt tavaly...Mi volt ősszel...Hanyadikok vagytok? :wink: Köszi....

Jah meg nem tom melyik írta, h Puyol h helyezkedett. :shock:

Nézd már vissza az aranylabdás labdarúgótokat a Lyon elleni meccseken, hát mit mondjak..... :roll: Még a taxis is múltkor azon röhögött,h a Carew, h ott hagyta a "kis olaszt".

Sajnáljuk a mi védünk nem aranylabdás, és nem bakizok olyan sűrűn, én kérek elnézést. :oops:
Kép
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 19:19:41

Az a tavalyi 0:3 volt...
Tudod ez már senkit sem érdekel. Az idei : Real Madrid- Barcelona 2-0! Nah pedig az hogy nyomoztuk a labdát pfff ha jól emlékszem rúgtunk vagy 2 kapufát + 2 gólt ti meg 0 gólt! A focit gólra játszák nem szép játékra
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.18. 19:18:43

R.M.C.F írta:Erre sunyi,gólleső,hányás játékot játszunk állitólag.....
Miért te hogyan jellemeznéd a taktikátokat?
Ellenérveket kérnék!!!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.18. 19:09:59

Milyen nagy különbség volt az el classicon ha szabad kérdeznem?Fejelt egy gólt Raul,utána nyomoztátok a labdát,visszaszorultatok a térfeletekre,és imádkoztatok a ziccereinknél.a 2. félidőben egy nagy ziccerünk után kontráztatok,ezzel eldölt a meccs.Ezt láttad te nagy különbségnek???Az a tavalyi 0:3 volt...
Megpróbálhatod megmagyarázni a jelenlegi helyzetet,de a lényeg:Csak ezzel az undorító produkcióval működik a jelen realja...és ezt lehet arra fogni,hogy még csak pár hónapja van capello,lesz ez még jobb is,meg ilyenek...
Az igazság az,hogy más taktikával sehol nem lennétek...Mert jelenleg ennyit tudtok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.18. 19:08:53

R.M.C.F írta:Amikor vertünk a világot...akkor kitalálták hogy azért mert összevásároltuk a játékosokat.Igaz hogy 8 spanyol volt a 2000 Bl-döntőben a pályán.Tehát nem vásároltunk össze az égvilágon senkit,csak hazudtak egyet.Aztán lettünk "üldözendő Galaktikusok" akit divat utálni és minden csak Perez hatalmának volt köszönhető,gyenge próbálkozás.....aztán nem nyertünk 3 évig mint már sokszor a történelmünkben illetve minden más csapat történelmében mint mindenkinek nekünk is volt egy sikertelen időszakunk,erre felhangosodtak és mi lettünk a Spanyol liga szégyene pár "fociszakértő szerint",igaz hogy 2. helyen végeztünk de ez nem számit mert az ugy "hangzik jól".Ha mi lettünk 2 -ak és mi voltunk a szégyen akkor milyen a többi?Na ez is pancser ok.Aztán jött Capello,nem nagyon tudnak minket megverni,alakul a csapat,amit 3 év alatt sikerült morálisan szétverni a sajtónak.Erre sunyi,gólleső,hányás játékot játszunk állitólag.....Én spec nem hánytam pl az el Clasicón....nagy különbség volt a két csapat között.Védekezést fontos lett mert az nem is ismertük már,pl mint a Valencia akinek ugyanez a taktikája 10 éve.Ők nem hányások.... Na mindegy.Szerintem felment a cukor pár embernél mert ott vagyunk az elején,van esélyünk nyerni és néhányan azt gondolták hogy ÖRÖKRE az marad ami 2 éve.....az azért érdekes lenne.
ez teljes mértékben igy van. Sztem mielött laporta hozzátok ment volna ti is örültetek volna ha ilyen "hányás" játékkal, de hozzátok a meccskeet :roll:
R.M.C.F

2006.12.18. 18:03:05

Amikor vertünk a világot...akkor kitalálták hogy azért mert összevásároltuk a játékosokat.Igaz hogy 8 spanyol volt a 2000 Bl-döntőben a pályán.Tehát nem vásároltunk össze az égvilágon senkit,csak hazudtak egyet.Aztán lettünk "üldözendő Galaktikusok" akit divat utálni és minden csak Perez hatalmának volt köszönhető,gyenge próbálkozás.....aztán nem nyertünk 3 évig mint már sokszor a történelmünkben illetve minden más csapat történelmében mint mindenkinek nekünk is volt egy sikertelen időszakunk,erre felhangosodtak és mi lettünk a Spanyol liga szégyene pár "fociszakértő szerint",igaz hogy 2. helyen végeztünk de ez nem számit mert az ugy "hangzik jól".Ha mi lettünk 2 -ak és mi voltunk a szégyen akkor milyen a többi?Na ez is pancser ok.Aztán jött Capello,nem nagyon tudnak minket megverni,alakul a csapat,amit 3 év alatt sikerült morálisan szétverni a sajtónak.Erre sunyi,gólleső,hányás játékot játszunk állitólag.....Én spec nem hánytam pl az el Clasicón....nagy különbség volt a két csapat között.Védekezést fontos lett mert az nem is ismertük már,pl mint a Valencia akinek ugyanez a taktikája 10 éve.Ők nem hányások.... Na mindegy.Szerintem felment a cukor pár embernél mert ott vagyunk az elején,van esélyünk nyerni és néhányan azt gondolták hogy ÖRÖKRE az marad ami 2 éve.....az azért érdekes lenne.
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.12.18. 17:23:55

barca99 írta:Sztem Capellon kívül senkinek sem tetszett. Egyébként itt van a probléma gyökere... Capello szerint ez a szép foci... yee! :roll: :oops: :twisted:
Ja, mert Capello világ életében olyan csapatokat "épített" ahol a védekezés volt a lényeg. Szánalmas h egy a szórakoztatást célzó sportban ilyen irányelvekkel csinálnak csapatokat...
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.18. 17:20:52

Csak az a vicc,hogy ott vannak mögöttünk 4 pontra,miközben a mutatott játékunk,és az ő játékuk között ha pontoznánk-legalább 12 pont van.Egyszerűen...igazságtalan ilyen hányás játékkal ott lenni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.18. 17:13:55

Az argentin szappanopera tovább folytatódik:
16:27 - Ma este az elmúlt napok utolsó tárgyalására kerül sor. A Boca Juniors elnöke még ma visszarepül Buenos Airesbe - kérdés, hogy megállapodással-e. A Real Madrid Calderón nélkül is tartja maximum 18 millió eurós ajánlatát. Kérdés, mennyire lesznek rugalmasak a felek.
16:54 - Macri azzal fenyegetőzik, hogy amennyiben a Real Madrid nem hajlandó megemelni ajánlatát, akkor hajlandó tárgyalóasztalhoz ülni a királyiak két legnagyobb riválisával. Az Atletico Madrid és az FC Barcelona korábban már megkörnyékezte az argentint, ám ő csak a Realról akart hallani.
De már csak pár nap :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.18. 16:46:06

most télleg aza lényeg, hogy nyerjenek ezzel "remek" játékkal... sztem amig jönnek az eredmények addig sztem senkit nem fog idegesíteni, hogy hogyan
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.18. 11:05:19

Sztem Capellon kívül senkinek sem tetszett. Egyébként itt van a probléma gyökere... Capello szerint ez a szép foci... yee! :roll: :oops: :twisted:
wakii
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2006.07.25. 19:22:21

2006.12.18. 10:41:33

Capello: "Tetszett a játék"


"Miután igazságtalanul tíz emberre fogyatkoztunk, teljesen természetes, hogy szenvedtünk a második játékrészben. Cannavaro a fejével ütötte el a labdát. A csapat munkájával roppant elégedett vagyok. Minőségi labdarúgást mutattunk be, amíg mindannyian a pályán voltunk. Tetszett a produkciónk, az egész mérkőzésen keresztül. Több lehetőségünk volt, mint nekik az első félidőben."

"A játékvezető döntése ellen fellebbezni fogunk, amiért leküldte Cannavarót. Fabiónak meg kell nyernie a FIFA Év Játékosa Díjat, mivel ő volt a világbajnokságon a legjobb. Mindazonáltal teljesen hidegen hagy, hogy ismételten kritikák érik."

"Az Espanyol egy nagyszerű csapat, már négy forduló óta nem vesztettek. Egy kemény, nehéz ellenfelet győztünk le. Az én csapatomban húsz ember van, akikre minden egyes mérkőzésen számíthatok."

(madridista, TZOLI)

Háát, nem tduom... nekem nem tetszett annyira... :roll: a három pont megvan az a lényeg...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.18. 10:24:10

Én is így vagyok vele, hogy nem kéne már a helyesírásba is belekötni, de ha én, meg még sokan mások veszik a fáradtságot, hogy leírjuk helyesen, olvashatóan a mondanivalónkat, akkor sztem én (mi) is elvárhatjuk, hogy mások is megtegyék ugyanezt.

Más: Ki nem sz*rik bele hogy hogyan játszik a Real? Én ezt vártam Capellotól: Az eredmény jön, viszont kínkeserves 90 perce lesz annak aki a meccset akarja nézni. És így lett. A sikerre éhes drukkereknek meg sztem rohadtul mindegy, hogy hogyan, csak nyerjenek végre. Addig amíg a Barca olyanokat csinál, mint a Club America ellen, és örömömet lelem benne, teljesen hidegen hagy, hogy mit és hogyan csinál a Madrid. Nekünk meg fel kell kötni a gatyát, mert már megint sérülget mindenki, év végén meg a kutyát nem érdekli majd, hogy azzal a ronda, Realhoz nem méltó focival húzzák-e be előlünk a PD-t.

Ha tényleg februárra harcrafogható lesz mindenki nagyon nagy az esély rá, hogy SZÉP JÁTÉKKAL, vejük el a Realt, hozzuk a PD-t, esetleg megvédjük a BL címünket is. :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.18. 08:30:59

Uraim :!: Sztem legalább már vkinek a helyesirásába ne kössünk bele, nem szépirodalmi forum ez :!: Amugy az Espanol ellen jo ez az erdmény szvsz. Capello focija nem szép, de ami hozza a meccseket, ez nem sok embert fog érdekelni. Bizony ez a real sokkal jobb mint a tavalyi, ugyhogy kössük föl a gatyáz. Most van 1 pont előnyünk, de van 1 elmaradt meccsünk, amit valszeg hozunk, viszont a retkes atleticonak van 1 rosz szokása, h állandoan kibaxik velünk, élén a Torres gyerekkel, aki amugy egy nagy 0, csak ellen tud focizni a kis p.öcs.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.12.17. 23:14:33

Madrid írta:Kedves barcások!! Szerintem nem nektek kell hogy tetszen a Real játéka! Szerintem ti csak foglalkozzatok a saját csapatotkkal. A Sociedad ellen is parádéztatok mi???, Azért egy kicsit elkéne gondolkodni
El vagyunk gondolkodva. :cry:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.17. 22:37:53

Amíg eredményes addig nem szólok semmit :)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.17. 22:36:40

Madrid írta:Game90 tudod a focit gólra játszák nem szép játékra
Tudom :wink:
De azt ne mondd, hogy neked tetszik a mostani játékotok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.17. 22:34:39

Game90 tudod a focit gólra játszák nem szép játékra
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.17. 22:33:19

Szánalmasan fociztok ebben az évben :!:
És még így is ottvagytok mögöttünk 1 ponttal. Azt hiszi mindenki, hogy majd jön az isteni Gago és akkor látványosabban fogtok játszani. Mert :?: Robinho még tudna színt vinni a játékba, ha nem Capello lenne az edző :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Lezárt